|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Bolesti zad https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=69 » alexandrova technika https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=31851 |
| eli — 6. 8. 2008 14:56 |
Chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s touhle metodou a jestli někdo neví kde se provádí (kromě Prahy) Díky za odpověď |