jjanulka — 13. 6. 2007 20:29

Ahoj holky,prosím vás nevíte jak to chodí s dovolenou Last minute,je pravda že se dá těžko sehnat pro dvě rodiny?Díky za odpovědi

Gabrielle — 14. 6. 2007 11:39

Jjanulko, záleží na tom, jestli opravdu chceš čekat na úplně poslední chvíli, pak se totiž může stát, že nebudou místa pro větši skupinku. Může zbývat jen několik letenek, nebo nebude ubytování ve stejném objektu. Záleží na tom, kam chceš jet a kolik vás celkem je. Např. v Řecku jsou méně časté velké apartmány a nebývá jich toli. Většina CK nabízí studia a ta mívají leckdy třeba jen jednu přistýlku. Takže nedoporučuju čekat až úplně na poslední chvíli, dobré ceny se vypisují už i 3 týdny dopředu.

jjanulka — 14. 6. 2007 12:08

DÍKY GABRIELL,
nejsme velké rodiny,jedeme jen já s manžou a naší Kajkou a brácha se ženou a dcerou,určitě nechceme jet na poslední chvíli budu se dívat 14-dní dopředu před plánovaným odjezdem no a chceme jet do bulharska.
díky za info

Gabrielle — 14. 6. 2007 20:15

Jjanulko, Bulharsko doporučuju všem, moc se mi líbí. Myslím, že dva pokoje pro tři (třeba i dvoulůžák s přistýlkou) seženeš v pohodě i na last minute a za hodně slušný penízky. Pokud mohu doporučit, mně se nejvíc osvědčilo ubytování jen se snídaní (nebo zcela bez stravy), protože na jídlo si můžete kdykoliv dojít do kterékoli restaurace a za velmi slušné ceny. U hotelu bych volila 3 hvězdy nebo více, dvouhvězdy bývají velmi skromně zařízené - většina mi tak trochu mi připomínala pokoje na internátu :). Penziony jsou většinou kvalitní.
Přeju krásnou dovolenou (taky bych někam odjela, ale můj pupík už nikdo nepojistí :) )

jjanulka — 14. 6. 2007 21:44

:D
Děkuji moc Gabi za info,fakt jsi mi moc pomohla.A také děkuji za přání,jinak už se ti to docela krátí,neboj brzo pojedeš i s mimiskem na dovču,no letos ti to asi nevyjde,jak koukám na tvůj metřík,ale příští rok určitě,tak přeji pohodové těhu