Zwetta — 20. 7. 2007 9:47

Ahojky babinetky...:)
takový malý dotaz, znáte elektronickou epilační jehlu? Vím, že např. to prodával jakýsi Dr. Středa v televizních spotech, nebo má i svou web stránku. Tento přístroj "prý" pravidelným používám zabraňuje růstu nežádoucího ochlupení kdekoli na těla a to za pomoci jakýchsi elektrických impůlzů, které postupně vlasový kořínek oslabují, až chloupek nakonec nikdy nevyroste. Cena se pohybuje okolo 3 tisíc korun.
Máte s tímto aparátem někdo nějakou osobní zkušenost?? Doporučovali by jste ho, funguje?
Díky moc za příspěvky...:D

Zwetta — 23. 7. 2007 8:41

http://pppinfo.cz/pokec_list.asp?id=5&poz=6

Zwetta — 23. 7. 2007 8:58

Nepovolená reklama.

dr.streda — 23. 5. 2008 10:19

Dobry den. Nas Institut lekarske regenrace a kosmetiky vyrbel elektronickou epilacni pinzetu, to je neco jineho nez epilacni jehla. U vsech epilacnich technik pocitejte s tim, ze k opravdu trvalemu odstraneni vsech chloupku dojde obvykle az po mnohamesicni, casto mnohalete aplikaci. Odstranuje se totiz chloupek po chloupku (jak s epilacni elektronickou jehlou, tak s elektronickou epolacni poinzetou). Jen male procento chloupku zmizi napoprve, obvykle se zakrok musi mnohokrat opakovat. Rozdil mezi jehlou a pinzetou je hlavne v tom, ze epilacni pinzeta vysila bezbolestne impulzy, ktere nici zarodecne bunky papily chloupku. Impuzy vysilane epilacni jehlou jsou pomerne bolestive. To je obdobne, jako u epilace laserem, ktera je zel take pomerne bolestiva. I u laseru je ucinek velmi pozvolny, zakrok se musi mnohokrat opakovat, nez chloupky zmizi naporad.
Vysledky jsou stejne, at dochazite na epilace k lekari ci zdravotni sestre do kosmetaku nebo at pouzivate pristroje na domaci pouziti.

JanaJana — 17. 6. 2008 12:35

A máte s tím některá vlastní zkušenosti? Opravdu to funguje?

Zwetta — 19. 6. 2008 18:53

máte to někdo doma?? funguje to??

holka — 20. 6. 2008 17:15

Mívala jsem doma pinzetu, ale ta tehdy stála asi 1000,- Kč . Neměla jsem na to trpělivost, a chělo to asi hodně opakování, vždycky to dorostlo. Musel se chloupek chytit blízko kůže a nějakou dobu držet, dokud sám jakoby neodpad. Po chvíli mě bolela ruka a za krkem, jak jsem na to pořád musela koukat abych ho nepustila. Možná ty dnešní už jsou lepší.

GAZA — 24. 6. 2008 11:59

podívejte se na stránky http://www.dokonalezeny.cz/partner-1673 a do vyhledávače vložte epilační jehla

Zwetta — 30. 6. 2008 20:12

njn, ale to by člověk musel chodit na jednotlivá ošetření ke kosmetičce a nedoplatil by se, já bych uvažovala jedině o nějakém domácím aparátu., trpělivost mi nechybí..:-))
Koupím..., anebo se tu najde někdo, kdo zapůjčí na vyzkoušení??...:-)

ala811 — 22. 7. 2008 12:56

Ahoj, no ja prístroj dr. Středy doma mám. Používam ho už roky a musím povedať, že mi s ním teda tie chĺpky vobec nemiznú. Mám skúsenosť aj s epilační jehlou, na túto procedúru som chodila do kozmetického salónu, tiež pekne dlho a vysolila som tam pekných pár tisíc a je to nekonečné. Chodíš, chodíš a aj tak ti to stále rastie a tak som na to nemala ani nervy, ani dosť v peňaženke.
Kúpila som si pinzetu od dr. Středy a používam ju na odstraňovanie chĺpkov nad hornou perou. (to len preto, že sa mi nechce chodiť po salónoch a pchať do nich peniaze) Ale človek musí mať s tým obrovskú trpezlivosť, trháš chĺpok po chĺpku a každé vytrhnutie chvíľu trvá. Je síce pravda, že chĺpky dorastajú postupne, ale rozhodne mi nemiznú. Vytrhavam to raz do týždňa už niekoľko rokov. Takže tak. Každý si musí rozmyslieť sám, či sa mu to vyplatí a či má na to trpezlivosť. Zabere to fakt strašne moc času.

Zwetta — 23. 7. 2008 17:24

hmm, tak to asi bude podvod no.., ale smířit se s tím, že budu chodit chlupatá? nikdy....:-)

ala811 — 6. 8. 2008 12:21

no jo, popravde, neviem si fakt predstavit pristroj alebo metodu, ktora by naozaj odstranila chlpky natrvalo, vsade vam povedia, ze je to dlhodobo a musite absolvovat viac opakovani a tak... no a platite a platite...

Zwetta — 10. 8. 2008 20:11

týjo, stejně., když si vezmeš, že dnešní lékařství už je na tak vysoké úrovni a přesto si nedokáže poradit s trvalou likvidací i světlých chloupků..., je to škoda...:-/

Zuzina — 11. 8. 2008 19:13

Absolvovala jsem zatím třikrát strhnutí chloupku nad horním rtem u kosmetičky pomocí vosku a jsem fakt spokojená. Po třech bolavých procedurách mám polovinu chloupků :supr: všem doporučuji...

Zwetta — 12. 8. 2008 18:31

vždyt to výjde nastejno, jako trhání pinzetou ne?

Johny_Cage — 24. 9. 2008 17:08

pokud máte na mysli elektrolýzu. Jedná se o celkem bolestivý zákrok a je nutné, aby jej prováděl profesionál. Od dob IPL a Laseru se elektrolycka depilace defacto nepoužívá. Jehlu je nutné vpíchnot přesně do centra folikularni jednotky, proud zajistí zbytek, au. Rada: ruce pryč a od pana středy a jeho střepů dvojnásob rychle.