lavský — 23. 8. 2007 17:16

ahoj, jen bych rád, kdybyste mi něco napsali na můj příspěvek. nevěděl jsem, kam to dát, toto mi přišlo jako vhodné.
Ahoj, rád bych tímto poprosil o radu nebo názor. Předem bych byl moc rád, kdyby mi nikdo nenadával typu (tak dkyž jsi dělal blbosti ..), toho jsem si už užil.
Pořád jsem chtěl najít nějakou holku, ale byl jsem dost odtažitý a nikdy jsem moc se s nikým nebavil, byl jsem sám sebou, jen s těmi, co jsme znal a tak ... nevím už ani proč, je to dávno. Vždy jsem nějak ťuknul, třeba pohledem, na tu holku, ona třeba taky koukla .. ale nic z toho nebylo .. já kouknu opět, ona nic .. chtěla být asi dobývaná .. Nebo narovinu jsem řekl holce napůl v žertu, že co kdybychom to spolu zkusili a tak, a ona "že nejsem její typ", přitom jsem cítil, že jsem jí zaujal. Jinak to se týkalo práce, nikdy jsem nikam nechodil .. jen tam, kde jsem lidi znal a tak. Takže práce nákup domů. Občas na diskotéku, ale s lidmi z práce a většinou s těmi jsem se bavil ..
vždy jsem šel na diskotéku ne se uvolněně bavit, ale "někoho sehnat".
// no a pak už jsem nevěděl, co s těmi holkami, tak jsem udělal to, že jsem přemýšlel, zda je neodrazuji tím, že jsem v práci schopný (spousta holek na mě i koukalo závistivě, místo aby se kluka snažily získat), a tak jestli nejsem moc sebevědomý a tak. Taky mě zajímalo strašně moc věcí, všechno, hvězdy, příroda, focení, auta, mobily, pc, a o všem jsem četl, miloval jsem neustálé rozšiřování obzorů, spoustě lidí jsem vybíral elektroniku a tak. A tak jsem měl přehled, a nechápal jsem, jak se můžou bavit tak povrchně, aniž by je zajímalo, co a jak funguje, neustále sje chtěl jít dopředu, pořád jsem nebyl na hranicích možností. A čekal jsem, že holky poletí na mě za to, co znám. A ono já jsem skutečně holky třeba zaujal, ale bohužel ... nic mco nevyšlo. byl jsem zaujatý a odtažitý. tak jsem se snažil říct si, že znát a učit se je špatné, že to je k ničemu, a zjistit, čeho si na sobě vážím a proč. A snížit to, abych nebyl tak sebejistý a nešel dopředu (přitom mě údajně lidi kolem měli rádi - prý). že je to stejně jedno, že prostě je to fuk, co znám, že stejně holku nesbalím, že je jim to jedno (určitě říkáte, proč jsem nežil, ale proč jsem tak usilovně hledal). A tak jsem se snažil, abych neměl pocit jako dobrý, nebo vážit si sebe, když se něco naučím nebo se mi něco povede. A tak jsem nad tím přemýšlel, až se něco po..... A opravdu. když se mi něco povedlo, tak mi to bylo víc jedno .. také jsem se hůř učil. neměl jsem třeba z některých věcí radost. Nebyl jsem si někdy jistý, jako kdybych neměl své názory. Přestával jsem si pamatovat ..
nevíte, jak z toho ven? díky

KůžeLíná — 23. 8. 2007 18:32

Z Tvého slohu a stylistiky předpokládám, že jsi cizinec. Nebyl spíše problém v tom, že Ti nerozumněli/y?

lavský — 23. 8. 2007 18:44

Děkuji za odpověď ..
nejsem cizinec, jen jsem to sem zkopíroval, protože jsem to dal ještě na jednu diskuzi, co mi poradí, proto možná tak krkolomné ...

sexynet — 23. 8. 2007 19:09

Kolik je ti let? Tipnul bych tak kolem 25. Podle me jsi proste jen "standardni produkt" dnesni doby - sama technika, a "clovek" pomalu prestava umet komunikovat s jinymi lidmi.

Jak pises, ze jsi prestal brat vazne to, co umis, ze jsi se prestal ucit, ze te prastalo hodne veci bavit - to je podle me zbytecne rozhodnuti - v tom smyslu, ze na tom vysledek nijak nezavisi. Spise se dal zajimej o to vse, o co jsi se zajimal drive, a jeste si naloz na zada vic - zacni se zajimat o zeny. Jak mysli, jak sechovaji, jake veci a jaci muzi se jim libi, co maji rady v sexu, co je vzrusuje a co ne. A myslim, ze se dovis HAFO krasnych a zajimavych veci, ktere ti rozhodne v navazovani vztahu se zenami pomohou vice, nez znalost zapojeni cipove sady zakladni desky.

Jednu vec ti prozraditm hned - zeny maji rady intelektualni morotkare - ve dne partner do divadla, inteligentni spolecik, v noci vousaty drsny motorkar :lol:

Kiara — 23. 8. 2007 19:31

No, sexynete, trefil jsi opětovně hřebíček na hlavičku :lol:
Ovšem bez těch vousů ;) tak nějak jsem si představila ZZ-Top a podobnej extrém raději nebrat :P
Že by mě partner na noc místo peřinkou přikryl plnovousem, to spadá spíš do představ na pomezí horroru :P
Raději všeho s mírou :P

sexynet — 23. 8. 2007 19:43

Kiara: To melo jen evokovat predstavu drsneho muze, hehe, kazda si jiste predstavi toho sveho drsone :) Nektera horala z Francouzskych Alp, nektera stylu Van Damme, jina culikare Segala, jina treba trolla ze Svedkych jeskyni :lol:

Kiara — 23. 8. 2007 20:25

Hm... a já už mám vybráno :) Po pravici mi sedí kočka, po levici sinek, houkající jak sůva, takže tuto diskusi pro tento den uzavírám :jojo:
Kočka by mi ani tak nevadila, sinek mi vadí velmi.

lavský — 23. 8. 2007 20:28

díky za všechny reakce. naopak, hodně holek sjem uměl zaujmout. nejsem hloupý. to ví každý, že holku nezaujmete tím, co znáte o základních deskách, ale principiálně; jste schopní, zároveň přátelští a zároveň máte šarm. co víc si přát? možná to, jít někam ven a nesedět zavřený doma. Pak jste odkázáni na lidi jen z práce. Nikoho jiného jsem neznal !!!!!!!!!!!!!!!!!
a když jsem vyšel ven, prostě mě začalo štvát, že nikoho nemám, jen jsem nějakou viděl ... a přitom jsem hodně kolegyň v práci dokázal zaujmout ....

vlcice_samotarka — 23. 8. 2007 20:47

tywe, mne jeden zaujal, kdyz mi mimo jine o zakladnich deskach vykladal.

lavský — 23. 8. 2007 23:49

hlavně mi šlo ale o to poslední, co jsem psal !!!

KALIK — 24. 8. 2007 6:44

vlcice, a byly ty desky kompatibilní s Ubuntu? :lol:

lavský, není třeba se tak přemáhat. Chce to méně upjatosti a víc uvolněnosti a jak říkal Sexýk, trošku se o ženských něco dozvi, třeba tady na Babinetě je studnice vědění o ženách ;)

helena — 24. 8. 2007 7:00

"Žena je jako stín - běž za ní, utíká před tebou, jdi před ní, bude ti v patách."

Není to možná přesné znění, ale na tom nezáleží. Na diskotéky se nechodíš bavit, ale "nějakou sbalit", čekáš, že "holky na tebe poletí za to, co znáš". Co takhle trochu polevit v tom úsilí, nějakou sehnat za každou cenu a zkusit se "povrchně bavit" bez předvádění svého "širokého rozhledu"?
Ty fakt nemáš jiné kamarády, než "lidi z práce"? Tak to změň - máš koníčky, najdi si stejně "postižené" a přidej se k nim, možností je spousta. To tvoje "práce, nákup, domů" je spíš styl zaměstnané matky od rodiny (a ještě ne každé).

baba — 24. 8. 2007 7:13

lavsky, zhusta zvolni, nechod balit zensky,ale jen se bavit,a ona se casem ukaze nejaka, s kterou postavite treba novy raketovy motor.

sexynet — 24. 8. 2007 7:51

Njn, holt ona je ta vysoka inteligence a sectelost v navazovani vztahu spis na skodu.
Inteligent bude analyzovat problem, a "IQ 80" suka - protoze neprimysli, ale DELA :)

Navic, laska je vec ciste pudova - bud to pude a nebo nepude :lol:

baba — 24. 8. 2007 7:53

sexynet napsal(a):

Njn, holt ona je ta vysoka inteligence a sectelost v navazovani vztahu spis na skodu.
Inteligent bude analyzovat problem, a "IQ 80" suka - protoze neprimysli, ale DELA :)

Navic, laska je vec ciste pudova - bud to pude a nebo nepude :lol:

k tomu neni co dodat, je to tak.

lavský — 24. 8. 2007 9:08

iq 80 šuká a iq 125 taky šuká, jen myslí i na jiné věci a třeba prožívá i něco jiného ..

lavský — 24. 8. 2007 9:12

Jo a ještě něco; nemusíte se bavit o deskách a tak, to stačí tak názorně, aby věděla, čemu všemu rozumíte, dál se můžet e bavit o jídle, filmech, sexu, o čemkoliv ...

baba — 24. 8. 2007 9:33

lavský napsal(a):

Jo a ještě něco; nemusíte se bavit o deskách a tak, to stačí tak názorně, aby věděla, čemu všemu rozumíte, dál se můžet e bavit o jídle, filmech, sexu, o čemkoliv ...

no, tak kdyz mas jasno, pak neni co resit :lol:

helena — 24. 8. 2007 9:34

Chlapče můj naivní s IQ 125 - ta slečna nechce, abys jí názorně předvedl, čemu všemu rozumíš. Nejdřív se baví o čemkoliv a teprve potom se oslňuje znalostmi a rozhledem. Jestli začínáš takhle, tak se potom nediv - buď slečna získá dojem, že na tvoje znalosti nemá, nebo ji docela obyčejně nudíš.

qwassa — 24. 8. 2007 9:42

Ahoj lavský. Vrátila bych se na Tvým místě k rozšiřování obzorů. To jsi psal, že Tě bavilo, i to bylo napsaný v tvým příspěvku celkem srozumitelně a jasně a hezky. Co se týká holek, tak prostě s rozšířením obzorů v jiných oblastech dojde i k rozšíření obzorů v oblasti "holky a co z toho". To co děláš teď nedělej, dělej to, co Tě bavilo předtím. Jen jakoby se kousek vrať a pak trochu jinudy a pořád někam dopředu.

Ráček — 24. 8. 2007 10:13

Lavsky, na mě ten tvůj příspěvek působí moc zmateně...se přiznám:P
Je chválihodné, že se snažíš si rozšířit obzory, ale myslím si , že 99% žen bude povídání o " základní desce " velice nudit.....:usch: Mě třeba můj partner se se mnou dokázal bavit o všem néé o tom co všechno zná a umí, ale i o věcech , které se líbily mě ´...Některá má ráda přírodu,výlety, jiná třeba motorky nebo tanec...Každá je jiná, ale na to bych vsázela... Skoro každá žena hledá podvědomě partnera pro život a otce svých dětí, tak taky zaboduješ, jestli máš rád děti....Můj partner tím hodně zabodoval :rodna:

Regina — 24. 8. 2007 10:22

Jdeš na to přes hlavu,  jako když pitváš žábu, než abys ji radši nechal kvákat u rybníka.
Be happy, uvolnit se, nekontrolovat se tolik. Hlavně mám pocit, že si moc nevěříš a jsi nasratý, že si tě holky nevšímaj.
Spíš najdeš tu správnou v nějaké partě než náhodou.  Přitáhneš k sobě podobný lidi, jaké hodnocení máš o sobě. Je na tobě, jestli to je looser nebo queen of the night. Pardon za tu angličtinu,  tak nějak to vystihuje lépe.

sexynet — 24. 8. 2007 10:24

lavský napsal(a):

iq 80 šuká a iq 125 taky šuká, jen myslí i na jiné věci a třeba prožívá i něco jiného ..

Tak to je skvelé a není co řešit :-)

Tiina — 24. 8. 2007 10:47

Já bych řekla, že se na to zbytečně koncentruješ, nech to plavat.  BTW mě kdyby někdo povídal o základní desce, sice bych se tvářila, že zaujatě poslouchám, protože jsem slušně vychovaná, ale ve skutečnosti by mě to šíleně nudilo, není tohle třeba ten problém ? Že ty slečny absolutně nezajímá jakej, že ten procesor je nejlepší a tak ?

Oxi — 24. 8. 2007 11:04

Programátori majú pánsku jazdu. Vypili sii a kecajú. Jeden sa chváli:
- Minule som bol na diskotéke, zbalil som tam super babu. Peknú aj inteligentnú. Zobral som ju domov. Pokecali sme, dali sme si vínka, som ju objal, ona sa ku ma pekne pritúlila. Pobozkal som ju, ona mňa. Potom som ju posadil na klávesnicu nového notebooku, vyhrnul sukňu a...
- Ty vole, ty máš nový notebook? No, davaj, rýchlo hovor, aký?!

Míša Kulička — 24. 8. 2007 11:17

To je jasné, tu holku zajímá spíš tvůj vztah k ní než tvůj vztah k počítačům nebo k čemukoliv jinému.
Osobně mě kolem těch 20 let odradil každý chlap, který by se mě na první schůzce snažil oslnit svými znalostmi. Tehdy jsem takové týpky brala jako nafoukané blbečky (s prominutím). Teprve později mi došlo, že si jen přede mnou natřásali peří, ale i tak se mi tento způsob namlouvání moc nepozdává.

Daniela S. — 24. 8. 2007 11:58

Je rozdíl se před někým kasat svými vědomostmi a s někým si povídat o tématu, které oba zajímá. A ne že by neexistovaly holky, které budou zajímat i ty základní desky. Jeden mě sbalil na podrobné a pochopitelné vysvětlení s nákresy a rovnicemi, proč někdy je za letadlem bílá čára a někdy ně. Já mu na oplátku osvětlila, jak funguje šicí stroj, jeden jsme společně rozebrali, a od té chvíle je to láska jako trám.

lavský — 24. 8. 2007 16:45

Daniela S. napsal(a):

Je rozdíl se před někým kasat svými vědomostmi a s někým si povídat o tématu, které oba zajímá. A ne že by neexistovaly holky, které budou zajímat i ty základní desky. Jeden mě sbalil na podrobné a pochopitelné vysvětlení s nákresy a rovnicemi, proč někdy je za letadlem bílá čára a někdy ně. Já mu na oplátku osvětlila, jak funguje šicí stroj, jeden jsme společně rozebrali, a od té chvíle je to láska jako trám.

přesně jak říkáš; bavil jsem se o tématu ...
za letadlem je bílá čára podle výšky .. všude je jiná teplota, kondenzace par :kapitulation:

proč to tady vypadá, že jsem neohrabaný člověk, který se nedokáže přizpůsobit diskuzi, dynamicky jí rozvíjet a popisovat tak, aby ženu zaumul...?

Selima — 24. 8. 2007 16:48

No, sám si to dosť zúfalo opísal; možno nie celkom realisticky, ale ja osobne by som sa do debaty s tebou nehrnula...

Kiara — 24. 8. 2007 17:17

Sel: svatá pravda. V prvopočátku musí oba dva najít společné téma, společnou řeč, musí si umět vzájemně naslouchat a né si vést umanutě svou ve snaze protějšek ohromit, kterak jsem erudovaný/á :lol:
Dejme tomu člověka, který kočky zrovna moc nemusí bych asi těžko zaujala půlhodinovým líčením, co všechno mi moji mafiáni provedli :), chlapa, který je bezdětný by sotva zajímaly moje peripetie s téměř dospělými potomky atd. atd. Stačí se zmínit jednou-dvakrát a když je nabíledni, že nahozené téma protějšek zrovna netankuje, buď téma šikovně změnit, nebo na oplátku nechat zase chvíli mluvit protějšek ;)

Maxík — 24. 8. 2007 18:31

lavský:
To víš, život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód!
No a ženský – ty by za ideálního stavu měly mít roletové menu a interaktivní nápovědu!

sexynet — 24. 8. 2007 19:18

Maxík: Roletove menu netreba. Staci zip na puse :lol:

LViktorka — 24. 8. 2007 19:36

Maxík napsal(a):

lavský:
To víš, život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód!
No a ženský – ty by za ideálního stavu měly mít roletové menu a interaktivní nápovědu!

Co to je? To mě zajímá!
Jinak pro lavského: dooost dobrý tema: lavský, jmenuje se skoro jako já, což je povážlivé!!!, je evidentně inteligent rozhodnut "ohúriť" (to je slovensky, čeština adekvátní výraz asi nemá, "oblbnout" je příliš hloupé, "ohromit" je příliš studené, prostě je to "nalákat babu" na ty nejpestřejší křidélka, které on sám uznává za NEJPESTŘEJŠÍ), já myslím, že to dělá dobře, protože selekce je pak jednoduchá, ty dívky méně toužící po vědění a více toužící po tučném kontu ev. megasvalech, rychle odpadnou...), jenom nechápu, čemu se diví, že těch holek, které se rozhodol sbalit, je tak málo, když v momentě, když "už ju sbalí", se nevěnuje výhradně tomu, o čem se chce bavit ona? Chytla se přece na "nejpestřejší křidélka" a pak "už si chce hrát na svém písečku", tak by se měl věnovat tomu, co chce ona a ne jí VNUCOVAT své jakési desky... :pussa:

Hanka1 — 24. 8. 2007 19:43

lavský napsal(a):

iq 80 šuká a iq 125 taky šuká, jen myslí i na jiné věci a třeba prožívá i něco jiného ..

:supr:

Lavský, myslím, že ta inteligence není na škodu. Já ji třeba dost obtížně hledám ...
Spíš bych řekla, že jsi prostě ještě nenarazil na tu, která by ti "rozuměla"... a chce to jenom trochu víc trpělivosti. Máš u mě jedno významné plus, že se snažíš se svým "problémem" něco udělat a pochopit "ženskou" duši ... Jenom pozor - ženská duše je zmítána emocemi, a ty se pochopit nedají ...  Já ty své emoce taky někdy nechápu :)

Chce to jenom neztrácet naději.
To by v tom byl čert, aby ta pověstná jiskra jednou nepřekročila. ;)

Kiara — 24. 8. 2007 19:45

sexynet napsal(a):

Maxík: Roletove menu netreba. Staci zip na puse :lol:

Jenom suše podotknu - nad některými nápadníky skutečně stačilo s povzdechem spustit roletu :gloria: a to roletu zapomnění :lol:

vlcice_samotarka — 24. 8. 2007 21:42

lavský napsal(a):

proč to tady vypadá, že jsem neohrabaný člověk, který se nedokáže přizpůsobit diskuzi, dynamicky jí rozvíjet a popisovat tak, aby ženu zaumul...?

To neres, vsichni nemuzou mit vsechno. Kdyz to tak vezmu, tak muj chlap je v podstate taky suchar. Umi se bavit o ruznych datovych objektech a zapouzdrenich, dokaze hodiny cist anglicky fora o geometrii kol od Garyho Fishera, muze mi dost dlouho popisovat rozdily mezi fotkami porizenymi digitalem a obycejnou zrcadlovkou. Ja uz jen ziram, kolik toho jeho hlava muze pojmout.  Ale prave proto si ho vazim. Ma spoustu vlastnosti, kere jsem nidky nemela a nikdy mit nebudu. Nasavam a ucim se to od nej....

Axi — 24. 8. 2007 21:57

vlcice_samotarka napsal(a):

lavský napsal(a):

proč to tady vypadá, že jsem neohrabaný člověk, který se nedokáže přizpůsobit diskuzi, dynamicky jí rozvíjet a popisovat tak, aby ženu zaumul...?

To neres, vsichni nemuzou mit vsechno. Kdyz to tak vezmu, tak muj chlap je v podstate taky suchar. Umi se bavit o ruznych datovych objektech a zapouzdrenich, dokaze hodiny cist anglicky fora o geometrii kol od Garyho Fishera, muze mi dost dlouho popisovat rozdily mezi fotkami porizenymi digitalem a obycejnou zrcadlovkou. Ja uz jen ziram, kolik toho jeho hlava muze pojmout.  Ale prave proto si ho vazim. Ma spoustu vlastnosti, kere jsem nidky nemela a nikdy mit nebudu. Nasavam a ucim se to od nej....

Zapouzdření je důležitý, jinak bychom se z toho posrali. A obyčejná zrcadlovka - hmmmm. :)

vlcice_samotarka — 24. 8. 2007 22:06

Axi napsal(a):

Zapouzdření je důležitý, jinak bychom se z toho posrali. A obyčejná zrcadlovka - hmmmm. :)

Tak to kazdopadne! Zapouzdreni, dedicnost atributy a metody! Nadherne veci! A divil by ses, kolik kvalitnich fotek vznika prave z obycejnych zdcadlovek.

Axi — 24. 8. 2007 22:17

Hm, pán má asi něco, čemu se říká geek appeal. Dobrou.

vlcice_samotarka — 24. 8. 2007 22:22

*

vlcice_samotarka — 24. 8. 2007 22:25

Axi napsal(a):

Hm, pán má asi něco, čemu se říká geek appeal. Dobrou.

Tojo, jsem na ne nejak zatizena, to se priznam bez muceni ;-))) Vzdy je hledam po nejakych odbornych forech ;-)) (jsem hrozna:D)
Mne vzdy pritahovali chytri kluci, od zakladky jsem k nim tihla...Samozrejme neni geek jako geek. Setkala jsem se typky, co neumeli ani si uvarit caj nebo to byli totalni asocialove. Ale neva, ted mam sportovce, co se vyzna v databazich i v umeni. Nechce deti, je moc hezky a ma perfektni telo. A to vsechno v jednom je naprosta raritka...

Allice — 25. 8. 2007 12:59

Pri cteni tohoto tematu jsem si vybavila jedno prislovi:

Hloupý říká, co ví. Moudry ví, co říká.

To s tím letadlem proc tam jsou čáry, to bylo pro ilustraci, že se se tím "dostali" (Daniela.S) . A ty odpovis (i kdyz to nebyla otazka),das najevo, ze to taky vis, abys oslnil? ..Nechci byt nespravedliva, ale tak to na me pusobi. A nebo ja jsem to spatne pochopila :) A to prislovi, vubec nepochybuji o tvych znalostech, to prislovi je v puvodnim zneni..

siska — 25. 8. 2007 21:00

lavský-když se  začíná konverzovat, tak vždycky nějak obecně, pro tebe asi povrchně, ale lidi se oťukávají. Když jdeš na diskotéku, nečekej, že tam budeš diskutovat o problému do hloubky. Pokud chceš ukázat své znalosti, musíš chodit jinam. Tam, kde se to očekává. Do knihovny, čítárny, zkus se bavit s prodavačkou fotoaparátů (pokud na nějakou v tomto oboru narazíš).
Hlavně nepořádej hony, to se pozná. Nedělej z toho vědu, bež se bavit. Ne diskutovat. Pak se to samo nějak vyvrbí.

Macex — 28. 8. 2007 16:20

Mne zaujala jiná věc, že hledáš pořád v práci? Asi děláš ve velké firmě, ale pokud nemáte pobočky po celé republice a několik tisíc zaměstnanců, tak pro většinu lidí platí pravidlo - co je v domě, není pro mě... což platí nejen pro bydlení, ale hlavně pro práci....
Tudíž možná i zaujmeš (jak sám popisuješ), ale z principu jseš pro ně tabu.
Určitě bych volila známé známých, známé kolegů, známé příbuzných atd.... tam se potkáš, tam prohodíš slovo, tam se seznámíš s někým, kdo ti bude sympatický a bude mít nějaký stejný koníček a z pár přátelských setkání může vzniknout i něco víc....
Doufám, že na ně nehupsneš rovnou v práci po večírku s tím, že už bylo dost hovoru o základní desce, teď bysme to spolu mohli zkusit.... :lol:

lupina montana — 28. 8. 2007 16:55

Ježíšmarjá, Vánek na obzoru! spas se kdo můžeš!!
No...už tě vidím, Zefýre, jak s neutuchajícím nadšením nasloucháš sáhodlouhému výkladu o výrobě kokosové moučky :dumbom::dumbom::dumbom:
Milý hochu, jestli von ten tvůj problém nebude vězet právě v tomhle...co? :co::dumbom:

Lavský - představ si to namlouvání nějak jako u zvířat -všechny ty tance a výpady a zkoušení, jestli se už možno přiblížit. Jen že u lidí je to delší....Rozhovor namlouvací má být jako píseň, kterou dáváš najevo, že toužíš po zmíněné slečně :) To je ta relevantní informace...žádné "technologie" :)
Ostatně - každá ženská ocení důstojný zájem a to, žes vůbec našel odvahu se zajímat......jestli se z toho něco vyvine, je druhá věc, ale tohle má být začátek........flirtík, tak trochu.

helena — 29. 8. 2007 7:32

To se tak svěřuje Pepa kámošovi, že má problémy s holkama a ten mu říká:
"To nesmíš jít hned na věc. Trochu romantiky - procházka, hvězdičky, kytičky, poezie... to na holky zabírá."
Takže Pepa sbalí novou slečnu, večer usednou v parku na lavičku a Pepa se ptá:
"Hvězdičky vidíš?"
"Vidím!
"Kytky voní, cítíš?"
"Cítím"
"Nezvala jsi četla?"
"No... četla..."
"Tak fajn, svlíkej se!"

lupina montana — 29. 8. 2007 10:56

:lol::lol::lol::lol:..............:supr:

Somaia — 29. 8. 2007 11:50

Zephyr napsal(a):

Milý hochu - jak tak čtu, tak nemáš problém potkávat nové lidi, fluktuace lidí i žen kolem Tebe je dost vysoká, takže máš zčásti vyhráno... ALE!
Jistě kolem sebe vidíš spoustu párů, kde mužem je samolibý, jednoduché vtípky házející, leckdy i nepříjemně vlezlý či obhroublý chlap. A jistě se ptáš, co na něm ty ženské vidí. Tak tedy: Neptej se. Vezmi na vědomí, že sebechytřejší ženu sbalíš spíše na laciné prepubertální vtípky (budeš pro ni "zábavný týpek"), často hraničící se sexuálním obtěžováním, než že jim budeš předvádět svoje znalosti něčeho, v čem se vyznají asi tak jako já ve výrobě kokosové moučky. To pro ně budeš jen nudný páprda... Napřed musíš zaujmout - jestli jsi nebo nejsi dobrý a pozorný partner, na tom v téhle primární fázi vůbec nezáleží, to není žádné plus.
Nejsem na tom o nic lépe než Ty - ženskou nemám, zaujmout dovedu tak nejvýš jako důvěrný kamarád, vrba. Ale o mě nejde. Tvůj hlavní problém podle všeho je jen to, co jsem Ti popsal výše. Tak se nad tím zkus zamyslet...

No promiň, Zefíre, ale teď si připadám jako z jiné planety. Kdybych měla absolvovat tebou popsané "rande" s osobou, kterou takhle popisuješ a ještě při tom tak nehorázně zevšeobecňuješ, tak to vydržím maximálně tak 15 minut a to jen proto, že jsem "slušně vychovaná" a při nejbližší příležitosti beru nohy na ramena a už NIKDY více........

Jestli mě na muži něco 100% zaujme, tak je to vzdělanost v oboru "vztahová empatie", IQ a vzhled rozhodně nejsou u mě  prvotním a  jediným hodnotícím kritériem. Myslím, že znám i docela dost bytostí ženského pohlaví, které mají žebříček hodnot stejně postavený jako já.
Tak teď nevím, buď ty nebo já žijeme na jiné planetě nebo je u tebe "něco" jiného v nepořádku, když to vidíš zcela odlišně a dáš tomu ještě nálepku "JEV OBECNÝ".

Macex — 29. 8. 2007 12:04

Ale myslím, že Zephyr dal příklad, který vidí kolem sebe. Hrozně záleží na věku, na prostředí a bohužel i na vzdělání....
Jinak se bude chovat a dívat na potenciální protějšky skupinka holek čerstvě prošlých pubertou někdě "před dízou", jinak se bude dívat skupinka holek kolem 25 let v prostorách Aerobic-centra, jinak se bude dívat skupinka holek kolem 35 let v kavárně, nebo jinak se bude dívat skupina žen smíšeného věku u pásu v továrně, jinak se bude dívat skupina prodavaček na po pracovním srazu v báru, a jinak se bude dívat skupina vysokoškolaček na firemní párty či školním srazu po x-letech....
Tudíž někoho zaujme neustále vtipkující šašek, který je opravdu až místy drzý, ale úžasně baví část společnosti a někoho zaujme člověk, který zádumčivě postává stranou a nad obhroublými vtipy ostatních kroutí hlavou a považuje je za přízemní.....

helena — 29. 8. 2007 12:20

Ale o to sakra nejde. Šaškovat (třeba z nervozity) může i jinak velmi kultivovaný člověk a zádumčivě postávat stranou a dojmem myslitele působit recidivista, kterému se honí hlavou, kolik mu "hodí" to poslední přepadení.
Jak už psala lupina - důležité je namlouvání. Ptáci nosí samičkám barevné kamínky či tučné červíky, rybky tančí svatební tance, kocouři "zpívají" po střechách (u nás zrovna dneska ve 3,15 :-))  a jediným důvodem pro tohle blbnutí je ulovení samičky, protože jen ten, který ji zaujme, vyhrává.

Somaia — 29. 8. 2007 12:23

Macex: přiznám se, že tvému příspěku nerozumím.  Jinak se dívat se na co??? Přisprostlý, obhrblý vtipálek byl pro mě vždycky tím čím JE, ať mi bylo 15 nebo 35 let a pádila jsem pryč mílovými kroky jak z dikotéty tak i z Fit centra.

merunka — 29. 8. 2007 12:23

Moc zajímavé téma.Mě osobně připadá,že stále jen řešíš své Já,Já zaujmout,Já hledet,Já JáJá:reta: Nezlob se,ale zaujme tě taky nějaká dívka?Jestli ano,tak se snaž né oslňovat až tak svou osobou,ale spíš se zajímat o tu dívku,vyptávat se co má ráda,co jí zajímá,co se jí líbí,jaký má koníčky a hned pak zjistíš co máte společné a jaké konverzace se držet.Dívky mají rády když někoho zajímají.Připadá mi,že chceš aby hned věděly jak jsi výjmečný a jaký máš přehled a třeba i jsi,nechci ti křivdit,ale můžeš tím dost odrazovat.Já bych radila zaměřit se spíš na oběkt tvého zájmu,zajímej se o NI a poslouchej. :hjarta:Držim palce.

Gia — 29. 8. 2007 12:30

Lávský, buď přirozený, buď sám sebou a tu ženskou si sám sobě dovol. Proč máš potřebu být zaujatý a odtažitý? Když jseš odtažitý ty, tak se špatně hledá partnerka, které by to vyhovovalo. Zkus si představit situaci, že by se tak k tobě chovala ženská tak jako ty k ní. Vyhovovalo by ti to?

Macex — 29. 8. 2007 12:31

No, nošení kamínků a namlouvání natřásáním peří je hezká věc, ale v praxi to opravdu mnohdy nefunguje...
Dám příklad.... včera jsem jukla na kousek dílů seriálu na Primě (kdo zná, bude přesně chápat, co myslím)...
Doktor Wágner  může být milionovej, něžnej, tokavej, vrkavej atd... ale ženský před ním zdrhaj...
Doktor Strnad je sexuální mašina a svůdce od pohledu a má nemravné vtípky i na smeták v kumbále a ženský se míní strhat....
Doktor Kratochvíl nebo jak se jmenuje, takovej tichošlápek v koutě, jen tak občas něco pronese, je decentní, žádné okaté flirty atd.... a doma šílené peklo a na druhou stranu určité typy ženských po něm hupsají, jak vosa na bonbón.
Přesně takhle to znám i v reálném životě.... Jsou opravdu skupiny lidí, kterým příjde normální se "namlouvat" způsobem erotických vtipů, narážek, poplácávání atd..... Nebo někomu imponuje někdo, kdo umí během 5 minut na sebe strhnout pozornost celé společnosti a udělat si kolem sebe hlouček nadšených posluchačů, ať už vypráví sprosté vtipy, zábavné historky z hospody nebo černý humor ze silnic a dálnic.

merunka — 29. 8. 2007 12:35

Macex napsal(a):

No, nošení kamínků a namlouvání natřásáním peří je hezká věc, ale v praxi to opravdu mnohdy nefunguje...
Dám příklad.... včera jsem jukla na kousek dílů seriálu na Primě (kdo zná, bude přesně chápat, co myslím)...
Doktor Wágner  může být milionovej, něžnej, tokavej, vrkavej atd... ale ženský před ním zdrhaj...
Doktor Strnad je sexuální mašina a svůdce od pohledu a má nemravné vtípky i na smeták v kumbále a ženský se míní strhat....
Doktor Kratochvíl nebo jak se jmenuje, takovej tichošlápek v koutě, jen tak občas něco pronese, je decentní, žádné okaté flirty atd.... a doma šílené peklo a na druhou stranu určité typy ženských po něm hupsají, jak vosa na bonbón.
Přesně takhle to znám i v reálném životě.... Jsou opravdu skupiny lidí, kterým příjde normální se "namlouvat" způsobem erotických vtipů, narážek, poplácávání atd..... Nebo někomu imponuje někdo, kdo umí během 5 minut na sebe strhnout pozornost celé společnosti a udělat si kolem sebe hlouček nadšených posluchačů, ať už vypráví sprosté vtipy, zábavné historky z hospody nebo černý humor ze silnic a dálnic.

K tomu bych se přidala.Každý jsme jiný a každého upoutává něco jiného.Buď prostě sám sebou.:supr:

Macex — 29. 8. 2007 12:38

Somaia- no to je právě ono. Tobě příjde takto, jiné příjde jako úžasný bavič a sympaťák, protože mám bradavici na nose a on se mnou laškuje.... Té ženské už třeba nedojde, že má každý den jinou a že je to jen lovec žen, ale zkrátka jsem chtěla naznačit, že každému příjde zajímavé něco jiného....  /přiběhne do šatny a huláká, ten krásnej skladník se mnou teď flirtoval na rampě a pozval mne večer na víno.... a přitom on jí řekl dva sprosté vtipy a zeptal se, zda bude mít večer čas..../
Tak proto jsem se zastala Zephyra  neb věřím, že nejen on a já máme kolem sebe všechny sorty lidí....
Jak se říká - jiný kraj, jiný mrav.....

lupina montana — 29. 8. 2007 12:45

Nojo, Macíku, jenže Zefýr někde prones, že v zásadě jsou všechny baby slepice a takovou že on nechce - no tak to fakt nemá moc šancí, uznej (nehledě k tomu, že tenhle jeho roztomilej názor čiší skoro ze všeho, co napíše )

Somaia — 29. 8. 2007 12:48

.

Somaia — 29. 8. 2007 12:50

Somaia napsal(a):

Macex: ...... dobře, ujednotily jsme se  v názoru, že jako živočišný druh jsme velmi rozmanití a co dál??
Ty se sice zastáváš Zefíra jak to vidí on, to chápu, ale já se ptám PROČ a v čem se ho zastáváš??!!! Proč nevnímá  on tu rozmanitost a ještě k tomu tak trestuhodně zevšeobecňuje na jednom jediném příkladu. To mě tedy malinko nadzvedlo ze židle a dovolila jsem se postavit do opozice, protože mě zahrnul pod všeobecný pojem "ženská" a přisoudil sklony, které prostě a jednoduše nemám.

helena — 29. 8. 2007 12:51

Macex - na někoho působí natřásání peříček, na jiného sprostý vtip, ale o to nejde. Snažím se říct (možná špatným způsobem), že prvotní je to "namlouvání", ten zájem o samičku. Jasně, že každá samička chce toho největšího (z jejího hlediska) borce, ale pokud se on nepředvádí tak, jak to vyhovuje, nemá u ní šanci, kdežto jiná by si kvůli němu paty ušoupala. Takže opravdu jsme lidé různé :-)

Macex — 29. 8. 2007 12:55

Jistě kolem sebe vidíš spoustu párů, kde mužem je samolibý, jednoduché vtípky házející, leckdy i nepříjemně vlezlý či obhroublý chlap. A jistě se ptáš, co na něm ty ženské vidí. Tak tedy: Neptej se. Vezmi na vědomí, že sebechytřejší ženu sbalíš spíše na laciné prepubertální vtípky (budeš pro ni "zábavný týpek"), často hraničící se sexuálním obtěžováním, než že jim budeš předvádět svoje znalosti něčeho, v čem se vyznají asi tak jako já ve výrobě kokosové moučky. To pro ně budeš jen nudný páprda... Napřed musíš zaujmout - jestli jsi nebo nejsi dobrý a pozorný partner, na tom v téhle primární fázi vůbec nezáleží, to není žádné plus.

Já se zastala pouze tohoto jeho názoru... pokud se někde angažoval jinak a jiným a např. "slepičím směrem", to nevím a tudíž nemohu soudit.... Ale já jsem přikývla na jeho názor, že "spíše" se balí ženská na to, než na ono....
Je možné, že na jiných vlákneš své názory barvitě rozvíjí jiným směrem, ale tady v tomto příspěvku naprosto přesně vystihnul, co na některé ženy perfektně funguje... On píše většinu, já osobně bych třeba řekla, že ca. polovinu, ale to je detail.... Chtěl poradit chlapovi, poradil.....

Macex — 29. 8. 2007 13:02

No, to musí sameček ale potkat sakra "samici", kvůli které by se vzdal svého přirozeného chování. A stejně by to dlouho nevydržel. Většinou je to tak, že sameček dělá co umí (tudíž, jeden frká hambatý fóry, druhý vypráví o neskutečném horolezeckém zážitku) a čeká, která s potenciálně přípustných samiček se chytí.... Pokud se chytí ta, kterou nezařadil do užšího výběru,... prchá.... Pokud se chytí ta, která prošla prvotním předvýběrovým sítem, pokračuje dál a pokud je alespoň trošku chytrý, začne sondovat na jaké pole dál se může pustit, když už ví, že prvotní oboustraný zájem byl potvrzen.... :D

Somaia — 29. 8. 2007 13:02

Ano, jistě, omlouvám se, přehlédla jsem to SPÍŠE, ale i tak se nad tím musím pousmát.... asi mám to štěstí, že se pohybuji mezi lidmi, kteří mají vztahovou empatii spíše dostatečně vyvinutou a  podobným typem "namlouvání" se nezabývají a to oboustraně, muži i ženy....

Macex — 29. 8. 2007 13:09

Chápu, že Tě to urazilo.... nebo spíš ses cítila dotčena, že radí chlap chlapovi, jak vlítnout do kurníku a obrhoublým způsobem tam všechny slepice to..... :D
Ale to u chlapů je vcelku běžný, takové trošku drsnější rady....

Buď ráda, že se vyskytuješ ve společnosti, která je ti blízká a příjemná a nemusíš řešit přítomnost dotěrných lidí, kteří ti nevyhovují.... Já se snažím také obklopovat svými oblíbenými, ale občas se zkrátka nezadaří a i ten nejoblíbenější si sebou může přivést naprosto šílenou ženu či muže..... Tomu se fakt nedá ubránit....

Somaia — 29. 8. 2007 13:15

Macex: neurazilo, k tomu mám hodně daleko i při reálné komunikaci, natož ve virtuální... :D ... napsala jsem jen, že mě to (jinými slovy) vyprovokovalo k opoziční reakci. Keep smiling. :lol:

lupina montana — 29. 8. 2007 14:23

To je pravda, taky jsem si všimla...Somaia se fakt neuráží :pussa:
To, co tak vypadá, je tlumené a prozatím mírně rozčilené býčí funění :lol:
Popravdě - v Zefýrově případě by asi i sebehloupější žena dala přednost prepubertálním vtípkům před jeho dlouhými (a jistě neuvěřitelně zábavnými ) přednáškami z oboru kosmologie -nebo čeho.
Promiň -jsem trochu zaujatá, ale já ho četla na tom jeho vlákně......dala bych přednost jakýmkoli vtípkům, včetně těch prepubertálních :lol:
Ještěže je mi ochranou můj věk :lol::lol:

Somaia — 29. 8. 2007 14:46

Jo to je přesně ono, Lupi, funím, ale nezuřím :lol: Není důvod.. :lol:

Selima — 29. 8. 2007 19:36

Somaia napsal(a):

Macex: přiznám se, že tvému příspěku nerozumím.  Jinak se dívat se na co??? Přisprostlý, obhrblý vtipálek byl pro mě vždycky tím čím JE, ať mi bylo 15 nebo 35 let a pádila jsem pryč mílovými kroky jak z dikotéty tak i z Fit centra.

No vidíš, a pre mňa nie... ;) Môj vkus sa, vďakabohu, vyvíja - a mám pocit, že v poslednom čase priam revolučne(oproti doterajšej vláčnej evolúcii)...