Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#8726 7. 7. 2021 21:04

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Soleil, maminka se stane součástí přírody. Podle mě je to tak nejlepší.
Povede se Ti to. pussa


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8727 7. 7. 2021 21:17

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Soleil, připojiuji se k holkám. Přeji Ti, a to zvládeš, nakonec to bude krásné a smířlivé. Maminky neodcházejí, ty tu s námi zůstávají napořád - v našich srdcích.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8728 8. 7. 2021 6:55

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Soleil storstark na vzpomínku hjarta


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#8729 9. 7. 2021 8:22

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Palomita napsal(a):

Judyna napsal(a):

Fuj, hmyz. Před chvilkou jsem si donesla z balkonu v koši s čistým prádlem ŠKVORA ! Ctěl se nenápadně vetřít ke mě domů. V panice jsem ho spláchla vodou nad umyvadlem, takže část prádla jdu sušit znova. Fuj. Jdu ještě raděj pustit kohoutek. Co kdyby vylezl?

Judy, určitě vyleze.. a bude se mstít big_smile Jinak mᚠpravdu, pavouky a podobnou havě nesplachovat, chytnou se někde pod žlábkem a vylezou až je po všem.

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/na- … um=z-boxik

Není tady

 

#8730 9. 7. 2021 8:43

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Holky, děkuju. Měla jsem nervy, jeli jsme 80 km a pak ještě přes celý Brno, tak jsem se bála, abychom se někde nezasekli v koloně. Ale stihli jsme to. Rozptyl proběhl v klidu a míru, proslov jsem pronesla (i když jsem měla chvílemi co dělat abych se nerozbrečela), všichni mi ho pak chválili. Svítilo sluníčko, zpívali ptáčci. Bylo to na místě, kde je i popel maminčiných rodičů a jejího bratra a neteře, kteří před lety zahynuli při autonehodě. Nechala jsem k tomu pustit Romantický klavír Jiřího Maláska a Špinarovou (Jednoho dne se vrátíš). Po rozptylu pustili ještě zavlažování, bylo to krásný. Sešla se po letech nejbližší rodina (cca 10 lidí), měla jsem zamluvený salonek v restauraci. Po cestě zpět jsme uvízli ve třech kolonách, ale to už mi bylo fuk smile

Není tady

 

#8731 9. 7. 2021 19:14

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Tak vidíš, Soleil, proběhlo to možná ještě líp, než sis představovala. Měla jsi to moc hezky vymyšlené a připravené. pussa


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8732 9. 7. 2021 19:25

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Tak vidíš, Soleil, proběhlo to možná ještě líp, než sis představovala. Měla jsi to moc hezky vymyšlené a připravené. pussa

Ano, děkuju vrabčáku!

Není tady

 

#8733 9. 7. 2021 19:39

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

I já! big_smile
Jestli ti nejdou citace, posuň to až nahoru.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8734 14. 7. 2021 19:34

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Už zase prší, hřmí a svítí blesky. Černé nebe. Fuj! Přeji všem klidný večer hjarta


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#8735 14. 7. 2021 21:10

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Bouřky mám ráda, ale připojuju se k Irmě a navíc přeju i klidnou noc! sova


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8736 14. 7. 2021 21:12

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

U nás na Brněnsku  zataženo, ale nehřmí a neblýská se.............o to taky nestojím. Napršelo hodně, v lese ani žabina.

Není tady

 

#8737 14. 7. 2021 21:19

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

U nás teď leje jak z konve, přitom vidím srpek měsíce a podle několika radarů tady neprší. Takže kde se vzalo, tu se vzalo....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8738 14. 7. 2021 21:26

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

U nás taky silně pršelo, teď už ze setrvačnosti. A v tuto chvíli se ozval hrom! wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8739 14. 7. 2021 22:19

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

U nás nic moc.....brala bych deštík, zem je rozpraskaná......akorát prosím radši bez těch krup.....zachraňujíce auto jsem minule dostala pořádným kusem ledu do hlavy, takže auto poďobané a já pořádnou bouli.....butterlol

Není tady

 

#8740 15. 7. 2021 13:06

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

mia napsal(a):

U nás nic moc.....brala bych deštík, zem je rozpraskaná......akorát prosím radši bez těch krup.....zachraňujíce auto jsem minule dostala pořádným kusem ledu do hlavy, takže auto poďobané a já pořádnou bouli.....butterlol

mio, fakt rozpraskaná zem? Je zajímavé, jak je to různě po republice jinak. U nás prší skoro pořád, zem promáčená, všude bahno, když chceme jít s pejskem na procházku. Škoda, že nefunguje všude takový zlatý střed! Ale na druhou stranu vždy říkáme, že díky bohu za to, kde bydlíme. Když koukáme na Moravu, kde mají stále dokola nějaké živelné pohromy, tak v tomto směru u nás naprostý klid a nikdy nic! tummenupp Tak si člověk nesmí stěžovat.

Upravil(a) LENNNA (15. 7. 2021 13:08)


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8741 26. 7. 2021 18:46

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Musím si trochu zaskuhrat rodna  Nevím jaké auto vybrat sad  Protože autům absolutně nerozumím, tak se radím s chlapy v okolí. Jenže každý mi říká něco úplně jiného. To, co jeden pochválí, jinej úplně zkritizuje. Jeden řekne "koukej na to a to" - jiný řekne, že blbost koukej na tohle. Jeden řekne "kup si do začátku levnou šunku, budeš asi bourat, ukat apod.", druhý řekne "kup si něco dražšího, a do toho nevrážíš peníze". A já jsem zmatená jak včela nevím kde big_smile
Já bych chtěla maličké autíčko, pomalé, aby málo žralo a mělo levné opravy a náhradní díly. Líbí se mi nejvíce (když to beru vzhledově čistě rodna) Hyundai, Kia a Škoda - vše v té maličké variantě.
Jaké bylo Vaše první auto? S jakou značkou jste byli spokojení?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8742 26. 7. 2021 19:40

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

Musím si trochu zaskuhrat rodna  Nevím jaké auto vybrat sad  Protože autům absolutně nerozumím, tak se radím s chlapy v okolí. Jenže každý mi říká něco úplně jiného. To, co jeden pochválí, jinej úplně zkritizuje. Jeden řekne "koukej na to a to" - jiný řekne, že blbost koukej na tohle. Jeden řekne "kup si do začátku levnou šunku, budeš asi bourat, ukat apod.", druhý řekne "kup si něco dražšího, a do toho nevrážíš peníze". A já jsem zmatená jak včela nevím kde big_smile
Já bych chtěla maličké autíčko, pomalé, aby málo žralo a mělo levné opravy a náhradní díly. Líbí se mi nejvíce (když to beru vzhledově čistě rodna) Hyundai, Kia a Škoda - vše v té maličké variantě.
Jaké bylo Vaše první auto? S jakou značkou jste byli spokojení?

Ráda poradím! Posílám SZ...

Není tady

 

#8743 26. 7. 2021 19:43

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Lennno, úplně ti rozumím. Z vlastní zkušenosti.. první si sežeň automechanika, který se ti o auto bude starat a domluv se především s ním.. není nic horšího, než když si vybereš auto a budeš pak pořád poslouchat, jak tohle není, tohle je složitý, tohle je na houby.. atd.
Pamatuj, že čím menší (nižší) auto, tím menší přehled na cestě. Jezdila jsem v Beetlu a připadala jsem si jak v tanku, ale zase na jízdní vlastnosti zdaleka nejlepší!! Má tah, dobře sedí a na zimu nejspolehlivější brouček. Ve vyšším mám ale lepší přehled o situaci na silnici a cítím se bezpečněji z pozice šoféra. Taky si zkus pár značek (jestli mᚠpo známých, nebo v bazaru), jak ti budou vyhovovat sloupky na předním skle (slepý úhel) a zpětné zrcátko (konstrukce může být fakt robustní, za mě třeba BMW 3 ne-e). Někdy je to fakt dáreček a to jsou věci, které v autě nezměníš..
Do staré šunky bych určitě nešla. Jestli nechceš auto na leasing (nové), pořiď si něco cca do 6ti let max? Potřebuješ auto, na které se můžeš spolehnout, ne herku, která se ti může kdykoli vysmolit a bude stát většinu času při čekání na opravu. Jestli na to máš, tak do sebe investuj, bude to stát za to, uvidíš par


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#8744 27. 7. 2021 6:45

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Palomita napsal(a):

Lennno, úplně ti rozumím. Z vlastní zkušenosti.. první si sežeň automechanika, který se ti o auto bude starat a domluv se především s ním.. není nic horšího, než když si vybereš auto a budeš pak pořád poslouchat, jak tohle není, tohle je složitý, tohle je na houby.. atd.
Pamatuj, že čím menší (nižší) auto, tím menší přehled na cestě. Jezdila jsem v Beetlu a připadala jsem si jak v tanku, ale zase na jízdní vlastnosti zdaleka nejlepší!! Má tah, dobře sedí a na zimu nejspolehlivější brouček. Ve vyšším mám ale lepší přehled o situaci na silnici a cítím se bezpečněji z pozice šoféra. Taky si zkus pár značek (jestli mᚠpo známých, nebo v bazaru), jak ti budou vyhovovat sloupky na předním skle (slepý úhel) a zpětné zrcátko (konstrukce může být fakt robustní, za mě třeba BMW 3 ne-e). Někdy je to fakt dáreček a to jsou věci, které v autě nezměníš..
Do staré šunky bych určitě nešla. Jestli nechceš auto na leasing (nové), pořiď si něco cca do 6ti let max? Potřebuješ auto, na které se můžeš spolehnout, ne herku, která se ti může kdykoli vysmolit a bude stát většinu času při čekání na opravu. Jestli na to máš, tak do sebe investuj, bude to stát za to, uvidíš par

Palomito, moc děkuji! Zmiňuješ věci, které zatím nikdo nezmínil. Dobré vědět tummenupp  Je to oříšek! big_smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8745 27. 7. 2021 7:18

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

Palomito, moc děkuji! Zmiňuješ věci, které zatím nikdo nezmínil. Dobré vědět tummenupp  Je to oříšek! big_smile

Vybírání je oříšek, ale ta radost z toho wink Přeji šastnou ruku při výběru tummenupp storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#8746 27. 7. 2021 15:03

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Jj, svatá pravda, Palomita dobře radí. U nízkého auta mᚠpocit, že budeš škrtat zadkem o silnici. Nastupuješ přikrčená a v předklonu big_smile U vyšších aut nasedneš v pohodě a mᚠslušný rozhled i na bezprostřední prostor kolem vozu. Snadněji zaparkuješ.  Vyšší auto taky mnohem líp zvládá nerovný terén, neodřeš podvozek. Dobře vyber! tummenupp


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#8747 7. 8. 2021 13:00

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Už podruhé nám zrušili koncert Queen revival. Prý k nám nemůžou letět jako do nebezpečné země! dumbom


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#8748 10. 8. 2021 21:54

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Už dlouho se tu neukázala Selima. Doufám, že je v pořádku a že si v pohodě někde cestuje, užívá zasloužených prázdnin.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8749 14. 8. 2021 14:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Jo, to je pravda. Snad je v pohodě.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8750 27. 8. 2021 13:47

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

A nezaprší a nezaprší big_smileusch


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů