Dallea — 29. 5. 2008 21:53

Ahoj,
na Babinetu jsem uviděla reklamu, která mě zaujala. Jde o přípravek Colonix o DrNatura a ikdyž tam mají tisíce dobrých referencí, zajímalo bymne, jestli to někdo z vás vyzkoušel. Protože to mají pojato dost reklamně a celkově to ce mě nevzbuzuje úplnou důvěru. Vyzkoušeli jste to někdo? Máte s tím někdo nějaké zkušenosti nebo něco o tom víte? Jaký je váš názor?
Děkuji.

bozenka — 30. 5. 2008 18:47

Na trhu je dost přípravků na detoxikaci, jeden z nich je právě Colonix. Má podobné složení jako jiné přípravky, třeba InPure, Chlorell A nebo Nopalin. V čem je jiný je vysoká cena, která tomu neodpovídá 1090 Kč, dříve 1310 Kč. Já jsem ho vyzkoušela před 2 lety, když jsem byla v USA, tam stál 8 $, dnes 5 $. Na úpravu stolice a čištění dobré, bohužel lze brát jen krátkou dobu, protože zahrnuje kořen rebarbory, která vylučuje kyselinu šťavelovou. To má za následek problémy s ledvinami. Další jsou listy medvědice, které při delším používání poškozují játra.
Mimo to při detoxikaci se uvolňují toxiny, které také zanáší játra a ledviny, takže každý detoxikační přípravek by měl mít něco na ochranu. Bohužel to splňuje pouze 1 přípravek v české republice InPure. Ten má na ochranu jater bylinu ostropestřec mariánský a na ochranu ledvin extrakt artyčoku. To je tak ve stručnosti. InPure bych ohodnotila na výbornou. Bere ho celá naše rodina a vyřešili jsme tím zácpu i průjem.

leuska — 18. 6. 2010 15:06

Ahoj, ja som používala colonix. Som s ním veľmi spokojná a každému ho vrelo odporúčam. Vôbec nelutujem peniaze, ktoré som za colonix zaplatila. Objednali sme viac balení, lebo ho používala aj moja mama a otec a tak to vyšlo lacnejšie. Odvtedy nemám problémy so stolicou. Celkovo sa mi organizmus prečistil a nie som taká unavená ako predtým. Takisto u mojem mamy zmyzli bolesti hlavy a nadúvanie brucha. Takže ešte raz vrelo odporúčam.:godlike::godlike::supr::supr:

ln — 26. 5. 2011 9:54

Zdravím,
chtěla bych prodat 3 balení colonixu, originálně zabaleno. Pokud máte zájem, napište na gallenka@gmail.com, na ceně se určitě dohodneme.

Oprava: Všechna balení jsou již prodaná