Dominika 22 — 4. 9. 2007 14:55

Ahojky,

no mám takový problém je mi 22, už 6 roků mám přítele. Je hrozně fajn už jsme spolu začali stavět a plánovat do budoucna. Jenže... . Sex jsem poprvé měla s ním, byl úžasnej rok a půl čekal než já opravdu budu chtít a byl hrozně ohleduplnej. Miluju ho a nevzdala bych se ho. Ale... chtěla bych sex vyzkoušet s někým jiným, jestli mě teda chápete.Nevím jak to mám napsat.

Neznamená to doufám, že ho dost nemiluju?Po sexuální stránce nám to opravdu klape. Ale jestli jsem se moc brzy nezačala vázat a tím si nezavřela dveře. Nevím co mám dělat?Nevěra je totiž všude kolem mě a on to hrozně odsuzuje. Je totiž hrozně pyšnej, že já jsem mu věrná a kamarádi mu to i závidí a řekla bych že teď čím dál víc, jelikož jeho kamarádi mají s nevěrou dost zkušeností. Někdy mi připadá, že nevěra už patří k životu a já jsem nějak pozadu. Nemá někdo podobný problém ráda bych se o tom s někým poradila. Dík moc Domča

Aknella — 4. 9. 2007 15:18

Popravdě si myslím, že pokud je to tvůj první sexuální přítel, tak je celkem jasné, že to, co tu popisuješ, muselo někdy přijít. Jde o to, jestli chceš opravdu jen "zkusit" jiného kluka v posteli, nebo jestli toho svého nechceš vyměnit úplně. Ale soudím, že jsi s ním šťastná. Možná to bude znít hrozně, ale co kdyby jsi mu o tom všem pověděla? Myslím o tvých myšlenkách..a mohla bys mu třeba zkusit navrhnout, abyste to zkusili ve 3 s nějakým jiným klukem..kdoví, třeba by do toho šel. Nebo je tu další možnost, prostě to s nějakým klukem zkusit a pomlčet o tom...

sandra — 4. 9. 2007 15:39

Ahoj Dominiko,

já jsem zažila něco podobného. Chodila jsem se svým první přítelem a sexuálním partnerem od 15 do 21 let. A musím upřímně říct, že kolem 18. roku mě začaly napadat stejné myšlenky jako tebe - jaký by to bylo s někým jiným, atd atd. Taky jsem ho milovala a nedokázala jsem si představit, že bych s ním neměla být, ale stejně jsem ho podvedla. Prostě jsem to chtěla zkusit s někým jiným a zkusila. Pro mě to byla užitečná zkušenost a musím říct, že to byl fajn zážitek. Nakonec jsme se stejně rozešli, protože chtěl mít rodinu a mně bylo necelých 21 a měla jsem jiné představy o životě. Nikdy jsem mu neřekla, že jsem ho podvedla. A ani mu to nikdy neřeknu. K čemu by to bylo?
Dominiko, já si stejně myslím, že jednou to prostě uděláš, protože tě to bude strašně lákat. Ale to je jen můj názor.

Ladie — 4. 9. 2007 15:42

Ahoj Dominiko. Poslala jsem ti soukromou zprávu.

Slavek17 — 4. 9. 2007 18:16

Je jeden způsob, jak to udělat čestně. - Rozejdi se s ním. - S tím, že mu to třeba neumíš vysvětlit, ale že musíš být nějakou dobu sama.
Jak ale sehnat vhodného zdravého muže jen na zkoušku, to ti neporadím.

PPavlaa — 4. 9. 2007 18:33

Průser to bude tak jako tak... ať už čestně nebo nečestně :rolleyes:

Slavek17 — 4. 9. 2007 19:08

Jaký průser? - Nejraději bych své vlastní dceři prvního partnera rozmluvil (na základě vlastních, tvrdě vykoupených zkušeností - ostatně, doufám, že to tak jako tak udělá její máma ;o))) .... :godlike:
Rada pro syny: Není nad to vyzkoušet si sexík nejméně se 4 různými partnerkami.
Rada pro dcery: Není nad to vyzkoušet si sexík nejméně se 4 různými partnery.
Pak teprve plánujte svatbu.

PPavlaa — 4. 9. 2007 19:28

A ne snad? Jestli dobře čtu, tak už spolu začali stavět, plánují budoucnost. Už to není žádná pr... a průšvih to bude ať už to skončí, nebo neskončí - protože to stejně nevydrží a prubne to jinde, což se ji nedivím, taky bych byla zvědavá, jaký to je s někým jiným.

algida — 5. 9. 2007 9:11

kdyz vam to v posteli klape tak to vubec neres ... nejaka zkusenost by to sice byla, ale chces zahodit pekny spokojeny vztah kvuli nejakemu uletu? ... do nejake nevery (byt i utajene) bych se vubec nepoustela - kvuli vycitkam svedomi, kvuli tomu ze kdyz nekoho miluju tezko bych sexovala s nekym jinym, kvuli tomu ze nikdy nevis kdy se to muze provalit - kdo vas treba vidi ... kdyz jsem chodila se svym prvnim (a byli jsme spolu dlouho) vubec mne netrapilo ze nevim jake je to s jinym... i kdyz to je asi otazka povahy - ale mne by to za to nestalo
spis si zkuste okorenit spolecny sexualni zivot ...

algida — 5. 9. 2007 9:14

Slavek17 napsal(a):

Jaký průser? - Nejraději bych své vlastní dceři prvního partnera rozmluvil (na základě vlastních, tvrdě vykoupených zkušeností - ostatně, doufám, že to tak jako tak udělá její máma ;o))) .... :godlike:
Rada pro syny: Není nad to vyzkoušet si sexík nejméně se 4 různými partnerkami.
Rada pro dcery: Není nad to vyzkoušet si sexík nejméně se 4 různými partnery.
Pak teprve plánujte svatbu.

v tom pripade uz muzu vesele planovat:D

faf — 5. 9. 2007 9:32

ha ha, to je krasne, ze neries, ak vam to klape.... :lol:

Domca, tak ci tak to podla mna raz urobis, ak to v tebe hloda teraz, ked to este super klape, tak si predstav, ako budes premyslat, ked to nahodou v urcitom obdobi na chvilu az tak klapat nebude.

Otazka zvedavosti nesuvisi s tym, ci to klape, alebo nie. Na druhej strane, ak by si bola presvedcena, ze zazivas svoje sexualne sny v realite, asi by ti ani nenapadlo, ci to moze byt ine a lepsie s niekym inym. Proste by si to neriskla. Takze tak trochu aj z vlastnej skusenosti, ak premyslas o inych zazitkoch, tak asi tuzis aj po niecom inom, nez zazivas so sucasnym partnerom.

Ja osobne si nemyslim, ze by si sa mala citit sputana partnerovou hrdostou na tvoju vernost. Ak ta nieco ma odradzat od nevery, nech je to laska k nemu a tvoje zasady, nie tie jeho. :) Ale kazdopadne, ak sa rozhodnes s nim zostat a vyskusat si milovanie s niekym inym, urob to rozumne, aby si zbytocne partnerovi neublizovala. ;)

tina — 5. 9. 2007 10:34

Slávku, my tu tvoji podmínku nesplňujeme ani jeden, svatbu jsme si naplánovali před pěti lety, před více než čtyřmi jsme se vzali - a zatím si nemůžu stěžovat - a troufám si říct, že manžel taky ne... (i kdyby chtěl, tak nemůže :D )

algida — 5. 9. 2007 10:35

faf napsal(a):

ha ha, to je krasne, ze neries, ak vam to klape.... :lol:

Domca, tak ci tak to podla mna raz urobis, ak to v tebe hloda teraz, ked to este super klape, tak si predstav, ako budes premyslat, ked to nahodou v urcitom obdobi na chvilu az tak klapat nebude.

Otazka zvedavosti nesuvisi s tym, ci to klape, alebo nie. Na druhej strane, ak by si bola presvedcena, ze zazivas svoje sexualne sny v realite, asi by ti ani nenapadlo, ci to moze byt ine a lepsie s niekym inym. Proste by si to neriskla. Takze tak trochu aj z vlastnej skusenosti, ak premyslas o inych zazitkoch, tak asi tuzis aj po niecom inom, nez zazivas so sucasnym partnerom.

