|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Pro náctileté https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=19 » naštastná láska... https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=29914 |
| barca — 11. 5. 2008 11:13 |
jak řešíte neštastnou lásku?máte nějaké rady jak to řešit? |
| Isabel — 11. 5. 2008 12:11 |
čas, jedině čas Ti pomůže...věnuj se sama sobě, choď s přáteli ven, dělej co Tě baví, zabav se!!!...já vím je to těžký, mě se rozpadl vztah před pár měsíci, byla jsem z toho špatná ale moji přátelé mi dost pomáhají, jezdím po výletech, sice to trochu leze do peněz, ale než sedět doma a trápit se, tak radši pustím nějakou korunu a užívám si. Aspoň nemám čas přemýšlet nad nešťastnou láskou...a co víš, určitě potkáš někdě někoho jinýho lepšího a zamiluješ se a na toho kvůli komu se trápíš si časem nevzpomeneš. Držím Ti palečky :hjarta::pussa: |
| Jitka8 — 15. 5. 2008 13:28 |
Barčo,souhlasím s Isabel.Mám 17-tiletou dceru tak vím,co to je a nakonec i ze své zkušenosti.Držím Ti palečky.:rock: |
| barca — 17. 5. 2008 10:13 |
mno jako já nevím...je to uš rok..je mi 15 a jinyho kluka nechci...vsichni si me kuli tomu dobiaj |
| TamtaOna — 17. 5. 2008 13:19 |
Barčo- když mi bylo 16let, měla jsem něco podobného... taky to trvalo rok. Kamarádka si to vytrpěla 10let :D (V osmi se šíleně zakoukala do kamaráda... stále se to stupňovalo... pustilo ji to až po 18tinách, kdy potkala výborného kluka)... |
| leny.wood — 17. 5. 2008 15:47 |
ehm, u mě 11 let :D ale co se dá dělat. sice mám obvykle dny, kdy se užírám, ale jak říká Isabel, výlety, přátelé => zkrátka se musíš nějak zabavit. pomáhá to :supr: děje se to pořád a až přijde ON, tak si na tohohle ani nevzpomeneš ;-) |
| destinn — 15. 6. 2008 0:21 |
Štastnou lásku řeš tak, že si dělej radost, pečuj o sebe, vzdělávej se, bud se svými přáteli, začni něco nového, poznej nové lidi, kup si něco na sebe, najdi si na léto brigádu, ale nesed doma |
| destinn — 15. 6. 2008 0:21 |
Samozřejmě sem myslela NEštastnou... |
| Kaťule — 18. 7. 2008 12:17 |
Nejtěžší je, když zažijete nešťastnou lásku, po dlouhé době se z toho pak vzpamatujete a objeví se někdo další... zamilujete se do něho.. myslíte si, že je všechno okey.. a najednou BUM, rána a další zklamání.. a to pak bolí neskutečně.. Tohle já teď zažívam.. Po roce jsem se vzpamatovala ze zklamání a teď další.. |