maricka — 4. 9. 2008 8:16

Tak Vás opět po nějaké době zdravím, tedy ty, kteří už vědí, kdo jsem a co mám přibližně za problémy... Tentokrát opět řeším dilema. Opět jsem si totiž četla přítelův deník (já vím, to se nedělá...ale třeba mne to čtení někdy rozhoupe k rozchodu, že?) a opět jsem se dozvěděla zajímavé věci. Přijde mi totiž, že on není schopen být jeden den se ženou, aniž by se do ní zamiloval, to je už několikátý případ! Zase tam psal o tom, jak k ní chová vřelou náklonnost, jak mu bude o prázdninách po své kolegyni z práce smutno apod. Ale opět že má rozum a bla bla. Nevím, co si už myslet, když nedokáže být chvíli s normálně vypadající ženou, aniž by do toho nespadl. Navíc mi tvrdí, že se mu ani  nelíbí, ani líbí, že jen někdy a že by s ní nikdy být nemohl...a přijede ze školního výletu a ted čtu v deníku tohle... Navíc vím, že spolu často chodí na obědy do šk.jídelny, jsou spolu pořád v kabinetě, někdy zajdou na pivo a dokonce ted nedávno byl u ní doma a ona mu vařila brambory s cibulí, protože měl fůru času na vlak a měl hlad. To mne fakt dožralo, že si jen tak hcodí k někomu domů na obědy a ted ještě navíc, když vím, že k ní v červnu na výletě vzplanul, pokud už ne dříve... Já nevím, třeba to bylo citové vzplanutí jen jednodenní, ale i tak už mu prostě nevěřím, že zase bude s někým trochu déle a opět se trochu zamiluje, jak se mu to stává na můj vkus docela často. Navíc je nevybouřený, měl přede mnou jen jednu ženu a v deníku jsem také četla, že mu svoboda v podobě diskoték, flirtů apod apod. chybí...a mně tvrdí že ne... Nevidím v tom žádnou hezkou perspektivu... Dokonce se jej třeba bojím nechat měsíc samotného doma (nevím, že bych třeba někam odjela ve volnu, do zahraničí apod.), protože by to asi bez ženské jak je jeho zvykem nevydržel a určitě by zase byly stránky deníku plné vyznání...bůhví komu...jestli ne nečistého svědomí z nevěry. A ted ještě k tomu ten náš neustálý problém v sexu...už to došlo tak daleko, že jsem ho ted odmítala já, neměla jsem chut milovat se s někým, kdo dává raději přednost samoukájení a kdo si jednou usmyslí, že chce sex se svou přítelkyní a ona mu musí "dát". Když nedá, tak se jde samozřejmě vedle uspokojit sám nebo je mrzutý. A také nemám chut milovat se s někým, kdo přitom myslí jen na sebe a prachsprostě šu.á, nic víc,  nic hezkého v tom nevidím, přitom toužím po hezkém, láskyplném milování, kterého se mi dostane maximálně jednou za dva měsíce, možná méně. Vydržela jsem to tři týdny bez sexu s ním a pak když jsem ho odmítla znovu, urazil se... Říkám si, má tohle perspektivu??? Vím, že bude dobrý táta, bude s ním asi klidný život, ale stojí mi tohle vše za to? Ještě navíc, když se bojím, kdy bude mít potřebu se vybouřit nebo kdy zase vzplane velkým, vznešeným citem k někomu, s kým strává do samotě déle než dvě hodiny? A přitom mi vytýká, že já se chci ještě v průběhu života parkrát určitě zamilovat... Já vím, řeknete, že to nemá smysl, že jste mi to už říkali, ale ráda bych slyšela komplexnější názor, více složitá, ne jenom "běž rychle od něj"... Jako já mám také své chyby a není to se mnou někdy lehké a on je pořád se mnou... Zajímalo by mne, kde je ta záhadná míra, která když se překročí, tak už je lepší přejít k rozchodu...

sandra — 4. 9. 2008 8:28

maricka napsal(a):

Tak Vás opět po nějaké době zdravím, tedy ty, kteří už vědí, kdo jsem a co mám přibližně za problémy... Tentokrát opět řeším dilema. Opět jsem si totiž četla přítelův deník (já vím, to se nedělá...ale třeba mne to čtení někdy rozhoupe k rozchodu, že?) a opět jsem se dozvěděla zajímavé věci. Přijde mi totiž, že on není schopen být jeden den se ženou, aniž by se do ní zamiloval, to je už několikátý případ! Zase tam psal o tom, jak k ní chová vřelou náklonnost, jak mu bude o prázdninách po své kolegyni z práce smutno apod. Ale opět že má rozum a bla bla. Nevím, co si už myslet, když nedokáže být chvíli s normálně vypadající ženou, aniž by do toho nespadl. Navíc mi tvrdí, že se mu ani  nelíbí, ani líbí, že jen někdy a že by s ní nikdy být nemohl...a přijede ze školního výletu a ted čtu v deníku tohle... Navíc vím, že spolu často chodí na obědy do šk.jídelny, jsou spolu pořád v kabinetě, někdy zajdou na pivo a dokonce ted nedávno byl u ní doma a ona mu vařila brambory s cibulí, protože měl fůru času na vlak a měl hlad. To mne fakt dožralo, že si jen tak hcodí k někomu domů na obědy a ted ještě navíc, když vím, že k ní v červnu na výletě vzplanul, pokud už ne dříve... Já nevím, třeba to bylo citové vzplanutí jen jednodenní, ale i tak už mu prostě nevěřím, že zase bude s někým trochu déle a opět se trochu zamiluje, jak se mu to stává na můj vkus docela často. Navíc je nevybouřený, měl přede mnou jen jednu ženu a v deníku jsem také četla, že mu svoboda v podobě diskoték, flirtů apod apod. chybí...a mně tvrdí že ne... Nevidím v tom žádnou hezkou perspektivu... Dokonce se jej třeba bojím nechat měsíc samotného doma (nevím, že bych třeba někam odjela ve volnu, do zahraničí apod.), protože by to asi bez ženské jak je jeho zvykem nevydržel a určitě by zase byly stránky deníku plné vyznání...bůhví komu...jestli ne nečistého svědomí z nevěry. A ted ještě k tomu ten náš neustálý problém v sexu...už to došlo tak daleko, že jsem ho ted odmítala já, neměla jsem chut milovat se s někým, kdo dává raději přednost samoukájení a kdo si jednou usmyslí, že chce sex se svou přítelkyní a ona mu musí "dát". Když nedá, tak se jde samozřejmě vedle uspokojit sám nebo je mrzutý. A také nemám chut milovat se s někým, kdo přitom myslí jen na sebe a prachsprostě šu.á, nic víc,  nic hezkého v tom nevidím, přitom toužím po hezkém, láskyplném milování, kterého se mi dostane maximálně jednou za dva měsíce, možná méně. Vydržela jsem to tři týdny bez sexu s ním a pak když jsem ho odmítla znovu, urazil se... Říkám si, má tohle perspektivu??? Vím, že bude dobrý táta, bude s ním asi klidný život, ale stojí mi tohle vše za to? Ještě navíc, když se bojím, kdy bude mít potřebu se vybouřit nebo kdy zase vzplane velkým, vznešeným citem k někomu, s kým strává do samotě déle než dvě hodiny? A přitom mi vytýká, že já se chci ještě v průběhu života parkrát určitě zamilovat... Já vím, řeknete, že to nemá smysl, že jste mi to už říkali, ale ráda bych slyšela komplexnější názor, více složitá, ne jenom "běž rychle od něj"... Jako já mám také své chyby a není to se mnou někdy lehké a on je pořád se mnou... Zajímalo by mne, kde je ta záhadná míra, která když se překročí, tak už je lepší přejít k rozchodu...

No, Maričko, fakt nevím, co na to říct...váš vztah má obrovský trhliny....co to je za vztah, když se BOJÍŠ nechat svýho přítele doma "bez dozoru", aby nevzplanul k nějaký krásce.....a číst mu ten deník...opakovaně...já vím, zvědavost a nejistota je mrcha,ale jak tu někdo psal,musíš být připravená nést následky toho, co sis tam přečetla....tak nevím, co tě u přítele drží?

petra72 — 4. 9. 2008 9:17

:co:  :co:  :co:
MARICKA - 8.8.2008 :
Chtěla bych se vás všech zeptat... Je možné zažít romantiku s jedním člověkem na celý život? Je možné milovat a být zamilován jen do něj a nikdy do nikoho jiného? Nebo každý tajně sníme, že nás zamilovanost či platonická láska ještě jednou v životě potká, ačkoliv máme stálého partnera, manžela, manželku?
Mám takový mini problém, nevím čím to je - tak nějak tuším, že bych chtěla být zamilovaná téměř pořád, čerpat z lásky inspiraci, prožívat ty nádherné chvíle, kdy vím, že je ve mne vášeň a blízkost k druhému, ačkoliv jej oficiálně a tělesně nikdy nemohu mít, neb mám partnera. Láká mne život, kdy budu potkávat platonicky mnoho mužů ,povídat si s nimi, rozumět si s nimi, ale k ničemu nikdy nedojde. Můj partner to má jinak, nevadí mu, že není zamilovaný a nijak to nevyhledává... Nebo je problém v tom, že mi třeba ve vztahu s ním chybí kus té romantiky? Nevím...

Definitiv, chápu, jak to myslíš, ale pro mne to právě peklo není, pro mne to je ráj, blaženost...dává mi to pocit, že žiji, toužím, že svět je rozmanitý a krásný...pestrý... Ano, asi to vyhledávám... A přitom mi stačí jen ta platonická láska, je mnohem krásnější než naplněná...

.........................................................................................

TAK NEVÍM - sním či bdím?   To se za téměř měsíc Maricko změnil tvůj pohled na situaci u Vás? Tak kdo má touhu se zamilovávat, ty nebo přítel?   Proč mu to závidíš, když sama po něčem takovém toužíš?
Hmm, jsem z toho jelen. :co:

PetrHl — 4. 9. 2008 9:24

petra72 napsal(a):

.........................................................................................

TAK NEVÍM - sním či bdím?   To se za téměř měsíc Maricko změnil tvůj pohled na situaci u Vás? Tak kdo má touhu se zamilovávat, ty nebo přítel?   Proč mu to závidíš, když sama po něčem takovém toužíš?
Hmm, jsem z toho jelen. :co:

Možná v tom z 8.8. to Maricka psala uplne v obrácených rolích úmyslně.

Selima — 4. 9. 2008 9:27

Ja ti nebudem robiť racionálne rozbory, poveim len jedno: Aký pocit z neho a zo vzťahu u teba prevláda? Pocitvo si odpovedz a máš to vyriešené. A hovorím o POCITE, nie o racionálnych úvahách typu "bude raz dobrý otec" (mmch, ako chceš otehotnieť pri týchto frekvenciách? to len tak na okraj...) - na to vôbec nemusí dôjsť, rieš TO, ČO JE TERAZ.

petra72 — 4. 9. 2008 9:29

Péťo, neřekla bych.... Přečetla jsem si pár reakcí v tom vlákně. Vyplynulo mi z toho, že mluví o sobě.

Martinka1 — 4. 9. 2008 9:37

Z toho vyplývá jediné: MARIČKO, NELEZ PŘÍTELI DO JEHO DENÍKU. Tečka.
Když jsi vlezla, tak se s tím vyrovnej.

Jessika — 4. 9. 2008 9:53

Martinka1 napsal(a):

Z toho vyplývá jediné: MARIČKO, NELEZ PŘÍTELI DO JEHO DENÍKU. Tečka.
Když jsi vlezla, tak se s tím vyrovnej.

mně to připradá, že přítel píše do deníku jen aby měla marička co číst...
maričko, založ si také deník a můžete si dopisovat BI

Martinka1 — 4. 9. 2008 9:56

Jessika napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Z toho vyplývá jediné: MARIČKO, NELEZ PŘÍTELI DO JEHO DENÍKU. Tečka.
Když jsi vlezla, tak se s tím vyrovnej.

mně to připradá, že přítel píše do deníku jen aby měla marička co číst...
maričko, založ si také deník a můžete si dopisovat BI

Třeba je přítel jenom literárně nadanej :-)

Martinka1 — 4. 9. 2008 9:58

Val/Vikina v bleděmodrým vydání :-) (Abych Maričce nekřivdila, Val je beznadějnější případ :-)

Mikeš — 4. 9. 2008 10:01

Mě nejvíc dostaly ty brambory s cibulí :D, to jsem málem spadnul ze židle... :lol: :lol:

Santala — 4. 9. 2008 10:18

Mikeš napsal(a):

Mě nejvíc dostaly ty brambory s cibulí :D, to jsem málem spadnul ze židle... :lol: :lol:

Taky mě to pobavilo :D

Maricko, myslím, že je to prosté.Podle toho, co píše v deníku, to vypadá,že manžela láká nepoznané.
Proces, který neovlivníš, ani kdybys s ním byla 24 hod denně.
V tomhle vidím výhodů partnerů, kteří mají už nějaké ty vztahy za sebou ( což nevylučuje, že se to nemůže stát i jim ).
Myslím, že ti nezbyde než mu nabídnout upřímnost, kamarádský pokec o tom, jak to vlastně má ,abyste oba věděli na čem jste.

mashanka — 4. 9. 2008 10:23

Já bych řekla, že zásadní míra toho, co už nejde vydržet je, když mi ten druhý čte bez mého vědomí deník.

Deníku člověk svěřuje ty nejniternější a nejintimnější věci, pocity...Není třeba všechno, co se tam píše, brát jako skutečnost. Většinou je to jen momentální rozpoložení, rozjímání, snění. Děláš z toho vědu, protože máš pochybnosti, ale dobře ti tak, nemáš mu lézt do věcí :P.

Jinak, zkoušela jsi někdy popřemýšlet o tom, proč svoje pocity neřeší s tebou ?

mashanka — 4. 9. 2008 10:27

Mikeš napsal(a):

Mě nejvíc dostaly ty brambory s cibulí :D, to jsem málem spadnul ze židle... :lol: :lol:

Když ho nalákala na brambory s cibulí, to už jí musí tedy hodně milovat :lol:

Santala — 4. 9. 2008 10:28

mashanka napsal(a):

Já bych řekla, že zásadní míra toho, co už nejde vydržet je, když mi ten druhý čte bez mého vědomí deník.

Deníku člověk svěřuje ty nejniternější a nejintimnější věci, pocity...Není třeba všechno, co se tam píše, brát jako skutečnost. Většinou je to jen momentální rozpoložení, rozjímání, snění. Děláš z toho vědu, protože máš pochybnosti, ale dobře ti tak, nemáš mu lézt do věcí.

Jinak, zkoušela jsi někdy popřemýšlet o tom, proč svoje pocity neřeší s tebou ?

Jasný, to je bod číslo 1 !

Vůbec to číst neměla, ale stalo se :sjuk:

Mikeš — 4. 9. 2008 10:31

mashanka napsal(a):

Když ho nalákala na brambory s cibulí, to už jí musí tedy hodně milovat :lol:

To jo, to bych vzplanul taky :D :supr:

mashanka — 4. 9. 2008 10:31

Santala napsal(a):

mashanka napsal(a):

Já bych řekla, že zásadní míra toho, co už nejde vydržet je, když mi ten druhý čte bez mého vědomí deník.

Deníku člověk svěřuje ty nejniternější a nejintimnější věci, pocity...Není třeba všechno, co se tam píše, brát jako skutečnost. Většinou je to jen momentální rozpoložení, rozjímání, snění. Děláš z toho vědu, protože máš pochybnosti, ale dobře ti tak, nemáš mu lézt do věcí.

Jinak, zkoušela jsi někdy popřemýšlet o tom, proč svoje pocity neřeší s tebou ?

Jasný, to je bod číslo 1 !

Vůbec to číst neměla, ale stalo se :sjuk:

Ono je dost dobře možné, že on ví, že mu to čte a schválně ji takhle deptá (pokud to celé je vůbec pravda - muži si deníky nepíší)

maricka — 4. 9. 2008 10:42

K tomu, co jsem psala minule o tom zamilovávání se, mluvila jsem o sobě, ale zarazilo mne, že mi to přítel vytýká, když je sám vedle z každé druhé holky, kterou potká a se kterou je déle než dvě hodiny. K bramborám s cibulí - také jsem se chtěla zasmát, když jsem to psala, ale co, aspon jsem rozesmála jiné;) K Val a Vikině - Val je někdy příšerná, já sama jsem ale taky asi docela beznadějný případ, protože si neumím asi v hlavě srovnat priority,nevím... K deníku - já vím, nedělá se to a nesu za to následky. Nevím, zda se jedná o momentální pocity a jeho citové dojmy, snad ano, ale štve mne, že se vážně zplane citem ke každé druhé se kterou je trochu déle (opravdu nevím, jak by to třeba dopadlo, kdybych jela na tři měsíce na   studijní stáž, asi by to nevydržel a potřeboval by své city dát jiné, sám mi říkal, že bez lásky dlouho nevydrží). Také mne štve to, že si chodí ke kolegyni domů na oběd, zajímalo, co by řekl na to, kdybych to samé udělala já. Trochu méně mne pak štve jeho "nevybouřenost", která se projevuje v tom, že si občas jen tak vyratí na pánskou jízdu a je štastný jako puberťák, že si tam může tančit a koukat se po holkách. Nevím, jak tohle dopadne, skoro bych se vsadila, že budu mít za pár měsíců či let na krku nevěru... A tu bych unesla asi jen stěží... Jinak máme se docela rádi a ten deník nemám prto, že ke mne nemá důvěru, ale prostě ho to asi baví, má jej již od puberty. Náhodou upřímní jsme k sobě docela dost.
No a největším problémem je ten sex...ano, Selimo, také jsem uvažovala, jak vlastně budeme mít miminko, když spolu budeme spát maximálně jednou za týden a ještě navíc mi ted gynekolog řekl, že mám jakousi obrácenou dělohu a otěhotnění budu mít těžší... Navíc, jak jsem psala, už ani já nemám na sex chut, neužívám si jej a dokonce mám pocit, že mi to po tělesné stránce už nic nepřináší jako dřív. A úplně nejvíce emohu pochopit, jak si to někdo může dělat sám každý den, když s partnerem spí maximálně jednou za týden? A zájem s tím něco dělat absoulutně nejeví...
Říkám si prostě, jestli tohle má cenu dál udržovat, anebo jestli to cenu naopak má, protože co když už lepšího nenajdu, nebo prostě toho, kdo se ke mně bude hodit lépe? Navíc je mu už 23, chci se někdy taky vdávat a mít děti a ne pořád shánět chlapy. A ještě máme navíc společný byt zatížený hypotékou...

maricka — 4. 9. 2008 10:43

mashanka napsal(a):

Santala napsal(a):

mashanka napsal(a):

Já bych řekla, že zásadní míra toho, co už nejde vydržet je, když mi ten druhý čte bez mého vědomí deník.

Deníku člověk svěřuje ty nejniternější a nejintimnější věci, pocity...Není třeba všechno, co se tam píše, brát jako skutečnost. Většinou je to jen momentální rozpoložení, rozjímání, snění. Děláš z toho vědu, protože máš pochybnosti, ale dobře ti tak, nemáš mu lézt do věcí.

Jinak, zkoušela jsi někdy popřemýšlet o tom, proč svoje pocity neřeší s tebou ?

Jasný, to je bod číslo 1 !

Vůbec to číst neměla, ale stalo se :sjuk:

Ono je dost dobře možné, že on ví, že mu to čte a schválně ji takhle deptá (pokud to celé je vůbec pravda - muži si deníky nepíší)

Ale píší, proč by nepsali, když mají literární talent? Můj přítel docela talent má, jen jej dostatečně nerozvíjí, alespon jako já...v tomhle jsme si podobní, také jsme oba učitelé (já budoucí) a na počátku jsem měla pocit, že lepšího muže jsem snad njít ani nemohla, přišlo mi,že souzníme...

mashanka — 4. 9. 2008 10:48

Podívej se na to takhle - je to prostě citlivá duše s velkým srdcem. Má citový (tím nemyslím milostný) vztah k lidem, se kterými je v každodenním kontaktu. Co ti na tom přijde divného ? Dneska většinou nikdo nikoho druhého neřeší, stará se jen o sebe, o druhé se nezajímá a jsou mu u zadku. Podle mě je ale normální spíš ta první varianta.

Jinak, kdyby ti byl nevěrný a lítal za každou sukní, těžko by měl čas a motiv k tomu, aby si psal deník

janinka_v — 4. 9. 2008 10:49

maricka napsal(a):

K tomu, co jsem psala minule o tom zamilovávání se, mluvila jsem o sobě, ale zarazilo mne, že mi to přítel vytýká, když je sám vedle z každé druhé holky, kterou potká a se kterou je déle než dvě hodiny. K bramborám s cibulí - také jsem se chtěla zasmát, když jsem to psala, ale co, aspon jsem rozesmála jiné;) K Val a Vikině - Val je někdy příšerná, já sama jsem ale taky asi docela beznadějný případ, protože si neumím asi v hlavě srovnat priority,nevím... K deníku - já vím, nedělá se to a nesu za to následky. Nevím, zda se jedná o momentální pocity a jeho citové dojmy, snad ano, ale štve mne, že se vážně zplane citem ke každé druhé se kterou je trochu déle (opravdu nevím, jak by to třeba dopadlo, kdybych jela na tři měsíce na   studijní stáž, asi by to nevydržel a potřeboval by své city dát jiné, sám mi říkal, že bez lásky dlouho nevydrží). Také mne štve to, že si chodí ke kolegyni domů na oběd, zajímalo, co by řekl na to, kdybych to samé udělala já. Trochu méně mne pak štve jeho "nevybouřenost", která se projevuje v tom, že si občas jen tak vyratí na pánskou jízdu a je štastný jako puberťák, že si tam může tančit a koukat se po holkách. Nevím, jak tohle dopadne, skoro bych se vsadila, že budu mít za pár měsíců či let na krku nevěru... A tu bych unesla asi jen stěží... Jinak máme se docela rádi a ten deník nemám prto, že ke mne nemá důvěru, ale prostě ho to asi baví, má jej již od puberty. Náhodou upřímní jsme k sobě docela dost.
No a největším problémem je ten sex...ano, Selimo, také jsem uvažovala, jak vlastně budeme mít miminko, když spolu budeme spát maximálně jednou za týden a ještě navíc mi ted gynekolog řekl, že mám jakousi obrácenou dělohu a otěhotnění budu mít těžší... Navíc, jak jsem psala, už ani já nemám na sex chut, neužívám si jej a dokonce mám pocit, že mi to po tělesné stránce už nic nepřináší jako dřív. A úplně nejvíce emohu pochopit, jak si to někdo může dělat sám každý den, když s partnerem spí maximálně jednou za týden? A zájem s tím něco dělat absoulutně nejeví...
Říkám si prostě, jestli tohle má cenu dál udržovat, anebo jestli to cenu naopak má, protože co když už lepšího nenajdu, nebo prostě toho, kdo se ke mně bude hodit lépe? Navíc je mu už 23, chci se někdy taky vdávat a mít děti a ne pořád shánět chlapy. A ještě máme navíc společný byt zatížený hypotékou...

A proč by si neměl vyrazit na pánskou jízdu a být šťastný??? Jsem ráda, když si jde přítel zablbnout s kámošema, mám doma klid (případně jdu někam ven) a oba se pak sejdeme a jsme šťastní, že jsme spolu...

Navíc je mu už 23??? No to zas tak starej není - přesně tak akorát na to blbnutí... Přestaň ho neustále pozorovat...

Největším problémem je ten sex - přijde mi, že vinu házíš na něj, ale pak píšeš, že ne sex nemáš chuť - tak by taky bylo vhodné si to trochu vyjasnit...

Mikeš — 4. 9. 2008 10:53

maricka napsal(a):

...skoro bych se vsadila, že budu mít za pár měsíců či let na krku nevěru... A tu bych unesla asi jen stěží...

Ale sama už jsi mu přece taky zahnula, že? ;)

Martinka1 — 4. 9. 2008 10:54

Bóže...
Val už to aspoň utla... Tak teď tu máme Tebe :-) Abychom se nenudili :-) (Ale to je dobře).
Deník se prostě nečte.
Lidi si do deníku píšou nejniternější pocity, které se nikdo jiný nemá dozvědět. Nepíšou tam věci, které jsou tesané do kamene... ale pocity, které se mění a za chvíli vůbec nemusí být pravda.
A to, že se chlapovi líbí jiný ženský - to je přece normální!!!
On je rozdíl, když se na ženskou podívá a líbí se mu, a něco jiného je, když se s ní rovnou vyspí, že jo.
Podle toho co píše - že je rozumnej - to bych brala jako plus. Prostě se mu líbí jiná, ale on si řekne - chodím s Maričkou a nepodvedl bych ji - ale do deníku si to napíše, že se mu líbí jiná. Proč taky ne. Proč by lhal sám sobě. A pro Tebe jeho deník určen není.
Tobě se nelíbí jiní chlapi? A kdyby sis psala deník, nenapsala by sis - jejda, ten (Pavel, Karel, Petr) má ale krásnej zadek... ten by stál za hřích... kdybych nebyla zadaná... ale protože jsem, tak se jenom podívám...
Kdyby tohle četl přítel, taky by z toho nadšenej nebyl, že nevzdycháš jenom po jeho zadku.
Ke kolegyni na oběd - no a co. Pokud to bylo jenom na oběd, je to ok. Kdyby to bylo na sex, bylo by to něco jinýho.
Nevybouřenost - ve 23 letech - si děláš pr.del ne???
To je přece normální, že chlap je v tomhle věku nevybouřenej.
Má právo chodit na pánský jízdy a na diskotéky!!!
Chceš ho mít uvázanýho jako psa u boudy? Chudák chlap.
A buď ráda, že to není každý den, ale jen občas!!! Jak píšeš.
Sex - to už jsme řešili a dokonce je to nějaký nový vlákno. Je normální, když chlap denně (i víckrát onanuje). Úplně normální!!! Můj chlap to dělá taky, a to spolu spíme pravidelně.
A nevím proč by s tím měl ten chlap něco dělat, když to jeho netrápí. Trápí to Tebe. TAK S TÍM DĚLEJ NĚCO TY!!!
Třeba ho každý den sváděj, když bude mít sex každý den (i víckrát) tak si to třeba nebude tak často dělat sám.

Jestli tohle má cenu udržovat - já to vidím takhle: Tvůj kluk je NORMÁLNÍ chlap a problém máš TY.
Takže buď změníš svůj pohled na něj, nebo mu dej svátek, ať si může najít normální holku, která ho bude chtít takovýho, jakej je :-)
Zní to drsně, ale je to tak. (Teda aspoň já to tak vidím).

Jemu je 23 nebo Tobě?
Mně je 33 a taky ještě s dítětem nespěchám. Máš dost času. A hlavně, pokud si můžeš vybrat, pořiď si dítě s chlapem, se kterým seš si jistá, že ho chceš!!! Děti jsou "kopií" svých rodičů... chceš mít syna, kterej se bude chovat stejně jako jeho otec? Potom si otce dítěte musíš dobře vybrat!!!

Společný byt zatížený hypotékou - to asi není přesné.
Tos tady psala před nějakou dobou.
Žes příteli dala nějaké peníze na byt, ale byt je jenom na něj (a to ani nevím, jestli to bylo osobní vlastnictví nebo družstevní)... Tomu se nedá říkat "společný byt" ale "jeho byt" - s tím, že Tys mu dala půjčku.
Půjčka se vrátí a je to.
Pokud nejsi Ty zapsané jako spolumajitelka na katastru, ohledně bytu není co řešit.
(Teď samozřejmě přesně nevím, jak to máš)...
Ale "byt" je to nejmenší, kvůli tomu nemá cenu zůstávat ve vztahu, který jinak nechceš...

janinka_v — 4. 9. 2008 11:02

Martinka1 napsal(a):

Sex - to už jsme řešili a dokonce je to nějaký nový vlákno. Je normální, když chlap denně (i víckrát onanuje). Úplně normální!!! Můj chlap to dělá taky, a to spolu spíme pravidelně.
A nevím proč by s tím měl ten chlap něco dělat, když to jeho netrápí. Trápí to Tebe. TAK S TÍM DĚLEJ NĚCO TY!!!
Třeba ho každý den sváděj, když bude mít sex každý den (i víckrát) tak si to třeba nebude tak často dělat sám.

No to je asi neproveditelný, když píše, že ona na sex chuť nemá...

Martinka1 — 4. 9. 2008 11:07

janinka_v napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Sex - to už jsme řešili a dokonce je to nějaký nový vlákno. Je normální, když chlap denně (i víckrát onanuje). Úplně normální!!! Můj chlap to dělá taky, a to spolu spíme pravidelně.
A nevím proč by s tím měl ten chlap něco dělat, když to jeho netrápí. Trápí to Tebe. TAK S TÍM DĚLEJ NĚCO TY!!!
Třeba ho každý den sváděj, když bude mít sex každý den (i víckrát) tak si to třeba nebude tak často dělat sám.

No to je asi neproveditelný, když píše, že ona na sex chuť nemá...

Tak pak mu ale nemůže vyčítat, že si to on dělá každý den sám, že jo :dumbom:

venuše — 4. 9. 2008 11:08

No to je asi neproveditelný, když píše, že ona na sex chuť nemá...

Protoze uz ji presla chut se ho porad doprosovat!

Martinka1 — 4. 9. 2008 11:11

venuše napsal(a):

No to je asi neproveditelný, když píše, že ona na sex chuť nemá...

Protoze uz ji presla chut se ho porad doprosovat!

A ted ještě k tomu ten náš neustálý problém v sexu...už to došlo tak daleko, že jsem ho ted odmítala já, neměla jsem chut milovat se s někým, kdo dává raději přednost samoukájení a kdo si jednou usmyslí, že chce sex se svou přítelkyní a ona mu musí "dát". Když nedá, tak se jde samozřejmě vedle uspokojit sám nebo je mrzutý. A také nemám chut milovat se s někým, kdo přitom myslí jen na sebe a prachsprostě šu.á, nic víc,  nic hezkého v tom nevidím, přitom toužím po hezkém, láskyplném milování, kterého se mi dostane maximálně jednou za dva měsíce, možná méně. Vydržela jsem to tři týdny bez sexu s ním a pak když jsem ho odmítla znovu, urazil se...

Nebo JEHO přešla chuť doprošovat se jí :-)

Nemyslím že by to bylo tak jak píšeš venuše... :-)

venuše — 4. 9. 2008 11:15

Pokud vim, tak Maricka tu uz delsi dobu pise, ze sex nechce on, tak zvolila taktiku, ze se nebude doprosovat a kdyz chce on, tak ho odmitne, aby vedel, jake to je. A jestli on pri tom mysli jen na sebe, vyspi se s ni jen z milosti, tak se ji vubec nedivim.

Je to tak, Maricko?

Martinka1 — 4. 9. 2008 11:17

venuše napsal(a):

Pokud vim, tak Maricka tu uz delsi dobu pise, ze sex nechce on, tak zvolila taktiku, ze se nebude doprosovat a kdyz chce on, tak ho odmitne, aby vedel, jake to je. A jestli on pri tom mysli jen na sebe, vyspi se s ni jen z milosti, tak se ji vubec nedivim.

Je to tak, Maricko?

Teď to vypadá, že přítel chce sex častěji než ona a Marička ho odmítá...

Nevím jestli je tohle řešení... "dát mu to sežrat"... :-(

Martinka1 — 4. 9. 2008 11:17

A navíc Marička pořád ještě nevyřešila problém se "sebeukájením" svého přítele.
Pořád mu to má za zlé a pořád mu to vyčítá, pokud ne nahlas, tak uvnitř a užírá se tím.

Martinka1 — 4. 9. 2008 11:19

... pokud mi sex s partnerem chybí, tak když on chce, tak jsem ráda ne?

Ale pokud jsme oba jako malé děti, tak budeme oba trucovat a budeme bez sexu (a za nějakou dobu i bez vztahu).

Co si ten chlap asi tak teď myslí:
- onanovat mi zakazuje
- spát se mnou nechce...

Co mu asi tak zbývá (budu hádat: nevěra - a bude to částečně i "chyba" její)... :-)

janinka_v — 4. 9. 2008 11:24

venuše napsal(a):

Pokud vim, tak Maricka tu uz delsi dobu pise, ze sex nechce on, tak zvolila taktiku, ze se nebude doprosovat a kdyz chce on, tak ho odmitne, aby vedel, jake to je. A jestli on pri tom mysli jen na sebe, vyspi se s ni jen z milosti, tak se ji vubec nedivim.

Je to tak, Maricko?

Zase na druhou stranu - myslíš, že vztahu prospívají tyhle justy??? Tak buď to chci a udělám to, nebo to nechci... ale nebudu s nim spát proto, že on onanuje??? To je fakt vztah....

Martinka1 — 4. 9. 2008 11:27

janinka_v napsal(a):

Zase na druhou stranu - myslíš, že vztahu prospívají tyhle justy??? Tak buď to chci a udělám to, nebo to nechci... ale nebudu s nim spát proto, že on onanuje??? To je fakt vztah....

No právě :kapitulation:

macík* — 4. 9. 2008 11:28

maricka napsal(a):

Jinak máme se docela rádi

Mě zaráží tahle věta. Jste oba dva ještě mladí. Na to mít dítě a strávit spolu život asi nestačí "mít se docela rádi".

Selima — 4. 9. 2008 11:30

Marti, prepáč, ale ja skutočne chápem, že ak ma partner má len ako telocvičné náradie a máme tzv. "záchovnú dávku sexu" raz za mesiac, tak ma to nebude nadchýnať a "nedpodržím mu" len kvôli nemu. A časom ma sex s ním prestane baviť úplne. To, že si to orbí sám, svedčí akurát o tom, že proste "mu to viac chutí samému so sebou ako s ňou". Čo je úplne legitímne, ale nie veľmi radostné konštatovanie. A navyše bohapusté plytvanie sušenými detičkami ;) . Máš recht, že problém ma Marička a nie on, ale nevidím veľmi iné riešenie ako rozchod(vyrovnať sa so situáciou sa jej zjavne nedarí, viď monitorovanie denníka a žiarlivosť). Ak som pochopila, 23 rokov máš ty, Marička - takže nie je čo riešiť. Vyplaťte nejako byt a tradá! hľadať niekoho menej problémového. Alebo si potom naozaj pripusť, že ten chlap ti dokonale nastavuje zrkadlo a vadia ti uňho veci, ktoré u seba považuješ za celkom OK ... Prečo? Pouvažuj. Keď nie rozchod, tak určite zmeniť niečo vo zťahu, naučiť sa vkladať ten emočný pretlak doň a nie do idealizovaných "postáv" okolo seba alebo do chimér. OBAJA! Aby ste neskončili napokon žijúc nie spolu, ale vedľa seba vo vysnívanom svete platonických lások a nerealizovaných(?) možností.

Martinka1 — 4. 9. 2008 11:36

Selima napsal(a):

Marti, prepáč, ale ja skutočne chápem, že ak ma partner má len ako telocvičné náradie a máme tzv. "záchovnú dávku sexu" raz za mesiac, tak ma to nebude nadchýnať a "nedpodržím mu" len kvôli nemu. A časom ma sex s ním prestane baviť úplne. To, že si to orbí sám, svedčí akurát o tom, že proste "mu to viac chutí samému so sebou ako s ňou". Čo je úplne legitímne, ale nie veľmi radostné konštatovanie. A navyše bohapusté plytvanie sušenými detičkami ;) . Máš recht, že problém ma Marička a nie on, ale nevidím veľmi iné riešenie ako rozchod(vyrovnať sa so situáciou sa jej zjavne nedarí, viď monitorovanie denníka a žiarlivosť). Ak som pochopila, 23 rokov máš ty, Marička - takže nie je čo riešiť. Vyplaťte nejako byt a tradá! hľadať niekoho menej problémového. Alebo si potom naozaj pripusť, že ten chlap ti dokonale nastavuje zrkadlo a vadia ti uňho veci, ktoré u seba považuješ za celkom OK ... Prečo? Pouvažuj. Keď nie rozchod, tak určite zmeniť niečo vo zťahu, naučiť sa vkladať ten emočný pretlak doň a nie do idealizovaných "postáv" okolo seba alebo do chimér. OBAJA! Aby ste neskončili napokon žijúc nie spolu, ale vedľa seba vo vysnívanom svete platonických lások a nerealizovaných(?) možností.

Pokud to tak opravdu je...
Ale my známe jen Maričky úhel pohledu a pravda může být úplně někde jinde. Teda myslím v tom sexu.

Pokud má vztah/sex fungovat, musí na něm zapracovat oba - a Marička si tady zatím jenom stěžuje, jak ON to dělá špatně a jak ONA to dělá dobře. Což je naprostá blbost!!!

Kdyby tady Marička napsala, jako že zkoumá, kde ONA dělá ve vztahu chybu a snaží se to napravit... tak neřeknu.

Kdyby se ho třeba zeptala "miláčku, já se chci milovat častěji, co pro Tebe můžu udělat, abys chtěl taky?" - to by bylo asi konstruktivnější než: "ty grázle, ty si to děláš sám a na mě sereš... tak já teda s tebou nebudu spát vůbec"

janinka_v — 4. 9. 2008 11:37

Selima napsal(a):

Marti, prepáč, ale ja skutočne chápem, že ak ma partner má len ako telocvičné náradie a máme tzv. "záchovnú dávku sexu" raz za mesiac, tak ma to nebude nadchýnať a "nedpodržím mu" len kvôli nemu. A časom ma sex s ním prestane baviť úplne. To, že si to orbí sám, svedčí akurát o tom, že proste "mu to viac chutí samému so sebou ako s ňou". Čo je úplne legitímne, ale nie veľmi radostné konštatovanie. A navyše bohapusté plytvanie sušenými detičkami ;) . Máš recht, že problém ma Marička a nie on, ale nevidím veľmi iné riešenie ako rozchod(vyrovnať sa so situáciou sa jej zjavne nedarí, viď monitorovanie denníka a žiarlivosť). Ak som pochopila, 23 rokov máš ty, Marička - takže nie je čo riešiť. Vyplaťte nejako byt a tradá! hľadať niekoho menej problémového. Alebo si potom naozaj pripusť, že ten chlap ti dokonale nastavuje zrkadlo a vadia ti uňho veci, ktoré u seba považuješ za celkom OK ... Prečo? Pouvažuj. Keď nie rozchod, tak určite zmeniť niečo vo zťahu, naučiť sa vkladať ten emočný pretlak doň a nie do idealizovaných "postáv" okolo seba alebo do chimér. OBAJA! Aby ste neskončili napokon žijúc nie spolu, ale vedľa seba vo vysnívanom svete platonických lások a nerealizovaných(?) možností.

A hlavně si hodně dobře promluvit, otevřete si vínko (nebo něco podobného) a proberte úplně všechno - třeba si toho spoustu vyjasníte...

Santala — 4. 9. 2008 11:41

mashanka napsal(a):

Santala napsal(a):

mashanka napsal(a):

Já bych řekla, že zásadní míra toho, co už nejde vydržet je, když mi ten druhý čte bez mého vědomí deník.

Deníku člověk svěřuje ty nejniternější a nejintimnější věci, pocity...Není třeba všechno, co se tam píše, brát jako skutečnost. Většinou je to jen momentální rozpoložení, rozjímání, snění. Děláš z toho vědu, protože máš pochybnosti, ale dobře ti tak, nemáš mu lézt do věcí.

Jinak, zkoušela jsi někdy popřemýšlet o tom, proč svoje pocity neřeší s tebou ?

Jasný, to je bod číslo 1 !

Vůbec to číst neměla, ale stalo se :sjuk:

Ono je dost dobře možné, že on ví, že mu to čte a schválně ji takhle deptá (pokud to celé je vůbec pravda - muži si deníky nepíší)

Tak s tím nesouhlasím, můj " první" si psal taky deníky :gloria:

Já je tedy četla, až 3 roky po našem rozchodu,ale psal krásně !

Santala — 4. 9. 2008 11:47

Selima napsal(a):

Marti, prepáč, ale ja skutočne chápem, že ak ma partner má len ako telocvičné náradie a máme tzv. "záchovnú dávku sexu" raz za mesiac, tak ma to nebude nadchýnať a "nedpodržím mu" len kvôli nemu. A časom ma sex s ním prestane baviť úplne. To, že si to orbí sám, svedčí akurát o tom, že proste "mu to viac chutí samému so sebou ako s ňou". Čo je úplne legitímne, ale nie veľmi radostné konštatovanie. A navyše bohapusté plytvanie sušenými detičkami ;) . Máš recht, že problém ma Marička a nie on, ale nevidím veľmi iné riešenie ako rozchod(vyrovnať sa so situáciou sa jej zjavne nedarí, viď monitorovanie denníka a žiarlivosť). Ak som pochopila, 23 rokov máš ty, Marička - takže nie je čo riešiť. Vyplaťte nejako byt a tradá! hľadať niekoho menej problémového. Alebo si potom naozaj pripusť, že ten chlap ti dokonale nastavuje zrkadlo a vadia ti uňho veci, ktoré u seba považuješ za celkom OK ... Prečo? Pouvažuj. Keď nie rozchod, tak určite zmeniť niečo vo zťahu, naučiť sa vkladať ten emočný pretlak doň a nie do idealizovaných "postáv" okolo seba alebo do chimér. OBAJA! Aby ste neskončili napokon žijúc nie spolu, ale vedľa seba vo vysnívanom svete platonických lások a nerealizovaných(?) možností.

:godlike: :godlike: vidím to stejně :D

Časem ikdyž chceš, už po tom všem nemáš chuť být po vůli, když se chce zrovna jemu.:butter:

Santala — 4. 9. 2008 11:49

janinka_v napsal(a):

venuše napsal(a):

Pokud vim, tak Maricka tu uz delsi dobu pise, ze sex nechce on, tak zvolila taktiku, ze se nebude doprosovat a kdyz chce on, tak ho odmitne, aby vedel, jake to je. A jestli on pri tom mysli jen na sebe, vyspi se s ni jen z milosti, tak se ji vubec nedivim.

Je to tak, Maricko?

Zase na druhou stranu - myslíš, že vztahu prospívají tyhle justy??? Tak buď to chci a udělám to, nebo to nechci... ale nebudu s nim spát proto, že on onanuje??? To je fakt vztah....

Tohle je úplně překroucená podstata :dumbom:

Zabrušte na její témata na sexuologický ;)

janinka_v — 4. 9. 2008 11:52

Santala napsal(a):

janinka_v napsal(a):

venuše napsal(a):

Pokud vim, tak Maricka tu uz delsi dobu pise, ze sex nechce on, tak zvolila taktiku, ze se nebude doprosovat a kdyz chce on, tak ho odmitne, aby vedel, jake to je. A jestli on pri tom mysli jen na sebe, vyspi se s ni jen z milosti, tak se ji vubec nedivim.

Je to tak, Maricko?

Zase na druhou stranu - myslíš, že vztahu prospívají tyhle justy??? Tak buď to chci a udělám to, nebo to nechci... ale nebudu s nim spát proto, že on onanuje??? To je fakt vztah....

Tohle je úplně překroucená podstata :dumbom:

Zabrušte na její témata na sexuologický ;)

Ok, jdu na to... :supr:

Selima — 4. 9. 2008 12:07

Martinka1 napsal(a):

Pokud to tak opravdu je...
Ale my známe jen Maričky úhel pohledu a pravda může být úplně někde jinde. Teda myslím v tom sexu.

Pokud má vztah/sex fungovat, musí na něm zapracovat oba - a Marička si tady zatím jenom stěžuje, jak ON to dělá špatně a jak ONA to dělá dobře. Což je naprostá blbost!!!

Kdyby tady Marička napsala, jako že zkoumá, kde ONA dělá ve vztahu chybu a snaží se to napravit... tak neřeknu.

Kdyby se ho třeba zeptala "miláčku, já se chci milovat častěji, co pro Tebe můžu udělat, abys chtěl taky?" - to by bylo asi konstruktivnější než: "ty grázle, ty si to děláš sám a na mě sereš... tak já teda s tebou nebudu spát vůbec"

Marti, nechcem ti brať mladícke ilúzie, ale sex a erotika sú v prvom rade spontánne veci. Pracovať sa na nich síce dá, ale na rozdiel od záhrady alebo výkopových prác sa ľahko môže stať, že sa niečo "šprajcne" a celá práca je v :usch: . Túžbu si nevygoogliš, nevymakaš, nevytrucuješ, nevytrénuješ. Buď je, alebo nie je. Na erotickú túžbu nemusia dokonca pomôcť ani rodinné konštelácie ;) .

Martinka1 — 4. 9. 2008 12:13

Selima napsal(a):

Marti, nechcem ti brať mladícke ilúzie, ale sex a erotika sú v prvom rade spontánne veci. Pracovať sa na nich síce dá, ale na rozdiel od záhrady alebo výkopových prác sa ľahko môže stať, že sa niečo "šprajcne" a celá práca je v :usch: . Túžbu si nevygoogliš, nevymakaš, nevytrucuješ, nevytrénuješ. Buď je, alebo nie je. Na erotickú túžbu nemusia dokonca pomôcť ani rodinné konštelácie ;) .

Iluze nemám, sex je jedna z věcí, které zrovna já musím řešit mnohem víc než všichni ostatní... :-) A řešila jsem. A je to lepší... ale pořád to není dokonalý :-)
Jednou dole, jednou nahoře :-)
A aby "problémy" nezruinovaly vztah, je potřeba o nich mluvit.
A je potřeba mít chápavého partnera.
Na obou stranách :-)
A je fakt, že když něco nejde, tak prostě nejde. A pak je na partnerovi, jestli Tě chce i s tím, že to prostě nejde a ani možná nikdy nepůjde :-)

V podstatě jediné, co mě na té diskuzi "nadzvedává" je to, že "vina" se hází na nepřítomného partnera... místo toho aby člověk hledal svůj díl u sebe :-) Ale možná to tak jen vidím já a je to úplně jinak.

Jinak téma nezlehčuju, ale vzhledem k tomu, že Marička to řeší už asi rok!!! tak s tím moc za tu dobu nepohla.

(Byla jsem nedávno na kurzu Martina Daniela Stát se mužem/chci muže http://www.smysl.com/ , doporučuju, možná by to mohlo pomoc ve vztahu i v sexu.)

Santala — 4. 9. 2008 12:23

Martinka1 napsal(a):

Selima napsal(a):

Marti, nechcem ti brať mladícke ilúzie, ale sex a erotika sú v prvom rade spontánne veci. Pracovať sa na nich síce dá, ale na rozdiel od záhrady alebo výkopových prác sa ľahko môže stať, že sa niečo "šprajcne" a celá práca je v :usch: . Túžbu si nevygoogliš, nevymakaš, nevytrucuješ, nevytrénuješ. Buď je, alebo nie je. Na erotickú túžbu nemusia dokonca pomôcť ani rodinné konštelácie ;) .

Iluze nemám, sex je jedna z věcí, které zrovna já musím řešit mnohem víc než všichni ostatní... :-) A řešila jsem. A je to lepší... ale pořád to není dokonalý :-)
Jednou dole, jednou nahoře :-)
A aby "problémy" nezruinovaly vztah, je potřeba o nich mluvit.
A je potřeba mít chápavého partnera.
Na obou stranách :-)
A je fakt, že když něco nejde, tak prostě nejde. A pak je na partnerovi, jestli Tě chce i s tím, že to prostě nejde a ani možná nikdy nepůjde :-)

V podstatě jediné, co mě na té diskuzi "nadzvedává" je to, že "vina" se hází na nepřítomného partnera... místo toho aby člověk hledal svůj díl u sebe :-) Ale možná to tak jen vidím já a je to úplně jinak.

Jinak téma nezlehčuju, ale vzhledem k tomu, že Marička to řeší už asi rok!!! tak s tím moc za tu dobu nepohla.

(Byla jsem nedávno na kurzu Martina Daniela Stát se mužem/chci muže http://www.smysl.com/ , doporučuju, možná by to mohlo pomoc ve vztahu i v sexu.)

Marti, když tě chlap nechce, tak ti žádnej kurz nepomůže :/

PS: Myšleno obecně :storstark:

Santala — 4. 9. 2008 12:27

Selima napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Pokud to tak opravdu je...
Ale my známe jen Maričky úhel pohledu a pravda může být úplně někde jinde. Teda myslím v tom sexu.

Pokud má vztah/sex fungovat, musí na něm zapracovat oba - a Marička si tady zatím jenom stěžuje, jak ON to dělá špatně a jak ONA to dělá dobře. Což je naprostá blbost!!!

Kdyby tady Marička napsala, jako že zkoumá, kde ONA dělá ve vztahu chybu a snaží se to napravit... tak neřeknu.

Kdyby se ho třeba zeptala "miláčku, já se chci milovat častěji, co pro Tebe můžu udělat, abys chtěl taky?" - to by bylo asi konstruktivnější než: "ty grázle, ty si to děláš sám a na mě sereš... tak já teda s tebou nebudu spát vůbec"

Marti, nechcem ti brať mladícke ilúzie, ale sex a erotika sú v prvom rade spontánne veci. Pracovať sa na nich síce dá, ale na rozdiel od záhrady alebo výkopových prác sa ľahko môže stať, že sa niečo "šprajcne" a celá práca je v :usch: . Túžbu si nevygoogliš, nevymakaš, nevytrucuješ, nevytrénuješ. Buď je, alebo nie je. Na erotickú túžbu nemusia dokonca pomôcť ani rodinné konštelácie ;) .

Souhlas.
Nevykurzuješ ;)

Mám to za sebou.
Když tě nechce,můžeš se stavět na uši, naslouchat, podporovat,experimentovat,zkoušet nemožný...ale...není to "ono" .
Prostě chybí ta chemie..
Vyprchala, nikdy nebyla,zmizela...s  tím nejde hnout.
jen si nalít čistého vína a jít dál.

Martinka1 — 4. 9. 2008 12:30

Santala napsal(a):

Selima napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Pokud to tak opravdu je...
Ale my známe jen Maričky úhel pohledu a pravda může být úplně někde jinde. Teda myslím v tom sexu.

Pokud má vztah/sex fungovat, musí na něm zapracovat oba - a Marička si tady zatím jenom stěžuje, jak ON to dělá špatně a jak ONA to dělá dobře. Což je naprostá blbost!!!

Kdyby tady Marička napsala, jako že zkoumá, kde ONA dělá ve vztahu chybu a snaží se to napravit... tak neřeknu.

Kdyby se ho třeba zeptala "miláčku, já se chci milovat častěji, co pro Tebe můžu udělat, abys chtěl taky?" - to by bylo asi konstruktivnější než: "ty grázle, ty si to děláš sám a na mě sereš... tak já teda s tebou nebudu spát vůbec"

Marti, nechcem ti brať mladícke ilúzie, ale sex a erotika sú v prvom rade spontánne veci. Pracovať sa na nich síce dá, ale na rozdiel od záhrady alebo výkopových prác sa ľahko môže stať, že sa niečo "šprajcne" a celá práca je v :usch: . Túžbu si nevygoogliš, nevymakaš, nevytrucuješ, nevytrénuješ. Buď je, alebo nie je. Na erotickú túžbu nemusia dokonca pomôcť ani rodinné konštelácie ;) .

Souhlas.
Nevykurzuješ ;)

Mám to za sebou.
Když tě nechce,můžeš se stavět na uši, naslouchat, podporovat,experimentovat,zkoušet nemožný...ale...není to "ono" .
Prostě chybí ta chemie..
Vyprchala, nikdy nebyla,zmizela...s  tím nejde hnout.
jen si nalít čistého vína a jít dál.

Pak už je to o správném výběru partnera :-)

Santala — 4. 9. 2008 12:38

Martinka1 napsal(a):

Santala napsal(a):

Selima napsal(a):


Marti, nechcem ti brať mladícke ilúzie, ale sex a erotika sú v prvom rade spontánne veci. Pracovať sa na nich síce dá, ale na rozdiel od záhrady alebo výkopových prác sa ľahko môže stať, že sa niečo "šprajcne" a celá práca je v :usch: . Túžbu si nevygoogliš, nevymakaš, nevytrucuješ, nevytrénuješ. Buď je, alebo nie je. Na erotickú túžbu nemusia dokonca pomôcť ani rodinné konštelácie ;) .

Souhlas.
Nevykurzuješ ;)

Mám to za sebou.
Když tě nechce,můžeš se stavět na uši, naslouchat, podporovat,experimentovat,zkoušet nemožný...ale...není to "ono" .
Prostě chybí ta chemie..
Vyprchala, nikdy nebyla,zmizela...s  tím nejde hnout.
jen si nalít čistého vína a jít dál.

Pak už je to o správném výběru partnera :-)

No, k tomu těžko něco dodat :supr:

maricka — 4. 9. 2008 12:41

Tak to ujasním ještě jednou - vinu neházím jen na něj, sama jsem tu psala, že také nejsem dokonalá. Ohledně toho sexu - on onanuje téměř denně, ale spát se mnou nechce, tedy se milovat, když už, tak se jen na mne vybouří a je to, nějaké zvláštní ohledy na mne nebere. Pěkné milování je jen jednou za uherský rok... A vy se mi divíte, když už ted nemám chut na sex, když na mne jen tak hupsne nebo si to raději udělá sám? Martinko, tolikrát, tolikrát jsem si o tom chtěla promluvit, proč se raději dělá sám a nemá sex se mnou, ale on mi jen řekl, že je to prostě méně náročnější než sex a hotovo, dál se o tom odmítal bavit... Zkoušela jsem to různě, sexy prádlo, nevtírání se a čekání apod. a nic za ten rok nepomohlo. Dokonce jsem jej podvedla, ano, přiznávám, na počátku tohoto roku jsem to už prostě nervově nevydržela. Jenže jsem zjistila, že mne sex bez lásky nebaví a že jej podvádět nechci a řekla mu to, nakonec jsme to nějak spolu zvládli a už na to dávno nemyslíme. A nyní jsem už opravdu ve stavu, kdy nekývám na každé jeho "přindutí" s odhalením přirozením a že onna to dostal chuť... Když mám chut já, nikdy nechce. A navíc už mne nebaví jen držet, kdy on si dělá dobře a já počítám sekundy do jeho vyvrcholení, at už to mám za sebou. Prostě jsem ted apatická a sex mne přestal bavit, jen občas to ještě zajiskří, ale málo... Toužím spíš po krásném milování plném něhdy, kterého se mi skoro vůbec nedostává.

K tomu deníku - ano, asi máte pravdu, asi to byl chvilkový záchvěv citu, ale co já vím, třeba to k ní cítí pořád? Přijde mi, že příliš rychle propadá zamilovanosti... A jen se bojím toho, že je příliš nevybouřený (má 26, měl jednu dívku přede mnou) a že to neskončí dobře (už si otom i píše do deníku, že touží po nezávazných vztazích, i když vím, že zatím by do toho nešel). Navíc si vážně nedovolím v životě někam na delší dobu odletět, jinak to také dobře neskončí, on bez lásky nevydrží ani měsíc...musí pořád někoho mít nebo být alespon zamilovaný a mít naději... Jinak zajímavé je, že bez sexu by prý podle jeho slov také dlouho nevydržel, jak mi nedávno řekl a přitom mu to stačí max jednou týdně.

Nevím, prostě si ted vážně připadám jako magor, když nedokážu rok a něco vyřešit jeden problém...a pořád se v tom plácám. Asi ano, asi by byl rozchod řešením a byl by klid, ale pořád je ve mne naděje, že se to zlepší a že prostě někdo musí umět žít s takovým člověkem, protože ve svém jádru je hodný, milý apod. Možná jsem ještě horší případ než Val, která to aspon utla... Ale jak jste sami napsali, alespoň máte další "oběť"a není tu nuda...:-))) Také jsem si Val občas četla a zajímalo mne, jak to bude pokračovat...;)

Val — 4. 9. 2008 12:46

marička: můj byl taky v jádru milý a hodný, ale kvůli tomu s tím člověkem nebudu zůstávat. Jde to strašně ale strašně pomalu,ale tam někde v dálce začínám cítít,že mi je bez něj líp - i když ty stavy, kdy je mi smutno jsou....ale už né tak časté

Barborka — 4. 9. 2008 12:47

Mikeš napsal(a):

Mě nejvíc dostaly ty brambory s cibulí :D, to jsem málem spadnul ze židle... :lol: :lol:

Tak mě nejvíc dostala věta "bude s ním asi klidný život" :co: - on se zamilovává jak na běžícím páse a bude s ním klidný život? :o

potvurkapodivna — 4. 9. 2008 12:51

No Maričko, já bych viděla rozchod jako ideální řešení. Jemu dát prostor, aby si mohl v klidu prožít svoje představy a možná sám zjistí, že zas tak o moc nepřišel a ty se potřebuješ dát do kupy, věřit si, zvednout si sebevědomí a třeba i ty vyzkoušíš vše, co ti chybí a po čem prahneš. No a možná se stane, že za čas oba zjistíte, že se chcete a pak můžeš řešit dál.

Mikeš — 4. 9. 2008 12:54

maricka napsal(a):

...tolikrát jsem si o tom chtěla promluvit, proč se raději dělá sám a nemá sex se mnou, ale on mi jen řekl, že je to prostě méně náročnější než sex a hotovo...

...což je sice pravdivé, leč k partnerce dost sobecké... :(

Amriana — 4. 9. 2008 13:12

maricka napsal(a):

Tak to ujasním ještě jednou - vinu neházím jen na něj, sama jsem tu psala, že také nejsem dokonalá. Ohledně toho sexu - on onanuje téměř denně, ale spát se mnou nechce, tedy se milovat, když už, tak se jen na mne vybouří a je to, nějaké zvláštní ohledy na mne nebere. Pěkné milování je jen jednou za uherský rok... A vy se mi divíte, když už ted nemám chut na sex, když na mne jen tak hupsne nebo si to raději udělá sám? Martinko, tolikrát, tolikrát jsem si o tom chtěla promluvit, proč se raději dělá sám a nemá sex se mnou, ale on mi jen řekl, že je to prostě méně náročnější než sex a hotovo, dál se o tom odmítal bavit... Zkoušela jsem to různě, sexy prádlo, nevtírání se a čekání apod. a nic za ten rok nepomohlo. Dokonce jsem jej podvedla, ano, přiznávám, na počátku tohoto roku jsem to už prostě nervově nevydržela. Jenže jsem zjistila, že mne sex bez lásky nebaví a že jej podvádět nechci a řekla mu to, nakonec jsme to nějak spolu zvládli a už na to dávno nemyslíme. A nyní jsem už opravdu ve stavu, kdy nekývám na každé jeho "přindutí" s odhalením přirozením a že onna to dostal chuť... Když mám chut já, nikdy nechce. A navíc už mne nebaví jen držet, kdy on si dělá dobře a já počítám sekundy do jeho vyvrcholení, at už to mám za sebou. Prostě jsem ted apatická a sex mne přestal bavit, jen občas to ještě zajiskří, ale málo... Toužím spíš po krásném milování plném něhdy, kterého se mi skoro vůbec nedostává.

K tomu deníku - ano, asi máte pravdu, asi to byl chvilkový záchvěv citu, ale co já vím, třeba to k ní cítí pořád? Přijde mi, že příliš rychle propadá zamilovanosti... A jen se bojím toho, že je příliš nevybouřený (má 26, měl jednu dívku přede mnou) a že to neskončí dobře (už si otom i píše do deníku, že touží po nezávazných vztazích, i když vím, že zatím by do toho nešel). Navíc si vážně nedovolím v životě někam na delší dobu odletět, jinak to také dobře neskončí, on bez lásky nevydrží ani měsíc...musí pořád někoho mít nebo být alespon zamilovaný a mít naději... Jinak zajímavé je, že bez sexu by prý podle jeho slov také dlouho nevydržel, jak mi nedávno řekl a přitom mu to stačí max jednou týdně.

Nevím, prostě si ted vážně připadám jako magor, když nedokážu rok a něco vyřešit jeden problém...a pořád se v tom plácám. Asi ano, asi by byl rozchod řešením a byl by klid, ale pořád je ve mne naděje, že se to zlepší a že prostě někdo musí umět žít s takovým člověkem, protože ve svém jádru je hodný, milý apod. Možná jsem ještě horší případ než Val, která to aspon utla... Ale jak jste sami napsali, alespoň máte další "oběť"a není tu nuda...:-))) Také jsem si Val občas četla a zajímalo mne, jak to bude pokračovat...;)

Já se Ti nedivím, že nemáš chuť ... naopak si myslím, že bych to měla stejně ...ale možná zkus přemýšlet(nevím jak jste spolu dlouho) víš co se týká té erotické fascinace ... prostě ta mizí časem pokaždý ... jestli už to máte takhle teď  a Tebe to trápí ... víš já myslím, pokud s ním zůstaneš tak se připrav, že bude asi hůř než líp ... budeš ještě "okoukanější" a budeš jistá ...tak se to nejspíš nezlepší ... vážně to tak zvládneš za 10 20 30 let, když už ted nejsi v poho ?? Na to by sis měla sama odpovědět ...

KALIK — 4. 9. 2008 13:13

Souhlas s potvůrkou :) Partner by měl dostat šanci zjistit, jestli mu vůbec budeš chybět a ty bys taky potřebovala zjistit, jestli ho vůbec chceš. Společně na to těžko přijdete. Chtělo by to na čas od sebe. Podívej na Val, jak jí to prospělo (tedy aspoň trochu).

mashanka — 4. 9. 2008 13:14

Barborka napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Mě nejvíc dostaly ty brambory s cibulí :D, to jsem málem spadnul ze židle... :lol: :lol:

Tak mě nejvíc dostala věta "bude s ním asi klidný život" :co: - on se zamilovává jak na běžícím páse a bude s ním klidný život? :o

Ano, to mě také pobavilo, když vidíme, jak strašně klidná je s života s ním už teď

mashanka — 4. 9. 2008 13:17

Obecně si myslím, že ŘEŠIT sex s někým, kdo o něj nestojí, je pro něho  něco podobného, jako když ho rodiče v dětství posílali do houslí

Martinka1 — 4. 9. 2008 13:26

Marička - SZ

Pikola — 4. 9. 2008 13:28

Doporučuji bydlet odděleně a vidět se tak 2x za týden. To pak bude sex na hodiny a nebudeš počítat, kdy to končí :D

Martinka1 — 4. 9. 2008 13:36

Maričko, konečná otázka pro Tebe je - jestli s tím chlapem chceš zůstat i přes to, kdyby se ten sex nezlepšil...

maricka — 4. 9. 2008 13:40

Díky za rady, ale jít od sebe a uvidět není podle mne moc řešení...stýskat se bude, to vím a ničemu tím asi nepomůžeme. Ale asi ano, asi sex je ten největší problém, i když mi vadí i to, že se jen tak rychle k někomu citově připoutá (sám mi to mimochodem říkal) a bez lásky a sexu dlouho nevydrží. Pak tu jsou i další věci, které mne od něj odvádí, ale opravdu si nedokáži představit, že bych měla celý život takto sexuálně chudý a že bych se pořád takto trápila... City říkají zůstan a rozum říká rychle pryč, dokud je čas a ještě možnost než budou děti. No, budu o tom ještě přemýšlet, asi bych si potřebovala promluvit s babičkou ,to je moudrá žena a vždycky jsem se jí mohla se vší svěřit... vlastně i ona mi kdysi říkala, at odejdu, že jí to nepřijde normální, když se dělá sám a na mne sáhne jednou za čas. Přesto ho má ona však ráda, protože jsou naladěni na stejnou vlnu. Jenže asi nejhorší je, a v tom je kámen úrazu, že se bojím být ted sama, protože je docela možné, že už se nikdo neobjeví, jsem na muže docela náročná, hlavně po inteligenční stránce. A jestli se nikdo neobjeví, nebudu mít rodinu apod. Víte, neříkám, kdyby to byl můj první, ale z těch co jsem dosud měla nebo poznala, a nebylo jich málo, je asi nejlepší...a nedivte se, že mám už strach, že nikdo lepší nebude.

sandra — 4. 9. 2008 13:46

maricka napsal(a):

Díky za rady, ale jít od sebe a uvidět není podle mne moc řešení...stýskat se bude, to vím a ničemu tím asi nepomůžeme. Ale asi ano, asi sex je ten největší problém, i když mi vadí i to, že se jen tak rychle k někomu citově připoutá (sám mi to mimochodem říkal) a bez lásky a sexu dlouho nevydrží. Pak tu jsou i další věci, které mne od něj odvádí, ale opravdu si nedokáži představit, že bych měla celý život takto sexuálně chudý a že bych se pořád takto trápila... City říkají zůstan a rozum říká rychle pryč, dokud je čas a ještě možnost než budou děti. No, budu o tom ještě přemýšlet, asi bych si potřebovala promluvit s babičkou ,to je moudrá žena a vždycky jsem se jí mohla se vší svěřit... vlastně i ona mi kdysi říkala, at odejdu, že jí to nepřijde normální, když se dělá sám a na mne sáhne jednou za čas. Přesto ho má ona však ráda, protože jsou naladěni na stejnou vlnu. Jenže asi nejhorší je, a v tom je kámen úrazu, že se bojím být ted sama, protože je docela možné, že už se nikdo neobjeví, jsem na muže docela náročná, hlavně po inteligenční stránce. A jestli se nikdo neobjeví, nebudu mít rodinu apod. Víte, neříkám, kdyby to byl můj první, ale z těch co jsem dosud měla nebo poznala, a nebylo jich málo, je asi nejlepší...a nedivte se, že mám už strach, že nikdo lepší nebude.

Nejlepší?Panebože Maričko, já souhlasím s Potvůrkou (kterou tímto i zdravím :) ), odstěhovat se od něj a trochu si od sebe vydechnout a zjistit, co vlastně oba chcete...takhle se v tom pořád plácáte a nic...je to pořád stejný.Můj bývalý se mnou taky ke konci už nechtěl spát, zkoušela jsem být trpělivá, vymýšlet nové věci,nové prádlo, pak došlo i na to trucování....a nevylepšilo se to ničím...Prostě už nechtěl spát se mnou.....

Wiki — 4. 9. 2008 14:18

maricka napsal(a):

Díky za rady, ale jít od sebe a uvidět není podle mne moc řešení...stýskat se bude, to vím a ničemu tím asi nepomůžeme. Ale asi ano, asi sex je ten největší problém, i když mi vadí i to, že se jen tak rychle k někomu citově připoutá (sám mi to mimochodem říkal) a bez lásky a sexu dlouho nevydrží. Pak tu jsou i další věci, které mne od něj odvádí, ale opravdu si nedokáži představit, že bych měla celý život takto sexuálně chudý a že bych se pořád takto trápila... City říkají zůstan a rozum říká rychle pryč, dokud je čas a ještě možnost než budou děti. No, budu o tom ještě přemýšlet, asi bych si potřebovala promluvit s babičkou ,to je moudrá žena a vždycky jsem se jí mohla se vší svěřit... vlastně i ona mi kdysi říkala, at odejdu, že jí to nepřijde normální, když se dělá sám a na mne sáhne jednou za čas. Přesto ho má ona však ráda, protože jsou naladěni na stejnou vlnu. Jenže asi nejhorší je, a v tom je kámen úrazu, že se bojím být ted sama, protože je docela možné, že už se nikdo neobjeví, jsem na muže docela náročná, hlavně po inteligenční stránce. A jestli se nikdo neobjeví, nebudu mít rodinu apod. Víte, neříkám, kdyby to byl můj první, ale z těch co jsem dosud měla nebo poznala, a nebylo jich málo, je asi nejlepší...a nedivte se, že mám už strach, že nikdo lepší nebude.

No a tady jsme u jádra pudla.
Lepší být s někým kdo mě evidentně nemá rád (přesto že to říká), kdo je sobecký a kdo mě ve vztahu pouze používá, než se rozejít, protože bych mohla zůstat sama.

A jestli jsi na muže náročná(?!), to tedy ty tvé nároky moc velké nejsou. Podle toho, co jsi o partnerovi napsala (nic víc nemůžeme vědět), tak se jedná o egoistu a svobodomyslného samce. Nic proti tomu, každý jsme nějaký, ale abych s takovým člověkem musela žít - to nevím co by přinutilo. Myslím že nenajdu důvod. Je možné, že je to fajn kluk - neznáme ho. Podle toho pána, který byl popsán jsem si udělala tento obrázek.

Pokud si sama sebe nebudu vážit, budu dělat skopičiny....to asi každý,,,, ale uvažovat o rodině - plánovat děti(?) , za těchto okolností? To je smutné.
A jestli nikdo lepší nebude - i kdyby nikdo nikdy "lepší"nebyl, tak to věc vůbec nemění.
A navíc,...jak jsi proboha na takovou kravinu přišla???
To záleží jen na tobě, zda-li přijde...

potvurkapodivna — 4. 9. 2008 14:18

sandra napsal(a):

maricka napsal(a):

Díky za rady, ale jít od sebe a uvidět není podle mne moc řešení...stýskat se bude, to vím a ničemu tím asi nepomůžeme. Ale asi ano, asi sex je ten největší problém, i když mi vadí i to, že se jen tak rychle k někomu citově připoutá (sám mi to mimochodem říkal) a bez lásky a sexu dlouho nevydrží. Pak tu jsou i další věci, které mne od něj odvádí, ale opravdu si nedokáži představit, že bych měla celý život takto sexuálně chudý a že bych se pořád takto trápila... City říkají zůstan a rozum říká rychle pryč, dokud je čas a ještě možnost než budou děti. No, budu o tom ještě přemýšlet, asi bych si potřebovala promluvit s babičkou ,to je moudrá žena a vždycky jsem se jí mohla se vší svěřit... vlastně i ona mi kdysi říkala, at odejdu, že jí to nepřijde normální, když se dělá sám a na mne sáhne jednou za čas. Přesto ho má ona však ráda, protože jsou naladěni na stejnou vlnu. Jenže asi nejhorší je, a v tom je kámen úrazu, že se bojím být ted sama, protože je docela možné, že už se nikdo neobjeví, jsem na muže docela náročná, hlavně po inteligenční stránce. A jestli se nikdo neobjeví, nebudu mít rodinu apod. Víte, neříkám, kdyby to byl můj první, ale z těch co jsem dosud měla nebo poznala, a nebylo jich málo, je asi nejlepší...a nedivte se, že mám už strach, že nikdo lepší nebude.

Nejlepší?Panebože Maričko, já souhlasím s Potvůrkou (kterou tímto i zdravím :) ), odstěhovat se od něj a trochu si od sebe vydechnout a zjistit, co vlastně oba chcete...takhle se v tom pořád plácáte a nic...je to pořád stejný.Můj bývalý se mnou taky ke konci už nechtěl spát, zkoušela jsem být trpělivá, vymýšlet nové věci,nové prádlo, pak došlo i na to trucování....a nevylepšilo se to ničím...Prostě už nechtěl spát se mnou.....

Ahoj holka, taky tě moc zdravím :pussa:
Maričko, to co píšeš mi přijde postavené na hlavu. Víš, vždycky jsem litovala moje kamarádky, které byly s někým za každou cenu, ikdyž věděly, že je podvádí, že je takovej a makovej, ale byly ochotný to zkousávat,ikdyž trpěly, hlavně aby nezůstaly samy. Prostě byly jak kus hadru a tohle žádnýmu chlapovi imponovat nemůže. Ty se bojíš sama sebe, že tak strašně moc chceš být s někým? Naopak, ty se potřebuješ dát dohromady, utřídit si v sobě myšlenky, poznat se a pak pomalu přemýšlet, jak by měl ten další partner vypadat, co jsi ochotná přijmout a co už ti vadí.
Taky jsem měla kdysi ex, který se mnou nechtěl spát ( on mě tím trestal :lol: ) a prostě s tím nehneš ani po dobrým ani po zlým.
Víš, ten sex u vás už jen doplňuje ten základní nesoulad. Tobě vadí jeho povaha ( vzplanutí atd.) a to si myslíš, že s ním budeš mít jednou klidný život? :dumbom:

panthe — 4. 9. 2008 14:25

Maričko,na babinet občas kouknu,ale až ty jsi mě donutila se zaregistrovat:)Mám pocit,že čtu svůj příběh asi před 2 rokama,úplně stejné pocity,problémy i názory...´taky jsme žili téměř jako bratr a sestra,byli jsme spolu 7 let a z toho 6,5 spolu spali  asi tak 1krát do měsíce,taky neměl potřebu a když,tak taky žádné milování,prostě si na mě vykonal jen svoji potřebu.To nemluvím,že mě nepohladil,nechytl za ruku,prostě minimální fyzický kontakt...)Ale po psychické stránce vše ok,nehádali se,měli stejné názory,humor...Pořád jsem to omluvala,že po takové době je to normální,ale ten pocit blízkosti partnera mi tak moc,moc chyběl a on stím odmítal cokoliv dělat,říkal,že je to normální,nechtěl o tom mluvit,nedejbože hledat řešení...Pak se něco ve mě zlomilo a odešla jsem....neměla jsem žádné jistoty,ale musela jsem.Trápila jsem se,i proto,že jsem věděla,že on to špatně nese ,ale zvládla jsem to.Dneska žiju už rok s novým partnerem a vím,že to byl nejlepší krok mého života...Najednou se mi splnil sen a věř,že to není jen o tom sexu,ale o té intimitě,která mezi lidma vytváří právě tu blízkost,co z muže a ženy dělá partnery.A myslím,že jsme i podobně staré,dovedeš si představit,trápit se dalších x let,to už lepší nebude....

venuše — 4. 9. 2008 14:42

taky jsme žili téměř jako bratr a sestra,byli jsme spolu 7 let a z toho 6,5 spolu spali  asi tak 1krát do měsíce,taky neměl potřebu a když,tak taky žádné milování,prostě si na mě vykonal jen svoji potřebu.To nemluvím,že mě nepohladil,nechytl za ruku,prostě minimální fyzický kontakt...)Ale po psychické stránce vše ok,nehádali se,měli stejné názory,humor...

Opravdu takovi lide existuji? Tak priserne chladni cumaci? Jednoho takoveho znam a porad neverim, ze je opravdu takovy.... a hledam chybu v sobe.
Takovy clovek se nikdy nedokaze zmenit? Co je na tom tezkeho vzit nekoho za ruku nebo ho pohladit?
Muze mi to nekdo vysvetlit, i kdyz je to trochu :offtopic:?

panthe — 4. 9. 2008 14:52

Venuše...vysvětlit to asi nejde,ale hodně bych viděla kořeny v rodině...
Jeho rodiče byli spolu 30 let a oba byli taky studení čumáci.A jeho starší sestra s manželem to samé..
Neuměli to,neměli potřebu,i když to všechno byli fajn lidé..Neuměli ani vyjevit radost,nebo smutek,prostě emoce se u nich nenosily....

maricka — 4. 9. 2008 15:10

No, ani se nebojím být sama, byla jsem sama do sedmnácti let a poté v přestávkách. Neříkám, že by mi to nevadilo, ale asi by mi více vadila ta nejistota, že najdu a že to bude partner, který chce rodinu...a docela brzy. Já jsem sice studijní typ, učení a škola mne nesmírně baví, chci pokračovat i po magistru, ale mateřský pud mám už asi od puberty:-))) A také se bojím, že bych si pak třeba mohlau uvědomit, že jsem udělala nejhorší chybuv mém životě a že on byl skutečně nejlepší i přes to vše. On je totiž jinak moc hodný, flegmatický, spravedlivý, je na něj spolehnutí, je zodpovědný, chce rodinu, je to učitel (chtěla jsem vždy učitele) apod. Prostěnemohu pochopit, že je takový a jinak v posteli sobec. Jinak mne hladí, objímá, často se tulí, co více si od muže přát??? A kvůli sexu odejít? A kvůli pár jiným prkotinám? Zároven však za pět let nechci třeba zjistit, že jsem se rozejít měla... Nevím, je to šílené dilema, alespon pro mne a pořád se v tom potácím. Nechci prostě udělat chybný krok, v tomto jsem opravdu opatrná. Nejlepší by asi bylo, kdyby byl opravdu nevěrný a to rozhodlo, nebo naopak se začal v sexu snažit... Nechci se v tomto tak dlozho potácet...je to únavné:-(
A i možná proto čtu jeho deník...:(

Martinka1 — 4. 9. 2008 15:15

venuše napsal(a):

taky jsme žili téměř jako bratr a sestra,byli jsme spolu 7 let a z toho 6,5 spolu spali  asi tak 1krát do měsíce,taky neměl potřebu a když,tak taky žádné milování,prostě si na mě vykonal jen svoji potřebu.To nemluvím,že mě nepohladil,nechytl za ruku,prostě minimální fyzický kontakt...)Ale po psychické stránce vše ok,nehádali se,měli stejné názory,humor...

Opravdu takovi lide existuji? Tak priserne chladni cumaci? Jednoho takoveho znam a porad neverim, ze je opravdu takovy.... a hledam chybu v sobe.
Takovy clovek se nikdy nedokaze zmenit? Co je na tom tezkeho vzit nekoho za ruku nebo ho pohladit?
Muze mi to nekdo vysvetlit, i kdyz je to trochu :offtopic:?

Tady je to opravdu asi o výběru partnera...
... pokud je pro mě pohlazení důležité, vyberu si někoho, kdo mi to dokáže dát - je to jednodušší než se snažit předělat člověka, který to neumí...
Možná se změnit dokáže, když bude chtít, ale pro něj to je TĚŽKÉ. A asi hodně. Pokud byl tak vychovaný...

Martinka1 — 4. 9. 2008 15:17

maricka napsal(a):

No, ani se nebojím být sama, byla jsem sama do sedmnácti let a poté v přestávkách. Neříkám, že by mi to nevadilo, ale asi by mi více vadila ta nejistota, že najdu a že to bude partner, který chce rodinu...a docela brzy. Já jsem sice studijní typ, učení a škola mne nesmírně baví, chci pokračovat i po magistru, ale mateřský pud mám už asi od puberty:-))) A také se bojím, že bych si pak třeba mohlau uvědomit, že jsem udělala nejhorší chybuv mém životě a že on byl skutečně nejlepší i přes to vše. On je totiž jinak moc hodný, flegmatický, spravedlivý, je na něj spolehnutí, je zodpovědný, chce rodinu, je to učitel (chtěla jsem vždy učitele) apod. Prostěnemohu pochopit, že je takový a jinak v posteli sobec. Jinak mne hladí, objímá, často se tulí, co více si od muže přát??? A kvůli sexu odejít? A kvůli pár jiným prkotinám? Zároven však za pět let nechci třeba zjistit, že jsem se rozejít měla... Nevím, je to šílené dilema, alespon pro mne a pořád se v tom potácím. Nechci prostě udělat chybný krok, v tomto jsem opravdu opatrná. Nejlepší by asi bylo, kdyby byl opravdu nevěrný a to rozhodlo, nebo naopak se začal v sexu snažit... Nechci se v tomto tak dlozho potácet...je to únavné:-(
A i možná proto čtu jeho deník...:(

Deník číst přestaň, zbytečně se v tom pak plácáš.

Možná už to tady padlo - na čas se od sebe odstěhujte a uvidíš, jestli to vztahu pomůže nebo ho to pošle do kytek.
Když nebudete pořád spolu, Ty i on si můžeme spoustu věcí uvědomit.

panthe — 4. 9. 2008 15:27

Kvůli sexu odejít???Blbost....
Tak tohle byla věta,kterou jsem si nejčastěji pokládala.Zní to hrozivě a už slyším,jak si lidi říkaj...Představ si to,takovej hodnej kluk to je a ona od něj odešla kvůli sexu...
Jenže není sex právě to co dělá z přátel partnery???Kdybych nepotřebovala sex,můžu žít s nejlepším kamarádem...rozumíme si,má mě rád,určitě by mi pomáhal,vždycky mě vyslechne,pomůže,bude dobrý táta,prostě.ideální manžel...JENŽE!!!!!

Pikola — 4. 9. 2008 15:29

Přijde mi, že jsi moc mladá na to, aby jsi měla vztah, kde tě nebaví sex.. navíc ve spojení s flegmatikem, to bych asi nezvládla. I kdyby byl sebelepší, ale jen tak na sebe koukat dalších třeba 30 let.. pfff...

sandra — 4. 9. 2008 15:33

maricka napsal(a):

No, ani se nebojím být sama, byla jsem sama do sedmnácti let a poté v přestávkách. Neříkám, že by mi to nevadilo, ale asi by mi více vadila ta nejistota, že najdu a že to bude partner, který chce rodinu...a docela brzy. Já jsem sice studijní typ, učení a škola mne nesmírně baví, chci pokračovat i po magistru, ale mateřský pud mám už asi od puberty:-))) A také se bojím, že bych si pak třeba mohlau uvědomit, že jsem udělala nejhorší chybuv mém životě a že on byl skutečně nejlepší i přes to vše. On je totiž jinak moc hodný, flegmatický, spravedlivý, je na něj spolehnutí, je zodpovědný, chce rodinu, je to učitel (chtěla jsem vždy učitele) apod. Prostěnemohu pochopit, že je takový a jinak v posteli sobec. Jinak mne hladí, objímá, často se tulí, co více si od muže přát??? A kvůli sexu odejít? A kvůli pár jiným prkotinám? Zároven však za pět let nechci třeba zjistit, že jsem se rozejít měla... Nevím, je to šílené dilema, alespon pro mne a pořád se v tom potácím. Nechci prostě udělat chybný krok, v tomto jsem opravdu opatrná. Nejlepší by asi bylo, kdyby byl opravdu nevěrný a to rozhodlo, nebo naopak se začal v sexu snažit... Nechci se v tomto tak dlozho potácet...je to únavné:-(
A i možná proto čtu jeho deník...:(

Ježiši Maričko, ty na něm visíš jak koule u nohy....jestli spolu máte být, tak spolu budete, i kdyby ses na nějakou dobu odstěhovala...chápeš to?Ale jak už jsi napsala dříve, ty se ho bojíš nechat doma samotnýho, aby se náhodou nezamiloval do někoho jinýho.....Tohle je fakt postavený na hlavu. Jsi na něm závislá a výmluvy typu, že tě pohladí  a že je učitel....kecy v kleci...v každém fungujícím vztahu k sobě mají partneři blízko (pohlazení, polibky, doteky..) není to jen mezi vámi...u vás už to fakt nefunguje...já byla jako ty a ztratila jsem 2 roky v již nefungujícím vztahu,protože jsem urputně bojovala a přemýšlela, co je špatně, co je dobře a nakonec jsem odjela pryč a zjistila, že ten vztah byl o ničem už delší dobu a jen já to nechtěla vidět....Já ti fakt nevím, co pořád řešíš?Je ti 23, žiješ v celibátu, ve vztahu, který je pro tebe spíše starost než radost...... nechápu.
Asi se ráda a dobrovolně trápíš.....

Jessika — 4. 9. 2008 15:44

Pikola napsal(a):

Přijde mi, že jsi moc mladá na to, aby jsi měla vztah, kde tě nebaví sex.. navíc ve spojení s flegmatikem, to bych asi nezvládla. I kdyby byl sebelepší, ale jen tak na sebe koukat dalších třeba 30 let.. pfff...

co šílíš... může si při tom číst ;)

Pikola — 4. 9. 2008 15:47

Jessika napsal(a):

Pikola napsal(a):

Přijde mi, že jsi moc mladá na to, aby jsi měla vztah, kde tě nebaví sex.. navíc ve spojení s flegmatikem, to bych asi nezvládla. I kdyby byl sebelepší, ale jen tak na sebe koukat dalších třeba 30 let.. pfff...

co šílíš... může si při tom číst ;)

Dyť by nebylo nic, ne? Každý by se denně samoobsluhoval a pak bychom se nerozešli kvůli dětem.. I když nevím, jak bychom si je udělali, že..

maricka — 4. 9. 2008 15:54

Nevím, jestli visím jako koule, ale rozhodně se odejít bojím, prostě jak jsem psala, nechci udělat chybný krok...často totiž něčeho lituji a tohle by mne už vážně naštvalo:-(


No plácám se v tom, protože jednou je to horší, podruhé lepší...taková horská dráha. Kdyby to bylo jen horší,už jsem pryč dávno...

Amriana — 4. 9. 2008 15:54

maricka napsal(a):

No, ani se nebojím být sama, byla jsem sama do sedmnácti let a poté v přestávkách. Neříkám, že by mi to nevadilo, ale asi by mi více vadila ta nejistota, že najdu a že to bude partner, který chce rodinu...a docela brzy. Já jsem sice studijní typ, učení a škola mne nesmírně baví, chci pokračovat i po magistru, ale mateřský pud mám už asi od puberty:-))) A také se bojím, že bych si pak třeba mohlau uvědomit, že jsem udělala nejhorší chybuv mém životě a že on byl skutečně nejlepší i přes to vše. On je totiž jinak moc hodný, flegmatický, spravedlivý, je na něj spolehnutí, je zodpovědný, chce rodinu, je to učitel (chtěla jsem vždy učitele) apod. Prostěnemohu pochopit, že je takový a jinak v posteli sobec. Jinak mne hladí, objímá, často se tulí, co více si od muže přát??? A kvůli sexu odejít? A kvůli pár jiným prkotinám? Zároven však za pět let nechci třeba zjistit, že jsem se rozejít měla... Nevím, je to šílené dilema, alespon pro mne a pořád se v tom potácím. Nechci prostě udělat chybný krok, v tomto jsem opravdu opatrná. Nejlepší by asi bylo, kdyby byl opravdu nevěrný a to rozhodlo, nebo naopak se začal v sexu snažit... Nechci se v tomto tak dlozho potácet...je to únavné:-(
A i možná proto čtu jeho deník...:(

Ano ... by se to rozhodlo ...kdyby ... Ty to nechceš udělat sama. A ... pokud není od přírody vášnivej(myslím s Tebou ..jinde by to mohlo být třeba jinak ) tak se může měsíc dva opravdu snažit ..ale celej život tu přetvářku nikdo, podle mě, nevydrží .... to nejde.

Amriana — 4. 9. 2008 15:56

venuše napsal(a):

taky jsme žili téměř jako bratr a sestra,byli jsme spolu 7 let a z toho 6,5 spolu spali  asi tak 1krát do měsíce,taky neměl potřebu a když,tak taky žádné milování,prostě si na mě vykonal jen svoji potřebu.To nemluvím,že mě nepohladil,nechytl za ruku,prostě minimální fyzický kontakt...)Ale po psychické stránce vše ok,nehádali se,měli stejné názory,humor...

Opravdu takovi lide existuji? Tak priserne chladni cumaci? Jednoho takoveho znam a porad neverim, ze je opravdu takovy.... a hledam chybu v sobe.
Takovy clovek se nikdy nedokaze zmenit? Co je na tom tezkeho vzit nekoho za ruku nebo ho pohladit?
Muze mi to nekdo vysvetlit, i kdyz je to trochu :offtopic:?

Já myslím, že nedokáže, protože temperament je cosi, co je vrozenýho, stejně tak sexuální touha a potřeba ....
Ale to neznamená, že s jiným partnerem by to ten dotyčnej nemohl mít i jinak ...

Martinka1 — 4. 9. 2008 15:57

maricka napsal(a):

Nevím, jestli visím jako koule, ale rozhodně se odejít bojím, prostě jak jsem psala, nechci udělat chybný krok...často totiž něčeho lituji a tohle by mne už vážně naštvalo:-(


No plácám se v tom, protože jednou je to horší, podruhé lepší...taková horská dráha. Kdyby to bylo jen horší,už jsem pryč dávno...

Odstěhování - bez rozchodu - by mohl být "kompromis", kdy bys bez velkého rizika poznala, jestli pokračovat nebo ne a nemusela by ses bát, jestli uděláš velkou chybu. Ne?
A v čem je to lepší?

Jinak chybama se člověk učí :-) Někdy nejde neudělat chybu. (Ale pak je dobré se z ní poučit pro příště). A někdy oboje dvoje možná rozhodnutí jsou "chyba"... (výběr ze 2 zel)...

Pikola — 4. 9. 2008 15:58

maricka napsal(a):

Nevím, jestli visím jako koule, ale rozhodně se odejít bojím, prostě jak jsem psala, nechci udělat chybný krok...často totiž něčeho lituji a tohle by mne už vážně naštvalo:-(


No plácám se v tom, protože jednou je to horší, podruhé lepší...taková horská dráha. Kdyby to bylo jen horší,už jsem pryč dávno...

Já jsem se taky bála odejít, ale věř, že to občas prostě tak je.. kdyby jsi nepochybovala, tak to asi neřešiš. Zůstávat s někým, jen proto, že by nemohl být lepší? A co když bude nějaký ještě lepší?

Amriana — 4. 9. 2008 16:00

maricka napsal(a):

Nevím, jestli visím jako koule, ale rozhodně se odejít bojím, prostě jak jsem psala, nechci udělat chybný krok...často totiž něčeho lituji a tohle by mne už vážně naštvalo:-(


No plácám se v tom, protože jednou je to horší, podruhé lepší...taková horská dráha. Kdyby to bylo jen horší,už jsem pryč dávno...

Vztah by měl být o pohodě, nabíjecí ... dobíjet baterky ...ne furt něco takovýho řešit ...
A navíc ... chceš ho i za cenu, že se nezmění nic ? Protože to je pravděpodobnější varianta ...

Martinka1 — 4. 9. 2008 16:05

Amriana napsal(a):

maricka napsal(a):

Nevím, jestli visím jako koule, ale rozhodně se odejít bojím, prostě jak jsem psala, nechci udělat chybný krok...často totiž něčeho lituji a tohle by mne už vážně naštvalo:-(


No plácám se v tom, protože jednou je to horší, podruhé lepší...taková horská dráha. Kdyby to bylo jen horší,už jsem pryč dávno...

Vztah by měl být o pohodě, nabíjecí ... dobíjet baterky ...ne furt něco takovýho řešit ...
A navíc ... chceš ho i za cenu, že se nezmění nic ? Protože to je pravděpodobnější varianta ...

Val — 4. 9. 2008 16:30

Maricko: neboj se odejít....já jsem si to říkala taky,ale na druhou stranu jsem si říkala, že jestli k sobě dva lidi opravdu patřej ,tak si k sobě tu cestičku zpátky najdou.....my jsme si ji bohužel nenašli....teda on jo,ale já už k němu ne (nedůvěřuju mu, zklamal mě a nemám už k tomu člověku ani úctu)....spíš se ukázal po tom rozchodu jakej doopravdy je....člověk se kterým teď už vím bych nechtěla strávit zbytek života....že on na to prostě není

Val — 4. 9. 2008 16:33

nějak jsem ho po tom měsíci od rozchodu nemohla poznat (jiné chování atak)...samozřejmě vliv jeho kamarádíčků....kteří jsou opravdu jeden lepší než druhý (nic ve zlém proti nim), ale prostě mi nikdy neseděli ty jejich přihlouplý kecy

venuše — 4. 9. 2008 18:33

Amriana napsal(a):

venuše napsal(a):

taky jsme žili téměř jako bratr a sestra,byli jsme spolu 7 let a z toho 6,5 spolu spali  asi tak 1krát do měsíce,taky neměl potřebu a když,tak taky žádné milování,prostě si na mě vykonal jen svoji potřebu.To nemluvím,že mě nepohladil,nechytl za ruku,prostě minimální fyzický kontakt...)Ale po psychické stránce vše ok,nehádali se,měli stejné názory,humor...

Opravdu takovi lide existuji? Tak priserne chladni cumaci? Jednoho takoveho znam a porad neverim, ze je opravdu takovy.... a hledam chybu v sobe.
Takovy clovek se nikdy nedokaze zmenit? Co je na tom tezkeho vzit nekoho za ruku nebo ho pohladit?
Muze mi to nekdo vysvetlit, i kdyz je to trochu :offtopic:?

Já myslím, že nedokáže, protože temperament je cosi, co je vrozenýho, stejně tak sexuální touha a potřeba ....
Ale to neznamená, že s jiným partnerem by to ten dotyčnej nemohl mít i jinak ...

Takze ten clovek me opravdu muze mit rad, ale neumi to dat najevo? Na pohlazeni nebo drzeni za ruku prece neni treba temperament nebo sexualni touha? To by mu jako upadla ruka, kdyby nekoho pohladil? Nepochopim.....
A nejlepsi na tom vsem je, ze klidne rekne o nekom (jeho byvale), ze je studeny cumak....

Selima — 4. 9. 2008 18:35

maricka napsal(a):

Díky za rady, ale jít od sebe a uvidět není podle mne moc řešení...stýskat se bude, to vím a ničemu tím asi nepomůžeme. Ale asi ano, asi sex je ten největší problém, i když mi vadí i to, že se jen tak rychle k někomu citově připoutá (sám mi to mimochodem říkal) a bez lásky a sexu dlouho nevydrží. Pak tu jsou i další věci, které mne od něj odvádí, ale opravdu si nedokáži představit, že bych měla celý život takto sexuálně chudý a že bych se pořád takto trápila... City říkají zůstan a rozum říká rychle pryč, dokud je čas a ještě možnost než budou děti. No, budu o tom ještě přemýšlet, asi bych si potřebovala promluvit s babičkou ,to je moudrá žena a vždycky jsem se jí mohla se vší svěřit... vlastně i ona mi kdysi říkala, at odejdu, že jí to nepřijde normální, když se dělá sám a na mne sáhne jednou za čas. Přesto ho má ona však ráda, protože jsou naladěni na stejnou vlnu. Jenže asi nejhorší je, a v tom je kámen úrazu, že se bojím být ted sama, protože je docela možné, že už se nikdo neobjeví, jsem na muže docela náročná, hlavně po inteligenční stránce. A jestli se nikdo neobjeví, nebudu mít rodinu apod. Víte, neříkám, kdyby to byl můj první, ale z těch co jsem dosud měla nebo poznala, a nebylo jich málo, je asi nejlepší...a nedivte se, že mám už strach, že nikdo lepší nebude.

Skús chvíľu nehľadať intelekt, ale dobrú š.u.k.ačku a časom sa nájde určite aj 2v1 - sex + intelekt. ;) A citová vyrovnanosť k tomu ako bonus. Mám raz toľko, čo ty(zrejme) a verila som - a verím v takéto drobné životné zázraky.

Selima — 4. 9. 2008 18:42

Venuša, prečítaj si Päť jazykov lásky a možno pochopíš... každý vyjadruje city inak a niekto ich ani nemá veľmi intenzívne... Niekto je viac platonik, iný potrebuje veľa telesnej lásky... It depends.

maricka — 4. 9. 2008 18:49

Selimo, já právě nejsem ten typ, co by dokázal mít překlenovací sexuální vztah, já bud člověka na chození nebo klidně dlouho nikoho, sex bez lásky mi nic neříká. A navíc, nejhorší ted je, že jsem úplně ztratila libido, vlastně mi sex už chybí jen kvůli psychické stránce, fyzicky vůbec. Poslední půlrok při milování skoro nic necítím a poslední dobou mi to začíná být tam dole nepříjemné při tom a bolí to, přitom jsem byla u gynekologa, jsem zdravá, nemám žádnou infekci, jen jsem před několika měsíci vysadila antidepresiva...ale přece to nemůže mít ještě tak dlouho účinek??? Předtím jsem byla sexuálně zdravě aktivní, když jsem to neměla týden, tak už mi to hrozně chybělo, ted je mi to úplně jedno...chybí mi to jen kvůli psychice. Nemohu to pochopit, nikdy se mi to nestalo, sice jsem nikdy při tom neměla orgasmus, ale často se stávalo, že jsem byla blízko něj. Ted absolutně nic necítím...už asi od února...a navíc mne to začíná někdy bolet. Stalo se Vám něco podobného? Já vím, patří to do sexuálního "oddělení", ale třeba mne tam za chvíli někdo šoupne;)

Selima — 4. 9. 2008 18:54

Sex bez lásky mi nic neříká... a čo tak láska bez sexu? ;) Provokujem... ja najradšej naozaj 2v1, ale kľudne aj každé zvlášť. :reta:
Inak, tie pocity: ak si fakt fyzicky zdravá, tak ti telo jasne hovorí, čo hovorí, kričí TOTO UŽ NECHCEM! A ty ho odmietaš počúvať.... :rolleyes:

PPavlaa — 4. 9. 2008 18:57

já jsem to teda nečetla celý - jsem líná :rodna: tak nevím, co tu řešíte, ale maricko, možná to, že tě to bolí není fyzický problém, ale psychický ...

maricka — 4. 9. 2008 18:58

Selimo, Ty si opravdu myslíš, že moje tělo ho už odmítá i fyzicky, že je to kvůli němu? To mi přijde divné, aby tělo takto reagovalo???

Selima — 4. 9. 2008 19:02

Samozrejme. Ja som s bývalým spala až do trpkého konca, ale len čo začal spať s druhou(ešte som to nevedela naisto), prestala som s ním mať orgazmus. A už som ho s ním nikdy nemala. ;) Telo, intuícia, nazvi si to ako chceš: nemala som múdrejšieho radcu.

potvurkapodivna — 4. 9. 2008 19:25

Mě přijde, že sis to všechno sama krásně zdůvodnila, proč s ním být, tak už to neřeš a buď s ním ;)
Mě spíš přijde horší varianta jednou si vyčítat něco, co jsem neudělala než to, co jsem udělala.

maricka — 4. 9. 2008 19:30

Já to až tak tragicky a usilovně neřeším (nemusím vyřešit všechno ted a hned;-)), prostě jsem si jen chtěla vyslechnout názory. Ale některé byly hodně podnětné a zase mne to posunulo o kousek dál. Jen si říkám, jak se mi mohla tak vytratit vzrušivost...z ničeho nic?

Martinka1 — 4. 9. 2008 20:40

maricka napsal(a):

Já to až tak tragicky a usilovně neřeším (nemusím vyřešit všechno ted a hned;-)), prostě jsem si jen chtěla vyslechnout názory. Ale některé byly hodně podnětné a zase mne to posunulo o kousek dál. Jen si říkám, jak se mi mohla tak vytratit vzrušivost...z ničeho nic?

Z ničeho nic ne... z vašich problémů ve vztahu :-)
Může to tak být, jak píše Selima, indikátor, že s tímhle chlapem už ne... :-)

janinka_v — 4. 9. 2008 20:42

maricka napsal(a):

Díky za rady, ale jít od sebe a uvidět není podle mne moc řešení...stýskat se bude, to vím a ničemu tím asi nepomůžeme. Ale asi ano, asi sex je ten největší problém, i když mi vadí i to, že se jen tak rychle k někomu citově připoutá (sám mi to mimochodem říkal) a bez lásky a sexu dlouho nevydrží. Pak tu jsou i další věci, které mne od něj odvádí, ale opravdu si nedokáži představit, že bych měla celý život takto sexuálně chudý a že bych se pořád takto trápila... City říkají zůstan a rozum říká rychle pryč, dokud je čas a ještě možnost než budou děti. No, budu o tom ještě přemýšlet, asi bych si potřebovala promluvit s babičkou ,to je moudrá žena a vždycky jsem se jí mohla se vší svěřit... vlastně i ona mi kdysi říkala, at odejdu, že jí to nepřijde normální, když se dělá sám a na mne sáhne jednou za čas. Přesto ho má ona však ráda, protože jsou naladěni na stejnou vlnu. Jenže asi nejhorší je, a v tom je kámen úrazu, že se bojím být ted sama, protože je docela možné, že už se nikdo neobjeví, jsem na muže docela náročná, hlavně po inteligenční stránce. A jestli se nikdo neobjeví, nebudu mít rodinu apod. Víte, neříkám, kdyby to byl můj první, ale z těch co jsem dosud měla nebo poznala, a nebylo jich málo, je asi nejlepší...a nedivte se, že mám už strach, že nikdo lepší nebude.

Ale ona pauza fakt občas pomůže... Partner před dvěma měsícema odjel na druhou stranu světa a to bys viděla, jak se člověk těší na sex (samozřejmě krom jiného)... myslím, že za týden zboříme barák.. :gloria:

Jak víš, že bez lásky dlouho nevydrží??? Člověk toho nakecá a v deníku napíše - brala bych to jako chvástání... možná... i chlapi mají rádi, když je ženský obletujou, ale to neznamená, že se hned zamilujou...

janinka_v — 4. 9. 2008 20:52

maricka napsal(a):

Selimo, Ty si opravdu myslíš, že moje tělo ho už odmítá i fyzicky, že je to kvůli němu? To mi přijde divné, aby tělo takto reagovalo???

No jasně, když tě nevzrušuje, tak se nezvlhčíš a tudíž to bolí....

maricka — 4. 9. 2008 21:06

janinka_v napsal(a):

maricka napsal(a):

Selimo, Ty si opravdu myslíš, že moje tělo ho už odmítá i fyzicky, že je to kvůli němu? To mi přijde divné, aby tělo takto reagovalo???

No jasně, když tě nevzrušuje, tak se nezvlhčíš a tudíž to bolí....

To není tím, i když jsem kdysi vlhká moc nebyla, tak mne to hodně vzrušovalo, ted prostě tam dole při tom absolutně nic necítím...a vlhká jsem. Trochu se toho bojím, protože jsem od nikoho neslyšela, že by přestal být jen tak vzrušivý... Vždycky mne sex hodně vzrušoval, ačkoliv jsem nikdy orgasmus při něm neměla, ale ted prostě nic, navíc mi je to ještě nepříjemné...ale ze "suchosti" to není, nevím tedy čím... Docela se bojím, že už si nikdy sex neužiji a že se ze mne stane absolutní frigitka. Neřeknu, kdyby to trvalo pár týdnů, ale už je to více než půl roku... A opravdu je mi divné, jestli za to může psychika a tedy ono špatné sexuální soužití s mým přítelem. Začalo to de facto tehdy, když jsem začala brát antidepresiva. Ale ted už je dva měsíce neberu a nic...sice to bylo po nich lepší, ale už se mi nikdy nevrátilamá původní chuť a vzrušivost při sexu a ted je to čím dál horší:(

janinka_v — 4. 9. 2008 21:14

maricka napsal(a):

janinka_v napsal(a):

maricka napsal(a):

Selimo, Ty si opravdu myslíš, že moje tělo ho už odmítá i fyzicky, že je to kvůli němu? To mi přijde divné, aby tělo takto reagovalo???

No jasně, když tě nevzrušuje, tak se nezvlhčíš a tudíž to bolí....

To není tím, i když jsem kdysi vlhká moc nebyla, tak mne to hodně vzrušovalo, ted prostě tam dole při tom absolutně nic necítím...a vlhká jsem. Trochu se toho bojím, protože jsem od nikoho neslyšela, že by přestal být jen tak vzrušivý... Vždycky mne sex hodně vzrušoval, ačkoliv jsem nikdy orgasmus při něm neměla, ale ted prostě nic, navíc mi je to ještě nepříjemné...ale ze "suchosti" to není, nevím tedy čím... Docela se bojím, že už si nikdy sex neužiji a že se ze mne stane absolutní frigitka. Neřeknu, kdyby to trvalo pár týdnů, ale už je to více než půl roku... A opravdu je mi divné, jestli za to může psychika a tedy ono špatné sexuální soužití s mým přítelem. Začalo to de facto tehdy, když jsem začala brát antidepresiva. Ale ted už je dva měsíce neberu a nic...sice to bylo po nich lepší, ale už se mi nikdy nevrátilamá původní chuť a vzrušivost při sexu a ted je to čím dál horší:(

jsi ještě mladá na to, aby z tebe byla absolutní frigitka... toho bych se nebála... máš celej život před sebou, nenech si ho zkazit nesouladem v sexu (a nejen v něm)... :dumbom:

Martinka1 — 4. 9. 2008 21:17

Pro jistotu bych se ještě zeptala psychiatra, jestli to ještě nemůže být dozvuk antidepresiv...
... a pak?
No ten "nesoulad ve vztahu" by to mohl být.
Proč nechceš zkusit žít na čas zvlášť?
Možná by se tím hodně vyřešilo.

baba.jaga — 4. 9. 2008 21:26

Maricko, myslim, ze to trochu zbytecne hrotis. Sex je hodne napojeny na psychiku a kdyz mate problemy, tak se to zrejme promitne i do tve touhy. Existuje sice nejaka zakladni potreba soulozit, rekneme na te hormonalni (hardwarove) urovni, ale ta je hodne ovlivnitelna prave tim softwarem. Vidim to na sobe, kdyz mi to s partnerem klape, tak se na nej vrham, porad ho osahavam a vubec rada s nim delam vselijake silenosti. A dokonce se na to jako blazen tesim.
Kdyz neklape, tak to je proste takove nijake...mechanicke.

Pikola — 5. 9. 2008 8:56

maricka napsal(a):

janinka_v napsal(a):

maricka napsal(a):

Selimo, Ty si opravdu myslíš, že moje tělo ho už odmítá i fyzicky, že je to kvůli němu? To mi přijde divné, aby tělo takto reagovalo???

No jasně, když tě nevzrušuje, tak se nezvlhčíš a tudíž to bolí....

To není tím, i když jsem kdysi vlhká moc nebyla, tak mne to hodně vzrušovalo, ted prostě tam dole při tom absolutně nic necítím...a vlhká jsem. Trochu se toho bojím, protože jsem od nikoho neslyšela, že by přestal být jen tak vzrušivý... Vždycky mne sex hodně vzrušoval, ačkoliv jsem nikdy orgasmus při něm neměla, ale ted prostě nic, navíc mi je to ještě nepříjemné...ale ze "suchosti" to není, nevím tedy čím... Docela se bojím, že už si nikdy sex neužiji a že se ze mne stane absolutní frigitka. Neřeknu, kdyby to trvalo pár týdnů, ale už je to více než půl roku... A opravdu je mi divné, jestli za to může psychika a tedy ono špatné sexuální soužití s mým přítelem. Začalo to de facto tehdy, když jsem začala brát antidepresiva. Ale ted už je dva měsíce neberu a nic...sice to bylo po nich lepší, ale už se mi nikdy nevrátilamá původní chuť a vzrušivost při sexu a ted je to čím dál horší:(

Jen taková diskrétní otázka. Onanií orgasmu dosáhneš? Sex není jen o tom, mě se to zase málokdy podaří dosáhnout s chlapem, ale sama vždy. :gloria:
S bývalým jsme měli nějaké problémy a mě se do sexu nějak nechtělo. On to bral jako uvolnění, já to měla jinak. Pak to bylo z jeho strany jen "vrz vrz" a mě to přestalo bavit taky. Pak když jsem vztah chtěla dohánět přes postel, tak už bylo pozdě, užíval si jinde.  To byl nejpotupnější okamžik, když já byla plná vášní a on řekl nemám chuť.. A tak to zkončilo. Jen mi to tak připomělo.

Teď musím chodit do postele tak kolem devátý, aby se šlo spát před půlnocí. :P Ale to už je jiný příběh.

maricka — 5. 9. 2008 9:48

Pikola napsal(a):

maricka napsal(a):

janinka_v napsal(a):


No jasně, když tě nevzrušuje, tak se nezvlhčíš a tudíž to bolí....

To není tím, i když jsem kdysi vlhká moc nebyla, tak mne to hodně vzrušovalo, ted prostě tam dole při tom absolutně nic necítím...a vlhká jsem. Trochu se toho bojím, protože jsem od nikoho neslyšela, že by přestal být jen tak vzrušivý... Vždycky mne sex hodně vzrušoval, ačkoliv jsem nikdy orgasmus při něm neměla, ale ted prostě nic, navíc mi je to ještě nepříjemné...ale ze "suchosti" to není, nevím tedy čím... Docela se bojím, že už si nikdy sex neužiji a že se ze mne stane absolutní frigitka. Neřeknu, kdyby to trvalo pár týdnů, ale už je to více než půl roku... A opravdu je mi divné, jestli za to může psychika a tedy ono špatné sexuální soužití s mým přítelem. Začalo to de facto tehdy, když jsem začala brát antidepresiva. Ale ted už je dva měsíce neberu a nic...sice to bylo po nich lepší, ale už se mi nikdy nevrátilamá původní chuť a vzrušivost při sexu a ted je to čím dál horší:(

Jen taková diskrétní otázka. Onanií orgasmu dosáhneš? Sex není jen o tom, mě se to zase málokdy podaří dosáhnout s chlapem, ale sama vždy. :gloria:
S bývalým jsme měli nějaké problémy a mě se do sexu nějak nechtělo. On to bral jako uvolnění, já to měla jinak. Pak to bylo z jeho strany jen "vrz vrz" a mě to přestalo bavit taky. Pak když jsem vztah chtěla dohánět přes postel, tak už bylo pozdě, užíval si jinde.  To byl nejpotupnější okamžik, když já byla plná vášní a on řekl nemám chuť.. A tak to zkončilo. Jen mi to tak připomělo.

Teď musím chodit do postele tak kolem devátý, aby se šlo spát před půlnocí. :P Ale to už je jiný příběh.

Pikolo, tak to máš krásné:-) Co bych za to dala...ale možná jen za pitomou půlhodinku. No, sama orgasmu dosáhnu, i několikrát, ale s mužem se mi to nikdy nepovedlo. Neříkám, že sex je jen o tom, mě orgasmus netrápí, trápí mne, že při tom už vůbec nic hezkého necítím, myslím fyzicky (ale psychicky také ne) a navíc mne to začíná poslední dobou ještě bolet...a to nejsem nemocná, ani nemám zánět, nic... Bud je to z těch antidepresiv, která jsem přestala brát před dvěma měsíci nebo já nevím, nějak nemohu uvěřit pořád tomu, že by mi psychika (problémy v sexu s partnerem) dokázaly zcela potlačit libido a vzrušivost při styku...

Martinka1 — 5. 9. 2008 9:53

maricka napsal(a):

Bud je to z těch antidepresiv, která jsem přestala brát před dvěma měsíci nebo já nevím, nějak nemohu uvěřit pořád tomu, že by mi psychika (problémy v sexu s partnerem) dokázaly zcela potlačit libido a vzrušivost při styku...

Na antidepresiva se zeptej doktora... a věř tomu, že psychika umí udělat s tělem hodně!

Jessika — 5. 9. 2008 9:53

maricka napsal(a):

Pikolo, tak to máš krásné:-) Co bych za to dala...ale možná jen za pitomou půlhodinku.

teď se asi někteří pánové budou divit :co: :)

maricka — 5. 9. 2008 9:58

Jessika napsal(a):

maricka napsal(a):

Pikolo, tak to máš krásné:-) Co bych za to dala...ale možná jen za pitomou půlhodinku.

teď se asi někteří pánové budou divit :co: :)

Proč?

Pikola — 5. 9. 2008 10:00

Jessika napsal(a):

maricka napsal(a):

Pikolo, tak to máš krásné:-) Co bych za to dala...ale možná jen za pitomou půlhodinku.

teď se asi někteří pánové budou divit :co: :)

No počkej, co já mám říkat s hodinou (2-3)? Ale to nejsou jen takové prostocviky, to se musí pomalu :P
Já si zase s ním nerozumím mimo postel, takže nula od nuly..  Taky spolu nebydlíme, nevidíme se každý den, nehádáme se.

To že to bolí, to není něco v pořádku. Tebe to evidentně nebaví.. Co si zkusit jen tak lehnout a třeba se hladit? pomalu, škrábat na zádech, na prsou, namasírovat olejem. Co bude dál uvidíš :jojo:

Jessika — 5. 9. 2008 10:02

maricka napsal(a):

Jessika napsal(a):

maricka napsal(a):

Pikolo, tak to máš krásné:-) Co bych za to dala...ale možná jen za pitomou půlhodinku.

teď se asi někteří pánové budou divit :co: :)

Proč?

vysvětlí pánové...

Pikola — 5. 9. 2008 10:11

Jessika napsal(a):

maricka napsal(a):

Jessika napsal(a):


teď se asi někteří pánové budou divit :co: :)

Proč?

vysvětlí pánové...

Myslím, že nejde o půlhodinu "akce" ne?

KALIK — 5. 9. 2008 10:25

Pokud je chlap normální, dokáže se udělat do dvou minut. Delší časy jsou o oddalování vyvrcholení :)

Jessika — 5. 9. 2008 10:33

KALIK napsal(a):

Pokud je chlap normální, dokáže se udělat do dvou minut. Delší časy jsou o oddalování vyvrcholení :)

tak nějak jsem to myslela... BI
pokud s váma chlap sou....zní ;) déle než 2 minuty, pak je to proto, že vás má rád...

KALIK — 5. 9. 2008 10:36

Jessika napsal(a):

pokud s váma chlap sou....zní ;) déle než 2 minuty, pak je to proto, že vás má rád...

No vidíš, to mě nenapadlo :D ale je to tak. Já teda psal o klasické souloži. Pokud do toho počítáte i předehru, mazlení a podobné aktivity, může se celý akt protáhnout i na ty zmiňované 3 hodiny :)

Pikola — 5. 9. 2008 10:36

Jessika napsal(a):

KALIK napsal(a):

Pokud je chlap normální, dokáže se udělat do dvou minut. Delší časy jsou o oddalování vyvrcholení :)

tak nějak jsem to myslela... BI
pokud s váma chlap sou....zní ;) déle než 2 minuty, pak je to proto, že vás má rád...

Nebo že ho to baví, nemyslím, že to je o mít rád.

Jessika — 5. 9. 2008 10:38

Pikola napsal(a):

Jessika napsal(a):

KALIK napsal(a):

Pokud je chlap normální, dokáže se udělat do dvou minut. Delší časy jsou o oddalování vyvrcholení :)

tak nějak jsem to myslela... BI
pokud s váma chlap sou....zní ;) déle než 2 minuty, pak je to proto, že vás má rád...

Nebo že ho to baví, nemyslím, že to je o mít rád.

a proč ho to baví? protože to má rád s tebou... ;)

Mikeš — 5. 9. 2008 10:40

Jessika napsal(a):

a proč ho to baví? protože to má rád s tebou... ;)

Myslíš, že s jinou by to rád neměl? :D

Pikola — 5. 9. 2008 10:40

Jessika napsal(a):

Pikola napsal(a):

Jessika napsal(a):


tak nějak jsem to myslela... BI
pokud s váma chlap sou....zní ;) déle než 2 minuty, pak je to proto, že vás má rád...

Nebo že ho to baví, nemyslím, že to je o mít rád.

a proč ho to baví? protože to má rád s tebou... ;)

No tak doufám, že jen semnou :P

Pikola — 5. 9. 2008 10:43

Mikeš napsal(a):

Jessika napsal(a):

a proč ho to baví? protože to má rád s tebou... ;)

Myslíš, že s jinou by to rád neměl? :D

Třeba by ho to nebavilo tak dlouho, že?

Jessika — 5. 9. 2008 10:45

Mikeš napsal(a):

Jessika napsal(a):

a proč ho to baví? protože to má rád s tebou... ;)

Myslíš, že s jinou by to rád neměl? :D

no to já nevím... víš kolik je na světě chlapů? cák já vím, jak zrovna ten Pikoly dělá?
vím, že to dělá s ní 2-3 hod a vím, že tohle běžně chlap nedělá, pokud se nutí...
pokud ano, tak jsme na špatném vlákně .. nevěra se řeší jinde :)

Pikola — 5. 9. 2008 10:47

Myslím, že to není o délce. Čehokoliv. Navíc, tady se už asi řeší něco jiného. :D

Wiki — 5. 9. 2008 11:20

Jééžišmáárjáá, kde to jsem??

Jessika — 5. 9. 2008 12:11

Wiki napsal(a):

Jééžišmáárjáá, kde to jsem??

jseš tu dobře... copak život není jen o tom jednom ? :)

Amriana — 5. 9. 2008 12:23

Jessika napsal(a):

Wiki napsal(a):

Jééžišmáárjáá, kde to jsem??

jseš tu dobře... copak život není jen o tom jednom ? :)

je ... :lol:

Selima — 5. 9. 2008 12:28

Jessika napsal(a):

Wiki napsal(a):

Jééžišmáárjáá, kde to jsem??

jseš tu dobře... copak život není jen o tom jednom ? :)

Myslíte žrádlo? :P

Amriana — 5. 9. 2008 12:29

.... a nebo o žrádle ... jasný ... :supr: :lol: :jojo:

Alyssa — 5. 9. 2008 17:25

Maričko, já se ti opravdu divím.. V každém vztahu se určitě najde něco pozitivního i negativního, ale tady je toho negativního nějak moc! Dovedeš si představit žít takhle celý život? Stíhat ho, bát se někam odjet, podezírat a do toho ten sex (teda spíš nesex..). Představ si, že byste byli manželé, měli děti a ještě k těmhle problémům, které máte teď řešit spoustu dalších, z běžného života.
A že se bojíš, že už nikoho takového nenajdeš? No to bych ti upřímně přála! Aby sis našla někoho vyrovnanějšího a stálejšího.. I když je pravda, že jak tě tak čtu, ty to ještě nemáš sama úplně srovnaný, viď?
Rozhodně bych doporučovala aspoň klasickou pauzu. Ujasnit si myšlenky, získat odstup..