Renky — 10. 12. 2007 18:12

Kedze moja mala nema absolutne, ziadne prdiky, tak sa na vas obraciam s prosbou o radu co papat aby mala nemala krce a pekne si uprdla ;)

Feniklovy cajik a kminkovu polievku do seba ladujem dennodenne... malej este cajik nechcem davat. Neviem najst vobec nejaky idelany jedalnicek pre kojici matku... viete pomoct?
Viem, ze sa mam vyhybat exotickemu ovociu, zelenine co nafukuje, strukovinam, cokolade...teraz som citala , ze aj mlieku....tak ja fakt neviem co mozem...

Gabrielle — 10. 12. 2007 21:22

Renky, zkus vysadit ten fenyklový čaj. Já když malou kojila, tak jsem ho pila po litrech a ono to fungovalo opačně. Berunka měla bříško jak bubínek. Pak jsem to pítpřestala a hned jí bylo líp.

Jinak je to spíš systém pokus-omyl. Každému mimi vadí něco jiného.

Martysek — 20. 12. 2007 23:12

Ahoj holky, já kojím již 6 měsíc a už se bojím jíst úplně všechno.

Postupně jsem vysadila úplně sycené nápoje, česnek, cibuli, zelí, čerstvé pečivo, mléko, houby, bramborová kaše, smažené jídlo na to reagoval mimínek opravdu drsně. Poté šla všechna zelenina. Teď jsem na feniklovém čaji (půl hodiny před kojením) a dalších čajích. Plátku masa a bramborech, nebo párku a rohlíku, nebo salámu, sýru a ne zcela čerstvém pečivu. Vitamíny jím v pilulkách pro kojící matky a občas si dám ovoce. Nedávno jsem zhřešila a dala si rybu zapečenou s rajčaty a paprikou a bylo zle...

Život fakt na prd.... Jím ráda:), ale pro broučka se musím držet. Nicméně stejně má dny, kdy je nafouklý jak pátrací balon, protože polyká vzduch, když pije, nebo si cucá ruce (dudlík nechce).

Tak pevné nervy a vůli.

beduška — 25. 1. 2008 8:57

Renky, zkus ovesnou kasi. Ja jsem ji do sebe cpala ctyri mesice kazde rano. A kdyz jsem nahodou nestihala a vynechala, tak to bylo uz vecer poznat - syn mel hrozne krece a plakal celou noc. U kazdeho funguje neco jineho, nam nepomohly zadne vetrove masticky ani fenikl. Jo a strasne se mu ulevilo, kdyz jsem fenovali brisko. To teplo mu delalo dobre a vzdycky se uklidnil.

ivanka05 — 11. 3. 2008 12:23

HOlky, jsem z toho vseho hotova - co clovek smi a nesmi.... :(

Čekanka — 15. 3. 2008 21:15

Kamchi já se trošku omezovala jen první dva měsíce (žádné čerstvé pečivo, luštěniny...) ale od toho asi druhého měsíce už se neomezuju v jídle vůbec a pohoda, nemůžu říct že by byl po něčem mazec, malej prdí o sto šest a bříško ho bolelo párkrát někdy mezi tím prvním a druhým měsícem. Dneska do sebe peru i čočku a vůbec nevidím žádnou reakci....

dusička — 15. 3. 2008 21:17

Ono také každé dítko jiné.
U staršího kluka a u Marky jsem skoro do půl roku nesměla knedlík, čerstvé pečivo a jiné. Už jsem taky nevěděla co jíst.
A mladší kluk - ten na prdíky netrpěl a mohla jsem sníst všechno.

ivanka05 — 16. 3. 2008 11:37

nejhorsi je, ze nevim c nani pusobi...jak rychle se jidl dostane do mlika???

Verčík — 1. 4. 2008 15:32

Kamchinka napsal(a):

nejhorsi je, ze nevim c nani pusobi...jak rychle se jidl dostane do mlika???

To by mě taky zajímalo, ví to někdo?? :co:
jo, já jsem zjistila,že prá jediné, kde je celkem slušně shrnuto, co jíst a nejíst, je nějaká brožurka o stravě pro kojící matky a je k dostání jen v lékárnách. Tak jsem se vydqla po klékárnách a tady to aniv jedné nemaj, takže jsemm ,.kde jsem byla :grater: :dumbom: :dumbom:

ivanka05 — 1. 4. 2008 18:35

Verčíku, ja koukala na netu je nejaka knizka ke stazeni za stovku, ...

Verčík — 4. 4. 2008 4:24

Kamchinka napsal(a):

Verčíku, ja koukala na netu je nejaka knizka ke stazeni za stovku, ...

Kamchi, a kde?? Hoď sem, prosím, odkaz, jestli můžeš. Dík :godlike: :godlike:

ivanka05 — 4. 4. 2008 15:41

http://kojeni-strava.cz/

ivanka05 — 4. 4. 2008 15:41

http://www.fit-porod.cz/stahni-si-knihu … obe-kojeni