pampeliška — 25. 11. 2006 12:51

Ahoj,svedly jste někdy svého partnera v pánské košili(samozřejmě dostatečně volné:P),pod kterou jste měly jen prádlo nebo nic? Zdá se mi to dost sexy a chtěla bych snýho miláčka něčim takovým překvapit,ale nevim,jestli by ho to spíš nepolekalo...?:| :supr::):|

vašek — 25. 11. 2006 12:53

nepoleká. Je to super !!! hurá do toho.

pampeliška — 25. 11. 2006 12:56

Tak skvělý ;)

Jessie — 25. 11. 2006 15:37

Jen tenkrát z legrace hudroval, že mu mačkám a muchlám jeho nejoblíbenější a nejmilovanější košilku, jinak vůbec neprotestoval:-)
Jinak myslím, že je lepší, když pod tou košilí není vůbec nic:-)

Táňa.M — 25. 11. 2006 16:57

samozdrajme se nebudem promenadovat v kosili za nekolik tisic, ze jo? :D

vašek — 25. 11. 2006 17:02

proč ne ? :-))

Oxi — 25. 11. 2006 17:28

jasne ze ano. a pod nou vobec nic

Táňa.M — 25. 11. 2006 18:09

Oxi napsal(a):

jasne ze ano. a pod nou vobec nic

jasný a kdo vas pak bude poslouchat, at se nepomačká

Nikiska — 25. 11. 2006 18:13

A co spíš dělat s tím, že manža žádnou košili nemá. On je nemá rád   :lol:

Oxi — 25. 11. 2006 18:16

Nikiska skus nejake velke triko v ktorom sa topis :D

Nikiska — 25. 11. 2006 18:18

Když mě se líbí ten nápad s tou košilí a tričko by nemělo asi ten správnej efekt.

Oxi — 25. 11. 2006 18:22

tak si daj kozuch :D

Nikiska — 25. 11. 2006 18:23

Hmm tak to bych nějakej musela mít! Tak budu bez košile a bez kožichu....takže naostro.

Táňa.M — 25. 11. 2006 18:27

Oxi napsal(a):

tak si daj kozuch :D

a bude jak   Leoš Mareš  :lol:

Nikiska — 25. 11. 2006 18:29

Táňa.M napsal(a):

Oxi napsal(a):

tak si daj kozuch :D

a bude jak   Leoš Mareš  :lol:

Tak to by manža nepřenes přes srdce, protože on Mareše nesnáší právě kvůli kožichům :lol::lol:

Oxi — 25. 11. 2006 18:45

tak zupan ...

Oxi — 25. 11. 2006 18:46

mno budes mu musiet asi nejaku koselu kupit pokial ho chces rozpalit v koseli :D

Nikiska — 25. 11. 2006 18:50

Já jsem na to už přišla. Koupím si hezkou noční košili!   :lol:

Oxi — 25. 11. 2006 18:52

hlavne kratku :D

Nikiska — 25. 11. 2006 18:58

Oxi napsal(a):

hlavne kratku :D

rozkaz! :supr:

Táňa.M — 25. 11. 2006 19:07

souhlasím, krátkou hezkou seyxy košilku... když už není po ruce košile  :supr:

sandra — 25. 11. 2006 19:57

Jessie napsal(a):

Jen tenkrát z legrace hudroval, že mu mačkám a muchlám jeho nejoblíbenější a nejmilovanější košilku, jinak vůbec neprotestoval:-)
Jinak myslím, že je lepší, když pod tou košilí není vůbec nic:-)

Bývalý přítel taky ze začátku hudroval, že je to jeho oblíbená košile a že bude pomačkaná...., ale po chvíli už na košili myslet přestal :D

pampeliška — 25. 11. 2006 21:25

Táňa.M napsal(a):

souhlasím, krátkou hezkou seyxy košilku... když už není po ruce košile  :supr:

Právě že tady jde o tu košili..žádnou košilku...Podle mě volná ledabyle porozepínaná pánská košile působí daleko svádivějc než nějaká košilka....

Oxi — 25. 11. 2006 22:05

pampelisko, ona pisala ze jej priatel ziadnu koselu nema pretoze ich nema rad

Nikiska — 25. 11. 2006 22:25

Ještě mě napadla vytahaná mikina ....ale asi ne co??

Táňa.M — 25. 11. 2006 22:31

Nikiska napsal(a):

Ještě mě napadla vytahaná mikina ....ale asi ne co??

to asi ne, to by jsi polde me vypadala jako méďa :)

Nikiska — 25. 11. 2006 22:32

A myslíš, že takovýhle věci zabírají ještě po deseti letech?

Táňa.M — 25. 11. 2006 22:33

Nikiska napsal(a):

A myslíš, že takovýhle věci zabírají ještě po deseti letech?

určitě jo, chce to přece ten vztah nějak oživit, ja si myslím, že partnera velmi mile překvapíš :)

Nikiska — 25. 11. 2006 22:37

No což pak o to my máme vztah moc hezkej. Ale jak si tu píšeme o těch košilích tak si představuje někde nějakou chatičku ve dvou a tam tu košili jak vyšitou. :D

Táňa.M — 25. 11. 2006 22:40

Nikiska napsal(a):

No což pak o to my máme vztah moc hezkej. Ale jak si tu píšeme o těch košilích tak si představuje někde nějakou chatičku ve dvou a tam tu košili jak vyšitou. :D

uplně mi čteš myšlenky, na silvestra jedeme do Krkonoš na chatu, tak tam by se to dalo odpískat :)
na doma si spíš představuji nějaké prádýlko....

pampeliška — 26. 11. 2006 9:33

Jéje,ani nevíte,jaký mi děláte chutě:P To je děsný,muj kluk ode mě bydlí 160 km...Vídáme se o víkendech.. Navíc já jsem ve čtvrťáku na střední,on už pracuje..Takže někdy nevyjde ani ten víkend a vidíme se jednou za 14 dní!!:( Jako třeba včera..Nevyšlo to a já byla doma sama se svojí depkou :rolleyes:  No snad to vyjde příští víkend a košile nezůstane dlouho bez využití:gloria:

Táňa.M — 26. 11. 2006 10:11

pampeliška napsal(a):

Jéje,ani nevíte,jaký mi děláte chutě:P To je děsný,muj kluk ode mě bydlí 160 km...Vídáme se o víkendech.. Navíc já jsem ve čtvrťáku na střední,on už pracuje..Takže někdy nevyjde ani ten víkend a vidíme se jednou za 14 dní!!:( Jako třeba včera..Nevyšlo to a já byla doma sama se svojí depkou :rolleyes:  No snad to vyjde příští víkend a košile nezůstane dlouho bez využití:gloria:

ahoj pampeliško, vím přesně jak to je, my sice spolú jsme z jedný obce, ale taky se pomalu vidíme jednou za 14 dní.včera jsem taky byla doma, tak doufám, že to dneska vyjde. já taky dělám školu... a můj je na výšce a do toho má ještě svoji firmu, takže jeho práce - jeho koníček

pampeliška — 26. 11. 2006 10:36

Táňa-vy jste oba z jedný obce a vídáte se takhle málo?To asi oba studujete někde mimo,viď?:/

Táňa.M — 26. 11. 2006 10:47

pampeliška napsal(a):

Táňa-vy jste oba z jedný obce a vídáte se takhle málo?To asi oba studujete někde mimo,viď?:/

ja jsem pres tyden doma, on pres tyden na private a kdyz dojede domu, tak ma tu svoji firmu tak je v praci, vcera skoncil treba az ve 22 hod a pak se mu nikam nechtelo... :(  ani k nim nechodim... porad mi pise, jestli by nebylo lepsi na nej zapomenout, ze ma jako na prvnim miste praci. ze ho trapi, kdyz se trapim ja, ze jsem porad sama. nemuzu ho opustit, ma v sobe kouzlo, ktere me k nemu pritahuje.

pampeliška — 26. 11. 2006 10:53

Táňa-Vidim,že jsme na tom hodně podobně..Ten muj pracuje v Praze..Kdyby měl aspoň volný celý víkendy! Jenže má pořád schůzky s klientama..Takže to vypadá asi tak,že v sobotu v 7 večer přijede a v neděli max.v poledne zase pádí pryč..Ten čas co jsme spolu uteče ve vteřině a těch zbývajících 6 dní.. :rolleyes: Kdby bydlel u mě v obci,tak bych za nim asi šla i kdyby bylo 10 v noci..Klidně si s nim jen na 5 minut popovídat,dát mu pusu na dobrou noc...Prostě ho vidět..Ach jo...Jste spolu dlouho?

Táňa.M — 26. 11. 2006 11:08

pampeliška napsal(a):

Táňa-Vidim,že jsme na tom hodně podobně..Ten muj pracuje v Praze..Kdyby měl aspoň volný celý víkendy! Jenže má pořád schůzky s klientama..Takže to vypadá asi tak,že v sobotu v 7 večer přijede a v neděli max.v poledne zase pádí pryč..Ten čas co jsme spolu uteče ve vteřině a těch zbývajících 6 dní.. :rolleyes: Kdby bydlel u mě v obci,tak bych za nim asi šla i kdyby bylo 10 v noci..Klidně si s nim jen na 5 minut popovídat,dát mu pusu na dobrou noc...Prostě ho vidět..Ach jo...Jste spolu dlouho?

budou to 2 měsíce.... je nám spolu krásně, ale má prý nejaky zkrat z předchozího vztahu... tak nevim, strasne rada bych mu pomohla, ale nevím jak... vy jste spolu jak dlouho?

Daniela S. — 26. 11. 2006 11:11

Ten můj žije 1200 km daleko a nemám pocit, že bych to nějak nezvládala. Aspoň mi nikdo nezaclání doma :-) Vidíme se tak po 4-6 týdnech a je to v pohodě.

Táňa.M — 26. 11. 2006 11:23

Daniela S. napsal(a):

Ten můj žije 1200 km daleko a nemám pocit, že bych to nějak nezvládala. Aspoň mi nikdo nezaclání doma :-) Vidíme se tak po 4-6 týdnech a je to v pohodě.

to jepravda, ale zase kdyz je ze stejne obce tak je to zase neco jineho, to se muzem videt kazdy vikend a pokud on je unaveny, tak ja s tim nic neudelam :(

pampeliška — 26. 11. 2006 11:29

Táňa-muj má z předchozího vztahu asi taky nějakej blok..Chodil přede mnou s nějakou slečnou 3 roky a rozešli se těsně předtim,než jsme se dali dohromady my dva..Teď mi říká,že je to na něj všechno moc rychlý.To mi ale nejde do hlavy,náš vztah totiž začal on,já ho zprvu ani tak moc nechtěla..No ale hrozně jsem se do něj zamilovala.A on mi teď říká tohle?To to nevěděl,když mě uháněl??:lol:

Táňa.M — 26. 11. 2006 11:39

pampeliška napsal(a):

Táňa-muj má z předchozího vztahu asi taky nějakej blok..Chodil přede mnou s nějakou slečnou 3 roky a rozešli se těsně předtim,než jsme se dali dohromady my dva..Teď mi říká,že je to na něj všechno moc rychlý.To mi ale nejde do hlavy,náš vztah totiž začal on,já ho zprvu ani tak moc nechtěla..No ale hrozně jsem se do něj zamilovala.A on mi teď říká tohle?To to nevěděl,když mě uháněl??:lol:

tak to máme stejný problém.... taky mel holku 3 roky, rozešli se kvuli jeji nespolehlivosti. byl 2 mesice sam, pak jsem mu napsala ja no a sam rekl, ze zacnem spolu chodit na moje narozeniny.prece kdyby nechtel, tak do toho nejde, ne? taky mi rika, at netlacim na pilu... tak to jsme myslim na tom hodne podobne ty a ja.  taky bych se od nej ted nedokazala odtrhnout, jeste sam rikal, ze kdyby jsme se rozesli, vzalo by me to vic, nez kteroukoliv jeho predeslou holku, pustila jsem se do nej s velkou chutí.

pampeliška — 26. 11. 2006 11:49

Táňa-No...muj říká,že tomu chce dát volnej průběh...Zprvu se to zdálo všechno tak hezký...To si člověk ještě tak moc neuvědomuje,co je 160 km.Klidně bych za nim na ty víkendy jezdila,jenže..přece jenom studuju a jízdenka by mě za jednu takovou návštěvu přišla na 250 Kč,navíc teď budou Vánoce,takže musim šetřit,moc toho na dárky zatim nemam..:/ Je to na mě najednou moc negativních vlivů,začínám o všem pochybovat a kolikrát je mi z toho fakt těžko.A to jsme spolu teprve měsíc.Doufám,že se ten pronlém se vzdáleností nebude stávat větším a větším..:grater:

Táňa.M — 26. 11. 2006 11:53

pampeliška napsal(a):

Táňa-No...muj říká,že tomu chce dát volnej průběh...Zprvu se to zdálo všechno tak hezký...To si člověk ještě tak moc neuvědomuje,co je 160 km.Klidně bych za nim na ty víkendy jezdila,jenže..přece jenom studuju a jízdenka by mě za jednu takovou návštěvu přišla na 250 Kč,navíc teď budou Vánoce,takže musim šetřit,moc toho na dárky zatim nemam..:/ Je to na mě najednou moc negativních vlivů,začínám o všem pochybovat a kolikrát je mi z toho fakt těžko.A to jsme spolu teprve měsíc.Doufám,že se ten pronlém se vzdáleností nebude stávat větším a větším..:grater:

taky jsme po mesici resili, teda on, ze je to teprve mesic a uz na me nema cas :( studuje vysku - obor cybernetika a umela inteligence a moc ho to bavi, takze se nedivim, ze to ma na prvnim miste.  taky kolikrat pochybuju, ze by bylo asi lepsi, kdyby si nasel holku z brna a videl by se s ni kazdy den :( ale na druhou stranu kdyby chtel, takuz to udela hned. sam rika, ze by se semnou nerozesel. prej mu uz kvuli jeho nedostatku casu utekla jedna a ja budu dalsi. opravdu se ho nechci vzdat... máme to ale težký, co? :grater:

pampeliška — 26. 11. 2006 12:02

Táňa-taky si říkám.Na kluky nemam nijak moc štěstí,sotva se díky nový lásce,do který vkládám naděje,vyhrabu z předchozího zklamání,tak už je tu zas nějake problém..Nevim,kam si holky chodí pro kluky,se kterýma nemaj žádný problémy :rolleyes: Taky se ho nechci vzdát..Ráda bych si o tom s nim nějak víc promluvila,jenže když se sejdeme tak oba záříme jak sluníčka a na řešení nějakých problémů nemáme náladu..To až když jsme každej sám,tak nám to šrotuje :butter: Ale teď už si o tom asi fakt budeme muset popovídat..Třeba se dozvim,že je tohle jeho přepracovaný období jen dočasný:) no nevim :|  ACH BOŽE!!:(  :lol:

Táňa.M — 26. 11. 2006 12:06

to je pravda, kolikrat si na to ani nevzpomenu si s nim promluvit, protoze resime jiny "dulezitejsi " veci. ale taky se to bude muset jednou stat. nejhorsi na tom je, ze tohle  resime jenom po smskach a po ICQ jinak si o tom nevykladame. opravdu nevim, jak bych nam poradila a vyresila ty nase problemy. byl zvykly na to, ze si byvalou pritelkyni privezl na vikend domu a kdyz prisel z prace, nikam nemusel, protoze byla u nej, a myslim, ze kvuli tomu jeho zkratu me asi jeste nechce privest domu. to by mi ani tak nevadilo,nikam nespecham.   sam rika:  bud to vydrzim, nebo utecu :(

pampeliška — 26. 11. 2006 12:21

Táňa.M napsal(a):

to je pravda, kolikrat si na to ani nevzpomenu si s nim promluvit, protoze resime jiny "dulezitejsi " veci. ale taky se to bude muset jednou stat. nejhorsi na tom je, ze tohle  resime jenom po smskach a po ICQ jinak si o tom nevykladame. opravdu nevim, jak bych nam poradila a vyresila ty nase problemy. byl zvykly na to, ze si byvalou pritelkyni privezl na vikend domu a kdyz prisel z prace, nikam nemusel, protoze byla u nej, a myslim, ze kvuli tomu jeho zkratu me asi jeste nechce privest domu. to by mi ani tak nevadilo,nikam nespecham.   sam rika:  bud to vydrzim, nebo utecu :(

Já myslela,že ten zkrat je,že přešel z jednoho vztahu do druhýho tak rychle..On si tě ještě nechce vzít domu?Teď to trochu nechápu,proč..

Táňa.M — 26. 11. 2006 12:24

pampeliška napsal(a):

Táňa.M napsal(a):

to je pravda, kolikrat si na to ani nevzpomenu si s nim promluvit, protoze resime jiny "dulezitejsi " veci. ale taky se to bude muset jednou stat. nejhorsi na tom je, ze tohle  resime jenom po smskach a po ICQ jinak si o tom nevykladame. opravdu nevim, jak bych nam poradila a vyresila ty nase problemy. byl zvykly na to, ze si byvalou pritelkyni privezl na vikend domu a kdyz prisel z prace, nikam nemusel, protoze byla u nej, a myslim, ze kvuli tomu jeho zkratu me asi jeste nechce privest domu. to by mi ani tak nevadilo,nikam nespecham.   sam rika:  bud to vydrzim, nebo utecu :(

Já myslela,že ten zkrat je,že přešel z jednoho vztahu do druhýho tak rychle..On si tě ještě nechce vzít domu?Teď to trochu nechápu,proč..

nevím, myslím si, že je na to jeste moc brzo z jeho strany teda po 2 mesicich. jako byla jsem u nej nekolikrat, ale to nebyli jeho rodice doma. to me ani tak nestve jak to, ze ani na chvilku se mu nechce prijet, v aute se mu nechce sedet, a porad vymyslet kde spolu budem, to uz me nebavi, ale kvuli takove blbosti to prece neskoncim. ja doufam, ze to bude jenom jejich chvilkove rozpolozeni a ze se nam to urovná.

pampeliška — 26. 11. 2006 12:32

Táňá-Taky v to doufám...Třeba je to jen nějaký hektický období :D Nerada bych o něj kvůli tomuhle přišla...No hlavní u tebe je,že se s tebou rozejít nechce,ne? Já právě vůbec nevim,jak tuhle situaci oba přestojíme :/

Táňa.M — 26. 11. 2006 12:34

pampeliška napsal(a):

Táňá-Taky v to doufám...Třeba je to jen nějaký hektický období :D Nerada bych o něj kvůli tomuhle přišla...No hlavní u tebe je,že se s tebou rozejít nechce,ne? Já právě vůbec nevim,jak tuhle situaci oba přestojíme :/

nechce se rozejit, to mas pravdu, ale taky nechce abych se trapila, tak pak mi pise, jestli by nebylo lepsi na nej zapomenout, ale kdyz si to vezme, tak to by pak nemusel mit zadnou holku, kdyz by ji to tak rikal. verim, ze se tahle situace co mame da URCITE nejak vyresit a my musime prijit na to, jak.

pampeliška — 26. 11. 2006 12:37

Táňa-mě hlavně na týhle situaci štve,že vlastně nemáme šanci se vzájemně nějak hloubějc poznat.Nebo teda máme,ale bude to trvat hrozně dlouho! V podstatě o sobě zatim vůbec nic nevíme :/

Táňa.M — 26. 11. 2006 12:41

pampeliška napsal(a):

Táňa-mě hlavně na týhle situaci štve,že vlastně nemáme šanci se vzájemně nějak hloubějc poznat.Nebo teda máme,ale bude to trvat hrozně dlouho! V podstatě o sobě zatim vůbec nic nevíme :/

to je pravda, taky se nezname... porad by chtel delat masaze, a kdyz na to prijde, tak neni vubec kde :(
a pak se hned zacne resit to, ze spolu nemame ani kde byt a tak, me to pak mrzi, ze to porad vzpomina.
jaky je mezi vama vekovy rozdil?

pampeliška — 26. 11. 2006 12:44

Táňa-mně je 19 a jemu 22,5. Mezi váma?

Táňa.M — 26. 11. 2006 12:49

pampeliška napsal(a):

Táňa-mně je 19 a jemu 22,5. Mezi váma?

mě 19 a jemu 22

Nikiska — 26. 11. 2006 12:52

Holky to máte skoro stejný ten věk.

Táňa.M — 26. 11. 2006 12:53

Nikiska napsal(a):

Holky to máte skoro stejný ten věk.

a taky pomalu stejný problémy

pampeliška — 26. 11. 2006 12:54

Jo,taky mi to přijde..Nemáš náhodou mýho chlapa?? :dumbom:

Táňa.M — 26. 11. 2006 12:55

pampeliška napsal(a):

Jo,taky mi to přijde..Nemáš náhodou mýho chlapa?? :dumbom:

:supr: tak to by ještě scházelo  jmenuje se René?

Nikiska — 26. 11. 2006 12:55

pampeliška napsal(a):

Jo,taky mi to přijde..Nemáš náhodou mýho chlapa?? :dumbom:

Vzali si mi to úplně z pusy! :lol:

pampeliška — 26. 11. 2006 13:00

Ne,je to Jakub :P Naštěstí...To už člověka napadaj v týhle situaci různý myšlenky včetně nevěry atd... :rolleyes:

Táňa.M — 26. 11. 2006 13:02

pampeliška napsal(a):

Ne,je to Jakub :P Naštěstí...To už člověka napadaj v týhle situaci různý myšlenky včetně nevěry atd... :rolleyes:

to je pravda, copak asi dělají, když s nima nejsme ... na to nejhorsi ani myslet nechci.... :butter:

pampeliška — 26. 11. 2006 13:07

Táňa-to já taky ne,navíc mu v tomhle hodně věřim,on by nic takovýho neudělal... Do prčic proč jsem z Budějc!! :mad: No to je jedno... Kdyžtak kdykoliv budeš chtít,můžeš napsat zprávu..Kdybys měla nějaký slabý chvilky nebo tak..nebo kdyby u vás konečně skončilo blbý období  ;) Zatim se měj:D

Táňa.M — 26. 11. 2006 13:09

pampeliška napsal(a):

Táňa-to já taky ne,navíc mu v tomhle hodně věřim,on by nic takovýho neudělal... Do prčic proč jsem z Budějc!! :mad: No to je jedno... Kdyžtak kdykoliv budeš chtít,můžeš napsat zprávu..Kdybys měla nějaký slabý chvilky nebo tak..nebo kdyby u vás konečně skončilo blbý období  ;) Zatim se měj:D

urcite napisu , a nejlepsi zprava by byla, kdyby to spatne konecne skoncilo a bylo jenom to dobre, tak se mej krasne  a kdyztak taky pisni.ahoj :)

Daniela S. — 26. 11. 2006 20:43

Juuu holky, to se vám bude ještě mockrát stýskat. Nejlíp je co nejdřív se rozhodnout, jestli trpělivě čekat na NĚJAKÝ řešení, nebo to rovnou zabalit. Všichni nemají náturu na to, vídat se tak málo. A jestli se spolu nedostanete k tomu to probrat, však si to napište. Když si to sepíšete, i si celou situaci líp ujasníte. Pro, proti...

Táňa.M — 26. 11. 2006 21:07

Daniela S. napsal(a):

Juuu holky, to se vám bude ještě mockrát stýskat. Nejlíp je co nejdřív se rozhodnout, jestli trpělivě čekat na NĚJAKÝ řešení, nebo to rovnou zabalit. Všichni nemají náturu na to, vídat se tak málo. A jestli se spolu nedostanete k tomu to probrat, však si to napište. Když si to sepíšete, i si celou situaci líp ujasníte. Pro, proti...

Nechcem se rozchazet, nas vztah budoucnost ma, jenom si musime ujasnit, jak to bude dal... jak to bude mezi nama, jak casto se budem vidat a tak. myslim, ze se to vyresit urcite da :) alespon v to doufam

Petnk — 3. 6. 2013 22:05

Dobrý den,

kde jsou ty léta, kdy se to dalo dělat, ale to stáří. Já osobně preferovala internetový obchod reklama
Pro mého muže božské prádlo.no, ale k tématu.. jednou jsem si jeho košili pučila ,ale nebylo to podle plánu.. chtěla jsem tu košili roztrhnout, ale nějak to nešlo. Tak jsem začala chápat to, že to asi bude z lepší společnosti. Takže vám to jen doporučuju.

orela — 27. 8. 2013 18:11

Svadeni v posrane kosili ,mate zkusenosti?