|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Pavlač https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=21 » Oblicejova gymnastika https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=21890 |
| iva1 — 17. 7. 2007 5:41 |
Nevi nektera z vas,kde najit instrukce?Take by me zajimalo,jakou ulohu ma chrom pri diete.Dekuji za odpovedi. |
| Ota — 17. 7. 2007 6:07 |
| iva1 — 17. 7. 2007 6:11 |
Diky,Oto,hned to jdu studovat.Preji krasny den. |
| Astra — 17. 7. 2007 8:45 |
Před pár lety jsem si koupila knihu Obličej je vaší vizitkou od Evy Fraserové (podtitulek - omládněte o patnáct let ). Jsou tam podrobně krok za krokem popsány cviky na obličej, jak postupovat a čemu se vyhnout. Pro tělo jsou tam uvedeny základní tělesné a kondiční cvičení. Autorka nedoporučuje masáže obličeje u kosmetiček a na struktuře obličejových svalů vysvětluje proč to není vhodné. Masáže těla naopak doporučuje. Občas podle knihy cvičím a opravdu to dá fušku rozhýbat svaly v obličeji. Kniha je určená pro všechny věkové karegorie, sama autorka s cvičením začala v padesáti letech a neustále se udržuje v kondici. |
| iva1 — 17. 7. 2007 13:46 |
To zni slibne.Cestou z prace se stavim v knihkupectvi a mrknu na to.Diky. |