Jackie — 18. 10. 2006 11:12

Chtěla bych poprosit o nějaký recept s rybízovou marmeládou , navařila jsem jí mraky a linecký se nedá jíst pořád díky :godlike:

Romča — 18. 10. 2006 11:17

Já ji přidávám do těsta na buchtu - perník,náplň do šátečků,Honzových buchet.

Holcina.37 — 18. 10. 2006 11:41

Přesně jsem teď doděla šátečky s lístového těsta a dala do toho rybízovou marmeládu, jelikož mám stejná problém jako Jackie. Jenže zdá se mi to dost kyselé.

Jackie — 18. 10. 2006 11:45

Holcina.37 napsal(a):

Přesně jsem teď doděla šátečky s lístového těsta a dala do toho rybízovou marmeládu, jelikož mám stejná problém jako Jackie. Jenže zdá se mi to dost kyselé.

Holcino  možna šátečky ještě obalovat nebo posypat cukrem, ale je to dobrý nápad, a hlavně rychlý.

hilda.pavlik — 18. 10. 2006 16:21

:pussa:Kyž je moc kyselá,tak já dává do ní trochu piškotových drobků s rumem,nebo místo drodků mleté ořechy.

Aneri — 18. 10. 2006 17:00

...na palačinky, rozvařit ve vodě a zavařit do ní pudink, zamontovat po trochách do štrůdlů, přidávám i trochu do čaje, do buchet, je z toho dobré cukroví - marmeláda,cukr,oříšky nebo strouhanka,bílek - spojit, vyválet na tenko a vykrajovat různé tvary

cilka — 19. 10. 2006 13:42

Vůbec si nelam hlavu z toho, že jí máš moc, ona tak tři roky vydrží, třeba bude příští rok málo rybízu.... Nebo ho bude ještě víc a k marmeládě přibyde ještě šťáva.... :)

aprill — 19. 10. 2006 17:56

Dělám řezy na které padne hodně marmelády: piškotové těsto se potře směsí : 2  rozemleté piškoty, citronová
šťáva, 1 celá rybízová marmeláda a hodně rumu, na směs krém z 1 másla, 150 g kokosu spařeného horkým mlékem a 200 g cukru, celé polejeme čokoládovou polevou.

Honey — 19. 10. 2006 20:46

A co mřížková buchta? Tam dávám marmelády co se nesní a nebo je jich moc.Ale opravdu ,marmelády vydrží dlouho...nelam si s tím hlavu.

Oxi — 19. 10. 2006 21:16

rohlik natriet arasidovym maslom a na to rybizovu marmeladu ;)

lada-kuchtík — 20. 10. 2006 8:53

rybízovou nebo merunkovou se dobře a já to dělám raději doslazuje rajská omáčka,je chutnější a výraznější než doslazovaná cukrem