Svedka — 23. 5. 2007 19:32

Dnes v 18.15 jsem vykoukla na svět. Jmenuji se Marcelka, mám 50 cm a 3,2 kg.

Moc gratuluju a přeju hodně štěstí, zdraví a ať vám dělá Marcelka jen a jen radost :hjarta: :hjarta: :hjarta:

IvaM — 23. 5. 2007 19:34

Gratuluji a přeji pevné zdraví mamince i Marcelce!!! :storstark: :storstark: :storstark:

maminaanýzek1 — 23. 5. 2007 19:37

Sereno moc a moc gratuluju a přeju hodně zdraví!!!!Tak a konešně snad budu moct porodit já.

masule — 23. 5. 2007 19:42

veliká gratulace k Marcelce....

zuzanka — 23. 5. 2007 19:44

Marcelka, to je nááádherné jméno!!! :supr: Mamince sereně a její princezničce všechno nejlepší!!! :hjarta:

luluc — 23. 5. 2007 20:37

Moc veliká gratulace ode mě a od Anetky. Přejeme hodně zdraví a štěstí  :hjarta:

jitka2 — 23. 5. 2007 20:46

K Marcelce velká gratulce :dudlik::dudlik:

Ivule — 23. 5. 2007 21:11

Gratulujeme oběma holkám a přejeme hodně zdravíčka a pohody,pa Iva.

puzzle.girl — 23. 5. 2007 21:25

Moc a moc gratulujeme a přejeme strašně moc zdravíčka!!!

Klea — 23. 5. 2007 21:26

Jůůů moc gratuluju k Marcelce. Jste obě šikulky. Posílám spoustu štěstíčka

masa — 23. 5. 2007 21:40

Gratulujeme k miminku a přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka!!!!! :dudlik: :dudlik: :dudlik: :hjarta: :hjarta:

Vendaa — 23. 5. 2007 22:01

Vše jen to nejlepší a hlavně to zdravíčko!!!

Renky — 23. 5. 2007 22:03

velka gratulacia!!! Vela zdravicka a maminke mliecko!!!

Megg — 23. 5. 2007 22:05

Velikánská gratulace a buďte zdravé, holky :)

Tinuška — 23. 5. 2007 22:07

no paráda, Seren, moc gratuluju!! Tak vidíš, že ses dočkala!
Ať vám dělá Marcelka samou radost! :hjarta:

Gabčulka — 23. 5. 2007 22:20

Marcelko, vítej na světě, ať se Ti tu mezi námi líbí! :hjarta: Veliká gratulace k holčičce! :supr:

Verunka — 23. 5. 2007 22:37

taky moc gratuluju..hodně štěstíčka a zdravíčka celé rodince:-)

salek — 23. 5. 2007 22:59

:hjarta:  velká gratulace  :supr:  přeji hodně zdravíčka,štěstíčka a pohodu s Marcelkou :hjarta: :kapitulation:

BLUE — 24. 5. 2007 6:50

Tak hodně štěstí, zdraví a spokojenosti holky :hjarta:

Dášenka13 — 24. 5. 2007 7:18

Sereno, moc ti gratuluji k narození malé Marcelky, hlavně ať jste obě zdravé a přeji moc štěstíčka ;) :hjarta::hjarta:

madlička — 24. 5. 2007 7:31

Taky se přidáváme k zástupu gratulantů!!!!!!!!!!!!! :jojo: :supr: :hjarta:

Eweli — 24. 5. 2007 8:35

moc gratulujem :storstark::storstark::storstark::dudlik:

tina — 24. 5. 2007 8:35

gratuluju k princezně :)

Pinky — 24. 5. 2007 9:15

Sereno a je to !! Tak ses dočkala :supr:
Moc gratuluju k dcerušče :)..... :hjarta:

IvanaK — 24. 5. 2007 9:20

Moc gratulujeme a přejeme nej to nejlepší do života.
Iva a Mireček

Petruse — 24. 5. 2007 11:15

Také moc gratuluji a přeji zdravíčko,lásku a rodinou pohodu :hjarta: :dudlik: http://www.sirmi.ic.cz/deti/86.gif

sillwan — 24. 5. 2007 12:06

Sereno, gratulejeme k Marcelce a prejeme hodne zdravicka a sily!

Verunka — 24. 5. 2007 19:57

Gratuluju:-))

serena — 27. 5. 2007 22:08

Ahoj holky tak jsem zpět, dnes nás pustily z porodnice, jen ještě neusedím na šití, tak příjdu zítra, to už bude snad lepší, všem vám moc děkuji za gratulace, zatím pa pa