KatjaCat — 11. 10. 2008 19:11

Takže ženský, zde piště tipy kolik těhulí přibude ve 100. chlívku snažilek......
(připouští se možnost, že stý chlív bude na pokračování, něco jako "100/1, 100/2 až 100/10" - pokud správkyně dovolí :lol:

Já typuju 2 (v případě, že 100. chlíveček bude na pokračování tak min. 5 :D:supr:)


Takže se tulte a tulte a tulte ať máme :dudlik::dudlik::dudlik::dudlik::dudlik::dudlik::dudlik:

Lenka77 — 11. 10. 2008 19:15

ja tipuju dve :D :D sebe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  a pak jeste jednu :vissla: :lol: :lol: :lol:

Definitiv — 11. 10. 2008 19:18

Leni - a ta druhá je tajná, co? :lol: :lol: no, pokud bude na pokračování, dovolila bych si tipnou čtyři, veď tu máme ten plodný podzim, no ni? :P

KatjaCat — 11. 10. 2008 19:25

podzim.....to je logický..... chlapům se nepřehřívají zásobníky :P..... tak i ty mrchy mikroskopický jsou kvalitnější :reta:

:lol::lol::lol:

AŤ ŽIJE PODZIM!!!!:dudlik::dudlik::dudlik:

Enn — 11. 10. 2008 19:27

já tipuju jednu těhulku a další v následujících chlívech

Blava — 11. 10. 2008 19:29

tak i já přispěji tipem a zvyšuji na krásných 5 :dudlik::dudlik::dudlik::dudlik: 
podzim úplně láká k plození :dudlik::dudlik::dudlik::dudlik:

Definitiv — 11. 10. 2008 19:32

Blavi - no přesně :lol: veku tma, zima, tak co dělat jinýho :vissla: :lol:

Blava — 11. 10. 2008 19:47

kéž by to klaplo všem a najednou, strhli by jsme určitě rekord :supr:

Kamčatka — 11. 10. 2008 19:52

chtěla jsem tipnout dvě, ale protože tohle už jste tipovaly, tak dávám tři a jména nemusím, že ne?? :lol: :lol: :lol:

Iveta V — 11. 10. 2008 20:17

Tak pochytejte bacilky, ať je Vás co nejvíc :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta:
a typuju tři :pussa:

lenule12 — 11. 10. 2008 20:41

já se držím při zemi a typuju jednu ;)

Gabu — 11. 10. 2008 20:58

Doufejme co nejvíc,ale pravděpodobnost :albert: tak dvěě ;)

Gabu — 11. 10. 2008 21:00

jedna :vissla: dvě jsou asi hodně :dumbom: :lol:

Saďourek — 12. 10. 2008 21:16

jestli to prodřistáte během 2 dní, tak ani jedna :vissla: ........... ale přála bych to alespoň 5 z vás :supr:

Pavlík2697 — 12. 10. 2008 21:36

ahoj holky do tohoto jubilejního chlívu vám přeji hodně štěstí. Byla bych štastná, kdyby ste otěhu všechny, ale budme realisté, takže doufám že budete minimálně 4.

sissi — 12. 10. 2008 22:14

Sáďe..tak to nějak bude :lol::lol::lol:
No ale ja ráno pichám pregnyl...tak to bude jisté  :reta::reta::reta::reta::reta:

AndreaBA — 13. 10. 2008 7:45

Holky, tak ja by som tipla takisto jednu....pretože príspevkov je len tisíc a po dvoch dňoch 100-chlívek bude fuč.... :D

leontyna — 13. 10. 2008 10:32

Tipuji jednu ....:hjarta:

KatjaCat — 25. 11. 2008 14:52

zdar čarodejnice, tak jak?