|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Psychologická https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=11 » Silvestrovký sex https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=14955 |
| Martina31 — 2. 1. 2007 13:48 |
Ahoj, |
| Oxi — 2. 1. 2007 14:05 |
Hustyyyyyyyyyyyy :o |
| tmavovlaska — 2. 1. 2007 14:05 |
No já nevím, ale nějak jsem to dočetla a nevím kdo sexoval s kým.. |
| Oxi — 2. 1. 2007 14:08 |
martina s priatelkou kamarata |
| Martina31 — 2. 1. 2007 14:10 |
No venku já s maželem .ale prostě si nějak nedovedu vybavit jak k tomu došlo ( množství alkoholu) no a v chalupě manžel s přítelkyní toho chudáka co spal a ona ho vzbudila a zatáhla mezi nás ,takže ani nevěděl jak k tömu přišel - fakt mě to dost mrzí . |
| Oxi — 2. 1. 2007 14:10 |
jo a zabudol som este ze martinin manzel + este nieto (neviem ci chlap alebo zenska ;) ) |
| Oxi — 2. 1. 2007 14:11 |
a ten odpor mas ty alebo manza? |
| Martina31 — 2. 1. 2007 14:14 |
ten odpor mám já,on to bere tak jako chlap,prostě to neřeš ,chová se normálně jako vždycky ,když jse tam bulela tak se semnou šel prosjít,říka že mě má rád a miluje ,spíš to na sobě nedává znát že prostě něco nebylo dobře. |
| Michaela.43 — 2. 1. 2007 14:16 |
Martino, klid, |
| Oxi — 2. 1. 2007 14:16 |
mno hovori sa "nepustaj sa do grupaca pokial na to nemas zaludok" ;) alkohol je svina |
| majkafa — 2. 1. 2007 14:18 |
Jo, alkohol, ten dokáže s člověkem udělat věci. |
| helena — 2. 1. 2007 14:20 |
Ježíš, buď ráda, že tě manžel neobviňuje, žes to všechno zavinila. Myslím, že to nebude nijak zvlášť rozebírat nikdo ze zúčastněných, zřejmě mají podobné pocity jako ty. Možná někdy ve vysokém věku, až se bude vzpomínat na bujaré výstřelky mládí, a to už tě dávno mrzet nebude. |
| tmavovlaska — 2. 1. 2007 14:20 |
Já si to vůbec nedokážu představit, to je jak po*n :D Ale co, stalo se, asi se budete jen dost dlouhou dobu před sebou se známými stydět |
| Martina31 — 2. 1. 2007 14:22 |
já vím,že mě to asi časem přejde ,ale teď se mi nechce jít ani z práce domů ,nusím se ještě učit se synem na což teď opravdu nemám buňky. |
| Santala — 2. 1. 2007 14:35 |
Taky dobrý :lol: |
| Martina31 — 2. 1. 2007 14:41 |
tak to nevím, spíš dělá mrtvého brouka,třeba spoléhá na to ,že si budu myslet že si toho moc nepamatuje,když tolik pil. |
| Santala — 2. 1. 2007 14:47 |
Já jsem takhle "blbla", když mi bylo 19 :lol: a raději bych tu kapitolu fakt smazala :| |
| Oxi — 2. 1. 2007 14:47 |
To je mozne, ale je aj ta moznost, ze na to chce jednoducho zabudnut a to by si mala aj ty ... alebo budte na seba nasrati a rozidte sa, lebo ste si urobili malu swingers party ... najskor si to vyprovokovala a teraz ti je z toho zle? :) Nechapem ... :/ |
| Beata25 — 2. 1. 2007 15:04 |
Není nad to se do někoho pustit :kapitulation: |
| Oxi — 2. 1. 2007 15:05 |
Tak to je este hustejsie :D |
| Oxi — 2. 1. 2007 15:15 |
Beata a teraz ti to uz ale asi nevadi, ked to chces skusit znovu, hm? |
| Kiara — 2. 1. 2007 15:24 |
Na tohle můžu říct jen jediné - Martino, když to neumíš, tak to nepij už ani nakreslený :lol: |
| tempora — 2. 1. 2007 15:30 |
Martino, jeden můj kamarád říká, co si nepamatuji se nestalo. Nebuď z toho tak zničená. Opravdu to přejde. Jeden čas jsem žila mimo republiku a s jednou kamarádkou tam, jsme to asi dvakrát po nějaké pitce tak¨é vyzkoušely. Pak jsme se dohodly, že z toho máme akorát po*né pocity, dnes se tomu sice nesmějem, ale ani to neřešíme jako největší chybu naši¨ch životů. Prostě zkušenost. |
| Selima — 2. 1. 2007 16:04 |
Ja myslím, že každý má dosť problémov, ktoré sa dajú ešte riešiť, tak sa vykašli na niečo, čo už riešiť nemôžeš, skrátka sa to stalo, už sa neodstane, nie sú obete na životoch, snáď ani nejaké hlbšie následky do budúcnosti - tak sa na to vy... kašli. A s manžleom s apostupne dostaňte do normálu, bolo by škoda, keby jedna oslava zabila váš vzťah. :rolleyes: :dumbom: |
| x256987 — 2. 1. 2007 17:28 |
Martino, zpátky to už nevezmeš. Že to nejspíš už ani nebudeš opakovat, to je jiná věc. Takže zbývá brát to tak, že to byl umělecký záměr. Párkrát se zhluboka nadechni, nasaď úsměv, zvedni hlavu a stůj si za tím, cos udělala. Nemyslím vykládat to každému na potkání. Jen to přijmi jako svou zkušenost, tak ostatně tvé pocity odezní mnohem spíš, než kdybys proti nim bojovala. Za nic lidského se nemusíme stydět, a sex, ve kterém jsou všichni dobrovolně, k lidskému určitě patří. |
| lulu24 — 2. 1. 2007 17:31 |
Už to stejně nevrátíš tak na co se tím užírat. Vidíš, že spoustu lidí má podobný zkušenosti a každý na to zachvilku zapomněl. Snaž se na to nemyslet, pokud to bere tvůj manžel takhle v pohodě, tak v tom nevidím žádný problém. |
| skiasll — 2. 1. 2007 17:46 |
Tak to je hnus, nevím zda bych se s tím někdy smířila. Asi bych to dlouho měla v hlavě. |
| KALIK — 2. 1. 2007 17:52 |
Mně to přijde spíš komické :supr: |
| Beata25 — 2. 1. 2007 19:11 |
:usch: |
| Beata25 — 2. 1. 2007 19:13 |
Vždycky záleží na nátuře člověka..jestli to přejde nebo mu to leží v hlavě...většinou je to tak, že chlap nad tím mávne rukou a jde dál, ale ženské to moc nedávají..hlavně když je to v opilosti a pak se to takhle semele... |
| Beata25 — 2. 1. 2007 19:14 |
:kapitulation: |
| Pandorraa — 2. 1. 2007 19:33 |
Oxi nazavid, to je oskliva vlastnost :rolleyes: |
| Pandorraa — 2. 1. 2007 19:39 |
Jako nejaky blby po*no, vid? No to si nevymyslis, na to se musis zridit pod obraz :dumbom: |
| vašek — 2. 1. 2007 19:51 |
martino |
| majkafa — 2. 1. 2007 20:15 |
Pandorraa napsala: |
| KALIK — 2. 1. 2007 20:21 |
No, taky jsem si říkal, takové přihlouplé po*no :supr: |
| majkafa — 2. 1. 2007 20:36 |
Kaliku nebo že bys ještě ani jednou nebyl "totálně" opilej? :-) |
| vašek — 2. 1. 2007 20:38 |
nebo ztrácí jen když chce :-)))) |
| KALIK — 2. 1. 2007 20:55 |
majkafo, já už totálně opilej byl mockrát, no spíš několikrát. Kdybych byl opilej ještě víc, tak bych byl už mrtvej a sex bych vůbec nezvládl ;) |
| majkafa — 2. 1. 2007 21:06 |
Kaliku, u mne ta ztráta bohužel nebyla "údajná". Kdo to nezažil, nedokáže si to představit. Já jsem problém neměla, nic nevím, ale ti kolem! Je tady stydící se smajlík? Proto si už 24 let dávám veeliký pozor. Radši. :lol: |
| kalupinka — 2. 1. 2007 21:11 |
Jo, Martino, člověk má pít tak, aby věděl, co dělá. To je pozdě to teď rozebírat. Musíš se s tím vyrovnat sama. Tvůj muž to řešit nebude a dělá dobře. Taky by se s Tebou mohl rozejít, protože to byla asi Tvá akce, pokud jsem to pochopila. Zkus si to tak nebrat, nic jiného ti nezbyde. Určitě jsou i horší situace. Kdyby to třeba vyprávěl Tvým a jeho rodičům. Nebo oplatil svou nevěrou. Hoď to za hlavu. Jsou důležitější věci. Ostatně, vem si, kolik žen se nudilo u televize vedle pochrupujícího manžela. Víš, jak by Ti třeba i záviděly? No tak! |
| Aneri — 2. 1. 2007 21:17 |
...ale ty ženy u televize zase mají čisté svědomí, klid a nemusí nic takového řešit :) :) :) |
| KALIK — 2. 1. 2007 21:18 |
Majkafo, to by mě stvalo vědět, že sem si užíval a prd z toho vím :D |
| majkafa — 2. 1. 2007 21:23 |
Kaliku, já jsem si neužívala. :lol: Takže je super, že z toho nic nevím. :lol: |
| x256987 — 2. 1. 2007 21:23 |
Marti, pokud by tě to nepřestávalo zaměstnávat, obětuj čas a peníze na pár sezení u psychologa. Na tom taky není nic k stydění ;) |
| majkafa — 2. 1. 2007 21:30 |
Martino, souhlasím s Juditou. Jestli se s tím neumíš vyrovnat, zkus to s psychologem. A taky je to od Silvestra ještě krátká doba. Možná za několik dní už budeš mít jiné pocity. |
| Bety — 2. 1. 2007 22:07 |
Martino, trápí tě to, ale na druhou stranu píšeš že manžel to moc neřeší, zkus to taky tak, třeba to po čase půjde. Když nic tak aspoň víš co dělat, vlastně nedělat příště, jednou se to může stát každému, je to ponaučení. Však se říká "neplač nad rozlitým mlékem"... |
| Konvalinka — 2. 1. 2007 22:17 |
jejda, jejda, to jsou věci, nějak jste ženský přitvrdily§ :rodna::) |
| helena — 3. 1. 2007 6:58 |
Jen jestli by některé radši neřešily... :D :D :D |
| Martina31 — 3. 1. 2007 8:08 |
Tak jsem se z toho zkoušela vyspat ,už je to lepší ,doma to neřešíme,jen se mi moc nechce mluvit,manža včera znovu opakoval ať na to zapomenu a neřeším ,že jsme si na druhou stranu vyzkoušeli něco jiného ( myslím,že jemu se to líbilo asi jako každému chlapovi - on a dvě ženy) myslím,že má spíš menší výpadek ,že tam byl i jinej chlap nebo na to chce spíš zapomenout on.Dnes jsem vstávala už ve 4.hodiny nemůžu spát a radši jsem se vyplížila do práce a to sna¨d jenom proto abych mu nemusela dát pusu .Doufám,že budu mít dnes hodně práce a půjdu pak rovnou spát. |
| sara34 — 3. 1. 2007 12:53 |
co pořád řešíte, hlavní je , že nikdo neumrzl :P |
| Michaela.43 — 3. 1. 2007 13:10 |
Sara 34, |
| Májajája — 3. 1. 2007 13:16 |
Sara :supr::supr::supr::supr::supr::supr::supr::supr: |
| Martina31 — 3. 1. 2007 13:40 |
už se těším na víkend,půjdu si zacvičit a možná i do té sauny a třeba to opravdu přejde,hlavně se musím nějak zabavit ,dneska mám docela fofr v práci tak na to ani nemyslím spíš zase až dorazím domů |
| adra — 3. 1. 2007 13:51 |
jo tak náhodou...tohle se prostě nedá naplánovat :reta: ...to se dá "jen" zažít...nečekaně...jenže mě se to stát nemůže...když sedím furt doma :lol: :lol: |
