miiina — 27. 10. 2008 15:53

Dobrý den, malá prodělala zánět ledvin a teď bude mít měsíc ještě zajišťovací léčbu atb, Paní doktorka nám poradila, že by měla užívat probiotické kapky, poradil by někdo jaké??? Někdo radí vysypat kapsli pro dospělé do jídla, někdo radši sirup, tak co je lepší??? Díky moc m

Verčulka — 27. 10. 2008 20:48

My jsme teď měli ATB a doporučeno nám bylo NUTROLIN B sirup  , jen jsme kvůli věku dávali poloviční dávku.

miiina — 27. 10. 2008 23:02

děkuju, zajímavý je, že třeba Probiotické kapky pro děti stojí cca 550 kč a nutrolin jen 78, tak to teda podle čeho vybrat :(

Verčulka — 28. 10. 2008 19:27

Ten Nutrolin se může používat jen týden po naředění, takže také vyjde na nějakých necelých 400,- měsíčně. Jiřík mi po něm i celkem dobře začal trávit :)

natalia — 29. 10. 2008 18:57

Ahoj, Probiotické kapky sice stojí okolo šesti stovek, ale mám s nimi výborné zkušenosti. Jednak stačí jen pět kapek denně a jsou už od jednoho měsíce věku a pak - když je budeš uchovávat v chladničce, pak je můžeš užívat velmi dlouho. Uchovávají se v chladu kvůli obsahu živých bakterií, které jsou právě pro podporu imunity. Takže pokud bych si mohla vybrat, volila bych radši Probiotické kapky.

ninisek — 20. 10. 2009 13:30

ahoj, všechna probiotika jsou vhodná, jen jde o to, kolik jich v připravku je.. tak treba ty Kapky co psala Natalia, souhlasim, jsou vyborne, je fakt ze jsou uz od veku 28 dní, nemeni chut jidla...a bakterií mají opravdu hodne- 100 milionu v 5 kapkach...wow:supr:

Emuše — 26. 3. 2013 19:49

Ahoj, my jsme třeba užívaly probiotické kapky od biopronu a možná už si to nepamatuji úplně přesně, ale jsem si jistá, že tak drahé nebyly, navíc nám strašně pomohly, také nám je doporučila paní doktorka po užívání antibiotik a i teď, když je dítě starší, tak mu dávám probiotika normálně v kapsličkách (jmenují se méďa, mají nějakou příchuť čokolády, takže malé nedělá problém je jíst). Sirup ani tady zmiňovaný nutrilon jsme nikdy nezkoušeli, takže bohužel nemohu posoudit, jestli je to lepší či horší než probiotické kapky, každopádně nám kapky pomáhaly.

Cinderella.la — 27. 3. 2013 17:04

Zdravím. já se taky přikláním k probiotikům od biopronu. Celkově tady ta značka má super výrobky. Malé jsem dávala probiotické kapky a já jsem nedávno měla docela velké problémy s močákem a už šlo opravdu do tuhého..noa v lékárně mi jedna hodná paní lékarnice naštěstí dovedla poradit líp než doktorka no a poradila mi Uroval akut, nebo tak nějak se to jmenovalo a taky to bylo od biopronu. Naštěstí to fakt pomohlo.. Za týden a něco jsem mělo po problémech, skvělá věc :)

Emuše — 27. 4. 2013 21:50

Probiotické kapky jsou klasické kapky. Co se týče těch kapslí do pití, tak to také existuje, ale nejsou to kapky. Každopádně co se těch kapek týče, tak já mám skvělou zkušenost s kapkami od biopronu. Nedávala jsem to malému sice jako rekonvalescenci po nemoci, ale proti prdíkům a na imunitu, nicméně to působí tak nějak na všechno. Někde jsem četla ještě o nějakých kapkách gaia, ale ty jsou za šílené peníze, já mám pro malého, jak už jsem psala, ty od biopronu, které jsou za polovic se stejným účinkem.