|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Hledám práci! https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=98 » nabízím nenáročnou BRIGÁDU https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=18508 |
| Dexpre — 16. 4. 2007 19:59 |
ahojky, |
| adra — 17. 4. 2007 12:43 |
a nebo kdyby jste chtěli oriflame nebo avon nebo club21 nebo LR...nebo...prostě táák .. nemusíte nikde hcodit ono se to prodá samo...a peníze vám skáčou sami do peněženky...to je paráda... |
| Dexpre — 17. 4. 2007 19:36 |
no podle tvojí reace ta zkušenost je docela mizerná.....z avonu, oriflame aj. si tak vydělat nemůžeš. Maximálně ti to pokryje tvoji objednávku..... Nikomu to nenutím, vím svoje a vím co mám v peněžence..... Ale aspoň s jednou větou musím souhlasit " nic není zadarmo" kdyby bylo, tak jsme všichni milionáři.... :o))) |
| beladami — 30. 4. 2007 13:12 |
Spolupráci s FM Group mohu jen doporučit, pomůžu s registrací - Moravskoslezský kraj. |
| SLUNÍČKO — 30. 4. 2007 14:20 |
BELADAMI...A POŘÁD TO STEJNÉ....VY Z TOHO HOLKY NEVYROSTETE....REKLAMA, REKLAMA, REKLAMA...ŠEST PŘÍSPĚVKŮ A VŠECHNY STEJNÉHO RAŽENÍ... |