|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Šestinedělí, kojení a umělá výživa https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=191 » BEZPECNA STRAVA PRI KOJENI... https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=26119 |
| Renky — 10. 12. 2007 18:12 |
Kedze moja mala nema absolutne, ziadne prdiky, tak sa na vas obraciam s prosbou o radu co papat aby mala nemala krce a pekne si uprdla ;) |
| Gabrielle — 10. 12. 2007 21:22 |
Renky, zkus vysadit ten fenyklový čaj. Já když malou kojila, tak jsem ho pila po litrech a ono to fungovalo opačně. Berunka měla bříško jak bubínek. Pak jsem to pítpřestala a hned jí bylo líp. |
| Martysek — 20. 12. 2007 23:12 |
Ahoj holky, já kojím již 6 měsíc a už se bojím jíst úplně všechno. |
| beduška — 25. 1. 2008 8:57 |
Renky, zkus ovesnou kasi. Ja jsem ji do sebe cpala ctyri mesice kazde rano. A kdyz jsem nahodou nestihala a vynechala, tak to bylo uz vecer poznat - syn mel hrozne krece a plakal celou noc. U kazdeho funguje neco jineho, nam nepomohly zadne vetrove masticky ani fenikl. Jo a strasne se mu ulevilo, kdyz jsem fenovali brisko. To teplo mu delalo dobre a vzdycky se uklidnil. |
| ivanka05 — 11. 3. 2008 12:23 |
HOlky, jsem z toho vseho hotova - co clovek smi a nesmi.... :( |
| Čekanka — 15. 3. 2008 21:15 |
Kamchi já se trošku omezovala jen první dva měsíce (žádné čerstvé pečivo, luštěniny...) ale od toho asi druhého měsíce už se neomezuju v jídle vůbec a pohoda, nemůžu říct že by byl po něčem mazec, malej prdí o sto šest a bříško ho bolelo párkrát někdy mezi tím prvním a druhým měsícem. Dneska do sebe peru i čočku a vůbec nevidím žádnou reakci.... |
| dusička — 15. 3. 2008 21:17 |
Ono také každé dítko jiné. |
| ivanka05 — 16. 3. 2008 11:37 |
nejhorsi je, ze nevim c nani pusobi...jak rychle se jidl dostane do mlika??? |
| Verčík — 1. 4. 2008 15:32 |
To by mě taky zajímalo, ví to někdo?? :co: |
| ivanka05 — 1. 4. 2008 18:35 |
Verčíku, ja koukala na netu je nejaka knizka ke stazeni za stovku, ... |
| Verčík — 4. 4. 2008 4:24 |
Kamchi, a kde?? Hoď sem, prosím, odkaz, jestli můžeš. Dík :godlike: :godlike: |
| ivanka05 — 4. 4. 2008 15:41 |
| ivanka05 — 4. 4. 2008 15:41 |