Petuna — 25. 5. 2007 18:21

Prosím, asi mnoho z Vás řekne že jsem padlá na hlavu ale poslední roky nesnáším horko, léto atd. Ostatní si libují jak na ně pálí sluníčko, prý je to dobíjí energií a u mě je to přesně naopak, čím větší horko tím více znervozním jsem v depresi , se vším bych třískala, nejradši bych aby zalezlo atd.Okolí mi říká, že to není normální, že přece všichni když je léto tak mají dobrou náladu atd. A já jsem nejradši když mám na sobě aspoń tričko s dlouhým rukávem nebo tenčí mikinu to se cítím v pohodě ale např. dnes mám pocti že vyletím z kůže!!!A tak to trvá asi 3 rok začne být léto a já bych nejraději zalezla někam do sklepa na celou dobu. Opravdu patřím k psychiatrovi nebo je někdo mezi váma takový?:dumbom:

Hannah — 25. 5. 2007 19:17

Tak to jsi můj člověk. Nesnáším léto,sálající teplo,sucho,pražící slunce. Zejména měsíc srpen bych zrušila.Stav je u mě stálý, odjakživa.Snad někdy v útlém dětství jsem měla ráda letní radovánky.
Naopak , od druhé půlky září pookřávám a s prvním mrazem a sněhem jsem to zas já.Šťastná jako bleška do začátku června.
Letos je to ovšem úplně depresivní.Skoro žádný sníh a mráz stál taky za houby.Ktomu všemu ještě neprší.
Půl roku jsem čekala na něco co nepřišlo a léto je tu zas.

x256987 — 25. 5. 2007 19:18

Když ve zprávách hlásí, že bude "krásných 36 stupňů", vraždila bych :D Osobně mám radši, když je listopad a prší. Chce to trochu odvahy, aby člověk snesl, že nejde se stádem, ale nic tragického na tom není.

Petuno, u tebe mě malinko zaráží, že se to stalo takhle najednou a ty nepříjemné pocity jsou docela silné. Pokud jsem to dobře pochopila, ty se v letním oblečení necítíš dobře, vadí ti, že jsi moc odhalená? Nebo je ti špatně z toho horka? To je docela pochopitelné. Co se dělo v té době, kdy ti začalo léto vadit? Možná tam máš něco nezpracovaného, co se začíná projevovat jako blok.

Neřekla bych, že "patříš na psychiatrii" (pokud pominu, že potřebovat psychiatrickou pomoc není nic špatného). Formulovala bych to tak, že by se ti mohlo dost výrazně ulevit, pokud rozkryješ jádro svých pocitů spojených s létem, které ti (ty pocity) začínají dost výrazně znepříjemňovat život. Třeba jsou za tím nějaké fyziologické pochody, třeba hormonální, možná by ti mohl pomoct i praktický doktor, třeba je opravdu zakopaný pes v psychice. Může ti pomoci, když nad tím sama zapřemýšlíš, nebo rozhovor s někým, komu důvěřuješ (včetně dobrého psychologa), nebo psaní sem na babinet, může ti pomoci kineziologie, homeopatika nebo bachovky.

Může ti to pomoct, aby ses začala cítit líp, a třeba i k tomu, abys do budoucna projevovala menší předsudky, pokud jde o potřebu odborné pomoci v oblasti psychiky ;)

lueta — 25. 5. 2007 20:22

Vedra taky nemusím. Mnohem radši mám začínající jaro, nebo teplý podzim. V Parném létě, kdy je člověk neustále opocen, je mi nanic. A letošní zima mi taky chyběla!!!!

Pandorraa — 25. 5. 2007 20:31

Jj...a bude hůř....

Hellga — 25. 5. 2007 20:35

Vedro je "hnus fijalovej"! Ale Petuno, jestli to máš jen pár let, nechej si v takový nějaký "krizi" změřit tlak... A dneska na to byl obzvlášť vhodný den, protože se schylovalo k bouřce a to je na tlak běs! Taky změna teplot v krátkobodém rozmezí o víc stupňů, ráno není ani deset, během hodinky vyleze sluníčko a je pětadvacet...Jsi nervózní, podrážděná, u "citlivců" je to opravdu na bázi deprese a všechno to dělá neléčený tlak. I takovou tu kamenou hroudu za prsní kostí, kdy si myslíš, že někoho asi bacíš... :jojo: Často se to zaměňuje za stres a nebo...(nevím, kolik ti je), by to mohly bejt "babský leta"...Tj. tlak se kříží s nedostatkem hormonů... :lol: Je horko, ty se neplánovaně pohneš a jsi "zplavená", nervózní, unavená, nic tě nejde od ruky a všechno tě štve! Snáším horko celkem stoicky (taky teplo musí bejt) , ale jen do doby, kdy mě začnou téct "čůrky"... :butter:

myholi — 25. 5. 2007 21:31

Vedra taky nemám ráda. Miluju teplo mezi 20-25 stupni, jinak radši zalézám do chladna. O nějakém pražení na sluníčku u vody nemůže být ani řeč.

Petuna — 25. 5. 2007 22:57

Je mi 38 !!a začalo mi to vadit před několika lety extrémně ale vadilo mi to vždy ale za mlada jsem se bavila tím, že jsem lovila kluky v sukýnkcáh a šatičkách!! To jsem to horko asi překonala nebo co:D Nejde o to ,že se mi nechce odhalovat, těma tričkama s dlouhým rukávem jsem chtěla poukázat na stupně venku:D takže asi tak 20-23 víc ne.
Ale ta nervozita je strašná fakt, večer jsem dnes vyšla ven asi v 21 00 a byla jsem štětstím bez sebe, že můžu dýchat- Na zítra manžel plánuje výlet k vodě.!!! Pro mě katastrofa..doufám že bude lít!!!!!!!!!!!!!! Nejhorší je když kamarádky volají a říkají co děláš proboha doma, když je venku tak krásně..včetně mé maminky a sestry. Oni na zahradě a já doma a stále pokřikují pojď ven, vyhřeješ se aspoň do stínu..brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr , ty jsi zas nějaká protivná!!!!!!

Hellga — 25. 5. 2007 23:26

38 nejni na "babský léta", ale ten tlak si změřit nechej... :jojo: Ono, když tě přivádí k poklepu na čelo :"...venku je tak krásně!" ...a tobě to přijde, jako peklíčko, který tě dřív nevadilo, je to změna... Třeba jenom ta "papiňáková nabušenost", by tě měla varovat, že se něco děje... Taky to může být zmenšená schopnost thermo.*., nevím, jak přesně se to píše, ale je to o schopnosti vyrovnávat teploty... Nenechávej to jen tak, ono je něco jiného si ošklivit upocenost a něco jiného, když je ti takovej "hic", že nemůžeš dýchat a ta bezmoc tě žene k nepříčetnosti... Teda nevím, co tě postihlo, ale možná by pomohlo Mojito, namíchaný v kokosovým ořechu, popíjený brčkem, na břehu moře, ve společnosti snědýho domorodce... Když nepomůže, tak nezaškodí! ;) :supr: Sázíš?

Petuna — 26. 5. 2007 7:49

Jéžiš to je představa, báječná, krásný ovívající domorodec:kapitulation:  budu sázet fakt. Pomalu mi dochází kdy to začlo před 4 lety v létě kdy jsem byla těhotná už mi bylo zle, další dva roky mi to zůstalo a te´d jsem rok po hysterektomii kvůli myomu tak nevím jestli to může mít všechnou souvislost Teď mi to došlo

Petuna — 26. 5. 2007 7:51

Ale už teď a to je ráno, zase cítím venku horko a jsem vzteklá, nejradši bych seděla tady u PC ve stínu doma , psala si s Váma a nehla se odsud

x256987 — 26. 5. 2007 8:21

Petunko, tak to budou nejspíš hormony... Zajdi si k doktorovi. Jinak se k tomu ta psychika brzo přidá - jestli tě vytočí už jenom představa, že bude horko.

arabela77 — 26. 5. 2007 9:30

Holky mluvite mi z duse. Zbita jsem jak pes a stejne v noci vedrem neusnu. Jeste ze mam okna na sever, takze alespon doma mam celkem chladek. Nejvic mne vyhovuje mirne podnebi. V zime neni zima a v lete neni teplo. Super. Jo, a moje nohy pripominaji dva pekne tlusty gothajsky salamy. Takze o nejake mini a paskovych strevickach nemuze byt ani rec. Trpim jak Hus v plamenech.

666salome — 26. 5. 2007 9:43

Nečetla jsem vaše přízpěvky, ale já taky miluju jen slunečný podzim a krásné jaro - léto a zima mi nic neříkají :reta:

Hellga — 26. 5. 2007 14:16

Pet, tak to je k té operaci, chvilku trvá, než se s tím tělo srovná... Já si pak, pár let "po", dopálila pro náplasti a ono se to trochu srovnalo...
arabela77, já zrovínka tak! :jojo: ...akorát dneska jsem docela vážně přemýšlela, jestli by to nešlo nějak zaonačit, abych mohla venku nosit takové ty korkové, tvarované pantofle... Včera jsem měla pantoflíky s plnou špičkou, na podpatku a upalovala jsem z auta do baráku, jak k ohni, abych už je mohla skopnout z nohy...:supr:

savéla — 26. 5. 2007 17:40

Hlásím se k Vám do spolku, jaro a podzim, popř. letní deště a když horko, tak jedině u moře. To fakt můžu.

Petuno, problémem může být i štítná žláza, její disfunkce ti může ty horka znepříjemňovat ještě víc, když jsem mívala problémy se zvýšenou funkcí, tak jsem nesnášela ani vytopenou místnost.

romina — 26. 5. 2007 17:54

já jsem dříve horka snášela celkem dobře,ale jak stárnu tak prchám do chládku .

Xsara — 26. 5. 2007 18:17

Tak nevím, je mi 37, žádnou operaci za sebou nemám, ale pocity naprosto totožný. K nepříčetnosti mě dohání i předpověď počasí, když vysmátá rosnička hlasí, že i zítra bude krásný slunečný den s teplotami kolem 30. To bych vraždila.
Dřív mi to tak nevadilo, ale posledních pár let bych se nejradši odstěhovala do sklepa (máme hlubokej, krásně studenej) dokud nepřijde podzim.

Tak kdyby ses k tomu psychiatrovi vydala, stav se pro mě, vezmem to jedním vrzem! :supr:

Ela.. — 26. 5. 2007 19:32

Tak jeden teplomil ( já :gloria: ) zdraví vás studenokrevné ;). Já sluníčko můžu. Líbí se mi, když venku pálí slunko, voda poblíž .. Naopak nesnáším zimu, sychravo, studení vítr a nenávidím sníh, podzim a zimu bych úplně zrušila. Když není slunko a teplo, doslova chřadnu. Ožívám, jakmile venkovní teplota začne stoupat nad 25°C. Manžel se mi směje, že v tu chvíli se mi snad srovnává tlak do normálu (jinak mívám hodně nízký a ruce i nohy věčně studené). Sama o sobě tvrdím, že jsem se narodila ve špatné zeměpisné šířce, o pár desítek stupňů jižněji bych se cítila asi jako ryba ve vodě.

Hellga — 26. 5. 2007 19:39

Jéééé, já bych taky chtěla mít nízkej tlak... :grater: ...ráno bych si dávala "frťánka" a pro sichr sebou nosila placatku v kabelce, kdyby se mě udělalo mdlo...:jojo: Takhle si můžu dát, tak akorát česnek! :butter: Je tohle nějaká spravedlnost? :co: Nejni! :lol:

Ela.. — 26. 5. 2007 19:47

Hellga napsal(a):

Jéééé, já bych taky chtěla mít nízkej tlak... :grater: ...ráno bych si dávala "frťánka" a pro sichr sebou nosila placatku v kabelce, kdyby se mě udělalo mdlo...:jojo: Takhle si můžu dát, tak akorát česnek! :butter: Je tohle nějaká spravedlnost? :co: Nejni! :lol:

Jo, frťánka, jenže já jsem od přírody abstinent (nějak mi to nikdy nezachutnalo) a na Silvestra si s dětmi ťukám dětským šampáněm. Tuhle do mě máma na její narozky dostala 2 pidištamprdlata vaječňáku a já si připadala jak "bič boží", div jsem neviděla dvojno :dumbom::lol:. Můj doping = kafe, ale změny venkovního tlaku směrem dolů vnímám dost negativně, tlak mi klesne na hranici únosnosti a jsem úplně grogy, jak vycucaná, hlava se točí a stavy na omdlení. Zlaté sluníčko, když hezky svítí, je mi fajn :):supr:

Hellga — 26. 5. 2007 20:46

Jó Elo, žádnej lék nejni moc dobrej, ale pro zdraví musí jeden něco obětovat...překonej se, kup si Rum a začni se řádně "léčit"! :supr: A nezapomeň, že: "Alkohol podávaný v malých dávkách, neškodí v jakémkoliv množství!" :lol: ...a nebo si opatři mladýho milence, nebo hádavou sousedku, prostě něco, co tě řádně "rozpumprdlíkuje" a studený nohy budou šerá minulost! :D

Kiara — 26. 5. 2007 21:39

Hellga: tak, tak.
Já odjakživa trpím na nízkej tlak - taky žádný hurá. Studené ruce a nohy, k tomu - když se letní dusivé počasí počasí vyvede - docela nepříjemná motolice.
Mně se doopravdy osvědčil drastický, leč účinný recept. Ledová sprcha na dolní končetiny, na horní končetiny a potom na zátylek.
Mě můj nízký tlak trestá ještě něčím navíc - jakmile jsem to při nějaké oslavě přehnala s konzumací alkoholu, druhý den byly následky nedozírné. Ne, že bych zvracela, ale tak, jako jsem si večer předtím hladinku tlaku prudce zvedla, na to konto se mi druhý den  po probuzení prudce snížila a já měla co dělat, abych sebou po probuzení nešvihla.
BTW mladej milenec je doporučení, nad kterým bych se měla vážně zamyslet :jojo:Sousedi ve mě sice vzbuzují adrenalin, ale ne takový, jaký bych potřebovala:)

Bublina — 26. 5. 2007 22:07

Mě vyhovuje tak 25 stupnů a polojasno.Nesnáším pocit,že člověk nemůže dejchat je mu horko a vše se na něj lepí jen při pamém pohybu.Uf uf mě vyhovuje jaro a podzim.

Ariesek67 — 27. 5. 2007 12:20

No je to tak loňské léto mě vyhovovalo.Letošní děsná vedra,sucho pak bouřky z tepla zkrátka děs.Asi jsem také zimní tip,ale velkou zimu také nemám rád.Tak tedy nevím čím by se mi tam nahoře zavděčili asi tak teplotami kolem 17-22Stupňi no nevím.Co by na to řekla zase má žena ta by asi zase chtěla celou tu dobu topit.

Petuna — 27. 5. 2007 12:43

Tak od včerejška to horko nenávidím ještě více, manžel mě vytáhl ven i s tříletou dcerkou k vodě. Malá si hrála byla spokojená já se sice pekla ale kvůli malé jsem to vydržela. No a když jsem jeli domů malou chytila příšerná alergie!!  Prozatím se nic takového nestalo. Ohnivé oči, které si rozedřela, teklo jí z nosu, plakala stále a vydrželo to až do večera, pytle pod očima atd. Takže bude alergik po manželovi:dumbom: Kdyby jsem seděli doma hezky v chládku byl by klid!! jáv ím je to blbost, tak by se to projevilo jindy ale musím si ulevit.

lepista — 27. 5. 2007 12:55

Tak mě vyhovuje buď pořádná zima nebo pořádné teplo. Jaro nic moc, to je takové o ničem spolu s podzimem.
Je mi 40 a nejraději bych bydlela v tropech.

Je pravda, že poslední 3 týdny se nějak divně střídají tlaky či jaké to jevy a i mě se občas dělá mdlo nebo je mi divně a hlavně cítím tlak v hlavě. Normálně na to netrpím.

armania — 27. 5. 2007 15:18

no tak ja nesnasim vedro hlavne proto,ze jsem tehotna a nejak mi to slunko nedela dobre,navic se tak nejak sama sobe vubec nelibim,hlavne ten zadek takze k vode jit nemuzu a vubec si preji aby uz byl ten podzim protoze neni nic prijemnejsiho nez sedet doma a divat se z okna jak prsi:)

armania — 27. 5. 2007 15:21

jo jeste jsem chtela rict,ze ted ziji v belgii a je to super protoze je tu mnohem vetsi zima nez v cesku takze to mne tesi:)

anka — 27. 5. 2007 16:25

-20 a jsem v pohodě. Jak praží slunce jsem na tom stejně jak Petuna.Ven ani omylem,při představě že musím do práce mě bere šlak a jak je nad nad 23 jsem vyřízenej tvor.Změta tlaku vzduchu mě přivádí k šílenství protože s mým organizmem to dokáže udělat divy.
Naštěstí,já vím že mám poruchu termoregulačního systému a vím jak se chránit - ale je mi to platné jak mrtvýmu zimník.Cvičit to se mnou dokáže pořádně :(

Míša Kulička — 28. 5. 2007 7:13

Petuna napsal(a):

Prosím, asi mnoho z Vás řekne že jsem padlá na hlavu ale poslední roky nesnáším horko, léto atd. Ostatní si libují jak na ně pálí sluníčko, prý je to dobíjí energií a u mě je to přesně naopak, čím větší horko tím více znervozním jsem v depresi , se vším bych třískala, nejradši bych aby zalezlo atd.Okolí mi říká, že to není normální, že přece všichni když je léto tak mají dobrou náladu atd. A já jsem nejradši když mám na sobě aspoń tričko s dlouhým rukávem nebo tenčí mikinu to se cítím v pohodě ale např. dnes mám pocti že vyletím z kůže!!!A tak to trvá asi 3 rok začne být léto a já bych nejraději zalezla někam do sklepa na celou dobu. Opravdu patřím k psychiatrovi nebo je někdo mezi váma takový?:dumbom:

Já ... jak je nad 20°C, tak su úplně odvařená

Hani — 28. 5. 2007 8:15

Jo, taky mám nejraděj jaro a podzim, když je tak na triko s dlouhým rukávem.
Ale naštěstí máme sto let starej barák a metr tlustými zdmi a holky....tam je tak krásně chladno. Bohužel jen v létě. V zimě je tam hnusná a po*ná kosa! Si jedna nevybere. :)

Andrýsek — 28. 5. 2007 8:30

ježkovi voči...to je super téma..taky přemýšlím o tom, jestli jsem  normální. když léto nemusím....jo zima, to je balada...člověk se oblíkne když je mu zima a je dobře..kdežto v létě, člověk svlíkne i kůži a je to prd platný, jaký je mu horko!!!???
A k tomu super nízkej tlak, no bomba..ráno cesta do práce v nacpané šalině a já se držím oběma rukama, abych se nezřítila k zemi:-(
Dřív jsem jezdila hodně na kole, ale teď???? No, mám smůlu a z bytu ani téměř nevycházím:-( připadám si jako krteček:-((((

Musim — 28. 5. 2007 10:14

Jsem ráda, že nejsem jediná, která taky pomalu nesnáší tyto horká léta. Možná i proto, že v práci máme v kanclu navíc vysokokapacitní kopírku, která jede málem celý den,takže k horku z venku se přidá horko a hluk z kopírky.
Mám ale další problém, co fakt nesnáším na těchto horkách je : průvan, moderní ventilátory a vichr v metru. Človek tam jde, tečou mu čůrky potu a ovane ho studený průvan. Jelikož jsem nemocná na ledviny, tak mám hned zaděláno na housera, blokádu krku anebo zánět močáku či ledvin.
Doma-zatáhnu, zatemnim, větrám jenom poránu a většinou se mne povede udržet rozdíl v teplotě mezi venkem a vnitřkem 10. Když je venku +36...třeba.... Ale v ulici, kde bydlím, nás oblažuji nočním provozem - diskotéky, takže nelze psát při otevřeném okně... A horké léto tedy znamená dost bezesné noci.
Mám taky nízký tlak...motání je mne blízké...

helena — 28. 5. 2007 10:34

Jó, nízkej tlak - minulý týden jsem omdlela na ouřadě. Ještěže na mě nezavolali rychlou... a nejvíc mě naštvalo, že jsem si odstála frontu asi 20 lidí a třísklo to se mnou, když jsem byla už druhá http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png
Jinak taky - vlahé jaro, laskavý podzim, klidně i déšť a vítr, jenom sníh nemusím (ale to proto, že ho hrabu -  na horách klidně)

Hani — 28. 5. 2007 11:21

Ještě mě tak napadlo k názvu vlákna - cvoci jsme všichni!!! Ukažte mi někoho, kdo není! :D

Bety — 28. 5. 2007 11:41

Tak vám hlásí ochlazení... užijte si to! Pro mně to moc nebude, já jsem teplomilná...

Ela.. — 28. 5. 2007 11:53

Bety napsal(a):

Tak vám hlásí ochlazení... užijte si to! Pro mně to moc nebude, já jsem teplomilná...

Bety, taky tady pláču, nesnáším zimu !! :grater::grater:

Hani — 28. 5. 2007 12:03

Tož herdek, co je to tady!!!??? Tady se bude culit, usmívat a zářit! Žádný fňukání. Komu se líbí ochlazení, raduje se. Kdo je vyznavačem vedra, nebulí, leč čeká, až přijde jeho chvíle!
To su dneska prudká...asi změna tlaku. :D

Holky, pořád je fajn...teda skoro! :hjarta:

Barborka — 28. 5. 2007 13:02

Jsem na tom úplně stejně. Nesnáším léto - teda ty vedra, člověk je pořád spocenej, ulepenej :butter:. Ale nemám ráda ani zimu. Lebedím si na jaře, když vysvitne sluníčko.

Bety — 28. 5. 2007 14:08

Jdu s dcerou na Mojito to nás osvěží...

Judyna — 28. 5. 2007 19:27

Já taky ta velká vedra nemusím. V takovém počasí se nedá prakticky nic dělat, kromě koupání. Jinak jsem ze všeho pěkně utahaná. Nejlepší, když se to střídá. Ale faktem je, že dřív mi ta vedra tolik nevadila.

Bety — 28. 5. 2007 19:33

Tak u nás už leje a taky se trochu ochladilo....

Judyna — 28. 5. 2007 19:57

Jojo, u nás taky.

Ela.. — 29. 5. 2007 7:44

Od rána chladno na kalhoty, svetr a prší :usch:

host5522 — 29. 5. 2007 7:47

Taky nesnáším teplo. Pro mě je ideální teplota 15-20 stupňů a polojasno.

Petuna — 29. 5. 2007 9:29

Děkuji Vám moc, tak jsem ráda že nejsem v tom sama, už jsem se bála!!!! Dneska je pro mě super, jdu ven, 23 stupňů, dýchám a mám energii, připadám si fakt jak naprogramovaná na toto počasí.

Modroočka — 29. 5. 2007 15:22

Petu, tak dnes ti bylo fajn, ne? Mně ale byla zima.

Ivana — 29. 5. 2007 15:48

já mám ráda teplo a sluníčko. Nemusí být zrovna 35 ve stínu, ale kolem 25 stupňů to je nádhera. Podzim, zima, mlhy, plískanice, krátké dny - to je mor!
Dneska se mi to teda ráno ani trošku nelíbilo. Myslela jsem, že se vůbec nevykopu z postele, jak bylo pošmourno - fuj!

lueta — 29. 5. 2007 15:53

Jéžiš a já dnes ráno ožila!!!!!

Anetaslad — 3. 6. 2007 14:36

Modroočka napsal(a):

Petu, tak dnes ti bylo fajn, ne? Mně ale byla zima.

Tak já mám také ráda teplo a ty raní chladna se mě vůbec nelíbí,Kdyby mě to nebylo blbé tak jsem si v pátek oblékla pod rifle silonky.

Modroočka — 3. 6. 2007 15:17

Ale to jsi mohla, nikdo by je neviděl. Já mám taky raději teplíčko.

Lucy — 3. 6. 2007 15:31

Já taky miluju teplo... co teplo horko... +25°C je pro mě zima.... Už dlouho nebyl pařák.... :(  když svítí slunce na plný kule, obloha vymetená a nejméňě +30°C tak to je moje... Mohla bych žít klíďo někde v tropech. Už aby zase vysvitlo..... http://www.sirmi.ic.cz/smajl/411.gif
Zimu mám tak ráda, ale musí bejt nasněženo bílo a pražit slunce.... samozřejmě modrá mrazivá obloha....

Anetaslad — 3. 6. 2007 15:43

Modroočka napsal(a):

Ale to jsi mohla, nikdo by je neviděl. Já mám taky raději teplíčko.

A vy by jste si je některá oblékly jo.Ve škole mají pindy v zimě a já bych přišla v červnu s punčocháči pod kalhotami už vidím ten hurónský smích.jen bych si sedla a punčocháče by mě vystoupli na džíny.

Ferda — 4. 6. 2007 0:43

teda leto nesnasim, vysava to ze me energii, denne je mi spatne ( unavena, pocit na zvraceni ..jen z toho horka) nikdy jsem nemela rada leto. a k tomu tady mame skoro 100% vlhkost vzduchu, no jak v pekle hehe
jsem rada ze nejsem sama kdo nema rad horka :)

sisi21 — 4. 6. 2007 18:07

Já mám ráda  teplo,když svítí krásně sluníčko...  hlavně když jsem na chatě u vody....Ve městě je to naprd....co nesnáším dusna ,kdy je pod mrakem ,před bouří a nedá se vůbec dýchat....bejvávalo,že v noci sprchlo,ráno bylo příjemně a odpoledne se pařáky daly vydržet....jenže dnes???  Ty vedra bývaj nesnesitelný...

Eduš — 4. 6. 2007 19:23

Taky nemám ráda vedra,když jdu po ulici mám pocit, že vypustím duši. Upocená,dýchat nemůžu,sotva lezu.S věkem je to čím dál horší.Ted bylo ale celkem přijatelně a tak jsem pookřála.Ale čeká nás prý horké léto, to je něco pro teplomilné holky,budete v pohodě. A my, co nám vadí teploty nad 25° budeme sotva funět. Ach jooo.

helena — 5. 6. 2007 6:30

Tak říkali rosničkáři, že ke konci týdne má být zase kolem 30 °C http://www.sirmi.ic.cz/smajl/230.gif.
To se zase těším http://www.sirmi.ic.cz/smajl/265.gif

Anetaslad — 6. 6. 2007 18:31

helena napsal(a):

Tak říkali rosničkáři, že ke konci týdne má být zase kolem 30 °C http://www.sirmi.ic.cz/smajl/230.gif.
To se zase těším http://www.sirmi.ic.cz/smajl/265.gif

Tak to já budu ve svém živlu miluji totiž sluníčko.Dneska bylo krásně už od rána.mám ráda když je teplo.

kvinna — 7. 6. 2007 8:10

Tak vas vsechny zdravim ... A jsem rada, ze jsem "zabloudila" i na tyhle stranky a za zvedavosti koukla, co se deje na pavlaci. Patrim k tem, kterym horko nedela dobre. U me jsou to asi uz ty "babi" roky - je mi 46 a mam hormonalni naplast (nechala jsem se totiz sterilizovat a vsechno prichazi jaksi driv). Ale zacalo to uz pred 20 lety, kdy jsem na svet privedla meho druheho potomka (taky cisarak). Sice to bylo tenkrat v breznu, ale jakmile zacalo byt pekne a ja se tesila na slunicko (i kdyz jsem se nikdy nedokazala grilovat), udelalo se mi hrozne spatne a cerno pred ocima. Myslela jsem si, za to prejde. Nekonzultovala jsem zadneho lekare (tenkrat!). Sice se to trochu zlepsilo, ale posledni dva roky problemy zase prisly. Souvisi to taky s tou ztencenou ozonovou vrstvou - slunecni zareni je agresivnejsi, no a k tomu prijde jeste to kolisani hormonu...Dnes mi to moje lekarka potvrdila a tak se horkym dnum venku vyhybam, jak se da. Navic ke vsemu prislo zvysene poceni, takze radeji ani nevylezam z chladnych mistnosti. Jsem momentalne "trochu pri tele" a chci sportovat - venku, proto vstavam radeji driv a hned rano si zajdu moje kolecko  (Nordic Walking - to je parada, clovek se sice zapoti, ale ma potom tak nadhernej pocit...skoro jako po orgasmu :rodna:) no a vecer , kdyz uz neni tak horko, jezdim nakole. nastesti mam kluky uz z domu, tudiz vice casu na sebe.  Tak ahoj a zase do priste...