|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Snažilky https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=177 » Záleží na poloze? https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=30575 |
| Dadula — 8. 6. 2008 11:30 |
Tak jsem tak včera po "snaženíčku" přemýšlela, jestli může poloha při "tulení" nějakým způsobem ovlivnit oplodnění či opak? Nikde jsem nečetla, že by to tak mohlo být, ale jedna z mých známých mi tvrdila, že v určitých polohách je penis hlouběji a tudíž se spermošky dostanou rychleji k vajíčku :supr: ... Tak by mě zajímalo, jaký na to máte názor, popř. zkušenosti. |
| lenkaB — 8. 6. 2008 12:13 |
Dadulo, pokud nemáš zakloněnou dělohu, tak je to blbost ;) samozřejmě, že jsou výhodnější pozice, kdy z Tebe sperma hned nevyteče ven, ale jinak se rozhodně neboj, že by poloha mohla ovlivnit neotěhotnění ;) |
| Tia — 8. 6. 2008 13:27 |
Dadulo, cetla jsem ted nekde, ze je lepsi kdyz je muz "nahore". Nevim jestli je to nejak overene :lol: ale dava mi to smysl :supr: |
| lusyl — 15. 6. 2008 10:23 |
Ahoj, já mám dělohu obrácenou, takže mi Dr doporučil, at to zkoušíme zezadu, ale není to prý tak nutné. zadařit se může jakkoli:-), takže je to asi nejspíš jedno. |
| Iveta X — 15. 6. 2008 16:42 |
Já dostala radu od dr., že mám ihned po styku udělat "svíčku" a chvíli tak vydržet, aby sperma hned nevyteklo ven. |
| Saďourek — 16. 6. 2008 8:08 |
a už jste někdy zjiš´tovaly, jak rychle se pohybují spermie a jakou rychlost naborou při vrcholu? :vissla: žebychom to přepočetly na km/h :lol: ... ale to by mě fakt zajímalo. |
| vany27 — 16. 6. 2008 21:15 |
Tak já mám zakloněnou dělohu a ten měsíc, co jsem to zkusila jinak- tedy jsem nezůstala na zádech s polštářkem :-) ,ale přesně naopak- tedy na bříšku se zvednutou dupkou...tak přesně ten měsíc jsem otěhotněla :-) |
| Lenka77 — 16. 6. 2008 23:31 |
:lol: :lol: :supr: mne taky :lol: |
| Romana — 17. 6. 2008 18:06 |
Tak já vás asi překvapím, vždycky jsem otěhotněla tak, že jsem byla nahoře já. Dokonce mi to bylo i z více stran doporučeno, prý se tak líp obstříkne čípek, než při klasice. Samozřejmě, že hned po podkládám zadeček :dumbom::dumbom::D:D |
| Zuzanka007 — 17. 6. 2008 18:25 |
Jak to tu tak ctu ,je asi nejlip sexovat zezadu,zepredu ,nahore ,dole ,hlavne SEXOVAT :lol: Takze koupit Kamasutru a sexu zdar :D |
| Snažilenka — 17. 6. 2008 20:17 |
Já zase četla že je lepší když má žena orgasmus o chvilku dýl než muž - stahama dělohy při vyvrcholení se spermoušci nasajou dovnitř a rychlejc dostanou tam kam maji :supr: Jo a taky není na škodu si pohladit čípek po ejakulaci manžela - aby se tam spermíci opravdu dostali :D (a neflákali se se okolo :dumbom: ). Nevím co z toho zafungovalo u nás - ale zabralo to :gloria: Jo a manžel byl nahoře :jojo: |
| Saďourek — 17. 6. 2008 20:21 |
Snaži, píšeš to hezky, "pohladit" ale já bych měla strach, ž e ak třeba dopomůžu nějaké ne příliš zdatné spermijce, raději tomu nechávám volný průběh. |
| Zuzanka007 — 17. 6. 2008 20:58 |
Sadi kdyby byla malo zdatna,tak ji nepomuze ani popostouchnuti :lol: :P |
| Zuzanka007 — 17. 6. 2008 20:58 |
Smankote snad to neni nepovolena reklama :gloria: |
| Saďourek — 17. 6. 2008 21:03 |
kašli na reklamu, zítra klušu do knihkupectví :lol: |
| Zuzanka007 — 17. 6. 2008 21:05 |
Sadi :supr: ta prvni se mi libi,ze je dost prehledna,zadna desna gymnastika :lol: a navic ta zenska neni nijak zvlast krasna,abych nemusela mit mindrak :rodna: ,jo taky je kapesni,takze i na cesty :vissla: |
| Dadula — 18. 6. 2008 10:24 |
Ahoj Zuzanko, když máš tu kamasútru tak naštudovanou, tak by mě zajímalo, jestli se tam taky dá dočíst o "nejvhodnějších" polohách k otěhu. Já vím, u každé to asi funguje jinak, ale přesto by mě zajímalo, jestli se to tam dočtu a jaký názor na to mají odborníci ... jestli jo, budu hnedle druhá, kdo letí do knihkupectví :lol: Takže moc díkas za info :godlike: To víš, tonoucí se stébla chytá :P |
| Zuzanka007 — 18. 6. 2008 12:26 |
Ahoj Dadulo :) tak jsem to zbezne prosla a zadna zminka ...ale v knize Jak prirozene otehotnet je ,ze pokud chces |
| tina — 18. 6. 2008 12:26 |
my máme už pár let tu spodní :) a dva kluky :) |
| Dadula — 18. 6. 2008 21:23 |
Tak o praktikách jak si pořídit holčičku nebo chlapečka jsem už slyšela a vážně si nemapatuju, jak jsme zplodili naši malou :lol: Já ty polohy fakticky zas tak neřeším, spíš mě zajímalo, jak se na dívají "odborníci". Ale ono z praxe to je potom stejně všechno jinak ... Máš pravdu, zas tak dlouhou dobu se nesnažíme, já spíš trnu z toho, že budeme čekat opět tak dlouho ... na dcerku jsme zadělávali 2 roky a tak teď nechci nechat nic jen tak na náhodě. No snad máš pravdu a brzy se dočkáme vytoužených // :dudlik: Jinak díky |
| Zuzanka007 — 19. 6. 2008 7:56 |
Dadulo tak drzim palecky at na sebe ten bratricek/sestricka nenecha tentokrat tak cekat ;) |
| Snažilenka — 19. 6. 2008 12:07 |
Sadi, když bude spermijka méněcenná, zhyne cestou. Do cíle dorazí jen "silný chlapi" :lol: :lol: |