|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » TECHNIKA kolem nás https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=129 » Diktafon https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=33937 |
| Barbara — 7. 11. 2008 10:12 |
Každé ráno nyní stojím v kilometrových frontách a tak mě napadlo po vzoru bývalé kolegyně si pořídit diktafon a nahrávat si během toho čekání různé věci, viz.koupit cibuli nebo pozor na splatnost faktury apod. Včera jsem navštívila elektro a tam na mě vychrlili řadu údajů, takže jsem odkráčela, jelikož jsem byla jaksi z těch možností mimo s tím, že si to ještě musím rozmyslet. Nemáte někdo z Vás zkušenost, který je pro běžné používání nejvhodnější. Mám na mysli i možnost přehrávat do PC apod. Díky moc. |
| Martinka1 — 7. 11. 2008 10:16 |
Já mám přehrávač MP3 a ten funguje jako diktafon taky... a do počítače ho normálně připojíš přes USB... |
| PetrV — 7. 11. 2008 13:12 |
MP3 přehrávače ale mívají mikrofony mizerné. Často i s maximálně nastavenou citlivostí nenahraješ nic nebo jen spoustu šumu. Chce si to rozmyslet, co přesně chceš, jestli i MP3 přehrávač, nebo by stačil diktafon bez dalších funkcí. |
| topazio — 7. 11. 2008 19:29 |
Mám MP4 a ta nahrává výborně, ale stejně není nad diktafon. :) |
| AlesBer — 21. 12. 2020 21:05 |
zajimave, jak se ty diktafony v dnesni dobe posunuly do ceho vsechno se daji dat :D |