Michelle83 — 20. 11. 2008 14:03

Ahojky maminy, prosím o radu.
Měla bych dotaz ohledně sterilizace kojeneckých lahví. Používám parní sterilizátor do mikr.trouby od Aventu. Když je vše hotovo, vyndám lahvičky a dudlíky na čistou utěrku a nechám to tam. Teď mi ale vrtá hlavou, jestli je to tak dobře a nemám to spíš nechat v tom strilizátoru...
A ještě k dudlíkům, převařujete, nebo stačí opláchnout pod horkou vodou?
V porodnici se třeba s ničím moc nepárali a kloboučky na kojení mi taky nevyvařovali, jen jsem je vždycky před a po opláchla...

mates — 20. 11. 2008 14:49

Ahoj!
Taky používám sterilizátor do mikrovlnky,ale nechávám to v ní.Dudlíky jsem tam dávala také,ale tak jednou týdně a kloboučky jednou denně.

evajs — 2. 12. 2008 20:23

Michellko,já to vždycky po pípnutí MW vyndala,chvíli nechala a po otevření vyndala na utěrku jako ty ;) vyvařovala jsem denně celý šestinedělí, lahvičky a odsávačku po každým použití...dudlíky podle potřeby, jinak po každým vypadnutí oplachuju vodou...i studenou...úplně sterilizovat jsem přestala v Aventu před týdnem,ale te´d věci hážu do Milton tablet,akorát to pak chatí divnej chlorovej pach,tak nevím,jestli to není lepší jen na hračky :dumbom:
odsávačku a flašky prolejvám vroucí vodou,ale ne denně,normálně obyčejne myju...

martina77 — 3. 12. 2008 12:32

Michelle, já flašky po vyndání ze sterilizátoru smontuji a uklidím, a sterilizátor usuším utěrkou.
Dudlíky tak 2 x týdně vyvařím, jinak jen opláchnu vodou, občas i studenou.

ternach — 20. 11. 2012 12:54

Diskuze už je sice o něco starší, ale chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte zkušenost s odsávačkou mléka od Aventu? Jestli ji některá používáte, jste s ní spokojené?


Upraveno, odkaz smazán