Dadula — 8. 6. 2008 11:30

Tak jsem tak včera po "snaženíčku" přemýšlela, jestli může poloha při "tulení" nějakým způsobem ovlivnit oplodnění či opak? Nikde jsem nečetla, že by to tak mohlo být, ale jedna z mých známých mi tvrdila, že v určitých polohách je penis hlouběji a tudíž se spermošky dostanou rychleji k vajíčku :supr: ... Tak by mě zajímalo, jaký na to máte názor, popř. zkušenosti.

lenkaB — 8. 6. 2008 12:13

Dadulo, pokud nemáš zakloněnou dělohu, tak je to blbost ;) samozřejmě, že jsou výhodnější pozice, kdy z Tebe sperma hned nevyteče ven, ale jinak se rozhodně neboj, že by poloha mohla ovlivnit neotěhotnění ;)
no a pokud bys měla zakloněnou dělohu, je ideální poloha zezadu, jinak je to jedno ;)

Tia — 8. 6. 2008 13:27

Dadulo, cetla jsem ted nekde, ze je lepsi kdyz je muz "nahore". Nevim jestli je to nejak overene :lol: ale dava mi to smysl :supr:

lusyl — 15. 6. 2008 10:23

Ahoj, já mám dělohu obrácenou, takže mi Dr doporučil, at to zkoušíme zezadu, ale není to prý tak nutné. zadařit se může jakkoli:-), takže je to asi nejspíš jedno.

Iveta X — 15. 6. 2008 16:42

Já dostala radu od dr., že mám ihned po styku udělat "svíčku" a chvíli tak vydržet, aby sperma hned nevyteklo ven.

Saďourek — 16. 6. 2008 8:08

a už jste někdy zjiš´tovaly, jak rychle se pohybují spermie a jakou rychlost naborou při vrcholu? :vissla: žebychom to přepočetly na km/h :lol: ... ale to by mě fakt zajímalo.
Ivet, o svíčce jsem taky slyšela, ale přijde mi to šílené, nejlepší je asi zůstal ležet a usnout, ale to mi nejde, protože mě po chvíli všechno svědí :D

vany27 — 16. 6. 2008 21:15

Tak já mám zakloněnou dělohu a ten měsíc, co jsem to zkusila jinak- tedy jsem nezůstala na zádech s polštářkem :-) ,ale  přesně naopak- tedy na bříšku se zvednutou dupkou...tak přesně ten měsíc jsem otěhotněla :-)

Lenka77 — 16. 6. 2008 23:31

Saďourek napsal(a):

a už jste někdy zjiš´tovaly, jak rychle se pohybují spermie a jakou rychlost naborou při vrcholu? :vissla: žebychom to přepočetly na km/h :lol: ... ale to by mě fakt zajímalo.
Ivet, o svíčce jsem taky slyšela, ale přijde mi to šílené, nejlepší je asi zůstal ležet a usnout, ale to mi nejde, protože mě po chvíli všechno svědí :D

:lol: :lol: :supr: mne taky :lol:

Romana — 17. 6. 2008 18:06

Tak já vás asi překvapím, vždycky jsem otěhotněla tak, že jsem byla nahoře já. Dokonce mi to bylo i z více stran doporučeno, prý se tak líp obstříkne čípek, než při klasice. Samozřejmě, že hned po podkládám zadeček :dumbom::dumbom::D:D

Zuzanka007 — 17. 6. 2008 18:25

Jak to tu tak ctu ,je asi nejlip sexovat zezadu,zepredu ,nahore ,dole ,hlavne SEXOVAT  :lol: Takze koupit Kamasutru a sexu zdar :D

Snažilenka — 17. 6. 2008 20:17

Já zase četla že je lepší když má žena orgasmus o chvilku dýl než muž - stahama dělohy při vyvrcholení se spermoušci nasajou dovnitř a rychlejc dostanou tam kam maji :supr: Jo a taky není na škodu si pohladit čípek po ejakulaci manžela - aby se tam spermíci opravdu dostali :D (a neflákali se se okolo :dumbom: ). Nevím co z toho zafungovalo u nás  - ale zabralo to :gloria: Jo a manžel byl nahoře :jojo:

Saďourek — 17. 6. 2008 20:21

Snaži, píšeš to hezky, "pohladit" ale já bych měla strach, ž e ak třeba dopomůžu nějaké ne příliš zdatné spermijce, raději tomu nechávám volný průběh.
Zuzi, tak ty Kámasutry v práci zítra obhlídni a doporuč :godlike:

Zuzanka007 — 17. 6. 2008 20:58

Sadi kdyby byla malo zdatna,tak ji nepomuze ani popostouchnuti :lol: :P
Uz je mam nastudovane a nejnej se mi zda tahle:

http://knihy.abz.cz/imgs/products/img_178807_main.jpg
nebo tahle:
http://www.jasminka.cz/images/milencev.jpg

Zuzanka007 — 17. 6. 2008 20:58

Smankote snad to neni nepovolena reklama :gloria:

Saďourek — 17. 6. 2008 21:03

kašli na reklamu, zítra klušu do knihkupectví :lol:

Zuzanka007 — 17. 6. 2008 21:05

Sadi :supr: ta prvni se mi libi,ze je dost prehledna,zadna desna gymnastika :lol: a navic ta zenska neni nijak zvlast krasna,abych nemusela mit mindrak :rodna: ,jo taky je kapesni,takze i na cesty :vissla:

Dadula — 18. 6. 2008 10:24

Ahoj Zuzanko, když máš tu kamasútru tak naštudovanou, tak by mě zajímalo, jestli se tam taky dá dočíst o "nejvhodnějších" polohách k otěhu. Já vím, u každé to asi funguje jinak, ale přesto by mě zajímalo, jestli se to tam dočtu a jaký názor na to mají odborníci ... jestli jo, budu hnedle druhá, kdo letí do knihkupectví :lol: Takže moc díkas za info :godlike: To víš, tonoucí se stébla chytá :P

Zuzanka007 — 18. 6. 2008 12:26

Ahoj Dadulo :) tak jsem to zbezne prosla a zadna zminka ...ale v knize Jak prirozene otehotnet je ,ze pokud chces
Holcicku- mejte styk nejpozdeji dva az tri dny pred ovulaci,ejakulujte nizko ve vagine a muzete pouzit kysely gel vytvoreny pro tento ucel.
Chlapečka- styk ve dnech nejblizsich ovulaci,ejakulujte vysoko ve vagine a muzete pouzit zasadity gel vytvoreny pro tento ucel.
Podle starovekeho zidovskeho uceni kdyz zena dosahne orgasmu pred muzem,bude mit chlapecka a obracene ;)
Tak nevim jestli jsi z toho moudra ;) ja ani ne :lol: O poloze jako takove zadna zminka.Ale ja bych tohle vazne tak neresila,hlavne at vas to bavi :storstark: Koukala jsem na tebe na nastenku a neni to tak dlouha doba,takze myslim,ze se ani nenadejes a zahlasis // a bude bratricek nebo sestricka.Hodne stesti ;)

tina — 18. 6. 2008 12:26

my máme už pár let tu spodní :) a dva kluky :)

Dadula — 18. 6. 2008 21:23

Zuzanka007 napsal(a):

Ahoj Dadulo :) tak jsem to zbezne prosla a zadna zminka ...ale v knize Jak prirozene otehotnet je ,ze pokud chces
Holcicku- mejte styk nejpozdeji dva az tri dny pred ovulaci,ejakulujte nizko ve vagine a muzete pouzit kysely gel vytvoreny pro tento ucel.
Chlapečka- styk ve dnech nejblizsich ovulaci,ejakulujte vysoko ve vagine a muzete pouzit zasadity gel vytvoreny pro tento ucel.
Podle starovekeho zidovskeho uceni kdyz zena dosahne orgasmu pred muzem,bude mit chlapecka a obracene ;)
Tak nevim jestli jsi z toho moudra ;) ja ani ne :lol: O poloze jako takove zadna zminka.Ale ja bych tohle vazne tak neresila,hlavne at vas to bavi :storstark: Koukala jsem na tebe na nastenku a neni to tak dlouha doba,takze myslim,ze se ani nenadejes a zahlasis // a bude bratricek nebo sestricka.Hodne stesti ;)

Tak o praktikách jak si pořídit holčičku nebo chlapečka jsem už slyšela a vážně si nemapatuju, jak jsme zplodili naši malou :lol: Já ty polohy fakticky zas tak neřeším, spíš mě zajímalo, jak se na dívají "odborníci". Ale ono z praxe to je potom stejně všechno jinak ... Máš pravdu, zas tak dlouhou dobu se nesnažíme, já spíš trnu z toho, že budeme čekat opět tak dlouho ... na dcerku jsme zadělávali 2 roky a tak teď nechci nechat nic jen tak na náhodě. No snad máš pravdu a brzy se dočkáme vytoužených // :dudlik:  Jinak díky

Zuzanka007 — 19. 6. 2008 7:56

Dadulo tak drzim palecky at na sebe ten bratricek/sestricka nenecha tentokrat tak cekat ;)

Snažilenka — 19. 6. 2008 12:07

Saďourek napsal(a):

Snaži, píšeš to hezky, "pohladit" ale já bych měla strach, ž e ak třeba dopomůžu nějaké ne příliš zdatné spermijce, raději tomu nechávám volný průběh.

Sadi, když bude spermijka méněcenná, zhyne cestou. Do cíle dorazí jen "silný chlapi" :lol: :lol: