Romana.P — 27. 2. 2008 9:04

Ahoj, příteli se objevily pupínky na žaludu. Jsou drbné, začervenalé..Prý lehce svědí, ale spíš jen zvětšují citlivost.
Přítel říkal, že se mu to už asi třikrát v životě stalo, s bývalou partnerkou, ta se při návštěvě gynekologa na to ptala a tam jí řekli, že to nic není, že to vznikne při rozdílném ph prostředí rozmnožovacích orgánů. Přítel říkal, že prostě pár dní abstinovali a pak to přešlo samo..Tak nevím..Ještě mě napadlo, jestli to nemůže být jen z nějakého podráždění. Jsme spolu měsíc, takže na tom ležíme opravdu často. Já žádné obtíže nemám...

Boobinka — 27. 2. 2008 15:11

Romano, já bych řekla že to jsou kvasinky. Rozhodně nic nezkazí když se namaže mastí Clotrimazol.
Preventivně můžeš i ty.

Romana.P — 28. 2. 2008 9:49

No, ono mu to fakt mizí, skoro už tam nic nemá...asi říkal pravdu..

airgosh — 29. 2. 2008 16:31

Muj pritel to mel taky a doktor mu rekl, ze je to jen precitlivelost, staci pry pouzivat intimni hygienu s tee tree pro muze. ;)

Romana.P — 2. 3. 2008 13:56

Hm, tak už se mu to zase vrátilo:( A mě to dole začalo svědět, mám výtok,takový žlutobílý, ale nepřijde mi, že by vyloženě zapáchal...Myslela jsem totiž na bakteriální vaginozu..Co si mám teda koupit? Mám doma na mytí lactacyd, gel pro intim. hygienu s tea tree od Ryoru,..Canesten, clotrymazol, gyno-pevaryl,entizol???? Asi je rozdíl, jestli by to byly kvasinky nebo baktérie, ne? Případně čím mazat partnera? A jak tomu příště předejít? Je to tím rozdílným Ph? Omlovám se za smršť těch otázek...Dík

Romana.P — 14. 3. 2008 23:08

Tak jsme se oba léčili, gyno-pevaryl jak se zdá zabral. Pupínky mu zmizely, já výtok nemám ani mi nic nesvědí. Mám ale ekzém na puse, který jsem původně s kvasinkami nespojovala, ale stále se ho nemůžu zbavit a někde jsem četla, že to můžou být také kvasinky. Je to možné, i když nemám žádné gyn. problémy?

Aneri — 14. 3. 2008 23:44

Já bych to typovala na infekci a je na gynekologovi, na co vyšetření zaměří. Dělal na něco, nebo to jen tak odhadl od oka, že o nic nejde? Aspon HPV,EBV, chlymdie, kvasinky,mykoplsama,ureaplasma...to nebude tak nezvýznamné, jak říkají!

Romana.P — 15. 3. 2008 8:35

Já ještě u gyn. nebyla jsem objednána až příští týden. Trápí mě vlastně jen ten ekzém...:(