křepelka — 12. 4. 2007 21:29

před dvěma lety(je mi 24 let) mi zjistili předrakovinné buňky na děložním čípku. Jsem z toho zmatená, neboť jsem četla že to způsobuje virus přenosný pohlavním stykem a můj nynější partner je mým prvním sexuální partner a celých pět let chození používáme kondom. Nevím jak to napsat, pokud partner při sexu,,přitvrdí" nebo když je milování delší tak mě po něm pobolívá podbřišek, spíše to jsou takové mírnější tlaky, které po čase ustoupí. Bojim se abychom tím nezhoršili to onemocnění čípku. Myslíte že to může mít na čípek vliv? Moc děkuju váš názor.

Bety — 13. 4. 2007 18:17

ano a proč nejdeš k lékaři? Co ti s tím čípkem dělalali - konizaci? Měla bys chodit pravidelně na kontroly a všechno říct lékaři, to není legrace a tady to nevyřešíš...

křepelka — 15. 4. 2007 19:09

k lékaři chodím pravidelně! Nic mi s tím zatím nedělají, jen se to každé 3 měsíce sleduje. Jsem poměrně zodpovědná, ale je mi dost trapné se ptát na otázky ohledně sexu i když to není žádná ostuda.

sandra — 15. 4. 2007 19:28

křepelka napsal(a):

k lékaři chodím pravidelně! Nic mi s tím zatím nedělají, jen se to každé 3 měsíce sleduje. Jsem poměrně zodpovědná, ale je mi dost trapné se ptát na otázky ohledně sexu i když to není žádná ostuda.

Křepelko,já tě nechci strašit, ale já to měla podobný jako ty a už jsem byla 2x na konizaci děložního čípku :( Zkus zajít ještě k jinému Dr, aby ti udělat stěry. Mě to při milování zase bolelo vždycky na levý straně a při druhý operaci mi to brali víc z té levé strany, jelikož tam byla ta tkáň víc zasažená. Každopádně držím palce. P.S. Pokud ti budou dělat konizaci , tak na ní nechoď  pod lokální anestezií, ale nech si dát celkovou. Tohle mi doporučil můj nový dr.A udělal dobře. Drž se, pa. :hjarta:

Bety — 15. 4. 2007 19:42

předrakovinové buňky a nic s tím nedělají? divné....

pošle tě na odběr krve?

křepelka — 18. 4. 2007 19:03

Jejej vy jste mě docela vystrašili. No nevím chodím na pravidelné prohlídky a doktorka vždycky řekne že mám přijít za půl roku, že je to zatím dobrý. Zjistilo se to tak že jsem měla večer bolesti břicha, na chirurgické pohotovosti mě poslal na gynekologickou pohotovost a lékař co mě vyšetřoval řekl, že ty bolesti nejsou gynekolog. původu ale že tam vidí změny na čípku a že mám uhánět k lékaři aby mě udělal stěry, hrozně mě tenkrát vyděsil. Ale má doktorka i jeden gynekolog za kterým jsem si taky došla neboť vede gynekolog. onkologii řekli že je to zatím pouze na sledování. Je pravda že mám pořád a neustále gynekologické problémy. Dnes jsem byla na wc a máme tak blbý záchod že při vyprazdňování mi trochu vody ,, stříklo na genitál" a já teď přemýšlím co zase budu mít a mám zkažený den neboť vím že z toho nevyjdu jen tak. Navíc ten záchod obývám ještě se třema holkama, jsem na koleji. Bohužel už s tím nic nenadělám takže nějaký ten zánět čekám.  Obávám se že z věčných zánětu nebudu moct mít později děcko, a ještě ten čípek k tomu. Je nějaká možnost posílit imunitu, třeba teď, dokud se zase z toho wc něco nevyloupne. Nemohu chodit do bazenu, okamžitě něco mám. Doktorka mi říkala že na různé gynekolog. záněty je dobré pít aloe veru, hmm jenže kůra stojí asi 2500 kč.Je to začarovaný kruh.

janísek — 19. 4. 2007 11:00

křepelko, tyhle problémy jsem měla taky...moje doktorka furt jen říkala, že se to bude hlídat a že to je v poho...no a když jsem šla k jinej doktorce, tak ta mi po prvním vyšetření řekla, že se mám hned objednat do nemocnice na konizaci...takže to nepodceňuj...ale abych tě jen neděsila- neboj, pokud bys na ten zákrok musela, tak to není nic hroznýho-udělají to pod celkovou narkózou a já už pár hodin po zákroku "běhala" po nemocnici..:-)

ADRIANA 1 — 19. 4. 2007 12:23

ja to isté. všetko bolo v poriadku a po zmene doktora sa to ihneď začalo riešiť. zmenou doktora sa skončili i moje večné zápaly zo všetkého možného :rolleyes: som mesiac po operácii, pomaličky začínam sexuálne opäť žiť a verím že to bude v pohode. v nemocnici som bola jeden deň, ráno som prišla a o 16tej som už bola doma. a máš to vyriešené. nijaká zmena by sa nemala podceňovať, aj keď keď sa to ďalej nevyvýja. keď to tam raz nemá by, tak to má ísť von. na záply sú fajn výplacgy tantum orsa. daj si to ako ličby najskôr denne a potom stačí raz za týždeň, malo by ti to pomôcť. alebo čajovníkový olej, kúpiš v lekárni, nakvapkať na navlhčený tampón a vložiť dnu. je to skvelé. urobila som to párkrát a mám pokoj.držím palce

janísek — 19. 4. 2007 13:09

křepelko, když budeš chtít, napiš mi soukromou zprávu a já ti kdyžtak povim u koho jsem byla a tak...v jinej diskuzi, kam ses zapojila, jsem zjistila, že jsi z Plzně...já taky...

adra — 20. 4. 2007 8:27

holky vy mi určitě poradíte:-((((
byla jsem na klasické půlroční  kontrole-na steru děl.čípku a když přišli výsledky, nebyly dobré tak mi dělal dokrot stěr znova...opat to není dobré tak mám nastoupit do nemocnice-půjdu se teprve s doktorem domluvit....kdy....a chci ze zeptat co to je ta "konizace" (snad si to dobře pamatuji,) to je jako plastika nebo vám kousek uříznout?mě budou pod narkozou teprve asi brát vzorek a ten někam pošlou a pak se uvidí....doktor mi dolova řekl:"něco jako rakovina, ale není to rakovina" :dumbom: !!!!
když přišli ty první výsledky řekl že další stěr bychom na doporučení z laboratoře měli udělat až za tři měsíce ale že to pro jistotu udělá co nejdříve....takže jsem tam šla azi za měsíc po tom stěru a to ještě kdybych si nešla pro recept na antikoncepci tak by mi to ani neřekl a nezavolal...že by to prý za ty tři měsíce stačilo tak se utěšuju tím že jestli to bude NECO tak se to snad podchytlo v zárodku....:-((((
jinak při milování cítím ostrou bolest právě taky v podbřišku...tak tam asi prostě neco je:-((((
budu vdečná za jakkoukoliv reakci...dekuju

janísek — 20. 4. 2007 8:38

adra: už jsme to tu určitě někde řešily...ta konizace znamená, že ti "odřežou" ty špatný buňky z čípku...dělá se to pod celkovou narkózou (teda já jí měla) a den po zákroku už jsem šla domů. ještě se hodně řeší, jestli už máš děti nebo ne...ale když ti řekli, že to ještě není rakovina, tak to ti udělají jen tu LEEP konizaci- elektrickou kličkou to ořežou. To co ti odeberou se posílá na rozbor a podle toho ti řeknou, jestli dokázali odebrat všechno, nebo musíš jít znovu... stačí ti to takhle...když to po sobě teď čtu, tak si nejsem jistá, jestli je to pochopitelný..:-)

adra — 20. 4. 2007 8:43

aha...takže už podle toho CO zjistili ze stěru, můžou odebrat něco z čípku - tedy odříznout to již špatné? takže tam na tuty je neco špatně a to už budou odřezávat....ne že by vzali jen vzorek...ale vlastně píšeš že to tak že to odříznuté je právě ten vzorek a ten posílají .... jo napsala jsi to srozumitelně....MOC děkuju, já jsem si to musela "přepsat" jestě pro sebe abych to vstřebala....
takže je konizace a LEEP konizace
mám syna 5,5 let...a děsnej strach....:-((((, ale spíš mám strach z toho když vidím to naše zdravotnictví....

janísek — 20. 4. 2007 8:50

no, alespoň tak jsem to měla já- na prohlídce mi doktorka odebrala vzorky tkáně z čípku a podle těch zjistila, že tam mam rakovinový buňky...a pak jsem šla hned do nemocnice...Ale proto, že ten čípek neodeberou celej, ale jen kousek, tak to posílají na ty rozbory- aby se zjistilo, jestli odebrali celou poškozenou část...
nemusíš se bát- nic to není...fakt...nejhorší jsou ty nervy před tím, když nevíš "do čeho jdeš"...ale samotnej zákrok je v pohodě...žádná jizva a nějaká bolest- ne horší než když bolí břicho při menstruaci..:-)

adra — 20. 4. 2007 9:18

takže rakovinové buňky se dají v tomto případě léčit...se to bojím i napsat - úspěšně....?? nebo úspěšněji než při jiných typech rakoviny??
já se asi samotného zákroku nebojím...přesně...ale spíš toho o kolo...a taky musím myslet na malého....:-(((
ale o toho se postarají naši - já jsem rozvedená...
ty máš janisku děti a kolik ti je?
děkuju
myslíte si všeobecně nebo jsem to někde asi četla že toto postihuje více ženy které častěji střídají sex.partnery....

sandra — 20. 4. 2007 9:35

adra napsal(a):

takže rakovinové buňky se dají v tomto případě léčit...se to bojím i napsat - úspěšně....?? nebo úspěšněji než při jiných typech rakoviny??
já se asi samotného zákroku nebojím...přesně...ale spíš toho o kolo...a taky musím myslet na malého....:-(((
ale o toho se postarají naši - já jsem rozvedená...
ty máš janisku děti a kolik ti je?
děkuju
myslíte si všeobecně nebo jsem to někde asi četla že toto postihuje více ženy které častěji střídají sex.partnery....

Ahoj Adro,
já měla za celý život sexuální partnery dva - s jedním jsem chodila 7 let, s druhým něco přes dva roky. A už  jsem byla na té konizaci 2x. Děti nemám, je mi 24. Plánuji je tak za 5-6 let. Poprvé mi vzali pod narkózou kousek tkáně z děložního čípku a zjistili, že je tkáň zasažena hloouběji,než může pojmout ta elektrická smyčka. A prý mi to dělali tou největší. Tak jsem šla po 2 měsících znovu a teď už jsou výsledky z operace ok. Jen za 2 měs mě čeká cytologie, tak snad dopadne taky dobře, kéž by....:) Samotný zákrok nebolí, je to přesně tak jak psal Janísek, bolí tě břicho, jako při silnější menstruaci. Více mi vadilo špinění po operaci (4 týdny) a i následující MS jsem měla silnější, delší a bolestivější. Ale to je po takovém zákroku nejspíš normální. Začít se sexem se doporučuje až po šestinedělí. Držím palce, ať ti to dobře dopadne :hjarta:

janísek — 20. 4. 2007 9:41

adro, nemusíš se toho bát- když se na to přijde včas, tak se to dá bez následků odstranit- teda jedinej následek je zmenšenej čípek...Pokud chodíš na pravidelný prohlídky, tak by to mělo bejt v pohodě...neboj, do nemocnice jeden den nastoupíš, druhej ti to udělají a třetí jdeš domů (někoho pustí ještě v den zákroku)- to malej ani nepozná..:-)
já bohužel děti ještě nemam- je mi 22. A to je asi jedinej problém, spojenej s tou konizací- čím menší děložní čípek, tím větší problém s donošením miminka..takže vím, že mi čeká rizikový...a tak...

adra — 20. 4. 2007 9:45

ted jsem byla na sexuologické taky se tam necopdobného probírá  a četla jsem tě sandro :)
mně je 31...
a co antikoncepce může nebo se má nebo naopka nesmí při tom brát?? když neberu antikoncepci bolí mě hrozně nepříjemně břicho...ne při menstruaci ale v polovině cyklu, vzniká tam jakýsi folykul - nějaký útvar ketrý se po ovulaci rozpustí...ale ta bolest je nepříjemná...vystřeluje to až do končeníku že si ani nemůžu pořádně sednot...tak mi gynekolog řekl at bud beru antikoncepic, že to tomu zabrání nebo at si vždycky vezmu igalgin:-(((

ted jsem na měsíc prášky vysadila protože mě bolely nohy, celé od chodidel až po stehna a jak neberu antikonc. je to dobré...ale zase to břicho...zkusím jinou antikocepci a uvidíme ale ted když mě čeká TOHLE s tím čípkem tak nevím honem co...v pondělí se zeptám samozřejmě doktora ale tohle psaní je moc fajn a MOC DEKUJU!!!!!
a ty sandro jsi měla před tím nějaké problémy? bolest při sexu nebo něco?

janísek — 20. 4. 2007 9:49

antikoncepci jsem vysadit nemusela ani v nemocnici...měla jsem strach, že mi jí pak zakážou, ale naopak- řekli že po tom zákruku se doporučuje alespoň půl roku neotěhotnět...

adra — 20. 4. 2007 9:49

asi je to trochu zmatené :-((( jsem tam zamotala všechno, břicho, nohy, prášky..:P:P

adra — 20. 4. 2007 9:51

no já chci zkusit novou...."jasminnele" ale to ted není důležitý

to je hrozný když se člověk něco dozví jak to pomalu ale jistě zpracovává...i díky BABINETU!!!!! :hjarta: :pussa: dík

sandra — 20. 4. 2007 9:54

adra napsal(a):

ted jsem byla na sexuologické taky se tam necopdobného probírá  a četla jsem tě sandro :)
mně je 31...
a co antikoncepce může nebo se má nebo naopka nesmí při tom brát?? když neberu antikoncepci bolí mě hrozně nepříjemně břicho...ne při menstruaci ale v polovině cyklu, vzniká tam jakýsi folykul - nějaký útvar ketrý se po ovulaci rozpustí...ale ta bolest je nepříjemná...vystřeluje to až do končeníku že si ani nemůžu pořádně sednot...tak mi gynekolog řekl at bud beru antikoncepic, že to tomu zabrání nebo at si vždycky vezmu igalgin:-(((

ted jsem na měsíc prášky vysadila protože mě bolely nohy, celé od chodidel až po stehna a jak neberu antikonc. je to dobré...ale zase to břicho...zkusím jinou antikocepci a uvidíme ale ted když mě čeká TOHLE s tím čípkem tak nevím honem co...v pondělí se zeptám samozřejmě doktora ale tohle psaní je moc fajn a MOC DEKUJU!!!!!
a ty sandro jsi měla před tím nějaké problémy? bolest při sexu nebo něco?

Adro, já při obou zákrocích normálně brala antikoncepci. Doporučuje se jít na tu operaci co nejdříve po skončení MS, tak si vem s sebou diář. Čípek pak má další 4 týdny na regeneraci, než přijde MS, což je pro něj zátěží. Já měla právě ty bolesti při sexu. Byla jsem za svou bývalou dr a ta mi řekla, že na UTZ žádný srůsty nevidí a jestli chci, že můžu jít na laparoskopii...To jsem odmítla. Pak mi udělala stěry a řekla, že je to na operaci. Já šla ale ještě k jinýmu dr si to ověřit a nakonec jsem u něj zůstalal. Vyhovuje mi mnohem víc. Jen na to nechoď prosím pod částečnou anestezií, trvej na celkový. Na tu částečnou mě chtěla poslat bývalá Dr, ale já jsem věděla, že nezvádnu  být při vědomí a vidět jak se mi nějaký cizí dr "šťourá" mezi nohama. Pardon za výraz. Současný dr mi řekl, že u něj v nemocnici to dělají jen pod celkovou, jelikož to tu ženskou i tak bolí a nechtěně s sebou může cuknout a oni tak vezmou třeba víc, než by chtěli.

adra — 20. 4. 2007 9:58

sandro...mně řekl rovnou doktor že to bude pod narkozou...doufám že tím myslel pod celkovou...!!
MS mám dostat úřístí týden, neberu ted ty prášky tak nevím kdy TO přijde ani jak dlouho to bude trvat :usch:
ale je pravda že jsem přemýšlela že zajdu ještě k jinému lékaři...ale to přeci trvá ty výsledky  a když jdu v PO ke svýmu gandekologovi domluvit termín operace tak "nemůžu" jet ještě k jinému...to bych asi časově nestihla víš jak to myslím....
odkud jsi...stačí kraj ...já Pardubický

a to už ted po tomhle zákroku budu muset čekat šest týdnů???!!!! (šestinedělí)  :| ne že bych byla tak přízemní a myslela jen na to ale myslím  i na to:-)))))

sandra — 20. 4. 2007 10:14

adra napsal(a):

sandro...mně řekl rovnou doktor že to bude pod narkozou...doufám že tím myslel pod celkovou...!!
MS mám dostat úřístí týden, neberu ted ty prášky tak nevím kdy TO přijde ani jak dlouho to bude trvat :usch:
ale je pravda že jsem přemýšlela že zajdu ještě k jinému lékaři...ale to přeci trvá ty výsledky  a když jdu v PO ke svýmu gandekologovi domluvit termín operace tak "nemůžu" jet ještě k jinému...to bych asi časově nestihla víš jak to myslím....
odkud jsi...stačí kraj ...já Pardubický

a to už ted po tomhle zákroku budu muset čekat šest týdnů???!!!! (šestinedělí)  :| ne že bych byla tak přízemní a myslela jen na to ale myslím  i na to:-)))))

Já jsem z Prahy. No, já šla k druhému dr taky z důvodu, abych si ty výsledky potvrdila nebo vyvrátila, ale hlavně se mi nelíbila představa paní doktorky, že půjdu k nějakému dr na kliniku, kde mi to při vědomí udělá a já pak vstanu a půjdu domů. V nemocnici si mě tak pokaždý nechali o den dýl, prý pro jistotu, kdyby přišly nějaké komplikace, krvácení nebo tak. Ale bylo to ok. Prostě úplně jiný zacházení. Záleží, jakou máš ke svému dr důvěru. Hlavně se na všechno, co nevíš nebo tě zajímá, ptej. Já se taky ptala a byla jsem pak klidnější,protože jsem věděla, co mi budou dělat, jak to budou dělat atd atd.

adra — 20. 4. 2007 10:23

kdy přišli výsledky?
u nás byla super nemocnice včetně nové moderní porodnice, která fungovala cca 3 roky...pak ji prostě zavřeli!!!!!
já tam rodila a bylo to tam úžasné...takže ted budu muset do nemocnice "dojet" do jinýho města...ptát se budu to jo...možná se konečně rozhoupu jít k jiném gynelogovi...k tomuhle jsem chodila před těhotentvím...do porodu...pak jsem přešla k jinému...do nemocnice tady u nás jenže jak se pak začalo uvažovat o zavření nemocnice tak se ty doktoři tady střídali a já jich měla postupně snad 5 tak jsem se vrátlia k tomuhle původnímu....není špatnej...jen málo...mluví....ted kdyžto čtu...tak se přeci nemůžu spokojit s tíme že "není špatnej"!!!!!!! musím s ním být spokojená :P:P !

sandra — 20. 4. 2007 10:28

adra napsal(a):

kdy přišli výsledky?
u nás byla super nemocnice včetně nové moderní porodnice, která fungovala cca 3 roky...pak ji prostě zavřeli!!!!!
já tam rodila a bylo to tam úžasné...takže ted budu muset do nemocnice "dojet" do jinýho města...ptát se budu to jo...možná se konečně rozhoupu jít k jiném gynelogovi...k tomuhle jsem chodila před těhotentvím...do porodu...pak jsem přešla k jinému...do nemocnice tady u nás jenže jak se pak začalo uvažovat o zavření nemocnice tak se ty doktoři tady střídali a já jich měla postupně snad 5 tak jsem se vrátlia k tomuhle původnímu....není špatnej...jen málo...mluví....ted kdyžto čtu...tak se přeci nemůžu spokojit s tíme že "není špatnej"!!!!!!! musím s ním být spokojená :P:P !

Asi tak za 2, 3 týdny. Já jsem s tím mým spokojená. Všechno mi vysvětlil, nemluvil se mnou jak s de***em, který nerozumí doktorským výrazům. Dokonce mi i nakreslil obrázek toho, jak to teď vypadá a co mi budou dělat :)

adra — 20. 4. 2007 10:51

a nechodíš k Alešovi z Ordinace nebo ke Gitě?? :D :P? ne promin....ale doktora máš teda fajn podle toho co píšeš!!
takže 2-3týdny nervů jo??? no jo...to nějak vydržím...ach jo.....-(((
takže v pondělí  se snad domluvíme na termínu.... :-((

janísek — 20. 4. 2007 12:06

adro, víš, vždycky jsem se smála, když jsem viděla jak v " Růžovce" jsou všichni milí, ochotní atd...a pak jsem začla chodit k jinej doktorce a nestačila jsem zírat, že je to možný i ve skutečnosti...ale je to tak...tak se zkus porozhlídnout, třeba taky někoho takovýho najdeš..:-)

sandra — 20. 4. 2007 13:20

adra napsal(a):

a nechodíš k Alešovi z Ordinace nebo ke Gitě?? :D :P? ne promin....ale doktora máš teda fajn podle toho co píšeš!!
takže 2-3týdny nervů jo??? no jo...to nějak vydržím...ach jo.....-(((
takže v pondělí  se snad domluvíme na termínu.... :-((

Ne,ne, tam nechodím :D Pro mě to zas takový nervy, věděla jsem, že se to buď potvrdí nebo nepotvrdí. Ale dle všech naznáků mýho těla jsem věděla, že to opravdu na tu operaci bude....:kapitulation:

adra — 20. 4. 2007 13:49

chtěla jsi sandro napsat že to pro tebe zase takový nervy nebyly...že jo???
no jak říkám při styku mě TO občas hodně zabolí...
1.tak ještě se chci zeptat - cystologie je stěr z děložního čípku?
2.a jestli ten zákrok na který se chystám - kdy mi něco vezmou jestli to už je ta konizace kdy je "estinedělí"

a četla jsem něco na netu...a dost mě šokovalo info o tom že to mužou přenášet partneři -muži,jak střídají partnerky....ale že pro chlapy to není životu nebezpečné...

no přestala jsem kouřit...jako bych něco tušila :dumbom:

jo janísku, věřím tomu že takový dokroři existují.... :):) to jsem řekla s nadsázkou ale musí to být skvělé kdyžn na někoho takového narazíš!!!! :supr:

adra — 20. 4. 2007 13:52

připadám si jak blázen :-((((((((

sandra — 20. 4. 2007 14:13

adra napsal(a):

chtěla jsi sandro napsat že to pro tebe zase takový nervy nebyly...že jo???
no jak říkám při styku mě TO občas hodně zabolí...
1.tak ještě se chci zeptat - cystologie je stěr z děložního čípku?
2.a jestli ten zákrok na který se chystám - kdy mi něco vezmou jestli to už je ta konizace kdy je "estinedělí"

a četla jsem něco na netu...a dost mě šokovalo info o tom že to mužou přenášet partneři -muži,jak střídají partnerky....ale že pro chlapy to není životu nebezpečné...

no přestala jsem kouřit...jako bych něco tušila :dumbom:

jo janísku, věřím tomu že takový dokroři existují.... :):) to jsem řekla s nadsázkou ale musí to být skvělé kdyžn na někoho takového narazíš!!!! :supr:

Adro, přesně takhle jsem to myslela. Píšu z práce a dělám u toho ješě x věcí :)
Ano, cytologie je stěr z děložního čípku.
Jestli ti vezmou kousek z tkáně děložního čípku, tak se na tebe šestinedělí bude vztahovat. Ale určitě se na to zeptej ještě doktora.
No, já se po prvním zákroku ptala mýho dr, jestli se můžu před další možnou nákazou nějak chránit. Na to mi řekl, že bohužel ne. Že mi v tom nepomůže ani kondom. A že chlapi to mít v sobě můžou, aniž by měli nějaké vnější příznaky. A aby se zjistilo, zda to chlap má nebo ne,  je zapotřebí speciálního vyšetření. Už jsem o tom psala někde jinde. Chtěla jsem na to vyšetření poslat svého přítele, ale jelikož už jsme se rozešli, tak to nemá cenu. Musím říct, že díky těmto operacím vyplavaly na povrch v našem vztahu věci, který jsem tušila, ale nechtěla jsem si je připustit. Takže platí, že všechno zlý je k něčemu dobrý. Jen nevím, co dělat, až si budu někoho hledat. Takovou tu obavu v sobě nějak mám, aby "to" budoucí přítel / partner neměl. Ale kdo se bojí,nesmí do lesa :)

adra — 20. 4. 2007 14:26

týýýý jo...já se po*eru...fakt jo...myslím jak píšeš to že kvuli tomu vypluly na provrch nekterý věci ve vašem vztahu.....nevěra?
ale nedá se přeci s jistotou říct že za to mohl on?? že se to sice přenáší stykem, kfyž partner střídá partnerky ale je to jedna z možností....
a tože neochrání ani kondom...jsem v šoku:-(((((
jo samozřejmě že všechno zlé je pro něco dboré...respektive všechno se deje pro něco ...pro naše dobro...ach jo....
sandři moc ti děkuju že si se mnou píšeš:-))))) :hjarta:

janísek — 20. 4. 2007 14:34

sandro, to jsme řešily spolu..:-) no, tím, že neochrání ani kondom jsi mi dost vzala vítr z plachet...už mám to "šestinedělí" za sebou a sázela jsem na ně...tak nevím co jinýho dělat...přece není jediné řešení sexuální abstinence :-(

adra — 20. 4. 2007 14:47

janísku!!!! i  Tobě moc děkuju že jsi tu byla dnes se mnou!!!!!! :hjarta:
holky za chvíli odcházím...v podnělí odpol.jdu k lékaři tak v úterý budu něco vědet, termín aspon...

ty más janísku dítě a stálého partnera?

janísek — 20. 4. 2007 14:57

stálého partnera ano, ale dítě zatím bohužel ne...:grater:
vůbec nemáš za co děkovat, to je přece jasný...já už si tím prošla, tak ti můžu poradit co a jak...
budu ti držet palečky a určitě se ozvi co a jak...

sandra — 20. 4. 2007 15:19

adra napsal(a):

týýýý jo...já se po*eru...fakt jo...myslím jak píšeš to že kvuli tomu vypluly na provrch nekterý věci ve vašem vztahu.....nevěra?
ale nedá se přeci s jistotou říct že za to mohl on?? že se to sice přenáší stykem, kfyž partner střídá partnerky ale je to jedna z možností....
a tože neochrání ani kondom...jsem v šoku:-(((((
jo samozřejmě že všechno zlé je pro něco dboré...respektive všechno se deje pro něco ...pro naše dobro...ach jo....
sandři moc ti děkuju že si se mnou píšeš:-))))) :hjarta:

Adro, to ne. Žádná nevěra neproběhla, nebo o ní alespoň nevím. U nás už to nebylo dobrý ve všech ohledech delší dobu a po těch operacích to všechno vykouklo ven "v celé své kráse". :/ Já už jsem měla gynekologický problémy asi tak rok a půl před první operací, takže si myslím, že tohle bylo jen vyvrcholením všech těch zánětů, oslabené imunity, atd atd.
Budu drže v pondělí palce :supr: :hjarta:

sandra — 20. 4. 2007 15:23

janísek napsal(a):

sandro, to jsme řešily spolu..:-) no, tím, že neochrání ani kondom jsi mi dost vzala vítr z plachet...už mám to "šestinedělí" za sebou a sázela jsem na ně...tak nevím co jinýho dělat...přece není jediné řešení sexuální abstinence :-(

No, já z toho byla taky v šoku. I proto jsem chtěla, aby šel můj teď už bývalý přítel na ty testy. Jen jsem si říkala, co budu dělat, když to mít bude? Já si myslím, že takhle ale člověk přemýšlet nemůže,jinak by se z toho zbláznil. Já teď nikoho nemám a ani nehledám, ale taky se bojím, že ten nový "to" bude mít. A co pak? Jenomže nemůžu se ho na to ptát na první schůzce nebo ho hnát hned k dr na testy.

janísek — 20. 4. 2007 15:39

sandro asi máš pravdu...tak já prostě budu doufat, že to můj partner nemá...nevím co bych dělala, kdybych zjistila, že jo...asi radši budu žít v nevědomosti..:-)

maharata — 20. 4. 2007 17:22

Rakovinné buňky se holky dají likvidovat,pokud to není v pokročilém stádiu bylinkami.Nikomu nezávidím,jelikož se s tím setkávám jako terapeutka dosti často.Za rakovinu si bohužel můžeme sami,neobjeví se jen tak.je to z toxických naplavenin organismu,z toho co jíme.Dnes je strava více chemická a plná solí a emulgátorů,proto bychom občas měly pomoci organismu pomocí bylinek,divily by jste se jak dovedou dát organismus dohromady.Nic proti práškům,ropzhodně mají své místo,ale navíc zatěžují játra i ledviny a stavy se vrací(potom jsou horší)Samozřejmě tomu věřit nemusíte...ale alterna má něco do sebe,když se s ní umí zacházet.
Pokud chcete pomoci,klidně se podívejte na mé stránky,mám tam i zkušenosti klientů.Posílám bylinky po celém česku a mám vždy radost,když mi napíší,že se stav lepší.
Držím pěsti všem.Marta

maharata — 20. 4. 2007 17:25

Ještě maličkost,za některé potíže mohou samozřejmě i muži,pokud nedodržují hygienu,případně je jim věrnost cizí....to je potom každá rada drahá,musí se dát do pořádku také chlap,jinak se to vrací..

adra — 23. 4. 2007 9:18

tak jsem hodně času o víkendu probrečela....:-((( k tomu jsem TO dostala tak jestli i nálada šla kvuli tomu dolůůů nevím; to se ukáže jestli budu "pobrekávat" i v týdnu  :grater: ....:-))))dnes je to lepšííí, taky jsem si zase něco přečetla....:rolleyes:
a začala jsem brát novou antikoncepci, tak jsem zvedavá jestli to bude v pořádku zatím jsem měla dvě tabeltky a z toho se mo soudit nedá....ale nohy ZATIM nebolí....dnes mám jít k lékaři odpoledne domluvit si termín....
ale chtěla bych ještě něco vyzkoušet než vlezu na operační stul....ale když nevím CO mi přesně je...jsem na rozpacích...máte někdo zkušenonst s bylinkami?? :co:

janísek — 24. 4. 2007 12:54

ADRO, tak co, jak jsi dopadla u doktora...?

adra — 24. 4. 2007 13:50

Janísku to bude dlouhé, a děkuji za optání : -)))
Včera mi jedna hodná dušička z babinetu doporučila jednu paní, ať ji OKAMZITE zavolám a odvolám se na tu hodnou dušičku…nevěděla jsem komu budu volat, zda je to doktorka,léčitelka, čarodějka…a prostě jsem to číslo vytočila…..a zjistila že je to paní, která se zabývá čínskou medicínou…
Řekla jsem ji co mě trápí a ona mi doporučila kapičky, a jak je aplikovat často….prostě takovou několikadenní kůru… s tím že by bylo dobré se na zákrok do nemocnice objednat nejdříve za tři týdny…- po té kůře a ještě si pak po té kůře nechat udělat znova stěr u doktora No nevěděla jsem moc co doktorovi říct teda jak říct, že chci na operaci až po další menstruaci …
Doktor  mi vysvětlil co mě čeká, nakreslil mi to!! Ptala jsem se jestli mě čeká konizace a on se zamračil že tohle ne ,  že se mi vezmou  kousek čípku, protože ten ster je jen „setření“ z čípku ale ten vzorek co mi vezmou pod narkózou je průřez celou tkání…a pošlou to do laborky. A prý kdy chci na to jít jestli teď nebo až po dalším mense, čím mi pěkně nahrál: -))))
A že výsledky budou bud (ted to napíšu hodně laicky) bud1,2nebo 3….přičemž 3 je nejhorší…když to bude 1 tak prý nic,když to bude 2 tak prý taky nic…NO A KDXZ T BUDE 3 tak TAKY NIC ALE MUSÍ SE TO HLIDAT!!!!! Protože za 10-15let by z toho mohla být rakovina….tak jsem tam tak seděla v šoku…a nevěděla jestli si mám oddechnout nebo raději ne……
Takže vyzkouším ty kapičky…za to „nic“ nedám  a uvidíme…čas jsem získala i tím že mi po prvním špatném stěru řekl že by další měl udělat na doporučení laboratoře až za tři měsíce ale že tak dlouho čekat nechce…takže mám „náskok“ …. No a ještě jsem se ptala nebo mi to spíš sám řekl, že kdyby to bylo teď hodně špatné(rakovinotvorné) tak by to věděli dávno že chodím na kontroly pravidelně….
Takže dnes si jedu pro kapky a držte mi pěsti!!!!!

sandra — 25. 4. 2007 17:19

adra napsal(a):

Janísku to bude dlouhé, a děkuji za optání : -)))
Včera mi jedna hodná dušička z babinetu doporučila jednu paní, ať ji OKAMZITE zavolám a odvolám se na tu hodnou dušičku…nevěděla jsem komu budu volat, zda je to doktorka,léčitelka, čarodějka…a prostě jsem to číslo vytočila…..a zjistila že je to paní, která se zabývá čínskou medicínou…
Řekla jsem ji co mě trápí a ona mi doporučila kapičky, a jak je aplikovat často….prostě takovou několikadenní kůru… s tím že by bylo dobré se na zákrok do nemocnice objednat nejdříve za tři týdny…- po té kůře a ještě si pak po té kůře nechat udělat znova stěr u doktora No nevěděla jsem moc co doktorovi říct teda jak říct, že chci na operaci až po další menstruaci …
Doktor  mi vysvětlil co mě čeká, nakreslil mi to!! Ptala jsem se jestli mě čeká konizace a on se zamračil že tohle ne ,  že se mi vezmou  kousek čípku, protože ten ster je jen „setření“ z čípku ale ten vzorek co mi vezmou pod narkózou je průřez celou tkání…a pošlou to do laborky. A prý kdy chci na to jít jestli teď nebo až po dalším mense, čím mi pěkně nahrál: -))))
A že výsledky budou bud (ted to napíšu hodně laicky) bud1,2nebo 3….přičemž 3 je nejhorší…když to bude 1 tak prý nic,když to bude 2 tak prý taky nic…NO A KDXZ T BUDE 3 tak TAKY NIC ALE MUSÍ SE TO HLIDAT!!!!! Protože za 10-15let by z toho mohla být rakovina….tak jsem tam tak seděla v šoku…a nevěděla jestli si mám oddechnout nebo raději ne……
Takže vyzkouším ty kapičky…za to „nic“ nedám  a uvidíme…čas jsem získala i tím že mi po prvním špatném stěru řekl že by další měl udělat na doporučení laboratoře až za tři měsíce ale že tak dlouho čekat nechce…takže mám „náskok“ …. No a ještě jsem se ptala nebo mi to spíš sám řekl, že kdyby to bylo teď hodně špatné(rakovinotvorné) tak by to věděli dávno že chodím na kontroly pravidelně….
Takže dnes si jedu pro kapky a držte mi pěsti!!!!!

Ahojky Adro,
tak teď jsem z toho jelen. :co: Co ti tedy budou dělat, když ne konizaci? Ne, že bych ti jí přála, to vůbec ne. Ptám se jen ze zvědavosti, jestli existuje ještě třeba jiný způsob, jak to zjistit.
Drž se, pa :hjarta:
S.

adra — 26. 4. 2007 9:46

Sandruš....ten stěr co mi dělali byl jen STER jakoby "setření" bunek z čípku jako když po tom přejedeš po tom čípku a něco z něj setřeš...
a když to nebylo dobré...tak mě chtějí pod narkozou kousek čípku doslova uříznout...protože tíma jak to uříznou, udělají pruřez celým čípkem-tkání-a tím zjistí víc
tak snad jsem to napsala srozumitelně  :)
no a ted "beru" ty kapky a než pujdu na ten zákrok, budu chtít udělat ještě před tím znova ambulantně ster a až po výsledcích půjdu do nemocnice....chci tomu věřit že to bude dobré a do nemocnice nebudu muset vubec:-((((
ale nechci předbíhat...:-((

sandra — 27. 4. 2007 8:24

adra napsal(a):

Sandruš....ten stěr co mi dělali byl jen STER jakoby "setření" bunek z čípku jako když po tom přejedeš po tom čípku a něco z něj setřeš...
a když to nebylo dobré...tak mě chtějí pod narkozou kousek čípku doslova uříznout...protože tíma jak to uříznou, udělají pruřez celým čípkem-tkání-a tím zjistí víc
tak snad jsem to napsala srozumitelně  :)
no a ted "beru" ty kapky a než pujdu na ten zákrok, budu chtít udělat ještě před tím znova ambulantně ster a až po výsledcích půjdu do nemocnice....chci tomu věřit že to bude dobré a do nemocnice nebudu muset vubec:-((((
ale nechci předbíhat...:-((

Adři,
tak já jsem to asi nějak popletla. Každopádně ti moc držím palce, aby kapky "zabraly" a tys nemusela jít do nemocnice :hjarta: :hjarta: Určitě dej o sobě vědět, S.

adra — 27. 4. 2007 8:32

ale asi nepopletla....já jsem vubec nevedela co mě čeká v nemocnici...myslela jsem že nic než konizaci po STERU nedelají....poradila jsi mi jak sji nelépe dovedla a HLAVNE JSI TU BYLA SE MNOU!!! :):)

dám vědět určite

mám kamarádku která mě pořád "láme" at jedu s ní do nemocnie do Jablonce - ona má tetu gynekoložku...tak tam asi pojedu..pro klid...po aplikaci tech kapiček tam pojedu s ní a nechám si udělat kontrolní ster...at je to jak to je přeci jen známosti dělají svoje....
tak zatím pa a díky :hjarta:

sandra — 4. 5. 2007 7:51

adra napsal(a):

ale asi nepopletla....já jsem vubec nevedela co mě čeká v nemocnici...myslela jsem že nic než konizaci po STERU nedelají....poradila jsi mi jak sji nelépe dovedla a HLAVNE JSI TU BYLA SE MNOU!!! :):)

dám vědět určite

mám kamarádku která mě pořád "láme" at jedu s ní do nemocnie do Jablonce - ona má tetu gynekoložku...tak tam asi pojedu..pro klid...po aplikaci tech kapiček tam pojedu s ní a nechám si udělat kontrolní ster...at je to jak to je přeci jen známosti dělají svoje....
tak zatím pa a díky :hjarta:

Ahojky Adro,
tak co kapky? Nějaké pozitivní zprávy? :)

adra — 10. 5. 2007 8:46

tak tedy,zatím nic nového...ale cítím divné pálení...jako na zánět močových cest....pořád mě to nutí na čůrání...ale přitom "nic" ...je to nepříjemné...mám takové tabletty na zapíjení - VitalBucha je to bylinkové takvo želatinové kapsle, mám to od minule...měla jsem zánět mčových cest před rokem a půl...a když to do zítřka nepřejde zajdu doktorce...

jinak kapičky jsem užila jsem jak měla...ted čekám na menses a pak k doktorovi zda by mi udělal znova ster...to nevím jek mu řeknu-prostě na rovinu že jsem zkusila přírodní léčbu, čínskou a zda je ochotný mi udělat ster znova....jak se bude tvářit...no a když blbě, nezbyde mi než jít jinam:-(((

sandra — 10. 5. 2007 9:15

adra napsal(a):

tak tedy,zatím nic nového...ale cítím divné pálení...jako na zánět močových cest....pořád mě to nutí na čůrání...ale přitom "nic" ...je to nepříjemné...mám takové tabletty na zapíjení - VitalBucha je to bylinkové takvo želatinové kapsle, mám to od minule...měla jsem zánět mčových cest před rokem a půl...a když to do zítřka nepřejde zajdu doktorce...

jinak kapičky jsem užila jsem jak měla...ted čekám na menses a pak k doktorovi zda by mi udělal znova ster...to nevím jek mu řeknu-prostě na rovinu že jsem zkusila přírodní léčbu, čínskou a zda je ochotný mi udělat ster znova....jak se bude tvářit...no a když blbě, nezbyde mi než jít jinam:-(((

Adro,
určitě doktora popros ještě o jeden stěr. Kdyby ti ho nechtěl udělat, tak jdi k jinýmu,přesně jak říkáš. Moc bych ti přála, aby ti dopadly výsledky dobře a ty tam nemusela jít :pussa:

Já jdu za měsíc na první cytologii po tom druhém zákroku. Doufám, že bude ok, jinak skočím pod nejbližší bus ;)

adra — 10. 5. 2007 9:20

tak to Sandři pak písni než tam půjdeš..budu na tebe MOC myslet!!! :pussa:  a dekuju
a tobě (se znova vracím) dělali konizaci a hned 2x po sobě?

jak ty jsi to měla? stěr a pak hned konizace nebo ti brali  v narkoze vzorek?? promoin že se ptám znova kdyžtak mě odkaž na nějaký příspěvek.....

janísek — 10. 5. 2007 11:30

holky, tak já byla dneska na první kontrole po tý konizaci...a prý je zatím všechno v pohodě a pěkně zahojený...ufff...tak vám držím palce, aby to bylo dobrý...

sandra — 10. 5. 2007 12:19

adra napsal(a):

tak to Sandři pak písni než tam půjdeš..budu na tebe MOC myslet!!! :pussa:  a dekuju
a tobě (se znova vracím) dělali konizaci a hned 2x po sobě?

jak ty jsi to měla? stěr a pak hned konizace nebo ti brali  v narkoze vzorek?? promoin že se ptám znova kdyžtak mě odkaž na nějaký příspěvek.....

No, na první konizaci mi vzali vzorek té tkaně a v laboratoři zjistili, že je to ještě hlouběji a aby měli jistotu, že bude vše ok, tak jsem šla podruhé.

Oba dva zákroky byly v celkové narkóze. Mezi oběma jsem měla pauzu přesně 2 měsíce.

Děkuju,určitě se ozvu,až budu mít výsledky :)

Janísku, moc gratuluju k dobrým výsledkům :supr: :storstark:

adra — 10. 5. 2007 12:45

Janísku taky moc a moc gratuluji...!!!! :):)

Sandruš...a po obouch zákrocích jsi měla "šestinedelí"?

tak se držme holky a děkuju Vám!! :):)

sandra — 10. 5. 2007 13:08

adra napsal(a):

Janísku taky moc a moc gratuluji...!!!! :):)

Sandruš...a po obouch zákrocích jsi měla "šestinedelí"?

tak se držme holky a děkuju Vám!! :):)

Jo,jo, po obou. :jojo:

adra — 11. 5. 2007 9:57

ahojky...tak jsem samozřejmě vyfásla zánět močových cest :-(((
antibiotika a k tomu to že tyhle antibiotika ovlivnují antikoncepci:-)))  :dumbom:

ale....dnes 11.5. beru poslední tabeltku antikoncepce....a antibiotika budu brát do čtvrtka 17.5. včetne...a antikoncepci další platíčko začínám brát až po dobrání antibiotik v sobotu 19.5.  tzn. že při braní antibiotika brát atnikonepci nebudu...tak to nemůže nic ovlivnit,nééééé???? jestli tomu teda dobře rozumím...leda by ty antibiotika působily dýl.....v těle...

sandra — 11. 5. 2007 10:22

adra napsal(a):

ahojky...tak jsem samozřejmě vyfásla zánět močových cest :-(((
antibiotika a k tomu to že tyhle antibiotika ovlivnují antikoncepci:-)))  :dumbom:

ale....dnes 11.5. beru poslední tabeltku antikoncepce....a antibiotika budu brát do čtvrtka 17.5. včetne...a antikoncepci další platíčko začínám brát až po dobrání antibiotik v sobotu 19.5.  tzn. že při braní antibiotika brát atnikonepci nebudu...tak to nemůže nic ovlivnit,nééééé???? jestli tomu teda dobře rozumím...leda by ty antibiotika působily dýl.....v těle...

