Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#13101 3. 12. 2021 9:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Druhú fázu podzimu si neprosím... Dnes je aspoň slnečno a znesitežné teploty, tak som ochotná tolerova aj ten podzimný advent..


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13102 3. 12. 2021 13:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Predčasný Mikuláš: Perníček v jedálni tongue a Milka od študentov hjarta rockvissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13103 3. 12. 2021 18:58

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14653

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Já dostala malý adventní kalendář s milým a sympatickým průvodním slovem: "Čokolády není nikdy dost!" big_smile tummenupp


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#13104 4. 12. 2021 19:54

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

V pondeli u nas v obchode kupoval starsi pan maso,chtel neco na rizoto.Panovi jsem poradila plec a on se me zeptal,jak se to rizoto dela.Recept jsem mu rekla a prislo me,ze si recept moc nepamatuje,takze jsem mu recept tiskace napsala,aby ho precetl.Podekoval a odesel......vcera prisel ten pan zvova,ani jsem ho nepoznala mel cepici,respirator....chtel se mnou mluvit,rekl me,ze jsem ho obskluhovala a ze si zjistil me jmeno ktere je psane na uctence,sla jsem stranou k nemu.....myslela jsem si,ze jsem mu neco spatne namarkovala a nechtela jsem aby to slysel vedouci....pan me moc dekoval za recept a prinesl me velky pytlik domacich jablek,ktery byli moc dobre a dekoval za ochotu....moc me to potesilo,se spolupracovnicema jsem se o jabka rozdelila a hralo me to u srdce


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#13105 5. 12. 2021 9:19

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Erem, jsi hodná ženská.hjarta
U nás dnes bílá přikrývka asi 5 cm, vše vypadá krásně vánočně.

Není tady

 

#13106 5. 12. 2021 11:41

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14653

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Erem, tummenuppbig_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#13107 5. 12. 2021 15:24

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

eremuruss napsal(a):

V pondeli u nas v obchode kupoval starsi pan maso,chtel neco na rizoto.Panovi jsem poradila plec a on se me zeptal,jak se to rizoto dela.Recept jsem mu rekla a prislo me,ze si recept moc nepamatuje,takze jsem mu recept tiskace napsala,aby ho precetl.Podekoval a odesel......vcera prisel ten pan zvova,ani jsem ho nepoznala mel cepici,respirator....chtel se mnou mluvit,rekl me,ze jsem ho obskluhovala a ze si zjistil me jmeno ktere je psane na uctence,sla jsem stranou k nemu.....myslela jsem si,ze jsem mu neco spatne namarkovala a nechtela jsem aby to slysel vedouci....pan me moc dekoval za recept a prinesl me velky pytlik domacich jablek,ktery byli moc dobre a dekoval za ochotu....moc me to potesilo,se spolupracovnicema jsem se o jabka rozdelila a hralo me to u srdce

Tak tohle je krásné! Když se potkají dva dobří lidé..... godliketummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#13108 5. 12. 2021 15:38

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

erem, taky mě to Tvoje jednání zahřálo u srdce hjarta Obdarovali jste se oba smile


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#13109 7. 12. 2021 8:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Erem, tummenuppbig_smile

rock godlike


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13110 7. 12. 2021 17:36

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14653

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Jsem člověk skromný. wink Udělá mi radost i to, když mě řidič pustí na přechod. (Zvláště ráno za tmy.) On udělá dobrý skutek, nemusí nutně jet jak o závod ke svému cíli, a já mám v práci o pár minut víc času na snídani. big_smile Tuhle mě dokonce pustili policajti, což mi opravdu udělalo dobře. tummenupp


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#13111 7. 12. 2021 18:09

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Jsem člověk skromný. wink Udělá mi radost i to, když mě řidič pustí na přechod. (Zvláště ráno za tmy.) On udělá dobrý skutek, nemusí nutně jet jak o závod ke svému cíli, a já mám v práci o pár minut víc času na snídani. big_smile Tuhle mě dokonce pustili policajti, což mi opravdu udělalo dobře. tummenupp

Jako řidiči začátečníkovi, kterému dělaly problémy rozjezdy, jsem "nenáviděla" všechny chodce na přechodu big_smile Jednou jsem na jednoho i řvala z okýnka big_smilerodna (schválně jsem z velké dálky jela doslova krokem, aby v klidu přešel než tam přijedu. Dědek na mě čekal a šel až když jsem přijela). Teď už jsem na tom lépe a je samozřejmě chodce pouštím smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#13112 7. 12. 2021 18:39

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Při odchodu z MŠ jsem tříleté vietnamské vnučce zavázala pod bradou čepičku. Ona se postavila, usmála se, a řiká: "Kuju, babiko"... 🥰


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#13113 7. 12. 2021 18:40

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14653

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Leno, díky tobě jsem se konečně dneska pořádně lol.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#13114 7. 12. 2021 18:42

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14653

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Rino, hezké! big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#13115 7. 12. 2021 21:20

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Lenne jsem se úpřimně zasmála, ale vzhledem k tomu, co o ní víme, je to báječný! 👍👍👍


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#13116 8. 12. 2021 6:26

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

rina napsal(a):

Při odchodu z MŠ jsem tříleté vietnamské vnučce zavázala pod bradou čepičku. Ona se postavila, usmála se, a řiká: "Kuju, babiko"... 🥰

Moc hezké hjarta


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#13117 8. 12. 2021 17:22

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

rino, to bude i Tvoje zásluha, že holčička umí poděkovat. Věřím, žes měla radost hjarta


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#13118 8. 12. 2021 18:36

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Ano. Obrovskou. Ale korunu tomu dala večer maminka, když jsem jí to hrdě referovala, (kluk dělal překladatele, jako obvykle). Ona mluvila vietnamsky na něj, jen mezi slovy jsem několikrát zaslechla "dzekuu, dzekuu"... Martin potom ke mně: Mamka říká, že Kačka za všechno děkuje, ale česky. 👏🤭

Upravil(a) rina (8. 12. 2021 18:39)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#13119 9. 12. 2021 18:20

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Dneska o poledni pauze kdy se stridame s kolegini,me kolegine rika,byla jsem v sekaci a maji tam hned u vchodu triko ktere by se te libilo a bylo by presne na tebe,ale musis jit hned.Sla jsem a bohuzel tricko,uz tam nebylo,ptam se proto prodavacky na to tricko,ta me sdelila,ze si ho prave koupila pani,ktera jeste v obchode byla a slysela nas rozhovor.Rika me ja vam ho alespon ukazu,tricko se me opravdu libilo a pani,me rika.Vy jste mladci nez ja,pro mne,uz neni.Pokud vam udela radost,ja vam ho prodam.Takze jsem tricko od pani koupila a moc ji dekovala.Pani me rekla,ze podekovani pro ni je,ze me udelala radost.   :-)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#13120 9. 12. 2021 18:58

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14653

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

big_smile  godlike


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#13121 10. 12. 2021 8:11

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Erem, ty mᚠsamé krásné zážitky s dobrými lidmi! godliketummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#13122 10. 12. 2021 12:01

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Dnešní ráno bylo nádherné: Venku krajkovaně bílá zima.
Teď už ta krása mizí, ale mám ji aspoň vyfocenou.

Není tady

 

#13123 10. 12. 2021 18:25

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

Erem, ty mᚠsamé krásné zážitky s dobrými lidmi! godliketummenupp

No,v posledni dobe me to take tak pripada.Dlouha leta me ani nic tak radost neudelalo.
Docela dost jsem se spratelila i s kolegini s prace.Asi pred 15 lety jsme spolu pracovali v supermarketu,byla na vyssi pozici nez ja a pripadala me povysena,namyslena,takze jsem se s ni ani nikdy nijak nebavila. Po 2 letech od jejiho odchodu ze supermarketu jsme spolu zacali delat jinde,da se rict,ze me k mistu i dopomohla.A stali se z nas kamaradky,je to clovek ktery pomuze,nepodrazi.Pracujeme spolu ted skoro 3 roky.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#13124 11. 12. 2021 13:41

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14653

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

tummenupp


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#13125 11. 12. 2021 13:42

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14653

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Niky123 napsal(a):

Dnešní ráno bylo nádherné: Venku krajkovaně bílá zima.
Teď už ta krása mizí, ale mám ji aspoň vyfocenou.

Moc hezké! big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů