Thal — 13. 6. 2008 23:21

Ahojte! Rada bych se zeptala, jestli vam vadi, ze pritel hodi do hospody a nekdy to vypada, ze je tam radeji nez s vami? Jestli chodi, tak jak casto? A chodite s nim nebo radeji chodi sam? Dekuji za odpovedi :)

Maya.82 — 13. 6. 2008 23:30

Tak já chodím s tím svojim. Nemá důvod mě nechávat doma. :)

Selima — 13. 6. 2008 23:30

Neccheš to dať radšej na Psychologickú? Nevidím súvis so sexom....

Maya.82 — 13. 6. 2008 23:36

Neboj ony to moderátorky přesunou.

adra — 14. 6. 2008 7:29

jé...tak s tím mám bohatté zkušenosti...:-(( muj BM tam byl víc než doma  ale na druhou stranu stíhal vše co měl -  především svoje povinnosti...stavěli jsme barák...no a pak si k tomu přidal i milenku...a bylo vymalováno - osobně -: aby chodil denne/obden a mě nechávala doma samotnou potažmo s dítetem...jo kdeže lonské sněhy jsou....
dnes je to jiné, nemám trvalý vztah, a dnes se umím bavit dobře sama :-)))
mysslím si že bych dnes nedoustila aby muj přítel chodil sám do hospody a když tak by toasi bylo tak že bych to neřešila - je to u duvěře, toleranci atd...bud tito vadí tak chod s ním, nebo ti to nevadí a zarid se sama podle svého volného času   :):)

sudina — 14. 6. 2008 7:39

s mužským do hospody-v žádným případě.. on má v hospodě svý kamarády,kde probírájí svoje motorky atd.. a já mám svoje kavárničky,kde s holkama probíráme........ no ted už jenom děti.
on chodí téměř pravidelně každou sobotu a mě to v žádným případě nevadí-a že je to už pár let..

Damila — 14. 6. 2008 7:40

Já bych to viděla jako obyčejný chlapský únik a relax. Nic osobního proti manželce. Alespoň zprvu ne.
V hospodě je společenský život. Člověk tam hodně pokecá, dozví se to, co ve zprávách nenajdeš, dělaj se tam nejlepší kšefty, a nikdo si tam obvykle na nic nehraje. Vyřeší se sposta věcí. Stručně a ručně. Nepotřebují psychologicky únavně rozebírat vztah, a "jestli už to není jako dřív",atd. Potřebují pokecat po chlapsku.

Ženské plkají u kávičky, mužští u piva. Jsou hlučnější, agresivnější, ale tak jsme od přírody nastaveni.
Když přijdou domů, očekávají, že ženská nebude "prudit", a ponechá mu ten jeden den v týdnu pro něj.

Problémem se teprve stává, když chodí do hospody denně, netráví doma čas takřka žádný...leze to do vztahu, do peněz, do jater...

Thal — 14. 6. 2008 8:09

A kdyz pracuje treba mimo a je doma jen polovinu tydne? To muzete taky pridat. Jestli je doma porad a zajde si jednou na pivo nebo jestli se vidite min a i presto da prednost kamaradum.

Martinka1 — 14. 6. 2008 9:18

Thal napsal(a):

A kdyz pracuje treba mimo a je doma jen polovinu tydne? To muzete taky pridat. Jestli je doma porad a zajde si jednou na pivo nebo jestli se vidite min a i presto da prednost kamaradum.

Thal, nemlž, a napiš přesně a konkrétně, jak to s přítelem máš a co Ti vadí!!!
Jinak nemůžeme adekvátně reagovat.

Obecně, chlapi berou hospodu jako odreagování, jako "koukání do ohně" - tím víc, čím víc "volnosti" nemají doma...
Můj přítel do hospody téměř vůbec nechodí, a když, tak spíš do čajovny, velmi zřídka. Někdy jdu s ním, někdy jde sám. Podle toho jak on chce a jak já chci.
Ale, já už jsem se (částečně) naučila, že přítel potřebuje svůj prostor i doma, prostě potřebuje vypnout a zalézt do JESKYNĚ (jak je to napsané v knížce Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše)... tzn. přítel přede mnou nemusí "utíkat" do hospody... (doufám :-)
A nezáleží to ani na tom, jestli půlku týdne pracuje jinde.

Naopak. Půlku týdne pracuje jinde, vydává energii - a když přijde DOMŮ tak si chce ODPOČINOUT. No a když se na něj pověsíš (jenom odhaduju, možná že je to jinak), tak si odpočnout nemůže. Neočekávej, že přijde a hned Ti bude věnovat veškerou svoji pozornost. Nech ho odpočinout. Až načerpá energii, SÁM ZA TEBOU PŘIJDE.
Když mu ten čas na odpočinek nedáš, bude utíkat do hospody. Tam si odpočine. A samozřejmě že tam půjde BEZ TEBE!!!

PPavlaa — 14. 6. 2008 9:23

Thal napsal(a):

A kdyz pracuje treba mimo a je doma jen polovinu tydne? To muzete taky pridat. Jestli je doma porad a zajde si jednou na pivo nebo jestli se vidite min a i presto da prednost kamaradum.

Ex býval přes týden pryč, doma jen na víkendy. Do hospody šel sám možná 2x za rok. Jinak jsme chodili všude spolu, nebo si šli sednout se známýma. A když jsem ho někdy posílala, ať na pivko za klukama jde, bylo mu divný, že ho vyhazuju a na just nešel :lol:
Nevadilo by mi, kdyby šel jednou za čas si pokecat, dát si pivko, ale aby přijel na víkend, já čučela doma a on byl věčně s klukama na pivku, tak to bych ho rychle hnala.

Thal — 14. 6. 2008 12:02

Marti nevim jestli ti to prislo, tak to napisu sem. Pritel je asi o trochu vic v praci nez doma (4 vecery vzdycky v kuse pryc). Kamarady ma samozrejme doma, tak je chce videt, kdyz prijede. Nekdy je doma na vikend, nekdy v tydnu... V tydnu tu treba moc kamaradu nemam, nemam ani tolik casu, abych porad nekam chodila, protoze studuju. Pak me mrzi, kdyz travim vecery sama a je mi smutno. Kdyz jdeme nekam spolu, ja chci jit treba driv domu a on me odbyde, ze si chce dat jeste 2 piva, ze se mu tam libi.. Taky vznikaji hadky.

PPavlaa — 14. 6. 2008 12:05

Tak se nehádej, jen ho tím nasereš a sebe taky. Najdi jinej způsob, aby mu docvaklo ;)

Maya.82 — 14. 6. 2008 13:30

Chceš jít domů dřív tak běž brání ti v tom někdo??

PPavlaa — 14. 6. 2008 13:38

Ona přece chce, aby šel s ní :-)

Maya.82 — 14. 6. 2008 14:34

No to je jasný, ale když mu se nechce (a není ožralý jak dobytek) tak by tam mohl zustat. Mi když se nechtělo sedět tak jsem taky šla domu. :)

destinn — 14. 6. 2008 23:20

Mě nevadí, když chodí do hospody, jsem tolerantní v tomhle.

PPavlaa — 15. 6. 2008 7:48

hmm destinn ... až bude v hospodě pořád o kamarádům bude dávat přednost před tebou, budeš mluvit jinak. Pak bude tolerance fuč.

Kiara — 15. 6. 2008 9:09

PPavlaa napsal(a):

hmm destinn ... až bude v hospodě pořád o kamarádům bude dávat přednost před tebou, budeš mluvit jinak. Pak bude tolerance fuč.

:supr: :jojo: :supr:

aprill — 15. 6. 2008 9:20

destinn napsal(a):

Mě nevadí, když chodí do hospody, jsem tolerantní v tomhle.

Tak to teda bych rozhodně tolerantní nebyla. A je to docela finančně náročný koníček :butter: .

pomněnka — 15. 6. 2008 9:21

Kiara napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

hmm destinn ... až bude v hospodě pořád o kamarádům bude dávat přednost před tebou, budeš mluvit jinak. Pak bude tolerance fuč.

:supr: :jojo: :supr:

Nebude...najde si milence, který se jí bude věnovat :lol: :lol:

Opheliaa — 15. 6. 2008 9:29

Martinka1 napsal(a):

Thal napsal(a):

A kdyz pracuje treba mimo a je doma jen polovinu tydne? To muzete taky pridat. Jestli je doma porad a zajde si jednou na pivo nebo jestli se vidite min a i presto da prednost kamaradum.

Thal, nemlž, a napiš přesně a konkrétně, jak to s přítelem máš a co Ti vadí!!!
Jinak nemůžeme adekvátně reagovat.

Obecně, chlapi berou hospodu jako odreagování, jako "koukání do ohně" - tím víc, čím víc "volnosti" nemají doma...
Můj přítel do hospody téměř vůbec nechodí, a když, tak spíš do čajovny, velmi zřídka. Někdy jdu s ním, někdy jde sám. Podle toho jak on chce a jak já chci.
Ale, já už jsem se (částečně) naučila, že přítel potřebuje svůj prostor i doma, prostě potřebuje vypnout a zalézt do JESKYNĚ (jak je to napsané v knížce Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše)... tzn. přítel přede mnou nemusí "utíkat" do hospody... (doufám :-)
A nezáleží to ani na tom, jestli půlku týdne pracuje jinde.

Naopak. Půlku týdne pracuje jinde, vydává energii - a když přijde DOMŮ tak si chce ODPOČINOUT. No a když se na něj pověsíš (jenom odhaduju, možná že je to jinak), tak si odpočnout nemůže. Neočekávej, že přijde a hned Ti bude věnovat veškerou svoji pozornost. Nech ho odpočinout. Až načerpá energii, SÁM ZA TEBOU PŘIJDE.
Když mu ten čas na odpočinek nedáš, bude utíkat do hospody. Tam si odpočine. A samozřejmě že tam půjde BEZ TEBE!!!

Řekla bych, že NEJEN muži potřebují občas "koukat do ohně" a zalézt si i doma do své "jeskyně" ;)
Taky jsem poměrně náročná na svoje soukromí, potřebuju taky někdy čas a prostor jenom pro sebe, kam mi nikdo neleze a kdy mě ostatní nechají nerušeně si dělat, co chci :-)

PPavlaa — 15. 6. 2008 10:10

pomněnka napsal(a):

Kiara napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

hmm destinn ... až bude v hospodě pořád o kamarádům bude dávat přednost před tebou, budeš mluvit jinak. Pak bude tolerance fuč.

:supr: :jojo: :supr:

Nebude...najde si milence, který se jí bude věnovat :lol: :lol:

No, nevím, jestli milenec vyřeší to, že mám chlapa věčně pryč a když přitáhne domů, zvedá se mi kufr z pivních výparů :rolleyes:
Milenec je řešení na chvíli - a vlastně když milence, na co si pak držet toho hospodskýho povaleče, že :/ to s ním přece vůbec nemusím být ;)

pomněnka — 15. 6. 2008 12:40

Sem to chtěla odlehčit..:lol:...ženský neberte jim tu hospodu ona je pro ně veledůležitá...tam vyřeší všechny nevyřešitelné věci světa ...prostě potřebují ten mužský jenom mužský element aby si navzájem polechtali ego, třeba i tím, že si dají do d*žky...:lol: . Když jim to začneš vyčítat nebo nedejbože zakazovat, tak najust udělají opak a začnou tě nenávidět.

sudina — 15. 6. 2008 12:45

pomněnko-souhlasím s tebou..
jo a ještě něco-ten můj doma pivo vůbec nepije.. ale do tý hospody si zajde rád... a já teda do tý kavárničky a on mě taky neobviňuje že bych mohla mít milence..:lol::lol::lol:

Selima — 15. 6. 2008 15:00

No, podľa mňa záleží na tom, kao často chodí, v akom stave sa vracia, ako sa správa... Bývlaý bol v opičke milý, prítulný, veselý a neskonale trpezlivý - keď som potrebovala prebrať s niím niečo vážne a nie veľmi príjemné, opila som ho. Kým šiel sám občas zahrať s trampmi na gitaru, nevadilo mi to, sama som ho občas poslala odreagovať sa(podnikal a dosť makal a stresoval sa), ale keď začal hrať automaty a KAŽDÚ noc bez výnimky trávil preč, :/ nebolo mi všetko jedno. Občas som šla s ním, ale ráno bolo treba vypraviť jeho syna, nakúpiť a celkovo fungovať :-( , tak som si nemohla dovoliť - a ani som netúžila - byť hore celú noc. Bolo to na houno. Treba podľa mňa nájsť zlatú strednú cestu.

Opheliaa — 15. 6. 2008 15:40

Můj partner chodí do hospody každej pátek.. i mě chce s sebou, ale já o to až tak nestojím, oni probírají furt dokola to samý, mě to tolik nebaví jako jeho :).. To jsou jeho kamarádi, já mu je neberu, ale taky nutně mu u toho nemusím asistovat :) Že jde do hospody jednou týdně je pro mě naprosto vyhovující, jsem ráda, že mám pátky jen sama pro sebe :-) Navíc partner tam jde jen na kolu, dá jednu, dvě a jde domů, takže ani nijak zvlášť neutratí :-) Zato má zase finančně náročné koníčky - prostě nevyberete si, když partner nebude mít tu hospodu, tak zase bude třeba silný kuřák nebo bude na ženský nebo bude na adrenalinový sporty a vy se o něho budete bát, kde se přizabije tentokrát :)

PPavlaa — 15. 6. 2008 18:46

Sel to řekla hezky :-)

PPavlaa — 15. 6. 2008 18:49

Opheliaa napsal(a):

Můj partner chodí do hospody každej pátek.. i mě chce s sebou, ale já o to až tak nestojím, oni probírají furt dokola to samý, mě to tolik nebaví jako jeho :).. To jsou jeho kamarádi, já mu je neberu, ale taky nutně mu u toho nemusím asistovat :) Že jde do hospody jednou týdně je pro mě naprosto vyhovující, jsem ráda, že mám pátky jen sama pro sebe :-) Navíc partner tam jde jen na kolu, dá jednu, dvě a jde domů, takže ani nijak zvlášť neutratí :-) Zato má zase finančně náročné koníčky - prostě nevyberete si, když partner nebude mít tu hospodu, tak zase bude třeba silný kuřák nebo bude na ženský nebo bude na adrenalinový sporty a vy se o něho budete bát, kde se přizabije tentokrát :)

Nevybereme ? ale vybereme ;) Nejsem smrt, abych brala všechno ;) a na týpky co vysedávají den co den na pivku, mám já prostě alergii :rolleyes:

Opheliaa — 15. 6. 2008 18:54

PPavlaa napsal(a):

Opheliaa napsal(a):

Můj partner chodí do hospody každej pátek.. i mě chce s sebou, ale já o to až tak nestojím, oni probírají furt dokola to samý, mě to tolik nebaví jako jeho :).. To jsou jeho kamarádi, já mu je neberu, ale taky nutně mu u toho nemusím asistovat :) Že jde do hospody jednou týdně je pro mě naprosto vyhovující, jsem ráda, že mám pátky jen sama pro sebe :-) Navíc partner tam jde jen na kolu, dá jednu, dvě a jde domů, takže ani nijak zvlášť neutratí :-) Zato má zase finančně náročné koníčky - prostě nevyberete si, když partner nebude mít tu hospodu, tak zase bude třeba silný kuřák nebo bude na ženský nebo bude na adrenalinový sporty a vy se o něho budete bát, kde se přizabije tentokrát :)

Nevybereme ? ale vybereme ;) Nejsem smrt, abych brala všechno ;) a na týpky co vysedávají den co den na pivku, mám já prostě alergii :rolleyes:

Vybereš - a nevybereš. Nebude mít A, bude mít B - protože "každej má nějakou tu mouchu". Jenom u každýho obsahuje ten jeho individuální soubor vlastností jiný vlastnosti a v jiným poměru, ale vždycky v tom "balíčku" bude něco pro tebe více či méně nevítaného. Chce to jenom najít takovýho, kterej má těch nechtěných vlastností co nejmíň nebo kterej má takový, který tobě osobně až tak nevadí. Ale každej prostě má něco. Tak to je.

PPavlaa — 15. 6. 2008 19:07

Ano, jde o to, aby to byly mouchy, které jsou pro mě osobně ok, co nevadí mě, může vytáčet k nepříčetnosti jinou a naopak.
Mě prostě ten chlast vadí. Asi proto, že k němu má sklony můj otec a nemám na jeho alkoholové eskapády zrovna hezký vzpomínky.

Mikeš — 15. 6. 2008 19:16

Já si skočím na pivko tak jednou týdně... dám si dva, tři kousky a jdu domů... jakmile to začnu prokládat panákama, je zle :D, viz. "Mlčeti zlato".... :lol:

PPavlaa — 15. 6. 2008 19:20

Mikeš napsal(a):

Já si skočím na pivko tak jednou týdně... dám si dva, tři kousky a jdu domů... jakmile to začnu prokládat panákama, je zle :D, viz. "Mlčeti zlato".... :lol:

jo, mně neva, když je to takhle, jen na to nasávání den co den mám alergii :(

ivanka05 — 15. 6. 2008 19:40

tak můj přítel tráví čas na závodech aut, nebo při opravě závodního auta - tak to tam je furt a máme malé miminko, takze tam s nim netravim tu dobu, a bylo by to o nicem, do hospody nechodi,ale kdyz kamkoli šel(než bylo dite i ted), tak se snazi to udelat tak, abych mohla i ja s kocarem...

PetraP — 15. 6. 2008 19:50

Můj drahoušek chodí dvakrát týdně. V úterý tomu říká "schůze". Chodí vždy jendo půlnoci, aby ráno mohl fungovat. A mě to většinou moc neva, protože se alespoň můžu v klidu učit na středeční fráninu. Jindy v týdnu nemám šanci.

A druhé kolo probíhá v pátek. To už je větší akcička, kam jsem samozřejmě zvaná. Ale mě to tam dost neba. Takže někdy ani nejdu a nebo jen na chvilku. a pak ho tam nechám a jdu domů.

Ale po každé páteční akci máme " oddělené ložnice" protože to pivko fakt dost smrdí a já se s ním nevyspím :dumbom: :lol:

Ale je ochoten od svých "schůzí " opustit, pokud vyslím nějakou akcičku ve formě koncertu, či bowlinku. Hůře už nese , pokud mám nějakou svou akci mimo a on pro mě pak musí jet = nemůže jít na pivo. A to je pak tragédie :dumbom: :lol:

Klubko — 16. 6. 2008 10:13

Pokud klopí každý den pět piv, tak to je hnus. U nás se doma pivko nekupovalo, a táta šel max na zahrádku, když bylo léto. Max 1x za 14 dní, tak nejsem zvyklá.
Moji bývalý chodili, tak v průměru 1x- 2x do týdne. Když to přehnali, rozestlala jsem jim v obýváku a byl pokoj.
Pokud jsme šli spolu a mě se chtělo už jít, šla jsem sama. Netahala jsem ho domů. To mi nevadí. Někdy jsem jen chtěla,aby mne doprovodil přes park,kde byla tma a pak se vrátil.
1x týdně mi to příjde naprosto v pohodě.

Alyssa — 16. 6. 2008 16:50

Asi záleží na povaze. Introverti (chlapi nebo ženský) nepotřebujou chodit do hospody/ na kafe a klábosit. Radši jsou doma s partnerem nebo sami. Na druhou stranu extroverti (já:) ) to potřebujou. Otázka je, co je moc a co je málo. Každej den, to je asi opravdu moc, ale sólo akce jednou týdně mi připadá úplně v pohodě. Já si ráda zajdu s kamarádkama a partnera tam nezvu, co by tam s náma asi tak dělal :lol: a on vyrazí s klukama, kam se zase necpu já.. Myslím, si, že je to zdraví i pro vztah.

Jessika — 16. 6. 2008 17:26

Selima napsal(a):

Neccheš to dať radšej na Psychologickú? Nevidím súvis so sexom....

no přece - muž je v hospodě, tak sexík žádnej :) ;)

Selima — 16. 6. 2008 20:10

:D

Val — 16. 6. 2008 21:09

Můj je asi introvert.....do hospody nechodí vůbec.....raději jde s klukama ven pokecat o autech....občas na pumpu na cígo,ale hospoda mu nic neříká....to spíš já ho tahám do restaurací...nebo chodím sama s kámoškama

Val — 16. 6. 2008 21:29

A za to jsem ráda,,,nesnesla bych vedle sebe chlapa ze kterýho by táhlo denně pivo....nesnáším dech po pivku.....

ita — 16. 6. 2008 21:51

Můj muž taky chodí do hospůdky. Všichni se tam znají, klábosí o všem možném více než ženské. Asi nejde ani o to pivo, jako že si muž chce popovídat s normálními lidmi o čemkoliv (nejčastěji o fotbale, o televizi, o jídle...)
V práci na tlachání není čas  i u oběda se zase pracuje. Dřív mě tahal sebou, mně pak z toho kouře a řevu dlouho bolela hlava, tak už nechodím. Oblečení načichlé hospodou dává hned do prádla a je spokojený, že si popovídal.

Lenka77 — 16. 6. 2008 23:16

muj pritous take chodi do hospody, musi nekde rozebrat fotbal.. domluvit s klukama tenis.. nebo jen krafat o kravinach jako to delame my pipinky na kave :lol: :lol: a jestli chodim s nim? jak kdy.. jak se my zrovna chce.. nekdy jdu na chvili a pak jdu domu,ale neprudim at jde taky a neprudim, ze tam chodi..

KALIK — 17. 6. 2008 6:38

Val napsal(a):

....občas na pumpu na cígo...

Tak na pumpě bych toto nedoporučoval :D

Jessika — 17. 6. 2008 7:58

Val napsal(a):

A za to jsem ráda,,,nesnesla bych vedle sebe chlapa ze kterýho by táhlo denně pivo....nesnáším dech po pivku.....

... a dech  po cígu jo? :co:

Jitka8 — 17. 6. 2008 8:35

Ahoj,
můj přítel si zajde na 1,2piva 1-2xtýdně.Spolu si zajdeme v pátek,pokud holky jedou k taťkovi.Když je přítel dřív doma z práce než já a je horko,počká mě před hospodou a sedneme si ven.Ve vedrech bych do hospody nešla.
Horší je dcera(17 let) teď chodí s klukem,který je v hospodě dost často.Jinak je hodný,doma pomáhá.Dcera mi tvrdí,že jí ta hospoda nevadí.Někdy je tam s ním,prý oni jsou tak šťastní.Dcera si dává kofolu a zcela vyjímečně střik nebo jelcina,on pivko.Dcera nikdy takové sklony neměla(proti některým vrstevníkům),stále něco podnikala,ale teď to vypadá ne zrovna dobře.Vždyť v mládí si má člověk užívat a ne strávit život v hospodě.

Klubko — 17. 6. 2008 8:48

Jinak já osobně chodím ob den třeba na jedno malé do parku. Vezmu psa, vyvenčím, sednu na zahrádku,když je vedro a pán už mě zná a jen volá "Jedno plnotučné, dětské, že slečno?" :D

Mikeš — 17. 6. 2008 8:59

Klubko napsal(a):

...pán už mě zná a jen volá "Jedno plnotučné, dětské, že slečno?" :D

Tedy - jedna malá dvanáctka? :D :D :D

abadon — 17. 6. 2008 9:42

PPavlaa napsal(a):

Opheliaa napsal(a):

Můj partner chodí do hospody každej pátek.. i mě chce s sebou, ale já o to až tak nestojím, oni probírají furt dokola to samý, mě to tolik nebaví jako jeho :).. To jsou jeho kamarádi, já mu je neberu, ale taky nutně mu u toho nemusím asistovat :) Že jde do hospody jednou týdně je pro mě naprosto vyhovující, jsem ráda, že mám pátky jen sama pro sebe :-) Navíc partner tam jde jen na kolu, dá jednu, dvě a jde domů, takže ani nijak zvlášť neutratí :-) Zato má zase finančně náročné koníčky - prostě nevyberete si, když partner nebude mít tu hospodu, tak zase bude třeba silný kuřák nebo bude na ženský nebo bude na adrenalinový sporty a vy se o něho budete bát, kde se přizabije tentokrát :)

Nevybereme ? ale vybereme ;) Nejsem smrt, abych brala všechno ;) a na týpky co vysedávají den co den na pivku, mám já prostě alergii :rolleyes:

Tleskám za rozumný názor. Taky dost dobře nechápu, proč bych se měla smiřovat s alkoholikem nebo děvkařem. V případě adrenalinových sportů jedině pokud bude mít sjednanou vysokou životní pojistku na mé jméno :)

Klubko — 17. 6. 2008 9:44

Mikeš napsal(a):

Klubko napsal(a):

...pán už mě zná a jen volá "Jedno plnotučné, dětské, že slečno?" :D

Tedy - jedna malá dvanáctka? :D :D :D

Ano :supr:

Tiina — 17. 6. 2008 15:32

Obecně záleží na tom, jak často chodí a v jakém stavu se vrací domů :-)).
Jinak můj manžel chodí sám beze mě do hospody tak v průměru 4x do roka na pánskou jízdu.

aprill — 17. 6. 2008 15:41

Jitka8 napsal(a):

Ahoj,
můj přítel si zajde na 1,2piva 1-2xtýdně.Spolu si zajdeme v pátek,pokud holky jedou k taťkovi.Když je přítel dřív doma z práce než já a je horko,počká mě před hospodou a sedneme si ven.Ve vedrech bych do hospody nešla.
Horší je dcera(17 let) teď chodí s klukem,který je v hospodě dost často.Jinak je hodný,doma pomáhá.Dcera mi tvrdí,že jí ta hospoda nevadí.Někdy je tam s ním,prý oni jsou tak šťastní.Dcera si dává kofolu a zcela vyjímečně střik nebo jelcina,on pivko.Dcera nikdy takové sklony neměla(proti některým vrstevníkům),stále něco podnikala,ale teď to vypadá ne zrovna dobře.Vždyť v mládí si má člověk užívat a ne strávit život v hospodě.

Nedovedu si představit, že  by partner 1-2 x do týdne večer trávil v hospodě s kamarády :butter: .

Jessika — 17. 6. 2008 15:42

Tiina napsal(a):

Obecně záleží na tom, jak často chodí a v jakém stavu se vrací domů :-)).
Jinak můj manžel chodí sám beze mě do hospody tak v průměru 4x do roka na pánskou jízdu.

To mně nakoplo...
Pojďte udělat dámskou jízdu... Zvu vás ke mně na chatu ...oblast Štěchovice

Alyssa — 17. 6. 2008 15:54

aprill napsal(a):

Jitka8 napsal(a):

Ahoj,
můj přítel si zajde na 1,2piva 1-2xtýdně.Spolu si zajdeme v pátek,pokud holky jedou k taťkovi.Když je přítel dřív doma z práce než já a je horko,počká mě před hospodou a sedneme si ven.Ve vedrech bych do hospody nešla.
Horší je dcera(17 let) teď chodí s klukem,který je v hospodě dost často.Jinak je hodný,doma pomáhá.Dcera mi tvrdí,že jí ta hospoda nevadí.Někdy je tam s ním,prý oni jsou tak šťastní.Dcera si dává kofolu a zcela vyjímečně střik nebo jelcina,on pivko.Dcera nikdy takové sklony neměla(proti některým vrstevníkům),stále něco podnikala,ale teď to vypadá ne zrovna dobře.Vždyť v mládí si má člověk užívat a ne strávit život v hospodě.

Nedovedu si představit, že  by partner 1-2 x do týdne večer trávil v hospodě s kamarády :butter: .

A proč by Ti to tak vadilo?

Tiina — 17. 6. 2008 17:01

Aprill a proč ? To nesmí bez dozoru z domu ?

Jess se ví :-))) Štěchovice jsou i blízko, kdy ?

Jessika — 17. 6. 2008 17:05

Tiina napsal(a):

Aprill a proč ? To nesmí bez dozoru z domu ?

Jess se ví :-))) Štěchovice jsou i blízko, kdy ?

něco vymyslím - někdy v červenci a udělám den otevřených dveří
vystavím na vlákno
vstupný bude buřtík a osobní pitíčko :)

p.s.
jen kuřáci budou muset chodit kouřit na vyhrazené místo :) :gloria:

aprill — 17. 6. 2008 17:06

Tiina napsal(a):

Aprill a proč ? To nesmí bez dozoru z domu ?

Jess se ví :-))) Štěchovice jsou i blízko, kdy ?

To víš, že může bez dozoru ( a taky chodí) , ale 2x týdně do hospody? To je dost divný koníček.

Selima — 17. 6. 2008 17:15

Kuřákov poslať do nejakej inej oblasti, najlepšie ;) . Ja by som sa možno pridala, ale to závisí od toho, kde sa v tom čase budem zhruba nachádzať - nemyslím to nejako duchovne, ale čisto geograficky. Špekáčky a pitie nosím so sebou priebežne, takže... ;) nul problemo.

topazio — 17. 6. 2008 18:23

Ten můj chodí do hospody, tak dvakrát do měsíce si pokecat s kámoši, ale moc dlouho se tam nezdrží, naštěstí ani nekouří a nechodí opilý, ani žádný alkohol si nedá, to jde radši s chlapama na fotbal. A když je s kámošema v hospodě nebo na fotbale, tak s ním nechodím, ať si s nima pokecá sám. Občas si jdeme spolu někam sednout sami na nějaký dobrý oběd.

Petr100 — 17. 6. 2008 20:07

I muži mají své dny. :)

PetraP — 17. 6. 2008 22:16

aprill napsal(a):

Tiina napsal(a):

Aprill a proč ? To nesmí bez dozoru z domu ?

Jess se ví :-))) Štěchovice jsou i blízko, kdy ?

To víš, že může bez dozoru ( a taky chodí) , ale 2x týdně do hospody? To je dost divný koníček.

Koníček by to byl.kdyby tam byl každý den. Mě to dvakrát týdně tak hrozný nepřipadá. Ale asi to každý vidí jinak. Mě to neva. Naopak. Mám dva večery v týdnu jen sama pro sebe. A plně mi to vyhovuje

Alyssa — 17. 6. 2008 22:33

PetraP napsal(a):

aprill napsal(a):

Tiina napsal(a):

Aprill a proč ? To nesmí bez dozoru z domu ?

Jess se ví :-))) Štěchovice jsou i blízko, kdy ?

To víš, že může bez dozoru ( a taky chodí) , ale 2x týdně do hospody? To je dost divný koníček.

Koníček by to byl.kdyby tam byl každý den. Mě to dvakrát týdně tak hrozný nepřipadá. Ale asi to každý vidí jinak. Mě to neva. Naopak. Mám dva večery v týdnu jen sama pro sebe. A plně mi to vyhovuje

:godlike:

xPetr — 18. 6. 2008 0:08

Mikeš napsal(a):

Já si skočím na pivko tak jednou týdně... dám si dva, tři kousky a jdu domů... jakmile to začnu prokládat panákama, je zle :D, viz. "Mlčeti zlato".... :lol:

Nejvetsi ceska lez - jdu na jedno. :) Nejhorsi je, kdyz tam jdu uprimne s tim, ze si dam jedno, dve a pujdu domu. :storstark:
Uprimne, kdybych se s byvalou pritelkyni nerozesel, tak po minulem tydnu bych asi dostal kopacky... :D Semtam se proste zadari. Ale je to protivne, ze to leze do penez.
Na druhou stranu, kdybych s ni byl, tak mne to zas tolik netahne ven. Rekl bych, ze 1x, mozna semtam 2x tydne je to v pohode, pokud je to casteji, tak by mohlo byt neco spatne.

Ivana*M — 18. 6. 2008 0:32

PPavlaa napsal(a):

hmm destinn ... až bude v hospodě pořád o kamarádům bude dávat přednost před tebou, budeš mluvit jinak. Pak bude tolerance fuč.

Muj m. chodí do hospody celý život, a mně to nevadí, já jsem ráda sama. jediný problém je , že se dosti často vrací pod vlivem, a to už mi vadí, protože je šíleně otravnej.

KALIK — 18. 6. 2008 6:35

Já chodím do hospody v průměru tak 1x měsíc a myslím si, že to úplně stačí. Popravdě nevím, co bych tam 2x tejdně dělal než se jen vožral :D Vo čem si tam tak můžou furt povídat. Teda povídat se dá vurt, když je člověk vožralej, to člověk vymyslí ty největší moudra :D

Kiara — 18. 6. 2008 8:05

Kaliku, máš naprostou pravdu :supr: já - když nějakým omylem zabrousím do místní hospody (většnou proto, že mi došlo kuřivo nebo pro nealko pití) tak skutečně nechápu jak někdo může v hospodě vysedávat od rána do večera, nebo tam chodit každý den :/ stejné obličeje, stejné stupidní řeči ...

Klubko — 18. 6. 2008 8:27

Ježiš, ženský a vy občas nejdete na pivko? Já jsem teda asi ožrala. Když je léto, mám ráda zahrádky. Bydlím v centru. Vezmu psa, jdu k řece, tam dám třeba dvě malý a jdu domů.
V zimě spíše na nějaký dobrý vínko. No a neplánované akce se taky občas protáhly s kamarádkami do časného rána.
Ano přišla jsem několikrát ve veselé náladičce. No a co?
Myslím že když to je 1x- 2x  týdně, bez opičky, tak pohoda. Většinou jsem si udělala co jsem potřebovala. A myslím že po několikaletém soužití manželů, když mají odrostlé děti jsou i ty manželky rády,ne?
Náš táta do hospody skoro nechodil, max do vinárny na pokec s přáteli. A mámka byla moc ráda za dny volna, kdy si mohla číst a udělat třeba jen studenou véču pro sebe. Mám to teď jako ona.
Pokud je mamina doma s děckem sama a chlap jí nepomůže, hned letí do hospy, tak je asi něco špatně. Každý snad pozná tu správnou míru,ne?
A jinak k těm hospodským kecům. Ano jsou to kecy o fotbale, politice, ženských a hov.ně.
Ale já za sebe musím říci, že mě zase v dámském kolektivu nebaví poslouchat hemzy o tom, kdo jak kojí, kolikrát se jejich bobeček pokakal a zda mají laktační psychozu, co kde mají levného na sebe a který melír si dát na palici.
Takže prostě oba tábory to je 1:1 :supr:

KALIK — 18. 6. 2008 9:08

Se Klubko nečil, dyk ti pivo nikdo nebere :D Já si taky v létě rád zajdu na terásku, když je pěkně, slunko svítí, ženský chodí okolo skoro nahý :D Dám si svoje dvě dvě plnotučný dospělý a je fajn. Do hospody jako takové nechodím moc rád, páč je tam většinou děsnej hluk a hlavně zakouřeno, což jaksi není moje gusto. Třeba včera jsem byl v kavárně a dal jsem si nefalšovanou čokoládu a k tomu tvarohový dortíček s lesními plody a bylo mi taky fajn :D

dixina — 18. 6. 2008 9:15

KALIK napsal(a):

Se Klubko nečil, dyk ti pivo nikdo nebere :D Já si taky v létě rád zajdu na terásku, když je pěkně, slunko svítí, ženský chodí okolo skoro nahý :D Dám si svoje dvě dvě plnotučný dospělý a je fajn. Do hospody jako takové nechodím moc rád, páč je tam většinou děsnej hluk a hlavně zakouřeno, což jaksi není moje gusto. Třeba včera jsem byl v kavárně a dal jsem si nefalšovanou čokoládu a k tomu tvarohový dortíček s lesními plody a bylo mi taky fajn :D

Pán je labužníček !!! :P

Klubko — 18. 6. 2008 9:19

Kaliku, nikdo se nečílí. To byla věta udivení.
Taky mi vadí kouř. Proto ani na pivo do takových "umakartových pajzlů" nechodím. Zahrádky jsou super. A dortíček s čokoládkou schvaluji .Mňááám. Mě to sladké jednou zničí:)

Ráček — 18. 6. 2008 9:40

Tak hospoda u nás není nějak na programu...Přítel jde tak 1x za měsíc někdy ani to ne , když jdou chlapi z práce tak jde, ale většinou jde domů s tím, že má doma řízek , že se tomu nedá odolatamě řekne, že se mu tam nechce co si mají furt povídat ...A já jsem v očích kolegů ta semetrika, která ho nepouští a přítel podpantoflák :D
Ale on má jinou zálibu u které si dají s kamarády spíš vínko a jsou na pohodu, takže tak ;)

dixina — 18. 6. 2008 9:43

Ráček napsal(a):

Tak hospoda u nás není nějak na programu...Přítel jde tak 1x za měsíc někdy ani to ne , když jdou chlapi z práce tak jde, ale většinou jde domů s tím, že má doma řízek , že se tomu nedá odolatamě řekne, že se mu tam nechce co si mají furt povídat ...A já jsem v očích kolegů ta semetrika, která ho nepouští a přítel podpantoflák :D
Ale on má jinou zálibu u které si dají s kamarády spíš vínko a jsou na pohodu, takže tak ;)

Kašli na lidi, hlavně, že vy jste v pohodě.
Beztak jen tiše závidí :jojo:  ..... ten řízeček..... :lol:

Tiina — 18. 6. 2008 14:03

Aprill no to je věc názoru, mě to nepřijde nijak moc. Navíc to, že jde někdo do hospody přece automaticky neznamená, že se vrátí nad ránem zlitej jako zvíře.

Jess ok :-)), špekáček a pití není problém.

Jessika — 18. 6. 2008 14:30

Tiina napsal(a):

... Jess ok :-)), špekáček a pití není problém.

Ok, těším se.
A neboj, kliky neomotávám hadrem napuštěným Savem :)

Tiina — 18. 6. 2008 15:20

Jess no ještě, že tak :-)

Tiffany — 18. 6. 2008 16:03

Copak hospoda, tam se většinou chodí tak akorát o víkendu na chalupě a to už je přece jen o něčem jiném, tyhle vesnické hospůdky s teraskou, to mi vůbec nevadí. A tak jednou až dvakrát za měsíc vyrazí ven s kamarády, takže pohoda.
      Co mě teda poslední dobou dost ničí jsou jeho ryby, já už začínám být jen na to slovo alergická. Co přijedeme na chalupu, tak už na něm vidim, jak je nervozní, že už by byl u místního rybníčku na rybách. Jasně, že tam můžeme za nim, ale mě tohle fakt nebere. Tak já se teď usilovně snažím najít tu správnou míru, aby to nevadilo ani mě a ani jemu. (kdyby bylo na něm, tak je tam snad pořád :/  :) .

ita — 18. 6. 2008 16:11

Tiffany, nevíš, co je lovecká vášeň. Taky vydržím sedět večer u vody, dokud je vidět. Je to balzám na nervy, klid, pohoda, onehdy přiletěl pár divokých kachen, jindy lítají netopýři.  Teda chodím ryby dřív krmit, než chytat, ale i tak chodím moc ráda, je to mnohem lepší, než sedět u televize.

Tiffany — 18. 6. 2008 16:22

ito, já se to fakt snažim pochopit, ale moc mi to nejde. To víš, když máme doma ještě naše dva prcky, tak mi prostě přijde, že ty ryby mají přednost před vším. A s dětma tam můžu být jen omezenou dobu, spíš jen chvíli, malá tam lítá jak čert a spadla by do vody coby dup a náš prvňáček tam také moc dlouho nevydrží. Někdy si myslim, že je jak malý děcko, co to chce a chce a chce... :) .

ita — 18. 6. 2008 16:28

Ale oni jsou opravdu jako malé děti. Už dávno se nesnažím mu jeho úžasné nápady rozmlouvat. Nech ho, ať si ráno přivstane, že víc berou. Vy si poležíte a pak máte celý den pro sebe. Můj muž také chodil na ryby, když byly děti malé, neuměl to s nimi a chtěl mít klid.

KALIK — 18. 6. 2008 16:36

Dámy, pokud nevíte, že správný chlap je až do smrti hravej, tak ještě neznáte chlapy :)

Proč chodí na ryby? Protože na rybách se sedí u vody, potichu, klidně, člověk může v pohodě vypnout a na nic nemyslet, jen vnímat. To je přesně to, co ženský nikdy nepochopí :D

Jessika — 18. 6. 2008 16:37

KALIK napsal(a):

Dámy, pokud nevíte, že správný chlap je až do smrti hravej, tak ještě neznáte chlapy :)

Proč chodí na ryby? Protože na rybách se sedí u vody, potichu, klidně, člověk může v pohodě vypnout a na nic nemyslet, jen vnímat. To je přesně to, co ženský nikdy nepochopí :D

jo, ono se teďka líným chlapům říká hravej :P :)

Tiffany — 18. 6. 2008 16:44

To jsem se musela zasmát s tim rannim vstáváním, manžílek spíš raději pěkně poleží a až pak jde, jo, vyjímečně se stane, že si přivstane, ale to už musí být. No, musíme prostě rozumně najít nějaký kompromis, tak doufám, že se nám to podaří.
      Kalíku, no jasně, tohle chápu, ale nemusí to být pořád :) .
Ale abych ho pořád jen nepomlouvala, musim ocenit, že rád vaří, takže v tomhle je zase oporou ;) . (samozřejmě, že ne každý den, máme to tak na půl)

KALIK — 18. 6. 2008 16:47

Jessiko, když ženská chlapa utahá, je línej. To je definice lenosti :D

Somaia — 18. 6. 2008 17:04

KALIK napsal(a):

Dámy, pokud nevíte, že správný chlap je až do smrti hravej, tak ještě neznáte chlapy :)

Proč chodí na ryby? Protože na rybách se sedí u vody, potichu, klidně, člověk může v pohodě vypnout a na nic nemyslet, jen vnímat. To je přesně to, co ženský nikdy nepochopí :D

Jak který ...jak který.... já jsem taky býk a často jen tak mlčím.... a pokud jsem na něco  tázána odpovídám často   dlouze  a výstižně: hmmmmmm

Ivana*M — 18. 6. 2008 18:40

KALIK napsal(a):

Se Klubko nečil, dyk ti pivo nikdo nebere :D Já si taky v létě rád zajdu na terásku, když je pěkně, slunko svítí, ženský chodí okolo skoro nahý :D Dám si svoje dvě dvě plnotučný dospělý a je fajn. Do hospody jako takové nechodím moc rád, páč je tam většinou děsnej hluk a hlavně zakouřeno, což jaksi není moje gusto. Třeba včera jsem byl v kavárně a dal jsem si nefalšovanou čokoládu a k tomu tvarohový dortíček s lesními plody a bylo mi taky fajn :D

A v tom je ten rozdil, muj m. by si treba nikdy cokoladu a dortik nedal, to je naproste sci-fi

aprill — 18. 6. 2008 18:43

KALIK napsal(a):

Dámy, pokud nevíte, že správný chlap je až do smrti hravej, tak ještě neznáte chlapy :)

Proč chodí na ryby? Protože na rybách se sedí u vody, potichu, klidně, člověk může v pohodě vypnout a na nic nemyslet, jen vnímat. To je přesně to, co ženský nikdy nepochopí :D

A proč by nepochopily? Chápu, že někdo tráví čas na rybách a dovedu si přestavit, že tam sedím s ním :supr: .

Ronja — 18. 6. 2008 19:11

Re: hospoda: já mám svýho muže fakt ráda a chápu, že pouze s mojí společností si nevystačí 24/7 (já s jeho koneckonců taky ne). Takže jsem moc ráda, když přijedou kamarádi a jdou spolu na terásku na pivko, nebo zaplavat, nebo ven, prostě cokoli co můžou dělat jako tlupa chlapů a probírat u toho svoje věci. Já si mezitím s holkama dám kafe, pokecáme, pořešíme menstruační bolesti, kabelky, práci, šéfy a tak. Chápu to jake jeho i můj relax a moc si přeju, aby na to měl čas kdykoli to potřebuje (reálně se to děje tak jednou měsíčně).
Kdyby ale dlouhodobě upřednostňoval sezení v hospodě před rodinným životem, měla bych pocit že jsem pořád sama atd, tak by to byl problém, který je třeba řešit. Představit si to ale moc nedokážu, u nás to je spíš naopak - manža by byl se mnou doma a mě se chce někde trajdat (samotné).

Takže: hospoda není ani špatná, ani dobrá - záleží na tom, jak se používá. Nechci a nebudu s manžou chodit všude: často ale spolu jít můžeme. Chce to trochu nezávislosti a zdravého rozumu....na obou stranách :)

monisek84 — 18. 6. 2008 21:19

no nevím je to asi fakt o tom že každý má ty hranice někde jinde.někomu vadí blbé jedno pivo a některé nevadí když si vypije každý den pivo a každý týden si zajde do hospody ne na 3 kousky ale rovnou na 6 a více.:( a podle toho by se lidé měli hledat kdo jak má ty hranice posunuté.

KALIK — 19. 6. 2008 7:10

aprill napsal(a):

A proč by nepochopily? Chápu, že někdo tráví čas na rybách a dovedu si přestavit, že tam sedím s ním :supr: .

A umíš u toho celý ten čas mlčet a jen zírat do vody? Některé ženy neumí mlčet a furt musí utužovat sociální vztahy :D

Ivana*M napsal(a):

A v tom je ten rozdil, muj m. by si treba nikdy cokoladu a dortik nedal, to je naproste sci-fi

No, já mám sladký rád, čokoládu taky a čas od času si prostě dopřeju :)

Jestli je někdo z Plzně, tak doporučuju Cross Cafe u hlavní pošty. Tam ta čokoláda je fakt čokoláda :)

adra — 19. 6. 2008 7:28

Ronja napsal(a):

Takže: hospoda není ani špatná, ani dobrá - záleží na tom, jak se používá.

:lol::lol::lol:
:jojo:

Mikeš — 19. 6. 2008 7:34

KALIK napsal(a):

A umíš u toho celý ten čas mlčet a jen zírat do vody? Některé ženy neumí mlčet a furt musí utužovat sociální vztahy :D

Některé utužují i ty sexuální :D, což ale na druhou stranu může být zajímavým zpestřením nudných okamžiků čekání na to, až ryba zabere :lol: :lol:

KALIK — 19. 6. 2008 7:38

No jo, ale musí u toho mlčet! :D

aprill — 19. 6. 2008 7:43

KALIK napsal(a):

aprill napsal(a):

A proč by nepochopily? Chápu, že někdo tráví čas na rybách a dovedu si přestavit, že tam sedím s ním :supr: .

A umíš u toho celý ten čas mlčet a jen zírat do vody? Některé ženy neumí mlčet a furt musí utužovat sociální vztahy :D

Ivana*M napsal(a):

A v tom je ten rozdil, muj m. by si treba nikdy cokoladu a dortik nedal, to je naproste sci-fi

No, já mám sladký rád, čokoládu taky a čas od času si prostě dopřeju :)

Jestli je někdo z Plzně, tak doporučuju Cross Cafe u hlavní pošty. Tam ta čokoláda je fakt čokoláda :)

To víš, že bych si  užila  mlčení.

Selima — 19. 6. 2008 8:44

KALIK napsal(a):

No jo, ale musí u toho mlčet! :D

Ani kričať sa nedá? :grater: Ja viem, prečo nechodím na ryby...

Jessika — 19. 6. 2008 9:18

aprill napsal(a):

KALIK napsal(a):

Dámy, pokud nevíte, že správný chlap je až do smrti hravej, tak ještě neznáte chlapy :)

Proč chodí na ryby? Protože na rybách se sedí u vody, potichu, klidně, člověk může v pohodě vypnout a na nic nemyslet, jen vnímat. To je přesně to, co ženský nikdy nepochopí :D

A proč by nepochopily? Chápu, že někdo tráví čas na rybách a dovedu si přestavit, že tam sedím s ním :supr: .

já si teda představuju, jak sedím s drahou polovičkou půl dne na rybách, mlčím a v hlavě mi šrotí, co všechno budu muset doma udělat v noci, páč ten půl den se nějak nahradit musí :| :P

Račice dračice — 19. 6. 2008 10:27

K té hospodě, tohle mi naprosto nevadí...přítel chodí tak 2x týdně a to z toho důvodu, že má trénink a pak se všichni vyprahlí odsunou kousek od hřiště a probírají co a jak na zápas a kdoví co u toho ještě stihnout probrat :) Občas se mu podaří jít i večer pracovně. Nemám s tím problém a já to dělám taky. :) Nechodíme domů ani v náladě, ani zlití, to už se fakt musí něco slavit :)

KALIK — 19. 6. 2008 11:20

Jessika napsal(a):

já si teda představuju, jak sedím s drahou polovičkou půl dne na rybách, mlčím a v hlavě mi šrotí, co všechno budu muset doma udělat v noci, páč ten půl den se nějak nahradit musí :| :P

Tak to máš problém. Neumíš si užít volna ;)

Ivana*M — 19. 6. 2008 18:21

Jessika napsal(a):

aprill napsal(a):

KALIK napsal(a):

Dámy, pokud nevíte, že správný chlap je až do smrti hravej, tak ještě neznáte chlapy :)

Proč chodí na ryby? Protože na rybách se sedí u vody, potichu, klidně, člověk může v pohodě vypnout a na nic nemyslet, jen vnímat. To je přesně to, co ženský nikdy nepochopí :D

A proč by nepochopily? Chápu, že někdo tráví čas na rybách a dovedu si přestavit, že tam sedím s ním :supr: .

já si teda představuju, jak sedím s drahou polovičkou půl dne na rybách, mlčím a v hlavě mi šrotí, co všechno budu muset doma udělat v noci, páč ten půl den se nějak nahradit musí :| :P

Fakt nemuzete vypustit pul dne, aniz by se musel nahrazovat praci v noci ?  To je snad prehnane.

PetraP — 19. 6. 2008 22:30

Jessika napsal(a):

aprill napsal(a):

KALIK napsal(a):

Dámy, pokud nevíte, že správný chlap je až do smrti hravej, tak ještě neznáte chlapy :)

Proč chodí na ryby? Protože na rybách se sedí u vody, potichu, klidně, člověk může v pohodě vypnout a na nic nemyslet, jen vnímat. To je přesně to, co ženský nikdy nepochopí :D

A proč by nepochopily? Chápu, že někdo tráví čas na rybách a dovedu si přestavit, že tam sedím s ním :supr: .

já si teda představuju, jak sedím s drahou polovičkou půl dne na rybách, mlčím a v hlavě mi šrotí, co všechno budu muset doma udělat v noci, páč ten půl den se nějak nahradit musí :| :P

My na ty ryby jezdíme třeba i na celý víkend. Ale musí to být dopředu naplánované, abych si to užila a právě takhle blbě nepřemýšlela. A když si to nemůžu dovolit, tak prostě nejedu.
Pro mě je víkend na rybách super :supr:  Můžu spát celý den a nikdo mi nic nevyčítá :lol:

KALIK — 20. 6. 2008 7:05

A co když ti zabere?

Mikeš — 20. 6. 2008 7:19

Já byl včera v hospodě s jednou Babinetkou... kopla do sebe 4 kousky, že jsem nestačil zírat :D :D

Somaia — 20. 6. 2008 7:46

Mikeš napsal(a):

Já byl včera v hospodě s jednou Babinetkou... kopla do sebe 4 kousky, že jsem nestačil zírat :D :D

Už zase dráždíš hada bosou nohou? Že si nedáš pokoj chlape a na hubu zámek ..:lol:  ale komu není rady, sám do jámy spadne :lol: :lol: :lol:

Mikeš — 20. 6. 2008 7:48

Somaia napsal(a):

Už zase dráždíš hada bosou nohou? Že si nedáš pokoj chlape a na hubu zámek ..:lol:  ale komu není rady, sám do jámy spadne :lol: :lol: :lol:

Neeeee, byla tam s náma (resp. na poslední pivko dorazila) paní Mikešová :D .... to nebylo žádný rande... :lol: :lol: :lol:

Somaia — 20. 6. 2008 7:55

Mikeš napsal(a):

Somaia napsal(a):

Už zase dráždíš hada bosou nohou? Že si nedáš pokoj chlape a na hubu zámek ..:lol:  ale komu není rady, sám do jámy spadne :lol: :lol: :lol:

Neeeee, byla tam s náma (resp. na poslední pivko dorazila) paní Mikešová :D .... to nebylo žádný rande... :lol: :lol: :lol:

odvolávám své katastrofické  předpovědi a beru z5 :gloria:  :godlike:

KALIK — 20. 6. 2008 8:02

aaa, Mikeš toužil po trojce :D

Mikeš — 20. 6. 2008 8:05

KALIK napsal(a):

aaa, Mikeš toužil po trojce :D

Zase vedle - podobnost s mým posledním příspěvkem na Sexuologické je opravdu čistě náhodná :lol: :lol:

adra — 20. 6. 2008 8:15

ty...Mikeši...teda ty si nadáš...pokoj??? :co: :co: ???  :).)

Klubko — 20. 6. 2008 8:56

Lidi, tady je vidět, že co máme doma ,toho si nevážíme a chceme jiné. Já jsem aktivní člověk,ale bývalý byl ještě aktivnější. Jenže on v práci seděl a měl klid, rýsoval. Já jsem lítala od klientů, telefony, průchozí kancl, řev, komunikace a ačkoliv jsem dost ukecaná, tak doma jsem si ráda sedla a byla zticha.
Každý víkend akce. Batoh,kolo, spát třeba na sněhu pod stanem a pak na běžkách zase dál atd. V létě kolo, přechod Tater. V pátek rovnou z práce na vlak, v sobotu vystoupit v Popradu, přeběhnout kus a pak zase na vlak a v jednu ráno v pondělí doma. Vstávat v šest. Copak o to, já to miluji aktivní pohyb.Ale když jsem už týden spala max 4 hodiny denně, a o víkendu další sprot, tak to bylo moc. Můžu vám říci, že takový mlčící víkend na rybách, kde si přečtu knížku, pes chrní ve stínu,....báááájo.

adra — 20. 6. 2008 10:20

no jo copak Klubíčko...Ty jsi prsotě živel a zažila jsi...snad skoro všechno :):):) BI

tak takto vypadá aktivní žena ..?

Klubko — 20. 6. 2008 10:56

No Adro, už mi taky síly docházejí, takže musím zvolnit:)

Ladie — 24. 6. 2008 23:06

Nic proti hospodám nemám, pokud je člověk nenavštěvuje moc často. Ale přítel je v nich poslední dobou každý den. Když jsem se nenápadně pokusila upozornit, že jsem tady taky (např. "Koupila jsem tan nový film na DVD, který jsi chtěl vidět a víno. Nezůstaneme dneska doma a .. :hjarta: ..??"), tak jediná odpověď, které se mi dostalo bylo, že on to slíbil a já mu přece nebudu diktovat, kam a kdy může chodit :co: Nechápu. No a poslední kapka byla dneska. Koupila jsem lístky do divadla. Všechno bylo super, ale jen do té doby, než jsme po divadle zaparkovali před domem. Já jsem byla šťastná, že už je všechno OK, to podivné období pominulo a že si užijeme pěkný zbytek večera, ale omyl.  Když vystoupil z auta, stručně mi oznámil, že jde za kamarády ven :kapitulation:

Martinka1 — 25. 6. 2008 9:50

Ladie napsal(a):

Nic proti hospodám nemám, pokud je člověk nenavštěvuje moc často. Ale přítel je v nich poslední dobou každý den. Když jsem se nenápadně pokusila upozornit, že jsem tady taky (např. "Koupila jsem tan nový film na DVD, který jsi chtěl vidět a víno. Nezůstaneme dneska doma a .. :hjarta: ..??"), tak jediná odpověď, které se mi dostalo bylo, že on to slíbil a já mu přece nebudu diktovat, kam a kdy může chodit :co: Nechápu. No a poslední kapka byla dneska. Koupila jsem lístky do divadla. Všechno bylo super, ale jen do té doby, než jsme po divadle zaparkovali před domem. Já jsem byla šťastná, že už je všechno OK, to podivné období pominulo a že si užijeme pěkný zbytek večera, ale omyl.  Když vystoupil z auta, stručně mi oznámil, že jde za kamarády ven :kapitulation:

To je opravdu podezřelý... pokud teda předtím do hospody nechodil, nebo jen občas, a teď je tam každý den... tak se zřejmě něco děje.

Feuria — 25. 6. 2008 9:58

milenka - v horším případě milenec :co:

KALIK — 25. 6. 2008 10:11

S milencem si aspoň neudělá děti :)

Ladie — 25. 6. 2008 11:23

Ne, milenka to 100% nebude - do hospody chodí s kamarády, které taky znám. To by si vymyslel jinou výmluvu :rolleyes: Jen si myslím, že pokud to bude dál pokračovat stejně, toho milence si najdu já :P

Martinka1 — 25. 6. 2008 11:27

Ladie napsal(a):

Ne, milenka to 100% nebude - do hospody chodí s kamarády, které taky znám. To by si vymyslel jinou výmluvu :rolleyes: Jen si myslím, že pokud to bude dál pokračovat stejně, toho milence si najdu já :P

Zkus si s ním o tom promluvit, co se děje, proč změnil chování.
Že Tě to trápí...

Ladie — 25. 6. 2008 11:38

Marti, já jsem to zkoušela. Dva dny se choval konečně jako dřív a pak zase nic. Tak jsem včera zkusila to divadlo. Bylo to super. Shodli jsme se na tom, že už jsme spolu sami dlouho nikde nebyli, že musíme chodit častěji... No a pak mi před domem oznámil, že jde za kolegy do hospody :co: No a tím mi opět zkazil celý večer.

Už nemám sílu, náladu ani nervy s ním o tom mluvit. Není malé dítě, abych mu všechno musela říkat x krát. Navíc bych už teď na tohle téma nedokázala být objektivní a jednat bez emocí (spíš bez křiku :) ). Tak jsem mu ráno napsala mejl, kde jsem to polopaticky napsala a odpověď byla typu - jo, beru to, máš pravdu... Jen jsem zvědavá, jestli mu konečně dojde, co jsem tím opravdu myslela a bude s tím chtít něco dělat.

Martinka1 — 25. 6. 2008 11:54

Ladie napsal(a):

Marti, já jsem to zkoušela. Dva dny se choval konečně jako dřív a pak zase nic. Tak jsem včera zkusila to divadlo. Bylo to super. Shodli jsme se na tom, že už jsme spolu sami dlouho nikde nebyli, že musíme chodit častěji... No a pak mi před domem oznámil, že jde za kolegy do hospody :co: No a tím mi opět zkazil celý večer.

Už nemám sílu, náladu ani nervy s ním o tom mluvit. Není malé dítě, abych mu všechno musela říkat x krát. Navíc bych už teď na tohle téma nedokázala být objektivní a jednat bez emocí (spíš bez křiku :) ). Tak jsem mu ráno napsala mejl, kde jsem to polopaticky napsala a odpověď byla typu - jo, beru to, máš pravdu... Jen jsem zvědavá, jestli mu konečně dojde, co jsem tím opravdu myslela a bude s tím chtít něco dělat.

No, a dokážeš si vzpomenout, kdy to začalo? Kdy začal chodit každý den do hospody? Nestalo se v tu dobu něco? Něco neobvyklýho, změna práce, cokoli v rodině... Něco co by s tím mohlo souviset.

Chodí do hospody sám nebo jdeš někdy s ním? Abys měla představu co se tam děje (třeba tam fakt chodí nějaká nová slečna)...

Chce Tě vůbec s sebou, nebo si chce odpočinout?

Nestalo se v tý době něco u Tebe, na co třeba reaguje?

Asi se něco stalo, možná o tom nechce mluvit - pokud se takhle nechoval od začátku. Jako že asi ne.
Možná, že je toho na něj třeba jenom moc (v práci, kdekoliv) a potřebuje si odpočinout a doma mu to nejde (si odpočinout)...

Můj přítel "odpočívá" u počítače, tzn. doma... ale možná to někteří chlapi mají jinak.

Ladie — 25. 6. 2008 12:11

Pořád se něco mění... :) Ale tohle chování odstartovala změna práce=noví kolegové (samí chlapi), kolegové z bývalé práce, kamarádi. Když mu někdo zavolá, jestli nejde na pivo, tak bez ohledu na to, co jsme měli odmluvené (teda pokud to není něco, na co máme už dlouho lístky), řekne že ano. I když ví, že třeba zrovna chystám večeři a mňamky na večer, který jsme si domluvili, jde :dumbom:

A jestli mě zve sebou? Víš, on zavolá a řekne - právě mi volal ten a ten jestli nepůjdeme na pivo. Půjdeme? Když řeknu, že se mi nechce a mnohem radši bych zůstala doma, jak jsme se včera domluvili.... Tak začne, že já mu nebudu říkat kdy může jít ven a že ON UŽ TO SLÍBIL a jestli chci jít taky, tak ať za nimi přijdu :mad:

Martinka1 — 25. 6. 2008 12:19

Ladie napsal(a):

Pořád se něco mění... :) Ale tohle chování odstartovala změna práce=noví kolegové (samí chlapi), kolegové z bývalé práce, kamarádi. Když mu někdo zavolá, jestli nejde na pivo, tak bez ohledu na to, co jsme měli odmluvené (teda pokud to není něco, na co máme už dlouho lístky), řekne že ano. I když ví, že třeba zrovna chystám večeři a mňamky na večer, který jsme si domluvili, jde :dumbom:

A jestli mě zve sebou? Víš, on zavolá a řekne - právě mi volal ten a ten jestli nepůjdeme na pivo. Půjdeme? Když řeknu, že se mi nechce a mnohem radši bych zůstala doma, jak jsme se včera domluvili.... Tak začne, že já mu nebudu říkat kdy může jít ven a že ON UŽ TO SLÍBIL a jestli chci jít taky, tak ať za nimi přijdu :mad:

No jo, vypadá to, že nemá něco vyřešeného se svou mámou. Protože takhle se chlap nechová k partnerce, ale k mámě... No a protože v dospělém věku si toho už s mámou moc nepořeší (ani o tomhle problému nemusí vědět), tak to teď probíhá skrz Tebe.

Nevím, jestli s tím můžeš moc dělat.

Prostě, pokud chceš být DOMA SAMA, tak řekni že budeš. Pokud chceš být s ním, asi Ti nezbyde nic jinýho, než jít do tý hospody za ním.

Samozřejmě by se mi taky nelíbilo, kdyby slíbil že se mnou bude doma a pravidelně to neplnil...

Asi bych mu řekla, že mu nechceš brát možnost hospody ani vlastního rozhodnutí, ale že očekáváš, že když se spolu napevno domluvíte, že to bude platit. A když není schopen a ochoten to dodržet, ať Ti to neslibuje.

Možná má pocit, že potřebuje víc volnosti...

Kolegové z práce na něj samozřejmě můžou mít vliv... Pokud chce zapadnout do kolektivu, tak zřejmě neřekne - nemůžu jít do hospody, manželka mě nepustí...
Prostě si myslím, že to nemá zpracovaný (původ ve vztahu k mámě).

Na druhé straně, Ty sis ho vybrala a žiješ s ním - tak tam bude zřejmě i něco ze Tvé strany (to bývá vždycky), ale to fakt nevím. Zkus na to přijít sama....

Feuria — 25. 6. 2008 12:25

Také by se mi to nelíbilo, ale vím, že bych s tím taky nic neudělala - proti argumentu, že mu nebudu plánovat život bych asi protiargument nenašla ..... Takže buď si na to zvyknout nebo fakt ten milenec po případě změna partnera.... no - v tomto případě bych doufala, že ho to snad za čas zas přestane bavit :(

Ladie — 25. 6. 2008 12:48

Snad ho to brzy přejde. Tyhle stavy mívá jednou za čas a ještě nikdy netrvaly víc než týden, dva. Občas si prostě musí dokázat, jaký je veliký, svobodný, nezávislý chlap :rolleyes: Já mu to neberu. Taky nejsem dokonalá. A hlavně  nejsem jeho máma, abych ho vychovávala. Ale doufám, že až budeme mít děti, tak si o sobě přestane myslet, že je mu 20 a nemá vůči nikomu žádnou zodpovědnost... :dumbom:

Martinka1 — 25. 6. 2008 13:15

Ladie napsal(a):

Snad ho to brzy přejde. Tyhle stavy mívá jednou za čas a ještě nikdy netrvaly víc než týden, dva. Občas si prostě musí dokázat, jaký je veliký, svobodný, nezávislý chlap :rolleyes: Já mu to neberu. Taky nejsem dokonalá. A hlavně  nejsem jeho máma, abych ho vychovávala. Ale doufám, že až budeme mít děti, tak si o sobě přestane myslet, že je mu 20 a nemá vůči nikomu žádnou zodpovědnost... :dumbom:

Ladie, já jsem myslela, že to dělá posledních minimálně půl roku pořád :-)
Když to mívá jednou za čas a nikdy to netrvalo víc než týden, dva - tak je to v pořádku, ne?
Přejde to.
Zřejmě si potřebuje jednou za čas dokázat, že je chlap.

No, až bude mít děti - tak se bude chovat stejně, předpokládám... to bych si zase nemalovala nijak narůžovo. Naopak, mu můžou děti lízt na nervy, tak bude třeba chodit ven častějc? :-)

Ladie — 25. 6. 2008 13:37

Kdyby to trvalo půl roku, tak má buď nůž v zádech nebo já někoho jiného :D

Alyssa — 25. 6. 2008 16:01

Feuria napsal(a):

milenka - v horším případě milenec :co:

Proč by za vším musela být milenka nebo milenec??!!

PPavlaa — 25. 6. 2008 17:54

Alyssa napsal(a):

Feuria napsal(a):

milenka - v horším případě milenec :co:

Proč by za vším musela být milenka nebo milenec??!!

Podle sebe soudím tebe :D

Tercila — 25. 6. 2008 19:13

Maya.82: "Tak já chodím s tím svojim. Nemá důvod mě nechávat doma. :)

To je moc hezky napsáno :supr:. Ale mně by vysedávání v hospodě připadlo jako příšerná ztráta času; notabene, až budou děti, jak to vyřešíte? :D

Tercila — 25. 6. 2008 19:26

Ladie: Tyhle stavy mívá jednou za čas a ještě nikdy netrvaly víc než týden, dva.... Ale doufám, že až budeme mít děti, tak si o sobě přestane myslet, že je mu 20 a nemá vůči nikomu žádnou zodpovědnost... :dumbom:

Ježišmarja, Ladie... holka, tak tomuto bych věřila asi tak, jako že poletím na Měsíc. :( Jestliže po divadle ještě MUSÍ do hospody, jestliže místo Tvé večeře MUSÍ do hospody, jestliže Ti odsekává, že mu nemáš co řídit život... po tomhle všem předpokládáš, že se po narození dětí, kdy přibude probdělých nocí, dětského pláče až řevu :), návštěv doktorů, nedostatku peněz při mateřské.... že se tenhle týpek zlepší? Hmmmm..... :|
Nepřemýšlela bych ani tak o milence, jako spíš o jeho neomaleném chování ke mně. Že ignoruje moje mňamky kvůli hospodě? Víckrát by se jich nedočkal. Že mi řekne, abych za ním a nějakou jeho přiopilou bandou já sama vkráčela do hospody, když s ním chci být?
No teda, co tohle je za (vy)chování??? To si nedokážu představit. Do "gentlemana" má pěkně daleko. Nehledala bych na Tvém místě milence, ale jiného partnera. :|

aprill — 25. 6. 2008 19:54

Ladie napsal(a):

Snad ho to brzy přejde. Tyhle stavy mívá jednou za čas a ještě nikdy netrvaly víc než týden, dva. Občas si prostě musí dokázat, jaký je veliký, svobodný, nezávislý chlap :rolleyes: Já mu to neberu. Taky nejsem dokonalá. A hlavně  nejsem jeho máma, abych ho vychovávala. Ale doufám, že až budeme mít děti, tak si o sobě přestane myslet, že je mu 20 a nemá vůči nikomu žádnou zodpovědnost... :dumbom:

Je mi tě líto, máš hodně naivní představy :kapitulation: . Nezmění se ani kvůli tobě a ani později kvůli dítěti :butter: .

bloncka — 25. 6. 2008 21:55

Nebude to tím fotbalem?

Fanny5 — 25. 6. 2008 22:07

bloncka napsal(a):

Nebude to tím fotbalem?

Nebude!!!!

Ladie — 26. 6. 2008 11:33

aprill napsal(a):

Je mi tě líto, máš hodně naivní představy :kapitulation: . Nezmění se ani kvůli tobě a ani později kvůli dítěti :butter: .

Proč by se kvůli MĚ měnil? :co: Co jsem si vybrala, to mám ;)

PPavlaa — 26. 6. 2008 17:56

Jen abys jednou nelitovala ;)

Ladie — 26. 6. 2008 17:59

Zatím 7 let nelituju ;) Ano, občas mě pěkně nas.re, ale nikdo není svatý :jojo: No a navíc se včera omluvil, že se choval jako blbec a všechno je v pohodě (doufám že na hóóódně dlouho...)

aprill — 26. 6. 2008 18:05

Ladie napsal(a):

Zatím 7 let nelituju ;) Ano, občas mě pěkně nas.re, ale nikdo není svatý :jojo: No a navíc se včera omluvil, že se choval jako blbec a všechno je v pohodě (doufám že na hóóódně dlouho...)

To je krásné, že se omluvil :lol: . Mimochodem, proč sis vlastně stěžovala, že tráví volný čas v hospodě :vissla: , když ti to vlastně ani nevadí?

PPavlaa — 26. 6. 2008 18:12

aprill napsal(a):

Ladie napsal(a):

Zatím 7 let nelituju ;) Ano, občas mě pěkně nas.re, ale nikdo není svatý :jojo: No a navíc se včera omluvil, že se choval jako blbec a všechno je v pohodě (doufám že na hóóódně dlouho...)

To je krásné, že se omluvil :lol: . Mimochodem, proč sis vlastně stěžovala, že tráví volný čas v hospodě :vissla: , když ti to vlastně ani nevadí?

No to se asi ještě neomluvil, teď už jóóó ... :D takže je zapomenuto a zase jsou všichni šťastní :D

Do doby, než se bude zase chovat jako blbec :P

Ladie — 26. 6. 2008 18:14

Aprill, tobě možná připadá omluva směšná, ale mě ne :rolleyes: A proč jsem si stěžovala, že tráví čas v hospodě snad nemusím rozepisovat.

aprill — 26. 6. 2008 18:15

PPavlaa napsal(a):

aprill napsal(a):

Ladie napsal(a):

Zatím 7 let nelituju ;) Ano, občas mě pěkně nas.re, ale nikdo není svatý :jojo: No a navíc se včera omluvil, že se choval jako blbec a všechno je v pohodě (doufám že na hóóódně dlouho...)

To je krásné, že se omluvil :lol: . Mimochodem, proč sis vlastně stěžovala, že tráví volný čas v hospodě :vissla: , když ti to vlastně ani nevadí?

No to se asi ještě neomluvil, teď už jóóó ... :D takže je zapomenuto a zase jsou všichni šťastní :D

Do doby, než se bude zase chovat jako blbec :P

Zazvonil zvonec a pohádky je konec :lol: , aspoň pro dobu než zavolají kámoši a on znovu potáhne svým oblíbeným směrem. Napadá mě rčení, kdo chce kam, pomozme mu tam :supr: .

Ladie — 26. 6. 2008 18:17

aprill napsal(a):

Zazvonil zvonec a pohádky je konec :lol: , aspoň pro dobu než zavolají kámoši a on znovu potáhne svým oblíbeným směrem. Napadá mě rčení, kdo chce kam, pomozme mu tam :supr: .

Ale? Že by "podle sebe soudím tebe"? ;)

PPavlaa — 26. 6. 2008 18:20

Ladie napsal(a):

Aprill, tobě možná připadá omluva směšná, ale mě ne :rolleyes: A proč jsem si stěžovala, že tráví čas v hospodě snad nemusím rozepisovat.

Pokud je věčně v hospodě, pak se chová jako blbec (tvoje slova), pak se omluví, opět se chová jako blbec, opět omluva a jede to pořád dokola, tak to fakt směšný je.

aprill — 26. 6. 2008 18:21

Ladie napsal(a):

aprill napsal(a):

Zazvonil zvonec a pohádky je konec :lol: , aspoň pro dobu než zavolají kámoši a on znovu potáhne svým oblíbeným směrem. Napadá mě rčení, kdo chce kam, pomozme mu tam :supr: .

Ale? Že by "podle sebe soudím tebe"? ;)

Já jsem se litovala? Že jsem si nevšimla http://i.dama.cz/s/e816.gif .

Tercila — 26. 6. 2008 19:28

Ladie,
každopádně TY musíš vědět, jestli je Ti s takovým hospodským týpkem, kterého jsi tady stovkám čtenářek a čtenářů popsala, dobře. O ničem jiném to není.
A Tvé předchozí příspěvky nenapovídaly moc o tom, že by Ti extra dobře bylo. Určitě se dá tolerovat nějaké to občasné popití, ale teda mě by spíš mrzelo jeho celkové chování - že pro vás oba něco vaříš a on bez ohledu na to zmizí do hospody (že by mu tam bylo líp?), že Ti už teď říká jasně, že mu nebudeš kecat do jeho života.... No, nevím, nevím. Takové chování by se mi nelíbilo.
Abys jednou nebyla s dvěma dětmi v náručí manželka čekatelka, až se páníček podnapilý po utracení peněz vyčleněných na dětské boty vrátí z hospody a ještě Ti připomene, že TY mu do jeho života kecat nebudeš.... Ale to asi přeháním, tak zlé to jistě nebude ;) :).
Omluva je absolutní minimum, které pro Tebe může udělat. Nic ho nestojí. Tu bych až tak vážně nebrala. Ne slova, ale skutky! jsou podstatné. :)
Zkus popřemýšlet, co se s tím dá dělat a do jaké míry Ti jeho chování vlastně vadí, abys jednou nebyla fakt nešťastná. Držím palce.

Tiina — 27. 6. 2008 12:07

Omluva je hezká, ale slova nic nestojí, že. Na činy, na ty bych si počkala a pak by se vidělo. Já jsem tedy velká zastánkyně svodoby ve vztahu, nemyslím si, že partneři jsou siamská dvojčata, co musí být pořád spolu, ale na druhou stranu...když se na něčem domluvíme, mám s tím nějakou práci a pak by mi bylo řečeno, že jde do hospody bez ohledu na předchozí domluvu a já si můžu trhnout, pač mu nebudu řídit život, tak to by lítaly blesky.

Feuria — 27. 6. 2008 13:38

Mě příjde, že tu snad spousta holek má děsnou radost, když je někdo v "problému" a to jsou ty nejhodnější a radí se a blabla - ale jakmile dotyčná příteli odpustí (popř.se přítel omluví) a je zas klid ... tak najednou - je to směšné a bude to dokola a zase bla, bla.... Ladie byla naštvaná a napsala to - potřebovala se vypsat....hold - teď je to o.k. tak může být ráda... asi by bylo lepší, kdyby se neomluvil - nic neuznal - chodil do hospy a tady by se řešil další rozchod, protože tohle si přeci nemůže nechat žádná líbit. No - asi jsem mimo... ale je fakt, že kdo chce kam - blá blá ... a taky asi platí - podle sebe - soudím tebe.
Ladie - přeji ti - ať to zasejc nějakou dobu vydrží - všude je něco a není každej den posvícení - stejně tak jak nemá cenu se dlouho rochnit ve stresu a trápení.
Některé holce je jedno zda její chodí po hospodách a chodí třeba s ním a některé to vadí - je na zvážení každého ... co snese.

Feuria — 27. 6. 2008 13:49

aprill napsal(a):

Ladie napsal(a):

Snad ho to brzy přejde. Tyhle stavy mívá jednou za čas a ještě nikdy netrvaly víc než týden, dva. Občas si prostě musí dokázat, jaký je veliký, svobodný, nezávislý chlap :rolleyes: Já mu to neberu. Taky nejsem dokonalá. A hlavně  nejsem jeho máma, abych ho vychovávala. Ale doufám, že až budeme mít děti, tak si o sobě přestane myslet, že je mu 20 a nemá vůči nikomu žádnou zodpovědnost... :dumbom:

Je mi tě líto, máš hodně naivní představy :kapitulation: . Nezmění se ani kvůli tobě a ani později kvůli dítěti :butter: .

¨No - já s tím nesouhlasím... zatím je to tak, že tu odpovědnost nemá a chová se občas tak, jak Ladie píše ... znám pár takových a po narození děcka pro ně hospoda existovat přestala. I muži se mění a i muži mají své dny... neřeknu, pokud by se tu psalo o alkoholikovi a hospodském povaleči....
Také mám období - kdy bych pořád rajzovala po discotékách a z toho půl roku rok nikam chodit nemusím. Naštěstí mi to partner toleruje  a nenapadá ho hned něco o mé nezodpovědnosti. Zatím ji mám sama za sebe ... nikoli za dítě a už vůbec né za partnera. Vše je to na domluvě ... pravdou je, že pokud mi to vadí a jemu je to fuk. Tak je to na pováženou.... ale nevidím to jako konec světa, když to tak není imrvére.

dixina — 27. 6. 2008 13:52

Moje nejlepší kamarádka žije s vyléčeným alkoholikem. Bylo to s ním jednu chvíli dost špatný. Kdyby ji neměl a ona neměla tolika sil, tak si troufám tvrdit, že by možná došlo k nejhoršímu. A ta holka to vůbec neměla jednoduchý, ale to je na dlouhý psaní a asi si to dovedete představit. Chlapec abstinuje pátým rokem a je bezvadný člověk.

Ladie — 27. 6. 2008 14:10

Feuria napsal(a):

Ladie byla naštvaná a napsala to - potřebovala se vypsat....hold - teď je to o.k. tak může být ráda...

Fe, jsi jedna z mála, která mě pochopila :par:

Feuria napsal(a):

Mě příjde, že tu snad spousta holek má děsnou radost, když je někdo v "problému" a to jsou ty nejhodnější a radí se a blabla - ale jakmile dotyčná příteli odpustí (popř.se přítel omluví) a je zas klid ... tak najednou - je to směšné a bude to dokola a zase bla, bla....

Tak tenhle pocit mám taky :sjuk:

Tiina — 27. 6. 2008 14:17

Feuri sorry, zkušenosti.

Feuria — 27. 6. 2008 14:25

Tiino - také jich pár mám - jen třebas jiné ... ale může to být tak či tak - to člověk do předu zkrátka nikdy neví .... dnes se to jeví tak - zítra je vše jinak.
Je na každém - jak a co cítí - co mu za co stojí .... a stejně se každý musí zařídit dle sebe - i když si třeba nabije hubu. Můžem si předat právě ty zkušenosti a je na zvážení každého jedince - co si z toho veme..... :) Mám také kámošku, kterou nechápu a nepochopím nikdy - řeknu jí svůj názor, ale to je tak vše. Ten život za ní neodžiju a jak si ho odžije - je na ní -- stejně tak jako na Ladii. My se tu jen domníváme - jak by to mohlo být - neznáme ani jednoho z nich ... a každý do toho projektujem z části sami sebe.

PPavlaa — 27. 6. 2008 18:29

Feuria napsal(a):

Mě příjde, že tu snad spousta holek má děsnou radost, když je někdo v "problému" a to jsou ty nejhodnější a radí se a blabla - ale jakmile dotyčná příteli odpustí (popř.se přítel omluví) a je zas klid ... tak najednou - je to směšné a bude to dokola a zase bla, bla.... Ladie byla naštvaná a napsala to - potřebovala se vypsat....hold - teď je to o.k. tak může být ráda... asi by bylo lepší, kdyby se neomluvil - nic neuznal - chodil do hospy a tady by se řešil další rozchod, protože tohle si přeci nemůže nechat žádná líbit. No - asi jsem mimo... ale je fakt, že kdo chce kam - blá blá ... a taky asi platí - podle sebe - soudím tebe.
Ladie - přeji ti - ať to zasejc nějakou dobu vydrží - všude je něco a není každej den posvícení - stejně tak jak nemá cenu se dlouho rochnit ve stresu a trápení.
Některé holce je jedno zda její chodí po hospodách a chodí třeba s ním a některé to vadí - je na zvážení každého ... co snese.

Jo, jsi fakt mimo. Co tady píšeš jsou úplný kraviny, jestli ses blbě vychrápala, tak mě to mrzí, ale co my s tím. Všechny omluvy jsou na pěkný ho :-), když chlap pije.
Vůbec nevíš o čem meleš, můj otec pije - pil. Omluv, slz a slibů jsem od něj zažila spoustu. Vůbec nezáleží na tom, co chlap nakráká, naslibuje, když nic nezmění a chlastá dál.
A že je chvíli klid ? Pche, ale to co přijde pak opravdu stojí za to. Když jsi to nezažila, tak buď ticho, vůbec nevíš o čem je řeč. A kecy typu všude je něco, jsou v téhle chvíli, kdy chlap pije úplně mimo, stejně jako ty.

PPavlaa — 27. 6. 2008 18:33

Feuria napsal(a):

aprill napsal(a):

Ladie napsal(a):

Snad ho to brzy přejde. Tyhle stavy mívá jednou za čas a ještě nikdy netrvaly víc než týden, dva. Občas si prostě musí dokázat, jaký je veliký, svobodný, nezávislý chlap :rolleyes: Já mu to neberu. Taky nejsem dokonalá. A hlavně  nejsem jeho máma, abych ho vychovávala. Ale doufám, že až budeme mít děti, tak si o sobě přestane myslet, že je mu 20 a nemá vůči nikomu žádnou zodpovědnost... :dumbom:

Je mi tě líto, máš hodně naivní představy :kapitulation: . Nezmění se ani kvůli tobě a ani později kvůli dítěti :butter: .

¨No - já s tím nesouhlasím... zatím je to tak, že tu odpovědnost nemá a chová se občas tak, jak Ladie píše ... znám pár takových a po narození děcka pro ně hospoda existovat přestala. I muži se mění a i muži mají své dny... neřeknu, pokud by se tu psalo o alkoholikovi a hospodském povaleči....
Také mám období - kdy bych pořád rajzovala po discotékách a z toho půl roku rok nikam chodit nemusím. Naštěstí mi to partner toleruje  a nenapadá ho hned něco o mé nezodpovědnosti. Zatím ji mám sama za sebe ... nikoli za dítě a už vůbec né za partnera. Vše je to na domluvě ... pravdou je, že pokud mi to vadí a jemu je to fuk. Tak je to na pováženou.... ale nevidím to jako konec světa, když to tak není imrvére.

:rolleyes: znám dost takových, které ani narození několika dětí nezměnilo, dál vysedávají v putice a dál chlastají ... a manželky se můžou zbláznit, nezmění na tom nic. Ony samy s dětmi doma, on s kamarády v hospodě :usch:

ADFka2 — 27. 6. 2008 19:00

PPavlaa napsal(a):

Feuria napsal(a):

Mě příjde, že tu snad spousta holek má děsnou radost, když je někdo v "problému" a to jsou ty nejhodnější a radí se a blabla - ale jakmile dotyčná příteli odpustí (popř.se přítel omluví) a je zas klid ... tak najednou - je to směšné a bude to dokola a zase bla, bla.... Ladie byla naštvaná a napsala to - potřebovala se vypsat....hold - teď je to o.k. tak může být ráda... asi by bylo lepší, kdyby se neomluvil - nic neuznal - chodil do hospy a tady by se řešil další rozchod, protože tohle si přeci nemůže nechat žádná líbit. No - asi jsem mimo... ale je fakt, že kdo chce kam - blá blá ... a taky asi platí - podle sebe - soudím tebe.
Ladie - přeji ti - ať to zasejc nějakou dobu vydrží - všude je něco a není každej den posvícení - stejně tak jak nemá cenu se dlouho rochnit ve stresu a trápení.
Některé holce je jedno zda její chodí po hospodách a chodí třeba s ním a některé to vadí - je na zvážení každého ... co snese.

Jo, jsi fakt mimo. Co tady píšeš jsou úplný kraviny, jestli ses blbě vychrápala, tak mě to mrzí, ale co my s tím. Všechny omluvy jsou na pěkný ho :-), když chlap pije.
Vůbec nevíš o čem meleš, můj otec pije - pil. Omluv, slz a slibů jsem od něj zažila spoustu. Vůbec nezáleží na tom, co chlap nakráká, naslibuje, když nic nezmění a chlastá dál.
A že je chvíli klid ? Pche, ale to co přijde pak opravdu stojí za to. Když jsi to nezažila, tak buď ticho, vůbec nevíš o čem je řeč. A kecy typu všude je něco, jsou v téhle chvíli, kdy chlap pije úplně mimo, stejně jako ty.

Opravdu inteligentně jsi to napsala.... :usch:

Ivana*M — 27. 6. 2008 20:42

PPavlaa napsal(a):

Feuria napsal(a):

aprill napsal(a):


Je mi tě líto, máš hodně naivní představy :kapitulation: . Nezmění se ani kvůli tobě a ani později kvůli dítěti :butter: .

¨No - já s tím nesouhlasím... zatím je to tak, že tu odpovědnost nemá a chová se občas tak, jak Ladie píše ... znám pár takových a po narození děcka pro ně hospoda existovat přestala. I muži se mění a i muži mají své dny... neřeknu, pokud by se tu psalo o alkoholikovi a hospodském povaleči....
Také mám období - kdy bych pořád rajzovala po discotékách a z toho půl roku rok nikam chodit nemusím. Naštěstí mi to partner toleruje  a nenapadá ho hned něco o mé nezodpovědnosti. Zatím ji mám sama za sebe ... nikoli za dítě a už vůbec né za partnera. Vše je to na domluvě ... pravdou je, že pokud mi to vadí a jemu je to fuk. Tak je to na pováženou.... ale nevidím to jako konec světa, když to tak není imrvére.

:rolleyes: znám dost takových, které ani narození několika dětí nezměnilo, dál vysedávají v putice a dál chlastají ... a manželky se můžou zbláznit, nezmění na tom nic. Ony samy s dětmi doma, on s kamarády v hospodě :usch:



No, ja jsem chvili blaznila, ale pak jsem si zvykla a prestalo mi to vadit. V tom je asi ten rozdil, nekomu to proste vadi hodne moc .

Ugo Drago — 27. 6. 2008 22:46

PPavlaa napsal(a):

:rolleyes: znám dost takových, které ani narození několika dětí nezměnilo, dál vysedávají v putice a dál chlastají ... a manželky se můžou zbláznit, nezmění na tom nic. Ony samy s dětmi doma, on s kamarády v hospodě :usch:

Musíš se na to dívat pozitivně, po uložení dítěte do postýlky, může přece přijít milenec ;)

Ivana*M — 28. 6. 2008 14:08

Ugo Drago napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

:rolleyes: znám dost takových, které ani narození několika dětí nezměnilo, dál vysedávají v putice a dál chlastají ... a manželky se můžou zbláznit, nezmění na tom nic. Ony samy s dětmi doma, on s kamarády v hospodě :usch:

Musíš se na to dívat pozitivně, po uložení dítěte do postýlky, může přece přijít milenec ;)

Děti už se ukládají sami, a já nemám problémz se svým volným časem, m. k tomu vůbec nepotřebuji.

PPavlaa — 28. 6. 2008 17:35

ADFka je mi naprosto jedno, co si myslíš, sorry ;)

Fanny5 — 28. 6. 2008 17:38

Ivana*M napsal(a):

Ugo Drago napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

:rolleyes: znám dost takových, které ani narození několika dětí nezměnilo, dál vysedávají v putice a dál chlastají ... a manželky se můžou zbláznit, nezmění na tom nic. Ony samy s dětmi doma, on s kamarády v hospodě :usch:

Musíš se na to dívat pozitivně, po uložení dítěte do postýlky, může přece přijít milenec ;)

Děti už se ukládají sami, a já nemám problémz se svým volným časem, m. k tomu vůbec nepotřebuji.

Ahoj Ivanko, vlastně ti ani nic zásadního nechci, snad tě jen pozdravit, ale musím ti smeknout klobouk za to, že na PŠvP jsi o tomhle neřekla ani slovo. Je vidět, že to jako problém nevidíš.
Mluvilůa jsi o manžovi, o psech a kočkách a tenhle problém se za celou dobu neobjevil.

Tercila — 29. 6. 2008 9:54

Feuria: "Mě příjde, že tu snad spousta holek má děsnou radost, když je někdo v "problému" a to jsou ty nejhodnější a radí se a blabla - ..."

Feurio, a které to jsou? ;)
Ať jsem tady teď husa potrefená nebo ne, nikdy jsem neměla radost z cizích problémů. A víš proč? Z vypočítavosti ;) :). Protože když jsou lidi kolem mě spokojení, usmívají se na mě a tím je líp i mně.

Ale k tomu problému Ladie. Určitě si dokážu představit, že žije jakžtakž v pohodě a že se tu jen potřebovala vypsat. Ale právě proto, že si tolerování alkoholismu (či prostě chození manžela do hospody) neumím ani představit a vím, jak těžko se žilo tchýni s tchánem, který tu hospodu navštěvoval častěji, než je zdrávo, střídal pití a velké nákupy pro rodinu v Tuzexu a zase pití a ... tak se snažím Ladie vypsat věci, nad kterými se třeba může zamyslet, aby jí prostě jednou nebylo ještě hůř než teď. Toť vše.
Sama bych nebyla ráda, kdyby moje dcera musela řešit to, co řeší Ladie. Já bych to považovala za "neúspěch" v jejím vztahu. Protože si myslím, že žít ve vztahu ode zdi ke zdi - chlast, omluva, chlast, omluva...to je na nic. Bude se motat celý život na jednom místě.
A předpokládám, že když už to Ladie hodila na monitor, asi jí na tom přece jen něco vadí. Jak správně píšeš, každý má jiné zkušenosti - někdo dobré, někdo špatné, ale jestliže tady právě někdo popíše ty špatné, ještě to nemusí znamenat, že Ladie něco dobrého nepřeje. Spíš naopak.
Aspoň tak to beru já. :)

Feuria — 30. 6. 2008 7:29

PPavlaa napsal(a):

Feuria napsal(a):

Mě příjde, že tu snad spousta holek má děsnou radost, když je někdo v "problému" a to jsou ty nejhodnější a radí se a blabla - ale jakmile dotyčná příteli odpustí (popř.se přítel omluví) a je zas klid ... tak najednou - je to směšné a bude to dokola a zase bla, bla.... Ladie byla naštvaná a napsala to - potřebovala se vypsat....hold - teď je to o.k. tak může být ráda... asi by bylo lepší, kdyby se neomluvil - nic neuznal - chodil do hospy a tady by se řešil další rozchod, protože tohle si přeci nemůže nechat žádná líbit. No - asi jsem mimo... ale je fakt, že kdo chce kam - blá blá ... a taky asi platí - podle sebe - soudím tebe.
Ladie - přeji ti - ať to zasejc nějakou dobu vydrží - všude je něco a není každej den posvícení - stejně tak jak nemá cenu se dlouho rochnit ve stresu a trápení.
Některé holce je jedno zda její chodí po hospodách a chodí třeba s ním a některé to vadí - je na zvážení každého ... co snese.

Jo, jsi fakt mimo. Co tady píšeš jsou úplný kraviny, jestli ses blbě vychrápala, tak mě to mrzí, ale co my s tím. Všechny omluvy jsou na pěkný ho :-), když chlap pije.
Vůbec nevíš o čem meleš, můj otec pije - pil. Omluv, slz a slibů jsem od něj zažila spoustu. Vůbec nezáleží na tom, co chlap nakráká, naslibuje, když nic nezmění a chlastá dál.
A že je chvíli klid ? Pche, ale to co přijde pak opravdu stojí za to. Když jsi to nezažila, tak buď ticho, vůbec nevíš o čem je řeč. A kecy typu všude je něco, jsou v téhle chvíli, kdy chlap pije úplně mimo, stejně jako ty.

:lol: :lol: :lol: :supr: super projev.

adra — 30. 6. 2008 7:34

PPavlo, co jančíš...??? :)

Feuria — 30. 6. 2008 7:37

Tercilo - nepsala jsem to konkrétně :) ... sorry za kraviny co píšu - ale nepostřehla jsem nikde, že by Ladie psala o tom, že ten její má problém s alkoholem - ale že ho občas popadne období, kdy prostě musí do hospody a jsou pro něj přednější kámoši atd. ... ale asi jsem fakt mimo. Všichni co chodí do hospody - jsou alkoholici - tedy i já ... pardon. Alkoholika bych netolerovala ... (alespoň si to myslím) nemám s tím zkušenost - jen jednoho jsem opustila před 7 lety .... ale raději nebudu plácat kraviny a půjdu se po sobotním flámu trochu dospat :lol:

Napsala jsem jen svůj názor(na danou situaci - jak ji vidím já) - nikoli obhajoba alkoholismu. Také to, že je to na každém - co z kousne. ... :offtopic:
p.s. nejsou tady nějaká pravidla babinetu ? ... PPavlo - zřejmě jsi se spíš špatně vyspala ty, né ?

KALIK — 30. 6. 2008 7:45

Teda Fe, ta tě sjela :D

Feuria — 30. 6. 2008 7:47

KALIK napsal(a):

Teda Fe, ta tě sjela :D

No to teda - ta mi to zase nandala :styrka: ... asi budu blečet :grater: :dudlik:
Mno - stále si o sobě myslím, že jsem dospělá a svobodná bytost a mohu se vyjádřit v diskusi - k danému tématu.
I když nemám takové zkušenosti jako PPavlínka :hjarta:

Feuria — 30. 6. 2008 7:54

PPavlaa napsal(a):

Alyssa napsal(a):

Feuria napsal(a):

milenka - v horším případě milenec :co:

Proč by za vším musela být milenka nebo milenec??!!

Podle sebe soudím tebe :D

přesně tak :jojo:

Feuria — 30. 6. 2008 7:58

Tercila napsal(a):

Ladie,
každopádně TY musíš vědět, jestli je Ti s takovým hospodským týpkem, kterého jsi tady stovkám čtenářek a čtenářů popsala, dobře. O ničem jiném to není.
A Tvé předchozí příspěvky nenapovídaly moc o tom, že by Ti extra dobře bylo. Určitě se dá tolerovat nějaké to občasné popití, ale teda mě by spíš mrzelo jeho celkové chování - že pro vás oba něco vaříš a on bez ohledu na to zmizí do hospody (že by mu tam bylo líp?), že Ti už teď říká jasně, že mu nebudeš kecat do jeho života.... No, nevím, nevím. Takové chování by se mi nelíbilo.
Abys jednou nebyla s dvěma dětmi v náručí manželka čekatelka, až se páníček podnapilý po utracení peněz vyčleněných na dětské boty vrátí z hospody a ještě Ti připomene, že TY mu do jeho života kecat nebudeš.... Ale to asi přeháním, tak zlé to jistě nebude ;) :).
Omluva je absolutní minimum, které pro Tebe může udělat. Nic ho nestojí. Tu bych až tak vážně nebrala. Ne slova, ale skutky! jsou podstatné. :)
Zkus popřemýšlet, co se s tím dá dělat a do jaké míry Ti jeho chování vlastně vadí, abys jednou nebyla fakt nešťastná. Držím palce.

Vrátila jsem se zpět .... Tak třeba s tímhle jen souhlasím - ale opravdu nikde jsem nenašla, že by ta holčina řešila alkoholismus :co:
A stále si myslím to, že se lidé vyvíjejí a nic není jistého - i tyhle diskuse jsou pouze našimi doměnkami na základě vlastních zkušeností - nic víc. :offtopic:

KALIK — 30. 6. 2008 7:59

Feuria napsal(a):

KALIK napsal(a):

Teda Fe, ta tě sjela :D

No to teda - ta mi to zase nandala :styrka: ... asi budu blečet :grater: :dudlik:
Mno - stále si o sobě myslím, že jsem dospělá a svobodná bytost a mohu se vyjádřit v diskusi - k danému tématu.
I když nemám takové zkušenosti jako PPavlínka :hjarta:

Fe, kdy o nic nejde a kdo ví, kdo má pravdu :)

adra — 30. 6. 2008 8:05

Feuria napsal(a):

Tercila napsal(a):

Ladie,
každopádně TY musíš vědět, jestli je Ti s takovým hospodským týpkem, kterého jsi tady stovkám čtenářek a čtenářů popsala, dobře. O ničem jiném to není.
A Tvé předchozí příspěvky nenapovídaly moc o tom, že by Ti extra dobře bylo. Určitě se dá tolerovat nějaké to občasné popití, ale teda mě by spíš mrzelo jeho celkové chování - že pro vás oba něco vaříš a on bez ohledu na to zmizí do hospody (že by mu tam bylo líp?), že Ti už teď říká jasně, že mu nebudeš kecat do jeho života.... No, nevím, nevím. Takové chování by se mi nelíbilo.
Abys jednou nebyla s dvěma dětmi v náručí manželka čekatelka, až se páníček podnapilý po utracení peněz vyčleněných na dětské boty vrátí z hospody a ještě Ti připomene, že TY mu do jeho života kecat nebudeš.... Ale to asi přeháním, tak zlé to jistě nebude ;) :).
Omluva je absolutní minimum, které pro Tebe může udělat. Nic ho nestojí. Tu bych až tak vážně nebrala. Ne slova, ale skutky! jsou podstatné. :)
Zkus popřemýšlet, co se s tím dá dělat a do jaké míry Ti jeho chování vlastně vadí, abys jednou nebyla fakt nešťastná. Držím palce.

Vrátila jsem se zpět .... Tak třeba s tímhle jen souhlasím - ale opravdu nikde jsem nenašla, že by ta holčina řešila alkoholismus :co:
A stále si myslím to, že se lidé vyvíjejí a nic není jistého - i tyhle diskuse jsou pouze našimi doměnkami na základě vlastních zkušeností - nic víc. :offtopic:

přesně

Feuria — 30. 6. 2008 8:05

KALIK napsal(a):

Feuria napsal(a):

KALIK napsal(a):

Teda Fe, ta tě sjela :D

No to teda - ta mi to zase nandala :styrka: ... asi budu blečet :grater: :dudlik:
Mno - stále si o sobě myslím, že jsem dospělá a svobodná bytost a mohu se vyjádřit v diskusi - k danému tématu.
I když nemám takové zkušenosti jako PPavlínka :hjarta:

Fe, kdy o nic nejde a kdo ví, kdo má pravdu :)

Tady přeci nejde o pravdu . Je to diskusní fórum nebo mi něco uniklo ? ... já se tu s nikým o své pravdě nepřu.
Když někoho neznám - tak přeci nebudu psát - že mám pravdu a vím, jak to zkončí(protože já to přeci zažila). Na víc Ladie to snad uzavřela sama.
S tím člověkem je 7 let a hold si došla postěžovat (třeba jako Val) ... a jak to u nich dopadne časem... To si opravdu netroufám odhadnout, já na rozdíl od jiných - skleněnou kouli doma nemám :lol:

KALIK — 30. 6. 2008 8:07

Fe, jistěže nejde o pravdu :) Ber to s humorem :)

Feuria — 30. 6. 2008 8:08

KALIK napsal(a):

Fe, jistěže nejde o pravdu :) Ber to s humorem :)

Neboj ;) beru to s humorem mě vlastním :lol:
Dnes jsem se totiž náramně dobře vyspala :)

KALIK — 30. 6. 2008 10:46

To jako kolik hodin? :co:

adra — 30. 6. 2008 10:46

tak třebá já...5,5   :usch:

Feuria — 30. 6. 2008 10:51

9,5 :D (týdne) :P

adra — 30. 6. 2008 10:54

mno.... čím větší chodilo tím delší spánek :lol: :lol:

KALIK — 30. 6. 2008 11:01

9,5 to je maso :D

Já spal asi 5h.

Feuria — 30. 6. 2008 11:44

My víme Kaliku .... došel jsi pozdě z hospody :D

Ivana*M — 30. 6. 2008 12:07

Fanny5 napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Ugo Drago napsal(a):


Musíš se na to dívat pozitivně, po uložení dítěte do postýlky, může přece přijít milenec ;)

Děti už se ukládají sami, a já nemám problémz se svým volným časem, m. k tomu vůbec nepotřebuji.

Ahoj Ivanko, vlastně ti ani nic zásadního nechci, snad tě jen pozdravit, ale musím ti smeknout klobouk za to, že na PŠvP jsi o tomhle neřekla ani slovo. Je vidět, že to jako problém nevidíš.
Mluvilůa jsi o manžovi, o psech a kočkách a tenhle problém se za celou dobu neobjevil.

Fanny5:  Taky moc zdravim. Nezminila jsem se, protoze jsem to nepovazovala za nejaky velky problem.
Az tady jsem se zeptala , jestli je muj. m taky alkoholik a dozvedela jsem , ze ano.
Nastesti, jak jsem psala se to nezhorsuje , ale je to stale ve stejne fazi , tak snad uz to horsi nebude. Naopak v posledni dobe se obcas stane , ze nektery den i zustane doma :)

Feuria — 30. 6. 2008 12:12

Ivo - tady na babinetu je problém všechno :D. Páč co někdo jako problém nevnímá - druhý ano a naopak...
Tady se i z banální partnerské neschody okamžitě vydedukuje jediné řešení - tj. rozchod, rozvod ... (:D) .
Aby mě opět někdo nenapadl - alkohol - jako problém vinímám také ... ale pokud to někdo zvládá a nijak zvlášť se tím neužírá - je to každého věc.
:storstark:

KALIK — 30. 6. 2008 12:19

No pokud nechodí denně vožralej, je to vcelku jedno :)

Feuria — 30. 6. 2008 12:30

KALIK napsal(a):

No pokud nechodí denně vožralej, je to vcelku jedno :)

Ten tvůj chodí ? :co: :lol:

Sranda u tohodle tématu není na místě ... alkohol je sviňa. Jsem ráda, že jsem se s tím zatím moc nesetkala - nějak se zatím tomu zdárně vyhýbám.
Hospodští týpci mě nikdy nepřitahovali - jednoho jsem měla tu čest poznat - ale ten se vyklubal až v průběhu vztahu. Takže jsem měla na výběr a vybrala si změnu partnera. Oba jsme nekuřáci a pijem s Mírou ;)
Ne na darmo se neříká - "nad alkoholem nezvítězíme - jen moraváci remízovali" :D

KALIK — 30. 6. 2008 12:34

Fe, můj nechodí, můj tak jedině na záchod :D

Fe, horší by bylo, kdyby si kouřila s mírou :lol:

Feuria — 30. 6. 2008 12:37

... no spíš kdybych kouřila Mírovi, když ten můj je xxxxx :D

KALIK — 30. 6. 2008 12:41

Sem zvědavej, kterej Míra se přihláší :D

Feuria — 30. 6. 2008 14:09

Plha - se hlásí :D

PPavlaa — 30. 6. 2008 14:58

Feuria napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Feuria napsal(a):

Mě příjde, že tu snad spousta holek má děsnou radost, když je někdo v "problému" a to jsou ty nejhodnější a radí se a blabla - ale jakmile dotyčná příteli odpustí (popř.se přítel omluví) a je zas klid ... tak najednou - je to směšné a bude to dokola a zase bla, bla.... Ladie byla naštvaná a napsala to - potřebovala se vypsat....hold - teď je to o.k. tak může být ráda... asi by bylo lepší, kdyby se neomluvil - nic neuznal - chodil do hospy a tady by se řešil další rozchod, protože tohle si přeci nemůže nechat žádná líbit. No - asi jsem mimo... ale je fakt, že kdo chce kam - blá blá ... a taky asi platí - podle sebe - soudím tebe.
Ladie - přeji ti - ať to zasejc nějakou dobu vydrží - všude je něco a není každej den posvícení - stejně tak jak nemá cenu se dlouho rochnit ve stresu a trápení.
Některé holce je jedno zda její chodí po hospodách a chodí třeba s ním a některé to vadí - je na zvážení každého ... co snese.

Jo, jsi fakt mimo. Co tady píšeš jsou úplný kraviny, jestli ses blbě vychrápala, tak mě to mrzí, ale co my s tím. Všechny omluvy jsou na pěkný ho :-), když chlap pije.
Vůbec nevíš o čem meleš, můj otec pije - pil. Omluv, slz a slibů jsem od něj zažila spoustu. Vůbec nezáleží na tom, co chlap nakráká, naslibuje, když nic nezmění a chlastá dál.
A že je chvíli klid ? Pche, ale to co přijde pak opravdu stojí za to. Když jsi to nezažila, tak buď ticho, vůbec nevíš o čem je řeč. A kecy typu všude je něco, jsou v téhle chvíli, kdy chlap pije úplně mimo, stejně jako ty.

:lol: :lol: :lol: :supr: super projev.

Copak Andulo, máš problém ?

ADFka2 — 30. 6. 2008 16:43

PPavlaa napsal(a):

Feuria napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


Jo, jsi fakt mimo. Co tady píšeš jsou úplný kraviny, jestli ses blbě vychrápala, tak mě to mrzí, ale co my s tím. Všechny omluvy jsou na pěkný ho :-), když chlap pije.
Vůbec nevíš o čem meleš, můj otec pije - pil. Omluv, slz a slibů jsem od něj zažila spoustu. Vůbec nezáleží na tom, co chlap nakráká, naslibuje, když nic nezmění a chlastá dál.
A že je chvíli klid ? Pche, ale to co přijde pak opravdu stojí za to. Když jsi to nezažila, tak buď ticho, vůbec nevíš o čem je řeč. A kecy typu všude je něco, jsou v téhle chvíli, kdy chlap pije úplně mimo, stejně jako ty.

:lol: :lol: :lol: :supr: super projev.

Copak Andulo, máš problém ?

To spíš ty máš problém. S vyjadřováním.

PPavlaa — 30. 6. 2008 17:50

Nenutím tě to číst ;) Přeskakuj, díky ;)

Tercila — 30. 6. 2008 18:09

Ne na darmo se neříká - "nad alkoholem nezvítězíme - jen moraváci remízovali" :D

Jsem ze Slovácka a tohle neznám, to je dobré :supr: No, někteří Moraváci rozhodně i prohráli........ :)

Feuria — 1. 7. 2008 7:23

PPavlaa napsal(a):

Feuria napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


Jo, jsi fakt mimo. Co tady píšeš jsou úplný kraviny, jestli ses blbě vychrápala, tak mě to mrzí, ale co my s tím. Všechny omluvy jsou na pěkný ho :-), když chlap pije.
Vůbec nevíš o čem meleš, můj otec pije - pil. Omluv, slz a slibů jsem od něj zažila spoustu. Vůbec nezáleží na tom, co chlap nakráká, naslibuje, když nic nezmění a chlastá dál.
A že je chvíli klid ? Pche, ale to co přijde pak opravdu stojí za to. Když jsi to nezažila, tak buď ticho, vůbec nevíš o čem je řeč. A kecy typu všude je něco, jsou v téhle chvíli, kdy chlap pije úplně mimo, stejně jako ty.

:lol: :lol: :lol: :supr: super projev.

Copak Andulo, máš problém ?

Jééé Andulka mi říkala mamka, když jsem byla malá :) děkuji - je to od tebe miloučké :gloria:

Feuria — 1. 7. 2008 7:24

Tercila napsal(a):

Ne na darmo se neříká - "nad alkoholem nezvítězíme - jen moraváci remízovali" :D

Jsem ze Slovácka a tohle neznám, to je dobré :supr: No, někteří Moraváci rozhodně i prohráli........ :)

Někteří jistě ano a ne jen moraváci :(

Feuria — 1. 7. 2008 7:29

ADFka2 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Feuria napsal(a):


:lol: :lol: :lol: :supr: super projev.

Copak Andulo, máš problém ?

To spíš ty máš problém. S vyjadřováním.

ADFko - nediv se. Ona za to nemůže ... hold zkušenosti - výchova atd. to se prostě podepíše :(
Hold si někdo myslí, že jen on v životě poznal "problémy" a pak je přeje každému - nechápe, že má každý své ;)
jj - když nepomůže síla - přichází hrubá síla. Místo, aby se zamyslel ten dotyčný sám nad sebou a přestal zlo obracet proti druhým.
Nejlepší je - si toho nevšímat. Proti lidské hlouposti není lepší obrana ;) :)

Mikeš — 1. 7. 2008 7:35

Ivana*M napsal(a):

Az tady jsem se zeptala , jestli je muj. m taky alkoholik a dozvedela jsem , ze ano.

Pak jsem alkoholikem i já, protože denně si dám pivo :D

ADFka2 — 1. 7. 2008 7:48

Feuria napsal(a):

ADFka2 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


Copak Andulo, máš problém ?

To spíš ty máš problém. S vyjadřováním.

ADFko - nediv se. Ona za to nemůže ... hold zkušenosti - výchova atd. to se prostě podepíše :(
Hold si někdo myslí, že jen on v životě poznal "problémy" a pak je přeje každému - nechápe, že má každý své ;)
jj - když nepomůže síla - přichází hrubá síla. Místo, aby se zamyslel ten dotyčný sám nad sebou a přestal zlo obracet proti druhým.
Nejlepší je - si toho nevšímat. Proti lidské hlouposti není lepší obrana ;) :)

To je zvláštní - můj otec totiž taky leje, a nemálo. V mý pubertě nebylo možný se domluvit a házel po mně flašky s pivem, nadával, řval... Tenkrát jsem se šprajcla, že nechci nikdy bejt stejná. Takže takovýhle výmluvy neberu.

Feuria — 1. 7. 2008 7:57

ADFka2 napsal(a):

Feuria napsal(a):

ADFka2 napsal(a):

To spíš ty máš problém. S vyjadřováním.

ADFko - nediv se. Ona za to nemůže ... hold zkušenosti - výchova atd. to se prostě podepíše :(
Hold si někdo myslí, že jen on v životě poznal "problémy" a pak je přeje každému - nechápe, že má každý své ;)
jj - když nepomůže síla - přichází hrubá síla. Místo, aby se zamyslel ten dotyčný sám nad sebou a přestal zlo obracet proti druhým.
Nejlepší je - si toho nevšímat. Proti lidské hlouposti není lepší obrana ;) :)

To je zvláštní - můj otec totiž taky leje, a nemálo. V mý pubertě nebylo možný se domluvit a házel po mně flašky s pivem, nadával, řval... Tenkrát jsem se šprajcla, že nechci nikdy bejt stejná. Takže takovýhle výmluvy neberu.

No, já to taky neberu jako výmluvu. Ty alespoň víš, že za to ti ostatní nemohou :)
Na víc - tím otáčením zloby proti jiným si stejně nejvíc člověk ubližuje sám.
Pomyslet si můžeme cokoli - pravdu má PPavla - když se nám to nelíbí - nemusíme ji číst :)
Je to varování pro všechny - které maj v plánu spojit svůj život s alkoholikem
(zatím jen s člověkem s kladným přístupem k alkoholu) ... a pořídit si s ním dítě.

Ivana*M — 1. 7. 2008 15:44

Mikeš napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

Az tady jsem se zeptala , jestli je muj. m taky alkoholik a dozvedela jsem , ze ano.

Pak jsem alkoholikem i já, protože denně si dám pivo :D

No, muj m. si da minimalne 3 , ale spise vice.

PPavlaa — 1. 7. 2008 16:36

ch jo Andulo, chtěla jsem ti toho tolik napsat ... pak jsem si uvědomila, že mi za to nestojíš ;)

Já tobě asi za ty komentáře ano, jinak by jsi neztrácela čas ;):lol:

Modroočka — 1. 7. 2008 16:38

Mikeš napsal(a):

Pak jsem alkoholikem i já, protože denně si dám pivo :D

To nejsi alkoholik, to je zdravý :storstark: :supr:

Feuria — 1. 7. 2008 18:34

PPavlaa napsal(a):

ch jo Andulo, chtěla jsem ti toho tolik napsat ... pak jsem si uvědomila, že mi za to nestojíš ;)

Já tobě asi za ty komentáře ano, jinak by jsi neztrácela čas ;):lol:

:vissla: :lol: 
... měla by jsi začít psát k tématu, jsou tu nějaká pravidla. ;) :offtopic: