Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#9476 6. 9. 2022 6:37

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

eremuruss napsal(a):

vrabčák napsal(a):

stolt, první lásky hjarta, ty s námi se všemi určitě pořádně zacloumaly a zůstávají v paměti napořád.
Erem, ten můj měl taky hnědé oči. Fešák a mužný typ, hodně se podobal Old Shatterhandovi. big_smile
Syn ředitele podniku, kde pracovali naši. Potkali jsme se na zimním táboře. Další rok to kdosi z organizátorů zařídil tak, abychom byli každý na jiném turnusu!!! (To mi skutečně někdo vyslepičil.)
Taky ho vyhodili... Kvůli nějakému průšvihu, ze ZDŠ! hmm

Ja mam slabost pro hnedooke  .Jen muj pritel hnede oci nema big_smile

To tak bývá smile Holky, já si očí snad nikdy u nikoho nevšimla! Barvy myšleno.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#9477 6. 9. 2022 13:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Ja sa chlapom ako prvé pozerám do očí... rodna No samozrejme, že aspoň polka mojich exov, vrátane súčasného, beznádejne platonického hjarta , sú modroočkovia. wink Holt tá farba očí asi nebude najdôležitejšia.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9478 6. 9. 2022 15:17

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Oči jsou oči stolt Nᚠkluk má tmavě modré, velké, upřímné oči, orámované dlouhými černými řasami. Když mu do nich svítí slunko, probleskují mu tam jantarové plamínky. Musela jsem ho naučit, jak přijmout, že první, co s ním všechny dívky a ženy řeší, jsou jeho oči. Přitom on by tak rád řešil minecraft, roblox a podobně důležité záležitosti big_smile Jestli z něj bude sukničkář, mohou si za to ženy samy lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#9479 6. 9. 2022 17:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Ajajaj, zasa jeden s nespravodlivo (a ako  chlap možno až zbytočne) dlhými mihalnicami. Ak je ešte aj nespravodlivo vlasatý a nespravodlivo chudý dumbom hmm kapitulation , tak ma už fakt rozhodí!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9480 6. 9. 2022 17:55

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

Ja sa chlapom ako prvé pozerám do očí... rodna No samozrejme, že aspoň polka mojich exov, vrátane súčasného, beznádejne platonického hjarta , sú modroočkovia. wink Holt tá farba očí asi nebude najdôležitejšia.

Já asi koukám jinam lol  Očí si fakt nevšimnu nijak zvl᚝, alespoň tak aby mě zajímala barva či řasy apod.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#9481 6. 9. 2022 18:57

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

Ajajaj, zasa jeden s nespravodlivo (a ako  chlap možno až zbytočne) dlhými mihalnicami. Ak je ešte aj nespravodlivo vlasatý a nespravodlivo chudý dumbom hmm kapitulation , tak ma už fakt rozhodí!

Jj, kápla jsi na to, chudý je po slovensky aj po česky.. jen nevím, jestli úplně nespravodlivo lol Vlasatý je taky dobře, ale v tom krátkém sestřihu to tak nerazí wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#9482 7. 9. 2022 9:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Nespravodlivo = nezaslúžene, bez roboty butter . Ja, čo musím s vlasmi robi všelijaké vyfikundoviny, bojujem o každé kilo nadol a s mihalnicami (ktoré mám dlhšie, ale svetlučké) tiež vymýšžam kadečo, len beznádejné závidím bezprácnu krásu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9483 7. 9. 2022 10:26

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Přírodní krásu obdivuji stolt Naštěstí štěstí nezáleží na mihálnicích ani na kilech, je to v hlavě a nastavení mysli. Beru to reverzní psychologií. Když se obklopuji krásnými lidmi, tak je vidím a "vidím" tedy i sebe jako krásnou. Krásní lidé kolem mě to mají mnohem náročnější a trpí mnoha mindráky. To jim opravdu nezávidím lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#9484 7. 9. 2022 20:44

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

Ja sa chlapom ako prvé pozerám do očí... rodna No samozrejme, že aspoň polka mojich exov, vrátane súčasného, beznádejne platonického hjarta , sú modroočkovia. wink Holt tá farba očí asi nebude najdôležitejšia.

Pro mě taky byly oči vždycky na prvním místě... big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9485 7. 9. 2022 20:46

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Palomita napsal(a):

Oči jsou oči stolt Nᚠkluk má tmavě modré, velké, upřímné oči, orámované dlouhými černými řasami. Když mu do nich svítí slunko, probleskují mu tam jantarové plamínky. Musela jsem ho naučit, jak přijmout, že první, co s ním všechny dívky a ženy řeší, jsou jeho oči. Přitom on by tak rád řešil minecraft, roblox a podobně důležité záležitosti big_smile Jestli z něj bude sukničkář, mohou si za to ženy samy lol

tummenupp lol


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9486 7. 9. 2022 20:50

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

Nespravodlivo = nezaslúžene, bez roboty butter . Ja, čo musím s vlasmi robi všelijaké vyfikundoviny, bojujem o každé kilo nadol a s mihalnicami (ktoré mám dlhšie, ale svetlučké) tiež vymýšžam kadečo, len beznádejné závidím bezprácnu krásu...

Já mám zas řasy krátké - telecí (rovné). smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9487 11. 9. 2022 18:22

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Nᚠpočítač stávkuje... sad


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9488 13. 9. 2022 8:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

To je blbé... hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9489 13. 9. 2022 8:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Inak, štve ma súčasná záplava nepovolených reklám - ale aj to, ako ma najprv potešilo, že sa niečo na Babi hýbe, že je tu tožko príspevkov... grater kapitulation A ono siahodlhé reklamy v angličtine.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9490 2. 10. 2022 18:01

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Reklamy jsou čím dál tím drzejší a klidně si lezou přes babinetí texty...  sad


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9491 6. 10. 2022 17:55

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Tri restaurace u nas konci,jsme male mestecko a tohle je vazne smutny.Jsou to restaurace ktere tu jsou od meho detstvi....celou tu dobu prezili.......tuhle hroznou dobu,uz ale nepreziji.......kdyz se podivam po nasem mestecku,tak vsechny obchody maji problem udrzet se.....lide nenakupuji.Prodavackam zkracuji uvazky,v 16 hodim jsou obchody na namesti zavrene.Funguji nez supermarkety. Je me s hoho hodne smutno,kam to pujde dal ......:-(


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#9492 6. 10. 2022 19:52

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

I v Praze končí spoustu obchodů, které úspěšně fungovaly několik desítek let.......................  sad  usch  grater


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9493 6. 10. 2022 19:58

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Znovu se pozastavuju nad tím, co za přezdívky si vybírají noví příchozí na Babinet. Pokrok nezastavíš!
Mám problém je vyluštit, natož někoho z nich oslovit. kapitulation


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9494 10. 10. 2022 14:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

A nie sú to len takí tí reklamní fejkári...?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9495 10. 10. 2022 20:16

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

To jsem nezkoumala. Ale stačí se podívat úplně dolů pod Diskusi na "nejnovějšího registrovaného uživatele"; každý den přibyde nějaká "lahůdka"... sad  I když ... je to každého volba, neměla bych k tomu snad ani mít připomínky.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9496 10. 10. 2022 20:41

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Dneska mě postihla dost velká ztráta; naštěstí jen materiální a finanční. Bylo to nejspíš způsobeno i mým dlouhým čekáním na miniautobus, který na oné trase jezdí jen 2 krát za hodinu a ještě přijel o čtvrt hodiny později... A pak jsem platila v malém obchůdku pečivo kartou a už se na mě tlačila další nedočkavá zákaznice. Poodešla jsem ke stolku se židlemi, snažila se nacpat šišku chleba do batohu (sáček jsem zavázala na malý uzlík), a tehdy jsem krabici, kterou jsem do té doby pečlivě hlídala, nejspíš zapomněla na spodním pultíku pod pultem nebo na vedlejší židli. Že mi něco chybí, jsem si uvědomila až po několika minutách na stanici autobusu. Bohužel mezi zákazníky těsně po mně nebyl zrovna poctivec........ sad  grater


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9497 11. 10. 2022 6:39

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

eremuruss napsal(a):

Tri restaurace u nas konci,jsme male mestecko a tohle je vazne smutny.Jsou to restaurace ktere tu jsou od meho detstvi....celou tu dobu prezili.......tuhle hroznou dobu,uz ale nepreziji.......kdyz se podivam po nasem mestecku,tak vsechny obchody maji problem udrzet se.....lide nenakupuji.Prodavackam zkracuji uvazky,v 16 hodim jsou obchody na namesti zavrene.Funguji nez supermarkety. Je me s hoho hodne smutno,kam to pujde dal ......:-(

Erem, skončí toho mnohem mnohem více. Je to smutné a bude to moc těžké. I ty velké supermarkety mají už problémy, už i tam propouští a snižují úvazky na polovinu. A to zatím stále je ještě dobře, až přijde zima, možná dojde plyn.... Ach jo grater


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#9498 11. 10. 2022 6:42

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Dneska mě postihla dost velká ztráta; naštěstí jen materiální a finanční. Bylo to nejspíš způsobeno i mým dlouhým čekáním na miniautobus, který na oné trase jezdí jen 2 krát za hodinu a ještě přijel o čtvrt hodiny později... A pak jsem platila v malém obchůdku pečivo kartou a už se na mě tlačila další nedočkavá zákaznice. Poodešla jsem ke stolku se židlemi, snažila se nacpat šišku chleba do batohu (sáček jsem zavázala na malý uzlík), a tehdy jsem krabici, kterou jsem do té doby pečlivě hlídala, nejspíš zapomněla na spodním pultíku pod pultem nebo na vedlejší židli. Že mi něco chybí, jsem si uvědomila až po několika minutách na stanici autobusu. Bohužel mezi zákazníky těsně po mně nebyl zrovna poctivec........ sad  grater

Tak to je smutný sad  škoda, že tam po tobě nebyl někdo slušný a poctivý.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#9499 11. 10. 2022 8:12

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčáku, to zamrzí pussa


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#9500 11. 10. 2022 8:16

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

To jsem nezkoumala. Ale stačí se podívat úplně dolů pod Diskusi na "nejnovějšího registrovaného uživatele"; každý den přibyde nějaká "lahůdka"... sad  I když ... je to každého volba, neměla bych k tomu snad ani mít připomínky.

"dole" nic nezkoumám, ale teď jsem se snažila někam zaregistrovat a když mi to po stopětadvacáté psalo, že už.jméno již existuje, natřískala jsem cosi do klávesnice a ejhle, ještě nikdo přede mnou takto do klávesnice nezatřískal.. lol Jen podotýkám, že žádná z mých voleb neprošla, zbyla jen nutnost wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů