SLUNÍČKO — 30. 6. 2007 15:10

MÁM ZÁNĚT ŠLACH NA NOZE KOLEM VNITŘNÍHO KOTNÍKU.
LÉKAŘ MI ŘEKL, ŽE SE SÁDROU JEŠTĚ POČKÁME...NOHO MÁM ZAVÁZANOU, LEDUJI, POLYKÁM LÉKY PROTI ZÁNĚTU A BOLESTI, ZKUSILA JSEM ZÁBALY Z PŘESLIČKY A NIC.POŘÁD PAJDÁM O BERLÍCH A BOLÍ TO A BOLÍ TO.
NEMÁTE NĚKDO DOBROU RADU A ZKUŠENOST? DÍKY :)

Aneri — 1. 7. 2007 14:02

Sluníčko, to mě mrzí, že trpíš, já měla zánět šlach při infekcích/borelie,chlamydie/, můj lékař  však říká, že šlachy nebolí :-). Také nepomohlo nic /led, obklady teplé, studené, magnety,masti..../ , až jsem začala brát kombinaci ATB a stejně to nepomohlo hned. Kamarádka měla totéž, měla obě ruce v ortézách a že to bylo lepší, tak snad klid....je i tě líto, vím, jak to bolí :-( Ale lékař bude dobrý, jinak říkají, že si to vymýšlíš...

SLUNÍČKO — 2. 7. 2007 13:42

AHOJKY ANERI...TEN TVŮJ LÉKAŘ JE VÁŽNĚ ČÍSLO!
JÁ BYCH MU PŘÁLA JEDEN DEN SI TO ZKUSIT...NOHA MĚ BOLÍ I V KLIDU, NATOŽ KDYŽ JDU O BERLÍCH...
JEN TIŠE DOUFÁM, ŽE MĚ SÁDRA MINE...KOMBINACE LÉTO A SÁDRA NEJDE DOHROMADY!!!
MÁM ALE POŘÁD TEN KOTNÍK MOC OTEKÝ A JE NA NĚM ČERVENÁ SKVRNA, TAŽE PŘI MOJÍ SMŮLE...BÍLÁ KUKLIČKA NA NOZE MĚ NEJSPÍŠ NEMINE. :dumbom:
A CO TY, JAK SE MÁŠ? PÍSNI MI MAILÍKA...KONEČNĚ MĚ UŽ POSLOUCHÁ POČÍTAČ A TAK TI MŮŽU NAPSAT.PA

Romana.P — 5. 7. 2007 10:02

Ahoj, jsem už 10 dní doma se zánětem šlach obou zápěstí. Namohla jsem si to v práci. Beru léky, mažu mastí, mám ortézy, chodím na rehabilitace a jsem relativně v klidu. Je to určitě lepší než zpočátku, ale pořád to ještě dost bolí. Mám jít v pondělí na kontrolu a obávám se, že to ještě nebude dobrý. Máte někdo zkušenosti s léčbou? Je normální s tím marodit tři neděle? Víte, šla bych ráda co nejdřív do práce, vzhledem k tomu, že už marodím 14 dní, bude výplata dost smutná a já jsem na všechno placení sama. Na druhou stranu vím, že pokud mi to bude jen trochu bolet, nebudu v práci nic platná, kdo to zažil, ví, o čem mluvím A i kdybych tu bolest nakrásně překonala, mám strach, že si to opět rozjedu.

ita — 5. 7. 2007 10:27

Sluníčko, zkus mast Ibalgin  nebo Flektor, mně pomáhá.

Bety — 5. 7. 2007 11:27

Romano raději to vyléčit teď než aby se to za chvíli vrátilo, nakonec teď už bereš aspoň vyšší částku nemocenské a příště bys zase začínala na té nižší, tak už raději vydrž až se to úplně vyléčí. Já jsem to nikdy neměla, ale maminka na to trpívala na jedné ruce a často se jí to vracelo...

Aneri — 5. 7. 2007 11:35

Tak mě na zánět šlach nikdo neléčil, protože jsem si to vymyslela, šlachy nebolí. Ale vím, že se s tím marodí i několik měsíců. Kamarádka měla ruce v ortézách myslím 6 týdnů a stejně říkala, že ji to bolí...mě trochu přestaly bolet, jakmile jsem začala brát velké dávky ATB na infekce.

Romana.P — 5. 7. 2007 11:45

No to si právě nejsem jistá, jestli budu brát v nemocenské už vyšší částku. Nevím, jak se to počítá. Jsem sice doma už 17 dní, ale jelikož dělám na směny a také jsem měla během té doby pár dní dovolenou, měla jsem jít do práce za tu dobu jen osmkrát.

Bety — 5. 7. 2007 17:42

Dovolenou během nemocenské nečerpáš. Nemocenskou bereš od prvního do posledního dne PN, za kalendářní dny! Dostaneš nemocenskou za celých 17 dní, za první 3 dny nižší.

Bety — 5. 7. 2007 17:51

všechno o nemocenské najdeš zde:
www.cssz.cz/nemocenske/default.asp

Aneri — 6. 7. 2007 8:16

zajímavé         http://www.chlamydie.info/node/1095

fena — 6. 7. 2007 22:47

Sluníčko,mám zkušenost v tomto ohledu s homeopatií:Traumel mast v kombinaci Traumel tabletky.Obojí je volně prodejné(dohromady asi 25O,-kč).Je důležitý i klidový režim končetin(orteza,dlaha).Doma jsem byla 8 týdnů.Chce to vydržet!Přeju hodně trpělivosti!

SLUNÍČKO — 7. 7. 2007 0:44

FENO, HNED V PONDĚLÍ VYŠLU MANŽÍLKA DO LÉKÁRNY...DĚLÁ MI TOTIŽ SPOJKU SE SVĚTEM :lol:

ITO, IBALGIN ANI FLEKTOR MI NEPOMOHLY...ALE PŘESTO TI MOC DĚKUJU...A VŮBEC VÁM VŠEM :gloria:

Eduš — 14. 7. 2007 19:36

Sluníčko, zánětem šlach na levém zápěstí trpím již od začátku března. Nyní se stav již podstatně zlepšil, ale stále nosím ortézu a nebo aspon bandáž při větší zátěži. Nejdříve jsem měla DD proudy, k ničemu, potom mě neminula sádra. Ale měla jsem jí jen 14 dní. Potom to bylo zase špatné, musela jsem rozcvičit ztuhlý palec. Nakonec jsem dostala Aulin - nesteroidní antirevmatikum a 6x laser. Musím říci, že se to hodně zlepšilo. Doufám, že brzy přestanu i bandážovat. Ten laser je dobrý, pomohl mě i při tkzv. tenisovém lokti.Ŕekni si o doporučení lékaři, ale stejně si musíš laser zaplatit. Ale není to tak moc a pomůže. A chce to opravdu silnější léky, užívat aspon  2 měsíce. Ta sádra by v tom vedru asi nebyla moc fajn. Držím palce, at se netrápíš, ale je to ne delší dobu. Hlavně aby bolesti byly snesitelnější. Tak držím všechny palce.

SLUNÍČKO — 14. 7. 2007 22:16

EDUŠ,
TAK MĚ NEMINUL ŠKROBÁK A HROZÍ MI TOU SÁDROU...JÁ BYCH RADĚJI TU ORTÉZU...NEJSPÍŠ SI O NI ŘEKNU I KDYBYCH SI JI MĚLA ZAPLATIT...UŽ TEĎ MĚ TEN ŠKROBÁK ŠKRÁBE JAK TISÍC MRAVENCŮ :(
AULIN JSEM DOSTALA VE STŘEDU...JEN MI NEDĚLÁ MOC DOBŘE...JAKO OSTATNĚ VŠECHNY LÉKY.
MOHLA BYS MI PÍSNOUT NA MAILÍK, KOLIK TĚ LASER STÁL? DÍKY

lenora — 18. 11. 2017 9:47

Ahoj mě bolívali šlachy a pomohly mi na to přírodní tabletky  flexiharpan.

modrovous — 18. 11. 2017 20:15

Možná by ses měla poohlídnout po nějakých tabletkách, které by to pomohly s mluvnicí, co ty na to? :P