barca — 11. 5. 2008 11:13

jak řešíte neštastnou lásku?máte nějaké rady jak to řešit?

Isabel — 11. 5. 2008 12:11

čas, jedině čas Ti pomůže...věnuj se sama sobě, choď s přáteli ven, dělej co Tě baví, zabav se!!!...já vím je to těžký, mě se rozpadl vztah před pár měsíci, byla jsem z toho špatná ale moji přátelé mi dost pomáhají, jezdím po výletech, sice to trochu leze do peněz, ale než sedět doma a trápit se, tak radši pustím nějakou korunu a užívám si. Aspoň nemám čas přemýšlet nad nešťastnou láskou...a co víš, určitě potkáš někdě někoho jinýho lepšího a zamiluješ se a na toho kvůli komu se trápíš si časem nevzpomeneš. Držím Ti palečky :hjarta::pussa:

Jitka8 — 15. 5. 2008 13:28

Barčo,souhlasím s Isabel.Mám 17-tiletou dceru tak vím,co to je a nakonec i ze své zkušenosti.Držím Ti palečky.:rock:

barca — 17. 5. 2008 10:13

mno jako já nevím...je to uš rok..je mi 15 a jinyho kluka nechci...vsichni si me kuli tomu dobiaj

TamtaOna — 17. 5. 2008 13:19

Barčo- když mi bylo 16let, měla jsem něco podobného... taky to trvalo rok. Kamarádka si to vytrpěla 10let :D (V osmi se šíleně zakoukala do kamaráda... stále se to stupňovalo... pustilo ji to až po 18tinách, kdy potkala výborného kluka)...
Neboj, nejsi vyjimka... myslím, že si tím prošla skoro každá ... Hlavu vzhůru!

leny.wood — 17. 5. 2008 15:47

ehm, u mě 11 let :D ale co se dá dělat. sice mám obvykle dny, kdy se užírám, ale jak říká Isabel, výlety, přátelé => zkrátka se musíš nějak zabavit. pomáhá to :supr: děje se to pořád a až přijde ON, tak si na tohohle ani nevzpomeneš ;-)

destinn — 15. 6. 2008 0:21

Štastnou lásku řeš tak, že si dělej radost, pečuj o sebe, vzdělávej se, bud se svými přáteli, začni něco nového, poznej nové lidi, kup si něco na sebe, najdi si na léto brigádu, ale nesed doma

destinn — 15. 6. 2008 0:21

destinn napsal(a):

Štastnou lásku řeš tak, že si dělej radost, pečuj o sebe, vzdělávej se, bud se svými přáteli, začni něco nového, poznej nové lidi, kup si něco na sebe, najdi si na léto brigádu, ale nesed doma

Samozřejmě sem myslela NEštastnou...

Kaťule — 18. 7. 2008 12:17

Nejtěžší je, když zažijete nešťastnou lásku, po dlouhé době se z toho pak vzpamatujete a objeví se někdo další... zamilujete se do něho.. myslíte si, že je všechno okey.. a najednou BUM, rána a další zklamání.. a to pak bolí neskutečně.. Tohle já teď zažívam.. Po roce jsem se vzpamatovala ze zklamání a teď další..