|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Konzervování https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=122 » Co s rybízovou marmeládou ? https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=12543 |
| Jackie — 18. 10. 2006 11:12 |
Chtěla bych poprosit o nějaký recept s rybízovou marmeládou , navařila jsem jí mraky a linecký se nedá jíst pořád díky :godlike: |
| Romča — 18. 10. 2006 11:17 |
Já ji přidávám do těsta na buchtu - perník,náplň do šátečků,Honzových buchet. |
| Holcina.37 — 18. 10. 2006 11:41 |
Přesně jsem teď doděla šátečky s lístového těsta a dala do toho rybízovou marmeládu, jelikož mám stejná problém jako Jackie. Jenže zdá se mi to dost kyselé. |
| Jackie — 18. 10. 2006 11:45 |
Holcino možna šátečky ještě obalovat nebo posypat cukrem, ale je to dobrý nápad, a hlavně rychlý. |
| hilda.pavlik — 18. 10. 2006 16:21 |
:pussa:Kyž je moc kyselá,tak já dává do ní trochu piškotových drobků s rumem,nebo místo drodků mleté ořechy. |
| Aneri — 18. 10. 2006 17:00 |
...na palačinky, rozvařit ve vodě a zavařit do ní pudink, zamontovat po trochách do štrůdlů, přidávám i trochu do čaje, do buchet, je z toho dobré cukroví - marmeláda,cukr,oříšky nebo strouhanka,bílek - spojit, vyválet na tenko a vykrajovat různé tvary |
| cilka — 19. 10. 2006 13:42 |
Vůbec si nelam hlavu z toho, že jí máš moc, ona tak tři roky vydrží, třeba bude příští rok málo rybízu.... Nebo ho bude ještě víc a k marmeládě přibyde ještě šťáva.... :) |
| aprill — 19. 10. 2006 17:56 |
Dělám řezy na které padne hodně marmelády: piškotové těsto se potře směsí : 2 rozemleté piškoty, citronová |
| Honey — 19. 10. 2006 20:46 |
A co mřížková buchta? Tam dávám marmelády co se nesní a nebo je jich moc.Ale opravdu ,marmelády vydrží dlouho...nelam si s tím hlavu. |
| Oxi — 19. 10. 2006 21:16 |
rohlik natriet arasidovym maslom a na to rybizovu marmeladu ;) |
| lada-kuchtík — 20. 10. 2006 8:53 |
rybízovou nebo merunkovou se dobře a já to dělám raději doslazuje rajská omáčka,je chutnější a výraznější než doslazovaná cukrem |