Haňule — 17. 4. 2007 9:46

holky mate takovou tu deku na zem s hrazdickou,jak jste ji dlouho vyuzily a bylo to k necemu?libilo se tam mimcu? maji ji prave ted v akci v Tescu, jmenuje se to hraci koberec vcelicka za 449,- tak premyslim,jestli to koupit,nebo je to zbytecne.diky

Zlatynka — 17. 4. 2007 10:27

ahojky, hrací deku si určitě pořiď, já jsem ji dostala od kolegyně. Hrazdičku budu mít pujčenou od kamarádky. Myslím si , že ji  určitě využiju v době, kdy mimi bude zatím ještě jen ležet a nebude si přetáčet. A na dece se múžete spolu válet pořád...

Pinky — 17. 4. 2007 10:29

Nám ji právě tuhle z Tesca koupili naši, ale je dost malá a z takového silonového materiálu a pod hlavičkou je to moc navysoko vycpané......No jo,  Made in China :D tak co bych chtěla... ale myslím, že když na ni hodím plínu, tak to bude O.K. na tu chvilku ;)

sudina — 17. 4. 2007 10:54

hrací deka je super, adámek si na ní vydržel hrát hodně dlouho, ted když už se otáčí tak už na ní tak dlouho nevydrží protože se z ní hned odkulí....,ale jinak je to fakt super věc!!!!!!!!!!

BLUE — 17. 4. 2007 11:42

Já asi hrací deku kupovat nebudu protože máme dva psy takže moc nepočítám s tím, že bych malou nechávala ležet na zemi na dece. spíš bude asi v lehátku nebo v cestovní postýlce, jinak by mi jí kluci pořád oňuchávali a olizovali :dumbom:

Lenina2 — 17. 4. 2007 21:51

Hrací deku si určitě pořiď, využila jsem ji téměř od začátku a stále ještě ji využívám. Matýskovi se tam líbí, jde lehce vyprat a i ted když se otáčí, tak se z ní sice odkulí pryč, ale po hrazdičkách z hračkama pořád kouká.

Blue - nepočítej s tím, že budeš moct mít miminko pořád někde ve výšce, naopak bude potřeba ho dáváat co nejvíce na zem, aby se naučilo přetáčet, pak lézt atd. A neboj, pejsci to zvládnou, náš halama má 40 kg, je to 11ti měsíční štěňátko, ale naučil se, že na hrací deku a puzzle se neleze, ale je fakt, že Matýska občas olízne.

l.lucililinka — 17. 4. 2007 22:57

My jsme v Tescu pořídili tuto hrací deku s hrazdičkou, když bylo Davčovi asi tak 2 měcíce, od té doby  jí využíváme pořád :supr: jsem s ní spokojená, jelikož se nám z ní Davča zatím nikam neodkutálel. Mantineli jsou nafukovací, takže měkounké a  dají se vyfouknout, na hrazdičku se nechá zavěsit i leccos navíc a podklad taky vydává zvuky. Davča si v ní dost vyhrál a má jí rád i teď :supr::supr::supr:http://www.mojezlaticko.cz/?page=image_full&phot_id=25326
Myslím, že jsme za ní dali kolem 1200 Kč

Monika76 — 18. 4. 2007 7:18

Hrazdička je naprostá bomba (neznám tuto konkrétní, ale já ji měla pro svoji starší dceru). Dostala ji ve 3 měsících a už hned si s ní hrála. Vyhrála se s tím tak strašně! Všem doporučuji. Ale počítejte s tím, že jakmile začne sedět, tak hrazdičku můžete schovat.

Kamčitka — 18. 4. 2007 12:38

Já mám hrací deku na prodej, kdyby měl někdozájem. Je čistá, dá se prát, stejně jako sundávací zvířátka, celá se dá pěkně a rychle rozložit rychlosponama. Šustí, cinká, píská, je tam zrcátko.. Ale hlavně je docela prostorná, ta z Tesca mi příjde podstatně menší, nevím jestli je na otočení miminka.
http://www.kachnicka.unas.cz/deka.JPG

http://www.kachnicka.unas.cz/deka1.JPG

http://www.kachnicka.unas.cz/hraci.JPG

RencaTupa — 31. 10. 2015 19:25

Taky si myslím, že hrací deku využiješ hodně, mně na tom byly obě děti a moc rádi, já měla tuto http://www.funbaby.cz/fehn-safari-3d-aktivity-polstar/ a skutečně si odsloužila svoje, já jsem pro a myslím, že nebudeš litovat :)