Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1176 22. 10. 2020 6:34

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

eremuruss napsal(a):

hell-en napsal(a):

hell,hlavne se neupinej k tomu,ze ,ze tvuj manzel bude fungovat jako otec.Doporucuju precist si knuhu od Petra Casanova -ctyri prany stesti.Tam jsem nalezla spoustu odpovedi na otazky co jsem potrebovala vedet ve svem zivote.

Jenže mně už nic jiného nezůstalo, než malá v břiše a vidina alespoň trochu normálně fungující rodiny.. pro co jiného mám žít, fungovat? To je jediné, co mě drží nad vodou, proč dýchám, proč se snažím dál v dobrém vycházet s manželem, proč se držím, abych nezahořkla, abych nespálila mosty, abych si nemusela říkat, že můj dosavadní život byl k ničemu, špatný a zbytečný... Abych neměla pocit, že jsem totální troska, že vlastně už nejsem žena, když mě muž vyměnil a trvalo mu to pouze 2 týdny, nebo že jsem tak špatná a zbytečná.

Presne takto se obvinuji zeny,ze nestoji za nic,kdyz je chlap opustil,take jsem to tak mela,uplne srazene sebevedomi,manzel ze me udelal uplnou nulu.Hodne odpovedi me na toto vsechno dal Petr Casanova,skoda jen,ze jsem nemela sanci si ho poslechnout pred 25 lety.

Také jsem to tam měla, sebevědomí v háji a valstně celý dosavadní vybudovaný život v háji. Jen v jednom to mám jinak. Stále více si uvědomuji, že jsem to byla já, kdo si nechal to sebevědomí srazit a s ním to u mne nemá moc společného. A začínám mít stále více pocit, že je mi teď lépe než ve vztahu, který byl úplně vyhořelý.
Bude to znít asi divně, ale přestává mi samota vadit a docela se těším domů na ten klid a pohodu. A svobodu.
Ano, samozřejmě že je ještě hodně situací, před kterými když stojím poprvé, tak je to fuška a často to ještě obrečím, ale to, co už se stává zase rutinou, je mnohokrát pak už snažší, než když se to musí řešit s ohledem na druhého.

Není tady

 

#1177 22. 10. 2020 6:41

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

hell-en napsal(a):

Hell,ted te docitam a je strasne smutne co se te stalo.Prosim,drz se kvuli male,ta vnima tve pocity i kdyz je jeste v brise,A zadny chlap,opravdu zadny nestoji za ten stres.Soustred se jen na svou holcicku.....Lennna to pise velmi vystizne,neobvinuj tu zenu,ale obvinuj sveho muze jak prasacky se k tobe zachoval,co vsechno jste si prozili,nez jste dosli k vytouzenemu diteti a on zbabele utekl.Neboj,bozi mlyny spolehlive funguji.U meho byvaleho muze,ktery opustil dve male deti fungujou fakt festovne.Nekdy je me ho fakt lito,ale vzpomenu si na to spatne co nam udelal a spolehlive funguje zahnat tu litost.Moc prosim drz se,kvuli te vytouzene holcicce.

Věř, že se snažím. Je to to jediné, co mě momentálně drží nad vodou. Já jen doufám, že se tentokrát narodí v pořádku, protože jestli mi nezůstane ani maličká, tak už fakt nevím... Manžel nerad mluví o svých pocitech, takže já vlastně ani nevím, jak to vnímá. Pomáhá mi, to zase nemůžu říct. Ale jestli má nějaké výčitky, to netuším. A jestli je bude mít v budoucnu, to nikdo neví a nejsem si jistá, jestli by mi je přiznal. Boží mlýny snad melou a já tím pádem asi byla v minulém životě masový vrah, když během posledních dvou let ztrácím druhého milovaného člověka. Je mi moc smutno.

To víš, že se narodí v pořádku a bude to tak, jak píšou holky - zaměstná tě na dlouhou dobu a budete spolu silná dvojka. A kdo ví, jak to dopadne nakonec u tvého manžela....

Není tady

 

#1178 22. 10. 2020 7:12

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule, ty jsi bojovnice!! styrka a jsem moc, moc, moc ráda, že se ti daří storstark pussa


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1179 22. 10. 2020 8:16

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Odchod manžela po 21 letech

teda cibule smekám..............

a je moc dobře, že se tady vypovídáte-vybrečíte....................zároveň jedna druhou podporujete, inspirujete........a ten vᚠboj je mnohem snazší.............

a třeba na konci té cesty objevíte..............že to tak mělo být
a jak je vám dobře
holky, jen tak dál...............jste velké šikulky

Není tady

 

#1180 22. 10. 2020 10:53

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

eremuruss napsal(a):

hell-en napsal(a):


Jenže mně už nic jiného nezůstalo, než malá v břiše a vidina alespoň trochu normálně fungující rodiny.. pro co jiného mám žít, fungovat? To je jediné, co mě drží nad vodou, proč dýchám, proč se snažím dál v dobrém vycházet s manželem, proč se držím, abych nezahořkla, abych nespálila mosty, abych si nemusela říkat, že můj dosavadní život byl k ničemu, špatný a zbytečný... Abych neměla pocit, že jsem totální troska, že vlastně už nejsem žena, když mě muž vyměnil a trvalo mu to pouze 2 týdny, nebo že jsem tak špatná a zbytečná.

Presne takto se obvinuji zeny,ze nestoji za nic,kdyz je chlap opustil,take jsem to tak mela,uplne srazene sebevedomi,manzel ze me udelal uplnou nulu.Hodne odpovedi me na toto vsechno dal Petr Casanova,skoda jen,ze jsem nemela sanci si ho poslechnout pred 25 lety.

Také jsem to tam měla, sebevědomí v háji a valstně celý dosavadní vybudovaný život v háji. Jen v jednom to mám jinak. Stále více si uvědomuji, že jsem to byla já, kdo si nechal to sebevědomí srazit a s ním to u mne nemá moc společného. A začínám mít stále více pocit, že je mi teď lépe než ve vztahu, který byl úplně vyhořelý.
Bude to znít asi divně, ale přestává mi samota vadit a docela se těším domů na ten klid a pohodu. A svobodu.

Ano, samozřejmě že je ještě hodně situací, před kterými když stojím poprvé, tak je to fuška a často to ještě obrečím, ale to, co už se stává zase rutinou, je mnohokrát pak už snažší, než když se to musí řešit s ohledem na druhého.

Ad. tučné - je to tak tummenupp  A věřím, že k tomuto bodu nejspíše dospěje i hell-en, chce to jen čas.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1181 22. 10. 2020 10:55

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Odchod manžela po 21 letech

eremuruss napsal(a):

hell-en napsal(a):

hell,hlavne se neupinej k tomu,ze ,ze tvuj manzel bude fungovat jako otec.Doporucuju precist si knuhu od Petra Casanova -ctyri prany stesti.Tam jsem nalezla spoustu odpovedi na otazky co jsem potrebovala vedet ve svem zivote.

Jenže mně už nic jiného nezůstalo, než malá v břiše a vidina alespoň trochu normálně fungující rodiny.. pro co jiného mám žít, fungovat? To je jediné, co mě drží nad vodou, proč dýchám, proč se snažím dál v dobrém vycházet s manželem, proč se držím, abych nezahořkla, abych nespálila mosty, abych si nemusela říkat, že můj dosavadní život byl k ničemu, špatný a zbytečný... Abych neměla pocit, že jsem totální troska, že vlastně už nejsem žena, když mě muž vyměnil a trvalo mu to pouze 2 týdny, nebo že jsem tak špatná a zbytečná.

Presne takto se obvinuji zeny,ze nestoji za nic,kdyz je chlap opustil,take jsem to tak mela,uplne srazene sebevedomi,manzel ze me udelal uplnou nulu.Hodne odpovedi me na toto vsechno dal Petr Casanova,skoda jen,ze jsem nemela sanci si ho poslechnout pred 25 lety.

Ano, opravdu hodně pomůže. Moc ho hell-en doporučuji. Nejen knihy, ale i videa u něj na stránce, má tam na toto téma hodně videí.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1182 22. 10. 2020 10:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Lenno, co autoškola?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1183 22. 10. 2020 12:09

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Vzpomněla jsem si na jednu situaci, která mi teď odpadla. Je to domluva, co se bude dělat o víkendu.
Asi to známe všechny podobně... wink

Manžel leží u televize a něco sleduje. Dává tím najevo, že je "příjem informací v tuto chvíli vypnutý".
Přijde k němu žena a ptá se: "Co budeme dělat v sobotu? Má být hezky, tak bychom mohli někam vyrazit. Tedy pokud by se ti chtělo a nemᚠnějaký jiný program..."
Manžel na to: "Mmmmhhhheemhhh."
Žena: "? Mᚠněco jiného? Nebo se ti nechce?"
Manžel: "Hmmmmmmeeee."
Žena: "No, jestli se ti nechce, tak se nic neděje. Byl to jenom návrh."
Manžel: "Jsi hluchá nebo co? Kolikrát ti mám ještě opakovat, že JO!"    big_smile

Tím nechci nijak degradovat muže. Píšu to jen pro pobavení, jak jsme jiní. Muži a ženy. rodna

Není tady

 

#1184 22. 10. 2020 21:55

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Vzpomněla jsem si na jednu situaci, která mi teď odpadla. Je to domluva, co se bude dělat o víkendu.
Asi to známe všechny podobně... wink

Manžel leží u televize a něco sleduje. Dává tím najevo, že je "příjem informací v tuto chvíli vypnutý".
Přijde k němu žena a ptá se: "Co budeme dělat v sobotu? Má být hezky, tak bychom mohli někam vyrazit. Tedy pokud by se ti chtělo a nemᚠnějaký jiný program..."
Manžel na to: "Mmmmhhhheemhhh."
Žena: "? Mᚠněco jiného? Nebo se ti nechce?"
Manžel: "Hmmmmmmeeee."
Žena: "No, jestli se ti nechce, tak se nic neděje. Byl to jenom návrh."
Manžel: "Jsi hluchá nebo co? Kolikrát ti mám ještě opakovat, že JO!"    big_smile

Tím nechci nijak degradovat muže. Píšu to jen pro pobavení, jak jsme jiní. Muži a ženy. rodna

Teď jsi mě pobavila big_smile To u nás manžel chce často a rád chodit na různé výlety, ovšem ty destinace už nejsou tak populární. Vzpomínám, jak děti měly ve škole za úkol nakreslit pohlednici z prázdnin. No nᚠsyn dal tu jedinou, na kterou si vzpomněl. Představte si prudký svah plný šutrů a zahalený v mlze. Jediné, co bylo vidět byly dvě olezlé a vypelichané borovice.. Učitelka mi to pak ukazovala, jakože co to má být?? Půlka čtvrtky na koso byla šedá, pár náznaků kamenů, na vrchu svahu ty dvě borovice a pozadí modré. Říkám, jéééé, to je tohleto, no buď ráda, že mᚠmodré nebe, tam je většinou mlha. A ona, že kluk to chtěl mít celé šedé, ale přesvědčila ho, a dá aspoň modrou oblohu. Nakonec jsem musela ukázat fotku a protože výkres docela věrně v rámci možností (nebe opravdu neodpovídalo) kopíroval naše výletní místo, dostal za jedna lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1185 22. 10. 2020 21:59

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Odchod manžela po 21 letech

tummenupp  big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1186 23. 10. 2020 6:29

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Palomita napsal(a):

cibule napsal(a):

Vzpomněla jsem si na jednu situaci, která mi teď odpadla. Je to domluva, co se bude dělat o víkendu.
Asi to známe všechny podobně... wink

Manžel leží u televize a něco sleduje. Dává tím najevo, že je "příjem informací v tuto chvíli vypnutý".
Přijde k němu žena a ptá se: "Co budeme dělat v sobotu? Má být hezky, tak bychom mohli někam vyrazit. Tedy pokud by se ti chtělo a nemᚠnějaký jiný program..."
Manžel na to: "Mmmmhhhheemhhh."
Žena: "? Mᚠněco jiného? Nebo se ti nechce?"
Manžel: "Hmmmmmmeeee."
Žena: "No, jestli se ti nechce, tak se nic neděje. Byl to jenom návrh."
Manžel: "Jsi hluchá nebo co? Kolikrát ti mám ještě opakovat, že JO!"    big_smile

Tím nechci nijak degradovat muže. Píšu to jen pro pobavení, jak jsme jiní. Muži a ženy. rodna

Teď jsi mě pobavila big_smile To u nás manžel chce často a rád chodit na různé výlety, ovšem ty destinace už nejsou tak populární. Vzpomínám, jak děti měly ve škole za úkol nakreslit pohlednici z prázdnin. No nᚠsyn dal tu jedinou, na kterou si vzpomněl. Představte si prudký svah plný šutrů a zahalený v mlze. Jediné, co bylo vidět byly dvě olezlé a vypelichané borovice.. Učitelka mi to pak ukazovala, jakože co to má být?? Půlka čtvrtky na koso byla šedá, pár náznaků kamenů, na vrchu svahu ty dvě borovice a pozadí modré. Říkám, jéééé, to je tohleto, no buď ráda, že mᚠmodré nebe, tam je většinou mlha. A ona, že kluk to chtěl mít celé šedé, ale přesvědčila ho, a dá aspoň modrou oblohu. Nakonec jsem musela ukázat fotku a protože výkres docela věrně v rámci možností (nebe opravdu neodpovídalo) kopíroval naše výletní místo, dostal za jedna lol

lollolgodlike

Není tady

 

#1187 23. 10. 2020 9:53

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

Lenno, co autoškola?

Táhne se to strašně. Nejezdila jsem téměř 1,5 měsíce - měl dovolenou. Pak 2 jízdy. Teď jsem tento týden vynechala zase já, mám nějakou virózu, tak v současné situaci nechci raději riskovat a jít mezi lidi a nakazit je. Tak se to táhne a táhne hmm


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1188 23. 10. 2020 11:02

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

To je fakt naprd.
A jsi zdravá.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1189 26. 10. 2020 23:35

Viara
♥------
Registrovaný: 26. 10. 2020
Příspěvky: 6

Re: Odchod manžela po 21 letech

Ahoj, jsem tu nová a hledala jsem původně úplně jiné téma.
Ráda bych vás všechny, co jste si odtrpěly rozchod, nějak povzbudila, ale - možná je to noční hodinou - nenapadá mě nic. Rozvedla jsem se dávno, před 12 lety. A měla jsem po rozvodu pár vztahů. Ale dodnes se mi zdává o manželovi. Vnitřně to nezpracuji asi nikdy, i když normálně funguji a směju se, ale rozvod mě mrzí a mít možnost vrátit čas, znovu bych to neudělala.
Jediné, co mě utěšuje v té duševní bolesti, je to, že se mu snad s tou jeho vysněnou ženou žije hezky (jisté indicie tomu napovídají). Zaslouží si to, protože byl hodný. Já jsem pro sebe žádného dobrého chlápka už nepotkala a už ani potkat nechci. Nemám už sílu. Nezvyknu si na zlozvyky jiných. Za pár let už půjdu do důchodu a otravuje mě, jak si každý chlap prosazuje to svoje. 
Přeji vám všem, a to zvládnete.

Není tady

 

#1190 27. 10. 2020 18:17

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Viara napsal(a):

Ahoj, jsem tu nová a hledala jsem původně úplně jiné téma.
Ráda bych vás všechny, co jste si odtrpěly rozchod, nějak povzbudila, ale - možná je to noční hodinou - nenapadá mě nic. Rozvedla jsem se dávno, před 12 lety. A měla jsem po rozvodu pár vztahů. Ale dodnes se mi zdává o manželovi. Vnitřně to nezpracuji asi nikdy, i když normálně funguji a směju se, ale rozvod mě mrzí a mít možnost vrátit čas, znovu bych to neudělala.
Jediné, co mě utěšuje v té duševní bolesti, je to, že se mu snad s tou jeho vysněnou ženou žije hezky (jisté indicie tomu napovídají). Zaslouží si to, protože byl hodný. Já jsem pro sebe žádného dobrého chlápka už nepotkala a už ani potkat nechci. Nemám už sílu. Nezvyknu si na zlozvyky jiných. Za pár let už půjdu do důchodu a otravuje mě, jak si každý chlap prosazuje to svoje. 
Přeji vám všem, a to zvládnete.

Ahoj, děkuji za přání. Věřím, že to zvládneme. Chce to jen čas. A ten hraje naštěstí v nᚠprospěch. Za sebe se těším na to, že za pár let budu moct dát za pravdu několika ženám z této diskuze, a stejně jako ony budu děkovat vesmíru za to, že tahle životní výzva přišla.  smile
Začátek nebyl vůbec lehký, ale teď už mi tato zkušenost pomáhá ve vývoji sebe a uvědomění si, že dokážu být ve většině věcí samostatná. A taky mi to zvedá sebevědomí. rodna

Není tady

 

#1191 27. 10. 2020 19:06

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

...A to je moc důležité. Protože pak se můžeš svobodně rozhodnout, co dál. Uvědoměni si vlastní ceny Tě nenutí být na někom závislá.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1192 27. 10. 2020 21:15

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyno, jako v tvém podpisu - pod čarou. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1193 28. 10. 2020 7:06

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Máte naprostou pravdu. tummenupp
A ráda a upřímně můžu napsat, že teď prožívám jedno z nejlepších období svého života. A nejklidnější. big_smile
Dneska třeba půjdu pouštět na pole draka. Ano, i ve svém věku. Nezbláznila jsem se, ale chtěla jsem to už dlouho vyzkoušet. smile
Tedy pokud vydrží vitr....

Upravil(a) cibule (28. 10. 2020 7:09)

Není tady

 

#1194 28. 10. 2020 10:43

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

vrabčák napsal(a):

Judyno, jako v tvém podpisu - pod čarou. smile

Ano.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1195 28. 10. 2020 13:11

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Máte naprostou pravdu. tummenupp
A ráda a upřímně můžu napsat, že teď prožívám jedno z nejlepších období svého života. A nejklidnější. big_smile
Dneska třeba půjdu pouštět na pole draka. Ano, i ve svém věku. Nezbláznila jsem se, ale chtěla jsem to už dlouho vyzkoušet. smile
Tedy pokud vydrží vitr....

Cibulko, tummenupp

Taky jsem už jako dospělá pouštěla draka, s partou před mnoha roky. Hezky jsme se vyřádili, nikdo tam neměl děti. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1196 28. 10. 2020 17:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Máte naprostou pravdu. tummenupp
A ráda a upřímně můžu napsat, že teď prožívám jedno z nejlepších období svého života. A nejklidnější. big_smile
Dneska třeba půjdu pouštět na pole draka. Ano, i ve svém věku. Nezbláznila jsem se, ale chtěla jsem to už dlouho vyzkoušet. smile
Tedy pokud vydrží vitr....

tummenupp


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1197 28. 10. 2020 17:48

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

vrabčák napsal(a):

Taky jsem už jako dospělá pouštěla draka, s partou před mnoha roky. Hezky jsme se vyřádili, nikdo tam neměl děti. big_smile

Já s dalšíma dospělákama rozbila na sněhovém kopci sáňky. Taky bez dětí.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1198 28. 10. 2020 18:51

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Odchod manžela po 21 letech

No ještě že to žádné děti neviděly. dumbom


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1199 29. 10. 2020 8:37

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Viděly. Fandily nám.
Teda ty cizí...

Upravil(a) rina (29. 10. 2020 8:38)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1200 29. 10. 2020 9:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

Dík za pripomenutie šarkana wink - pôjdem kúpi, alebo si vyrobím a skúsim púša... Sánkovanie praktikujem, ak je sneh - čo je okolo mňa v posledných rokoch problém. Ale zasa, ak má Lenna pravdu a bude tuhá zima skurt , tak možno naň dôjde...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů