|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Něco na mne leze https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=73 » Vironal https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=29938 |
| italy — 12. 5. 2008 11:43 |
Dobry den, mate prosim negativne skusenosti s kvapkami Vironal? Diky za odpoved. |