Haňule — 4. 5. 2007 20:35

holkz,chodite s prckama na plavani?mala bude mit ted 2 mesice a jsou u nas nejake vany pro kojence a pak jdou starsi do bazenu. A jake pouzivate ty plavkove plenky?

Blanka LBC — 4. 5. 2007 20:58

Hani já do té vany s Patričkem chodila a bylo to fajn :supr: naučila jsem se ho správně držet aby mi nemohl vypadnout a pak v bazénu už to bylo super ;) Plavečky - plenkové jsem dostala od paní na plavání, ale už nevím cenu, dají se i koupit v drogerce. Jsou na jedno použití a já je dávala dokud byl v té vaně, do bazénu jsem mu už koupila plavečky, ty s pogumovaným povrchem ! Tak ať se vám to líbí jako nám :hjarta:

Tak jsem tu našla krabici a jsou to BABYLOVE - z DM ;)

jitka2 — 4. 5. 2007 22:38

Tak my  chodíme do vaniček ode dvou měsíců a teď nás čeká poslední opakovací lekce a poté nás čeká velký bazén, ve vaničkách to bylo moc fajn, malé se to moc líbilo,jezdily jsme s ní různě po vodě a také se potápěla a bylo to super , ve vaničkách jsem ji měla normálně nahatou , až te´d do velkého bazénu scháníme nějaké plavečky.

Ivule — 5. 5. 2007 9:57

Pěkné miminkovské plavečky mají v CA v Carrefouru/bývalém/,stojí 350Kč.

Vendaa — 7. 5. 2007 0:32

Já bych taky chtěla začít chodit s Tadeáškem na plavání, má moc rád vodu a při koupání ve vaničce si libuje:-)
to už bych mohla chodit teď ? Jsou mu dva měsíce. To jsem překvapená, já myslela, že nejdřív tak od půl roku.

Klaris — 7. 5. 2007 7:26

Vendaa napsal(a):

Já bych taky chtěla začít chodit s Tadeáškem na plavání, má moc rád vodu a při koupání ve vaničce si libuje:-)
to už bych mohla chodit teď ? Jsou mu dva měsíce. To jsem překvapená, já myslela, že nejdřív tak od půl roku.

Do bazénku můžeš až po prvním očkování ve 3měsících. Předtím jsme plavali doma s účou ve vaně ;)

jitka2 — 7. 5. 2007 7:30

Tak my plaveme ode dvou měsíců a očkování ještě všechno nemáme za sebou, u každého je to jiné, radila bych zavolat instruktorce a ona ti řekne víc, kdy je nejlepší začít, ale všeobecně se říká, že čím dřív tím líp, já si tam volala hned po šestinedělí a instruktorka nám řekla, že je nejlepší začít ve dvou měsících a tak chodíme ode dvou a te´d nás čeká velký bazén!!!!!

jitka2 — 7. 5. 2007 7:31

Ivulko, díky za info musím se po něčem podívat, dneska vyrážíme ze ségrou nakupovat /tatínek bude hlídat/, tak snad něco vybereme :supr:

Lucka 1 — 7. 5. 2007 8:26

Tak my plaveme doma ve vaně a to od šesti týdnů :supr:

jenick — 19. 8. 2009 20:55

My jsme na doporučení byly na plavání s dětmi u paní Škrabálkové - Klub Kosatka v obci Černý Důl - Krkonoše. Mají i pension a tam to pořádají. Mohu to jen doporučit - stojí to za to. Honzíkovy bylo zhruba 8 měsíců v té době...