REŇAS — 22. 6. 2008 19:05

Prosím,poraďte mi,nějak mi dochází inspirace :dumbom: Dcera má koncert ze solového zpěvu v LŠU na závěr roku. Při této příležitosti se dává něco,jako poděkování učitelům. No,jenže ona má chlapa- učitele (sám se živí zpěvem opery),vůbec mně nenapadá,co mu jako muži koupit. :vissla: V polovině roku dala sladkost,na Valentýna myslím nějakou drobnou keramiku- slona. Už fakt nevím,kdyby to byla učitelka,dala by nějakou hezkou kytku s drobností,ale takhle?? (Jeden žák,má prý pro něho balíček s čajem) Nenapadá vás něco a ještě,aby to bylo vhodné od malé?  Učí ji první rok,takže nic bližšího o něm nevíme. Kupovat to musím nejpozději,už teď v úterý. Děkuji za nápady :jojo:

Stelička — 22. 6. 2008 21:16

Co nějaké vonné tyčinky s podložkou z indické prodejny? K tomu čaji ... ;)

REŇAS — 22. 6. 2008 21:44

Děkuji Steli, za nápad,kouknu se po něčem takovém,sice u nás indická prodejna není,ale třeba někde ve svíčkách. No, nikdo nepíše,asi také chybí inspirace,jako mně ;) Tak,kdyby ještě někoho něco napadlo,napište prosím,čím víc možností na výběr tím líp(ještě budu vybírat p. učitelce do přípravné hud.výchovy,pak synovi loučí se skvělou třídní :grater:),takže budu ráda za nápad pro učitele - muže :jojo:

slíva modrá — 23. 6. 2008 8:14

My máme na výtvarku v lidušce taky pana učitele sice je to akademický malíř,ale taky umělec a dáváme mu kvalitní víno.Již to děláme léta,protože učil i staršího syna.Myslím,že je rád!!!Ještě taky dáváme ,a to i učitelkám místo kytky,kornout se směsí ořechů-přírodní nebo obalené v čokoládě nebo v jogurtu,nebo namíchané sušené ovoce,vypadá to moc hezky a vždycky se to hodí.Kytek má a co mám známé učitelky,tak ty to přímo nenávidí,připadají si jak v krematoriu!

Pinky — 23. 6. 2008 8:41

My taky dáváme učitelům vždycky víno s přívlastkem  v dárkovém balení.
Jen mám vždycky dilema, jestli má ten dotyčný raději červené nebo bílé. Nakonec radši koupíme bílé, je universálnější ;)

REŇAS — 23. 6. 2008 9:18

Děkuji  moc :) tak to je dobrý nápad,to víno a v dárkovém balení,no a ty vonné tyčinky přibalit k tomu :supr:, snad se to od dcery bude hodit,mně pak napadlo nějaké psací potřeby,značkové,(také podle ceny)  nějaká sada s pouzdrem,tak to si nechám do rezervy na příště. :jojo:

Monika76 — 26. 6. 2008 10:27

Týýý jo, to se dává dárek i učitelům v LŠU??? Dcera chodí už třetím rokem na klavír a mě nikdy ani nenapadlo něco dávat!!!! :dumbom: :dumbom:
No letos už to nezvládnem... :lol: :lol:

REŇAS — 28. 6. 2008 21:04

Jojo,my chodíme prvním rokem,no a na konci roku dcera dávala dárek učiteli,co ji má na solový zpěv a má jí i ve sboru,no a pak jsme dávali i kytičku p.učitelce v hudební nauce  a   přesvědčila  jsem se na vlastní oči,že jsme nebyli jediní,děti opravdu nosily na poslední hodiny,kdy se dává vysvědčení nebo ,už na závěrečné koncerty-předehrávky dárečky,většinou kytičky,jako poděkování. :jojo: Já myslím,že učitel na základce  apod.nebo v hudebce( LŠU) to je celkem šumafuk. I oni ty děti učí,ať už je to zpěv,hudební nástroj nebo výtvarka atd.  Tož tak,aspoň teda u nás v LŠU :D