Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#8576 6. 4. 2021 15:51

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Leno, peču pořád něco, tak jsem jen na Velikonoce přizpůsobila tématiku.. a protože se mi nechtělo lopotit s beránkem a zajíčkem, udělala jsem bábovku big_smile Mám doma tasemnice, proviant musí být zajištěn, a je pátek nebo svátek wink A kdybys chtěla, kamarádka mi posílala recept na domácí bezlepkové rohlíky, když je namočíš do rumu s cukrem, výsledek může být obdobný big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#8577 6. 4. 2021 16:49

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Palomito, pobavila jsem se těmi pekařskými výsledky:D , ale ne ve zlém. V troubách se někdy dějí věci... Dᚠtam luxusní těsto a ona zlomyslně vydá suchou dlaždici. Nebo třeba upečeš chňapku, která se zákeřně přichytila magnetem, ale z okýnka trouby nebyla vidět. big_smile
No a když děti neznaly rakvičky, co věnečky? Dělalas? Aby to bylo stylové smile


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#8578 6. 4. 2021 17:19

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Irmo, však i když "skuhrám" má to především pobavit wink Teda upéct chňapku se mi ještě nepovedlo, ale nezoufám, není všem dnům konec big_smile Kdysi jsem tu skuhrala, že mi do právě vydrhnuté trouby vzkypěla buchta podle nového receptu, to bylo nadělení!!! Věnečky naštěstí děti znají, na mě jsou moc pracné, mám ráda jednoduché recepty wink Ty věnečky děláš?


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#8579 6. 4. 2021 18:25

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Palomita napsal(a):

... však i když "skuhrám" má to především pobavit wink ...

Vážně?
Já myslela, že když sem chodíme skuhrat, tak sem chodíme "plakat"...
va


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#8580 6. 4. 2021 19:58

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Nejsem sice Palomita, ale myslím si, že tak grater i tak smile. Život není černo - bílý, ale pestrý. Podle mě si v těchto příspěvcích zaskuhrala s nadhledem a trochou nezbytného humoru právě s cílem nás i sebe pobavit. tummenupp big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8581 6. 4. 2021 20:07

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčáku tummenupp Na slzy je vždycky čas. Když jdou některé situace řešit s úsměvem, tím líp, aspoň pro mě wink Říkala jsem si, že by se mi snad nikdo nesmál, kdybych si zlomila nohu a skuhrala nad tím.. ale pak jsem si vzpomněla jak jsem četla o finském (?) hokejovém sudím, který dostal pukem přímo do úst má otřes mozku, tři zuby pryč a čtyři polámané a komentoval to takovým stylem, až jsem se smála nahlas big_smile Je to šílená situace, ale s humorem to snad ten týpek zvládne líp, než kdyby se tragicky hroutil a přeju mu, aby se mu splnil bonus, že díky tekuté stravě bude do léta šlang big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#8582 7. 4. 2021 7:06

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Ach jo, stále sněží, je bílo a sněží vytrvale dál. Já vím, duben.... ale já už se tak těšila na jaro a místo toho jsme se zase vrátili k zimním bundám grater


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8583 7. 4. 2021 7:25

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Nejsem sice Palomita, ale myslím si, že tak grater i tak smile. Život není černo - bílý, ale pestrý. Podle mě si v těchto příspěvcích zaskuhrala s nadhledem a trochou nezbytného humoru právě s cílem nás i sebe pobavit. tummenupp big_smile

ano, moje řeč................a jen tak dál

Není tady

 

#8584 7. 4. 2021 8:53

Petra101
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 12. 2007
Příspěvky: 1812

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

Ach jo, stále sněží, je bílo a sněží vytrvale dál. Já vím, duben.... ale já už se tak těšila na jaro a místo toho jsme se zase vrátili k zimním bundám grater

U nás sluníčko, sníh žádný, trochu pofukuje. vissla
Včera se mi nechtělo do práce, tak jsem jsi udělala válecí a návštěvný den.  par  sova
Ale dnes už bohužel musím.  grater


Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

 

#8585 7. 4. 2021 17:14

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Petra101 napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Ach jo, stále sněží, je bílo a sněží vytrvale dál. Já vím, duben.... ale já už se tak těšila na jaro a místo toho jsme se zase vrátili k zimním bundám grater

U nás sluníčko, sníh žádný, trochu pofukuje. vissla
Včera se mi nechtělo do práce, tak jsem jsi udělala válecí a návštěvný den.  par  sova
Ale dnes už bohužel musím.  grater

Včera jsme měly stejný plán big_smile Já plánovala jít, ráno jsem vstala a tak se mi chtělo spát, že jsem to zase zalomila big_smile
Dnes zase celý den poletuje sníh a jen 1°C mad


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8586 7. 4. 2021 17:50

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

Petra101 napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Ach jo, stále sněží, je bílo a sněží vytrvale dál. Já vím, duben.... ale já už se tak těšila na jaro a místo toho jsme se zase vrátili k zimním bundám grater

U nás sluníčko, sníh žádný, trochu pofukuje. vissla
Včera se mi nechtělo do práce, tak jsem jsi udělala válecí a návštěvný den.  par  sova
Ale dnes už bohužel musím.  grater

Včera jsme měly stejný plán big_smile Já plánovala jít, ráno jsem vstala a tak se mi chtělo spát, že jsem to zase zalomila big_smile
Dnes zase celý den poletuje sníh a jen 1°C mad

No to je mi pracovní morálka, takhle ten kapitalismus nevybudujete. tongue

Není tady

 

#8587 7. 4. 2021 20:15

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Já myslím, že je moc dobré pracovat jenom tehdy, když mám opravdu chu (nebo nějaký silný důvod).


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#8588 8. 4. 2021 18:07

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Někdo může, jiný musí. stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8589 9. 4. 2021 16:47

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Barča napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Petra101 napsal(a):


U nás sluníčko, sníh žádný, trochu pofukuje. vissla
Včera se mi nechtělo do práce, tak jsem jsi udělala válecí a návštěvný den.  par  sova
Ale dnes už bohužel musím.  grater

Včera jsme měly stejný plán big_smile Já plánovala jít, ráno jsem vstala a tak se mi chtělo spát, že jsem to zase zalomila big_smile
Dnes zase celý den poletuje sníh a jen 1°C mad

No to je mi pracovní morálka, takhle ten kapitalismus nevybudujete. tongue

No, morálka... vždy už máme téměř rok zavřeno butter Už je to tak dlouho, že já vlastně teď ani nevím/nepamatuji, jak to je dlouho. To je šílený! butterbuttergrater


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8590 9. 4. 2021 18:44

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Ani jsem netušila, jaká jsem milovnice cizích monarchií, ale smrt prince Filipa mi vehnala slzu do oka. Asi je mi líto královny, že zůstala tak sama ...

Není tady

 

#8591 9. 4. 2021 19:19

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Barča napsal(a):

Ani jsem netušila, jaká jsem milovnice cizích monarchií, ale smrt prince Filipa mi vehnala slzu do oka. Asi je mi líto královny, že zůstala tak sama ...

Oba mají (měli) požehnaný věk. Byli spolu tolik let, co nejspíše naprostá většina lidí nezažije. Ani královna nezůstala sama. Nechci, aby to vyznělo špatně, každá smrt je smutná, o tom žádná! Ale vlastně smutek necítím, měl krásný věk, snad i krásný a spokojený život s vekou rodinou, odešel v tak požehnaném věku a snad i bez nějakých bolestí, co víc si přát...


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8592 10. 4. 2021 0:30

Petra101
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 12. 2007
Příspěvky: 1812

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

No to je mi pracovní morálka, takhle ten kapitalismus nevybudujete. 
LENNNA
No, morálka... vždy už máme téměř rok zavřeno  Už je to tak dlouho, že já vlastně teď ani nevím/nepamatuji, jak to je dlouho. To je šílený! 

Tak, tak. Už vyše roka nesmíme pracovat, zpívat, tancovat, hrát jsi. styrka
O kolik jsme přišli peněz raději psát nebudu. A od státu jsme nedostali ani korunu náhrady. vafuckyou
Naštěstí nám ještě neodstřihli elektřinu, nezavřeli vodu a plyn.  storstark
Tak sem tam vyrazím do práce, zadupu na pavouky, roztáhnu a zatáhnu oponu, aby vylétly moly, vyrobím pár stovek papíru pro stát, nebo pracovat a zpívat se nesmí, ale papírovat se musí, další činnost popisovat nesmím, tak nebudu a pak jedu zase domů. Tak jaká morálka a jaké budovaní kapitalismu?  tongue
Hamáček mi to zakázal albert  dumbom


Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

 

#8593 10. 4. 2021 14:55

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Venku sice podle teploměru 14, ale nebe pochmurné, "pocitová teplota" + ta duševní na nule... Aprílová sobota jak vyšitá dumbom


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#8594 10. 4. 2021 18:16

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Petro, opona kterého divadla? cool big_smile

Mám dojem, že hlásili dokonce 20°. Ale i mně va bylo chvilkama doma nějak chladno.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8595 10. 4. 2021 21:32

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

U nás také foukal docela studený vítr. I když na teploměru bylo 18.
Œla jsem na hřbitov zalít kvítka a netekla voda. To mě naštvalo.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8596 10. 4. 2021 21:43

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

U nás 10, pod mrakem a chvílemi slabý d隝. A to mělo být hezky sad


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8597 10. 4. 2021 21:43

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Vždy furt prší nebo sněží voda z nebe, ne?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#8598 10. 4. 2021 21:46

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Petra101 napsal(a):

No to je mi pracovní morálka, takhle ten kapitalismus nevybudujete. 
LENNNA
No, morálka... vždy už máme téměř rok zavřeno  Už je to tak dlouho, že já vlastně teď ani nevím/nepamatuji, jak to je dlouho. To je šílený! 

Tak, tak. Už vyše roka nesmíme pracovat, zpívat, tancovat, hrát jsi. styrka
O kolik jsme přišli peněz raději psát nebudu. A od státu jsme nedostali ani korunu náhrady. vafuckyou
Naštěstí nám ještě neodstřihli elektřinu, nezavřeli vodu a plyn.  storstark
Tak sem tam vyrazím do práce, zadupu na pavouky, roztáhnu a zatáhnu oponu, aby vylétly moly, vyrobím pár stovek papíru pro stát, nebo pracovat a zpívat se nesmí, ale papírovat se musí, další činnost popisovat nesmím, tak nebudu a pak jedu zase domů. Tak jaká morálka a jaké budovaní kapitalismu?  tongue
Hamáček mi to zakázal albert  dumbom

Kdyby jen tohle! Ale my platíme obří sumy za daně jako bychom měli normální provoz, přitom je už rok zavřeno. To je prasárna největšího kalibru. Jsou to fakt mega obří sumy a dokonce vláda ani nepovolila splátky. Hnus. Škoda mluvit.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8599 11. 4. 2021 20:03

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

No to je strašný, Lennno! Myslela jsem, že pracuješ v nějakém státním úřadu (nevím, proč).
A mám obavy, že se vyvalí ještě spousta dalších vládních faulů.

Není tady

 

#8600 16. 4. 2021 12:11

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Barča napsal(a):

A mám obavy, že se vyvalí ještě spousta dalších vládních faulů.

ANO!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů