madla — 6. 10. 2006 23:49

Chtela bych se zeptat mate nektera zlateho retrievera a jestli ho strihate.Muj ma sedm lat, ale jeste jsme ho nikdy nestrihali. Pod krkem ma, ale hodne dlouhy" bryndak", tak si rikam, jestli bych s nim nemela zajit k holici.

Hellga — 7. 10. 2006 6:27

Já nemám, ale sousedka má a taky je to starší fešák. :) Má pod krkem a na hrudi dlouhou srst a v zimě se mu na ní nalepí sníh a vypadá jako psí Santa... :D V létě se dokáže nááádherně "urousat" a tak, když toho má panička dost, vezme nůžky a opidlá ho. K "psímu lazebníkovi" nechodí, aby milostpán nedostal infarkt a vůbec, aby se nestresoval, protože: "Není zvyklej a nemá na to věk..." :supermario:
Její dcera má zas "kokřici" a ta má v zimě sněhové bambule na uších a ty chodí stříhat, ne ty uši, ale kudrny na kebulce...:supermario:

Kamčitka — 9. 10. 2006 9:46

Já taky nevěděla, že se srst zlatého retrívra upravuje stříháním, ale byl u nás v salonu pán s výstavním kouskem -. a právě bryndák pod krkem jsme u upravovali, vlajku na ocase a tuším cancoury pod břichem :)

madla — 9. 10. 2006 11:10

Kamčitka napsal(a):

Já taky nevěděla, že se srst zlatého retrívra upravuje stříháním, ale byl u nás v salonu pán s výstavním kouskem -. a právě bryndák pod krkem jsme u upravovali, vlajku na ocase a tuším cancoury pod břichem :)

Presne to bysme potrebovali ostrihat a jeste ma dlouhe trencle, ktere kdyz ma prujem si po..re.

Kamčitka — 9. 10. 2006 11:36

jojo, máš pravdu, i kalhotky jsme mu upravovali :D :D :D

madla — 9. 10. 2006 21:47

Kamčitka napsal(a):

jojo, máš pravdu, i kalhotky jsme mu upravovali :D :D :D

Kamciatko myslis, ze by jsme to zvladli sami ho ostrihat? Aby to nemel nejake zubate a oskubane. Nechci mu delat zbytecny stres, kdyz se jeste nebyl nikdy strihat.:rolleyes:

Kamčitka — 10. 10. 2006 14:27

madla napsal(a):

Kamčitka napsal(a):

jojo, máš pravdu, i kalhotky jsme mu upravovali :D :D :D

Kamciatko myslis, ze by jsme to zvladli sami ho ostrihat? Aby to nemel nejake zubate a oskubane. Nechci mu delat zbytecny stres, kdyz se jeste nebyl nikdy strihat.:rolleyes:

To nevím, neznám tvé dovednosti, chceto ten správný grif :) :) abys mu neušmikla i něco jiného :) :)