|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Šestinedělí, kojení a umělá výživa https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=191 » Nutrilon https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=30375 |
| maminka17 — 30. 5. 2008 12:26 |
Chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo radu ohledně Nutrilonu a kakání , můj malej ho papá každý 3 hodiny po 100ml a pak má tuhou stolici a nemůže to vykakat ,pomáhám mu teploměrem , ale dneska jsem se ptala doktorky a ta mi řekla že to nemám dělat :( malej má nemocný srdíčko tak ho nemůže nechat plakat :( máte někdo radu ? jinak malej pije ještě fenyklový čajík a vypije tak 150 ml a někdy i více. |
| medulka — 30. 5. 2008 13:19 |
A nechceš mu změnit UV? My měli BEBU a v pohodě, Kryšpí kakal jako po másle :). |
| kitkat — 30. 5. 2008 13:32 |
Nám se asi stalo něco podobnýho, když jsme dali nevhodný Nutrilon. Chtěla jsem si trochu "ulevit" na noc a tak jsem koupila noční Nutrilon od 1. měsíce a bylo to hodně špatně. Pomohlo když jsme okamžitě vysadili a začali dávat Nutrilon Comfort, ten je na koliku a bolení bříška. Ale spravovalo se to hodně dlouho. |
| maminka17 — 30. 5. 2008 13:44 |
no zkusím vyměnit UV a pak zkusím ty čípky , kdyby vás napadlo ještě něco poraďte jsem fakt zoufalá, jinak malému je jedem měsíc |
| Gabrielle — 30. 5. 2008 15:08 |
my jsme na Nutrilonu, ale podobně malá reagovala na jakoukoli jinou UV, tak myslím, že by změna mohla pomoci. Snad bude malému brzo dobře. |
| maminka17 — 30. 5. 2008 17:22 |
no tak opravdu zkusím změnu a nevíte co je ještě za dobrou UV ? nechci malýmu dávat nějakou která by ho dost nezasytila ,protože to je celkem velikej jedlík =) |
| Eweli — 30. 5. 2008 20:08 |
Maminko, nás trápil uplně stejný problém..nedoporučuje se pomáhat mimču vykadit..ale my jsme to tak praktikovai tři měsíce..Ani změna UV nepomohla.. Pak ze dne na den z toho sešlo a o návyku nebo něco jiného nemůže být řeč. |
| maminka17 — 1. 6. 2008 21:30 |
Tak jsme dneska s malým skoro elý den cvičili bříško a výsledek byl malilinkátý bobeček v plínce tak doufám ,že když budeme každý den pořádně cvičit a dávat fenyklový čajík že to pomůže jako dneska. Vždycky se malej zapřel nožičkami o mé břicho a tlačil a půl hodině snažení , se to vyplatilo , i když toho nebylo moc. Tak ani nebudeme měnit UV , vypadá to , že si to tělo na to už zvyká. Ale jinak děkuji za radyy =) |