|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Zvěřinec https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=22 » Homeopat či přírodní léčba https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=29828 |
| D. — 7. 5. 2008 14:06 |
Hezké odpoledne, |
| Siamese — 27. 5. 2008 19:34 |
ahoj, v Brně je paní doktorka MVDr. Simona Müllerová, Tuřanská 52, telefon 545 22 91 81, 602 559 860. |
| D. — 2. 6. 2008 16:12 |
Díky moc :) ! |
| Selima — 2. 6. 2008 22:35 |
Ja poznám na Slovensku, ale to ti asi nepomôže... :) Len viem, že to funguje - a presne ako u ľudí najlepšie u tých psíkov, ktorí sú ťažko liečiteľní klasicky. |
| sadlos — 27. 1. 2013 21:23 |
Osobně také chodím v Brně k paní Mullerové, osobně jsem ve městě nikoho podobného nenašel. Našel jsem ji osobně přes tuhle stránku: veterinář Brno. |