Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 11. 2007 12:33

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

obojek proti štěkání

Máte prosím někdo zkušenost s tímto obojkem? Ráda bych koupila starší do 500 Kč....

Děkuji za pomoc


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#2 21. 11. 2007 12:49

Maya.82
Host

Re: obojek proti štěkání

Tak s tímto obojkem zkušenosti nemám. Pokud jsem se psem venku tak mi je jedno jestli štěká a v bytě neštěká. Mám zkušenosti jen s ostnatým výcvikovým obojkem.

 

#3 21. 11. 2007 14:34

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: obojek proti štěkání

Tak nᚠpes bohužel v bytě štěká a je jedno, zda jsme v bytě s ním, nebo nejsme. Uklidňování bohužel nefunguje, trest také ne. Máme na chodbě 8 bytových jednotek a když něco na chodbě zaslechne, začne štěkat, jak pominutý. V únoru se nám má narodit miminko a nechci, aby ho pes neustále budil. Je to "kříženec" černého a zlatého kokra a obávám se, že štěká proto, že se bojí (o zlatých kokrech je známo, že hodně štěkají, protože se bojí). Když jdeme ven, tak jakmile vyběhne před dům, začne zuřivě štěkat - asi jako ochrana před strachem z volného prostoru, kde může čekat nějaké nebezpečí neutral


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#4 21. 11. 2007 15:45

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: obojek proti štěkání

vůbec nevím o jaký obojek jde,jen mi to nedá abych napsala-že je to pes-tak štěká....kyby uměl mluvit tak ti to řekne...

Není tady

 

#5 21. 11. 2007 19:01

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: obojek proti štěkání

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8925127
Sousedi z toho také nejsou moc nadšení neutral

Upravil(a) Tulipánka (21. 11. 2007 19:03)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#6 22. 11. 2007 15:46

Maya.82
Host

Re: obojek proti štěkání

No tak kokra jsem měla a to jsou hrozně tvrdohlaví psi ty jen tak něco nenaučiš mají svoji hlavu a musíš na něj opravdu rázně a neustupně.

 

#7 22. 11. 2007 17:52

Fatimah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 1046
Web

Re: obojek proti štěkání

Jávím, že je to off topic, ale přijde mi to kruté. Rozhodně bych si o tom promluvila s veterinářem, než bych podobnou vymoženost koupila...


Jestliže nevíme, ke kterému přístavu míříme, žádný vítr není příznivý.

Není tady

 

#8 22. 11. 2007 20:25

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: obojek proti štěkání

Fatimah,
nejdřív jsem se na to právě chtěla zeptat někoho, kdo to používá. Zatím to vypadá, že nikdo, tak se na to zeptám přímo veterináře. Samozřejmě, že nechci našeho "prvorozeného" big_smile pejska mučit smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#9 23. 11. 2007 1:27

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: obojek proti štěkání

Tulipanko:
Mela jsem tu cest tenhle obojek vyzkouset na "vlastni kuzi" a to jen kvuli tobe big_smile. Ptala jsem se cloveka, ktery to obcas pouziva na psa.  Princip je ten, ze je tam sensor, ktery reaguje na stekot psa. Pes zasteka a  obojek mu da "ranu" (nevim, jak to lip vyjadrit). Kdyz jsem se ptala, jestli to psa boli, tak mi tvrdil, ze rozhodne ne a at si to vyzkousim. Tak jsem to vyskousela.Vzala jsem to do ruky a on mi pustil nejnizsi stupen.   Nebolelo to,   bylo to takove silnejsi mravenceni ale ja bych to hodnotila na hrane bolesti a rozhodne to bylo  VELMI neprijemne. Navic je pravda, ze ten   pes  dokaze obcas prestekat i ten obojek.  Takze ho to mozna neboli zase az tak strasne ale musi to byt otravny, ja mit neco takovyho na krku, tak se asi zblaznim.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#10 23. 11. 2007 7:54

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: obojek proti štěkání

dumbomdumbomdumbomdumbom

Není tady

 

#11 23. 11. 2007 10:40

Maya.82
Host

Re: obojek proti štěkání

Holky prosím vás nehazejte mi tu jen smajlíky kdyžtak k tomu připište nějakou odpověd jo.
No s tím obojkem to je zajimavé., ale někdy je to třeba pokud si fakt pes nedá říct.