Ahoj Adro,
tak to mě mrzí, že jsi ještě k tomu všemu chytla zánět močových cest :( S těmi ATB se raději ještě poraď s doktorem, aby jsi pak nebyla překvapená :co: :dudlik: Myslím, že trvá trochu dýl, než se ATB vyloučí z těla.

adra — 11. 5. 2007 12:35

jo...:-(( jo :grater: tak díky:-))) Sandři:-))))) :)

ještě se na to raději přeptám...jednou jsem byla u kartáře a ten mi mimo jiné řekl že o vánocích roku 2007 budu mít chlapečka:-))) řekl mi toho spousty...nic se nesplnilo...ale jeden nikdy neví:-)))  :)

tak pa

sandra — 11. 5. 2007 13:05

adra napsal(a):

jo...:-(( jo :grater: tak díky:-))) Sandři:-))))) :)

ještě se na to raději přeptám...jednou jsem byla u kartáře a ten mi mimo jiné řekl že o vánocích roku 2007 budu mít chlapečka:-))) řekl mi toho spousty...nic se nesplnilo...ale jeden nikdy neví:-)))  :)

tak pa

Tak to už aby jsi začala na tom chlapečkovi pracovat :lol:

adra — 11. 5. 2007 13:32

:dumbom: :dumbom: to ve mně hrklo:-))))) dej pokoj!!!!  ty potvůrko jedna:-)))  :reta:

ivanka05 — 14. 5. 2007 16:49

Holky, vy me desite, jdu zitra pro nejake prasky na streptokoka, a zaroven mam pry"vysoky vyskyt viru" v kultivaci... tak nevim...

adra — 12. 6. 2007 8:49

tak jak děvčata, je něco nového??
u mě ano....třetí stěr z dělož.cípku nedopadlo dobře, ani ty kapičky z čínské medicíny nezabrali, takže čekám na vhodný termín  nástupu do nemocnice..myslím že zhruba za 14dní... :-(((((
chjo...

janísek — 12. 6. 2007 14:27

adro, to je mi líto..:-( ale neboj se toho, už jsem tu někde svoje zážitky s tím zákrokem psala a znovu tě ubezpečuju, že to není nic strašnýho...uvidíš, že nejhorší je to čekání před tím...a neboj, zas tě budou všichni kolem chvíli opečovávat..:-)  budu ti držet palce...tak se pak určitě ozvi,jak to dopadlo...

Bety — 12. 6. 2007 19:20

Kamchinka napsal(a):

Holky, vy me desite, jdu zitra pro nejake prasky na streptokoka, a zaroven mam pry"vysoky vyskyt viru" v kultivaci... tak nevim...

:mad: to není dobře...konizace?

adra — 13. 6. 2007 7:24

sandra napsal(a):

adra napsal(a):

tak to Sandři pak písni než tam půjdeš..budu na tebe MOC myslet!!! :pussa:  a dekuju
a tobě (se znova vracím) dělali konizaci a hned 2x po sobě?

jak ty jsi to měla? stěr a pak hned konizace nebo ti brali  v narkoze vzorek?? promoin že se ptám znova kdyžtak mě odkaž na nějaký příspěvek.....

No, na první konizaci mi vzali vzorek té tkaně a v laboratoři zjistili, že je to ještě hlouběji a aby měli jistotu, že bude vše ok, tak jsem šla podruhé.

Oba dva zákroky byly v celkové narkóze. Mezi oběma jsem měla pauzu přesně 2 měsíce.

Děkuju,určitě se ozvu,až budu mít výsledky :)

Janísku, moc gratuluju k dobrým výsledkům :supr: :storstark:

už je máš Sandři???

ivanka05 — 13. 6. 2007 8:40

Bety napsal(a):

Kamchinka napsal(a):

Holky, vy me desite, jdu zitra pro nejake prasky na streptokoka, a zaroven mam pry"vysoky vyskyt viru" v kultivaci... tak nevim...

:mad: to není dobře...konizace?

kultivace - ne konizace... na cytologii nic neni a ve sterech z cipku a v kultivaci zjistily ty viry vis.

Bety — 13. 6. 2007 12:39

Kamchinko, já jsem se ptala, jestli ti budou dělat konizaci čípku z důvodu nálezu v kultivaci...

ivanka05 — 13. 6. 2007 12:50

Bety napsal(a):

Kamchinko, já jsem se ptala, jestli ti budou dělat konizaci čípku z důvodu nálezu v kultivaci...

zatím ne... pry se to bude pozorovat, ze u mladych holek se to muze jeste zmenit.... a kazdych pul roku budu chodit k tomu specialistovi na cipky a kdyz by neco, tak se vezme biopsie a dal se dit nic nebude....
mam vyskyt viru, ale jinak cytologii mam v poradku.. na cipku nemam nic spatneho

adra — 19. 6. 2007 9:31

tak holky 2.7. ráno v 8h nástup do nemocnice...:-(((
ach jo....mě to břicho při TOM stejně trochu bolí tak uvidíme

janísek — 20. 6. 2007 8:16

Adruš, budu ti držet palce, ať je všechno v pořádku...

adra — 20. 6. 2007 9:02

no...jak jsem byla včera na odběru krve, tak tam v čekárně byli letáky a byl tam leták rakovina děložního hrda.(asi 8mi stránkový)...tak jsem si ho vzala...a včera pročítala....a řekla bych že ten "muj" doktor je skutečně idiot....vubec mi nic nevysvětlil...a všechno jsem se dočetla až tam....takže skutečně jdu na konizaci a ne biopsii(nevím jak se to píše)
po operaci měním dokotra....
janísku a děkuju :hjarta:

janísek — 20. 6. 2007 10:35

adro, já to tak taky udělala..až po té konizaci jsem změnila dokrora- možná, kdybych to udělala dřív, tak to nemuselo takhle dopadnout-nebo bych se alespoň tolik nenervovala, kdyby se někdo tenkrát obtěžoval mi k tomu něco říct...:-( copak ses z toho letáku dozvěděla-něco co jsme tu ještě neprobírali..?

adra — 20. 6. 2007 12:40

já bych to ráda oskenovala...a dala to sem...pokud by to nevadilo...nebo to spíš poslala mailem...ale....já skenovat neumím....tak se to naučím že jo....
skener má doma tatka...tak to oskenuji doma u něj...tady nechci v práci....zatím nepotřebuju aby to někdo tady veděl....i když je to legrace....chlapi si ze mě dělali legraci jestli nejsem těhotná-prostě mám tlustý břicho...a já že jo...že těhotná jsem že jsou prdlý jestli si mysleli že mám to břifho z jídla!!!! No ted půjdu ne 2 dny na gyndu ležet:-))
ale at si mylsí co chtějí.....

fakt janísku jsem ráda že jsem si to přečetla....doktor mi fakt řekl ho*no.....

janísek — 20. 6. 2007 13:08

adruš, tak když se s tím scanerem dokážeš poprat, tak se mi prosím tě pak ozvi..moc ráda bych si to přečetla..třeba se taky dozvím něco novýho...

adra — 20. 6. 2007 13:37

určitě janísku...víš ono tam třeba nic nového pro tebe nebude...ale důležité je že je to moc srozumitelně přehledně a postupně naspáno...víš ted mě napadlo se podívat na net...do vyhledávače. byl to toiž letík od všeobecné zdravotní pojištonvy....jdu se mrknout:-))))

adra — 20. 6. 2007 13:49

na netu jsem to nenašla...a volala jsem na pobočku...prý to na netu není bylo to vydáno jen tiskem:-))
tak se s tím poperu a uvidíme:-)))

adra — 21. 6. 2007 9:47

janísku - je to 13 stránek...skenovat to v práci nebudu...skener je na frekventovaném místě...

ale poprosím tatku...on to bude mít za chvlíli a pošle mi to na mail...asi teda až o víkednu...furt a furt do toho koukám...-
na zadní straně je napsané že je to neprodejný výtisk...víš co prevence to jo ale aby takovýhle věci šířili TO NE!!!
tak zatím pa  :)

adra — 28. 6. 2007 14:07

janaísku to jsem se natrápila s tím skenování nakonce já...pošli mi mail pošlu ti to..ale jsem tu už jen zítra a pak až 10.7. nejdřív

adra — 10. 7. 2007 13:43

holky kde jste kdo, Sandři máš už výsledky???
já neště ne mám na vás dotaz depak jste????

sandra — 10. 7. 2007 14:27

adra napsal(a):

holky kde jste kdo, Sandři máš už výsledky???
já neště ne mám na vás dotaz depak jste????

Ahooooooooooooj, jsem tu :)

janísek — 10. 7. 2007 14:35

tak už jsem tu taky..:-)
adruš, už jsem ti poslala soukromou zprávu, kam poslat ty info...ještě jednou moc děkuju...jsi zlatá, že ses trápila s tím skenováním...:hjarta:
jsem zvědavá co se tam dočtu...

tak copak máš za otázku...

adra — 10. 7. 2007 14:52

tak kotátka zítra, já mám dnes padla....a přijdte jo??? dík moc a pa :hjarta:
janísku nešlo mi to poslat, psala jsem ti SZ...
San, más ty výsledky? ty mě napínáš kočko:-)))

sandra — 10. 7. 2007 15:22

adra napsal(a):

tak kotátka zítra, já mám dnes padla....a přijdte jo??? dík moc a pa :hjarta:
janísku nešlo mi to poslat, psala jsem ti SZ...
San, más ty výsledky? ty mě napínáš kočko:-)))

Výsledky budu mít tenhle čtvrtek. Doktor říkal, že kdyby to nebylo dobrý, tak se mi ozvou sami. Zatím se mi nikdo neozval, takže doufám, že čtvrteční zpráva bude pozitivní :godlike: Jestli ne, tak se strašně přecpou čokoškou a skočím pod první autobus ;)

adra — 11. 7. 2007 9:18

já byla 2.7. na operaci a výsledky prý do 10-ti dnů...jenže byly svátky tak nevím, snad to v pátek bude....

jinak se chci zeptat, jak dlouho jste po konizaci krváceli?
mně řekla doktorka při propuštění že 14-dní nemám mít styk(žádný šestinedělí)...jenže stejně pořád špiním do toho jsem ASI dostala mensez tři dny po operaci kdy bylo krvácení silnější a bolelo mě břicho a záda, přesně jako při menses,tak jsem začala brát nové plato antikoncepce...jenže ted v pondělí jsem se zase začala krvácet víc a zase mě bolelo břicho a záda...v obou případech to byla jen taková tupější bolest ne žádný křeče a tak...ale jsem zmatená z tech prášků že jsem to asi zblba ale to mě ted tak netrápí jako to jak dlouho budu krvácet....nejsem zvyklá nosti vložky - furt tampony....a je to děsný ten pocit když nekde sedím a mám strach vstát abych nemela flek na kalhotech:-))))) fakt jo....
já vím že u každé to je jiné to krvácení, taky asi záleží na rozsahu operace....

jo a včera jsem si přečetla na vlákně očkování proti rakovině dělož.čípku docela šílený věci...jak vypadají ženy s rakovinou spodku...a bylo mi trochu dost špatně....že jsem to vubec četala včera jsem na to pak furt myslela....

Tak Sandruš!!!! držím pěsti!!!!!!!
Janísku jak to ted máš vlastně ty? chodíš na kontroly a jinak vše v pořádku?
možná jsi to psala....

janísek — 11. 7. 2007 9:43

adruš, já po tý konizaci jen asi týden špinila a pak jsem měla další týden takovej hnědej výtok..ale jinak nic..a tys antikoncepci vysadila před tou operací? mě je nechali normálně celou dobu...takže jsem s menzes problém neměla...jen to bylo bolestivější a silnější...a ten problém s vložkama? taky jsem byla nesvá, ale vyřešila jsem to snadno volnýma černýma kalhotama..:-) není na nich vidět ani flíček..:-)

no a já to teď mám tak, že jdu asi v září na kontrolu- ta první proběhla v pohodě (zahojený a vše co mělo jít při konizaci pryč,tak pryč bylo..:-)) ale od té kontroly už s přítelem zase spoléháme jen na moje prášky a už žádný kondomy, tak uvidíme,jestli se něco změní nebo ne...

adra — 11. 7. 2007 10:20

jo já kravka antikoncepci vysadila!!!!!  :dumbom: a ted v tom mám hokej...:co:
jo já mám taky spíš jen hnědý výtok..ted ty dva poslední  dny...tak snad to už bude OK.
doktor tě normálně  prohlížel prstama?...nebo ti dělal i třeba ultrazvuk?? já když si tam maličko prstama zajedu...na kraj!!! tak se mi zdá že tam mám nějka PLNO :lol: ach jo....já tohle tak nemám ráda....:dumbom: když nevíš co a jak....:P

janísek — 11. 7. 2007 10:30

no, při tý první prohlídce- po šestinedělí- mi už dělala normální prohlídku i ten ultrazvuk...ale během toho šestinedělí vůbec- a to jsem i byla ráda- "všechno mě to bolelo"..a představa,že do mě sahne prstama- brrr...:-( ale divím se, že ti řekla jen 14 dní bez styku...všude všichní mluví o šestinedělí...

adra — 11. 7. 2007 11:08

"jak tě všechno bolelo"?? já necítím nic :-(((
no já nevím 14 dní je divný to mě taky zarazilo a překvapilo...držím to poctivě.....!!!!!!!!!  :P:P
holka já jsem tak nervní z těch výsledků....
no a jsem zvedavá jestli tam budeš mít nějaké změny když nepoužíváte kondom....
jak často se Janísku pak chodí na kontroly a to dělá vždy stěr, tedy každý tři měsíce?

janísek — 11. 7. 2007 11:50

no, jak jsi napsala- měla jsem pocit, že tam mam nějak plno..:-) tak to je přesný.. takže ani na sex jsem neměla pomyšlení... neboj, to už by tě určitě kontaktovali- taky mi po operaci řekli, že budou výsledky tak za deset dní..a nakonec jsem to věděla už asi za tři dny...tak to určitě bude v poho...
no, z těch změn mám taky trochu strach, ale přece se nebudu věčně trápit s kondomem...bléé..:-(
no, kontroly by prý měly být každý tři měsíce, ale já když u doktorky byla naposled,tak mi řekla, že je to v pohodě...a že mi napíše klidně dvoje prášky (takže na půl roku) a můžu přijít až pak...takže to asi je pokaždý jinak,,,,

sandra — 11. 7. 2007 16:01

Ahojky,
já jsem po té první špinila celé 4 týdny, než došla první MS. Která byla více bolestivější a silnější než normálně. Po té druhé už jsem tolik nešpinila, jen asi 14 dní, MS byla zase bolestivější a silnější. Adruš, vím, že sex je fajn, ale zkus to vydržet to šestinedělí. Já jsem to vydržela a i tak mě ten první styk trochu bolel. Všichni doktoři mi říkali, že těch 6 neděl je akorát na zotavení...TAkže bych se zbytečně do ničeho nehrnula. Nic ti neuteče ;)

adra — 12. 7. 2007 7:39

to jo Sandruš to já to chci a přeju si to dodržet:-)))) to ano...víš jak píšeš že tě to i po tom 6-ti nedelí trochu bolelo...může se stát že když  to člověk uspěchá tak to bolí a vznikne blok.....však to známe...a mít já blok v milování...no to nééééééé :reta: !!!!!!!!!
však to je jak na houpačce s tím krvácením dnes to není hnedé ale červené:-((( břicho nebolí ale ty vložky,  ty vložky :skurt: :dumbom:
Janísku, dnes mám na sobě černý kalhoty :lol: :supr:
holky tolik vložek co ted jsem nespotřebovala snad za poslední rok...!!! :)
no tak mám za sebou pomalu 14dní....
zdravím Vás :):):)

sandra — 12. 7. 2007 7:57

adra napsal(a):

to jo Sandruš to já to chci a přeju si to dodržet:-)))) to ano...víš jak píšeš že tě to i po tom 6-ti nedelí trochu bolelo...může se stát že když  to člověk uspěchá tak to bolí a vznikne blok.....však to známe...a mít já blok v milování...no to nééééééé :reta: !!!!!!!!!
však to je jak na houpačce s tím krvácením dnes to není hnedé ale červené:-((( břicho nebolí ale ty vložky,  ty vložky :skurt: :dumbom:
Janísku, dnes mám na sobě černý kalhoty :lol: :supr:
holky tolik vložek co ted jsem nespotřebovala snad za poslední rok...!!! :)
no tak mám za sebou pomalu 14dní....
zdravím Vás :):):)

Dobré ráno :),
já jsem z těch vložek taky byla na větvi. Používala jsem vždycky jen tampony, vložky jen "na doma" :) Já taky nemám bloky v sexu ráda :vissla: :D
Hlavně netahej nic těžkýho  a moc se nenamáhej. Já blázen běžela první den po propuštění z nemocnice se ségrou do divadla (slíbila jsem jí to a už jsme měli lístky). Ke konci mě tam chytly strašný křeče do podbřišku, že jsem nemohla skoro ani chodit.....Tak jsem si v duchu vynadala, na co si to tady hraju a po zbytek dní nemocenský jsem byla v klidu a nedělala skoro nic ;)

adra — 12. 7. 2007 8:31

Ty Sandro....to bude asi ono...já se teda zrovna nešetřím....a s tím taháním těžkých věcí....:dumbom: dám si na to bacha...když to tak zpětně promítám....tak fakt musím být asi opatrná a ne dělat ZE SE NIC NESTALO....:-(((

DEKUJU....moc....:-))))
ono to člověku - mně - hned nedojde...  :P:P

sandra — 12. 7. 2007 9:09

adra napsal(a):

Ty Sandro....to bude asi ono...já se teda zrovna nešetřím....a s tím taháním těžkých věcí....:dumbom: dám si na to bacha...když to tak zpětně promítám....tak fakt musím být asi opatrná a ne dělat ZE SE NIC NESTALO....:-(((

DEKUJU....moc....:-))))
ono to člověku - mně - hned nedojde...  :P:P

No, jasně, člověk nevidí žádný obvazy a náplasti, tak si občas ani nevzpomene, že byl na operaci. Teď jsem si vzpomněla, že nejvíc jsem se bála toho, až mi budou vytahovat tu "tamponádu".....Ta představa byla šílená, ale nakonec to bylo jen trochu nepříjemný. A v jaké nemocnici jsi byla? Určitě se šetři. Mně Dr řekl,že nemá tahat vůbec nic...Takže když jsem byla doma po operaci, tak jsem všechny "tahací" záležitosti předala ještě tehdejšímu příteli :reta:

sandra — 12. 7. 2007 10:28

Ahojky holky,
tak jsem právě volala na gynekologii a první cytologie mi dopadla dobře. Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
:godlike: :godlike: :godlike: :supr: :supr: :supr: :storstark: :storstark: :storstark:

adra — 12. 7. 2007 11:09

SANDRO!!!!!!!!:supr: nejprve MOC A MOC gratuluji......!!!! :pussa:


a ted: jak první cytologie?? to znamená stěr z čípku?? Nebo to co ti odebrali a poslali na histologii?
chápu to tak že histologii už znáš dávno - bylo to dobré a ted jsi byla na prvním stěru z děložního čípku po operaci a ten dopadl dobře....

jsem asi fakt blbá...

a jinak jsem tady nadávala protože mě měla poučit doktorka co jo a co ne...o šetření se nezmínila řekla je že 14dni bez styku a nekoupat se:-))) jen sprcha a ne horká
jo a "tamponáž" - to my vyprávěla kamarádka....že to bylo příšernýýýýýýý...já tam žádnou neměla-jen vložku

Tak si to Sandři užívej...jaký to je pocit??? :pussa:

sandra — 12. 7. 2007 11:19

adra napsal(a):

SANDRO!!!!!!!!:supr: nejprve MOC A MOC gratuluji......!!!! :pussa:


a ted: jak první cytologie?? to znamená stěr z čípku?? Nebo to co ti odebrali a poslali na histologii?
chápu to tak že histologii už znáš dávno - bylo to dobré a ted jsi byla na prvním stěru z děložního čípku po operaci a ten dopadl dobře....

jsem asi fakt blbá...

a jinak jsem tady nadávala protože mě měla poučit doktorka co jo a co ne...o šetření se nezmínila řekla je že 14dni bez styku a nekoupat se:-))) jen sprcha a ne horká
jo a "tamponáž" - to my vyprávěla kamarádka....že to bylo příšernýýýýýýý...já tam žádnou neměla-jen vložku

Tak si to Sandři užívej...jaký to je pocit??? :pussa:

Děkuju za gratulaci :) Pocit mám skvělej, hlavně aby ty výsledky dopadly dobře i potom a potom a potom a potom a potom a.... ;)

První cytologie znamená první stěry z čípku po operaci a zahojení. Takhle oni vlastně zjistí, jestli už je to ok, nebo tam ještě něco je. Jelikož mám v plánu odjet koncem září pracovat do UK, tak chci jít na kontrolu ještě před odjezdem a pak přijedu na kontrolu na Vánoce. Už jsem se domluvila i s Dr, že k němu budu chodit dál.....Stejně budu jezdit domů za rodino :) Tamponáda byla strašná - vycpali mi tím po zákroku břicho, takže mě to bolelo a ještě jsem si připadala jak ve 4. měsíci :/ Druhý den přišla sestřička a přede všema mi to začala vytahovat....Blééé Radši už na to nemyslet...NEbolí to, jen to je fakt nepříjemný... :/ Pak už jsem nosila taky jen vložky...

janísek — 12. 7. 2007 11:21

Sandro, přidávám se ke gratulaci...:supr:

adro, na tu histologii posílají to co ti odeberou při tý operaci- ty špatný buňky a na tý histologii zjišťují, jestli je odebrali všechny atd...a cytologii dělá už normálně tvá doktorka- to je ten stěr z čípku...

Ty jsi v nemocnici tu tamponáž neměla? to ti docela závidím- já jí měla od operace do druhýho dne do vizity a bylo to ošklivý...celou dobu jsem měla pocit,že mi to tlačí a když to vyndavali- hrůza..:grater:

adra — 12. 7. 2007 12:38

ne tamponáž jsem neměla a jsem ráda že jsem ani o ničem takovým nevěděla od Vás před operací protože bych se fakt stresovala a strachovala předem a v tomto případě zbytečně...je mi to divný že jsem ji neměla a vy jo
ale takových "divností" na světe je...  :co:

hm,aha takže jedna věc je histologie a další pak nový stěr...ach jo :co:  díky za vysvětlení :):)
no nebudu předbíhat, já  mám volat zítra na výsledky....

sandra — 12. 7. 2007 15:01

adra napsal(a):

ne tamponáž jsem neměla a jsem ráda že jsem ani o ničem takovým nevěděla od Vás před operací protože bych se fakt stresovala a strachovala předem a v tomto případě zbytečně...je mi to divný že jsem ji neměla a vy jo
ale takových "divností" na světe je...  :co:

hm,aha takže jedna věc je histologie a další pak nový stěr...ach jo :co:  díky za vysvětlení :):)
no nebudu předbíhat, já  mám volat zítra na výsledky....

Já o tamponádě dopředu taky nevěděla. Když jsem se probrala po první operaci z narkozy, tak dorazila sestřička a řekla mi to. Cítila jsem se strašně "plně".... Blééé :o

janísek — 12. 7. 2007 15:10

taky jsem to dopředu nevěděla- naštěstí...:) ten den po operaci mi to tolik nevadilo- asi z překvapení, že mi nic tak strašně nebolí,jak jsem čekala... :D jen bylo hrozný, že když jsem šla na záchod, tak jsem kvůli tý tamponádě nic necítila, kdybych se nepodívala, tak nevím, jestli už se můžu zvednout nebo ne, abych se náhodou nepočůrala...:lol: ale to vyndavání bylo děsný- při kontole, přede všema a ještě to vypadalo, jako že ze mě tahá několikametrovej provaz...:lol:

sandra — 12. 7. 2007 15:26

janísek napsal(a):

taky jsem to dopředu nevěděla- naštěstí...:) ten den po operaci mi to tolik nevadilo- asi z překvapení, že mi nic tak strašně nebolí,jak jsem čekala... :D jen bylo hrozný, že když jsem šla na záchod, tak jsem kvůli tý tamponádě nic necítila, kdybych se nepodívala, tak nevím, jestli už se můžu zvednout nebo ne, abych se náhodou nepočůrala...:lol: ale to vyndavání bylo děsný- při kontole, přede všema a ještě to vypadalo, jako že ze mě tahá několikametrovej provaz...:lol:

Úplně stejný pocity s tamponádou jako já :lol: Já se hlavně bála toho, že se tamponáda přilepí a až trhne, tak ....auuuu
Ale naštěstí se nic takovýho nestalo :storstark:

janísek — 13. 7. 2007 12:51

jojo, já to furt říkám- ten strach na tom byl prostě nejhorší...:mad: 

tak Adruš, co ty výsledky...už je víš?? řílalas, že tam máš dneska volat, ne? netrpělivě čekám,co nám povíš....

adra — 13. 7. 2007 14:06

já ještě nic nevím....!!!! prý to mám zkusit v pondělí.....:co:
volala jsem o půl desáté a řekl mi že to tam ještě nemá tak jsem se MUSELA zeptat jestli už mu dnes přišla pošta...??
jo ale nic tady není...no tak ještě ten víkend nějak přežiju...já se vlastně přistiha že na to ted nějak nemyslím....

s tím pocitem že z vás tahai několikametrový provaz...to přesně říkala kamarádka....


janísku dala jsi nějak dohromady ten leták...??

janísek — 13. 7. 2007 14:52

jojo,dala...jen mi to nešlo vytisknout, tak to postupně čtu v počítači...a je to děsně pěkně napsaný...divím se, že to nemaj někde na internetu...určitě by to spoustě holek pomohlo...

tak doufám, že se v pondělí ozveš a nebudeš nás napínat...papa

adra — 17. 7. 2007 7:44

holkýýýýýýýýý!!!!!! :):):):)

výsledky mám v pořádku!!!!! :storstark::storstark::storstark::storstark:

další kontrola za tři měsíce :):):)

děkuju :hjarta::hjarta::hjarta:  za pěstičky:):):

janísek — 17. 7. 2007 8:32

adruš, moooc gratuluju...:hjarta:

sandra — 20. 7. 2007 11:21

adra napsal(a):

holkýýýýýýýýý!!!!!! :):):):)

výsledky mám v pořádku!!!!! :storstark::storstark::storstark::storstark:

další kontrola za tři měsíce :):):)

děkuju :hjarta::hjarta::hjarta:  za pěstičky:):):

Já taky moc gratuluju :hjarta: :hjarta: :hjarta: :storstark: :storstark: :storstark: :supr:

sandra — 22. 8. 2007 15:45

Ahoj holky,
tak jsem zpátky se špatnou zprávou.... Měla jsem bolesti při milování, tak jsem zašla za Dr a ta mi našla "zánět jako hrom" (citace). Dostala jsem antibiotika (čípky) a v pondělí mám volat na výsledky. Musím říct, že jsem z toho už fakt na prášky. Dva roky už řeším svoje gynekologické potíže a nemůžu se dobrat konce. Že jde o zánět mě vůbec nenapadlo, jelikož jsem neměla žádný výtok. Těmi záněty to u mě všechno před 2 lety začalo, kdy do mě hustili samý antibiotika a nic nepomáhalo a nakonec jsem skončila se 2 operacemi děložního čípku.... bojím se, že se to zase bude opakovat a já půjdu znova. Čímž bych si rovnou mohla začít vyplňovat žádost o adopci. Doktorka mi totiž dneska připomněla, že budu mít problémy s otěhotěním a vůbec celým průběhem těhotenství..... :kapitulation: :grater: :grater: :grater:

janísek — 22. 8. 2007 19:46

Sandruško, to je mi líto...:grater: co na to říct...snad jen, že na tebe budu myslet a držet ti palce...snad to bude v pořádku...a nad možností se snažit otěhotnět co nejdřív jsi nemyslela?

sandra — 22. 8. 2007 20:26

janísek napsal(a):

Sandruško, to je mi líto...:grater: co na to říct...snad jen, že na tebe budu myslet a držet ti palce...snad to bude v pořádku...a nad možností se snažit otěhotnět co nejdřív jsi nemyslela?

Děkuji, Janísku :pussa: Je mi 24 a za 6 týdnů odjíždím na zkušenou do zahraničí. Připadám si hrozně nevyzrálá na to, pořídit si teď plánovaně miminko. A to se mi dneska v noci zdál sen, že jsem těhotná - ve 4. měsíci.....

janísek — 22. 8. 2007 21:05

sandruš, ty musíš nejlíp vědět, jestli miminko jo nebo ne... já když jsem na tu konizaci šla a nevěděla co bude dál, tak jsem si uvědomila, že radši mimčo hned (je mi 22) než ho nemít nikdy a pak si to vyčítat...
a kdyby ses přece jen rozhodla pro mimčo, máš k němu vhodnýho tatínka?:rodna:
no a jak ten sen dopadnul?:D

adra — 24. 8. 2007 7:25

Sandruško...včera jsem tady byla a říkala si jak je fajn že to téma zapadlo...a dnes čtu na jiném vlákně že jsi tady byla....no holčičko...je to těžké ve 24letech není brzy mít miminko....respektive...je to jen na tobě jak se cítíš ale píšeš že se ted na to ještě necítíš...takže podle toho bych se zachovla....zánět si výléčíš...mimochodem už si nepamatuji ale ty jsi se svou gynekolog.lékařkou spokojená že? to je velké plus...!!!
co jedeš dělat do zahraničí....au-pair?? nebo jak se to píše??
jak tam budeš dlouho a nezklomplikuje ti to ten zánět???
držím ti moc pěstičky a písni!!!   :hjarta: :pussa:

adra — 24. 8. 2007 7:28

a co máš vlastně za zánět...čeho zánět a co ti doktor.předepsala????

sandra — 24. 8. 2007 18:14

Ahojky holky :)

Janísku, to jsem nevěděla, že je ti 22 :co: A ty do miminka jdeš? A to máš přítele nebo už manžela? Já to mám s momentálním vztahem takový složitější (žádnej ženáč) a navíc odjíždím do té Anglie, takže by ani nemělo smysl, se o miminku bavit, respektive se o něj snažit. A navíc, já si fakt připadám ještě jako tele (pardon)..... Jinak ten sen dopadnul tak, že jsem si hladila bříško a pak si uvědomila, že je to nějaký divný, že ho mám hned takhle velký a probudila se :D

Adruš, s doktorem jsem spokojená. Ale on bohužel není až do září v ordinaci, tak jsem musela jít k někomu jinému a ten přístup nebyl nic moc.
V pondělí si mám volat pro výsledky a řeknou mi, jestli je ten zánět ze mě (jestli se ve mně přemnožily bakterie) nebo zvenku..... Ach jo :(
Jinak co se týče té Anglie, tak bych tam ráda jela pracovat jako servírka nebo recepční. Našla jsem teď ale docela dobrou nabídku na aupair přímo v Londýně, tak to taky zkouším. Uvidíme, co mi nakonec osud přichystá :D

janísek — 27. 8. 2007 7:42

Sandruš, mám přítele:hjarta:, se kterým jsem už dost dlouho na to, abych neměla strach si s ním pořizovat mimčo, kdyby to byla ta nejvhodnější varianta... Samozřejmě, že bychom chtěli ještě nějakej čas počkat...ale pokud bych měla na výběr jestli mimíska hned nebo možná už nikdy, tak bych se ani nerozmýšlela a šup do toho...:D
Ale to si samozřejmě každá z nás musí rozmyslet sama...podle toho, jak se na to cítí...

Doufám, že nám během dneška napíšeš, jak dopadly ty výsledky...držím palce..:supr::pussa:

sandra — 27. 8. 2007 8:22

janísek napsal(a):

Sandruš, mám přítele:hjarta:, se kterým jsem už dost dlouho na to, abych neměla strach si s ním pořizovat mimčo, kdyby to byla ta nejvhodnější varianta... Samozřejmě, že bychom chtěli ještě nějakej čas počkat...ale pokud bych měla na výběr jestli mimíska hned nebo možná už nikdy, tak bych se ani nerozmýšlela a šup do toho...:D
Ale to si samozřejmě každá z nás musí rozmyslet sama...podle toho, jak se na to cítí...

Doufám, že nám během dneška napíšeš, jak dopadly ty výsledky...držím palce..:supr::pussa:

Ahoj, tak jsem si volala pro výsledky a na rekultivaci mám nález (co to je? :co: ) - mám tam bakterie a kvasinky. Holky, já už se půjdu asi oběsit. Já už na to fakt nemám. Kde se ty mrchy ve mně pořád berou? Nežiji promiskuitní život, mám x let stejného sexuálního partnera a s nikým jiným jsem se "nezpustila"....A ty bakterie - já už fakt nevím.  Zítra si jdu k doktorce pro další antibiotika. :grater: :grater: :grater: :kapitulation: :kapitulation: :kapitulation:

sandra — 27. 8. 2007 8:23

P.S. Nejhorší je, že jsem nezaznamenala žádné vnější projevy jak to tak u zánětů a kvasinek bývá - výtoky, pálení, svědění.....

:kapitulation: :(

adra — 28. 8. 2007 10:31

sandruš...to je divné...a ptala ses na to KDE se to bere...máš stálého partnera...nežiješ promiskuitně...to je tak nespravedlivý!!!!   :-(((

Slavek17 — 28. 8. 2007 11:37

Ahoj Sandro, mám jedno doporučení, nesmělé sice - ale mohlo by ti zabrat:  Koukni se na titulní stránku Babinet.cz - je tam článek o brusinkách, v něm se píše, že mají schopnost ničit bakterie jiným mechanismem, než to dělají antibiotika... (moc bych ti přál, aby ti pomohlo oboje - proto zkus ty brusinky papat hned jak dobereš antibiotika, nebo i dřív - určitě jimi nic nepokazíš). Moje přítelkyně udělala velmi dobrou zkušenost s tobolkami urologickými, které, jak jsme zjistili, obsahují jako účinnou složku hlavně koncentrát z brusinek. - Hodně štěstí!

sandra — 28. 8. 2007 14:04

Ahoj všem,
tak jsem dnes byla znovu u té doktorky si pro léky na základě výsledků z testu. Dala mi nějaké tři prášky, každý na jeden týden. Co se týče těch bakterií - prý se to ve mně přemnožuje samo od sebe, jelikož mám slabou imunitu a mé tělo se s tím už neumí poprat samo. Na otázku, co mohu já sama uděla pro to, aby se tohle množení opakovalo co nejméně, se začala paní doktorka i se setřičkou hlasitě smát - vyloženě jsem je pobavila. Prý je to stejné, jako kdybych se jich ptala, jak se vyhnout chřipce.... Jsou to obě krá*y. Měla jsem tím samozřejmě na mysli, jestli se mám vyhýbat víc koupání se v létě v nádržích a přehradách, jestli mám jíst více to a to, dokoupit si nějaké vitaminy nebo tak...Ne, neřekla mi nic. Jen se mi smála. Připadala jsem si tam jak debil.(pardon) To, že mám oslabenou imunitu, vím. Ale jak jí znovu posílit, to mi neřekne. Fakt jsem naštvaná. Mně se tady nejedná o nějakou blbou chřipku, ale  o to, jestli budu moct mít jednou v budoucnu děti nebo ne, sakra!!!!! :mad: :kapitulation:

janísek — 28. 8. 2007 14:41

Sandruš, nenech si zkazit náladu nějakou takovou kravkou (pardon)...
zkoušela jsi už třeba bylinkový směsi- čaje? já je dostala na posílení imunity i na gynekologický problémy a řekla bych, že to pomohlo..nebo mám jen štěstí a teď se mi problémy vyhýbají,,,;)
Taky jsem se s tímhle lékařským přístupem setkala...je to hnus...
neboj, až půjdeš ke svojí dr, tak ta ti určitě poví víc- říkala jsi , že ta je fajn, ne?
budu na tebe myslet... :hjarta:

adra — 29. 8. 2007 8:25

ahojky Sandrušk...mrkla jsem dnes na net a na duchovní jsem zahlédla téma jak posílit imunitu a říkala si že se k tomu vrátím ale ted že musím sem...a koukám že ty témata souvisí...

no doktoři - jsou taky lidi a někdy prostě uvažují jak...škoda mluvit....:dumbom:
jsou to trable já vím...to zdravíčko je prostě hrozně MOC důlěžité!!!!

akorát mi nějak uniklo jestli to byla ta "tvoje" doktorka" nebo ne?? :co:

Aneri — 29. 8. 2007 8:44

Sandro - motáš se v kruhu ! Jaké bakterie? Ty by tě měla zajímat, i kvasinek se dá zbavit, ale za určitých okolností, ale to bys musela jít k doktorce a ne takové krávě, kde chodíš! Tak já bych asi změnila lékaře. Je vidět, že platy mají dobré a na pacientech jim evidentně nezáleží. Okopíruj si výsledky - laboratoř a dej dotaz na www.chlamydie.info    tam se probírají infekce/borelie,chlamydie,mykoplasma,momonukleoza a další/ Jsi v bludném kruhu a bez tvých informací si z tebe budou dělat lékaři srandu, protože zdravotnictví je dle mého názoru byznys - ne poslání ! A právo na život má každý, na zdraví ne ! Ty jsi po dvou operacích dělož. čípku ? A proč ti je dělaly?

janísek — 29. 8. 2007 8:49

Aneri, Sandra chodí k jiné dr, se kterou je spokojená- tohle byl jen nějaký záskok místo dovolené....řešili jsme to o pár stránek zpátky.. :-)

Adruš a jak je to s tebou, ty jsi teď v pořádku?

Já mám jít asi za 14dní na další kontrolu, tak jsem na to zvědavá...:-(

adra — 29. 8. 2007 9:07

no janísku já to psala na duchovní na Sandry vlákno...jak posílit imunitu...já ted dobrý, cítím se dobře a na kontrolu jdu za dva měsíce...ještě nevím ke komu :) tem "muj" gynekolog mi nevyhovuje a v okolí je to bída...musím se rozhodnout kam chodit
jinak aha ty jsi mi odpověděla za Sandru...to byl záskok ta "dochorka" u Sandry
četla jsem o tech brusinkách a asi si je koupím:P:P

sandra — 29. 8. 2007 9:31

Ahoj :)

Slávku, děkuji za brusinkový tip :) Určitě to zkusím. Jen mě napadá, jestli to není spíše na urologické problémy? :co:

Aneri, já vím, točím se v kruhu. Můj doktor (dobrý doktor) tam není, až v září a já už ty bolesti chtěla vyřešit a tak jsem šla k této doktorce. Jakmile doberu léčbu, půjdu asi ještě k ní na kontrolu a požádám o kopii výsledků testů a pošlu je na tu internetovu adresu. Děkuji za dobrý nápad :supr:

Holky, moc vám přeju, aby vám ty výsledky dopadly dobře a nemusely tím procházet znovu :pussa: :pussa: :hjarta: :hjarta:

Mě drží nad vodou pracovní změna - odjíždím začátkem září do Anglie - těším se na to a bojím zároveň :) Ale pro mě je to výzva :D

adra — 29. 8. 2007 10:07

Sandruško...ozvi se určitě z té Anglie...půjde to??
jen slůvkem abysme o Tobě věděli:-)))
a děkuju že nám držíš pěsti s těma výsledkama...dělám totéž!!
na Vánoce budeš doma,že??
ty jo to uteče jak voda!!!

sandra — 29. 8. 2007 12:17

adra napsal(a):

Sandruško...ozvi se určitě z té Anglie...půjde to??
jen slůvkem abysme o Tobě věděli:-)))
a děkuju že nám držíš pěsti s těma výsledkama...dělám totéž!!
na Vánoce budeš doma,že??
ty jo to uteče jak voda!!!

Pokud budu v Londýně, tak tam budu mít zajištěnej přístup hned od začátku a když v Oxfordu, tak asi jen nárazově.
Teď jsem zjistila, že jsem vás mystifikovala - neodjíždím začátkem září ale až začátkem října...Pardon :D Takže ještě měsíc tu budu s vámi :D

adra — 29. 8. 2007 13:54

Ty Sandro!!!   :D:D:D:D
tak až za měsíc...tak to budeš mít fousově do Vánoc ne???
já jsem si říkala, nebo mi spíš proběhlo hlavou že jsi tak v klidu....když máš za pár dní odjíždět.... :P:P
takže ještě mámě měsíc na povídání......:):)

sandra — 3. 9. 2007 9:42

Ahojky holky :),
jak se máte? Já o víkendu omylem vyhodila čípky, které mi předepsala paní doktorka, tak jsem si šla dnes pro nový recepis. Někdo mi vyloženě nepřeje,abych se uzdravila :lol:
Jinak co se týče Anglie - dostala jsem od kámošky z Oxfordu "skvělou" zprávu - vrací se tenhle týden do Čech!!
Přitom jsme už přes měsíc domluvený na tom, že tam za ní přijedu, budu u ní bydlet a hledat si práci. Slíbila mi to na 100 %,tudíž jsem ani nic nesháněla přes agentury. Sama mi řekla, ať ty peníze za zprostředkování dám raději na nájem. Takže za měsíc končím ve firmě a nevím, co budu dělat. Vím, že jsou horší věci, nehroutím se, ale absolutně nevím,co bude :co: . Odjet chci, ale na poslední chvíli asi nic neseženu... :kapitulation:

janísek — 4. 9. 2007 9:14

ahoj holky...

teda Sandruš, ty máš fakt pech... ty taky kdyby sis koupila trpaslíka, tak ti vyroste a budeš ho muset živit, co...:D
a zkoušelas nějaký ty agentury, jestli by nešlo narychlo něco sehnat?
a co jinak, už víš, kdy půjdeš ke svej dr?

adra — 4. 9. 2007 9:29

ahojk holky...já jdu na kontrolu za měsíc...ne za dva jak jsem psala...ale furt ještě stále nemám novýho doktora...!!! :dumbom:....
jinak sandruš...co jsi u dokrora řekla...že to normoš vyhodila ...:co: ??? no co že jo stane se...to musel být úklid!!! :reta: , ne promin  :):)

a co že si to ta kámoška rozmyslela??? jak to zduvodnila nebo co ji vedlo k tomu že se vrací...??
ono měsíc je na něco dlouhá doba...uvidíš...nech to den dva uležet...a pak se uvidí...mě napadají nejlepší věci před usnutím...nebo těsně při probuzení ráno...... :):)
tak držím pěstičky  :)

sandra — 4. 9. 2007 10:42

Ahojky holky :),

no, nějak se mi moje plány hroutí, ale nevzdávám se :D
Oslovila jsem ještě jednu agenturu a pozítří tam jdu na pohovor - budou mě zkoušet z angličtiny, aby mi pak mohli říct, jestli je má AJ dostačující na tu a tu pozici. Pak jsem ještě rozeslala svoje CV do hotelů v Londýně. Zavítala jsem rovněž na jobs.cz a poslala CV na pozici, která by mě mohla bavit. Takže bojuji na všech frontách :lol:
Co se týče těch čípků - tak jsem to naštěstí nemusela vysvětlovat doktorce ale jen sestřičce a ta se smála, takže pohoda :supr: Na kontrolu půjdu až týden po dobrání čípků, což vychází na konec září, takže uvidím, jestli už tam bude můj doktor.
Kámoška v Oxfordu mi napsala, že má ze všecho depky (šéfová v kavárně na ní byla fakt hnusná a to je to Slovenka!) a že kdybych tam byla s ní už teď,tak tam určitě vydrží dýl.
TAkže teď mám dvě varianty:
a.) když si najdu nějakou práci v Uk, tak tam určitě odjedu
b.) když nenajdu, najdu si práci v Praze a dostuduji si bakaláře a za rok se uvidí ;)

Krásný slunečný den! :D :)

adra — 4. 9. 2007 12:22

sandři...krásně se to čte...jsi šikovná a máš výbornou náturu...  :godlike: :godlike:
nevzdáváš se a jsi optimistka...nebo-li všechno "zlé" je k něčemu dobré!!!!!!

sandra — 4. 9. 2007 12:50

adra napsal(a):

sandři...krásně se to čte...jsi šikovná a máš výbornou náturu...  :godlike: :godlike:
nevzdáváš se a jsi optimistka...nebo-li všechno "zlé" je k něčemu dobré!!!!!!

Děkuji za pochvalu, ale občas jsem taky pěknej srabík ;)
Zrovna teď si říkám, že když zůstanu v ČR a dostuduji si Bc., jestli už nebudu na odjezd do ciziny moc stará - příští rok mi bude už 25 (čtvrtstoletí!!!!!).... :vissla:

adra — 4. 9. 2007 13:48

tý jo...stará...Sandro ale jdi ty...mně je....o 6 víc...a mít možnost taky bych uvažovala o nějaké té zkušenosti v zahraničí....
každej má občas blbý dny...týdny...ale ty máš hlavu vzhuru a to se mi moc líbí...:-)))
čím je člověk starší, pravda, tím víc zvažuje co by kdyby...a ty když nevyjde jedno tak neházíš flintu do žita ale máš v záloze další a další vyrianty...
víš dnes mám spíš takovou zkušenost že ty mladí tedy ještě mladší - tak okolo 19,20-ti let si představují že jim všechno spadne do klína...a ZADARMo...samo ne všem....jsou vyjímky jako ve všem....
takže Ty se mi jevíš jako :supr: holka

sandra — 4. 9. 2007 13:53

adra napsal(a):

tý jo...stará...Sandro ale jdi ty...mně je....o 6 víc...a mít možnost taky bych uvažovala o nějaké té zkušenosti v zahraničí....
každej má občas blbý dny...týdny...ale ty máš hlavu vzhuru a to se mi moc líbí...:-)))
čím je člověk starší, pravda, tím víc zvažuje co by kdyby...a ty když nevyjde jedno tak neházíš flintu do žita ale máš v záloze další a další vyrianty...
víš dnes mám spíš takovou zkušenost že ty mladí tedy ještě mladší - tak okolo 19,20-ti let si představují že jim všechno spadne do klína...a ZADARMo...samo ne všem....jsou vyjímky jako ve všem....
takže Ty se mi jevíš jako :supr: holka

Jéé, tak to děkuji :godlike: :hjarta:

naya — 12. 9. 2007 21:19

ja mam stejny problemjako ty Krepelko a uprimne receno i po peti letech a trech zmenach doktora mi s tim nikdo nic neudelal:(

sandra — 13. 9. 2007 14:45

Ahojky holky,
tak se hlásím zase po pár dnech. Situace je u mě taková, že: nemám ani nabídku práce do Anglie, ani nabídku práce v ČR.... V práci nám končí obchodní rok, strašně práce a já fakt nestíhám sjíždět net a hledat pracovní nabídky....Takže mi opět zůstává jen jedna jistota: a sice, že za (teď už) 14 dní končím ve stávájícím zaměstnání....To je vše.... :vissla:
Zatím se ještě nehroutím, ale je možný, že to teprve přijde :rolleyes: Co se týče mého zdraví, tak čípky jsem úspěšně dobrala a při milování mě to bolí pořád - sice ne tolik a na levé straně, teď mě to bolí více vzadu - u děložního čípku. Jsem z toho jelen. Na kontrolu jdu už ke svému Mudr,k té blbce už nechci.
Jak jste na tom vy? Doufám, že mnohem lépe :hjarta: a že těch jistot máte víc než já :lol:

janísek — 14. 9. 2007 17:51

ahoj holky, taky jsem to psaní teď nějak flákala...:grater: měla jsem dovolenou...
Teda Sandro ještě včera jsem si ve slabé depresivní chvilce říkala, že se mi všechno sype na hlavu...ale když tak čtu co ty...:grater:

Sandruš a v jakém oboru sháníš práci? když to tak čtu, tak se asi opravdu nenudíš, viď..:/
jsem zvědavá co se dozvíš od tý svý dr...
já se už tejden přemlouvám, že se objednám na další kontrolu a nějak se mi do toho nechce..:grater: tak snad začátkem příštího tejdne...:gloria:

sandra — 17. 9. 2007 8:00

janísek napsal(a):

ahoj holky, taky jsem to psaní teď nějak flákala...:grater: měla jsem dovolenou...
Teda Sandro ještě včera jsem si ve slabé depresivní chvilce říkala, že se mi všechno sype na hlavu...ale když tak čtu co ty...:grater:

Sandruš a v jakém oboru sháníš práci? když to tak čtu, tak se asi opravdu nenudíš, viď..:/
jsem zvědavá co se dozvíš od tý svý dr...
já se už tejden přemlouvám, že se objednám na další kontrolu a nějak se mi do toho nechce..:grater: tak snad začátkem příštího tejdne...:gloria:

Ahojky Janísku a jaká byla dovča? :) Já v současné práci pracuji v marketingu a ráda bych u toho zůstala :) Jdu dnes na pohovor od 16 hod. Jinak dostala jsem nabídku z Anglie od jedné známé - dělat aupair pro 4 děti....Jsou v blbém věku - 2 jsou mezi 8 -10 lety a pak jsou dvojčata - 14 let. Bylo by to psycho. Na to asi fakt nemám :/ A ještě mají dva velké psy a velkých psů se já bojím, protože mě jeden kousnul do zadku, když jsem byla menší.... :D
Janísku, objednej se co nejdříve, ať to máš z krku  a nemusíš na to pořád myslet ;) Já se taky zkusím objednat už dnes ;)
Krásný začátek pracovního týdne,holky :) :supr:

adra — 19. 9. 2007 10:28

holky ahóóóóój....já si prodělala angínu současně s malým...začal chodit do 1.třídy...tak jsem se doma splou učili...
jinka po antibiotikách mám saozřejmě výtok....:-(((((
a 2.10.mám jít na kontrolu....tak jsem zvedavá...mě TO někdy taky při styku bolí ale tak přesně jako ty Sandři to teda definovat nedokážu...jen to že zálšží hodně u mě na poloze,náladě,chuti a všem....někdy stejná poloha bolí..někdy naopka vubec...a jak to máš tedy s prací...??? co nového??

janísku depak jsi se dovolenkovala...??? :):)

janísek — 19. 9. 2007 13:41

ahoj holky...bohužel jsem dovolenkovala jen na chatě- přítel má pořád bolavý ty záda, takže jsem dělala pečovatelku a rehabilitační sestru v jednou...
jinak to nestojí za řeč, nějak se mi sesypalo moc problémů najednou, takže jsem se docela těšila do práce..:lol:
ale konečně už jsem se objednala k dr na kontrolu- jdu příští týden...ale bojim bojim- zas už mám nějakej výtok...:mad: tak uvidím...

adra — 19. 9. 2007 13:56

no jo janísku a tak jak přítel a ty jeho záda...??? asi nic moc co?? :co:
a mohli jste to....no tentononc...????šak víš...????

já teda byla domý týden a taky jsem se těšila do práce....vubec prostě ven a mezi lidi :lol: :lol:

janísek — 19. 9. 2007 15:38

no, zatím běhá po doktorek, rehabilitacích a tak...takže nic moc..:butter:

co jestli jsme mohli...?:lol: no, šlo to...ale víš jak to je...furt jsem čekala, kdy začne ječet, že mu v těch zádech ruplo..takže taky nic moc...:D

přesně tak, už jsem se těšila mezi lidi... já bych nemohla být žena v domácnosti...:lol:

adra — 20. 9. 2007 13:30

jéžiši a já ...mě to doma tááááák neba....!!!!
tak zatím páček kočulky :):)

sandra — 21. 9. 2007 8:02

Ahojky krásky :),
jak se máte při pátku? :) Já jsem na tom stále stejně - nemám ani práci v ČR ani v UK....Už začínám trochu panikařit, ale jen trochu ;)
Byla jsem na jednom pohovoru v pražské firmě - pozice to byla úplně nádherná, ale oni naznali, že potřebuji někoho s většími zkušenostmi...Přitom peníze nebyly tak závratný, aby jim tam za ně někdo s většími zkušenostmi šel pracovat.. V úterý mám schůzku v aupair agentuře, mají tam docela dobrou nabídku ke dvěma malým dětem přímo do Londýna.
A jak jste na tom zdravotně? Já se bojím, že jsem se ještě úplně z toho zánětu nevyléčila :/ A je fakt dost blbý, odjíždět do Anglie s nevyléčeným zánětem. Ach bože, chci být zdravá aspoň rok v kuse.

No, nic, bábulky. Mějte se krásně a užívejte si sluníčkový víkend :pussa: :pussa: :hjarta:

petromilka — 26. 9. 2007 12:10

ahoj holky,

ja mam podobny problem jako vy tady a jsem i vdecna zato, ze tato diskuse existuje, protoze jsem na prašky :-( .3 roky se plácám v gynekologickych problemech, zanety, zanety, zanety.Preleceni ATB a pak se to vraci znovu. Pak bez partnera klid a kdyz se po roku zamiluji zacne ten hnusny kolotoc znova. Moje babicka zemrela na rakovinu delohy, takze na vysetreni chodim poctive.
Ted mi poprve v zivote zjistili spatnou cytolu 2 s vykricnikem. Nic semnou nechteli delat pry pockame tri mesice..
Jenomze jsem se tech vysledku lekla a sla jsem na kontrolni cytolu k jinemu lekari. Ten mi rekl, ze mam zanety a ty mohou shorsit vysledky cytologie. Dnes jsem byla na krvi na chladymie atd..a zitra stery na HPV. Ja se tak bojim :-(..Ale kdyz to tady ctu alespon malinko me zahreje pocit, ze jste tady semnou a pochopite kdyz napisu, ze moje psychika je na tom hodne spatne :-(..
Dekuji za vasi prispevky, drzi me nad vodou.
Hezky den preje Slovenka co se uci a snazi psat cesky..Prominte mi hrubky :-).

sandra — 26. 9. 2007 12:39

petromilka napsal(a):

ahoj holky,

ja mam podobny problem jako vy tady a jsem i vdecna zato, ze tato diskuse existuje, protoze jsem na prašky :-( .3 roky se plácám v gynekologickych problemech, zanety, zanety, zanety.Preleceni ATB a pak se to vraci znovu. Pak bez partnera klid a kdyz se po roku zamiluji zacne ten hnusny kolotoc znova. Moje babicka zemrela na rakovinu delohy, takze na vysetreni chodim poctive.
Ted mi poprve v zivote zjistili spatnou cytolu 2 s vykricnikem. Nic semnou nechteli delat pry pockame tri mesice..
Jenomze jsem se tech vysledku lekla a sla jsem na kontrolni cytolu k jinemu lekari. Ten mi rekl, ze mam zanety a ty mohou shorsit vysledky cytologie. Dnes jsem byla na krvi na chladymie atd..a zitra stery na HPV. Ja se tak bojim :-(..Ale kdyz to tady ctu alespon malinko me zahreje pocit, ze jste tady semnou a pochopite kdyz napisu, ze moje psychika je na tom hodne spatne :-(..
Dekuji za vasi prispevky, drzi me nad vodou.
Hezky den preje Slovenka co se uci a snazi psat cesky..Prominte mi hrubky :-).

Ahojky Petromilko,
píšeš česky krásně. Rozhodně líp,než já slovensky :lol:
Já jsem byla na operaci děložního čípku už dvakrát (je mi 24) a musím upřímně říct, že po té druhé operaci jsem na tom psychicky taky nebyla nejlépe. Vyloženě jsem se odrážela ode dna. Ale nakonec jsem se vzchopila. Já jsem dřív udělala něco, co nebylo moc dobrý pro mě a mám tudíž pocit,že všechny tyhle problémy jsou mým trestem. Možná to zní moc duchovně, ale já v tom tu souvislost vidím. Dost o mě :)
Je super, že jsi zašla ještě za jiným doktorem.Já to udělala taky a hned jsem šupajdila na operaci. Neboj se ničeho, všechno zvládneš. Jsi určitě statečná holka!;)
Zkusila jsi jít třeba za nějakým přírodním léčitelem? Já to mám v plánu. TAky se v tom plácám už dost dlouho a "zdravý" konec v nedohlednu. Držím ti palce :hjarta: :pussa:

janísek — 26. 9. 2007 14:04

ahoj zlatíčka...

tak jsem byla konečně na tý kontrole..za čtrnáct dní si mám volat o výsledky tak jsem zvědavá...:grater:

Ahoj Petromilko..."vítám tě mezi nás".. I když by asi bylo milejší psát si na jiným tematu, viď..;)
taky mám tyhle problémy za sebou...psala jsem si tu o tom s holkama už dřív, takže to asi víš.. :)
Znovu to sem napíšu: i kdyby tě čekala konizace, tak neboj- nic to není- nebolí to a téměř o tom nevíš...Nejhorší je ten strach...:grater:
Ale psychika je strašně důležitá...snaž se na to nemyslet a bejt statečná..:supr:

a když to nepůjde? tak nám tu ten strach všechen vypovídej a společně to všechny ustojíme...

budu ti taky držel palce...:hjarta:

janísek — 26. 9. 2007 14:06

:pussa: Sandruško:hjarta:, co tvoje prácička? už se to nějak vyvrbilo? a co zdravíčko?

sandra — 26. 9. 2007 14:17

janísek napsal(a):

:pussa: Sandruško:hjarta:, co tvoje prácička? už se to nějak vyvrbilo? a co zdravíčko?

Ahojky Janísku, děkuji za optání :) Posílám CV do pražských firem, ale zatím bez odezvy :/ Byla jsem v jedné aupair agentuře a hrůza. Za celé 4 dny nebyli schopní přečíst si moje požadavky a nabídli mi rodiny, které vůbec neodpovídají mým představám - jedna byla z úplně malilinkatéhé městečka a druhá má kočky - jsem na ně alergická :usch: Slečna mi prostě řekla, že ještě neměla čas si to přečíst. Zato mi nabídla, abych s ní hned na místě uzavřela smlouvu a zaplatila 1000 Kč poplatek :rock: Dneska jsem měla telefon ze Skotska, nabídli mi práci servírky v krásném hotýlku. Je ale také v malém městečku a paní mě upozornila, že je OPRAVDU malé a ať nečekám nějaký společenský ruch. A chtějí, abych pracovala o Vánocích i na Silvestra...... Zrovna na tyhle svátky jsem měla v plánu jet se podívat za rodinou a tak. Hrozně se v tom plácám.Polovina známých mi radí, ať tam jedu i na blind a zkusím to a druhá, ať dostuduji bakaláře a jedu až pak. A já fakt nevím. Jeden den jsem rozhodnutá tak, druhý jinak. Jsem asi blázen :sjuk:
Jinak zdraví -byla jsem teď nastydlá,ale už jsem ok.
JInak holky, dostala jsem MS a už 4. den jdou ze mě hrozně velký krevní sraženiny (pardon, pokud jsem tím někomu po*ná, ale nevím, jak jinak to popsat) - stalo se mi to poprvé. Bojím se, aby to nemělo nějakou souvislost s tím zánětem, antibiotiky, čípky, atd.... :/

Janísku, a jak ty? Co zdraví? Budu drže palečky, ať výsledky dopadnou dobře. Jakože určo dopadnou :supr: :hjarta:

sandra — 3. 10. 2007 12:50

Ahojky holky, jak se vám daří? :)
Vypadá to, že poletím příští víkend do Skotska - konečně jsem našla nějakou práci v zahraničí. Tak mi držte palce a ozvěte se! Pa :pussa: :hjarta:

janísek — 4. 10. 2007 8:51

ahoj Sandruš, tak co se ti povedlo sehnat v tom Skotsku?
a jak to dopadlo se zdravíčkem?
já budu ty výsledky znát příští týden v pondělí, tak pak dám vědět...

adra — 4. 10. 2007 10:40

ahoj berušky....petromilko...taky tě tu vítám...idkyž jak psala janísek...kdyby to bylo jinde že jo...:-))  :pussa:

holky mi to tedy máme starosti že jo..:-(((((
já mám jít na kontrolu v nejbližších dnech....a nevím pořád kam????? nezbyde mi než k tomu našemu...já jsem v tomhle příšerně nerozhodná..zdá se mi že když mě posledně odbyl....a já byla tak naštvaná tak ted abych tam šla...to jsem tak splachovací???

Sandři...já první menses po operaci měla úplně v pohodě,bezbolestnou, slabou....ale druhá to mě hrozně bolelo břicho a záda a měla jsem to straěn silný....

no a já ted řešila hodně osobní problémy...a tak jsem zvedavá jestli se to na mě podespalo na zdravý...nikdy bych nevěřila jak může bolet srdce....uf......   :):)

janísek — 4. 10. 2007 10:47

ahoj Adro..tebe už jsem tu nepotkala ani nepamatuju...:grater:

joo, srdce, to je lump...bolet umí pořádně..kam se hrabou všechny operace, co..;)
adruš a zkoušela ses poohlídnout po nějakým jinym dr?

sandra — 4. 10. 2007 10:49

Hola hoj! :D

Ve skotsku budu pracovat jako servírka v italském café. Už jsem si psala s jednou holčinou, která tam odletěla před 2 týdny a prý je vše v poho...Tak uvidím :) Už mám zabukovanou letenku :) Trochu se toho bojím, ale zároveň se i těším na všechno, co mě tam čeká.... Holky, já  jsem ostuda, ale já ještě nebyla u Mudr na kontrole po tom zánětu....Nechci jít k tý krávě, takže jsem čekala na toho svýho. Hned teď se objednám. Adři, já měla MS po těch operacích taky silnější, ale já už jsem půl roku po operaci, takže si spíš myslím, že to bylo z těch čípků.....Ach jo. To jsou starosti, viďte holky...Raději bych s vámi řešila, jestli se na podzim bude nosit fialová barva nebo ne ;)

Adři, doufám, že už jsou všechny problémy jak zdravotní i osobní za tebou a že už bude jen dobře... :pussa: :pussa:

sandra — 4. 10. 2007 10:50

janísek napsal(a):

ahoj Sandruš, tak co se ti povedlo sehnat v tom Skotsku?
a jak to dopadlo se zdravíčkem?
já budu ty výsledky znát příští týden v pondělí, tak pak dám vědět...

janísku, držím palce! :supr:

adra — 5. 10. 2007 14:03

holky...děkuju...mě je po psychické stránce dnes lépe...po té zdravotní se cítím taky dobře...ale čeká mě kontorla a jaksi se mu vůůůbec nechce...vidím to na příští týden....
Sandři teda ty se máš...Skotsko...to už samo o sobě zní úplně nádherně....:-))))

janísku no jo já ted řešila ouplně něco jiného...ale jsem ráda že Vás tady mám i když by bylo určitě příjemnější psát si o něčem lepším:-)))) ale i tak....hezký a příjemný víkedn berušky :pussa :hjarta:

sandra — 9. 10. 2007 10:45

adra napsal(a):

holky...děkuju...mě je po psychické stránce dnes lépe...po té zdravotní se cítím taky dobře...ale čeká mě kontorla a jaksi se mu vůůůbec nechce...vidím to na příští týden....
Sandři teda ty se máš...Skotsko...to už samo o sobě zní úplně nádherně....:-))))

janísku no jo já ted řešila ouplně něco jiného...ale jsem ráda že Vás tady mám i když by bylo určitě příjemnější psát si o něčem lepším:-)))) ale i tak....hezký a příjemný víkedn berušky :pussa :hjarta:

Ahojky holky,
tak jsem se objednala už konečně ke svému MUDr. Jdu tam ve čtvrtek, doufám, že vše bude ok... ;)

Adři, jinak se snažím chovat se ke svému já lépe a nevyčítat si věci, které se už stejně staly a které nezměním...Musím říct, že se cítím lépe. Asi jsem sama sobě odpustila. :) Alespoň doufám ;)

sandra — 11. 10. 2007 14:30

Ahojky Adři a Janísku,
kde holky lítáte? :D Já dneska byla na kontrole u svého MUDr. před odjezdem a musím se s vámi podělit o svou radost. Řekl mi, že to tam mám všechno krásně "čistý" :D Doufám, že víte, jak to myslím ;)

Krásný sluníčkový den! :hjarta: :pussa:

janísek — 11. 10. 2007 14:38

Sanduško,

velká gratulace...:pussa:  to je tím, jak jsme ti s Adruš držely palce..:D
Já mám taky výsledky v pořádku...tak už zbývá jen Adra a můžem změnit téma, ne..;)
Stejně toho o vás moc nevím...zatím nějak nebyl čas, povídat si o něčem jiným než o zdraví...:butter:
Sandruš, takže teď už ti nic nebrání, aby tě přepadla cestovní horečka, viď..;)

sandra — 11. 10. 2007 15:05

janísek napsal(a):

Sanduško,

velká gratulace...:pussa:  to je tím, jak jsme ti s Adruš držely palce..:D
Já mám taky výsledky v pořádku...tak už zbývá jen Adra a můžem změnit téma, ne..;)
Stejně toho o vás moc nevím...zatím nějak nebyl čas, povídat si o něčem jiným než o zdraví...:butter:
Sandruš, takže teď už ti nic nebrání, aby tě přepadla cestovní horečka, viď..;)

sandra — 11. 10. 2007 15:06

To je fakt, teď už jen Adra...Adřííííííííííííííííííííí, kde jsíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí? :D
Mně ani nepřide, že se za pár dní někam chystám.... Jsem zase nějaká nastydlá, tak se doma kurýruju :sjuk:

adra — 12. 10. 2007 10:26

berušky moje....moc moc gratuluju...já jdu na kontrolu v pondělí....15.10.....a vysledky budou asi do deseti dnů...? nevím přesně...udělám ještě jeden "pokus" a půjdu k otmu mému MUDr..... uvidím....a tak mi prosím držte palečky...ano???
to jo je pravda že v celku toho moc nevíme o sobě že jo...bylo by fajn změnit téma nebo se potkávat jinde....kam chodíte tady na babinetu...?
no nebudem předbíhat...Sandři kdy odlétáš....??

a jinka taky si myslím že jsem přehodnotila u sebe určité věci...a mělo by to být v pořádku...věřím tomu...do té operace jsem prožila moc krásné tři měsíce...i když jsem se i dost natrápila ale i to bylo k nečemu dobré  :):):)
tak zatím pa berušky :pussa: :hjarta:

sandra — 15. 10. 2007 8:20

adra napsal(a):

berušky moje....moc moc gratuluju...já jdu na kontrolu v pondělí....15.10.....a vysledky budou asi do deseti dnů...? nevím přesně...udělám ještě jeden "pokus" a půjdu k otmu mému MUDr..... uvidím....a tak mi prosím držte palečky...ano???
to jo je pravda že v celku toho moc nevíme o sobě že jo...bylo by fajn změnit téma nebo se potkávat jinde....kam chodíte tady na babinetu...?
no nebudem předbíhat...Sandři kdy odlétáš....??

a jinka taky si myslím že jsem přehodnotila u sebe určité věci...a mělo by to být v pořádku...věřím tomu...do té operace jsem prožila moc krásné tři měsíce...i když jsem se i dost natrápila ale i to bylo k nečemu dobré  :):):)
tak zatím pa berušky :pussa: :hjarta:

Ahojky Adři, dnes máš tu kontrolu, viď? Tak držím palce :)
Já odlítám zítra....Můj kufr má mít pouhých 23 kg a věcí mám hafo. Budu to muset ještě nějak vyselektovat.... :kapitulation:

Hezký slunečný začátek pracovního týdne, holky :) :hjarta:

janísek — 15. 10. 2007 9:06

dobré ráno zlatíčka...:par:

Adři, taky ti držím palce...snad to bude dobrý...:hjarta:

Sandruš už zítra?? :o A jestlipak sis zjistila, kde tam budeš moc na net, aby ses nám pravidelně hlásila??:) budu na tebe od zítra myslet, aby se ti tam líbilo a byla si spokojená...takže se určitě koukej co nejdřív to půjde ozvat...:hjarta:

adra — 22. 10. 2007 8:32

ahoj berušky...sandři moc mě mrzí ze jsem promeškala tvuj odlet !!! :co:... tak jen doufám že se ozveš jakmile ti to povinosti dovolí...
holky já byla na kontrole až v pátek 19.10. (výsledky budou 4.11.) protože malej byl zase nemocný takže jsem byla doma...měl nějakou docela ošklivou virozu...horečky čtyřicýtky a průjem a zvracel....:-(((( už je to ale dobré.... drobeček.....:-)))

takže vás moc zdravím a zatím pá

sandra — 22. 10. 2007 15:09

ahoj holky, hlasím se ze Skotska. Mám dneska po týdnu první den off, tak si užívám, že nemusím pracovat :) Práce docela jde, ale dělat servírku mě v mých 24 letech už nebaví. Navíc jsme tu samí Češi, takže anglicky se tady asi moc nenaučím....Hledám si proto jinou práci ve větším městě, abych se mohla seznámit s nějakým ne-Čechem a mluvit anglicky. Jinak pro Angličany jsme tu něco jako  Ukrajinci, mladí se smějou, že nerozumíme tomu jejich skotskýmu přízvuku a starší lidé na úrovni se bojí, aby se nás ani nedotkli a nechytili nějakou špínu... :mad:
A to nekecám. Dávají si velký pozor, aby se tě nemuseli dotýkat. Normálně se o nás baví, jako že jsme všichni "polish staff". Ale beru to jako zkušenost. Holky, mějte se moc krásně, držím palce s výsledkama, Adři. Zase se ozvu, pááááá :D :pussa: :hjarta:

adra — 23. 10. 2007 8:13

Ahoj zdravím do Skotska Sandři:-)))
teda ale to zírám jaký o nás mají mínění no jo ...:-(( hlavně si to nebrat osobně že jo :reta:
tak at najdeš co nejdříve jinou práci at mužeš mrskat anglinu:-)) !!! hodně stěstí a zase písni ... papa :):)

adra — 20. 11. 2007 15:04

berušky..výdledky mám v pořádku...:):):):)

co je u vás nového...???

janísek — 25. 7. 2008 12:34

Adruš...? Sandruš....?
na tak dlouho nám to tu umlklo.... :butter: Jak se máte? jak zdravotní stránka? je vše ok?
Sandruš, ještě cestuješ po světě?

adra — 25. 7. 2008 13:54

ahooooooooj Janísku :pussa: jééé to je bezva :):)

koukám že muj poseldní příspvěkěk je kladný...a ted mužu taky napsat že jsem byla na kontrole před 14-ti dny a vysledky dobrý !!!!!!!  :):)

a ja Vy holky???  :hjarta:

janísek — 29. 7. 2008 15:21

no, já poslední cytolku měla zhoršenou.. :butter: teď v pondělí jsem měla jít znovu, ale protože jsem měla volno a válela se u vody, tak jsem na to uplně zapomněla... :rodna: tak se zítra musím objednat znovu... tak jsem zvědavá co mi poví...

ale jinak se mám fajn, mám za sebou úspěšně stěhování....i když mě za chvíli asi čeká další..:lol:

a co u tebe Adři nového...? kromě dobrých výsledků (ke kterým samo gratuluju...)
:pussa:

adra — 1. 8. 2008 8:10

janíksu ... nového NIC MOC...obtěžuje mě poslední měsíc nšjaký uchyl - řeším to na vlákně  Schuhrací chlívek II na psycholog.  :(

jinak odjíždím zítra na dovolenou na jižní moravu tak e moc těším tam si odpočinu od toho blbečka...
a chlapy - taky nic moc ale to mě ted tak neptrápí :-))
jak to že je stále tak stěhuješ?
moc držím pěsti ohledně cytologie..!!!!!  :hjarta:

janísek — 1. 8. 2008 8:16

no, stěhovali jsme se s přítelem od rodičů do podnájmu... a ted se konečně blýská na lepší časy a mohli bychom dostat konečně ten vlastní byt (viz.na právním:když se nájemník nechce vystěhovat), takže se začne předělávat a pak hurá do vlastního.. :-)
úchyl?! :mad: tak to si to jdu pročíst....

tak si hezky užij dovču a odpočiň si...
zatím papa a pak se ozvi... :hjarta::pussa:

adra — 1. 8. 2008 8:21

a do pojízdná prodejna???? padlo to nebo to rozjíždítě?
a ještě jsem někde zaznamenala že jsi scháněla MLADE prodavačky do prodejyn se sprot.oblečením...tak jak to dopadlo???

janísek — 1. 8. 2008 9:36

Ta prodejna je zatím pořád odsunuta do pozadí...:butter: ale v hlavě to mám pořád...

s tou prodavačkou to bylo trošku jinak.. nebyla to MLADÁ prodavačka, ale prodavačka do MLADÉHO kolektivu.. :lol: a to je rozdíl.. :D no, tenkrát jsem jí sehnala... ale zrovna hledám další...

adra — 1. 8. 2008 9:39

aha to je opravdu podstatný rozdíl hi hi
dneska takový  mladý koletiv...je někdy fakt záhul  :):)

tak janísku s prodejnou přeji nějaký posun vpřed...a měj se krásně a zase někdy/brzy tady a hlavně pak napiš jak výsledky  :):) !!

držím pěsti a pa

sandra — 4. 8. 2008 9:44

Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý,
jak se máte?:D Já se vrátila před dvěma týdny ze Skotska, pak jela na dovču a teď jsem tu a přemýšlím, co dál :D Mám dnes pohovor kvůli práci v zahraničí a zároveň i na práci tady v Praze. Tak to nechám osudu, ať rozhodne. :cool: Nějak se mi na stará kolena zachtělo cestovat :lol:
Musím si zároveň zajít za MUDr, aby mě zkontroloval, jestli je vše ok.

A jak se máte vy?Co je nového? :hjarta: :hjarta: :hjarta: :pussa:

adra — 15. 8. 2008 20:27

čauky Sandři, tak co už je jasno co dál?? mno za tech pár dnů asi ne vid? :P:P
a pohovory dopadly jak???
já měla taky dovolenou a v pondělí natupuju do práce a.............docela se těším!!!!!   :P:P

janísek — 18. 8. 2008 9:33

ahoj holky... tak já jsem taky po týdnu dovči a byla to paráda.. :D Sandři a jaký bylo Skotsko?

verošek — 6. 10. 2008 18:48

Zdravím, zjistili mi na gyndě trojku, jdu na kontrolu až v únoru, ale to co jsem se o papillomaviru dověděla, spíš přečetla na netu mi nahání hrůzu. Jinak gratuluji těm kterým se podařilo toho záškodníka zbavit. :dumbom: