|
» Diskuse - Babinet.cz https://fora.babinet.cz/index.php » Kosmetika https://fora.babinet.cz/viewforum.php?id=171 » Koupě kvalitních líčících prostředků https://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=11172 |
| Daja — 8. 9. 2006 13:57 |
Ahoj, možná nás je tady víc, kteří tápou při výběru a koupi make-upu, rozjasňovače, korektoru, tvářenky, řasenky atd. Rádi byste si jednou dopřáli něco kvalitnějšího a dražšího, ale bojíte se do toho investovat, protože vám fakt těch 10 min. v drogerii nestačí na to, abyste poznali, jestli vám výrobek bude slušet, jestli má pro vaši pleť vhodnou barvu atd. Takže - neznáte někdo v Praze nějakou kvalitní kosmetickou poradnu, kde mají zkušenosti, odhadnou váš typ a jsou schopni a ochotni vás nalíčit nebo jinak předvést, že vám výrobek bude slušet a že se k vám hodí? Snad nejsem sama, komu by se taková pomoc hodila... Díky! |
| DankaS — 10. 9. 2006 15:38 |
Ahoj Dajo, přidávám se k tobě, taky mě to zajímá. Nechce se mi tptiž kupovat make-up za dva tisíce, když doma pak zjistim, že úplně stejnou(ne-li lepší) mi udělá ten za 300Kč. |
| erin w. — 3. 10. 2006 7:02 |
Ahoj Dajo,tak 3krát do roka probíhají v Praze ve Fann,Marionnaud poradenské dny některých značek.Opakovaně jsem se zúčastnila Sisley.Je to fantastické.Věnují se Ti cca hodinu,poradí.Máš líčení přímo k svému typu,oblečení,zeptají se Tě i na zaměstnání. |
| Pešta — 4. 10. 2006 11:13 |
Proč je Loreál šmejd ? Mě se zdá dobrý |
| jana2 — 4. 10. 2006 11:39 |
Dovolila bych si poznamenat, že Sisley je velmi,ale velmi drahá značka. Pro běžnou uživatelku, která se líčí denně a má průměrnou mzdu, je takřka nedostupná. A taky si nemyslím, že právě L´Oréal je šmejd. Mám velmi citlivou pleť a jejich make-upy mi vyhovují. |
| Ferda — 4. 10. 2006 13:49 |
no kazdymu asi sedne neco jineho |
| Bety — 4. 10. 2006 18:16 |
Teď zrovna mám od L Orealu jeden denní krém a jeden make-up a dokonale mi vyhovují. Jsou pro moji pleť skvělé, a od Vichy si taky kupuju výrobky - po vyzkoušení vzorku si vyberu co mi sedí. Každý krém nebo jiný kosmetický prostředek mi taky nesedne ale proto nebudu tvrdit že je určitá značka šmejd - přece není na světě nic co by vyhovovalo všem lidem! |