 

#12 23. 11. 2007 13:19

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: obojek proti štěkání

Tulipánko zkus takový trik - pořiď si tu dětskou malou pistolku na stříkání vody, nos ji při sobě, když začne štěkat tak ho stříkni tou vodou aby neviděl že to pochází od tebe,  po čase se mu vytvoří v mozku synapse štěkám=následuje nepříljemnost, to je systém na kterém pracuje i ten obojek. Nedej se odradit počátečním neúspěchem, ten spoj v mozku se vytvoří až po mnoha opakováních.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#13 23. 11. 2007 13:34

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: obojek proti štěkání

Bety napsal(a):

Tulipánko zkus takový trik - pořiď si tu dětskou malou pistolku na stříkání vody, nos ji při sobě, když začne štěkat tak ho stříkni tou vodou aby neviděl že to pochází od tebe,  po čase se mu vytvoří v mozku synapse štěkám=následuje nepříljemnost, to je systém na kterém pracuje i ten obojek. Nedej se odradit počátečním neúspěchem, ten spoj v mozku se vytvoří až po mnoha opakováních.

Jen bacha, aby se mu to nezalíbilo a nezačal štěkat ještě víc big_smile.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#14 23. 11. 2007 13:45

Maya.82
Host

Re: obojek proti štěkání

No já bych spíš volila hodit vedle něj klíče to se přece jen lekne víc. Někdo to tu už někde zminoval. Pořídit si takový pořádný svazek. Voda by se mu fakt ještě mohla libit. lol

 

#15 23. 11. 2007 13:59

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: obojek proti štěkání

Maya.82 napsal(a):

No já bych spíš volila hodit vedle něj klíče to se přece jen lekne víc. Někdo to tu už někde zminoval. Pořídit si takový pořádný svazek. Voda by se mu fakt ještě mohla libit. lol

Jsem extrémně lekavá a házet vedle mě někdo neustále svazek klíčů, tak mi snad bude šibat ještě víc než z toho obojku big_smile. To radši ten obojek. Ale beru to podle sebe a ja nejsem pes lol.
Tulipánko, podle mě si moc nevybereš. A uděláš, co udělᚠvždy se najde někdo, kdo ti to bude vymlouvat. Každopádně chápu tvůj problém se štěkáním psa a dokážu si představit, jak to musí drásat sousedy, neustále štěkající pes...Takže bych s tím rozhodně něco udělala. Jak říkám obojek nebolí ale je to  velmi nepříjemné. A podle mě taky záleží na povaze psa. Aby se z něj po nasazeni obojku nestal nervozni a ještě ustrašenější pes...


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#16 23. 11. 2007 14:13

Maya.82
Host

Re: obojek proti štěkání

No jenomže ona má kokra a to jsou tvrdohlavci tvrdohlaví. Na něj bych použila ty klíče.

 

#17 23. 11. 2007 14:27

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: obojek proti štěkání

Maya.82 napsal(a):

No jenomže ona má kokra a to jsou tvrdohlavci tvrdohlaví. Na něj bych použila ty klíče.

Nevim, podle sebe radši ten obojek ale jak říkám nejsem jejich kokr, ten by možná radši klíče lol. Navíc, co když ho omylem trefí těma a klíčema lol. A taky si dovedu představit radost sousedů pod nima.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#18 23. 11. 2007 15:37

Maya.82
Host

Re: obojek proti štěkání

Když ho trefi tak asúpon dřív pochopí, že štěkot nepřijemný zážitek. Sousedi to vydrží. lol

 

#19 23. 11. 2007 23:32

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: obojek proti štěkání

Jedna známá "pejskařka" obojek musela pořídit svému starému psovi. Přestěhovala se a jakmile opustila byt, nepřetržitě štěkal. Byla z toho nešastná, sousedi nadávali. Zeptám se, jestli to pomohlo.

Není tady

 

#20 24. 11. 2007 0:38

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: obojek proti štěkání

ježiš, za chvíli si lidi vyšlechtí plemeno, ketré nebude štěkat...kam až lidi chtějí zajít. pro psa je štěkání přirozený, co kdyby vám někdo násilím chtěl zavřít pusu?přjde mi horzný jak moc chtějí lidi zvířata tvarovat podle sebe....

Není tady

 

#21 25. 11. 2007 21:46

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: obojek proti štěkání

Všem vám děkuji za zajímavé tipy i taurusovi za vyzkoušení jen kvůli mě wink
Nᚠkokr zbožňuje vodu, ta pistolka by asi nebyla moc účinná, spíš naopak big_smile Ale ty klíče, to je zajímavé, to zkusím (jen budu muset koupit těch klíčů hodně, nebo pes rád při štěkání leží v kumbálu pod kolama a nevím, jak bych se pro ně se svým bříškem plazila smile )

Jinak mirčin názor částečně chápu, ale pokud je člověk denodenně doma a přibližně každou čtvrthodinu někdo projde po chodbě a pes začne zuřivě štěkat až pár minut, v "dopravní špičce" i častěji, tak už to začíná nějak řešit. Možná kdyby mirka bydlela vedle našeho bytu, že by mě velmi chápala big_smile

Ito, budu čekat na tvoje zjištění....


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#22 25. 11. 2007 21:57

ita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 8. 2006
Příspěvky: 2003

Re: obojek proti štěkání

Už jsem s tou paní mluvila, bydlela předtím v paneláku a tak ho má odzkoušený, funguje. Jezevčík si zvykl a je v klidu. Jen povídala, že je na trhu různá kvalita, někdo jí ho dovezl z Kalifornie. To asi teď není problém, už se sem dováží všechno. Většina obchodů Ti ho nechá odzkoušet.

Není tady

 

#23 26. 11. 2007 16:15

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: obojek proti štěkání

Tulipánka napsal(a):

Všem vám děkuji za zajímavé tipy i taurusovi za vyzkoušení jen kvůli mě wink
Nᚠkokr zbožňuje vodu, ta pistolka by asi nebyla moc účinná, spíš naopak big_smile Ale ty klíče, to je zajímavé, to zkusím (jen budu muset koupit těch klíčů hodně, nebo pes rád při štěkání leží v kumbálu pod kolama a nevím, jak bych se pro ně se svým bříškem plazila smile )

Jinak mirčin názor částečně chápu, ale pokud je člověk denodenně doma a přibližně každou čtvrthodinu někdo projde po chodbě a pes začne zuřivě štěkat až pár minut, v "dopravní špičce" i častěji, tak už to začíná nějak řešit. Možná kdyby mirka bydlela vedle našeho bytu, že by mě velmi chápala big_smile

Ito, budu čekat na tvoje zjištění....

Dej psa babičce na chatu ! dumbom

Odnaučit psa štěkat nelze - budete ho jen trápit ! va dumbom grater


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#24 28. 11. 2007 15:16

Bartozska
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 2. 3. 2007
Příspěvky: 105

Re: obojek proti štěkání

Tulipánka napsal(a):

Máte prosím někdo zkušenost s tímto obojkem? Ráda bych koupila starší do 500 Kč....

Děkuji za pomoc

Porid mu ten obojek, neposlouchej takove hloupe reci, ze to je trapeni zvirat. Tohle rozhodne zadne trapeni neni. Taky jsem mela moznost si podobny obojek vyzkouset na vlastni kuzi - ruce. A uplne stejny pocit jak tu uz nekdo psal, neboli to, jen to je hodne neprijemny pocit. Jen si myslim, ze problem bude v cene. Nove se prodavaji za 5000 a kdyz ti nekdo proda starsi, tak to podle me nebude do 500.

Není tady

 

#25 28. 11. 2007 15:23

Bartozska
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 2. 3. 2007
Příspěvky: 105

Re: obojek proti štěkání

mirka.. napsal(a):

ježiš, za chvíli si lidi vyšlechtí plemeno, ketré nebude štěkat...kam až lidi chtějí zajít. pro psa je štěkání přirozený, co kdyby vám někdo násilím chtěl zavřít pusu?přjde mi horzný jak moc chtějí lidi zvířata tvarovat podle sebe....

nejdriv se zamysli a pak neco napis! Nikdo tu nechce slechtit nestekaci psy. Ale pokud at jiz vinou vychovy, ci cehokoliv jineho dojde k tomu, ze od rana do vecera jen a jen steka, tak tobe by to jako sousedce nevadilo?! Myslim, ze bys to vydrzela tak maximalne tyden stolt

Lepsi poridit takovy obojek, nez psa mlatit, nechat se od sousedu vystehovat a mit s nimi spory...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů