Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#326 31. 7. 2021 20:17

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

Já mám Osmanyho hodně ráda. Moc se mi líbí. Já s ním na jednu stranu trochu souhlasím, na druhou stranu musím dodat, že čeští chlapi jsou na tom ještě mnohem hůře než ženy a tak si "nemají co vyčítat" big_smile. A na druhou stranu musím říci, že to asi nebude tak jednoduché, protože kolem sebe mám hodně párů, kde se rozvedli přestože žena je vyloženě vzhledově "modelka". Ono nic není černobílé a záleží na více faktorech a u každého to bude jiné.

Nijak ho nesleduju, ani jeho tvorbu. Ale tohle je zase frk století.. Primárně se dva lidé rozcházejí, protože si nerozumí a nebo že se zakoukali jinde. Hledat příčinu v módě mi přijde docela povrchní.. ale článek jsem nečetla, třeba to myslel jinak. Každopádně kdybych se měla rozejít s mužem, protože si vzal ponožky do sandálů, tak si připadám jak pitka big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#327 31. 7. 2021 20:59

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Tři otázky podle riny

Pítka znamená blbka?
Osmanyho jsem postřehla tuším už když byl s Veškrnovej dcerou.
Že je gay, mě nenapadlo, dokud jsem ho neviděla tuším v Prostřenu, nebo tak nějak.
Když jsem viděla jejich bydlení, říkala jsem si ok krásný, maj na to.

Že je gay, to mi nepřestane vadit nikdy!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#328 1. 8. 2021 7:17

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

1. Čím jsi chtěla být (zaměstnání), když jsi byla malá - mladá? A vyšlo to?
2. Jaké zaměstnání bys chtěla vykonávat (kdo je v důchodu, tak myšleno v produktivní době), kdyby nebylo žádné omezení, proč by to nešlo nebo proč to nevyšlo.
3. Dnes jsem četla zajímavou (no, asi jen pro někoho big_smile ) myšlenku od Osmanyho Laffity, a to, že v Čechách je tolik rozvodů, protože o sebe české ženy nepečují. Co si o tomto názoru myslíš?

1. Chtela jsem byt ilustratorkou knih nebo malirkou taliru  big_smile   sen se neuskutecnil
2.brigadne prodavacka
3.No,kdyz to nekdy vidim nektere zeny o sebe opravdu nepecuji,chybi jim zuby,vlasy sedive nebo velike odrosty,deodorant nevi,ze existuje.Liceni zadne.

Upravil(a) eremuruss (1. 8. 2021 7:18)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#329 1. 8. 2021 9:30

Blossom opět s vámi
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 9. 2020
Příspěvky: 179

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

1. Čím jsi chtěla být (zaměstnání), když jsi byla malá - mladá? A vyšlo to?
2. Jaké zaměstnání bys chtěla vykonávat (kdo je v důchodu, tak myšleno v produktivní době), kdyby nebylo žádné omezení, proč by to nešlo nebo proč to nevyšlo.
3. Dnes jsem četla zajímavou (no, asi jen pro někoho big_smile ) myšlenku od Osmanyho Laffity, a to, že v Čechách je tolik rozvodů, protože o sebe české ženy nepečují. Co si o tomto názoru myslíš?

1) Asi v páté třídě jsem chtěla být ornitoložkou. Běhala jsem po lese s atlasem a naučila se dodnes znát mnoho druhů ptáků. Sen být u kroužkování ptáků se mi splnil až v dospělosti.
2) Chtěla bych být něčím, co souvisí s uměním. Spisovatelkou, zpěvačkou, malířkou...
3) Myslím si, že je to blbost.

Není tady

 

#330 1. 8. 2021 10:54

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

eremuruss napsal(a):

3.No,kdyz to nekdy vidim nektere zeny o sebe opravdu nepecuji,chybi jim zuby,vlasy sedive nebo velike odrosty,deodorant nevi,ze existuje.Liceni zadne.

Tedy až na ty zuby a deodorat jsem na tom stejně.. odrosty už nemám, protože jsem se po x desítkách let vrátila ke své přirozené barvě vlasů a ano, jsou tam i šediny, no a co? Nelíčím se také vůbec, jsem dost výrazný typ i bez toho. O tom, že bych působila zanedbaně nevím. Naopak, stále slýchám komplimenty nejen od mužů, ale i od žen. Člověk může působit čistě a upraveně i bez laků, makeupu a dalších zkrášlovacích prostředků. Některé ženy jsou dokonce bez makeupu krásnější (ne, to není můj případ), jen škoda, že na to nemají dostatek odvahy právě kvůli společenským předsudkům. Viděla jsem teď nedávno rozhovor s Terezou Ramba, která přišla bez jediné špetky líčení. Krásně se na ni dívalo a zanedbaně na mě opravdu nepůsobila. Byla čistá a upravená a měla všechny zuby big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#331 1. 8. 2021 15:50

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Tři otázky podle riny

I já to nechávám na přírodě. smile Jen do tanečních jsem si barvila a někdy dokonce kroutila řasy a tím jsem skončila.
Když jsem z pobytu na zeměkouli zešedivěla, odhodlala jsem se nechat si od kadeřnice obarvit vlasy. Zvolila jakýsi odstín do zrz; sám o sobě byl hezký, ale necítila jsem se v něm úplně dobře. Pak mi dcera obarvila vlasy asi 3 krát hnědou (různými odstíny) barvou. Jednou jsem se nějak začetla a rázem jsem byla černá. wink
Potom jsem se vrátila ke své šedivé, dneska už spíš bílé, a jsem tak spokojenější a hlavně svobodnější. big_smile smile big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#332 1. 8. 2021 18:21

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Tři otázky podle riny

1/ Nejdříve lékařkou - a zachraňovat celý svět (s Lékaři bez hranic). Dlouho mě držela představa, že mě určitě nejvíc potřebují děti-černoušci smile Až lidé, kteří znali syrovou realitu, mi pomohli "vrátit" se na zem. Pak jsem se zamilovala do tvůrčí oblasti a toužila pracovat jako restaurátorka obrazů nebo textilií. Jak jsem poznávala svět, vydala jsem se nakonec úplně jiným směrem, ale výtvarno zůstalo jako koníček.
2/ Dopravní pilotkou. Jen zaoceánské lety, nic vnitrostátního! Takový fantazijní sen smile A ano, piloti v uniformách se mi odmala líbí big_smile
3/ OL má specifické vnímání krásy, proto vidí ženy po svém smile Kdyby se koukl na skutečné statistiky rozvodů, poznal by, v čem jsou hlavní problémy.


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#333 1. 8. 2021 19:41

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Tři otázky podle riny

1. Vždy jsem chtěla pracovat s lidmi, což se mi vyplnilo
2. Vzhledem k tomu, že se mi to vyplnilo, tak teď je mým snem něco jako trážce majáku nebo malovat turistické značky
3. Osmany je fajn, ale v tomto s ním nesouhlasím. Je to velice povrchní pohled na věc.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#334 1. 8. 2021 20:20

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Já mám Osmanyho hodně ráda. Moc se mi líbí. Já s ním na jednu stranu trochu souhlasím, na druhou stranu musím dodat, že čeští chlapi jsou na tom ještě mnohem hůře než ženy a tak si "nemají co vyčítat" big_smile. A na druhou stranu musím říci, že to asi nebude tak jednoduché, protože kolem sebe mám hodně párů, kde se rozvedli přestože žena je vyloženě vzhledově "modelka". Ono nic není černobílé a záleží na více faktorech a u každého to bude jiné.

Nijak ho nesleduju, ani jeho tvorbu. Ale tohle je zase frk století.. Primárně se dva lidé rozcházejí, protože si nerozumí a nebo že se zakoukali jinde. Hledat příčinu v módě mi přijde docela povrchní.. ale článek jsem nečetla, třeba to myslel jinak. Každopádně kdybych se měla rozejít s mužem, protože si vzal ponožky do sandálů, tak si připadám jak pitka big_smile

Ano, že se zakoukali jinde, což může dost dobře souvisest s tím, že o sebe ten druhý nepečuje. Což se opravdu nedá (většinou) popřít.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#335 1. 8. 2021 20:22

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Tři otázky podle riny

eremuruss napsal(a):

LENNNA napsal(a):

1. Čím jsi chtěla být (zaměstnání), když jsi byla malá - mladá? A vyšlo to?
2. Jaké zaměstnání bys chtěla vykonávat (kdo je v důchodu, tak myšleno v produktivní době), kdyby nebylo žádné omezení, proč by to nešlo nebo proč to nevyšlo.
3. Dnes jsem četla zajímavou (no, asi jen pro někoho big_smile ) myšlenku od Osmanyho Laffity, a to, že v Čechách je tolik rozvodů, protože o sebe české ženy nepečují. Co si o tomto názoru myslíš?

1. Chtela jsem byt ilustratorkou knih nebo malirkou taliru  big_smile   sen se neuskutecnil
2.brigadne prodavacka
3.No,kdyz to nekdy vidim nektere zeny o sebe opravdu nepecuji,chybi jim zuby,vlasy sedive nebo velike odrosty,deodorant nevi,ze existuje.Liceni zadne.

Erem, to já chtěla být zase spisovatelkou smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#336 1. 8. 2021 20:39

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

Ano, že se zakoukali jinde, což může dost dobře souvisest s tím, že o sebe ten druhý nepečuje. Což se opravdu nedá (většinou) popřít.

Dle mého to s tím vůbec nesouvisí. Chlapi podvádí i výstavní manekýnky. Což může být paradoxně častější, než bychom si myslely. Pokud má chlapa, který bere ženy pouze podle jejich vzhledu, tak i ta největší kráska světa se jednoho dne okouká a zevšední, a dělá, co dělá a on si jen najde další.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#337 3. 8. 2021 17:25

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Tři otázky podle riny

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Ano, že se zakoukali jinde, což může dost dobře souvisest s tím, že o sebe ten druhý nepečuje. Což se opravdu nedá (většinou) popřít.

Dle mého to s tím vůbec nesouvisí. Chlapi podvádí i výstavní manekýnky. Což může být paradoxně častější, než bychom si myslely. Pokud má chlapa, který bere ženy pouze podle jejich vzhledu, tak i ta největší kráska světa se jednoho dne okouká a zevšední, a dělá, co dělá a on si jen najde další.

Podle mého to souviset může. Ale určitě to nelze brát globálně, bude to kus od kusu. Ačkoliv souhlasím s Laffitou ohledně péče o sebe, tak uznávám, že to nebude jen vzhled, ale plno dalších věcí a každý to bude mít úplně jinak. Pro každého jsou ty důvody k rozvodu jiné. Mᚠpravdu, že muži opouštějí i "modelky".


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#338 3. 8. 2021 17:35

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Tři otázky podle riny

1. Jaké jsou tvé současné koníčky?
2. Jaké koníčky jsi měla v dětství/mládí/mladším věku - na které nyní není čas nebo prostě jen upadly v zapomnění, ale mělas je ráda?
3. Existuje nějaké téma na diskusi, na které by sis ráda popovídala, ale nikdy se tady v diskusi neobjevilo?
4. Co tě na protějšku zaujme na první pohled nejvíce? Jdeš po ulici a jen si řekneš "to je pěkný chlap" - co tě na něm zaujme na první pohled nejvíce?
5. Které známé osoby jsou ti z nějakého důvodu sympatické? (mohou být i ti, kteří už nejsou mezi námi) Kdo a jaký je ten důvod?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#339 3. 8. 2021 21:24

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

1. Jaké jsou tvé současné koníčky?
2. Jaké koníčky jsi měla v dětství/mládí/mladším věku - na které nyní není čas nebo prostě jen upadly v zapomnění, ale mělas je ráda?
3. Existuje nějaké téma na diskusi, na které by sis ráda popovídala, ale nikdy se tady v diskusi neobjevilo?
4. Co tě na protějšku zaujme na první pohled nejvíce? Jdeš po ulici a jen si řekneš "to je pěkný chlap" - co tě na něm zaujme na první pohled nejvíce?
5. Které známé osoby jsou ti z nějakého důvodu sympatické? (mohou být i ti, kteří už nejsou mezi námi) Kdo a jaký je ten důvod?

1. Jsem ve stavu, kdy mi musí být práce koníčkem smile A vzhledem k různorodosti mých povinností je to fajn, protože vlastně pořád odpočívám od "té jiné činnosti" big_smile A navíc mě baví ta naše zvířena stolt a 1-2 do roka si užívám status kavárenského povaleče rodna
2. Moc mě bavilo vyšívání. Byla jsem závislá na skákání přes gumu (je to koníček?).
3. Ráda si popovídám na jakékoli téma (dobře, možná vyjma análního kolíku lol)
4. Silueta
5. Líbí se mi třeba Adéla Gondíková pro svůj humor a přístup k životu.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#340 4. 8. 2021 8:25

Blossom opět s vámi
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 9. 2020
Příspěvky: 179

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

1. Jaké jsou tvé současné koníčky?
2. Jaké koníčky jsi měla v dětství/mládí/mladším věku - na které nyní není čas nebo prostě jen upadly v zapomnění, ale mělas je ráda?
3. Existuje nějaké téma na diskusi, na které by sis ráda popovídala, ale nikdy se tady v diskusi neobjevilo?
4. Co tě na protějšku zaujme na první pohled nejvíce? Jdeš po ulici a jen si řekneš "to je pěkný chlap" - co tě na něm zaujme na první pohled nejvíce?
5. Které známé osoby jsou ti z nějakého důvodu sympatické? (mohou být i ti, kteří už nejsou mezi námi) Kdo a jaký je ten důvod?

1) Zahrada, internet, cestování.
2) Čtení (nevím, proč mě v dospělosti už tak moc nebaví).
3) Přicházející stáří. To je téma, které dost řeším (ale ne že jako furt :-) ) a pomohly by mě pocity a názory ostatních.
4) Nejdříve vzhled - ve smyslu to by asi šlo/nešlo. Hned nato to, jak se chová, což někdy přebije i ten první pocit ze vzhledu.
5) Karel Čapek a Václav Havel.

Není tady

 

#341 4. 8. 2021 15:15

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

1. Jaké jsou tvé současné koníčky?
2. Jaké koníčky jsi měla v dětství/mládí/mladším věku - na které nyní není čas nebo prostě jen upadly v zapomnění, ale mělas je ráda?
3. Existuje nějaké téma na diskusi, na které by sis ráda popovídala, ale nikdy se tady v diskusi neobjevilo?
4. Co tě na protějšku zaujme na první pohled nejvíce? Jdeš po ulici a jen si řekneš "to je pěkný chlap" - co tě na něm zaujme na první pohled nejvíce?
5. Které známé osoby jsou ti z nějakého důvodu sympatické? (mohou být i ti, kteří už nejsou mezi námi) Kdo a jaký je ten důvod?

1. Diáře, deníky, knihy, internet dumbom, Elinka, procházky.... je moc málo času na vše, co bych ráda dělala.
2. Malování (přestalo mi to jít big_smile), Postcrossing.
3. Teď mě žádné nenapadá. Ráda se bavím o "papírenských věcech", ale k tomu musí být podobní závisláci big_smile
4. Výška, široká ramena, vůně - ta asi nejvíc.
5. Prámě ten Osmany Laffita (díky němu mě ta otázka napadla) - viděla jsem ho v několika pořadech a miluju ten jeho humor. Poslední dobou se mi líbí Matěj Stropnický (byl velký sympaák ve Výměně manželek, ale hlavně poslední měsíce se mi líbí jeho politické názory), mám ráda Lucku Bílou (ačkoliv má super hlas, tak její písničky se mi ale nelíbí, spíše jí mám ráda jako osobu). Samozřejmě to byl také Karel Gott (nejen hlas, hudba, ale hlavně osobnost). Mám ráda Leoše Mareše, Kubu Prachaře, Adélu Gondíkovou - pro jejich humor. Patricii Pagáčovou..... bude jich hooooodně, kteří mi jsou sympatičtí, určitě si na všechny nevzpomenu.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#342 4. 8. 2021 15:58

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Tři otázky podle riny

Blossom opět s vámi napsal(a):

LENNNA napsal(a):

1. Jaké jsou tvé současné koníčky?
2. Jaké koníčky jsi měla v dětství/mládí/mladším věku - na které nyní není čas nebo prostě jen upadly v zapomnění, ale mělas je ráda?
3. Existuje nějaké téma na diskusi, na které by sis ráda popovídala, ale nikdy se tady v diskusi neobjevilo?
4. Co tě na protějšku zaujme na první pohled nejvíce? Jdeš po ulici a jen si řekneš "to je pěkný chlap" - co tě na něm zaujme na první pohled nejvíce?
5. Které známé osoby jsou ti z nějakého důvodu sympatické? (mohou být i ti, kteří už nejsou mezi námi) Kdo a jaký je ten důvod?

1) Zahrada, internet, cestování.
2) Čtení (nevím, proč mě v dospělosti už tak moc nebaví).
3) Přicházející stáří. To je téma, které dost řeším (ale ne že jako furt :-) ) a pomohly by mě pocity a názory ostatních.
4) Nejdříve vzhled - ve smyslu to by asi šlo/nešlo. Hned nato to, jak se chová, což někdy přebije i ten první pocit ze vzhledu.
5) Karel Čapek a Václav Havel.

Přicházející stáří............to téma...........strašně důležité a je dobře, když si ho takto pojmeš.............ano, musí se řešit, a to pořád, nebát se HO a umět ho přijmout, pořád s tím zápasím............určitě znáte e-mail "Já jsem tvé stáří" spousta negativ, co stáří přináší , každý se tam najde, zasmála jsem se.
Ale jsou i pozitiva....se stářím přichází moudrost, být moudrý je něco jiného, než být chytrý...........žejo, nadhled.......a ještě tak 2 věci...............radši bych byla mladá a chytrá

Není tady

 

#343 5. 8. 2021 10:39

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Tři otázky podle riny

Lennno, nenápadně se ty Tři otázky rozšířily na 5 smile

1/ Filmy, jóga, tvořit rukama, hudba. Až do Covidu cestování (teď hlavně u nás).
2/ Knihomolka, tanec.
3/ Úsměv. Následuje hlas a parfém. Potom oči a ruce.
5/ Meda Mládková, Jiří Kylián-choreograf, Štěpán Kozub-herec/režisér. Jsou pro mne zajímaví svým životem. (Vybrala jsem 3 z mnoha).


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#344 5. 8. 2021 20:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Tři otázky podle riny

LENNNA napsal(a):

1. Jaké jsou tvé současné koníčky?
2. Jaké koníčky jsi měla v dětství/mládí/mladším věku - na které nyní není čas nebo prostě jen upadly v zapomnění, ale mělas je ráda?
3. Existuje nějaké téma na diskusi, na které by sis ráda popovídala, ale nikdy se tady v diskusi neobjevilo?
4. Co tě na protějšku zaujme na první pohled nejvíce? Jdeš po ulici a jen si řekneš "to je pěkný chlap" - co tě na něm zaujme na první pohled nejvíce?
5. Které známé osoby jsou ti z nějakého důvodu sympatické? (mohou být i ti, kteří už nejsou mezi námi) Kdo a jaký je ten důvod?

1. chůze, jízda na kole, plavání, angličtina, internet
2. byla jsem velká knihomolka, pak svého času taneční zábavy, toulání se
3. to nevím
4. postava a "něco"
5. Baa - jeho podnikatelský talent a péče o zaměstnance, Ludvík Svoboda - jeho vojenská historie, poctivost, pro mě hezký chlap, Karel Gott - to, jak žil pro muziku a fanoušky, Hana Hegerová - zpěv, byla mi moc sympatická. Kdybych popřemýšlela, určitě by jich bylo hodně

Leno, jsi dobrá, tolik otázek. Mně nic nenapadá smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#345 5. 8. 2021 21:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Tři otázky podle riny

ano, musí se řešit, a to pořád, nebát se HO a umět ho přijmout, pořád s tím zápasím....

Já stáří teda zatím vůbec neřeším, poněvadž se mě netýká big_smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#346 6. 8. 2021 9:18

Blossom opět s vámi
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 9. 2020
Příspěvky: 179

Re: Tři otázky podle riny

Judyna napsal(a):

ano, musí se řešit, a to pořád, nebát se HO a umět ho přijmout, pořád s tím zápasím....

Já stáří teda zatím vůbec neřeším, poněvadž se mě netýká big_smile

Tak - ono nás doběhne, a ho řešíme nebo ne...winkstolt

Já ho tedy řeším dost. Možná i pro to, že nechodím klasicky do práce a tak mám víc času přemýšlet a řešit. Navíc mě letos po fyzické stránce doběhlo hned několik nepříjemností, spojených se stárnutím a stářím. Nepoddávám se, s něčím bojuju (například cvičením), s něčím se smiřuju.
Ale přemýšlím o tom všem hodně.

Není tady

 

#347 6. 8. 2021 10:18

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Tři otázky podle riny

Blossom opět s vámi
[b napsal(a):

Já ho tedy řeším dost. [/b]Možná i pro to, že nechodím klasicky do práce a tak mám víc času přemýšlet a řešit. Navíc mě letos po fyzické stránce doběhlo hned několik nepříjemností, spojených se stárnutím a stářím. Nepoddávám se, s něčím bojuju (například cvičením), s něčím se smiřuju.
Ale přemýšlím o tom všem hodně.

Blos, jak to myslíš, že ho řešíš dost? Jakože chodíš po doktorech a nebo to řešíš v hlavě? Vím, že moje máti (celoživotní dříč) velmi těžce nesla úbytek sil a že už nezvládá to co dřív. Všichni ostatní pro ni byli vždycky jen lempli a povaleči, včetně mě big_smile Ujistila jsem ji, že každý má životní energii rozdanou jinak a někdo zvládne skály lámat, zatímco jiný se sotva vleče. Trvalo jí to pár let, ale teď už s klidem přijímá, že si i celý den poleží, protože ji zmohlo mytí oken. Jeden den je akční a pak se z toho tři dny dostává. Myslím, že je to naprosto přirozený stav a čím méně s tím hlava bojuje, tím lépe se člověk cítí. A už leží, nebo právě něco dělá. Říká, že v životě nebyla spokojenější a šastnější, navzdory tomu, že sil jí ubývá a je v podstatě "lempl a povaleč" big_smile Všichni doktoři ji chválí za perfektní zdravotní stav. Dokonce jí jeden řekl, že aby umřela, bude ji muset srazit autobus, jak je prolezlá zdravím lol Že někde něco bolí nebo píchá je běžné, ale ne fatální, tak proč se tím trápit wink
Přeji ti pevné zdraví a vyrovnanou mysl par


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#348 6. 8. 2021 10:42

Blossom opět s vámi
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 9. 2020
Příspěvky: 179

Re: Tři otázky podle riny

Řeším to hlavně v hlavě ( nepřehlédnutelný úbytek energie, "náhlé" (wink ) přibrání asi 7 kil (to se snažím řešit i prakticky úpravou stravy a pohybu - leč nedaří se), ale i další různá zdravotní omezení, která mi zmenšují radost z pohybu. No a k tomu i nějaké další problémy, které zde nechci vypisovat.
Možná že nad tím často přemýšlím proto, že to přišlo "náhle" - během roku, dvou. Předtím jsem byla fyzicky zdravá jak řípa a i po padesátce se zdálo, že mě fyzicky nic neomezuje a neomezí dumbom

Prostě se musím nějak překlenout z pozice paní ve středních prima letech do pozice starší paní.
Asi to chce trochu času a pokory, kterou se učím...visslakapitulation

Není tady

 

#349 6. 8. 2021 11:56

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Tři otázky podle riny

snažím se hýbat, pracuji na zahradě-máme ji ve svahu, takže nahoru a dolů, turistika, kolo a .............velká úprava stravy
když to srovnám, jak jsem jedla před 10 lety.................velký rozdíl
a to nejdůležitější................POZITIVNÍ MYŠLENÍ...........NASMÁT SE S NĚKÝM
mít koníčky

Není tady

 

#350 6. 8. 2021 11:57

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Tři otázky podle riny

ano, ano................POKORA

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů