Nicoletta — 3. 9. 2008 16:54

Dobrý den,

mám pár problémů se svým 12 letým synem, jeho penis dosahuje v klidovém stavu délky 18 cm a šířky 4 cm. Přitom ještě před rokem ho měl průměrně jako jeho vrstevníci, ale za ten rok se mu neustále zvětšoval a zvětšoval a teď má tyto míry. Celou dobu jsem si říkala, že je prostě trochu lépe vybavenější, ale teď už mi to přijde opravdu moc a myslím, že ještě není konec. Sám se mi svěřil, že mu už vadí, jak se na něho ostatní lidé koukají. Říkala jsem mu, že to co mu narostlo je normální a že mu ostatní lidé akorát závidí, ale v poslední době už tomu sám nevěří. Ta velikost by ještě nebyla tak hrozná nebýt dalšího problému - už asi dva měsíce se Jirkovi začaly dostavovat samovolné erekce a v noci poluce.  Ty erekce jsou absolutně samovolné a vydrží i hodinu, nejčastěji přichází když je v blízkosti nějaká divka, žena a nebo i já. Jeho penis se pak prodlouží až na délku 24 a šířku 5 cm a při velké tvrdosti. Nedávno jsme se museli zbavit Jirkovi postele, protože už byla stará a tak spí teď semnou v jedné posteli, což je pro mě trochu rozpačitá situace, někdy se v noci probouzím a cítím jak mě ten jeho penis tlačí. Jirka chodí do mnoha zájmových kroužků - plavat, běhat, dělá gymnastiku, jógu a další. Jeho trenéři a učitelky mi při schůzkách řekli, že pokud mu nekoupím nějaké dobré oblečení, které by skrylo jeho "dar", tak už se těchto kroužků nebude moci účastnit, protože např. při józe působí mezi dívkami velký rozruch. Sehnat dobré kalhoty je také těžká práce, protože normální mu dělají velkou bouli a pokud dostane erekci např. v plavkách, tak se mu během chvilky sundají. Pak ty poluce, co se mu dostavují každý den jsou zase práce pro mě, protože každé ráno musím měnit prostěradlo, které je ve velké ploše promočeno ejakulátem, navíc podle toho jak velká plocha je zasažena to vypadá, jako by ejakuloval snad 2 dcl, protože občas zjistím, že jsem ulepená i já. Když jsem to říkala kamarádce, tak té jenom spadla pusa a skoro nic neříkala, potom to samozřejmě to rozkecala mezi ostatní a teď se všechny mé známé koukají mému synovi do rozkroku a nejen známé, učitelky, zubařka a prostě všechny ženy, které se s mým synem potkají, protože to čím je obdarován nelze jentak přehlédnout; třeba cestování je pro mě vždy trapnou záležitostí, kvůli Jirkovým erekcím. Už jsem mluvila i s jedním známým, který je lékař, říkal mi, že možností jsou tlumící léky, které by tyto věci trochu utlumily, ale že mu je do 15 let nedoporučuje
Nevím proč je Jirka tak přehnaně vyspělý (po otci to nemá, ten penis tak poloviční) ani jak to nakonec skončí, pomalu si už nevím rady jak se chovat a co všechno dělat. Prosím vás vážené dámy a maminky, co by jste dělaly na mém místě? Jak by jste se chovaly, zařídily se a jak řešily tuto situaci?

Děkuji za radu

Modroočka — 3. 9. 2008 17:20

Nicoletto, rada je jen jediná, zajdi se synem k jeho lékaři a ten vás odešle k odborníkům na vyšetření. Tak vám řeknou, jaká je příčina a co dělat dál. Nic jiného vám nepomůže.

Leila — 3. 9. 2008 18:11

Promiň otázku- Ty měříš synovi penis?? I při erekci??? :co:

Nicoletta — 3. 9. 2008 18:28

No já jsem k tomu neměla důvod, ale říkala jsem, že jsem se radila se známým, který je doktor a ten mi řekl, že bych to měla začít dělat, aby se vědělo jaké jsou změny ve velikosti. Víte, přestože je to můj syn, tak když ten jeho penis uvidím, tak jsem vždy v rozpacích - osobně jsem se ještě s takovou velikosti nesetkala.

Řešit to jde pouze těmi léky, ale už mi bylo nejedním lékařem řečeno, že do patnácti let mu nikdo nic nepředepíše, protože na ně ještě nemá věk. Většinou mi říkali, že je to pravděpodobně dočasně zvýšená činnost hormonů, tak snad mají pravdu

Nicoletta — 3. 9. 2008 18:31

Ale ještě by mě teda zajímalo, cobyste dělaly vy, jak by jste se chovaly ke svému synovi, co pro něho dělaly a jak to řešily? (když nepočítám ty lékaře)??? Dík

sunyata — 3. 9. 2008 19:24

Asi bych s nim nespala v jedne posteli.

Definitiv — 3. 9. 2008 19:51

To čumím :co: tohle je jako fakt? BI
Předně bych mu okamžitě pořídila vlastní postel, nechala bych ho, ať si penis měří sám (pokud je to opravdu nutné) a možná bych s ním zašla i někam s psychologovi, aby z toho neměl trauma...

Modroočka — 3. 9. 2008 20:07

Nicoletto, tak předně, spát s dvanáctiletým synem v jedné posteli, to mi, promiň, nepřipadá normální. Buď mu kup vlastní postel nebo spi třeba na zemi na karimatce. Je jasný, že když se k sobě v noci tisknete, tak má erekci. A bez doktorů to nevyřešíš. Takže psycholog, pak opravdu odborníci, kteří kluka vyšetří. Jaký jiný řešení si představuješ? To je to, co pro něho můžeš udělat, měla bys. Kluk má problém, který sama nevyřešíš.

cilka — 3. 9. 2008 20:54

endokrinolog... ať tě tak obvodní pošle, i když to opravdu bude pubertou, zapátrej v příbuzenstvu
je asi v té samé situaci, jako když školačce narostou přes rok 4ky... Prostě s tím bude muset žít..

Blossom — 5. 9. 2008 9:39

Nicoletto, na tvém místě bych jednala HNED. Jde asi o závažný problém, nejsem doktor, ale podle mě se tvému synovi nějak "zbláznily hormony".
Doporučuji, smluv si urychleně schůzku se synovou dětskou lékařkou. Asi bych to udělala diskrétně, bez synova vědomí, doktorce bych nejdřív vše popsala. Předpokládám, že syna odešle na vyšetření specialistou - sexuologem nebo endokrinologem. Ti by měli situaci začít řešit.
A samozřejmě bych pořídila synovi vlastní postel, i kdyby měla být ze sekáče za 200 Kč.

Napíšu svou určitou zkušenost z jiného úhlu: Jeden čas jsem chodila s člověkem, který byl vybaven asi tak jako tvůj syn. Tedy, samozřejmě to jen odhaduji, s krejčovským metrem jsem ho neměřila. Jenže tomu mému partnerovi bylo tehdy 40, tvému synovi je 12 a reálně hrozí, že mu penis bude ještě růst.
Ten můj tehdejší partner říkal, že je to jeho výhoda i prokletí  v jednom. Část ženských z něj byla nadšená, ale s částí vůbec pohlavní styk nešel uskutečnit. Tak si jeden čas prý začal záměrně vybírat robustnější ženské, předpokládal, že budou "větší" i tam dole a že to s nimi půjde. Zjistil, že to nemá žádnou souvislost, že někdy to šlo s malou  drobnou, a s velkou robustní naopak ne. Takže, každý jsme jiný, nedá se to nějak předvídat.

Ale tvému synovi je 12, jak je vidět, problém to je už teď, a hrozí, že to bude problém ještě větší, pokud nezačneš jednat a nenajdeš pomoc odborníků - lékařů. Myslím, že tím už teď dost trpí, tak mu pomoz! Držím vám oběma palce.