Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 11. 2021 21:43

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Kolegyně a můj přítel

Dobrý den,potřebovala bych radu jak naložit s následujícím problémem. V zaměstnání, kde pracuji jsem se skamaradila o 20 let mladší kolegyní.Vsechno bylo v pořádku, rozumely jsme si.Ona je vdaná,má dvě malé dcery.
Asi po trictvrte roce hledal zaměstnavatel někoho na výpomoc na zkrácený úvazek a můj přítel o toto projevil zájem.Tak jsem mu to tam zajistila.
Ale teď k věci...dozvěděla jsem se,že se sblízili víc než je zdrávo a dělají ze mě oba blbce.Nevim co vše spolu měli,ale rozhodně to bylo neustálé psaní, jak to prasklo,přiznala mi líbání. On zaprel v podstatě vše.
A teď jak s tím naložit? Jedná se práci v sociální oblasti a vždy je služba po dvou.On odtamtud odejít nechce- přece se nic nestalo dle jeho slov a já si nedovedu představit jak budu trnout,pokud opět budou mít spolu službu.Nevim jak se s tím poprat a omlouvám se,pokud píši nejasně.

Není tady

 

#2 26. 11. 2021 21:57

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Kolegyně a můj přítel

Nepíšeš nejasně.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3 26. 11. 2021 22:00

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Kolegyně a můj přítel

A výsledek je jasný, ty to nevíš?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4 26. 11. 2021 22:06

Marthyna
♥♥-----
Registrovaný: 26. 7. 2010
Příspěvky: 40

Re: Kolegyně a můj přítel

Nevím

Není tady

 

#5 27. 11. 2021 15:16

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Kolegyně a můj přítel

Marthyna napsal(a):

Nevím

Œkoda


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#6 27. 11. 2021 15:17

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Kolegyně a můj přítel

Tvoje


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#7 27. 11. 2021 16:37

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Kolegyně a můj přítel

Marthyna napsal(a):

Dobrý den,potřebovala bych radu jak naložit s následujícím problémem. V zaměstnání, kde pracuji jsem se skamaradila o 20 let mladší kolegyní.Vsechno bylo v pořádku, rozumely jsme si.Ona je vdaná,má dvě malé dcery.
Asi po trictvrte roce hledal zaměstnavatel někoho na výpomoc na zkrácený úvazek a můj přítel o toto projevil zájem.Tak jsem mu to tam zajistila.
Ale teď k věci...dozvěděla jsem se,že se sblízili víc než je zdrávo a dělají ze mě oba blbce.Nevim co vše spolu měli,ale rozhodně to bylo neustálé psaní, jak to prasklo,přiznala mi líbání. On zaprel v podstatě vše.
A teď jak s tím naložit? Jedná se práci v sociální oblasti a vždy je služba po dvou.On odtamtud odejít nechce- přece se nic nestalo dle jeho slov a já si nedovedu představit jak budu trnout,pokud opět budou mít spolu službu.Nevim jak se s tím poprat a omlouvám se,pokud píši nejasně.

Blbá situace.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8 27. 11. 2021 19:52

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: Kolegyně a můj přítel

Marthyno, především se nenech z babinetu otrávit pro některé komentáře.

Přemýšlím nad tvou situací..... Já bych asi začala manželem. Řekla bych mu, že kolegyně přiznala líbání a to už je pro ženatého hodně přes čáru. A že by se k situaci měl postavit čelem - tak, že z té vedlejšky odejde. Snad nepotřebujete peníze za cenu rozpadu manželství. A že důvěra je v manželství snad nejpodstatnější věc, a že je hdně křehká.

To, že on zatlouká, (bude to vypadat divně že to píšu) je dobré znamení. Stále mu jde o manželství a o tebe, není mu to úplně jedno.

Pak bych působila na tu kolegyni - "kamarádku". A neboří manželství tobě ani sobě. Nejdřív po dobrém.
Pokud by tě nějak ošklivě odbyla, řekla bych jí, že zajdu za jejím manželem a o nastalé situaci mu řeknu.

Není tady

 

#9 27. 11. 2021 21:39

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Kolegyně a můj přítel

Myslím si, že to Niky napsala dobře. tummenupp


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#10 9. 1. 2022 15:56

Pajus293
♥------
Registrovaný: 9. 1. 2022
Příspěvky: 4

Re: Kolegyně a můj přítel

Jak to cele nakonec dopadlo? Dobry?

Není tady

 

#11 12. 1. 2022 16:06

Anna M
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 96

Re: Kolegyně a můj přítel

Ta škola života je někdy tvrdá.....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů