janca — 19. 9. 2006 12:38

Ahojte,v noci jsem se vzbudila a nemohla jsem se poradne nadechnout,myslela jsem,ze mam infarkt,hnus,pul hodky jsem to rozchazela,pichani u srdce,cela vrchni leva pulka,tak nevim co to bylo,ale zadny mdloby,nic k tomu,jen jsem se proste nemohla zhluboka nadychnout,tak si rikam,ze me mala asi tlacila,kam nemela.Nemate nekdo podobnou zkusenost?Mam strach,aby se mi to nestalo u porodu,to by bylo asi hodne blby.

Tiffi — 19. 9. 2006 13:09

Janco a nejsi spíš zablokovaná? Tohle mam taky občas, je to dost nepříjemný.

Pavka — 19. 9. 2006 13:16

Taky se mi to občas stává, prý to jsou skřípnutý mezižeberní nervy.

Čekanka — 19. 9. 2006 13:50

To budou zaražený prďáky :lol: :lol:

to myslim jako fakt.

PetaZ — 19. 9. 2006 14:55

Já mám jedno žebro volné, tak se mi občas stává, že se to tam skřípne a při dýchání mě to v místě píchá a dýchání je těžší.. Je to nepříjemné :( Neboj infarkt to nebude a přeji hodně síly k porodu :)

janca — 19. 9. 2006 14:57

Čekanka napsal(a):

To budou zaražený prďáky :lol: :lol:

to myslim jako fakt.

Myslis?Tak to by me fakt nenapadlo,ze je to tak propojeny

Bibi_30 — 19. 9. 2006 15:07

Jančo, všechny vnitřnosti máš teď stlačené a namačkané nahoru a na hrudník je vyvíjen větší tlak, tak to má souvislost i s tímhle, neměj strach...

janca — 19. 9. 2006 15:11

Snad jo,taky to tomu prikladam,diky moc holky,jsem ted klidnejsi.Taky byly pro Vas ty posledni dny tak hrozne?Uz bych to chtela mit za sebou,ale zatim je mi fajn,nic neboli,vubec to nevypada,ze by se male chtelo ven,cekam na nejaky signal a nic:o(

medulka — 19. 9. 2006 15:33

Jančo, prdíky fakt umí neuvěřitelně potrápit a zaražený pod klíční kostí jsem je mívala i před těh. Blééééééé
:( , bude to dobrý...
Mne zase píchá na pravé straně břicha, tak taky věřím, že tam mám nějakou potvoru zaraženou.

Miss — 19. 9. 2006 17:17

No tak mna pri srdci dost často pichne :( a niekedy mam pocit, že sa nemožem poriadne nadýchnut, dnes svokor kupil tlakomer mam otrasny pulz 103 bol najnižsi, to aby som sa bala ci neskolabujem pri porode, pritom tlak normalny 121/66

Čekanka — 19. 9. 2006 18:30

janca napsal(a):

Čekanka napsal(a):

To budou zaražený prďáky :lol: :lol:

to myslim jako fakt.

Myslis?Tak to by me fakt nenapadlo,ze je to tak propojeny

stopro. já takhle vyrážela se zástavou srdce a byly to ty prďáky. v těhu holt nemaj kam utéct..... asi. ale fakt jsem myslela že se nedadechnu, čím víc jsem se nadechla, tím víc mě to píchlo. po pár minutách to přešlo, ale je to bodavka děsná. úplně jiná bolest než když kopne mimís do žebra....jo a koncem těhu se mi to přesunulo z hrudní části do zad. taky zážitek.