Ja osobne si nemyslim, ze by si sa mala citit sputana partnerovou hrdostou na tvoju vernost. Ak ta nieco ma odradzat od nevery, nech je to laska k nemu a tvoje zasady, nie tie jeho. :) Ale kazdopadne, ak sa rozhodnes s nim zostat a vyskusat si milovanie s niekym inym, urob to rozumne, aby si zbytocne partnerovi neublizovala. ;)

tak teda inak : ak som spokojna s tym co mam = klape to ... preco by som si to mala posierat vztah nejakou neverou len koli tomu ze ma zaujima ako priraza iny, z vlastnej skusenosti vieme vsetci ze dokonale to na prvy krat nie je asi s nikym a ked som zvyknuta na nieco a ten druhy to bude robit inak asi z toho nadsena nebudem, ide asi max o to vzrusenie a ten adrenalin ...
ak premyslam nad tym ze chcem nieco ine - tak je to jasne, asi zase taka spokojna nie som. a ked spokojna som a aj tak nad tym premyslam nie som asi v poriadku. ja osobne by som si nekazila vztah koli zvedavosti. ani by som to nedokazala spat s niekym ked milujem ineho, mam asi nejaky blok alebo co ale mne pripadaju ostatni chlapi skoro az odpudivy ked som zadana - mozno sa prilis upinam na jednu osobu a mozno to nie je v poriadku ale na omyly mam este narok :D

Nicolas — 5. 9. 2007 11:18

Dominika 22 napsal(a):

Ahojky,

no mám takový problém je mi 22, už 6 roků mám přítele. Je hrozně fajn už jsme spolu začali stavět a plánovat do budoucna. Jenže... . Sex jsem poprvé měla s ním, byl úžasnej rok a půl čekal než já opravdu budu chtít a byl hrozně ohleduplnej. Miluju ho a nevzdala bych se ho. Ale... chtěla bych sex vyzkoušet s někým jiným, jestli mě teda chápete.Nevím jak to mám napsat.

Neznamená to doufám, že ho dost nemiluju?Po sexuální stránce nám to opravdu klape. Ale jestli jsem se moc brzy nezačala vázat a tím si nezavřela dveře. Nevím co mám dělat?Nevěra je totiž všude kolem mě a on to hrozně odsuzuje. Je totiž hrozně pyšnej, že já jsem mu věrná a kamarádi mu to i závidí a řekla bych že teď čím dál víc, jelikož jeho kamarádi mají s nevěrou dost zkušeností. Někdy mi připadá, že nevěra už patří k životu a já jsem nějak pozadu. Nemá někdo podobný problém ráda bych se o tom s někým poradila. Dík moc Domča

Dominiko,

Mí kamarádi jsou nevěrní tak 3 - 5x do roka (tím myslím počet žen ne počet styků s jednou mimomanželskou ženou). A tak nějak mi připadá (podle ostatních), že nevěra už patří k životu.
Já tohoto čísla nedosahuji. Měl bych se cítit taky pozadu jako ty? Prosím odpověz mi.
Díky moc, Nicolas

LeeLoo — 5. 9. 2007 16:44

Dominiko,
predstav si, ze to udelas. Co se tim zmeni? Jestli se ti to bude s jinym libit vic nebo ne, prijdou straslive vycitky svedomi, ktere pred svym klukem navic neutajis a jestli si na tobe vazi tvoji vernost, pravdepodobne se jeho duvera ztrati, vztah pokazi a rozpadne.

1. Jestli se ti "to" s tim druhym libit nebude, prijdes zbytecne o vsechno.
2. Jestli se ti "to" s tim druhym libit bude, ale on sam ti za vztah nebude stat, prijdes zbytecne o vsechno.
3. Jestli se ti "to" s tim druhym libit bude a on ti za to bude stat, ale ty jemu ne, prijdes zbytecne o vsechno.
4. Jestli se ti "to" s tim druhym libit a on taky a jemu ty a "to" taky, mate sanci, ze si spolu zacnete neco hezkeho.

Moznost 4. je ale jednak hodne nepravdepodobna a taky nefer. Ledaze by ses do nekoho hodne zamilovala, jenze pak je ferovejsi se s tvym klukem normalne rozejit a ne si nechavat zadni vratka, co kdyby to nebylo tak dobry s tim druhym. Jednoduse receno, po 5 letech prvniho, druheho nebo desateho vztahu nebo manzelstvi  - VZDYCKY bude nekdo cizi a neznamy proste zajimavejsi nez ten, koho mas doma. Stejne tak pro tveho pritele. Lidi ale nejsou zviratka, maji k sobe i jine, slozitejsi vazby jako sexualni a takove spekulovani ve funkcnem vztahu, ve kterym vam to navic klape i v sexu mi pripada jednak sobecke a i hodne naivni.

Slavek17 — 5. 9. 2007 19:33

Tino,
to je dobře, že vám to klape hned napoprvé a že v tom máte jasno. Já jsem si vzal za ženu hned tu svoji první lásku (a měl jsem jasno).
Jenže to nevyšlo -  moje partnerka začala po několika letech mít roupy a začala být nespokojená, resp. čím dál náročnější - a začala
mi vyčítat, že mám málo zkušeností... Rozvedli jsme se.
:jojo: ... Tož tak (- každý, ať už si to přebere sám). Čauves!!!

PPavlaa — 5. 9. 2007 19:39

:lol: Slávku promiň, nechci se smát - jen ten tvůj příběh je stejnej jako ty ostatní, je to tady jako přes kopírák .... jo vztahy :/

tina — 6. 9. 2007 9:58

slávku, neříkám, že zrovna napoprvé, ale tu čtyřiku jsme jaksi nedohnali ani jeden

faf — 6. 9. 2007 10:04

LeeLoo, preco tak radikalne???

preco by mala prist o vsetko?

na druhej strane suhlasim, ze ked sa clovek pusta do nevery, musi ratat aj s moznostou, ze sa to dozvie partner a pacit sa mu to nebude, ako aj s moznostou, ze on sam neunesie vycitky svedomia a znici si ten stary vztah sam.

Na druhej strane, 22 rocna baba ma vsetko este len pred sebou a vraviet o strate vsetkeho v suvislosti s krachom prveho vztahu je trochu prehnane.

PetrHl — 6. 9. 2007 10:33

Slavek17 napsal(a):

Jaký průser? - Nejraději bych své vlastní dceři prvního partnera rozmluvil (na základě vlastních, tvrdě vykoupených zkušeností - ostatně, doufám, že to tak jako tak udělá její máma ;o))) .... :godlike:
Rada pro syny: Není nad to vyzkoušet si sexík nejméně se 4 různými partnerkami.
Rada pro dcery: Není nad to vyzkoušet si sexík nejméně se 4 různými partnery.
Pak teprve plánujte svatbu.

:godlike::godlike::godlike: moje řeč. Možná že v dnešní době je i číslo 4 málo. Já se vlastně kvuli tomuhle problému rozvádím. Byl jsem v podstatě první mé ženy, já měl v té době nějakých 6 zkušeností. Bohužel to takto funguje, asi je to potřeba, aby si člověk v dnešní době pokleslé morálky byl schopný vážit si toho co má.

PPavlaa — 6. 9. 2007 10:40

Určitě je to i o předešlých zkušenostech, ale bohužel to není taky všechno.... někdy je zkušeností habakůk a stejně ti ten druhej pláchne, neb teprve teď poznal svou životní lásku a konečně začal žít :usch:

PetrHl — 6. 9. 2007 10:46

Dominiko, to co tě tíží docela chápu. Jakmile jsi nad tím jednou začala přemýšlet, tak to stejně uděláš, jinak tě čeká život, kdy tě bude pořád nahlodávát Jestli by to s někým jiným nebylo ještě lepší, zkrátka tě to bude lákat. A nejhorší to bude až se ti bude blížit 30 let, to spousta žen začne vyšilovat a snažit se něco dohnat, protože si myslí, že po 30 přestávají být atraktivní.
Ty si hlavně pořádně rozmysli jak to provést, jak hodně si vážíš současného vztahu. Sice tě navádim k nevěře, kterou sám dost nesnášim, ale pokud nechceš o svého partnera přijít a jiného si vyzkoušet, tak si prostě s někým neznámým něco domluv na jednu noc někde v cizím prostředí nebo u něj, vymysli si opravdu pořádné alibi, nezapomeň se pořádně chránit a tomu "jednonocležníkovi" dej pořádně najevo že jde jen o jednu noc. HLAVNĚ NIKOMU NIC NEŘÍKEJ, ani nejlepší kamarádce.
Stejně ale pak budeš mít problém, protože se ti to bude líbit - bude to něco jiného než jsi zvyklá, leda že by byl ten nahodilý partner velký nešika. PŘEJI TI HODNĚ ŠTĚSTÍ a co nejrozumnější volbu abys jednou nelitovala

faf — 6. 9. 2007 11:10

PetrHl napsal(a):

Dominiko, to co tě tíží docela chápu. Jakmile jsi nad tím jednou začala přemýšlet, tak to stejně uděláš, jinak tě čeká život, kdy tě bude pořád nahlodávát Jestli by to s někým jiným nebylo ještě lepší, zkrátka tě to bude lákat. A nejhorší to bude až se ti bude blížit 30 let, to spousta žen začne vyšilovat a snažit se něco dohnat, protože si myslí, že po 30 přestávají být atraktivní.
Ty si hlavně pořádně rozmysli jak to provést, jak hodně si vážíš současného vztahu. Sice tě navádim k nevěře, kterou sám dost nesnášim, ale pokud nechceš o svého partnera přijít a jiného si vyzkoušet, tak si prostě s někým neznámým něco domluv na jednu noc někde v cizím prostředí nebo u něj, vymysli si opravdu pořádné alibi, nezapomeň se pořádně chránit a tomu "jednonocležníkovi" dej pořádně najevo že jde jen o jednu noc. HLAVNĚ NIKOMU NIC NEŘÍKEJ, ani nejlepší kamarádce.
Stejně ale pak budeš mít problém, protože se ti to bude líbit - bude to něco jiného než jsi zvyklá, leda že by byl ten nahodilý partner velký nešika. PŘEJI TI HODNĚ ŠTĚSTÍ a co nejrozumnější volbu abys jednou nelitovala

:supr:

Me — 6. 9. 2007 13:31

Můj přítel je můj první chlap, chodíme spolu 2 roky, též čas od času sním o někom jiném, ale nikdy to nedotáhnu do konce, prostě zůstane jen u toho snění. A po nějaké době mě to přejde. Být tebou, nechám to pár měsíců být/nejméně tak 3,4/, pokud tě přitahuje nějaký konkrétní chlap, nestýkala bych se s ním. Pokud nikoho konkrétního nemáš a láká tě nevěra jako taková, pak to asi bude větší problém..

Jinak nejsem zastánkyní toho, že by měl muž/žena vyzkoušet tolik a tolik partnerů.Někdy vám to prostě vyjde na celý život s tím prvním-stát se to může, pokud si oba sednete, jste naladěni na stejnou vlnu, nemáte potřebu jiných vztahů, úletů apod. A někdo zase musí zkoušet. Já bych v celém svém životě chtěla spát tak max.se 2-3 chlapama, zatím jsem u prvního. Nemám ráda takové to střídání, nějak mě to ani neláká/a také se bojím různých nemocí :o/, ale prostě to není ve mě, nemám potřebu. 4 chlapy bych tedy vůbec"zkoušet"nechtěla, to je fakt moc. Ale tak každému podle jeho gusta :hjarta:

LeeLoo — 6. 9. 2007 13:50

faf napsal(a):

LeeLoo, preco tak radikalne???

preco by mala prist o vsetko?

na druhej strane suhlasim, ze ked sa clovek pusta do nevery, musi ratat aj s moznostou, ze sa to dozvie partner a pacit sa mu to nebude, ako aj s moznostou, ze on sam neunesie vycitky svedomia a znici si ten stary vztah sam.

Na druhej strane, 22 rocna baba ma vsetko este len pred sebou a vraviet o strate vsetkeho v suvislosti s krachom prveho vztahu je trochu prehnane.

"O vsechno" jsem myslela jako o ten cely vztah, co ma, o vsechno, co ji ten vztah dava. Z jejiho prispevku vyplyva, ze je ve vztahu spokojena (vcetne milovani) a tento pocit u nekoho najit a 6 let mit je podle mne 1000x tezsi nez najit nekoho, kdo mi da nejaky "jiny" (mozna ani ne lepsi) sexualni zazitek. 

Prijde mi absurdni, nechat si jen tak "krachnout" takovy vztah. A aby nekrachl, to by ten kluk musel byt opravdu uplne slepej nebo ona totalni "herecka". Stejne neverim, ze by ji to vnitrne nehlodalo. A zamyslet se nad tim, ze snad ani neni normalni, ze je verna, kdyz je nevera v mode mi uz pride totalne ujety. Nemam v umyslu byt radikalni, jen otevrene rikam svuj nazor, ze tim vubec nic nevyresi, jenom skazi. Tedy za predpokladu, ze se s nim nechce rozejit, co pise, ze nechce.

PPavlaa — 6. 9. 2007 14:07

já souhlasím s LeeLoo

Selima — 6. 9. 2007 15:05

Ono ale zvedavosť je sviňa, a niekedy sú tie predstavy také lákavé... Človek môže mať pocit, bohvie o čo neprichádza,  a pritom... realita býva biednejšia. Nemusí, ale môže, šance sú tak 50:50.

Ladie — 6. 9. 2007 15:35

Já taky žiji se svým prvním a jediným. Dříve jsem měla stejné myšlenky, jako Dominika, ale nějak samy časem odezněly...

Dominika 22 — 14. 9. 2007 14:37

Ahojky, koukám, že jste se dost rozepsali a těší mě to. Vzhledem k tomu, že můj přítel je poslední dobou nějaký ohleduplný a plní mi všechno co mi na očích vidí a možná i víc :D. Jsem moc spokojená a nechci si to pokazit. Vím,že se to nemusí dozvědět, ale může ....  a to mě děsí. Budu dále věrná a šťastná, že ho mám, protože vím, že někdo třeba nenajde toho pravého za celý život.

Ale čiště z mě zvědavosti kdo z vás byl nevěrný???

Ladie — 14. 9. 2007 14:49

Já ne, nějak to nemám zapotřebí :par:

Dominika 22 — 14. 9. 2007 14:53

Chválím :D

PPavlaa — 14. 9. 2007 16:00

Ahojky, koukám, že jste se dost rozepsali a těší mě to. Vzhledem k tomu, že můj přítel je poslední dobou nějaký ohleduplný a plní mi všechno co mi na očích vidí a možná i víc . Jsem moc spokojená a nechci si to pokazit. Vím,že se to nemusí dozvědět, ale může ....  a to mě děsí. Budu dále věrná a šťastná, že ho mám, protože vím, že někdo třeba nenajde toho pravého za celý život.



:supr:

Selima — 14. 9. 2007 16:36

Dominika 22 napsal(a):

Ahojky, koukám, že jste se dost rozepsali a těší mě to. Vzhledem k tomu, že můj přítel je poslední dobou nějaký ohleduplný a plní mi všechno co mi na očích vidí a možná i víc :D. Jsem moc spokojená a nechci si to pokazit. Vím,že se to nemusí dozvědět, ale může ....  a to mě děsí. Budu dále věrná a šťastná, že ho mám, protože vím, že někdo třeba nenajde toho pravého za celý život.

Ale čiště z mě zvědavosti kdo z vás byl nevěrný???

:rock: :rodna:

Selima — 14. 9. 2007 16:38

Ale teda nie prv0m ua nie zo zvedavosti - ale takému dlhodobému partnerovi, ktorý mi bol neverný. Túžba po pomste a truc nie je dobrá motivácia, neodporúčam. Ani som si to neužila :rolleyes:

Ivča K. — 16. 9. 2007 17:04

Slavek17 napsal(a):

Tino,
to je dobře, že vám to klape hned napoprvé a že v tom máte jasno. Já jsem si vzal za ženu hned tu svoji první lásku (a měl jsem jasno).
Jenže to nevyšlo -  moje partnerka začala po několika letech mít roupy a začala být nespokojená, resp. čím dál náročnější - a začala
mi vyčítat, že mám málo zkušeností... Rozvedli jsme se.
:jojo: ... Tož tak (- každý, ať už si to přebere sám). Čauves!!!

SLÁVKU, u nás to bylo naprosto obráceně,já byla tzv.vyblázněná ažaž a chtěla jsem se usadit,BM měl za sebou zkušenosti asi s deseti dívkami a nakonec to stejně špatně dopadlo.Já mu zahla,on mi to vrátil,ale při tom splodil dítě a potom už bylo všechno na h...o.

DOMINIKO

Pokud vám to klape a miluješ ho,nedělej to.Bude Tě to tížit jako balvan a pokud nejsi zhýralá nymfomanka,dřív nebo později se přiznáš,třeba v malicherné hádce a budeš toho litovat.Já mám zkušeností hodně,ale jedno vím na beton,nejkrásnější je to s tím,koho miluješ.Je to jako bys milovala svíčkovou v závodce,ale chtěla bys ochutnat tu,co má Tvá kolegyně vedle u stolu.Při tom má to samý,ale na jiném talíři a má oblízaný příbor.Ta Tvoje porce by mezitím vystydla a už by ti nechutnala.
Já chlapy zbožňuju,ale když mám nějaký vztah a miluju ho,tak bych neměla chuť ani na Brada Pitta.Pokud začnu pokukovat po něčem jiném,vím,že něco není v pořádku na našem vztahu.

PPavlaa — 16. 9. 2007 17:08

Ivi, napsala jsi to moc krásně ;) :pussa:

PetrHl — 16. 9. 2007 17:13

Ivča K. napsal(a):

Slavek17 napsal(a):

Tino,
to je dobře, že vám to klape hned napoprvé a že v tom máte jasno. Já jsem si vzal za ženu hned tu svoji první lásku (a měl jsem jasno).
Jenže to nevyšlo -  moje partnerka začala po několika letech mít roupy a začala být nespokojená, resp. čím dál náročnější - a začala
mi vyčítat, že mám málo zkušeností... Rozvedli jsme se.
:jojo: ... Tož tak (- každý, ať už si to přebere sám). Čauves!!!

SLÁVKU, u nás to bylo naprosto obráceně,já byla tzv.vyblázněná ažaž a chtěla jsem se usadit,BM měl za sebou zkušenosti asi s deseti dívkami a nakonec to stejně špatně dopadlo.Já mu zahla,on mi to vrátil,ale při tom splodil dítě a potom už bylo všechno na h...o.

DOMINIKO

Pokud vám to klape a miluješ ho,nedělej to.Bude Tě to tížit jako balvan a pokud nejsi zhýralá nymfomanka,dřív nebo později se přiznáš,třeba v malicherné hádce a budeš toho litovat.Já mám zkušeností hodně,ale jedno vím na beton,nejkrásnější je to s tím,koho miluješ.Je to jako bys milovala svíčkovou v závodce,ale chtěla bys ochutnat tu,co má Tvá kolegyně vedle u stolu.Při tom má to samý,ale na jiném talíři a má oblízaný příbor.Ta Tvoje porce by mezitím vystydla a už by ti nechutnala.
Já chlapy zbožňuju,ale když mám nějaký vztah a miluju ho,tak bych neměla chuť ani na Brada Pitta.Pokud začnu pokukovat po něčem jiném,vím,že něco není v pořádku na našem vztahu.

:supr::supr::supr:

PPavlaa — 16. 9. 2007 17:17

Ahoooj Peťo :pussa:

taky miluješ svíčkovou ;):lol:

PetrHl — 16. 9. 2007 17:20

PPavlaa napsal(a):

Ahoooj Peťo :pussa:

taky miluješ svíčkovou ;):lol:

Ahoj Pavli, ANO :offtopic:

PPavlaa — 16. 9. 2007 17:25

PetrHl napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Ahoooj Peťo :pussa:

taky miluješ svíčkovou ;):lol:

Ahoj Pavli, ANO :offtopic:

:) se teda musíme domluvit, budem ochutnávat spolu ;):gloria:

PPavlaa — 16. 9. 2007 18:43

Peťo :gloria: máš plnou schránku SZ :dumbom: jak ti mám asi odepsat :vissla:

Ivča K. — 16. 9. 2007 21:51

Pavli a Peto,běžte do závodky na svíčkovou a já si radši skáknu do bufetu na pořádnou klobásu. :P:lol:

PPavlaa — 18. 9. 2007 7:35

Ivi, pojď s náma, tě berem do trojky :vissla::lol: