Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1801 24. 10. 2020 19:09

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Sice by se to hodilo do jiného vlákna, ale nechci to zaplevelit "psinama" všude smile Dneska mi na čubu, kterou jsem měla připlou na vodítku, protože jsme přecházely hlavní cestu, zaútočil velký pes (bez páníčka). Okamžitě jsem čubinu pustila, aby měla šanci se bránit. Naštěstí v tu dobu byla cesta bez aut a i když tam psi vlítli, nic je nezajelo. Když jsem viděla jak moje čuba lítá sem a tam, první co mi projelo hlavou, že nechci, aby se mi ztratila. Ulevilo se mi, že i v takto vyhrocené situaci přiběhla na zavolání. Mezitím stihla taky kousnout, díky čemuž se hafan stáhl a vyhodnocoval situaci. Nestály jsme mu za to a odešel. Takže ještě jednou díky Divá Báro, že jsi nás obě naučila co jsi nás naučila hjarta


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1802 24. 10. 2020 19:27

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

vrabčák napsal(a):

Palomito, dobrá smečka! big_smile

To by bylo prohnaných kočiček a rozprášených vrabčích hejn big_smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1803 24. 10. 2020 19:41

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Palomita napsal(a):

Sice by se to hodilo do jiného vlákna, ale nechci to zaplevelit "psinama" všude smile Dneska mi na čubu, kterou jsem měla připlou na vodítku, protože jsme přecházely hlavní cestu, zaútočil velký pes (bez páníčka). Okamžitě jsem čubinu pustila, aby měla šanci se bránit. Naštěstí v tu dobu byla cesta bez aut a i když tam psi vlítli, nic je nezajelo. Když jsem viděla jak moje čuba lítá sem a tam, první co mi projelo hlavou, že nechci, aby se mi ztratila. Ulevilo se mi, že i v takto vyhrocené situaci přiběhla na zavolání. Mezitím stihla taky kousnout, díky čemuž se hafan stáhl a vyhodnocoval situaci. Nestály jsme mu za to a odešel. Takže ještě jednou díky Divá Báro, že jsi nás obě naučila co jsi nás naučila hjarta

Tak to je fajn, že měli šanci si to mezi sebou vyjasnit. Není nic horšího než nevyřešené psí konflikty. Ti psi si to pamatujou a dochází k vyhroceným situacím při každém setkání. Ale musí to být psi podobné váhové kategorie.
Do jedné naší vlčandy na vodítku se jednou pustil nějaký malý psík, ona chvilku čekala, až ho to přestane bavit, ale pak se ohnala a i když měla náhubek, psík to málem nepřežil. Jeho paní dostala hysterák, ale brácha jí rychle uklidnil, protože její pes byl na volno a bez náhubku na rozdíl od naší.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1804 24. 10. 2020 19:56

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Judyna napsal(a):

Tak to je fajn, že měli šanci si to mezi sebou vyjasnit. Není nic horšího než nevyřešené psí konflikty. Ti psi si to pamatujou a dochází k vyhroceným situacím při každém setkání. Ale musí to být psi podobné váhové kategorie.
Do jedné naší vlčandy na vodítku se jednou pustil nějaký malý psík, ona chvilku čekala, až ho to přestane bavit, ale pak se ohnala a i když měla náhubek, psík to málem nepřežil. Jeho paní dostala hysterák, ale brácha jí rychle uklidnil, protože její pes byl na volno a bez náhubku na rozdíl od naší.

Tenhle byl tak o třetinu větší než ta naše, vypadal jak pyrenejskej horskej pes. Vidíš, to mě ani nenapadlo, že by to v sobě mohla táhnout jako "nevyřešenou záležitost". rodna
S tím malým psíkem, taky se na nás kdysi jeden hnal. Viděla jsem ho už z dáli, tak jsem si Divou Báru připnula. Hnal se na nás, štěkal a jeho paní z velké dáli volala - nebojte, on nekouše. Divá Bára už se vzpínala na vodítku a tak tak jsem to ustála. V malém psíkovi se asi probudil pud sebezáchovy a zacouval lol Košík nebyl součástí naší výbavy wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1805 24. 10. 2020 22:18

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Palomita napsal(a):

Jo, úplně jsem si vzpomněla na Divou Báru na začátku. Když se rozhodla, jednoduše se zapřela a já jela jak namydlenej blesk. V životě jsem nezažila psa s takovou silou. Stála jsem pevně zapřená a pořád jsme se pohybovaly.. Chodila jsem ven v hodiny, kdy byla minimální šance, že někoho nebo něco potkáme.. měli jsme na výběr mezi pejskaři a srnkami, které se nám pasou na louce pod okny.. Pravda, že smysly se mi vytříbily dokonale, reaguju na sebemenší šustnutí a ostřížím zrakem neustále skenuju okolí na případné podněty big_smile

Dost dobrodružné zážitky. stolt pussa


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1806 24. 10. 2020 22:21

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Palomita napsal(a):

Sice by se to hodilo do jiného vlákna, ale nechci to zaplevelit "psinama" všude smile Dneska mi na čubu, kterou jsem měla připlou na vodítku, protože jsme přecházely hlavní cestu, zaútočil velký pes (bez páníčka). Okamžitě jsem čubinu pustila, aby měla šanci se bránit. Naštěstí v tu dobu byla cesta bez aut a i když tam psi vlítli, nic je nezajelo. Když jsem viděla jak moje čuba lítá sem a tam, první co mi projelo hlavou, že nechci, aby se mi ztratila. Ulevilo se mi, že i v takto vyhrocené situaci přiběhla na zavolání. Mezitím stihla taky kousnout, díky čemuž se hafan stáhl a vyhodnocoval situaci. Nestály jsme mu za to a odešel. Takže ještě jednou díky Divá Báro, že jsi nás obě naučila co jsi nás naučila hjarta

Jen klidně plevel, "hafani" (i neštěkací) si to zaslouží. hjarta


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1807 24. 10. 2020 22:22

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Judyna napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Palomito, dobrá smečka! big_smile

To by bylo prohnaných kočiček a rozprášených vrabčích hejn big_smile

Judyno, dumbomlol

Upravil(a) vrabčák (24. 10. 2020 22:22)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1808 26. 10. 2020 15:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Palomita napsal(a):

Tak štěně už je doma.. nakonec to muž nevydržel a dovezl jedno už dnes. Zase něco jiného a nového, tak hurá do akce smile

tummenupp hjarta


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1809 26. 10. 2020 15:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Palomita napsal(a):

Jo, úplně jsem si vzpomněla na Divou Báru na začátku. Když se rozhodla, jednoduše se zapřela a já jela jak namydlenej blesk. V životě jsem nezažila psa s takovou silou. Stála jsem pevně zapřená a pořád jsme se pohybovaly.. Chodila jsem ven v hodiny, kdy byla minimální šance, že někoho nebo něco potkáme.. měli jsme na výběr mezi pejskaři a srnkami, které se nám pasou na louce pod okny.. Pravda, že smysly se mi vytříbily dokonale, reaguju na sebemenší šustnutí a ostřížím zrakem neustále skenuju okolí na případné podněty big_smile

Ja som kamoškinu akčnú vlčiačku venčievala s vodítkom omotaným okolo pása. cool lol Som takej povedzme sošnej postavy a dos kilogramovej, takže si to nakoniec vždy rozmyslela... ale viacerí ma varovali, že to vôbec nie je dobrý nápad. rodna Mne fungoval...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1810 26. 10. 2020 16:07

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Selima napsal(a):

Ja som kamoškinu akčnú vlčiačku venčievala s vodítkom omotaným okolo pása. cool lol Som takej povedzme sošnej postavy a dos kilogramovej, takže si to nakoniec vždy rozmyslela... ale viacerí ma varovali, že to vôbec nie je dobrý nápad. rodna Mne fungoval...

Seli, věř, že mě utáhnout není taky žádný lehký úkol. Šla si jednoduše za svým bez ohledu na konec vodítka big_smile Měla jsem spálené ruce,  šest měsíců se mi dávaly dohromady pohmožděné palce. Jakože fakt to na začátku nebyla vůbec žádná sranda, ale zase mě těší, že se nám s ní povedl velký kus práce a uznávají to i lidi kolem, že ta proměna byla veliká. Ale srdci neporučíš a to její volalo hlasitě a velmi intenzivně smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1811 26. 10. 2020 17:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Tomu rozumiem, ja som mala z útulku kokricu, ktorá sa u nás teda dos hodne zmenila, odviedli sme na nej kus práce - ale z času a čas sa v nej prebudil lovec, a to sme teda tiež mohli robi, čo sme chceli big_smile Mohli ma unies, okradnú, znásilni, zabi - vtedy nevnímala, bola v tranze. Bála som sa o ňu (ani sídlisko nie je najbezpečnejšie miesto pre psa v amoku), ale nedalo sa nič robi.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1812 13. 11. 2020 14:55

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Mladý otec s kočárkem, před ním malý kluk na kole. Nezvládl jízdu, upadl na zem a začal vřískat. Otec k němu v klidu dojel a řekl: To neřeš, taky jsem padal... normálně kluka minul a pokračoval v cestě big_smile Kluk fakt ztichl, pokoušel se znovu nasednout a pak zase kličkovaně jel big_smile


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#1813 13. 11. 2020 18:37

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

tummenupp  big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1814 14. 11. 2020 12:25

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Irma napsal(a):

Mladý otec s kočárkem, před ním malý kluk na kole. Nezvládl jízdu, upadl na zem a začal vřískat. Otec k němu v klidu dojel a řekl: To neřeš, taky jsem padal... normálně kluka minul a pokračoval v cestě big_smile Kluk fakt ztichl, pokoušel se znovu nasednout a pak zase kličkovaně jel big_smile

Ideální stav tummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1815 14. 11. 2020 12:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Irma napsal(a):

Mladý otec s kočárkem, před ním malý kluk na kole. Nezvládl jízdu, upadl na zem a začal vřískat. Otec k němu v klidu dojel a řekl: To neřeš, taky jsem padal... normálně kluka minul a pokračoval v cestě big_smile Kluk fakt ztichl, pokoušel se znovu nasednout a pak zase kličkovaně jel big_smile

Paráda... tummenupp


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1816 14. 11. 2020 19:28

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

sova


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1817 14. 11. 2020 19:53

Cesta relax
♥------
Místo: Ostrava
Registrovaný: 5. 9. 2019
Příspěvky: 13
Web

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Děti

Není tady

 

#1818 23. 11. 2020 19:29

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

V tramvaji, holčička chtěla klečet na sedadle a koukat z okna. Maminka jí vyzula boty, holčička si sáhla na nohu a s nechápavým výrazem řekla: já mám počulaný ponosky. Matka ji chlácholila: Ale né, Anetko, ty nejsou počuraný, ty jsou jen zpocený big_smile


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#1819 23. 11. 2020 20:30

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Měla jsi jí taktně upozornit, a jí příště radši nezouvá, kdo v tom má potom sedět big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1820 23. 11. 2020 20:51

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Irma napsal(a):

V tramvaji, holčička chtěla klečet na sedadle a koukat z okna. Maminka jí vyzula boty, holčička si sáhla na nohu a s nechápavým výrazem řekla: já mám počulaný ponosky. Matka ji chlácholila: Ale né, Anetko, ty nejsou počuraný, ty jsou jen zpocený big_smile

lol


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1821 23. 11. 2020 21:40

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Mně dnes rozesmálo mnoho věcí. Nestačím to napsat, ale toho, co píšete, si cením. Rozesmává mě to stejně, jako bych to sama zažila. stolt


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1822 24. 11. 2020 13:31

LindaL.
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 9. 2020
Příspěvky: 456

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Rozesmálo mne tohle, viz odkaz. Jen jestli ten jelen ví, že má tu zbraň odevzdat. (Jinak je mi ho líto, že se s ní musí tahat).
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/jel … l-40343128

Není tady

 

#1823 24. 11. 2020 14:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

big_smile a situácia sa nám máličko otočila....


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1824 24. 11. 2020 14:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Pár hlodov česko-slovenských vnučiek mojej švagrinej (od dcéry z prvého manželstva): "čáry-máry šuk!" Potom kríženec slovenčiny a a češtiny výsledok je kúzelný patvar: "Mně se to píčí...." A potom vyslovene niečo odpočuté, zrejme od ocka: "Viki, to mᚠnový ruksačik? Je krásny!" (Zamračená Viktorka): "Jo, novej. Těžkej jak p.i.č.us!"


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1825 24. 11. 2020 15:15

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes rozesmálo?? II.

Krásný lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů