|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Narodili se https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=181 » SERENA má Marcelku!!!! https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=19826 |
| Svedka — 23. 5. 2007 19:32 |
Dnes v 18.15 jsem vykoukla na svět. Jmenuji se Marcelka, mám 50 cm a 3,2 kg. |
| IvaM — 23. 5. 2007 19:34 |
Gratuluji a přeji pevné zdraví mamince i Marcelce!!! :storstark: :storstark: :storstark: |
| maminaanýzek1 — 23. 5. 2007 19:37 |
Sereno moc a moc gratuluju a přeju hodně zdraví!!!!Tak a konešně snad budu moct porodit já. |
| masule — 23. 5. 2007 19:42 |
veliká gratulace k Marcelce.... |
| zuzanka — 23. 5. 2007 19:44 |
Marcelka, to je nááádherné jméno!!! :supr: Mamince sereně a její princezničce všechno nejlepší!!! :hjarta: |
| luluc — 23. 5. 2007 20:37 |
Moc veliká gratulace ode mě a od Anetky. Přejeme hodně zdraví a štěstí :hjarta: |
| jitka2 — 23. 5. 2007 20:46 |
K Marcelce velká gratulce :dudlik::dudlik: |
| Ivule — 23. 5. 2007 21:11 |
Gratulujeme oběma holkám a přejeme hodně zdravíčka a pohody,pa Iva. |
| puzzle.girl — 23. 5. 2007 21:25 |
Moc a moc gratulujeme a přejeme strašně moc zdravíčka!!! |
| Klea — 23. 5. 2007 21:26 |
Jůůů moc gratuluju k Marcelce. Jste obě šikulky. Posílám spoustu štěstíčka |
| masa — 23. 5. 2007 21:40 |
Gratulujeme k miminku a přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka!!!!! :dudlik: :dudlik: :dudlik: :hjarta: :hjarta: |
| Vendaa — 23. 5. 2007 22:01 |
Vše jen to nejlepší a hlavně to zdravíčko!!! |
| Renky — 23. 5. 2007 22:03 |
velka gratulacia!!! Vela zdravicka a maminke mliecko!!! |
| Megg — 23. 5. 2007 22:05 |
Velikánská gratulace a buďte zdravé, holky :) |
| Tinuška — 23. 5. 2007 22:07 |
no paráda, Seren, moc gratuluju!! Tak vidíš, že ses dočkala! |
| Gabčulka — 23. 5. 2007 22:20 |
Marcelko, vítej na světě, ať se Ti tu mezi námi líbí! :hjarta: Veliká gratulace k holčičce! :supr: |
| Verunka — 23. 5. 2007 22:37 |
taky moc gratuluju..hodně štěstíčka a zdravíčka celé rodince:-) |
| salek — 23. 5. 2007 22:59 |
:hjarta: velká gratulace :supr: přeji hodně zdravíčka,štěstíčka a pohodu s Marcelkou :hjarta: :kapitulation: |
| BLUE — 24. 5. 2007 6:50 |
Tak hodně štěstí, zdraví a spokojenosti holky :hjarta: |
| Dášenka13 — 24. 5. 2007 7:18 |
Sereno, moc ti gratuluji k narození malé Marcelky, hlavně ať jste obě zdravé a přeji moc štěstíčka ;) :hjarta::hjarta: |
| madlička — 24. 5. 2007 7:31 |
Taky se přidáváme k zástupu gratulantů!!!!!!!!!!!!! :jojo: :supr: :hjarta: |
| Eweli — 24. 5. 2007 8:35 |
moc gratulujem :storstark::storstark::storstark::dudlik: |
| tina — 24. 5. 2007 8:35 |
gratuluju k princezně :) |
| Pinky — 24. 5. 2007 9:15 |
Sereno a je to !! Tak ses dočkala :supr: |
| IvanaK — 24. 5. 2007 9:20 |
Moc gratulujeme a přejeme nej to nejlepší do života. |
| Petruse — 24. 5. 2007 11:15 |
Také moc gratuluji a přeji zdravíčko,lásku a rodinou pohodu :hjarta: :dudlik: |
| sillwan — 24. 5. 2007 12:06 |
Sereno, gratulejeme k Marcelce a prejeme hodne zdravicka a sily! |
| Verunka — 24. 5. 2007 19:57 |
Gratuluju:-)) |
| serena — 27. 5. 2007 22:08 |
Ahoj holky tak jsem zpět, dnes nás pustily z porodnice, jen ještě neusedím na šití, tak příjdu zítra, to už bude snad lepší, všem vám moc děkuji za gratulace, zatím pa pa |