Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1201 29. 10. 2020 10:48

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Já jsem jednou "šarkana" pro děti šila aj z látek, jen základ byl "kříž" ze dřeva, který jsme ovázaly nitěma… Pouštěli jsme ho s nějakým klukem odvedle, kterého děcka znaly z ulice. On to, co se týkalo pouštění, dotáhl mechanicky do dokonalosti...
To bylo radosti na starém Brnečku! tongue

No, nepatřilo by tohle všecko spíš na to téma Hračky, kam chtěla nějaká blbka házet reklamu??? kapitulation


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1202 29. 10. 2020 12:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

Asi ani nie wink - hravos aj po odchode manžela určite patrí sem... stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1203 29. 10. 2020 20:38

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Odchod manžela po 21 letech

rina napsal(a):

Viděly. Fandily nám.
Teda ty cizí...

Myslela jsem likvidaci sáněk.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1204 29. 10. 2020 20:44

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Odchod manžela po 21 letech

Selima napsal(a):

Dík za pripomenutie šarkana wink - pôjdem kúpi, alebo si vyrobím a skúsim púša... Sánkovanie praktikujem, ak je sneh - čo je okolo mňa v posledných rokoch problém. Ale zasa, ak má Lenna pravdu a bude tuhá zima skurt , tak možno naň dôjde...

Současné zimy už zdaleka nejsou, co bývaly... Hlavně lituju děti, že se nemůžou pořádně vydovádět na sněhu. grater
Jo, hodně silné mrazy občas přijdou, ale opravdu jen holomrazy... sad


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1205 31. 10. 2020 21:58

hell-en
♥♥-----
Registrovaný: 6. 10. 2020
Příspěvky: 27

Re: Odchod manžela po 21 letech

Dneska, když manžel odjížděl, jsem poprvé nebrečela. Nevím, jestli je to nějaký pokrok, ale mám ze sebe docela dobrý pocit. Čtu hodně Casanovu a snažím se to nějak si urovnat.

Není tady

 

#1206 1. 11. 2020 7:47

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

hell-en napsal(a):

Dneska, když manžel odjížděl, jsem poprvé nebrečela. Nevím, jestli je to nějaký pokrok, ale mám ze sebe docela dobrý pocit. Čtu hodně Casanovu a snažím se to nějak si urovnat.

Perfektní. Jsi šikulka a bojovnice. Zvládneš to. tummenupp

Upravil(a) cibule (1. 11. 2020 7:49)

Není tady

 

#1207 1. 11. 2020 8:41

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Odchod manžela po 21 letech

hell-en napsal(a):

Dneska, když manžel odjížděl, jsem poprvé nebrečela. Nevím, jestli je to nějaký pokrok, ale mám ze sebe docela dobrý pocit. Čtu hodně Casanovu a snažím se to nějak si urovnat.

On je výborný, hodně pomůže tummenupp  Držím pěsti a věř, že to bude dobré, den ode dne lepší a lepší pussa


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1208 1. 11. 2020 9:16

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

LENNNA napsal(a):

hell-en napsal(a):

Dneska, když manžel odjížděl, jsem poprvé nebrečela. Nevím, jestli je to nějaký pokrok, ale mám ze sebe docela dobrý pocit. Čtu hodně Casanovu a snažím se to nějak si urovnat.

On je výborný, hodně pomůže tummenupp  Držím pěsti a věř, že to bude dobré, den ode dne lepší a lepší pussa

Ano, přesně tak. Každý den to je a bude lepší a lepší.smile

Není tady

 

#1209 1. 11. 2020 12:36

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Odchod manžela po 21 letech

LENNNA napsal(a):

hell-en napsal(a):

Dneska, když manžel odjížděl, jsem poprvé nebrečela. Nevím, jestli je to nějaký pokrok, ale mám ze sebe docela dobrý pocit. Čtu hodně Casanovu a snažím se to nějak si urovnat.

On je výborný, hodně pomůže tummenupp  Držím pěsti a věř, že to bude dobré, den ode dne lepší a lepší pussa

Zrovna dneska mluvil Casanova o rozchodech,posloucham ho kazdou nedeli v zivem vysilani. hjarta


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#1210 1. 11. 2020 12:47

hell-en
♥♥-----
Registrovaný: 6. 10. 2020
Příspěvky: 27

Re: Odchod manžela po 21 letech

eremuruss napsal(a):

Zrovna dneska mluvil Casanova o rozchodech,posloucham ho kazdou nedeli v zivem vysilani. hjarta

Já vím, také jsem poslouchala. Předposlední dotaz byl můj... už se těším, až mi přijde ten vánoční speciál. Teď čtu knížku 12 srdcí a mám doma ještě Čtyři prány štěstí a 100 nejkratších cest k tobě.. čtu pomalu a to, co se mě dotýká, si vypisuju na velký papír barevnými pastelkami, abych to měla na očích. Docela to zabere čas, ale myslím, že smysluplně. Mám pocit, že mě to trochu začíná dostávat ze spirály sebeobviňování, sebelítosti a pošlapaného sebevědomí, že mi jeho slova přinášejí jiný náhled na celou situaci, že se nemotám tolik v kruhu. Sice pořád pláču, ale už ne celý a každý den. Je to čerstvé, ale snad vidím v dálce světýlko, nebo aspoň záblesk.

Není tady

 

#1211 1. 11. 2020 13:06

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Odchod manžela po 21 letech

Hell-en, mám radost, že jsi pokročila tím správným směrem. big_smile Moooooooooooooooccc ti držím palce! pussa


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1212 1. 11. 2020 14:28

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Hell, také gratuluju k posunu správným směrem.
Asi je ten Casanova opravdu dobrý, to už psaly holky dříve. Já ne něj mrkla, ale jen tak letmo a asi jak tyhle věci neřeším, tak mi to nic neříká. Ale pravda je, že když někdo takový příjde do cesty v pravý čas, tak to je velká pomoc.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1213 1. 11. 2020 17:44

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Hell-en,
taky se moc ráda připojuji k holkám k ocenění tebe. Mám velkou radost ze tvých pokroků, z toho, že bojuješ, nevzdávᚠto a stejně tak i já si myslím, že jsi vykročila dobrým směrem. Jsi skoro ještě na začátku, takže si nevyčítej občasná škobrtnutí, protože i to je vývoj, ale je potřeba v těch lítostech nezůstat dlouho. Ale cítím ze tvých zpráv vývoj a to je dobře. Myslím, že děláš, co můžeš a že to velmi dobře zvládneš.
A Petr mi tak moc pomohl. Když mi bylo nejhůř, tak jsem ho poslouchala úplně do blba a jeho podcasty jsem měla v mobilu i notebooku. I ty lístečky všude v bytě mi pomohly, protože jsem viděla, že dělám maximum pro to se z toho dostat. A slibuji ti, že ta velká bolest, kterou teď máš, se bude opravdu časem zmenšovat a že je jen dočasná. Postupně se vrátíš zpátky do života a budeš si ho zase užívat. A určitě se časem najde i muž, který tě ocení víc než ten, který tě opustil. Uvidíš. hjarta

Není tady

 

#1214 1. 11. 2020 18:26

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Odchod manžela po 21 letech

eremuruss napsal(a):

LENNNA napsal(a):

hell-en napsal(a):

Dneska, když manžel odjížděl, jsem poprvé nebrečela. Nevím, jestli je to nějaký pokrok, ale mám ze sebe docela dobrý pocit. Čtu hodně Casanovu a snažím se to nějak si urovnat.

On je výborný, hodně pomůže tummenupp  Držím pěsti a věř, že to bude dobré, den ode dne lepší a lepší pussa

Zrovna dneska mluvil Casanova o rozchodech,posloucham ho kazdou nedeli v zivem vysilani. hjarta

Dnes jsem nestihla, jela jsem pryč, ale jinak také téměř každou neděli poslouchám. Je skvělý hjarta


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1215 1. 11. 2020 21:56

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Odchod manžela po 21 letech

LENNNA napsal(a):

eremuruss napsal(a):

LENNNA napsal(a):


On je výborný, hodně pomůže tummenupp  Držím pěsti a věř, že to bude dobré, den ode dne lepší a lepší pussa

Zrovna dneska mluvil Casanova o rozchodech,posloucham ho kazdou nedeli v zivem vysilani. hjarta

Dnes jsem nestihla, jela jsem pryč, ale jinak také téměř každou neděli poslouchám. Je skvělý hjarta

Když nestihneš živé vysílání, můžeš si toto vysílání poslechnout ze záznamu i později stolt Také poslouchám a je opravdu skvělý hjarta


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#1216 2. 11. 2020 6:17

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Díky této zkušenosti se ze mne stává úplně jiný člověk. Dneska ráno jsem si zaskákala v koupelně radostí. Povedl se mi totiž u mne nečekaný výkon. Podařilo se mi opravit protékající záchod. Jupííííí. Naštěstí to šlo snadno, ale už tak to byl pro mne výkon. Mne snad ty manuální technické práce ještě postupně začnou bavit... big_smile

Upravil(a) cibule (2. 11. 2020 6:19)

Není tady

 

#1217 2. 11. 2020 8:00

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

tyjo, cibule, super!! klobouček wink Asi si řeknu o rady, protože chlap sice slíbil, že to spraví, ale přece mu to nebudu připomínat každý rok big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1218 2. 11. 2020 10:34

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Taky mi protéká smile. Ale já to spravila jen tak provizorně, než si budu moct pozvat znáného instalatéra. Vím od něj, že tu bude chtít nový "napoušák" nebo co...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1219 2. 11. 2020 11:57

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Odchod manžela po 21 letech

toto moc potěší............a dodá sebevědomí

já si tak naštípala špalky do krbu, akorát jsem si musela vybírat dobu, kdy nebudou chodit výletníci........mají řeči, jako, že ..............a co dělá manžel a tak
odpovídám, že žehlí

Není tady

 

#1220 2. 11. 2020 12:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

big_smile tummenupp


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1221 2. 11. 2020 14:18

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

vera napsal(a):

toto moc potěší............a dodá sebevědomí

já si tak naštípala špalky do krbu, akorát jsem si musela vybírat dobu, kdy nebudou chodit výletníci........mají řeči, jako, že ..............a co dělá manžel a tak
odpovídám, že žehlí

Vědí oni CO?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1222 2. 11. 2020 19:18

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

vera napsal(a):

toto moc potěší............a dodá sebevědomí

já si tak naštípala špalky do krbu, akorát jsem si musela vybírat dobu, kdy nebudou chodit výletníci........mají řeči, jako, že ..............a co dělá manžel a tak
odpovídám, že žehlí

godliketummenupp
To jsi mě pobavila. big_smile

Není tady

 

#1223 2. 11. 2020 19:24

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

S

Judyna napsal(a):

Taky mi protéká smile. Ale já to spravila jen tak provizorně, než si budu moct pozvat znáného instalatéra. Vím od něj, že tu bude chtít nový "napoušák" nebo co...

No tak musím přiznat, že jako od profesionála to opravené není a myslím, že mě ten plovák taky bude časem čekat, ale už vím, kde zavřu vodu a jak a dokážu si to rozšroubovat, takže ho pak vezmu sebou do obchodu a jak blbec řeknu - toto potřebuji nové.... va rodna
A za každou takovou cennou zkušenost, která nedopadne špatně, jsem vděčná a mám z toho velkou radost. wink

Upravil(a) cibule (2. 11. 2020 19:36)

Není tady

 

#1224 2. 11. 2020 19:46

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

... ale už vím, kde zavřu vodu a jak a dokážu si to rozšroubovat, takže ho pak vezmu sebou do obchodu a jak blbec řeknu - toto potřebuji nové.... va rodna
A za každou takovou cennou zkušenost, která nedopadne špatně, jsem vděčná a mám z toho velkou radost. wink

To znám už mnoho let. gloria
I z mých 4 manželství, kdy ani jeden z "chlapů" se o to nezajímal... grater


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1225 9. 11. 2020 6:36

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Doufám, že teď potěším ty ženy, které jsou na začátku a propadají beznaději, co bude dál a že nebudou nikdy šastné, zatímco ten lump žije v ráji a má se jen dobře. Nebo jim tím aspoň pošlu trochu energie... hjarta

Za sebe můžu s jistotou napsat, že boží mlýny melou.
Jak už víte, tak po ničem kolem manžela nepátrám a snažím se ty dveře, co nás spojovaly, důkladně zavřít, co nejdříve to půjde. Doufám, že je časem i zamknu. Předpokládám, že po rozvodu.
Teď ale byl manžel viděn spolu se svojí novou přítelkyní čirou náhodou v jednom obchodě při nákupu. No, a paní už nevypadala nijak radostně. Spíše naopak. Tvářila se dost nakvašeně a jiskra v oku už pohasla.

To já si teď naopak užívám darů života, které mi přináší. A vypadá to, že se možná časem u mne otevřou jiné dveře, na které někdo zatím velmi nesměle klepe. rodna

Upravil(a) cibule (9. 11. 2020 8:53)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů