Dexpre — 16. 4. 2007 19:59

ahojky,

dostala jsem se k príma brigádičce k mateřské a tak bych vám ji chtěla také nabídnout. Jedná o prodej dámský a panských parfémů (deodoranty, sprch. gely, vody po holení) firmy FM Group. Jedná o to,že za každý prodaný parfém, máte čistá ruka 100 Kč. A není to o tom že chodíte a přemlouváte lidičky, nabídnete rodině, kamarádům, v práci a ti to nabídnou dál.....možností je hodně jen chtít. Jesti budete mít zájem, tam mi napište na email - simib@centrum.cz a já vám o tom povím více a nebo se můžeme dohodnout na osobní schůzce - Teplice a okolí.

myslím,že každá kačka do rodiny dobrá :lol:

adra — 17. 4. 2007 12:43

a nebo kdyby jste chtěli oriflame nebo avon nebo club21 nebo LR...nebo...prostě  táák .. nemusíte nikde hcodit ono se to prodá samo...a peníze vám skáčou sami do peněženky...to je paráda...
osobně mám s tímto prodejem zkušenosti - nestežuju si ale vím jediné, kolik času, prostředku - i financí tomu věnuješ to se ti vrátí...je to práce jako každá jiná - nic není zadarmo....:-))))

Dexpre — 17. 4. 2007 19:36

no podle tvojí reace ta zkušenost je docela mizerná.....z avonu, oriflame aj. si tak vydělat nemůžeš. Maximálně ti to pokryje tvoji objednávku..... Nikomu to nenutím, vím svoje a vím co mám v peněžence..... Ale aspoň s jednou větou musím souhlasit " nic není zadarmo" kdyby bylo, tak jsme všichni milionáři.... :o)))

beladami — 30. 4. 2007 13:12

Spolupráci s FM Group mohu jen doporučit, pomůžu s registrací - Moravskoslezský kraj.

SLUNÍČKO — 30. 4. 2007 14:20

BELADAMI...A POŘÁD TO STEJNÉ....VY Z TOHO HOLKY NEVYROSTETE....REKLAMA, REKLAMA, REKLAMA...ŠEST PŘÍSPĚVKŮ A VŠECHNY STEJNÉHO RAŽENÍ...