| Oxi — 3. 1. 2007 13:52 |
Adro, vies co mi napisala Pan? http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?pid=420948#p420948 |
| adra — 3. 1. 2007 13:59 |
já vím, četla jsem to...ale já jim to přeju...a závidím v dobrým...:lol: :lol: |
| Marie N — 4. 1. 2007 6:21 |
Hmmm, tak to je hustýýýýýý...... Neboj, za čas vzpomínky vyprchají a zapomeneš. Příteli to nevadí, tak se přeštaň trápit i Ty. Co se stalo se vrátit nedá..... Až Ti bude 80, tak se tomu s chutí zasměješ :D |
| Ferda — 4. 1. 2007 7:11 |
hahaha to je hustyyyyy doslova a do pismene... |
| jsem.sva — 4. 1. 2007 7:15 |
Jojo, alkohol je metla lidstva :D |
| lueta — 4. 1. 2007 10:51 |
Někde jsem četla hezký citát: Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili nic. |
| Nicolas — 4. 1. 2007 12:37 |
Martino, |
| Martina31 — 4. 1. 2007 13:07 |
Ahoj, |
| Selima — 4. 1. 2007 13:10 |
Martina, psychológ!!!! Choď k nemu sama, než budete MUSIEŤ obaja do manželskej poradne, aby ste vôbec zachránili vzťah! :dumbom: :rolleyes: Neváhaj a utekaj po odbornú pomoc!!! |
| Nicolas — 4. 1. 2007 13:46 |
Jo, psycholog je vlastně docela dobrá varianta řešení. |
| Martina31 — 4. 1. 2007 14:01 |
tak promluvit si o tom budeme muset promluvit určitě ,že by v tom chtěl pokračovat silně pochybuji.Spíš mám špatnej pocit i před těmi ostatními ,protože ti co u toho nebyli už byli určitě informováni.Tak je mi to i dost líto. |
| alexxandra — 4. 1. 2007 14:13 |
Marťo, držím palce, ať to s manželem dořešíte, mně by se taky udělalo špatně, jednou (už dávněji) partner také navrhoval, že bychom mohli zkusit někam na swingers a já o tom přemýšlela (občas mám takové sexuální představy, ale je to jen u těch představ) nemohla bych vidět svého partnera s nějakou jinou ženskou a já sama bych na sebe taky nechtěla nechat šahat (potažmo i něco jiného), fyzicky i psychicky bych to nezvládla, takže to nakonec vyznělo doztracena, protože partner vlastně by taky nerad viděl mě při tom s nějakým jiným chlapem. Myslím, že jsou určité hranice ve vztahu, které by se neměly překročit, protože pak ten vztah ohrozí. Nicméně na tebe myslím a držím palce, aby se vše urovnalo! |
| Emma — 4. 1. 2007 14:36 |
Ja by som si v prvom rade snažila urovnať v sebe myšlienky. Myslím si, že v prvom rade sa obviňuje človek sám pred sebou. Zrovnáva si veci, za ktoré sa hanbí. Ak si bola v prvom rade aktérkou ty a svojím správaním si strhla ďaľších, tak sa nečudujem, že sa sama sebe hnusíš. Potom sa to okolo teba zvrhlo a ty si zostala prekvapená, čo sa to okolo teba dialo. |
| anye.sa — 4. 1. 2007 21:02 |
[Marti zažila jsem něco podobného jen to bylo po plese,působilo to na mě úplně stejně jako na tebe,manžel o tom vůbec nemluví prostě to vypustil.Je to už asi 5 let ale nikdy na to nezapomenu a vždy když se s dotyčnýma vidíme tak si na to vždy hned vzpomenu ani neví komu všechno to řekli doufám že nikomu ale nemám odvahu se jich zeptat.Musíš se stím smířit protože se to stalo a to nevrátíš taky nic jiného ti nezbývá!!! A ty kila nabereš neboj až budeš klidnější,nedávej si vinu sama sobě pokud by ostatní(manžel) nechtěl tak by zakročil nebo ne? Mě to mrzí ale neřeším to ale už NIKDY!!!! |
| Andrejička — 4. 1. 2007 22:48 |
Martino, nedivím se,že jsi z toho špatná. Taky bych s tím měla problém. Nejhorší je pomyslet na to,že se to manžovi líbilo,viď? Ale stejně v tom mám zmatek...z toho co jsi psala jsem pochopila,že si vlastně užil jen manžel s jinou.Nebo ty jsi měla taky chlapa? |
| Martina31 — 5. 1. 2007 13:06 |
Ahoj,já jsem tak byla s přítelem tý holky,jinak nic nového nějak se snažím na to nemyslet |
| vašek — 5. 1. 2007 18:38 |
chce to čas, tak vydrž ... |
| baba — 5. 1. 2007 19:59 |
tak to je husty:lol: kdyz jsem to cetl napinali se mi kalhoty.je to urcite boj,a tohle co citis je jeden z duvodu proc bych k tomu asi nikdy nepristoupil,fantazie je jedna vec a prozit je vec druha.Mas to tezky ale cas to urcite zpravi a pokud o tom nikdy nebudete mluvit,myslim ze to nedopadne dobre.On si prece muze myslet totez co ty a muzes doufat ze se mu to nezalibilo,a ja myslim ze jo.:kapitulation: |
| Ivča K. — 5. 1. 2007 20:30 |
Martino,já pořád nemůžu pochopit,proč je Ti teď manžel po*ný,že souložil s jinou.Vždyť co jsem pochopila,tak si to rozjela Ty.Měla bys být po*ná spíš sama sobě.Postav se před zrcadlo a vraž si pořádnou facku,aby ses probrala.Oba jste jedli stejné jídlo,ale on je ten špatný,že u toho mlaskal?Myslím,že pokud bys nezačla laškovat s kamarádkou a jejím přítelem,Tvého manžela by to ani nenapadlo.A že se do toho zabral více než Ty?Chlapy to prostě berou jinak.Hodila bys psovi aport a potom ho trestala za to,že Ti ho donesl zpátky?Příště si radši kupte rychlé špunty a hrejte pexeso.Kdo si hraje s ohněm,popálí se.Měla bys to hodit za hlavu a už se k tomu nevracet. |
| Oxi — 5. 1. 2007 20:33 |
Ivča K. :supr::jojo: |
| Ivča K. — 5. 1. 2007 20:40 |
:gloria: |
| sunny2 — 5. 1. 2007 21:14 |
Jeeeej, ty brďo... to bolo kde? aj ja chcem... :D :D :D |
| Oxi — 5. 1. 2007 21:16 |
teda sunny, niesi ty nahodou ta kamaratka? :D |
| sunny2 — 5. 1. 2007 21:28 |
ako vieš? |
| Oxi — 5. 1. 2007 21:32 |
mno ja som bol :rodna: |
| Ivča K. — 5. 1. 2007 21:33 |
Tady se nakonec rozjede sex po babinetu. :lol: |
| sunny2 — 5. 1. 2007 21:35 |
Tak už konečne viem, kto bol ten tajomný úžasný milenec... :rodna: |
| sunny2 — 5. 1. 2007 21:36 |
ono sa to tam nejako všetko pomotalo, že ani neviem kto je kto a kto som ja... a vy? |
| Oxi — 5. 1. 2007 21:42 |
:fuck::lol: |
| Oxi — 5. 1. 2007 21:42 |
milujem ten smajlik :lol: |
| sunny2 — 5. 1. 2007 21:43 |
Oxi, chceš facku? čo mi ukazuješ fuckeríka? žeby návrh? :lol: :lol: |
| sunny2 — 5. 1. 2007 21:43 |
Veď bol parádny, tvrdý dobre dlho... a ja sa nesťažujem... |
| Oxi — 5. 1. 2007 21:44 |
mno jasne ze navrh :rodna: |
| sunny2 — 5. 1. 2007 21:46 |
zima vraj má začať až koncom januára.... vtedy dúfam bude stretnutie v Brne... a dúfam, že prídeš... a že prídem aj ja... |
| sunny2 — 5. 1. 2007 21:47 |
Ivča, zatiaľ to takto vyhovuje? :D :D :D |
| Ivča K. — 5. 1. 2007 21:47 |
Já stála u té lanovky,co byla kousek vlevo. :vissla: |
| sunny2 — 5. 1. 2007 21:48 |
a páčilo sa ti to? |
| Oxi — 5. 1. 2007 21:48 |
ahaaa to je ta co mi ho cmulala ked som sa isiel nabok vycurat :D |
| sunny2 — 5. 1. 2007 21:49 |
zlatý dážď... hlavne v januárai.... |
| Ivča K. — 5. 1. 2007 21:50 |
Jééé,já myslela,že to je nápojový automat. :godlike: :vissla: |
| sunny2 — 5. 1. 2007 21:50 |
Oxi, ešte dobre, že si mi zaželal veľa sexu v tomto roku... začína to Babinetom... dúfam, že to tu aj neskončí... :dumbom: |
| Oxi — 5. 1. 2007 21:50 |
:supr: :lol: |
| Ivča K. — 5. 1. 2007 21:58 |
|
| Májajája — 5. 1. 2007 21:59 |
Že bych konečně byla ve správný čas na správném místě ? :D |
| Ivča K. — 5. 1. 2007 22:00 |
No jasně,na silvestra šoustali i sněhuláci.:godlike: |
| sunny2 — 5. 1. 2007 22:00 |
Májajája, podľa toho, kde si stála... alebo ležala... alebo pod kým si ležala... :lol: |
| Ivča K. — 5. 1. 2007 22:01 |
Nebo na kom? |
| Májajája — 5. 1. 2007 22:01 |
Snažím se na to přijít, ale máme tu málo chlapů :vissla::vissla: |
| Ivča K. — 5. 1. 2007 22:04 |
I ten jeden vzal roha.:grater: |
| Oxi — 5. 1. 2007 22:05 |
Nevzal :) |
| sunny2 — 5. 1. 2007 22:06 |
Tak teda na kom? |
| Májajája — 5. 1. 2007 22:06 |
A nepamatuješ si ,terá byla pod tebou a která nad tebou? Jen tak náhodou? |
| Oxi — 5. 1. 2007 22:08 |
mno to bol taky gulas ze bol podo mnou aj snehuliak :D |
| Ivča K. — 5. 1. 2007 22:09 |
Já vím,že byla jen mha přede mnou a mha za mnou.Potom jsem se ohnula pro hůlku a něco mě zezadu nabralo auuuuu asi hůlka jiného lýžaře v mlze.:co: |
| Májajája — 5. 1. 2007 22:10 |
Tak to ten sněhulák byl příjemnější, hůlky jsou moc tenké a pichlavé.-( |
| sunny2 — 5. 1. 2007 22:11 |
tak to bola 69, raz som ja bola nad ňou a potom ona nado mnou... a niekto vo mne.... Oxi, to bol ten tvoj cencúľ? :rodna: |
| Ivča K. — 5. 1. 2007 22:13 |
No ještě že tak.Análního sněhuláka nebrat.:fuck: |
| Májajája — 5. 1. 2007 22:14 |
Mohli bychom udělat nějakou rekonstrukci na setkání v Brně.....................? |
| Oxi — 5. 1. 2007 22:17 |
:D ak bude sneh tak kludne :D |
| Májajája — 5. 1. 2007 22:18 |
Seženu sněžné dělo, když taky seženeš nějaké pořádné dělo..................... |
| Oxi — 5. 1. 2007 22:24 |
mno neviem co je poriadne ... som asi len priemer, ale zato s vysokou kadenciou :D |
| sunny2 — 5. 1. 2007 22:44 |
už sa neviem dočkať... |
| Oxi — 5. 1. 2007 22:53 |
:) nemam slov :) |
| sunny2 — 5. 1. 2007 23:02 |
ale iné veci ti nechýbajú, však? :lol: |
| Oxi — 5. 1. 2007 23:03 |
nene, nic okrem slov mi nechyba (jedine prachy ale tie asi kazdemu :D ) |
| sunny2 — 5. 1. 2007 23:06 |
prachy mi netreba.... kazia charakter... :vissla: |
| Oxi — 5. 1. 2007 23:12 |
OK, si teda idealna :D |
| sunny2 — 5. 1. 2007 23:15 |
a ty si o tom niekedy pochyboval? :lol: |
| Oxi — 5. 1. 2007 23:17 |
to nie, o tebe nikdy ;) |
| sunny2 — 5. 1. 2007 23:18 |
bože Oxi, asi štartujem lietadlo a idem za tebou... :) |
| Oxi — 5. 1. 2007 23:19 |
tebe by som ich pisal kedykolvek ;) |
| sunny2 — 5. 1. 2007 23:22 |
ja sa červenám :rodna: |
| Oxi — 5. 1. 2007 23:23 |
OK, tak ked budes odlietat posli sms a ja si ta budem cakat na letisku :rodna: aj keby saddamovia prsali |
| sunny2 — 5. 1. 2007 23:25 |
dohodnuté... |
| Oxi — 5. 1. 2007 23:25 |
:pussa: |
| sunny2 — 5. 1. 2007 23:27 |
:par: :pussa: :par: :sova: |
| Lomikel — 5. 1. 2007 23:27 |
muhahaha, tomu řikam sex po síti se 6tičlennou sítí. Dneska se to vaří ...ze všech vláken to vibrujejejejje! Poďme se domluvit, že ve 22,30 všici naráz strčíme prsyt do zásufky. Vo co že se turbín temelínské roztočí pozpátku :) =) my je přetlačímemememememe! |
| Oxi — 5. 1. 2007 23:31 |
a mozem tam strcit aj nieco ine? :lol: |
| sunny2 — 5. 1. 2007 23:38 |
my nemáme Temelín a jeden reaktor v Jaslovských je už odstavený... :lol: |
| Oxi — 5. 1. 2007 23:39 |
:rodna: |
| Lomikel — 5. 1. 2007 23:42 |
tyyy jo jak to děláš? na více vláknech současně???????? hele ty znáš tajemswtví Nadsamcovo ? toho od Jarryho? Neboste to vy sám osobně Mistřeee? |
| x21365 — 5. 1. 2007 23:43 |
:lol::lol::lol::fuck::fuck::fuck::lol::lol::lol: |
| Oxi — 5. 1. 2007 23:43 |
:lol::supr::godlike: |
| Lomikel — 5. 1. 2007 23:47 |
WOWGHRRRR MISTR MEZI NÁÁÁÁMIIIIII |
| Michaela.43 — 6. 1. 2007 15:15 |
Možná že manžel se do toho více nezabral, jen splnil co se asi od něj očekávalo.... |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 17:41 |
Jo takhle jsem to i myslela. :supr: |
| vašek — 6. 1. 2007 17:59 |
tak to bych se divil, že by se nechal nutit a splnil povinnost :-))) |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 18:50 |
Vašku,to taky není žádné nucení.On pouze přistoupil na něco,o čem mohl třeba jen snít,ale nikdy by to neudělal,pokud neviděl,že i jeho manželka si to přeje.To dala najevo tím,že tuto hru rozehrála. :tesi: |
| vašek — 6. 1. 2007 19:03 |
no dyť jsem myslel, že se ho nemuseli zrovna dvakrát přemlouvat :-) |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 19:07 |
Martina si to právě moc neužívala a po chvilce jí to začlo vadit,ale manžel si to nejspíš v tu samou chvíli užíval s tou kamarádkou a toho to asi nejspíš bavilo a to je špatně.Takže to nejspíš mohl dělat,ale nesmělo ho to bavit.Zajímavé. |
| vašek — 6. 1. 2007 19:11 |
to já vím, ale nikde jsme nečetl jestli manžel viděl jak si to Martina užívala a "užívala" s tím druhým a co on na to ? |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 19:14 |
No asi to viděl,ale bral to jako hru.Ale napsané to nikde není. |
| vašek — 6. 1. 2007 19:15 |
proto jsem to chtěl vědět od Martiny ... |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 19:21 |
Třeba sem Martina ještě přijde. |
| Májajája — 6. 1. 2007 19:43 |
No nevím jestli tahle diskuse Martině pomáhá, nebo spíš už zbytečně rozpitvává to co by mělo spát .D |
| Michaela.43 — 6. 1. 2007 20:19 |
Šmankote!!!nechte už toho!!!A nic nepitvejte!!! |
| vašek — 6. 1. 2007 20:22 |
jendou takhle operuju a najednou koukám a já pitvám ... :-) |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 21:45 |
Ty jsi doktor? :mad: |
| vašek — 6. 1. 2007 21:49 |
jasně, na gyndě :-)))))))))))))) |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 21:52 |
To pitváš na gyndě?Ježíší na kříži.Nechceš mě rozpitvat?:lol: |
| vašek — 6. 1. 2007 22:06 |
:-))) chybička se vloudí, jsme jen lidi |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 22:10 |
Nejlépe hned. :P |
| x21365 — 6. 1. 2007 22:18 |
...nikdo tady nepíše, co ten sněhulák... by mě to docela zajímalo, jak na tom sou , při takovýhle teplotách :gloria::P:lol: |
| vašek — 6. 1. 2007 22:20 |
:lol::lol::lol::supr::supr: |
| vašek — 6. 1. 2007 22:20 |
Míšo |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 22:22 |
Já se teda omlouvám,ale asi jsem nějaká nadržená nebo co.Mám lásku za oceánem,tak můžu jen snít a slintat. :/ |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 22:24 |
Buď sněhulák vytek a nebo se roztekli oba. :rolleyes: |
| vašek — 6. 1. 2007 22:26 |
:-)) a kdy se ti vrátí ?? |
| x21365 — 6. 1. 2007 22:28 |
..., no že vytek to předpokládám, jen mě zajímalo, jestli stihnul třeba i nějakýho chlapa, než se roztekl, prej jsou obojetný :lol::lol::lol: |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 22:32 |
To je složitější,je to moje dávná láska,je tam 15 let.A ten kousek mi přiveze celej. |
| vašek — 6. 1. 2007 22:35 |
:-)))))))))) |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 22:40 |
Náhodou ten kousek je velkej!!! :supr: |
| vašek — 6. 1. 2007 22:56 |
tak to máš vše zdarma dle tvý potřeb :-))))))) |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 22:57 |
To máš ty?Těch 10 cm?Průměr?:o |
| vašek — 6. 1. 2007 23:12 |
:-))))))))) copak jsem kůň ? :-)))))))))) |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 23:19 |
Ahá a nepotřebuješ pomoct?Určitě nesmíš zvedat těžký věci. :vissla: |
| vašek — 6. 1. 2007 23:31 |
:-)))))))) |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 23:32 |
Ten se už odstěhoval.po vzájemné dohodě. :supr: |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 23:33 |
A to "zlobivá" je vzrušující. :P |
| vašek — 6. 1. 2007 23:34 |
teda, a jsi v OK ? |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 23:36 |
Jo jasně.Teda zrovna jsem byla spíš v OKně.Kouřit. |
| vašek — 6. 1. 2007 23:41 |
to já vím, ale byli jste spolu dost dlouho né ? |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 23:44 |
No 4 roky,ale byl o 16 let mladší a nějak to začlo vrzat.jednou řekl,že chce pryč a já si už psala s tou svojí první láskou a nějak mi to ani nevadilo,tak jsem souhlasila,ale potom si to zas on rozmyslel,ale to už jsem ho musela přemluvit,aby si našel mladší a nakonec mě poslechl.Jsme kamarádi a je to lepší než před tím. :supr: |
| vašek — 6. 1. 2007 23:51 |
jo lepší a nechybí vám ten sex ?? :-)) |
| Ivča K. — 6. 1. 2007 23:54 |
Jemu už ne,ale mě teď jo,já to musím vydržet do konce ledna.Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :mad: |
| vašek — 7. 1. 2007 0:17 |
to je už jen pár dní, to se dá. |
| Ivča K. — 7. 1. 2007 0:20 |
To je fakt.Když jsem to bez něj vydržela 25 let. Tak pár dní to vydržím. :co: |
| vašek — 7. 1. 2007 0:23 |
:-))) |
| Ivča K. — 7. 1. 2007 0:25 |
Běž na kutě,kotě.;) |
| sunny2 — 9. 1. 2007 13:49 |
Tak ako Martina? už je lepšie? |
| Martina31 — 9. 1. 2007 14:10 |
Ahoj, |