|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Psychologická https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=11 » kognitivni terapie https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=21990 |
| venuše — 19. 7. 2007 21:07 |
Mate nekdo zkusenosti s touto terapii? |
| Lucky2008 — 19. 7. 2007 21:49 |
Ani netuším, co si pod tím pojmem představit...:o) |
| Danda — 19. 7. 2007 21:57 |
Zvysuje sebavedomie klientov,ide o formu psychoterapie,ktora sa snazi zmenit vnimanie,spomienky a myslenie ludi.Hladaj v Googli pod kognitivna terapia-dozvies sa viac. |
| x21365 — 19. 7. 2007 22:12 |
Je to .........kognitivně-behaviorální terapie , mám to za sebou . Zde máš odkaz :hjarta: |
| Lucky2008 — 19. 7. 2007 22:18 |
A výborně....no, vypadá to zajímavě, docela bych byla PRO to zkusit, takový věci se můžou vždycky hodit, konkrétně mě by to možná teď pomohlo... |
| x21365 — 19. 7. 2007 22:25 |
Počkej , to není jen o zvyšování sebevědomí a tak ...... léčí se tím fobie, různé , deprese, obsedantní poruchy - je to o tom, že to že člověk musí 6xzamknout - nemusí, nevyjde z baráku / viz já / vyjde, může to přepadnout každého a úžasné je to , že to lze absolvovat bez jakkýkoli prášků , berliček a tak podobně. |
| Lucky2008 — 19. 7. 2007 22:28 |
Hm...to jsem z toho pochopila, proto mě to zajímá...momentálně mám dlouhodobě špatnou náladu a dosti pesimistickej pohled na svět, už bych to skoro nazvala depresí, a nechce se mi brát žádnou antidepresiva, proto bych chtěla zkusit nějakou podobnou metodu... |
| venuše — 19. 7. 2007 23:02 |
Diky Miso, tez jsem o tom uz cetla na internetu. Me spis zajima, jestli to nekomu opravdu pomohlo a za jak dlouho. Obavam se, ze u me to bude beh na dlouhou trat. Trpim uz nekolik let depresi, mam automaticke negativni mysleni.... nikdy ale nikdy nejsem pozitivni. :( |