venuše — 19. 7. 2007 21:07

Mate nekdo zkusenosti s touto terapii?

Lucky2008 — 19. 7. 2007 21:49

Ani netuším, co si pod tím pojmem představit...:o)

Danda — 19. 7. 2007 21:57

Zvysuje sebavedomie klientov,ide o formu psychoterapie,ktora sa snazi zmenit vnimanie,spomienky a myslenie ludi.Hladaj v Googli pod kognitivna terapia-dozvies sa viac.

x21365 — 19. 7. 2007 22:12

Je to .........kognitivně-behaviorální terapie , mám to za sebou . Zde máš odkaz :hjarta:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Kognitivn% … AD_terapie

V Praze Dr. Praško , Dr. Kosová ----- pokud chceš i tel, čísla, pošlu ti je SZ

Lucky2008 — 19. 7. 2007 22:18

A výborně....no, vypadá to zajímavě, docela bych byla PRO to zkusit, takový věci se můžou vždycky hodit, konkrétně mě by to možná teď pomohlo...

x21365 — 19. 7. 2007 22:25

Počkej , to není jen o zvyšování sebevědomí a tak ...... léčí se tím fobie, různé , deprese, obsedantní poruchy - je to o tom, že to že člověk musí 6xzamknout  - nemusí, nevyjde z baráku / viz já / vyjde, může to přepadnout každého a úžasné je to , že to lze absolvovat bez jakkýkoli prášků , berliček a tak podobně.
Ovšem hodně při této terapii záleží na tom , jak se k tomu postaví onen dotyčný. O něm to totiž je ..... jak moc chce a jak bude pracovat sám se sebou . :hjarta:

Lucky2008 — 19. 7. 2007 22:28

Hm...to jsem z toho pochopila, proto mě to zajímá...momentálně mám dlouhodobě špatnou náladu a dosti pesimistickej pohled na svět, už bych to skoro nazvala depresí, a nechce se mi brát žádnou antidepresiva, proto bych chtěla zkusit nějakou podobnou metodu...

venuše — 19. 7. 2007 23:02

Misa II napsal(a):

Je to .........kognitivně-behaviorální terapie , mám to za sebou . Zde máš odkaz :hjarta:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Kognitivn% … AD_terapie

V Praze Dr. Praško , Dr. Kosová ----- pokud chceš i tel, čísla, pošlu ti je SZ

Diky Miso, tez jsem o tom uz cetla na internetu. Me spis zajima, jestli to nekomu opravdu pomohlo a za jak dlouho. Obavam se, ze u me to bude beh na dlouhou trat. Trpim uz nekolik let depresi, mam automaticke negativni mysleni.... nikdy ale nikdy nejsem pozitivni. :(

Cislo na doktory v Praze nepotrebuji, ziju v cizine.... aby toho nebylo malo. :sjuk: