Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#8976 23. 1. 2022 12:44

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Andrejko, přeju lehký průběh a rychlé uzdravení! pussa


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8977 23. 1. 2022 14:29

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Andreo bud brzy zdrava. Doprej si klid a hodne odpocinku. Mozna by Ti lekar mohl predepsat antivirotika.

Není tady

 

#8978 24. 1. 2022 10:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Andrejak, držím päst, aby bol priebeh hladký a čo najlepší.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8979 25. 1. 2022 17:44

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Za posledních 24 hodin žádné příspěvky...............  va  sad  hmm  dumbom  grater grater grater sova
A to je tu 73 hostů! stolt

Upravil(a) vrabčák (25. 1. 2022 17:46)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8980 25. 1. 2022 19:31

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Za posledních 24 hodin žádné příspěvky...............  va  sad  hmm  dumbom  grater grater grater sova
A to je tu 73 hostů! stolt

To, že není žádný příspěvek na skuhracím, je vlastně jen dobře. To, že nejsou příspěvky jinde, je škoda.

Nejvíc příspěvků a nejzajímavějších bylo vždycky na vláknech, kde někdo řešil svůj problém. Ovšem jelikož dotyční občas dostali od někoho "čočku" jen za to, že vůbec vstoupili se svým problémem, tak už sem raděj nikdo žádný svůj problém nenapíše, pochopitelně. (a to je vlastně důvod k prvnímu dnešnímu skuhrání). kapitulation

Není tady

 

#8981 25. 1. 2022 20:34

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Niky, mᚠpravdu. Vůbec jsem si neuvědomila, že nejzajímavější příspěvky se týkaly řešení něčího problému.
Kytky se musí zalévat, vztah pěstovat. A platí to i pro vztahy tady na babi.
Jedna moc fajn, která sem chodila a hodně zajímavě psala, mi jednou napsala do mailu, týkajícího se toho, proč sem přestala přispívat, větu: "Vezmi z dlaně chlup." Dost mě to tehdy mrzelo... Proto jsem sem už několikrát napsala: "Je to na nás."

Upravil(a) vrabčák (25. 1. 2022 20:37)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8982 25. 1. 2022 20:35

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

„Naše životy začnou končit dnem, kdy mlčíme o věcech, na kterých záleží.“. ( Martin Luther King )

Není tady

 

#8983 26. 1. 2022 6:37

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Také vám napravo leze reklama zase do textu? sad

K diskusi níže.... lidi nesmí dělat z komára velblouda a na diskusi musí počítat s úplně jinými názory a úplně jinými osobnostmi... někdo odešel, protože jiný názor prostě nezvládl, což je škoda, ale jeho boj. Někdo nový mohl odejít, že dostal tu "čočku" od někoho, což je škoda. Ale obecně to tu "nežije" a to k diskusi nikoho dalšího už moc nenaláká. I já se přiznám, že nakouknu, ale jdu raději na jiné 2 diskusní servery, kde to v diskusích hoooodně žije. Ale mrzí mě to, Babinet mám stále nejraději.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8984 26. 1. 2022 14:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

U nás na škole je už úplný Sajgon...! Dnes som učila jednu hodinu normálne, jednu spojenú celú triedu (ofiko polka nemčina, polka angličtina= cca30 študentov, reálne 5, slovom pä, študentov - takže autobus a obesenec v oboch jazykoch) + jednu online pre skupinu, čo sa rozhodla, že prezenčné vyučovanie ich neba a radšej ostanú doma. dumbom supermario roll Vyčerpáva ma to, aj neustále zmeny situácie a sem-tam aj rozvrhu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8985 26. 1. 2022 14:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Ja myslím, že je to tu slabšie aj preto, že je už vežká konkurencia, plus Facebook, plus ďalšie soc. siete... a tak. Ja osobne teda skôr mám výkyvy spôsobené naliehavejšími vecami v reálnom svete, ale je fakt, že keby som mala viac času, tiež možno preskúmam aj iné webstránky, skupiny na FB a tak... Hoci Babi je vežká nostalgia, to nepopieram. Ale fakt už skôr nostalgia.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8986 26. 1. 2022 18:09

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

U nás na škole je už úplný Sajgon...! Dnes som učila jednu hodinu normálne, jednu spojenú celú triedu (ofiko polka nemčina, polka angličtina= cca30 študentov, reálne 5, slovom pä, študentov - takže autobus a obesenec v oboch jazykoch) + jednu online pre skupinu, čo sa rozhodla, že prezenčné vyučovanie ich neba a radšej ostanú doma. dumbom supermario roll Vyčerpáva ma to, aj neustále zmeny situácie a sem-tam aj rozvrhu...

U nás je to dost podobné, včera celkem 62 pozitivních studentů + 2 kantoři. 5 tříd v karanténě. Jedna hodina mi odpadla úplně, nikde nikdo, pak v další hodině skoro všichni, pak 4 studenti a pak 8, moc se to nedá....

Není tady

 

#8987 26. 1. 2022 20:43

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Na babi jsem od roku 2014, tedy časy jeho největší slávy jsem nezažila. Ale chodím sem pořád ráda, protože jsem tu poznala několik bezva lidí. Jiné webstránky mě nelákají, ani po FB netoužím. Doufám, že se zas vzpamatujeme! smile  big_smile  dumbom  storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8988 27. 1. 2022 14:00

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Na babi jsem od roku 2014, tedy časy jeho největší slávy jsem nezažila. Ale chodím sem pořád ráda, protože jsem tu poznala několik bezva lidí. Jiné webstránky mě nelákají, ani po FB netoužím. Doufám, že se zas vzpamatujeme! smile  big_smile  dumbom  storstark

vrabčáku, Babinet mám nejraději, jsem tu od 2005, zažila jsem jeho nejlepší doby. Ale obává se, že už se to tady nevzpamatuje. Jinde to prostě ty diskuse žijou a jedou, tady to mlčí, není co řešit sad


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8989 27. 1. 2022 18:27

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Lennno, tak vidíš, jsme dvě, které ho mají nejraději z toho všeho, co se nabízí. stolt Říká se, že tři jsou základem kolektivu, tak se k nám snad ještě někdo přidá, ne? big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8990 28. 1. 2022 11:03

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

vrabčáku, Babinet mám nejraději, jsem tu od 2005, zažila jsem jeho nejlepší doby. Ale obává se, že už se to tady nevzpamatuje. Jinde to prostě ty diskuse žijou a jedou, tady to mlčí, není co řešit sad

Leno jen pro mou zvědavost ….. co lidé všechno řeší na těch jiných stránkách které navštěvuješ?

Řesí se tam také mimo jiné momentální situace ve svétě.? Jsou tam (nějací)  lidé kteří si uvědomují jaká nás čeká budoucnost. Jáké nástrahy totalitního režimu jsou už aktivováný?

Neptám se proto že bych tam chtěla jít. Jednoduše mě to zajímá.

Děkuju za odpověď.

Není tady

 

#8991 28. 1. 2022 17:31

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Lennno, tak vidíš, jsme dvě, které ho mají nejraději z toho všeho, co se nabízí. stolt Říká se, že tři jsou základem kolektivu, tak se k nám snad ještě někdo přidá, ne? big_smile

Nojo, ono trpět téměř samomluvou, to jednoho nebaví big_smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8992 28. 1. 2022 17:36

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Serigala napsal(a):

LENNNA napsal(a):

vrabčáku, Babinet mám nejraději, jsem tu od 2005, zažila jsem jeho nejlepší doby. Ale obává se, že už se to tady nevzpamatuje. Jinde to prostě ty diskuse žijou a jedou, tady to mlčí, není co řešit sad

Leno jen pro mou zvědavost ….. co lidé všechno řeší na těch jiných stránkách které navštěvuješ?

Řesí se tam také mimo jiné momentální situace ve svétě.? Jsou tam (nějací)  lidé kteří si uvědomují jaká nás čeká budoucnost. Jáké nástrahy totalitního režimu jsou už aktivováný?

Neptám se proto že bych tam chtěla jít. Jednoduše mě to zajímá.

Děkuju za odpověď.

Serigalo, to je stejné jako zde (tedy jako zde bývalo spíš) - řeší se tam úplně vše. Kdo jaké téma založí, to tam je. A protože tam chodí stovky/tisíce lidí (neumím odhadnout), tak každé téma má své čtenáře a pisatele, každý si vybere, co ho zajímá. Hlavně na těch jedněch teď nejvíce čtu vše ohledně covidu, očkování - tam se to řeší dost a dozvím se většinou novinky, nemusím hledat sama rodna Samozřejmě jsou tam "oba tábory", často dost i vyhraněné názory, oproti minulosti bych ale řekla, že čím dál více lidí začání vidět... Babinet mám nejraději, ale když si chce člověk počíst....


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8993 29. 1. 2022 11:27

Serigala
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 8. 2021
Příspěvky: 427

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Leno děkuju ještě jednou za odpověď. wink
A moc mě těší ta zpráva o tom že se lidé probouzí víc a víc. smile.

Není tady

 

#8994 29. 1. 2022 17:10

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Jen si tady tak trochu zaskuhrám a hned zase půjdu...mně to taaaak nejde, ta dizertačka sad

Upravil(a) Soleil (29. 1. 2022 17:11)

Není tady

 

#8995 29. 1. 2022 17:13

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Lennno, tak vidíš, jsme dvě, které ho mají nejraději z toho všeho, co se nabízí. stolt Říká se, že tři jsou základem kolektivu, tak se k nám snad ještě někdo přidá, ne? big_smile

Já se k vám ráda přidám, ale tak za 2 měsíce, jo?

Není tady

 

#8996 29. 1. 2022 17:17

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Soleil, neklesej na mysli, zas to půjde. pussa
Přepadla mě ve skuhry chlívku radost, že nás v tom s Lennnou nenechᚠsamotné. big_smile Omlouvám se všem skuhralům a skuhralkám.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8997 29. 1. 2022 20:22

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Soleil napsal(a):

Jen si tady tak trochu zaskuhrám a hned zase půjdu...mně to taaaak nejde, ta dizertačka sad

Nalej si k tomu víno wink  Držím pěsti, a to brzy dobře jde a mᚠto za sebou!!!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8998 29. 1. 2022 21:41

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Vrabčáku, já také jinam nechodím, jen sem. A i tady teď vynechávám, já vím...
Jsem na Babi asi tak dlouho, jako Lena, možná jsem příšla něco málo po ní. Byla jsem už na tom "starém", ten byl super. A také vzpomínám, že při změně stránek odešlo hodně lidí, protože s tím byly docela potíže.
Řešilo se tady hodně vztahových věcí, ale ty mě, příznám se, až tak nezajímaly, zapojila jsem se jen do některých témat. Mně zajímalo hlavně politické vlákno a disluze na něm mě opravdu bavila.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8999 30. 1. 2022 15:13

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyno, díky. smile Já zas dlouhodobě šidím tu politiku... dumbom


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9000 30. 1. 2022 18:50

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Já jsem byla už na starém babinetu, tehdy to tam hodně žilo. Babinet mi tehdy hodně pomohl vyčistit staré vztahové rány, moc mi pomohla možnost prodiskutovat své vztahy s ostatními babineačkami. Taky mě babinet (v dobrém slova smyslu) vyškolil v diskutování, což se mi mockrát hodilo pak v životě.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů