|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Psychologická https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=11 » Zaskuhrejme si....................... https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=25854 |
| lupina montana — 29. 11. 2007 19:40 |
Tohle je téma pro všechny, kdo si jakkoli chtějí postěžovat - a nemusí být jen o Vánocích. |
| Fatimah — 29. 11. 2007 19:45 |
Nejsou. Vánoce jsou krásné :grater: :kapitulation: |
| Bety — 29. 11. 2007 19:46 |
Já mám horrory docela ráda... |
| lupina montana — 29. 11. 2007 19:47 |
Fatimo!! Tohle je stěžovací vlákno! Pardyje kopyto....... |
| jindra — 29. 11. 2007 19:48 |
Miluju Vánoce !Každému,kdo si na ně stěžuje vzkazuju : "jaký si to uděláš, takový to máš" !!! :fuck: |
| Fatimah — 29. 11. 2007 19:52 |
Když já si nemám na co stěžovat, tak jsem myslela, že bych tady mohla někoho svým pozitivním přístupem nakrknout, pohádali bychom se a pak bych si mohla stěžovat, jak mně ten svět nechápe :tesi: |
| venuše — 29. 11. 2007 19:53 |
Ja mam zase rada Silvestra... neco stareho konci a noveho zacina. Co z vanoc? |
| poletucha — 29. 11. 2007 19:54 |
vlčice, copa je to todleto :co: |
| Fatimah — 29. 11. 2007 19:56 |
já myslela, že se tomu říká sranda a on je to přitom vychýlený pozitivismus :co: |
| lupina montana — 29. 11. 2007 19:59 |
Já se po*eru....záás to bude samý pozitívum :grater::grater: |
| Fatimah — 29. 11. 2007 20:01 |
Když tys rovnou v prvním příspěvku napsala, že tady nesmí nikdo nikoho litovat, takže profesionální stěžovatele sem nic neláká ;) |
| taurus — 29. 11. 2007 20:03 |
:supr: :godlike: :lol:. Devcata, ted jsem se uprimne pobavila. :lol: |
| jindra — 29. 11. 2007 20:07 |
Jednu stížnost mám ! Už 3 hodiny mi tady řve sousedovic mrňavec !:usch: |
| lupina montana — 29. 11. 2007 20:08 |
Ahaaa.......:co: |
| Damila — 29. 11. 2007 20:10 |
Chudáci sousedi! Chápu je, znám to. |
| Míša Kulička — 29. 11. 2007 20:12 |
Lupišu, udělám ti radost ... jak objednávám ty dárky přes net abych se nemusela tlačit v márketech, tak mi teď přišly dva balíky na poštu. A pošta je na jiným kopci než my asi 1 km od domu. Včera tam na mě čekal Mira, že mi s tím pomůže, jenže jsme se na déjednotce zpozdili a voni nám zavřeli .... a dneska jsem tam zašla sama, jenže těch balíků bylo víc a já měla velký voči, tak jem je vzala všechny a ještě s nákupem se je snažila odnést dom. Připadala jsem si jak zlatokopové Chilcootském průsmyku, jak tam musel každý přemístit zásoby na celý rok, bylo to těžký, velký a neforemný, omrzly mi prsty a bolely mě celý ruce, dokonce mě bolijó a brnijó ještě teďkon, no mám já to sakra zapotřebí? A v jednom tom balíku bylo 6 těžkých krýglů s obrázky ryb pro strýca rybáře :dumbom::dumbom::dumbom: No nemám já pech? :grater::grater::grater::grater::grater: |
| jindra — 29. 11. 2007 20:15 |
tady si stěžuju já ! Neee oni !:lol: |
| Sirius — 29. 11. 2007 20:18 |
Proč nemít rád vánoce? Protože se lidi k sobě celý rok chovají jako, no jako lidi, ne jako zvířata, to bych ty chlupaté tvorečky urážel.:reta: Na schodech se sotva pozdraví, přibouchnou si dveře před nosem a tak. Ale nastane čas vánoc a protivná pomlouvačná sousedka tě zdraví jako první "Dobrý den sousede" (si trhni babo :P ) Každý je jako Jezulátko a vydrží mu to s bídou do Třech králů.:jojo: Čili, nemám rád vánoce protože se lidé přetvařují, jsou falešní a neupřimní.:dumbom: Stačí jako negativum?:gloria::hjarta: |
| Míša Kulička — 29. 11. 2007 20:18 |
Že oni nevijó, kde se to vypíná :dudlik::reta: |
| Damila — 29. 11. 2007 20:47 |
To já vím, ale oni jsou na tom hůř, Ty to máš tlumené aspoň zdí.:D |
| Hani — 29. 11. 2007 20:52 |
Ano Lupi, správně! Pořádně si postěžovat, to je vončo. Co taky jeden čeká od Vánoc? |
| Míša Kulička — 29. 11. 2007 20:57 |
Hani :supr::lol: |
| poletucha — 29. 11. 2007 20:58 |
já se chci naučit takhle krásně si postěžovat! :godlike: |
| Fatimah — 29. 11. 2007 20:58 |
:D :supr: :lol: <a href="http://plugin.smileycentral.com/http%253A%252F%252Fwww.smileycentral.com%252F%253Fpartner%253DZSzeb008%255FZCxdm451YYCZ%2526i%253D36%252F36%255F1%255F20%2526feat%253Dprof/page.html" target="_blank"><img src="http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_20.gif" alt="SmileyCentral.com" border="0"><img border="0" src="http://plugin.smileycentral.com/http%253A%252F%252Fimgfarm%252Ecom%252Fimages%252Fnocache%252Ftr%252Ffw%252Fsmiley%252Fsocial%252Egif%253Fi%253D36%252F36_1_20/image.gif"></a> |
| poletucha — 29. 11. 2007 21:01 |
poletucha konečně objevila problém :P |
| Hani — 29. 11. 2007 21:02 |
Kuliš, moc se nechechté, dyť se na ten svět podivé, jaké je zlé a stoji za zlámanó grešlu. Jo a ještě - do práce mosim chodit, platijó mně málo, ráno mosim vstávat, večer nemožu usnót z teho stresu, německé dedek mně furt kamsi cosi skovává, děcku vycházijó tře čtverke, doma všeci chrápó a já toť jak osel datluju a bodo mít ošópany prstiky! a nikdo mně nepochválí a nepochová a nikdo mně nemá rááááád, bůůůůůůůů........ |
| lupina montana — 29. 11. 2007 21:03 |
:supr::lol: |
| Hani — 29. 11. 2007 21:07 |
Poletucho, ty jsi snad upadla na hlavu. Jak já se z tebou vlastně můžu kamarádit???? :lol: |
| Míša Kulička — 29. 11. 2007 21:08 |
a co teprve já - ruky mám namožený od těžkéch balíků, fakan mě vyhazuje od čítača, chlap se córá bohvjegde, v práci je to na ..... bílýho ksindla napadlo málo, takže běžky zas nevytáhnu a budu muset šůrovat, tróba blbě peče a doma ze mě majó všeci p*del .... tak zpívám blues ..... :grater::grater::grater: |
| poletucha — 29. 11. 2007 21:11 |
:godlike: :supr: |
| Hani — 29. 11. 2007 21:13 |
Pol, žiš, ty jsi nepoučitelná! Ty už balíš dárky? Dyť já ještě ani nezačala žádný kupovat. Vánoce jsou totiž děsně dáááááleko. :) Dyť ještě včera bylo léto....teda skoro... :) |
| poletucha — 29. 11. 2007 21:17 |
nevyšel mi papír z minulýho roku na letošní ještě nekoupené dárky, kapišto? |
| Hani — 29. 11. 2007 21:20 |
...tak teď jsi mně opravdu uklidnila. Já už se bála, že nejsi normální... :lol: :hjarta: |
| Fatimah — 29. 11. 2007 21:20 |
Jé, copak já jsem tady někde mluvila o tom, jak mně příšerně ostříhala jedna kadeřnice? :co: :dumbom: |
| Hani — 29. 11. 2007 21:20 |
Ale to víš, Fati, já slyším i trávu růst.... :lol: |
| Fatimah — 29. 11. 2007 21:23 |
ještěžetak, už jsem myslela, že trpím babinetí náměsíčností :co: |
| Hani — 29. 11. 2007 21:26 |
...to, že jsem už dlouho nenapsala na Terryho, neznamená, že ho nečtu... :lol: |
| Hani — 29. 11. 2007 21:27 |
..pokračuji ve stížnostech: jsem se s váma tak zakecala, že jsem zapomněla na meditaci. Tož já mažu. Pac. :sova: Brou.... |
| Doubravka — 29. 11. 2007 21:58 |
Vy si tak máte všichni na co stěžovat, víte vůbec co to je mít problémy a blbej život? |
| Fatimah — 29. 11. 2007 22:04 |
Hele, vy máte nějaký dvojče našeho auta nebo jak tomu mám rozumět? :lol: |
| Heluška — 29. 11. 2007 22:10 |
I já si přidám předvánoční nářek. |
| Doubravka — 29. 11. 2007 22:10 |
Jak dvojče? To moje je určitě horší! Ještě divně rachtá v motoru, stěrače blbě stírají a okénka rachtají! Howgh! |
| HB — 29. 11. 2007 22:36 |
jee, to presne potrebuju...tyden pred Vanocema mam zapoctovy tyden a 2.1. mi zacina zkouskove...takze vubec nestiham premyslet nad tim, co komu dat pod stromek a vanocni nalada me nema sanci dostihnout...jesteze na koleji nemusim delat vanocni uklid :lol: |
| Fatimah — 29. 11. 2007 22:54 |
Chá, nám taky rachtá v motoru, stírače stíraj tak, že je lepší nestírat, protože tu vodu a bordel rozmažou tak, že je vidět hůř než když na sklo "jenom" leje jak z konve, okénka ani nemluvím. Auto nestartuje a protože má vyplivlou baterku či co, tak ani nefunguje elektronické zamykání heč! |
| Selima — 29. 11. 2007 22:58 |
Ja som sa dozvedela zásadnú vec pre môj život a možno sa to bude hodiť aj sem: TZv. samonasieranie sa v psychologickom žargóne volá afektívna inkontinencia... :lol: Neznie to lepšie ako to prvé? Takže všetci samonasierači - a že je ich dosť tu i na susedných vláknach - trpia afektívnou inkontinenciou... :reta: |
| Doubravka — 29. 11. 2007 22:59 |
Fati, pokus dobrej, ale jsem na tom prostě hůř - mě el. zamykání nefunguje nikdy, protože ho nemám a aby toho nebylo málo - včera byl takovej mráz, že se mi nepodařilo otevřít pátý dveře :reta: |
| Selima — 29. 11. 2007 23:00 |
Šerpa Dava Tenzing a Míša Kulička...! :albert: |
| Selima — 29. 11. 2007 23:07 |
ČO vy furt máte s tými plecháčmi... My ani žiadneho nemáme, ani sme nikdy nemali... Chodíme po svojich :grater: , alebo vlakom, kalamitným autobusom, stopujeme... ja som si stopla už aj električku! :cool: Mimo zastávku, heč! |
| helena — 30. 11. 2007 7:18 |
Sel, lepší chodit pěšky nebo jezdit sockou - víš, co ti ubyde starostí? Autíčko, co má páníček je (a vždycky bylo) pro mě a děti víceméně tabu, tak jsem sice tři batolata vláčela městem v zubech, ale zase jsem k nim nemusela přidat tu novou baterku, tu blatník, tu cokoli jiného, co plecháček nutně potřeboval. |
| Hani — 30. 11. 2007 7:32 |
Heli, tos ale měla! Fatální chyba! :lol: |
| Damila — 30. 11. 2007 7:33 |
Helo, mělas to na něj vylejt, kdybys to ovšem pak sama nemusela uklízet. |
| Pisatel — 30. 11. 2007 7:33 |
Selimko, mě dokonce tram zastavila sama od sebe. jsem lepší :) |
| Damila — 30. 11. 2007 7:38 |
Hm... |
| Pisatel — 30. 11. 2007 7:40 |
:godlike: :godlike: |
| Nick3594 — 30. 11. 2007 7:56 |
Koupila jsem si prasklou vánoční svíčku šikovně zabalenou tak, že to vidno nebylo :dumbom:. 18 Kč, taková nenahraditelná ztráta :grater:. Ráno na chodníkách klouzačka, hnus fialovej, fšude je tma, ráno když vylejzám z pelechu, odpo když jdu z práce totéž, lidi se cpou v obchoďákách a zadlužují se o stošest. No prostě hnusný vánoce :mad: :lol:. |
| helena — 30. 11. 2007 8:28 |
Já vím, že jak jsem stará, tak jsem blbá a pozdě lituju, že jsem ho nezlila - jenže kdo myslíte, že by sušil mokrý křeslo, koberec a uklízel koupelnu |
| Míša Kulička — 30. 11. 2007 9:11 |
A vůbec, dneska nebyla protažená dálnica a do Brna sme jeli 2x tak dlouho, pak jsem půl hoďky mrzla na zastávce MHD a dočkala se narvanýho busu, a když ten blbec prudce zabrzdil kuli jinýmu blbcovi, tak jsem spadla na úplně cizí pani, leknutím jsem vyjekla, pak jsem se omluvila a ona ani neřekla, že jako v pořádku, jen tak divně koulela očima ..... no naštěstí už jsem vystupovala ..... to je zasejc den :jojo: |
| Klubko — 30. 11. 2007 9:26 |
Jo tak pani, helejte, postěžovat si. No jo, vždyť je to všechno na h....o. Ráno vstanu, v zrcadle na mě kouká hyena, na hlavě normální jihád, co nejde zkrotit, pak do kolbenu, kam musím za svoje penízky na benzín, bílý :-X všude, siličáři zase ho :-) dělají, no skvělý ještě dva kaminony předemnou, že ti idioti taky vyjedou na silnici. Jasně, ty taky předjeď, stejně budeš čekat na Březhradský na červený, krávo, blikej,když chceš vjet do druhého pruhu. Bože, na co čekáš, zelenější ten semafor nebude,tak jeď, to je dneska zase hustý!!! No konečně vpráci, do prčic, to nemůžete vyvěrtat, tady je smrad jako ve vopičárně, kterej idiot mi zase nalepil ty idiotský obrázky na monitor. No boží, aktualizace serveru a programu, to můžu rovnou PC restartovat, jdu si udělat kafe, ježiš, došlo mlíko... kterej pazgrivec mi zase vyžral kafe, nemůžete si koupit svoje. na hajzlu došel papír, na co tam ta ulízečka je? Doma si utírá frndu novinana nebo co. Ježiš, právě jsem to dostala, ach jo, to nemohlo počkat od zítra. Zase mě bude v práci bolet břicho. Telefon, no jo už běžím, to nemůžeš při pátku zalézt někam do rohu a už neotravovat...." A jaký typ povinného ručení byste chtěl... jasný vypočítám,moment,jaký máte typ vozu? Obsah? ...jo mě se tam taky vejdou čtyři lidi pohodlně, to jo,....ale jako obsah jako, sílu, víte. Máte to v techničáku....(ježiš, to je nějaká blondýna,ne???).... jo 1,2, tak to je pohoda, to žádný trhač dlažebních kostek nebude,....máte nějaký bonus z jiné pojišťovny,nebo je to nové auto? Nové,fajn! A z bazaru, přes leasing nebo hotově....(je mi jasné, že bys brala asi jinej lízínk, co????) . Takže mi dejete mail, já vám pošlu předběžnou cenu a pokud Vás to zaujme stavte se k sjednání na pobočce v....... No dnes jsme tu do 17ti v sedm večer tu nikdo asi fakt nebude....pak tedy v pondělí do šesti. Ano děkuji vám nashle ( a mozek si vem s sebou krávo,,,,) |
| BB — 30. 11. 2007 9:43 |
Tak jsem dlouze přemýšlela, na co si postěžuju já ........ a už jsem na to přišla : Krmíme ptáky darebáky .... my jim sypeme zrní a oni nám dělají plkance na trávník, neumí udržovat krmítko a okolí v pořádku a vyhazujou zrní a šlupky všude kolem ! Pošlu na ně kocoura ! :lol: :lol: :lol: Tak .... jsem si ulevila ..... |
| Daniela S. — 30. 11. 2007 9:50 |
Ráno zapnu troubu, že si rozpeču poslední housku, co zbyla z proviantu. A pak koukám jak tele do mrazáku, který je až na led docela prázdný... a můj milý, co je u mě na návštěvě, povídá "jo, to jsem ti chtěl včera říct..." |
| Hani — 30. 11. 2007 10:59 |
...no jo, ptáci, těm by se to mělo vytmavit! No uznejte: ti chytřejší si natřásaj pírka někde u móře, ti, co tu zůstali, ani nezazpívaj, kupovat dárky taky nemusej, o vánočním úklidu ani nemluvě! :lol: |
| Tiina — 30. 11. 2007 11:06 |
Mám ráda horrory, mám ráda vánoce, ale od rána mám mizernou náladu...stačí to jako stížnost ? |
| Somaia — 30. 11. 2007 11:08 |
Právě jsem zakoupila vánoční květinu a kočky mi žerou!!!! Pomoc!!! :usch: :co: |
| Tiina — 30. 11. 2007 11:14 |
Jo,takže vidím, že tady je to třeba rozvést....takže ráno jsme vstávala v 6:10, to už samo o sobě je důvod ke stížnosti, byla tma a zima, pes zase uvítal jenom pániíka, já jsem vosk, pak mi dal šéf výplatu, ovšem bez vánočního bonusu, který jsme tak nějak automaticky dostávala každý rok, nicméně letos jsme se asi málo usmívala či co, stěžovat si ovšem můžu akorát tak na lampárně. Ach jo... |
| helena — 30. 11. 2007 11:54 |
Jééé, jak ráda bych vstávala v 6.10. Mých 04.30 je snad trest za nějaké mně neznámé provinění, pes nevítal mě, ale piškotek, pán tvorstva tu mnou včera dovlečenouvodu rozbryndal na hajzlíku po zemi a po prkýnku a protože já hsua chodím ráno potmě, abych ho nevzbudila, tak jsem do toho šlápla i sedla - studený to bylo a mokrý, fůůůj, venku lilo (ale aspoň neklouzalo), ještě něž jsem vypila kafe volal jeden příšerný klient a buzeroval s nesmyslama, šéf je pryč, což vypadá jako plus, ale houby, přijede odpůldne a zas tu budu v pátek přes čáru, v lednici se stydí dva jogurty, zbyteček špeku a porce sekaný (asi pro psa), zub mě bolí, zejtra v sedm stěhuju kámošku, páč to má doma taky na čočku, v neděli kultůra s příbuzenstvem (odpírala jsem setkání asi půl roku, takže konečně na mně došlo)... jo a při tom lítání s kyblíkama jsem si natáhla sval na zádech a v práci je zima... |
| Tiina — 30. 11. 2007 12:05 |
Heleno tak pokud má být vstávání ve 4:30 nějaký trest za hříchy, tak to si musela zabít aspoň tak deset lidí zvláště brutálním způsobem. Dyť to je uprostřed noci proboha. Pravda, z této perspektivy vypadá 6:10 idylicky, problém je, že pro mě ideální vstávat tak v deset. A kromě toho, i v těch 6:10 je pořád zima a tma. |
| helena — 30. 11. 2007 12:35 |
Tiino, nevím, koho jsem kdy zabila, ale fakt je, že chuť zabíjet mám v tuto hodinu denně - ptáky, kteří nadšeně vítají nový den šíleným řevem, sousedovic vořecha, který úpěnlivě vyje, protože ho probudil druhý vořech jiného souseda, který ho v tuto hodinu chodí DOBROVOLNĚ venčit, toho souseda, protože když se potkáme před barákem, je oholen a vesel, zatímco já jsem ráda, že jsem se umyla a namalovala si na ksicht obličej, abych neděsila spolucestující houmlesy v socce... a panáka namůžu, anžto jsem pod práškama díky tomu zubu, co ho už nemám, zato mám oteklou tlamku... kdybych byla medvěd, tak už dávno chrápu, kdybych byla lední medvěd, aspoň by mi nevadila zima... já chci taky piškotéééék.............. nebo aspoň pusu........ nebo někoho, kdo za mně nakoupí, uvaří a nakrmí zvěř.......... |
| Tiina — 30. 11. 2007 13:15 |
Heleno ten tvůj soused není duševně v pořádku a měl by být zatčen za týrání zvěře, takhle brzo tahat psíka z pelíšku, to je zločin :-), náš pes by se mi vysmál, ten se válí ráno na gauči do poslední chvíle, než je zlou paničkou vyhnán na dvorek ( do izolované a vytápěné boudy ). |
| Klubko — 30. 11. 2007 13:18 |
jsme na tom stejně se psem i zubařem. |
| helena — 30. 11. 2007 13:29 |
Soused je masochista a jeho pes taky. Občas dochází k roztomilým scénkám, kdy miláčka přemlouvá, aby už šel domů, zatímco psík tvrdohlavě odmítá (bodejť - jezevčík) - a páníček mu obratem vyhoví... Děti teda takhle nevychovával... ty jsou (po)slušné, zdravící a dveře držící :-) |
| lindaB — 30. 11. 2007 14:50 |
Vánoce pro mě horor nejsou, ty naopak miluju a dokážu se na ně těšit dlouho dopředu. |
| Tiina — 30. 11. 2007 14:53 |
Jsou to cvoci oba :-)). Nicméně znám i většího masochistu, můj tchán vstává ve čtyři a kouká v bedně na přenosy z parlamentu! tak tomu já říkám masochismus....jinak depka, sviňa, se mě pořád drží. |
| Ivana*M — 30. 11. 2007 14:55 |
vanoce a zima obecně jsou šílený vopruz. Ze srdce oboje nenávidím.:o |
| Fatimah — 30. 11. 2007 15:17 |
Já Silvestr taky nemusím, ale spíše proto, že ho nemám s kým pořádně oslavit. Všichni známí se rozprchnou po světě a přítel na Silvestra pracuje... takže kolem desáté, jedenácté za ním dorazím do práce, sedím v rohu restaurace, koukám, jak se lidi baví, cucám dvojku červenýho, o půlnoci si dáme pusu a je to... letos navíc pracuje jinde než loni, tam za ním možná vůbec nebudu moct, takže budu asi sedět doma a čumákovat na blbiny v TV.. ach jo |
| Daniela S. — 30. 11. 2007 15:19 |
Tak to to to to teda!!!!!!! :co: |
| lupina montana — 30. 11. 2007 15:19 |
Taky ach jo...........:grater: |
| Klubko — 30. 11. 2007 15:40 |
Jizerky, Bedřichov, sníh, běžky, ještěd a plno chlupatejch, jupíííí. To musí být nádhera. |
| Tiina — 30. 11. 2007 16:34 |
Tak Silvestra tedy zase nemusím já, takový bavený na povel mi nějak nejde. |
| Tiina — 30. 11. 2007 16:35 |
bavení...do hajz...bavení, dneska je tak strašnej den. |
| lepista — 30. 11. 2007 16:58 |
Tak Silvestr je můj den. Právě vánoce mi přijdou nucené, je to "Tradice", ale Silvestr je dobrovolný a ten já si vychutnávám. |
| lupina montana — 30. 11. 2007 17:30 |
Lepisto, hušhuš! |
| Selima — 30. 11. 2007 22:38 |
Asertívna alebo NASERTÍVNA?! :D |
| Selima — 30. 11. 2007 22:46 |
6,10 je pre mňa polnoc a o 4,30 chodím spať... :grater: :kapitulation: V chladničke - keď teda bývam sama, inak je provianťák mama - mávam horčicu a mejkap :usch: a občas psiu konzervu. |
| Selima — 30. 11. 2007 22:51 |
Čítala som peknú poviedku o 18-ročnej babe, ktorá trpela na Silvestra doma s uhundranými rodičmi, pozerajúcimi "zábavné programy v telke". Napadlo jej pridať do jedla marjánku - a aký to bol veselý Silvouš zrazu!!! :lol: |
| Heluška — 30. 11. 2007 23:07 |
Promiňte, je to mimo téma, ale nedá mi to a navážu na Selimu. |
| PPavlaa — 1. 12. 2007 13:59 |
:lol::lol::lol::lol::lol::supr: |
| lupina montana — 2. 12. 2007 21:52 |
Jéžiš, sem s nima....jeli jsme na hory; bylo tam hnusně, bláto a zima a mokro....v chalupě byla zima taky, když jsme se vyškrábali na Pláně, byla mlha jako kůň a vidět bylo kulový...sluníčko svítilo přesně tu půlhodinu, co jsme seděli u oběda, v tom hnusným sněhu mi prosákly i goráče a celou neděli mi za zadkem poskakoval manžel a deptal mě poznámkama typu "nedávej tam tohle polínko, teď tam patřej tyhle" a "nepoládej ten chleba sem, když je LOGICKÝ, že patří sem" |
| Míša Kulička — 2. 12. 2007 22:07 |
Dneska mi bodlo portský ... a ještě bodne, tak blbej den jsem dlouho neměla. A už nikdy nebudu jíst krevety. :rolleyes::vissla::rock: |
| Eri — 2. 12. 2007 22:48 |
Nejdřív mi na Štědrý den umřela babička, co mě vychovala, další rok, těhotné, mi manžel oznámil, že si zaskočil jinde a že je to vlastně hrozná sranda. |
| x21365 — 3. 12. 2007 2:00 |
Konečně měl někdo inteligentní nápad. Takže, už mě s.e.r.e všechno, práce- ted jsem se to snažila dodělat a nesedlo mi to o prachy, který nevydělám za celý život , asi. :usch: BM kašle na děti, holka má děsnou pubertu a synátor začíná. O rodině jako matka, otec , příbuzní se radši zminovat nebudu.15.12. mám dělat zápočet z angliny a neumím ani kváknou, pes hárá , děti na něj kašlou a zákonitě si serve kalhotky co nejsem doma - ten pes. ... teče mi záchod, furt mi praskaj žárovky. Předevčírem mi u míchání těsta na cukroví začal kouřit robot- spálený motor. Dneska se rozbila trouba- dvířka visí na jednom úchytu , prostě. Mám zánět šlach a neutřu si ani prd...del tak, jak jsem zvyklá. Nezaplatili mi zákazníci takže jsem neměla dost peněz na účtu a na pevnou mi volat můžete, já se nedovolám ven :fuck::jojo:. Bortí se mi klenba u nohou takže chodím jak kachna v pantoflích . Synátor zkoušel v obýváku Ronaldinovu kličku a vyřídil jednu kytku + lampičku na oleje za 350,- Kč. Na druhou stranu, ty dva kusy skla v lustru ještě jsou, původně jich sice bylo osm ale nemám čas zabývat se prkotinama, že .Mám podanou žádost na katastru od 1.10., ze zákona na to mají 2 měsíce a ve čtvrtek se na to podívali. Prej je tam chybička tak mi posílaj doporučený dopis.V baráku nám vykradli sklepy. Ráno musím vstávat brzo a to se mi nechce. Chci spát. Nemám ani to portský, doma. :grater::grater:, což považuji za nej problém. Fuj, to se mi ulevilo, optimismus du házet jinam. :rock: |
| Regina — 3. 12. 2007 10:36 |
Míšo, tak na tebe nemám! já jen propadla štaflema, když jsem dělala vánoční výzdobu a pekla ze Zlaté Hané,přičemž to pečivo je tvrdé, nedobré a košíčky nešly vyklepnout a do toho mi došly děngi na účtě. Já tomu říkám, kdybych měla trpaslíka, tak mi vyroste :(. |
| Hani — 3. 12. 2007 11:28 |
Míšo, ty umíš potěšit - hned je mi lépe, když se jiní maj hůř. :lol: |
| xkisek — 3. 12. 2007 11:40 |
Tak já se přidám. Venku leje, takže se všude brodím po kolena v bahně, funí jako blázen takže mi při krmení všechno seno uletí do neznáma. BM krachuje takže mi nic neplatí, na účtě je mínus a můje jediný stálý příjem 8000 mi nestačí ani na splátku hypotéky. S přítelem jsem se včera pohádala tak že se odstěhoval. Přestože jsem utahaná v noci nespím a čumím do stropu a přemýšlím jak z tohodle ven. Nepeču protože nemám za co, na dárky ani nemyslím na vánoce radši už vůbec. Před dětma se tvářím jako že je vše v pohodě a po večer běhám venku a :grater: |
| x62358 — 3. 12. 2007 12:33 |
Tak já jdu přidat svoji špetku do mlýna....kromě toho, že mě bolí prst a asi ho mám zlomenej mě s...e : |
| Kukačka — 3. 12. 2007 12:43 |
motýle!! ty a tlustá!!! Tak teď jsi mě rozhodila.. |
| x62358 — 3. 12. 2007 13:34 |
Jojo Kuki taková motýlí larva! |
| Tiina — 3. 12. 2007 15:53 |
Tak dámy du se zaprsit...byla jsem u toho zubaře, po 11, slovy jedenácti letech a bylo mi řečeno, že mám nechutně zdravé zuby, to jenom abyste věděly, že mi můžete aspoň něco závidět. |
| Selima — 3. 12. 2007 15:58 |
Ja som sa dozvedela, že síce máme cca tri týždne relatívneho voľna - ale ja smaozrejme budem musieť ďalej plniť časť sovjich povinností... :grater: a byť denne na nete. Vážne uvažujem, že sa niekam vyparím aspoň na týždeň, hoci nemám ani plán, ani nič, ale vôbec sa mi nechce byť takýmto moderným otrokom.... |
| Hani — 3. 12. 2007 19:14 |
A já jsem dnes utpěla srážku s blbcem. Šmarjá, některý lidi by se měli dávkovat po kapkách a měli by mít na košili vyšitý zkřížený hnáty, aby bylo jasno předem. Brrrr, to už se mi dlouho nestalo. |
| sharek — 3. 12. 2007 19:27 |
Nejsmutnější na tom je, že jako dítě to bohužel neovlivníš |
| Ladie — 3. 12. 2007 19:31 |
Dneska je venku naprosto po*ně, prší, ve vedlejší ulici prasklo potrubí, takže "voda neteče a nepoteče" - jak nějaký vtipálek nalepil vzkaz do výtahu. Takže rychle domů, vzít kbelíky a hurá do vedlejší ulice pro vodu k cisterně. Doma postavím kbelíky, do jednoho vlítne kočka=koberec na chodbě se může ždímat. No a o druhý kbelík v kuchyni zakopl partner, takže můžu vytírat a jít znovu pro vodu :mad: |
| Míša Kulička — 3. 12. 2007 19:33 |
A já zas byla za blbce - ještě to zítra schytám na kobérečku :rolleyes::usch::vissla: |
| Bety — 3. 12. 2007 19:47 |
Vánoční strom u nás ve městě |
| Somaia — 3. 12. 2007 19:55 |
Na tenhle stromek narazit někde při astrálním putování tak taky ...bojím... bojím :usch: |
| Pandorraa — 3. 12. 2007 22:55 |
Ježiši marJÁÁÁÁ to ale potěší :))) |
| ViktorkaLove — 3. 12. 2007 23:27 |
proč mě obviňujete ze "sympatizování se Svědky Jehovovými", když jste nasraní všichni na to stejný tema, teda že " celý p.r.d.l.ý vánoce ať jdou k čertu"????????.... |
| x21365 — 4. 12. 2007 1:41 |
Já teda ...prdlý vánoce miluju, už jsem to tu někde psala. Vyměním datum 15.12. za 15.6 - to bude stejný , možná, s malinkejma záměnama. Tohle není téma jen o vánocích ............ ale o maličkostech života co tě naštvou. Asi tak. Tak nes.e.r. ;):lol: ...... teda mě. |
| Pandorraa — 4. 12. 2007 11:42 |
Eeeee???? |
| ViktorkaLove — 4. 12. 2007 11:49 |
Já jsem neštěkala na tebe, jenom jsem se chytla někoho, kdo také "vánoce zbožňuje", nebo to tak aspoň v tu chvíli vypadalo...a když jsem na začátku napsala, že je nemám ráda, bylo to přisouzeno "špatnému náboženství", ke kterému se hlásím, ač to s tím nemá vůbec nic společného, jak sami ti, co vánoce nemusej, vědí, že jo, tak jestli se tě to nějak dotklo, tak promiň... :kapitulation: |
| Pandorraa — 4. 12. 2007 12:08 |
Viki, |
| Wiki — 4. 12. 2007 12:28 |
Ač jsem to nečetla celé, vánoce mám také moc ráda a ačkoliv se vždy nechám trochu strhnout, tak si pokaždé říkám, že letos teda ne!! taky nevidím důvod proč si jich neměla neužít?? Pro své nejbližší mám krásné dárečky, ze kterých budou mít na 100% obrovskou radost a nečekají je!! Takže pro mě je toto těšení nádherný. Jinak ten shon okolo je taková davová psychóza. Záleží na každém z nás, nakolik se dá strhnout. Pro mě je nejdůležitější pohoda, klid, příjemná atmosféra, vůně, i za cenu nějakých neumytých oken.....či podobných nutností. (Moje máma vždy s obrovským nasazením myla okna a dveře - děsně složitě- nějak je odmašťovala, pak myla, pak něčím patlala a pak leštila....no jedny jí trvaly tak 2hodiny.....Vánoce nesnášela a také to byly vždy šílený nervy pro všechny.I přesto na ně ráda vzpomínám). Víkendy před Vánocemi strávíme na horách, takže si ani nedělám iluze o nějakém gruntování...A pak - pořádek se prý nedělá. pořádek se jen udržuje!:) |
| Wiki — 4. 12. 2007 12:29 |
Jéžišmájrá...teď jsem četla od Lupi, že je to stěžovací vlákno, tak se jdu radovat někam jinam.......omlouvám se za "tupej a nudnej" příspěvek.:lol: |
| merunka — 4. 12. 2007 13:30 |
Já mám vánoce za normálních okolností moc ráda,ale letos...:grater: Rozvádím se,což beru docela jako pozitivní krok,ale protože jsem zjistila,že muj muž měl delší poměr a tu svou kr.. si nastěhoval k nám domů když já se na prázdniny nastěhovala s dětma na chatu,tak představa že na štědrovečerní večeři bude sedět naproti mě(což bude,kvůli dětem),tak jen s té představy bych bli..:dumbom: Tomu já říkám posr.. vánoce:usch: |
| Míša Kulička — 4. 12. 2007 14:55 |
Tady jsi správně, Viktorko. Tady se stěžuje a nadává na život aj na ty na Vánoce .... to ovšem neznamená, že je někteří z nás neslaví rádi. Jen se třeba někomu zrovna letos nedaří tak, jak by chtěl, tak proč by si nemohl zanadávat? Báječně to uvolňuje a navíc to tu nikoho neotravuje, bo tu se s tím tak ňák počítá :rock::supr: |
| lupina montana — 4. 12. 2007 19:34 |
dobrý, dobrý, Wiki :storstark: Jedno malinké pozitivumíčko snesem :gloria: |
| xxxx — 4. 12. 2007 20:49 |
...no ani to nečtu dál, co se to s lidma deje? to je fakt tak zle a já to nevidim??? Nikdy jsem se neměla líp, je mi fajn, práce klape a všechno funguje, peníze neřeším , nemusím, voní tu pátý druh cukroví všech dvacet oken se leskne a stromek na Staromáku je nejhezčí co kdy byl, poslala jsem pár tisíc na děckej domov a kdyby každej rok byl jako tenhle budu štastná jako blecha.... Snad někoho nepohorší, že je mi báječně, nepíšu to sem pro závist /ta přeci zabíjí nositele/, ale proto aby si lidi vzpoměli, že to máme jaký si to uděláme a že je třeba se radovat a smát. Fnukání nepomáhá totiž.....Všem krásné veselé vánoce a jediný co sobě i vám přeju je zdraví, to ostatní máme dle zásluh.....:hjarta: |
| lupina montana — 4. 12. 2007 20:57 |
Vůbec nic, neboj....jenom jsi na fňukacím a stěžovacím vlákně :)
Soustavné fňukání nepomáhá.....je stejně škodlivé, jako soustavná pozitivita. Semtam si postěžovat je náhodou děsně zdravý, Iksísku :storstark: |
| poletucha — 4. 12. 2007 21:50 |
Po dnešku bych zkonstatovala, že Vánoce ( který jsou prej za dveřmi) by udělaly dobrej skutek kdyby se laskavě posunuly až na jaro, bo nestíhám , nemám čas jim ty dveře ani votevřít. |
| Fatimah — 4. 12. 2007 21:56 |
Jo jo Lupi, pravdu díš... já jsem nikdya nepekla cukroví, až poslední dva roky a krom lineckého všechno skončilo v koši buď rovnou, nebo chvíli dělalo parádu na talíři, aby sousedi a příbuzní viděli, jak jsem pilná hospodyňka... bylo vtipný sledovat, jak si každý vzal jeden kousek.. chvíli žvýkal... pochválil... no a už si nevzal :lol: |
| lupina montana — 4. 12. 2007 23:27 |
No právě....to je na nich to nejhorší :grater::lol: |
| Míša Kulička — 5. 12. 2007 7:38 |
Dneska mi došel mailík, kdeže ty vánoce jsou ... Sem se to hodí tak nejvíc: |
| lupina montana — 5. 12. 2007 11:21 |
Kuulííííššššššš!!! :lol::dumbom::lol: |
| xxxx — 5. 12. 2007 11:29 |
:D:D:D |
| helena — 5. 12. 2007 11:48 |
Tak jsem včera šůrovala jeden z baráků po malířích, bordel neskutečnej, hlavně, že doma nemám na nic šáhnuto, a nějaký kopyto sousedský mi nejenže zvrhlo a rozlilo plnej kýbl špíny, než jsem se vrátila od popelnic, ale ještě ho rozšláplo či co, prostě je prasklej a musím odněkud dotáhnout domů novej, moc se těším, jak ho povleču odpolední sockou, takovej skladnej krám a šéfík dneska rozhodnul, že letos bude vánoční mejdan už před svátkama a ne až novoroční, jak bejvalo dobrým zvykem a hádejte, kdo to má na triku a krom toho vyhrožoval, co se ještě musí nejpozdějc do 15. prosince udělat, aby prej byly penízky ještě do konce roku (stejně nám kořeni zákaznický nezaplatí), pes marodí, vánoční kaktus se letos rozhodl nekvést... |
| Selima — 5. 12. 2007 12:27 |
Mne sa hára chorá psina, ešte ku všetkému... Pravidelne sa vraciam odmov s dvomi alebo tromi psami namiesto jedného, a to sa plížim von okolo polnoci... :rolleyes: ešte bude veselo, až sama začne nastavovať zadok... Mám pocit, že sa život nejako zrýchľuje a hrá so mnou Člověče nezlob se... - a zlomyseľne sleduje, koľko toho vydržím. :dumbom: |
| Wiki — 5. 12. 2007 15:15 |
Já taky vždycky peču, ale jen to, co mě baví, také mi dělá švagrová krabičku přesně takového, jaké pekla maminka....., a já si jen provoním obydlí vanilkáčema. Mám takový pocit, že si jakoby musím trošku ty Vánoce a pohodu "zasloužit"- jestli je to srozumitelné. Musím mít nějakou povinnost, abych pak mohla s klidným svědomím odpočívat....musím to tak mít, jinak by mě to nebavilo.... |
| Hani — 15. 12. 2007 16:45 |
Co to??? Nějaká nekázeň vládne babinetem! Takový pěkně konstruktivně stěžovací vlákno a ono je, chůdě malý, zapadlý kdesi na druhý stránce. Že vy už jste všichni v těžké pohodě, o.d.p.o.r.n.ě naklizíno, cukroví a dárků plnej barák a v obýváku na gauči vládně každodenní nudná shoda? Ach, to je ale fakt HOROR! :lol: |
| Selima — 15. 12. 2007 16:53 |
Nie, všetci sme s jazykmi na veste niekde v obchodoch a tlačíme sa a nechávame okrádať a zháňame dary... |
| Hani — 15. 12. 2007 16:54 |
No proto! Hned je mi líp!!! :lol: :hjarta: |
| Irenka21 — 15. 12. 2007 17:45 |
Když byli kluci malí, snažila jsem se, seč jsem mohla, dnes bývám do večera v práci a potom se těším na pokec s nimi a do postele, takže uklidila uklizečka, cukroví bude zčásti od babi a zčásti od soukromého cukráře, nějak mne štve dělat něco jako na povel s ostatními, nejraději bych si dělala Vánoce někdy jindy a sama, zrovna tenhle víkend jsem udělala generálku, bramb.salát k masu a pouštěla jsem si k práci dnes celý den pohádky, nesnáším celou tu mašinérii kolem Vánoc, reklamy atd., až budeme jednou s mužem sami, pojedeme se podívat na vnoučátka a dáme dárečky a doma si budeme vychutnávat hlavně klid, prostě ať si blázní ostatní, já nechci být nákupní a uklízecí ovce ani církevní ovečka. Ještě chvilku vydržím, ale tak dva roky a šmitec. |
| majkafa — 15. 12. 2007 17:54 |
Irenko, vydržíš? Ťunťo, sundej železnou košili. :lol: Mám stromeček nazdobený a užívám si Vánoc už dnes. Velký úklid a okna jsem udělala v říjnu, napečený mám 1 druh, něco málo možná zítra, bo furt courám a užívám si předvánoční atmosféry. |
| Míša Kulička — 15. 12. 2007 18:07 |
Kdepak Hani, někteří z nás jsou zabubaní v peřinách s Pratchettem v jednej a hrnkem čaje v druhej ruce ... a výčitkami, co všechno maj udělat a nedělaj, bo vírusáci nedovolijó ... |
| Irenka21 — 15. 12. 2007 18:09 |
Nejvíc se mi hnusí ty vánoční firemní večírky a jako vedoucí jsem zvaná na všechny, už mám za sebou 4 a 2 velké mne čekají, přivítat všechny, poděkovat za práci i těm, co se snaží zašívat, potom vyslechnout chválu na účes a hějaké hadry, co mám na sobě, prostě upřímnost se rovná podlézání na každém kroku, rozdala jsem vánoční odměny, tak mají záminku, ach jo, kdybych si napatlalal ho :-) na ksicht, bude to pro všechny úžasné, ještě že mám mimo práci pár normálních přátel, dnes se všichni bojí o místa a svým chováním nadřízeného někdy spíš otravují. Na Silvestra se těším, to bude jiné tóčo, toho si užívám. Neumím to tak napsat, co mne štve, budu se nad tím muset víc zamyslet, volno z práce mne potěší, to jo. |
| majkafa — 15. 12. 2007 18:16 |
Jsem šéfová a na vánoční večírky nechodím! Právě proto, že se mi hnusí. Nebudu si stavět zdi, které nesnáším. Žádné večírky, ve firmě jsem kvůli práci a ne kvůli večírkům, když nechci! Jak prosté. Dělám to tak spoustu let a nikdo mě kvůli tomu z firmy nevyhodil. :dudlik: |
| Irenka21 — 15. 12. 2007 18:21 |
Také jsem takovou šéfovou kdysi na jiném pracovišti měla, pak ji zase pomlouvali, že se nechce s podřízenými mimo práci vůbec bavit, udělám kompromis, zahájím, povečeřím, pronesu přípitek a potichu se vytratím, jako vždy. Jsi dobrá, že ses nedala zlomit, u nás je tradice, že šéf nesmí chybět. |
| majkafa — 15. 12. 2007 20:04 |
Já chodím s mými holkami na bowling, do kina a thák, ale nechodím na ty šílené celopodnikové vánoční večírky. Mám prima ženský, jsem za ně moooc ráda. Moc fajn se mi s nimi pracuje. Doufám, že i jim se mnou. :) |
| Irenka21 — 15. 12. 2007 20:11 |
Já mám pod sebou skoro 500 lidí, víc se bavím s náměstky a účetními, jinak máme org. poradu jednou za měsíc s vedoucími oddělení a v hodinách k tomu vyhrazených mohou chodit zaměstnanci za mnou, moje pracovní doba se skládá převážně z jednání s obch. partnery, dohled nad fungováním jednotlivých oddělení, namátkových kontrol, sestavování závazných vnitřních předpisů, přípravu materiálů na kontroly ze strany státu a mých nadřízených, nyní nově zajišťování vypracování projektů na evropské peníze a pracovních schůzek a školení v nové legislativě, s nejbližšími spolupracovníky se sice zasmějeme, ale nic osobního, z toho mají všichni strach, aby je to v budoucnosti nějak nepoškodilo, věřit se dá jen přátelům, se kterými si profesně nekonkuruji, je to mazec, ale zvykla jsem si. |
| Eri — 17. 12. 2007 23:29 |
Zas si jdu stěžovat. |
| Irenka21 — 19. 12. 2007 7:11 |
Eri, nevzdávej to, ale s domácími pracemi to nepřeháněj, pij urol.čaj a jez urinal, dětem uvař na dva dny a psi si netahej domu, nech je na dvorku, besídku nafoť nebo natoč a podívej se na ni ještě jednou v klidu mezi vánočními svátky, já jsem se také dnes vzbouřila a vzala si v práci den dovolené, čuměla jsem tam každý den dlouho, je konec roku, inventury a příprava lednových výkazů zisků a rentability poboček, prostě jsem si chtěla udělat klidný den a bude, i kdybych měla někoho vyhodit a nezvedat telefony, pustím si Mrazíka a Popelku, svařím víno a odpoledne nebudu pro nikoho kromě rodiny. |
| lupina montana — 19. 12. 2007 11:00 |
Jé, Irenko, ty sis změnila avatar....to je hezký! |
| Wiki — 19. 12. 2007 11:02 |
Tak to byl Eri hezký příspěvek. Zahřeje..:) |
| potvurkapodivna — 19. 12. 2007 11:13 |
Teda Eri, ty jsi šílenec.A to se dá zvládnout? :rodna: |
| lupina montana — 19. 12. 2007 11:25 |
Hele, vy dvě! |
| helena — 19. 12. 2007 11:49 |
Právě se mě optal boss, jestli ty 2 dny mezi svátkama přijdu... že by mi tu nechal nějakou práci, která se musí do konce roku udělat... že by si pro to zákazníci i přišli... Háááááááááúúúúúúúúúúúúúú |
| potvurkapodivna — 19. 12. 2007 11:57 |
Vánoce jsou samy o sobě stresující obodbí - teda byly :fuck:. Nenechala jsem se pohltit ani pobíháním po obchodech - nakoupila jsem přes net a ani si nedělám hlavu z toho, jak to všechno bude plynout. Ale už se těším :vissla: |
| Alosek — 19. 12. 2007 12:19 |
No, já jdu do práce hned 25. v úterý a budu tam až do 30. do neděle... protože termíny hoří a moji práci za mě nikdo neudělá... |
| Oxi — 19. 12. 2007 12:22 |
Ja budem v praci 24.25.26... a je mi to jedno a idem tam dobrovolne. A nemyslim si ze su vianoce horror, pretoze som si isty, ze ich nenapisal Stephen King (nikto iny horror napisat nevie :D ) ;) |
| lupina montana — 19. 12. 2007 12:30 |
Aj ty idz do rici, Oxino....:dumbom: tu máme zakázaný optimizmus, pozitivizmus a humor iba najčierneší je povolený :P Ak potrebuješ poplačkať a poťažkať sa, tak dobre...ale žiadne nádeje nám sem neťahaj :reta: |
| Oxi — 19. 12. 2007 12:44 |
Tak prepac lupi. A ked ti napisem ze mi je hovadsky smutno tak to nieco zmeni? ... |
| helena — 19. 12. 2007 13:21 |
No jo - ale já jsem tu i ten víkend před svátky a před Silvestrem. Akorát že všichni ostatní tady nebudou (teď budu chvíli pozitivní, promiňte :D) - ale aspoň bude na práci klid. |
| Eri — 19. 12. 2007 13:28 |
Vánočky mi mrchy 3 popraskaly, žádná paráda, ale jsou dobré. |
| potvurkapodivna — 19. 12. 2007 13:29 |
Eri, ty bys hlavně měla jít k doktoru, močový cesty nejsou prča. |
| lupina montana — 19. 12. 2007 16:09 |
No neviem, či to dačo zmeníˇ........možno ti odľahne...ktovie? :pussa: |
| Irenka21 — 19. 12. 2007 16:38 |
A nešlo by to fakt vyrazit někam do tepla, já to sice dělávám každý únor, ale proč bys nemohla jet nyní? Máš rodiče, ať všechny drobečka od 27. pohlídají a Ty si vydechni. |
| Eri — 20. 12. 2007 8:16 |
Tak jsme se zastavili na pohotovosti, myslela jsem, že po třetí rodím. Dostala jsem Biseptoly, beru je po dvou, mňam! :usch: a kapičky na bolest. Mají příchuť Curacao, ale nějak ho v nich nemůžu najít :lol: |
| Irenka21 — 20. 12. 2007 8:37 |
Brzy se uzdrav. |
| Eri — 20. 12. 2007 12:13 |
Děkuju! :supr: |
| Peťuli — 20. 12. 2007 23:00 |
Tak já si taky postěžuju. Přítel měl delší dobu problémy s alkoholem a po jedné těžké opilosti, kdy mě fyzicky napadl se sám rozhodl přestat pít. Vydrželo mu to dva a půl měsíce, pak měli v litopadu sraz se spolužákama, tam se opil, pak slavil v prosinci svoje narozeniny, nejprve s rodinou, pak dva dny s kamarády a teď pozval zaměstnance na pařbu k ukončení roku. To že já mu dělám ve firmě účetní a když tam náhodou nikdo není tak zachraňuju co se dá mě nedelegovalo k tomu, abych byla taky pozvaná, prý by kluci (ostatní zaměstnanci) měli stres, že přede mnou nemůžou pít tak moc jako když tam nebudu - to už jsem vstřebala, příští rok se dle toho má aktivita v jeho firmě adekvátně zmenší. Co jsem nevstřebala je fakt, že mám strach. Strach, že během tohodle hektického období (samozřejmě budou vánoce, Silvestr atd.), kdy je všude alkohol normální a přijatelný, se dostane zpátky do toho stavu kde byl někdy v srpnu. Alkohol mu totiž po ochutnání, opilosti, velmi těžké kocovině, nevolnosti .... bohužel dál velmi chutná. |
| Irenka21 — 21. 12. 2007 11:08 |
Chlap s potížemi s alkoholem, kolik s ním máš společných závazků? Je to ten pravý? |
| Míša Kulička — 21. 12. 2007 23:06 |
Zdarec Lupišu, tak mám pro tebe zprávy akorát pro todle vlákno. Připálila jsem celou várku košíčků a to tak, že pořádně. Vanilkové rohlíčky i ty pařížské jsou rozteklé a už od pohledu divné. Jediným kladem je, že chuťově dobré. Nestihla jsem úly. Nemám umytý okna ani vypraný záclony. Budu ráda, když utřu prach a vyluxuju. Antibiotika zabírají jinak, než bych chtěla. Su strašně unavená. Kamarád dnes překvapivě nastoupil tam, co naše společná kamarádka :/... A mám strašně blbou náladu. Tak a je to. Ještě, žes sem to vlákno dala, že to má člověk kam napsat. |
| lupina montana — 21. 12. 2007 23:20 |
Kulíšoňku....:pussa::hjarta: když na ho :-), tak na ho :-), co......:grater::grater: |
| Somaia — 22. 12. 2007 8:55 |
Kulíšku, nemusíme být vždy a za všech okolností dokonalí... tak zvolni, svět se točí dál i bez umytých oken a zítra výjde sluníčko, :pussa: :pussa: :hjarta: :hjarta: |
| Somaia — 22. 12. 2007 8:57 |
Lupíšku, tobě se omlouvám, že jsem ti svou pozitivitou zapatlala vlákno, :lol: |
| lupina montana — 22. 12. 2007 15:32 |
No, jen že jsi to ty, Som! :tesi: |
| Somaia — 22. 12. 2007 20:43 |
Že děkuji její vlčí výsosti :lol: :hjarta: :hjarta: |
| x52658 — 22. 12. 2007 21:19 |
Pomooooc, právě mi byl nenávratně zničen můj nádherný strom.... :grater::grater::grater::grater::grater:, se du picnout! :kapitulation: |
| PPavlaa — 22. 12. 2007 21:22 |
:co::co: jako vánoční stromeček :co: |
| Míša Kulička — 22. 12. 2007 21:45 |
:hjarta::pussa: |
| x52658 — 23. 12. 2007 6:06 |
Jo.... :grater::grater: , se mi chce taťka asi pomstít, ale já nevím za co.... :grater: |
| Majja — 23. 12. 2007 11:02 |
Tak jdu taky přispět, už to začíná :dumbom: Přijela nám babička (generál), mámy manžel před ní radši na vánoce uprchnul za svojí rodinou na Moravu. Před chvílí jsem byla prohlášená za psance, páč jsem se netvářila dostatečně radostně na to, že mám plácat hříbečky z nepečenýho těsta. Mám z toho pocit viny. Je mi třicet let. Přála bych si zase mít svoje vánoce, ve dvojici, připadám si tu jako nadbytečný dítě. :grater: |
| lupina montana — 12. 2. 2008 16:12 |
Tak jsem vytáhla starý skuhracÍ vlákýnko, protože si potřebuju zaskuhrat.....jenže nevím na co přesně, takže jen tak povšechně: SKUHRY....SKUHRYSKUHRY SKUHRAJDÁÁÁÁÁÁÁÁ :grater::lol: |
| Račice dračice — 12. 2. 2008 16:15 |
Potřebuješ skuhrat, tak jsi asi "tvrdá" na celý svět...proto vnímáš a píšeš tvrdě:D |
| Selima — 12. 2. 2008 16:17 |
To Y je také výkričníkovité... to i s bodečkou je zmäkčilé... podľ amňa to je zrozumiteľné. |
| qwassa — 12. 2. 2008 16:31 |
Protože skuhryskuhryskuhry je normální skuhrání, ale skuhriskuhriskuhri je nějaký japonský zaklínadlo. |
| Selima — 12. 2. 2008 16:32 |
:D :jojo: |
| Tiina — 12. 2. 2008 16:53 |
skuhrI vypadá fakt divně...no no vlastně skuhrY taky :-)). Lupinko co se ti stalo ? |
| x56325 — 12. 2. 2008 16:55 |
Lupí, povedlo se ti to vlákno vytáhnout v pravej čas. |
| Somaia — 12. 2. 2008 18:09 |
Lupí... běž si koupit ty stíny, než ti zase změní sortiment a přestaň skuhrat sakriš... taková šik baba a vono je to načuřený na celej svět :lol: |
| Pandorraa — 12. 2. 2008 18:56 |
suri, |
| x56325 — 12. 2. 2008 19:22 |
Pan, já tu zatracenou práci měla tak ráda... byla to pro mě doslova srdeční záležitost. Mám pocit, jako když mi vzali dítě. |
| x56325 — 12. 2. 2008 19:24 |
Teď jsem si to po sobě přečetla... to jsem teda napsala zvěrstvo... fuj! |
| Ivana — 12. 2. 2008 21:29 |
Skuhry, skuhry. skuhry, je mi smutno - bééé! Jsem sama, opuštěná, nikdo mě nemá rád!!! |
| Míša Kulička — 12. 2. 2008 21:41 |
Lupínku, to je úžasný závěr pro naše skuhrací blůůůůz :supr: |
| leny.wood — 12. 2. 2008 22:26 |
skuhry - nenávidím osud, on je tak nefééééééééééééér :grater::grater::grater: |
| Selima — 12. 2. 2008 22:30 |
A kto ti sľuboval, že bude fér...???! :co: |
| lupina montana — 12. 2. 2008 23:13 |
No néni fér...ale zaskuhrikát si múže, či né? :lol: |
| lakina — 12. 2. 2008 23:53 |
a já se k tobě přidávám,béééé |
| helena — 13. 2. 2008 7:11 |
Může se skuhrat i po ránu??? Jestli jo, tak se přidávám - nikde jinde si ženska tak nezaskuhrááááááááááá... A bude hůř, budu skuhrat ještě víc - nějak se to všechno se.. - nejradši bych zalezla do kouta a vyla... áááááááúúúúúúúúú ( i když teda nejsem vlčice - spíš vlkodlačice). Ježíš, kdy se konečně rozhoupu k tomu, co bych měla udělat... |
| Míša Kulička — 13. 2. 2008 7:37 |
A já mám dneskaj tááák těžkej kopr a tolik práce :styrka::skurt::grater: ... je mi blbě, zima, všecko mě bolí a nejradši bych zalezla zpět do pelíšku :sova: skuhryskuh |
| Klíček — 13. 2. 2008 9:19 |
A já mám děsnej vztek na naše autoooo!! :mad: Poslední dobou se furt jen se*eeee, furt do něj cpem peníze, horem dolem, včera to bylo 5000,- a dnes to budou 2500,- :grater: Mamamia....!! Co já bych si za ty peníze všecko koupila..... ůůůůůůůů...... :grater: :dumbom: Až jsem včera brečela... :grater: |
| Klíček — 13. 2. 2008 9:40 |
A taky mi ještě dnes brzy ráno přišlo líto, jak některý řidiči jezdí! Tma, mlha jako mlíko, vidět bylo tak na 10 metrů a za mnou na mě několik aut blikalo, ať jedu rychlejc. Nedalo se jet víc jak 50. |
| Wiki — 13. 2. 2008 10:28 |
Dnes mi toto vlákno přijde vhod. škoda že tu není "nas.ané"vlákno. Tam bych šla ihned. Počítačový program a já !!!!! Pořád tam mrcha cosi nejde, přece nejsem TAK blbáá!!!! Ale to není mnou!!! jo. totiž...Ten program je blbej!!! JO!! |
| Natálie — 13. 2. 2008 10:38 |
Jak jsem přišla do práce, tak mě natáhlo, myslela jsem si, že už zvracet nebudu, ale opak byl pravdou a pozvracela jsem zem, umyvadlo a pak jsem zjistila, že mám pozvracenou i bundu a vlasy! Hrůza. |
| Tiina — 13. 2. 2008 10:50 |
Klíčku chtělo by to nové auto :-) |
| helena — 13. 2. 2008 10:51 |
Jenže s novým autem by si tak krásně nezaskuhrala :-)) |
| leny.wood — 13. 2. 2008 10:58 |
nikdo mi nic nesliboval, ale od předvčerejška to je už příliš, do té doby to bylo ok - ale teď??? :kapitulation: |
| majkafa — 13. 2. 2008 11:05 |
Si stěžuju. Že nemůžu dýchat. Protiastmatické sajrajty zaberou až po několika dnech. :dumbom: Jsem nevěděla, že je tak zlý nemoct se nadechnout. :( |
| Tetamáma — 13. 2. 2008 11:18 |
Sakra, nemám dost peněz, mám chřipku, nechtěl by jí někdo koupit? :grater: :grater: :grater: |
| shiden — 13. 2. 2008 11:29 |
Berodual by měl zabrat hned. |
| Májajája — 13. 2. 2008 13:23 |
Na co sem dnes šáhla se nedaří .-( Reklamace zboží, že přijelo rozbité, jiné nepřijali na stavbu že si investor zase cosi vymyslel ( teda, já jsem udělala chybu a něco přehlédla) , to co chce není ani na trhu, venku mrzne, prý mám zmenšit skladové prostory na polovinu, nikdo nic nechce rozhodovat, a ti co můžou jsou dlouhodobě - a to na měsíce!!!!pryč, sakra, mně to nebaví, já dám asi výpověď............:grater: |
| Míša Kulička — 13. 2. 2008 14:18 |
A my jedem v létě na Hron mezi hady ... prý je jich tam kolem řeky strašná spousta, tak to asi ani nevystoupím z lodě :co: ... |
| lupina montana — 13. 2. 2008 14:24 |
O hadech nevím, ale když tam byly děcka naposledy, celý to problily :usch: ....skuhry :grater: |
| Míša Kulička — 13. 2. 2008 14:34 |
Mám, pročetla jsem si zápisky a zkušenosti vodáků a hnedlenc v prvním jsem narazila na hady, fakt nevím jak to z tou svou fóbií zvládnu, jestli na nějakýho narazím :rodna: ... normálně už z toho magořím :) ... |
| lupina montana — 13. 2. 2008 15:00 |
tam tehdá nic jako hospůdky nebylo - natož vodácký :rolleyes: |
| Míša Kulička — 13. 2. 2008 15:12 |
slepejšů se bójim taky ... zvládám až ještěrky :) ... |
| lupina montana — 13. 2. 2008 15:25 |
Slepejš JE ještěrka, Miš! :dumbom: |
| Selima — 13. 2. 2008 16:24 |
Neblázni, pri vode sa drží len vodná užovka, tá je neškodná... a Hron je divoký, tam by šli len užovky-samovražedné atentátničky... Hron som splavovala 3X a zažila som všeličo, ale hada ani jedného... |
| Selima — 13. 2. 2008 16:26 |
A čo sa zlomilo predvčerom...? |
| Selima — 13. 2. 2008 16:26 |
Na túto situáciu je Berotec. |
| x52658 — 13. 2. 2008 19:14 |
Hlavně, že v tom máte jasno, holky!!! :lol::lol::lol::supr::godlike::godlike::godlike: |
| Míša Kulička — 13. 2. 2008 20:13 |
Ale dyť já vím, jenže je převlečenej za hada a to je jeho velký mínus :)
Dík, na čem jste to jeli? Na gumácích nebo plasťácích? Všichni nám vnucují nafukovací lodě, že je to lepší, ale my jsme zvyklí na plastovou - ta podle mě přežije všecko. |
| majkafa — 13. 2. 2008 20:15 |
Slepejš je HAD. :grater: Hady neeeeeeeeee! :grater: |
| PetraP — 13. 2. 2008 21:58 |
všechno nepřežije. Zažila jsem to. :dumbom: Divokou vodu jedině s GUMOTEXEM :supr: |
| PetraP — 13. 2. 2008 21:59 |
A já skurhám, že mám doma kocoura blbce a přežižlal mi kabel od internetu . Blb. Já ho chválila, jak je večer hodnej a on mezi tím žižlal a žižlal až přežižlal Ach joooo :grater: |
| Selima — 13. 2. 2008 22:05 |
Nieé, to bolo ešte za komančov, ja na komančskej vysoke škole po prvý raz ako letné telocvičné sústredenie a potom som bola členkou takého že TJ SLávia Filozof turistický oddiel - robili sme turistiku po krčmách, hlavne; v zime ako maskovnaie lyže, v lete kánojky. Splavovali sme na predpotopných plastových kánoe, ale TJ Slávia mala vďakabohu aspoň krakorec - to je taká konštrukcia na vozenie lodí - a vlastný prehistorický autobus, lebo na škole sme si všekto vozili sami v člnoch a ja som vykúpala sakumprásk foťák, občianku aj jedlo... :grater: oblečenie :kapitulation: všetko. Pri druhom raze mi uplávalo len jedno tričko - ostatné bolo v buse - a pri treťom som trošku namočila foťák, ale kormidelník, ktorý bol ožratý, mi ho z pocitu viny dal opraviť :rodna: . Bože, to boli časy! To bolo mládí! |
| Selima — 13. 2. 2008 22:07 |
Slepejš je jašterica, ktorej zakrneli nohy. Taká Thalidomidová jašterica(odpusťte, prosím, to prirovnanie). Nemám rada hady, ale nemôžem povedať, že by som sa bozkávala s jaštericami :rolleyes: takže to je jedno. |
| lupina montana — 13. 2. 2008 22:19 |
Jáj - že krakorec! Ani moja rodnoslovenská neter toto nevedela a volá to po česky štendr :cool: |
| lakina — 13. 2. 2008 22:34 |
skuhry,skuhry,skuhry...ten život to jsou skuhry |
| Selima — 13. 2. 2008 22:41 |
Skuhry - som ešte v práci... :rolleyes: a simulujem arbeit... :/ už nevidím na oči, sliepňam do PC, riť ma bolí... zima mi je, prežratá som... šla by som niekam medzi ľudí, ale... stačí skuhrania? |
| leny.wood — 13. 2. 2008 22:53 |
potkala jsem někoho, kdo mi totálně naboural život - myslela jsem, že už mám od něho klid, ale nemám. sotva se cítím šťastná, najednou je zpátky a já se nedokážu ubránit a pomalu do toho zabředávám čím dál tím víc, čímž kazím vztah s přítelem :grater: jenže tomu nejde zabránit, je to horší a horší a já se bojím, že o všechno přijdu :grater: zkrátka jedno velký SKUHRY |
| Selima — 13. 2. 2008 22:57 |
Hm, ak to len nie je samovražedný atentátnik, tak k tomu, aby ti nabúral život, je nutná aj tvoja spoluúčasť... :/ Bez nej ti ho nikto nenabúra. Ale niekedy to ani tak nemusí byť ľahké, viem. |
| Míša Kulička — 14. 2. 2008 11:24 |
U nás na lodních sportech se krakorec říkalo postrannímu kovovému držáku na veslo (viz obrázek): |
| Míša Kulička — 14. 2. 2008 11:28 |
Jo a skuhry skuh, dneskaj sem nevstala a potím se doma s čejem, medem a paralénem ... a práce aj smrt mi můžou .... skuhry :) |
| BB — 14. 2. 2008 11:38 |
Tak já skuhry skuhry ..... bych se ráda potila s čajem a paralénem v duchnách, ovšem jsem se musela pochlapit a jít do té pitomé zimy courat po pozemcích ....... dneska je tam obzvláště ohavně, vlezlo a větrno ..... :skurt: :skurt: :skurt: .... vrátila jsem se do kanclu a zjistila jsem, že nám bez pozdravu odešla konvice na vodu a že si nemůžu ani vyrobit čajííííík :grater: :grater: |
| ViktorkaLove — 14. 2. 2008 11:46 |
... na granulovanym čaju je snad napsáno, že voda, kt. se zaleje, nemusí ani vařit, stačí z kohoutku... |
| BB — 14. 2. 2008 11:56 |
granulované hnusy nepiju ..... miluju ovocné a bylinkové čajíky a největší miláčkové jsou ajurvédské .... zpočátku se mi hnusné zdály a teď na ně nedám dopustit ....... a nemůžu si ho huvařit .... :grater: |
| ViktorkaLove — 14. 2. 2008 12:05 |
BB, jsem chtěla jenom poskytnout náhradní řešení, já taky miluju ovocné čaje, ty drahé, sypané, z kterých potom ještě slastně vytahám drobné kousíčky pomerančů... a jiného exotického ovoce... ňam! |
| BB — 14. 2. 2008 12:10 |
Viktorko, no já právě žádný náhradní rozopustný nemám v záloze .... spíš vyrazím někam pro novou konvici .... dneska nic nevydrží ..... :usch: kdepak je trvanlivost výrobků ... mamka má už 50 let jednoho kuchyňského robota a pořád jí v pohodě mele, strouhá hněte .... Tahle konvice nedožila 2 let ... chuděrka ..... :vissla: :vissla: :vissla: |
| adra — 14. 2. 2008 12:57 |
dneska mám blbou náladu, venku je strašlivě ošklivo....zima a tma...:grater: |
| lupina montana — 14. 2. 2008 14:57 |
Jo....a taky mě dneska nas*aly na nejvyšší míru dráhy, poněvadž sice zdražily lístky příměstský dopravy, ale už je nevytiskly, takže v trafikách nejsou...prej - musíte do automatu....nojo, ale kde vzít tak náhle 72 kaček v drobných?? :dumbom: No tak jo.....a vy v kase byste mi je nerozměnila? Kdepáááák......já nemám a nerozměňuju :dumbom: |
| lakina — 14. 2. 2008 15:31 |
skuhry já nemám dnes proč skuhrat,tak skuhry je mi dnes dobře!!!! :reta::reta::reta::storstark: |
| Heluška — 14. 2. 2008 21:50 |
Každý den můžu úplně zbytečně skuhrat a skuvýňať, je mi to prd platné. Pes mi hrabe v posteli, na gauči, křesle. Je to horší ,než malé děcko. Žádná perspektiva, že z toho vyroste. Mám nové potahy a o to víc musím skuhrat - a kdyby jen to. |
| lakina — 14. 2. 2008 22:21 |
mi fenečka taky hrabe,bo bude rodit,jinak ne |
| leny.wood — 14. 2. 2008 22:53 |
určitě se na tom spoluúčastním - minimálně tím, že se nechám strhávat a pomalu se vzdávám jakékoliv ofenzívy... |
| Sirius — 14. 2. 2008 23:39 |
Skuhry skuhry...chřipka jedna pitomá...navíc noční šichty a pololetní písemky...skuhry...už aby byl víkend. |
| ViktorkaLove — 14. 2. 2008 23:56 |
Bude, jářku bude, ale rámus mi tu nedělej! (to rak, co krtečkovi stříhal kalhotky, mimo jiné...) :supr: |
| BB — 15. 2. 2008 14:09 |
Tak jsem chtěla dopoledne skuhrat, že jdu k zubaři, když v tom kolem naší budovy produsaly s šíleným houkáním 3 veliká hasičská auta a jim v patách sanitky a policajti. Tak jsem si řekla, že zubař je prkotina a já nemám co skuhrat ..... a myslím na ty , co ty hasiče potřebovali .... tož neskuhrám ...... je páteček, malá sobota ta chvíli peláším domů ...... nádhera !!!!! |
| adra — 15. 2. 2008 14:10 |
já myslela že vvyhořela zubárna :lol: :lol: |
| BB — 15. 2. 2008 14:25 |
Ježíši nestraš! Kde bych hledala nového ????? Mamka přišla se zubem k doktorovi .... byla objednaná, že jí ho vytrhne, přišla tam, psychycky připravená na trhání a cizí sestřička jí řekla, že pan doktor šel náhle do důchodu a že ji může objednat na KVĚTEN ... to že by se teprvá paní doktorka podívala co s ní... :skurt: , zub má vykotlanej a bolí ... tak to asi bude řešit na pohotovosti, i když byla objednaná .......dobrejch zubařů je málo !!!!! |
| Selima — 15. 2. 2008 16:17 |
JJ, to poznám... skús sa vzmužiť(vzženiť?) a postaviť sa asoň na odpor - možno v duchu, alebo nejako pocitovo, mimoslovne.. skrátka nevzdávaj to. |
| qwassa — 15. 2. 2008 16:45 |
Skuhrhrhrrrr... má výplata je vskutku tristní. Úplně trystňý. |
| leny.wood — 16. 2. 2008 16:36 |
vzženit je hezký výraz, ten se mi líbí :supr: jdu do toho, zkusím to - jeden z posledních pokusů :rock: |
| Ronja — 16. 2. 2008 17:14 |
jdu si sem zaskuhrat...SKUHRY SKUHRY SKUHRY!!!! Že já blbec jsem se na tu zkoušku hlásila - a hlavně že já blbec se nezačala učit dřív :dumbom: :kapitulation: |
| leny.wood — 19. 2. 2008 22:35 |
jedno velký pořádný SKUHRY - nastala fáze říkání si pravdy, pomalu o všechno, co jsem milovala, přicházím :grater: :kapitulation: |
| majkafa — 19. 2. 2008 23:15 |
:offtopic: Leny s vůní dřeva, máš krásného koníka. :) |
| Selima — 20. 2. 2008 14:56 |
Ja som za 48 hodín... :kapitulation: |
| Oxi — 20. 2. 2008 14:58 |
Pripajam sa!!! A v pripade potreby by mohol mat ventil na dofuknutie 20-30% |
| lupina montana — 20. 2. 2008 15:01 |
Vymením....za kus noci :o:sova: |
| Oxi — 20. 2. 2008 15:04 |
den 48hod + noc 12hod ;) |
| majkafa — 20. 2. 2008 15:07 |
Oxi, ANO. :D |
| Klubko — 20. 2. 2008 15:11 |
Jo. mě stačí půl hodiny spánku na navíc každý den a už to bude luxus! :rolleyes: |
| Selima — 20. 2. 2008 15:17 |
No, ja som myslela deň + noc - ako celý cyklus... Nie deň=svetlo... |
| Oxi — 20. 2. 2008 15:38 |
Sel, je mi jasne ze si myslela cely den (24hod) |
| leny.wood — 22. 2. 2008 14:25 |
:offtopic: děkuju :D - i za to oslovení - s vůní dřeva" - to je moc hezký :rodna: |
| Iveta X — 25. 2. 2008 11:07 |
Potřebuju si zaskuhrat. Jsem totálně vybitá, nemůžu najít energii a k tomu všechno vidím pesimisticky. Dělali jsme koupelnu, jelo se tři neděle až do noci, vařila jsem řemeslníkům, uklízela, vynechala jsem školu. Teď je hotovo, ale má přiject na víkend návštěva, takže zase úklid a vařit, nestíhám se učit, mám z toho děsný pocit. Za chvíli přijde manžel na oběd, nemám vařeno, před chvílí jsem přitáhla dvě tašky s nákupem a už nemám sílu na nic, sedím u PC a piju kafe. Mám teplotu, bolí mě v krku a nejraději bych nebyla. Tento týden mám školu a jsem dutá, hlava mi nic nebere, nad slovíčkama myslím na to, co uvařím návštěvě, že jsem dceru nepřeobjednala na rovnátka, že nám neproplatili fakturu z minulýho roku atd, atd. No nic, jen jsem si musela zaskuhrat, vím, že jsem na tom vlastně dobře oproti jiným. |
| ita — 25. 2. 2008 11:16 |
Já skuhrám od rána, mám nějaký zánět, otekla mi tvář. Když si vzpomenu, co času a peněz ten můstek stál... Už jsem to měla před půl rokem, ale na druhé straně, tak snad to ani od zubů není. |
| helena — 25. 2. 2008 11:51 |
Musím taky skuhrat, jinak bych ho musela zabít... Ten pán, co s ním bydlím a co nic nedělá se v poslední době rozhodl, že bude ráno a občas v noci, než jde spát, venčit psíka. OK. Jenže minulý týden mi oznámil, že bude pryč, tudíž jsem vstávala kolem čtvrté, abych to stihla já. Jenže už neřekl, že se vrátí ve středu v noci, takže jsem ve čtvrtek vstávala úplně zbytečně o 3/4 hoďky dřív. No, pomyslela jsem si cosi o skleroticích a dál to neřešila. A protože každý dobrý skutek bývá obratem potrestán, tak mě včera z prvního spaní (podotýkám, že hodně blbě usínám) vzbudilo házení čehosi na okno. Vztekle jsem vylezla z pelíšku, koukla ven - tam nikdo. Pomyslela jsem, že se mi něco zdálo, zalezla - a znova... Takže opět nasr... z postele, pohled z okna a tam, pečlivě skrytý pod parapetem a tudíž při letmém pohledu neviditelný, stál ON... Jasně, zapomněl si klíčky a ještě měl kecy, že už se na mě dobývá čtvrt hodiny. Ublíženě si šel lehnout a já do půl druhé nezabrala... áááááúúúúúúúú |
| lupina montana — 25. 2. 2008 11:57 |
Jo, já si jdu taky zaskuhrat - i když se tomu vlastně musím na druhou stranu řehnit :rodna: |
| ita — 25. 2. 2008 12:17 |
Tak manža už mě nedokáže rozhodit. Zvykla jsem si, že názory a plány mění z hodiny na hodinu, už se nevztekám. Tento víkend jsme určitě měli jet na chatu už v pátek, poté v sobotu a pak vůbec. Peču si skvělý chleba, on má rád kupovaný. Pes okousal třásně od koberce - půjde z domu, až jsem chtěla jít také, přestal. Naštěstí máme velký byt a dvě televize, moc se nepotkáváme. |
| lakina — 25. 2. 2008 12:35 |
tak jsem si chtěla zaskuhrat,že manž.je pryč a já tu jsem sama,ale po přečtení vašich příspěvků,skuhrat nebudu,ale holky,představte si,že by nebyl,že by odešel k milence....a jak by se vám změnil život,k horšímu i k lepšímu |
| Daniela S. — 25. 2. 2008 13:08 |
Skuhry skuhry, VZP mi řekla, že nemůžu být pojištěná u nich, když budu pracovat v zahraničí... Kde já budu v devizové cizině shánět plomby za dvě stovky? |
| lupina montana — 25. 2. 2008 13:13 |
si nemusím představovat....taky jsme to prožili.....a dodneška nevím, jestli je dobře, nebo špatně, že tam nezůstal :co::lol: On to asi neví taky :lol: |
| Míša Kulička — 25. 2. 2008 16:23 |
Skuhry skuhry škumprlé ... děsně mě bolí hlava a nohy a všechno a mě samotné taky nejni dobře ... toho ferneta jsme vůbec neměli načínat ... kdy já konečně dostanu rozum :usch::vissla::gloria: |
| Somaia — 25. 2. 2008 16:26 |
Miško, alkohol je metla lidstva a proto se musí pít, aby se zlikvidoval... přeciž s ním nechceš mýt okna , ne???? :lol: |
| ita — 25. 2. 2008 16:28 |
Míšo po fernetu (bylinky) je očista organizmu, to je na jaře zdravé a důležité. |
| lindaB — 28. 2. 2008 22:13 |
taky si sem jdu taky zaskuhrat.Chtěli jsme si vzít úvěr z fondu rozvoje bydlení, tak jsem tam hodila dotaz, jestli můžeme, když mi ještě nebylo 36 (až v září) a dnes mi přišel majlík s odpovědí, že už to nelze... |
| Ronja — 28. 2. 2008 22:17 |
a nám ho zamítli taky Lindo :( |
| lakina — 28. 2. 2008 22:19 |
tak jak to mám prožívat,když ho vidím tak jsem zase v víte kde a brečím a chci ho a musím si opakovat stále dokola co mi udělal,ale já už ten vztek necítím,jen lítost a lítost a touhu,asi si začnu se ženáčem,ale on mě nechce nebot je to můj ženáč,můj manžel,chybím mu taky?skuhry |
| Amriana — 28. 2. 2008 22:49 |
:grater: :grater: :grater: škyt a fňuk ...mám ve skříni skřítka a ta bestie nemá po nocích nic jinýho na práci než mi zmenšovat oblečení ..třeba dnes zase posunul knoflík od džín o cm ..a děsně to tlačí ... a jaro se blíží a já budu jak pumlíč ...škyt ... :usch: |
| majka.r.63 — 28. 2. 2008 22:56 |
Laki, TRPĚLIVOST !!!! |
| lindaB — 29. 2. 2008 7:45 |
je to jen pro mladé.. jako bychom byli starý :grater: |
| lakina — 29. 2. 2008 11:09 |
já už si fakt vrznu s tím cikánem....mikeš tu doufám není,zas by to rozváděl |
| Ivana — 29. 2. 2008 12:11 |
Chválabohu za mou frigiditu! |
| majkafa — 29. 2. 2008 13:23 |
Stejný problém jako lakina. Sex v sestavě já a já - není ono, nepomáhá. |
| Míša Kulička — 29. 2. 2008 13:43 |
Mně to dělá takýý-ý :grater::grater::grater: skuhry skuhry škyt |
| Wiki — 29. 2. 2008 14:27 |
Dneska je hnusně, chčije tam, od rána všechno špatně, odřela jsem si auto při parkování při systému: - 5volných míst - popelnice - pět volných míst (a to fakt nejsem začátečník ), musím ještě hodně stihnout vyřídit a udělat, mám stále pocit, že jsem něco zapomněla, pobolívá mě hlava, tuhne krk. Je toho jistě mnohem víc, ale teď už si na nic nemůžu honem vzpomenout..........stejně to nikoho nezajímá, jen se sama pro sebe vybleju.....:butter: |
| Wiki — 29. 2. 2008 15:58 |
No .. a teď jsem zjistila k tomu všemu, že mi doslova "utekl"obchod... 40kolíků. O cca pár hodin. Byla jsem prostě pomalejší. Fakt jsem nasr..... No nic, jedu domů, zklidním se a svou "tragédii" strávím. |
| Sirius — 29. 2. 2008 18:06 |
Skuhry skuhry...prší, věšák na prádlo plnej, koš na žehlení taky a dobrá víla nebo skřítek není k nalezení. |
| lupina montana — 1. 3. 2008 22:16 |
Skuhry skuhry...proč pořád dávaj takový smutný filmy? :grater::grater: Zelenou míli jsem ani nedokoukala.... |
| Sirius — 1. 3. 2008 22:18 |
Lupiško, musím, nejpozději zítra již skoro nemám co na sebe. nerad, ale koupil jsem si napařovačku...prý žehlí sama. |
| lupina montana — 1. 3. 2008 22:25 |
Já ji mám taky - napařuje sama, jezdí sama, páč je keramická, ale žehlit sama nechce....mrcha! :dumbom: |
| majka.r.63 — 1. 3. 2008 22:29 |
Sirius, nauč se šikovně věšet :D , to si ušetříš práci s žehlením. |
| Zuzanka007 — 1. 3. 2008 22:31 |
Skuhry Skuhry pri tomhle ficaku teda neusnu :/ zaclony vlaji,pitomy okna ... |
| majka.r.63 — 1. 3. 2008 22:33 |
Já skuhrám, protože mi spadnul plot. A co já s tím, teď, ženská samotná :grater: . |
| lupina montana — 1. 3. 2008 22:34 |
Jo...:supr: a buď neždímat, nebo až na konec :jojo: |
| lupina montana — 1. 3. 2008 22:36 |
Majko - tak to upřímně skuhrám s tebou :grater: Já nevím nač my vlastně potřebujem ploty...pak to akorát padá :grater: |
| majka.r.63 — 1. 3. 2008 22:48 |
No jo, ten plot je dřevěnej a hustej, ale především špatně udělanej. |
| Míša Kulička — 1. 3. 2008 23:03 |
A to je škodá ... právě ten konec je takový ... prostě krásný :jojo:. Ale já nebyla doma a zapomněla jsem nastavit nahrávání ... skuhry skuhry ... a tak jsem se na ňu těšila ... škyt :grater::grater::grater: |
| lupina montana — 1. 3. 2008 23:15 |
Ale když já ji už znám - je to tak krásnej a tak neamerickej a přitom tak americkej film! Jenže tentokrát jsem si připadala, že mě taky uvážou na tu elektrošokantní stoličku a předhoděj Percymu....a bylo mi toho černocha (jak se jen jmenoval?) tak líto, že až.... |
| Míša Kulička — 1. 3. 2008 23:19 |
John Coffey .... to je jeden z filmů, který mě úplně vzal za srdíčko ... Ten Pišta Kingůj prostě umí :) |
| lupina montana — 1. 3. 2008 23:21 |
Jojo, Honzín Kafé.....jééžíš, to je táák smutný! :grater::grater: |
| lupina montana — 1. 3. 2008 23:41 |
Kapesník, Kefi.....!! |
| poletucha — 2. 3. 2008 9:40 |
Nemám čas na babinet. :grater: |
| Selima — 2. 3. 2008 9:42 |
Najať "news researchera", ktorý/á bude sledovať novinky a robiť ti výcuc diania. A ty sa rozhodneš, na čo reagovať... :cool: |
| poletucha — 2. 3. 2008 9:46 |
nemám čas hledat researchera, milá Lízo, milá Lízo.... :vissla: |
| Selima — 2. 3. 2008 9:47 |
No, to mne len tak nedalo nereagovať... a keďže sama čiastočne robím túto prácu :vissla: . Tož tak. |
| poletucha — 2. 3. 2008 10:20 |
No dobrá, Seli, tak si tě prověříme! ;) :jojo: |
| Selima — 2. 3. 2008 10:23 |
Ukončená netonovela M+M(Majka + Mikeš), búrlivé diskusie na vlákne Gloriin ženatý milenec, búrlivé hádky na Voytovom vlákne, ktorému žena odchádza za Grékom, Kefír zabanovaný pod svojím 5., slovom piatym nickom, Pandorina školička prequitá a chystajú sa ďalšie rundy.... Odchádzajú starí prispievatelia a plynule sa vynárajú noví. Depo prequitá a po Oxiho haluškách teraz trávi a zažíva ;) . Želám peknú nedeľu. |
| poletucha — 2. 3. 2008 10:34 |
Tý jo, :co: jsi excelentná! |
| Klubko — 2. 3. 2008 10:35 |
Bolí mě záda, skuhry a večer mě čeká žehlení, skuhy :butter::butter::grater: |
| Sirius — 2. 3. 2008 11:22 |
Klubko..nabízím směnný obchod...namasíruju tě a ty když budeš v tom žehlení tak rovnou vezmeš i to moje. :storstark: :gloria: |
| Selima — 2. 3. 2008 14:44 |
:D Porozmýšľam, len neviem, či s ami po celotýždennej robote bude ešte chcieť... ale možno hej. Pre zaneprázdnených budem robiť servis Babinetích výcucov. |
| PetraP — 2. 3. 2008 22:02 |
to vůbec není špatný nápad. Skuhry skuhry, taky babinet nestíhám¨ |
| PetraP — 2. 3. 2008 22:04 |
to je taky Kefír. Včera jsem někde četla sázky na to ,jak dlouho to tu vydrží. Mylsím že to byla Pavla a ta mu dávala do půlky března. Takže myslím, že to prohrála. A nebo ne? Už nevím :dumbom: |
| lakina — 2. 3. 2008 22:22 |
Skuhry,skuhry jsem tu samáááá domáááá a můj manžel s nějakou krávou |
| Damila — 3. 3. 2008 5:40 |
:co::co::co: Fakt, jo? :butter: To Ti normálně řekl? |
| Míša Kulička — 3. 3. 2008 7:59 |
Tvůj manža je Bursík? |
| lakina — 3. 3. 2008 11:02 |
už před rokem,s ní je dva měsíce |
| Selima — 3. 3. 2008 13:03 |
Áno, on jej to pokazil naschvál(neprežil by, keby vyhrala fľašu alkoholu, tuším). |
| lupina montana — 3. 3. 2008 13:14 |
Ale choď...a to sa mu ako podarilo?? :co: To sa dá - dobrovoľne sa zabanovať?? (aby nebanoval....napokon :co::lol:) |
| Selima — 3. 3. 2008 13:40 |
No, ais sa sám nabonzoval- že Já první, to jsem Já Kefír... a bolo. Alebo napísal nejakú štipľavú SZ, a bolo... |
| Sirius — 3. 3. 2008 17:51 |
Škoda že jsem gentleman..uzavřít sázky a vybrat je, tak se ze mne stane alkoholik. :lol: |
| Somaia — 3. 3. 2008 18:24 |
Já bych si typla, že ani jedno z toho. Když na mě totiž zareagoval v odpovědi jako "já první" hned jsem věděla odkud vítr vane a oslovila ho Zefíre a nebyla jsem sama...:lol: Co se týká jeho banu, tak si myslím, že ho dostal jako osoba ne jako nick... proto ta důslednost od vedení Babinetu.. :D |
| PetraP — 3. 3. 2008 21:14 |
to je fakt. pořád stejný styl psaní a názorů. Ale on tam sám uvedl, že pošle zprávy všem správcům :supr: |
| Nick3594 — 5. 3. 2008 21:14 |
No páni, na Babi už skoro nechodím, páč mám jiné starosti :), ale Sel jsi úžasná. Ve zkratce teď vím vše co se tu děje. :supr:. Tak neváhej a založ téma Aktuality, kde uděláš pořádný výcuc, na kterém si smlsnu kromě Poletušky i já :tesi:. Jo dámy a vypadá to, že já budu mít doma dalšího chlapa :D. Už teď horlivě píšu recepty na super buchty, páč jestli bude po tatínkovi, tak mě sežerou i s plechem :grater:. Ale má to výhodu, ani nestačím ochutnat, tudíž co? .....Neztloustnu :P. |
| Kukačka — 5. 3. 2008 22:12 |
Lvice, už jsem se lekla že skuhráš, když Budějky vyhrály...MOTOR!! |
| Míša Kulička — 6. 3. 2008 7:57 |
Taky se přimlouvám za Aktuality, Sel :supr: |
| BB — 6. 3. 2008 9:24 |
Teda Selimko, ty jsi ouplně zlatá ! Jak to, že to tu ještě nikoho nenapadlo ? Vždycky prolézám babi a pátrám jak kdo pokračuje, mezitím mi ovšem utečou souvislosti a pak zase hledám začátky .... týdenní aktuality ..... to je pecka !!! :supr: :storstark: :storstark: |
| Nick3594 — 6. 3. 2008 9:37 |
Kukí, nad tím přece skuhrat nebudu !!!! :lol:. Jojo, Kladénko jsme porazili, šak taky lupen na dvojzápas stojí 600 Kč, tak si aspoň člověk za ty prachy přijde na své :D. MOTOR :supr: :D!!!! Nebo spíš Mountfield :vissla: :mad:.... |
| Míša Kulička — 6. 3. 2008 12:12 |
Bych si tu s dovolením zaskuhrala ... mám dneska fakt těžkej kopr :skurt: ... skuhry skuh |
| lupina montana — 6. 3. 2008 14:58 |
Skůůůůůhryskuhryskuhry! :grater::grater: |
| Tiina — 6. 3. 2008 15:01 |
Lupino paryby ? |
| lupina montana — 6. 3. 2008 15:04 |
Aha...no, tak říkám občas můžovi, poněvadž není sice narozen v Rybách, ale má některé výrazné rybí znaky :gloria: jako například, že jasného a konkrétního není nic a nikdy...připlave a odplave kdykoli a kamkoli...a tak. |
| Tiina — 6. 3. 2008 15:37 |
já myslela jasné rybí znaky jako šupiny, studené břicho a skelný pohled |
| lupina montana — 6. 3. 2008 16:37 |
To by mohlo být, když navštíví restauračku svoji rodnou...až na ty šupiny teda :lol: |
| Tiina — 6. 3. 2008 16:49 |
tvůj manžel se narodil v restauraci ? |
| lupina montana — 6. 3. 2008 22:29 |
No.....byly chvíle, kdy mě to taky napadlo....:grater::lol: |
| lakina — 6. 3. 2008 22:37 |
dnes jsem se sice pohádala z bm,ale zkuhrat se mi nechce,bo to mám na háku,ale cvičně-zkuhry,zkuhrajdá |
| lakina — 6. 3. 2008 22:45 |
narodil se pod stolem a taky tam umře,když nepřestane pít,že? |
| majka.r.63 — 6. 3. 2008 22:53 |
Tak já si taky zaskuhrám. M mi velmi zdvořile a s úsměvem sdělil, že společný prachy si vzal, protože ... je potřebuje :/ . Sice jsem nehnula brvou, ale v duchu jsem ho MNOHOKRÁT nazvala :) (teda - použila jsem český výraz, zdá se mi sprostší). Skuhry skuhry - já už chci být rozvedená !!!! :grater: |
| majka.r.63 — 6. 3. 2008 22:54 |
Jé, ono se mi to vymazalo - tak upřesňuju : nazvala jsem ho k.o.k.o.t.e.m. |
| Oxi — 6. 3. 2008 22:57 |
takze kohutom ;) |
| majka.r.63 — 6. 3. 2008 23:03 |
Jasněěě ! :D |
| Oxi — 6. 3. 2008 23:09 |
Ziadny stres - ale mala by si mu asi vytrhat pierka, toto sa nerobi ani na vlastnom dvorecku (no, vlastne robi, ale vytrhat treba!!!) |
| majka.r.63 — 7. 3. 2008 10:55 |
To půjde těžko - už přes rok s náma nebydlí. |
| Nick3594 — 10. 3. 2008 12:33 |
Ahoj Myšičko, no já si teď víc pročítám těhotenství a kočárky a výbavičku do porodnice :lol:. Ale neboj se nic, chodím vás občas kontrolovat :lol:. |
| adra — 10. 3. 2008 12:36 |
Honem honem než zasejc "utečeš" lvíčku :P |
| Nick3594 — 10. 3. 2008 12:53 |
Ahoj růžičko |
| poletucha — 10. 3. 2008 12:54 |
Ahoj Lvice, taky jsem hledala kde teď budeš, abych tě pozdravila a štěstí popřála. Tak sem. Zdravé mímo přeju. Drž se. :pussa: |
| Nick3594 — 10. 3. 2008 12:58 |
Děkuju moc, taky tě moc zdravím :pussa:. Poletuško, já se teď nejvíce vyskytuju v těhotenství v letňátkách, ale občas nakouknu i na duchovní a sem :D. a doufám, že se manža umoudřil a do klece nezavřel. Doufám, že se ještě uvidíme v Černošicích :supr:. |
| poletucha — 10. 3. 2008 13:11 |
Fakt :co: ? Ještě hlavolam není vyřešenej? A flaška je ještě pohromadě? Tos mě překvapila :D ! |
| Nick3594 — 10. 3. 2008 14:36 |
No toto :co:? Jsem totální břídil :grater:. Tak si jí jdu znovu vytahnout a přemýšlet nad tím :rock:. No to mi Haňule nevyřídila, já jí dám :dumbom: :D. No já lidi ráda překvapuju :gloria:. |
| PetraP — 11. 3. 2008 21:13 |
Skuhry skuhry..... dneska mě tu byla navštívit kamarádka se svým ani ne ročním sysnem ...... úžasný klučík.....a když jsem před svým drahouškem nadnesla, že bych chtěla taky takového, tak mě odpinknul :grater: |
| lupina montana — 12. 3. 2008 11:33 |
Donutit ho skuhrat....tím, že o ničem jiném mluvit nebudeš :lol: |
| BB — 12. 3. 2008 15:27 |
Skuhry, skuhry ..... manža má RÝMU :sjuk: ..... a TRPÍ .... a my všichni okolo ..... Tváří se, že je v posledním tažení a zdá se mu, že není léčen dostatečně. Dokonce mě obvinil, že když jsem já nemocná, tak si vezmu prášek a je po nemoci ( trubkovi nedošlo, že si vezmu aspirín a holt to musím rozchodit, protože to prostě jinak nejde :dumbom: ) ... chce po mně kouzelnou pilulku, která by ho okamžitě a střlhbitě zbavila všech obtíží a myslí si, že mu její existenci i vlastnictví tajím :D :D :D chjo |
| Kotěvbotě — 12. 3. 2008 16:27 |
Ájajaj :grater: mám před sebou dvě 12-ti hodinové noční směny a tááák se mi nechce. Venku prší a já bych si radši zalezla do pelíšku, pustila si nějaký pěkný film anebo spala a spala :sova: |
| Martinka1 — 12. 3. 2008 16:31 |
:D To je sranda :-) To si vážně myslel? :supr: |
| pomněnka — 12. 3. 2008 16:35 |
Dneska jsem navštívila neuroložku a ta mě pěkně opíchala, že jsem jí tam zajódlovala a aby tomu nebyl konec tak si píchla i sestřička :o :grater: |
| Nick3594 — 12. 3. 2008 16:43 |
Pomněnko, škoda že tam nebyl doktor, to by to píchnutí bylo lepší ne :lol:? |
| Sirius — 12. 3. 2008 23:29 |
Auvejs, čtvrtá noční, ještě k tomu dopoledne školení a večer znova vydělávat na chleba. Asi začnu jíst něco jiného. |
| lupina montana — 12. 3. 2008 23:42 |
Já myslela, že se zas chystáš žehlit :lol::pussa: |
| Sirius — 13. 3. 2008 0:13 |
Lupinko jestli chceš přijeď na víkend, vyperu a Ty můžeš žehlit. :P |
| Nick3594 — 13. 3. 2008 10:01 |
Mám děsnou rýbu, skuhry skuhry :(. |
| lupina montana — 13. 3. 2008 15:01 |
Tak to želbohu nepůjde, Sirie....nežehlím prakticky nic (až na utěrky, kupodivu) Povlečení si kupuju krepový a ubrusy teflonový :lol: |
| pomněnka — 13. 3. 2008 15:50 |
No myslím si, že idyby tam byl..teď mě zrovna žádný idol nenapadá..takže bych ho vůbec nevnímala jen tu injekci...ono není píchání jako píchání :lol: |
| aprill — 13. 3. 2008 16:59 |
Viděla jsem nádherné botičky a neměli moji velikost |
| lupina montana — 17. 3. 2008 7:45 |
Jaujaujaujaujaujaujaujau! :grater::grater::grater: Mám strašný hexnšus a nemůžu se VŮBEC (skoro) hýbat! :grater::grater::grater: |
| Pisatel — 17. 3. 2008 7:57 |
Tak si vem ibalgin suché teplo žádný pohyb a odemně k tomu pěkné pohlazení Skuhrám z Tebou vím co to je. Ale to brzy přejde neboj dřív jak moje opětovná depka :( |
| leny.wood — 17. 3. 2008 17:06 |
depka sem, depka tam, dneska se asi nedočkám. ani dneska, zítra, už asi nikdy - ať žije pesimismus :( |
| pomněnka — 17. 3. 2008 17:10 |
Tak dneska jsem šla opět dobrovolně na opíchání, ve středu znova. Snad to v práci vydržím do středy pak maj děti prázdniny, tak si vezmu asi na čt a pá dovču. |
| PetraP — 24. 3. 2008 16:30 |
AAAAAAAchhhhh joooooo aaaaaaaachchchchchchch joooooo!!!!! MAchrovala jsem s technikou savení a zničila jsem drahé polovičce oblíbené triko :grater: Až se vrátí domů, tak mě zabije :grater::o Co já nebohá, co já si jenom počnu :co: :grater: |
| lupina montana — 24. 3. 2008 18:15 |
Tak to je nepříjemná věc....ale snad přece pochopí, žes to jen neodhadla? :co: |
| Heluška — 24. 3. 2008 21:16 |
A co batika? Nebo nějaký divoký postřik. |
| PetraP — 24. 3. 2008 21:54 |
No, bylo to ošklivý. Ach joooo. Nedá se uplatit ani dobroutou :grater: |
| PPavlaa — 24. 3. 2008 21:59 |
nebéč, mu koupíš jiný, no ...to se stává ;) |
| Damila — 25. 3. 2008 5:16 |
Chďátko, to je nepříjemnost, to bych taky schytala, jsou věci, co jsou nedotknutelné... |
| PavlaH — 25. 3. 2008 13:15 |
nespí, nejí, bečí a k tomu zuby rostou.... ach jo |
| PetraP — 26. 3. 2008 19:44 |
On nekřičí. Napřed mi vynadal a pak byla tichá domácnost a ignorace mé přítomnosti. Pak jsem za ním pořád chodila s omluvama , jenže bez úspěchu. Pak už jsem to nevydržela a byly slzičky. Tak jsem zase dostala vynadáno, ať toho okamžitě nechám, a ať už mu na jeho oblečení bez jeho vědomí nešmatám. A pak ještě chcilku bručel , ale teď už je to OK. Jen to tričko jsem schovala, aby ho to zbytečně nedráždilo :rodna: |
| Tetamáma — 26. 3. 2008 20:27 |
PetroP, triko vymáchej v octu a vodě a zase ho obarvi barvou Iberia. Namočíš ho do hustší barvy se solí, dáš do igeliťáku a ohřeješ v mikrovlnce. Jen ti tam nesmí ten igeliťák prasknout, by bylo po mikrovlnce...... |
| PetraP — 26. 3. 2008 20:41 |
Díky za radu. Budu muset něco takového udělat. Ale napřed si to radši někde vedle nacvičím :lol: |
| Sirius — 31. 3. 2008 19:24 |
Skuhry, skuhry...koho napadlo prosadit změny času..já to nechcíííííí. |
| PetraP — 1. 4. 2008 21:26 |
Taky mě ten čas sejmul. A než se srovnám, tak se zase bude vracet. Já bych to zrušila :dumbom: |
| poletucha — 1. 4. 2008 23:14 |
ráda bych si zaskuhrala, ale nemám na co :kapitulation: :) |
| Míša Kulička — 2. 4. 2008 7:06 |
V noci odvezli maminku mého přítele do nemocnice a stav je velmi vážný ... víc nám nikdo není schopen říct :( |
| lupina montana — 2. 4. 2008 15:54 |
Ajta krajta.....tak že Mirovi přeju, aby to dopadlo dobře....a tobě samosebou taky :pussa::hjarta: |
| Regina — 2. 4. 2008 16:08 |
Jdu skuhrat! |
| Selima — 2. 4. 2008 16:53 |
No, moja teta "vychováva" bratranca podobne - on má už 31 rokov, druhé manželstvo, druhé dieťa, plus jendo vyženené, ale stále sa správa ako rozmaznaný jedináčik. Beriem to ako životný fakt, len už utínam tetine náreky. Pred asi rokom som jej povedala, že jej pomôžem vyplniť prihlášku do penziónu pre dôchodcov(iné východisko teta odmieta, t.j. možno ani nie je realizovateľné), ale inak odmietam počúvať JEJ skuhranie. Mmch, myslím, že v kríze by ťa rodičia samozrejme prijali a pomohli ti, ale majú práve pocit, že ty ich predsa nepotrebuješ... achjo. |
| Daniela S. — 3. 4. 2008 12:13 |
To je ono. Ty opravdu vypadáš, že je nepotřebuješ. Mám to stejné. Taky mě mrzelo, že nepomáhají mně, že nedají auto mně, že nezařizují věci pro mě, ale zkrátka si zvykli, že život zvládám sama. A teď se i přímému požádání o pomoc velmi podivují a neberou ho vážně. A na krizi bych nesázela... V opravdové životní krizi mě rychle odmítli. Ale jsou to pořád rodiče, já nevím, nemá to logiku, ale já jim stejně pomáhám, kdykoliv si myslím, že je to potřeba. Třeba to taky ve skutečnosti potřebují ještě mnohem častěji? |
| lupina montana — 4. 4. 2008 14:09 |
Hlásím se k vám do party :vissla: a pravím, že nejlépe se na to vykašlat. |
| helena — 4. 4. 2008 14:20 |
Někdy rodičové jaksi rozhodnou sami, že ausgerechnet tohle dítě je nepotřebuje, zatímco pro ty ostatní by se přetrhli :-( Vemte mě do klubu, prosííím. Sice už to dávno neřeším, ale tak hezky se o tom skuhrá... |
| Eva36 — 4. 4. 2008 14:42 |
No...mně nevadí rodiče a brácha, ale dneska si dovolím zaskuhrat na bejvalýho, jo? ... Tak si představte, že ten zmetek mi v pondělí slíbil poslat 1500 jako úhradu polovičky výdajů na dítě (jsme rozvedení, dítě ve střídavé péči a protože otec-podnikatel prohlásil u soudu, že vydělává tolik, co já, tak se nám výživné "požere", tudíž o přispění na každé boty atp. jsem nucena potupně u bývalého žebrat, pokud to nechci celé hradit sama).... No a ty peníze neposlal s tím, že si je mám vybrat u mého otce, který mu dluží... Můj táta je totiž tak hloupej, že si od něj klidně půjčí prachy a nedochází mu, že bejvalej pak vezme u huby mě... Dobrý, co? ... Už jsem zkoušela bývalému kvůli tomu volat, ale jen si ze mě dělá prču... a to jsem mu už kdysi dávno nabízela společný účet, kam budeme oba posílat stejně peněz a podle potřeby dcery pak vybírat (zase oba)... ale to nechtěl. Prý mu to takhle vyhovuje víc... Nemáte někdo nápad, jak na něj? ... Mě už přestává bavit dělat ze sebe buď dojnou krávu a matku naprostou samoživitelku nebo žebráka, který musí poníženě a několikrát o peníze otce upomínat ... cítím se přitom děsně blbě ... |
| aprill — 4. 4. 2008 18:28 |
Já jsem takové jelito pitomé, přepracované, strčila jsem do pračky bundu i s mobilem :grater: :grater: :grater: :grater: :grater: :grater:. Osel mě očuchal, když jsem po 5 minutách pračku zastavila a koukla se co mám v kapse. Bojím se, bojím, že telefonek umřel :kapitulation: :kapitulation: :kapitulation: . |
| Sirius — 4. 4. 2008 19:52 |
uff, to asi ani umělé dýchání nespraví, ale třeba není pozdě na resuscitaci. Držím pěstičky.Mě ten můj dnes nechtěl chodit se mnou, ale nemá nožičky a porád padal.:dumbom: |
| aprill — 4. 4. 2008 20:04 |
Už ho suším a začínám přemýšlet kam ho zakopu jestli je skutečně mrtvý :butter: . |
| PetraP — 4. 4. 2008 21:11 |
Pořádně ho vysuš a zapni ho až další den. A uvidíš. Ale jestli ho rozchodíš, tak se obávám, že stejně za čas bude reznout a přestane fungovat. |
| poletucha — 5. 4. 2008 22:08 |
dneska jsem ztratila mobil |
| lupina montana — 5. 4. 2008 22:24 |
Mrkni se, jestli zrovna netelefonuješ, Pol.... :gloria::lol::pussa: |
| PetraP — 5. 4. 2008 22:26 |
Tak to si asi udělala někomu velkou radost. Musíš to brát z téhle stránky :dumbom: :pussa: |
| poletucha — 5. 4. 2008 22:31 |
myslím, že nějakýmu chlapovi by se určitě šiknul. |
| PetraP — 5. 4. 2008 22:37 |
No ty jsi ale kikovná. :styrka: Tak je to správné a tak to má být :supr: |
| Pisatel — 7. 4. 2008 7:23 |
Ženami vybraný nejlepší E-mail roku!!! |
| Pisatel — 9. 4. 2008 8:29 |
neštvě vás ta podivná reklama? než se člověk někam doklikne tak si 100x přečte :( |
| Selima — 9. 4. 2008 17:27 |
:grater: :kapitulation: Niekto mi vyfúkol jackpot v lotte!!!! Ešte v sobotu tam bolo 80 melónov, s dnes len trííííííí!!!! :dumbom: Ja snáď budem musieť doživotne chodiť do rachoty.... :rolleyes: |
| Sirius — 9. 4. 2008 18:11 |
Ajajaj, no ale slovenská koruna má pořád nižší kurz, zkus to u nás, je tam víc.:styrka: |
| Selima — 9. 4. 2008 18:14 |
Ale je vás tam na to 10 miliónov, nás je tu na to len 5. :cool: |
| Pisatel — 9. 4. 2008 18:28 |
Seli neskuhrej Ještě by ti to pokazilo vízor a charakter, bys chodila s nosánkem hore a na pleb bys pozabůdla :) |
| Selima — 9. 4. 2008 18:32 |
Na to som už pristará, to možno keby v dvadsiatke... |
| Eri — 10. 4. 2008 9:36 |
Bouchla mi elektrika v půlce baráku, mám rozsekané zdi, všude prach a bordel, ze stropu čouhaj dráty, manžel pořád v práci a přitom je třeba orby, což já nezvládnu, traktůrek by mě zabil ještě než bych vyjela ze stodoly, nesehnala jsem sadbu brambor a má přijet tchýně. :grater: :grater: :grater: |
| Pisatel — 10. 4. 2008 9:39 |
Když přijde současně oheň a potopa :) |
| Selima — 10. 4. 2008 9:43 |
Eri: Fakt nevím, co je nejhorší. |
| Eri — 10. 4. 2008 9:46 |
Selimo, jsi moudrá žena :lol: |
| Oxi — 10. 4. 2008 9:55 |
Tchýně = tchoř + svině |
| Selima — 10. 4. 2008 10:10 |
V :usch: - no skôr ako svorka hyen... :skurt: |
| Vanda — 10. 4. 2008 10:58 |
Jsem taky tchýně. :grater: |
| Oxi — 10. 4. 2008 11:10 |
Pardon :rodna::rodna::rodna::rodna: Ja som cerpal z vlastnych skusenosti :rodna::rodna::rodna: A z vtipkov na nete :rodna::rodna: |
| helena — 10. 4. 2008 11:41 |
Já dvojnásobná - a mezi oblíbené kratochvíle patří vyměňování si vtípků na toto téma se zeťákem i se snachou |
| jitulak — 10. 4. 2008 11:46 |
Tak jsem dneska zjistila,že mi nějak končí technicka na autě :co: :co: to jsem važně ted nejmín potřebovala.Neví někdo jestli musí byt lite kola napsane v techničaku? |
| Eri — 10. 4. 2008 11:58 |
Neboj, já /snad/ jednou budu taky. |
| Klubko — 10. 4. 2008 11:59 |
Jitulák ano, mají být zapásny ve VTP. Ale většinou tam kde je STK je i dopravní oddělení. Tedy alespoň ve větších městech... |
| Oxi — 10. 4. 2008 12:01 |
To verim :(:usch: A to tchyne alebo matka? |
| elementgirl — 10. 4. 2008 12:03 |
Kdyz jsme u tchyni musim se podelit o svuj zazitek:)Kdyz jsem tchyni zdelila ze jsem tehotna tak jeji reakce byla "a jdes na potrat?" :usch: |
| Oxi — 10. 4. 2008 12:07 |
Takze dnesny den si urcite vitazkou sutaze o najΩnejsiu tchyni(svokru) |
| elementgirl — 10. 4. 2008 12:09 |
No Oxi v ty chvili jsem se nezmohla na slovo,ale ver nebo ne obcas mam chut si rejpnout kdyz chce maleho k telefonu :vissla: |
| Klubko — 10. 4. 2008 12:20 |
Když mě první láska představila doma mamince, tak ta jen řekla" No to nemyslíš vážně..." :lol: |
| elementgirl — 10. 4. 2008 12:23 |
No taky na facku :lol: |
| Oxi — 10. 4. 2008 12:27 |
To ja by som neodolal :P |
| elementgirl — 10. 4. 2008 12:28 |
No ja se zatim drzim :P |
| shiden — 10. 4. 2008 12:33 |
…od té doby co pracuji na jedné z nejrušnějších ulic v centru města, plné automobilů, jsem víc nachlazenější, víc se mě špatně dýchá, víc kašlu a smrkám... je to v háji…okna jsou z venku černý od prachu a smogu :( |
| Selima — 10. 4. 2008 13:03 |
Ja som mala svokry celkom OK, tú predposlednú mám rada a dúfam, že keď budeme susedy, občas sa budeme vídať. :hjarta: Je to taká správna bosorka. Mama bývalého, s kt, osm bola 9 rokov, išla tak nejako mimo mňa, veľmi sme sa nemuseli, ale nebolo to nijako tragické. Odkedy sme sa s jej synom rozišli, vychádzame dobre. :/ |
| jitulak — 10. 4. 2008 13:56 |
Děkuji.Ty víš taky všechno:supr: |
| Klubko — 10. 4. 2008 14:00 |
Ale nevím, jen tohle je můj denní chleba a zápisy z techničáků znám zpaměti. zadní strana VTP, oddíl Nápravy, č.19-21:))) |
| jitulak — 10. 4. 2008 14:05 |
:jojo: :jojo: :jojo: :D |
| Oxi — 10. 4. 2008 14:06 |
ze? ... uhmmm ... |
| shiden — 10. 4. 2008 14:16 |
Ti nedá :D |
| Oxi — 10. 4. 2008 14:21 |
co? |
| Oxi — 10. 4. 2008 14:26 |
shiden nechces prist do Prahy? S tebou by som sa chcel stretnut ... |
| shiden — 10. 4. 2008 14:46 |
Papu :lol: |
| Selima — 10. 4. 2008 14:46 |
Nešplhnúť si. ;) |
| Oxi — 10. 4. 2008 14:54 |
shiden, ja som uz napapany :) |
| Modroočka — 10. 4. 2008 16:24 |
Oxi, co to je? Grcat říká moje kámoška z Ostravy a znamená to zvracet. Tak to si teda neumím představit, co jsi jedl. :usch: |
| Vanda — 10. 4. 2008 17:22 |
:D |
| Eri — 10. 4. 2008 17:35 |
Tchýně. Matka, zbytek rodiny a kamarádi byli na telefonu až do rána, když jsem se potřebovala vyžvanit, jak že jsem to skvělá :lol: |
| Eri — 10. 4. 2008 17:42 |
Ale abych jí jenom nehaněla. |
| Feuria — 11. 4. 2008 7:27 |
Ahoj, ještě se tu skuhrá nebo né ? ... |
| Oxi — 11. 4. 2008 8:27 |
Grcka = zvratky :D A fakt to vypadalo podobne :D |
| Míša Kulička — 11. 4. 2008 12:32 |
Jdu skuhrat, soráč ... jemismutno je mismutno jemi smutno jemismut no ... a pak mě napadá taky pár sprostých slov ... prostě to všechno stojí za ho :-) :grater::grater::grater: |
| Kiara — 11. 4. 2008 12:53 |
MišKuliš, nebóóóóój, já Tě - alespoň virtuálně - pochovám, ve vláskách povískám, za ouškem podrbu ... :pussa: to aby ta Tvoje blbá nálada odešla tak rychle, jako přišla :hjarta: |
| lakina — 11. 4. 2008 17:53 |
přišla jsem si tu pobrečet,nejsme rozvedeni a on si klidně s milenkou přijede pro dítě a ví jak mě to bolí |
| Modroočka — 11. 4. 2008 17:55 |
Laki, já ti rozumím, jak se cítíš, ale on neví, jak tě to bolí, on si to vůbec neuvědomuje. |
| lakina — 11. 4. 2008 18:00 |
už jsem mu to řekla,říkal,že se zařídí |
| lakina — 11. 4. 2008 18:01 |
on má milenku,s ní dítě a ještě sebou naše dítě a já si tu můžu klidně hodit mašli |
| Klubko — 11. 4. 2008 18:24 |
Laki, nic si neházej. Maxiálně do sebe jednoho panáčku na uklidnění. Kllííííd. Ty mu už nebudeš prát fusekle, vařit a všechen čas, který jsi do něj ze svého musela investovat, tak bude jen pro děti a pro tebe! |
| lakina — 11. 4. 2008 18:37 |
klubíčko,ale co s tím časem,chtěla jsem být s ním |
| lakina — 11. 4. 2008 18:38 |
chtěla jsem jen jeden víkend s rodinou aby byl, nešlo to nebyl čas,kariéra a ted ,letos už třetí dovolenou měl s ní a našim synem |
| majka.r.63 — 11. 4. 2008 20:48 |
Hele, Laki, sem se to asi nehodí - ale jsem ráda, že zase dáváš o sobě vědět. |
| Jdhehajnx — 12. 4. 2008 18:14 |
Všchno je teď 3,14čou proti zdi. |
| Heluška — 12. 4. 2008 18:47 |
Laki, vem to z té lepší stránky. |
| Heluška — 12. 4. 2008 18:58 |
Luizi, |
| lakina — 13. 4. 2008 20:10 |
ahoj holky,neměla jsem počítač,ale moc díky,majko 63 věřím ti,ale už aby to bylo,nemohu se stále zamilovat,nápadníků mám dost,ale... |
| shiden — 14. 4. 2008 10:07 |
Teda ty musíš být náročná... :/ |
| jitulak — 15. 4. 2008 12:36 |
Oni mě na te technicke fakt nemají radi :grater: |
| Alosek — 15. 4. 2008 12:46 |
Copak? Neprošla? Mně posledně pomohl úplateček... |
| Pisatel — 15. 4. 2008 12:50 |
Úplatek je trestný pro obě strany (profesionální deformace:)) |
| Klubko — 15. 4. 2008 12:52 |
alošku,tak to se ani nechlub! Na to jsem alergická. Když jsem ještě měla starého Formana a na STK žádné známé, vždy mě poslali z emisí do pryč. Tak jsem musela na opravu a pak na STK. Ano mělo by to tak být. Ale pak mě vždy vytočilo, když mě předjela stará Sierra, kouřilo se z ní, hnus a borec to tam jen nechal, VTP přinesl nějakému technikovi a odešel. A prošel. |
| jitulak — 15. 4. 2008 12:57 |
Emise jsem zvladla-zavařili dírku ve vyfuku a ještě mě potěšili,že je vyfuk před smrtí :o No a na technice mi dost nebrzdili jedno kolo,čep v hají a tak jsem rada,že mi to dal na měsíc,pač mě nechtěl ani moc pustit :grater: |
| Alosek — 15. 4. 2008 13:06 |
Hele, Klubíčko, mého 16tiletého vrakouška mám v pořádku, pravidleně 2x ročně servisován, navíc řeším ihned každou závadu, která se mi nezdá. |
| Alosek — 15. 4. 2008 13:09 |
Čep levý jsem nechala měnit na podzim, pravý rok předtím (no, zase mi pánové nejdřív nevěřili, v čem asi bude závada, jak bych to mohla vědět, že :vissla: ). |
| jitulak — 15. 4. 2008 13:41 |
2 dny okolo toho člověk běha a ono nic!Ja bych se na to nejraději vyprdla :lol: A za to jsem si koupila tarotovy karty :jojo: |
| Alosek — 15. 4. 2008 13:45 |
"2 dny okolo toho člověk běha a ono nic! Ja bych se na to nejraději vyprdla. A za to jsem si koupila tarotovy karty." |
| Klubko — 15. 4. 2008 13:48 |
Alošku, |
| Selima — 15. 4. 2008 13:51 |
Egypt na vás, plantážnici(resp. plantážnice)!!! Tam stojí liter benzínu cca 10 korún, tak jazdí všetko, čo drží pokope- aj autá z 50. rokov tzv. pojazdné králikárne... Žiguláky a wartburgy sú tam už elitné povozy! :D |
| jitulak — 15. 4. 2008 13:52 |
Ale je to určitě i kvuli Tobě :jojo: :pussa: |
| Klubko — 15. 4. 2008 13:54 |
Já vím Seli, byla jsem tam. Stejné je to na Ukrajině, stejné je to v Indii. A taky kolik lidí tam zahyně díky dopravním nehodám. To přeci nejde srovnávat s ČR. To je krok zpět. |
| jitulak — 15. 4. 2008 13:55 |
A to ja bych brala-ten Egypt a z fleku!,ale ty žigulíky bych jim nechala :lol: předtím jsem měla Vilíka - škodovečku a všechno to šlo udělat skoro na koleně a za daleko mín peněz,ale když on mě už někdy nedovezl domu a musela jsem pěcha :godlike: |
| Alosek — 15. 4. 2008 13:57 |
Pravdu máš, klidně ať je zpřísní. |
| shiden — 15. 4. 2008 14:27 |
Na Moravě to asi nebude o moc lepší? |
| Selima — 23. 4. 2008 16:20 |
Tiini, voilá - skuhranie je tu! ;) Ale kľudne si založ nové... |
| lupina montana — 2. 5. 2008 12:33 |
Já už fakt nic nevydržííím! :grater: Posekám trávu, tu něco vypleju a přesadím a jsem vyřízená :grater: |
| aprill — 2. 5. 2008 12:35 |
Až ti bude 80 tak se necháš obskakovat :supr: . Aspoň já to mám tak v plánu :lol: . |
| lupina montana — 2. 5. 2008 12:40 |
No to je pravda....... :) |
| Klubko — 2. 5. 2008 12:41 |
Lupi,chceš potěšit? Mě není ani 30cet a vše mě po práci taky bolí. Neboj, bude hůř :dumbom: |
| helena — 2. 5. 2008 12:47 |
A kým, proboha? Děti (a možná i vnoučata) už bude taky všechno bolet a budou chtít být obskakovány. |
| Jessika — 2. 5. 2008 12:51 |
Tak to mají smůlu... |
| lupina montana — 2. 5. 2008 13:21 |
Jo kdyby tak bolelo, Klubí....na to jsem zvyklá. Ale já jsem fakt polomrtvá - jak dvacetiletej pivovarskej kůň :grater: Jak kdybych ušla třicet kiláků Himalájema :usch: prostě grogy! |
| Pisatel — 2. 5. 2008 13:24 |
Buďte rády holky že vás něco bolí a pořád aspoň víte že jste! Až to přestane tak už s vaší schránkou běžíme na Olšany :) |
| lupina montana — 2. 5. 2008 13:29 |
Na Olšany? Klidně :/ |
| Amriana — 2. 5. 2008 13:55 |
Tak si teda zaskuhrám ..mám mravence v kredenci ...ach jo ... co s tím ? Potvory jedny ... vlezou všude a furt se množej ... |
| Jessika — 2. 5. 2008 14:02 |
záleží na tom, kde bydlíš, jestli v domku nebo v paneláku |
| ita — 2. 5. 2008 16:40 |
Vyhubila jsem je vanilkouvým cukrem s práškem do pečiva. |