|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Snažilky https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=177 » 100. chlív snažilek - přinese štěstí??? - tipujte!!! https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=33283 |
| KatjaCat — 11. 10. 2008 19:11 |
Takže ženský, zde piště tipy kolik těhulí přibude ve 100. chlívku snažilek...... |
| Lenka77 — 11. 10. 2008 19:15 |
ja tipuju dve :D :D sebe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a pak jeste jednu :vissla: :lol: :lol: :lol: |
| Definitiv — 11. 10. 2008 19:18 |
Leni - a ta druhá je tajná, co? :lol: :lol: no, pokud bude na pokračování, dovolila bych si tipnou čtyři, veď tu máme ten plodný podzim, no ni? :P |
| KatjaCat — 11. 10. 2008 19:25 |
podzim.....to je logický..... chlapům se nepřehřívají zásobníky :P..... tak i ty mrchy mikroskopický jsou kvalitnější :reta: |
| Enn — 11. 10. 2008 19:27 |
já tipuju jednu těhulku a další v následujících chlívech |
| Blava — 11. 10. 2008 19:29 |
tak i já přispěji tipem a zvyšuji na krásných 5 :dudlik::dudlik::dudlik::dudlik: |
| Definitiv — 11. 10. 2008 19:32 |
Blavi - no přesně :lol: veku tma, zima, tak co dělat jinýho :vissla: :lol: |
| Blava — 11. 10. 2008 19:47 |
kéž by to klaplo všem a najednou, strhli by jsme určitě rekord :supr: |
| Kamčatka — 11. 10. 2008 19:52 |
chtěla jsem tipnout dvě, ale protože tohle už jste tipovaly, tak dávám tři a jména nemusím, že ne?? :lol: :lol: :lol: |
| Iveta V — 11. 10. 2008 20:17 |
Tak pochytejte bacilky, ať je Vás co nejvíc :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: :dudlik: :dudlik: :usch: :hjarta: |
| lenule12 — 11. 10. 2008 20:41 |
já se držím při zemi a typuju jednu ;) |
| Gabu — 11. 10. 2008 20:58 |
Doufejme co nejvíc,ale pravděpodobnost :albert: tak dvěě ;) |
| Gabu — 11. 10. 2008 21:00 |
jedna :vissla: dvě jsou asi hodně :dumbom: :lol: |
| Saďourek — 12. 10. 2008 21:16 |
jestli to prodřistáte během 2 dní, tak ani jedna :vissla: ........... ale přála bych to alespoň 5 z vás :supr: |
| Pavlík2697 — 12. 10. 2008 21:36 |
ahoj holky do tohoto jubilejního chlívu vám přeji hodně štěstí. Byla bych štastná, kdyby ste otěhu všechny, ale budme realisté, takže doufám že budete minimálně 4. |
| sissi — 12. 10. 2008 22:14 |
Sáďe..tak to nějak bude :lol::lol::lol: |
| AndreaBA — 13. 10. 2008 7:45 |
Holky, tak ja by som tipla takisto jednu....pretože príspevkov je len tisíc a po dvoch dňoch 100-chlívek bude fuč.... :D |
| leontyna — 13. 10. 2008 10:32 |
Tipuji jednu ....:hjarta: |
| KatjaCat — 25. 11. 2008 14:52 |
zdar čarodejnice, tak jak? |