Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 9. 2020 12:26

Blossom opět s vámi
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 9. 2020
Příspěvky: 179

Blossom opět s vámi

Ahoj všem,
po letech odmlky jsem se rozhodla, že se na Babinet vrátím. Vzhledem k mé současné situaci mi bude lépe občas na diskusích s vámi a jedno téma zde chystám založit.
A jak šel a jde můj život? Jako na houpačce (jako snad u každého z nás) :-) Z pozice podnikatelky se zaměstnanci (z té doby mě pamatujete jako Blossom) jsem při skončení naší firmy (nᚠobor převálcovali cenami Číňané) onemocněla depresemi. Ty se mi bohužel od té doby již 4krát vrátily. :-( Nyní na své zdravotní problémy pobírám částečný invalidní důchod a donedávna jsem si přivydělávala ve svém malinkém živnostničení. To jsem musela přerušit, jelikož se teď takřka celodenně (i celonočně) starám o svého 84 letého tátu. Jelikož táta část dne proklimbá a já tak můžu být ty chvíle na netu, tak jsem se rozhodla zas sem vrátit. Jsem nyní po všech stránkách v pohodě, až na toho tátu.
Tak jsem zas ráda mezi vámi a dovolím se zeptat: Jak šel zatím život váš? Přijde mi, jako by naše životy byly námětem časosběrného dokumentu Heleny Třeštíkové - každý nᚠživot je zajímavý a plný nečekaných zvratů....

Není tady

 

#2 25. 9. 2020 14:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Blossom opět s vámi

Ahoj wink spä... U mňa nové všeličo a nič. Mala som búrlivé obdobie zmeny zamestnania - s pokusom o trochu iné uplatnenie, obdobím nezamestnanosti, potom instantnou rekvalifikáciou a teraz stabilizujúcim vyše rokom, s vyhliadkou na ďalšiu re- respektíve dokvalifikáciu. Súkromne tiež rôzne výkyvy, momentálne v takom zvláštnom limbe. Koníčky, priatelia, rodina - až na smr otca pred pol rokom - fajn. Pocit stabilizovanosti, "tichej radosti", príjemných očakávaní. A teda skoro neustálej prepracovanosti, to tiež roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 25. 9. 2020 14:54

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Blossom opět s vámi

Blossom, vítej zpět hjarta
Za sebe můžu říct, že život je těžký, někdy až příliš (sama jsem si opakovaně sáhla na samé dno), ale vždy se dá najít alespoň něco "malého krásného" každý den.

Není tady

 

#4 25. 9. 2020 16:07

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Blossom opět s vámi

Bloss.............ahoj
taky jsem se starala na stáří..............o matku, zemřela v 90 a poslední 2 roky byly děsivé, nakonec jsem ji musela dát do hospicu, kde do týdne zemřela, chodila jsem za ní každý den, jeden den jsem vynechala a v noci matka zamřela.......22. prosínce, letos to budou 2 roky.
Jinak stále cestuji,loni ještě v Himalájích.............. teď po vlastech českých, ve středu jsem byla na kole na Vysočině, mám 6 vnoučat, z toho 3 malé, tak těm se věnuji, těm starším peču buchty
jsem ráda, že jsi tu

Není tady

 

#5 25. 9. 2020 17:47

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Blossom opět s vámi

Ahoj Blossom, to je moc dobře, že ses vrátila. big_smile
Myslím, že jsi tu později byla pod jinou přezdívkou, ale nemůžu si na ni už delší dobu vzpomenout.
Nenapadá mě nic, co bych teď o sobě napsala...


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#6 26. 9. 2020 19:09

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Blossom opět s vámi

Ahoj Bloosom, mᚠza sebou teda pěkně těžké období. Tak snad bude líp. Držím moc palce a je dobře, že jsi zase tu.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7 4. 11. 2020 21:02

Horacio
♥------
Registrovaný: 4. 11. 2020
Příspěvky: 23

Re: Blossom opět s vámi

Když už je tady vlákno o návratu,snad mi Bloosom promine,že ho i já využiji.Také jsem se vrátil po několika letech,vidím tu spoustu známých nicků.Přeji Vám všem štěstí,co nejméně starostí a třikrát podtržené zdraví.Honza

Není tady

 

#8 4. 11. 2020 21:11

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Blossom opět s vámi

Za sebe děkuju a přeju totéž. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9 5. 11. 2020 13:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Blossom opět s vámi

Horacio, a Ty si bol vždy Horacio....? (teda, sorry, ale pamä už možno nemám najlepšiu... vek nepustí... kapitulation )


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#10 5. 11. 2020 15:33

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Blossom opět s vámi

Horacio v tv byl tuším někdo moc hodnej. Tenhle novej starej bude podobně...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#11 5. 11. 2020 15:37

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Blossom opět s vámi

Už vím. Horatio z Miami. Hodnej, zrzavej. 🥰


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#12 5. 11. 2020 16:49

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Blossom opět s vámi

Horacio napsal(a):

Když už je tady vlákno o návratu,snad mi Bloosom promine,že ho i já využiji.Také jsem se vrátil po několika letech,vidím tu spoustu známých nicků.Přeji Vám všem štěstí,co nejméně starostí a třikrát podtržené zdraví.Honza

Horacio, zdravím! Pod jakým nickem jsi sem chodil?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#13 5. 11. 2020 17:27

Horacio
♥------
Registrovaný: 4. 11. 2020
Příspěvky: 23

Re: Blossom opět s vámi

Selima napsal(a):

Horacio, a Ty si bol vždy Horacio....? (teda, sorry, ale pamä už možno nemám najlepšiu... vek nepustí... kapitulation )

Ano,Horacio.

Není tady

 

#14 5. 11. 2020 17:29

Horacio
♥------
Registrovaný: 4. 11. 2020
Příspěvky: 23

Re: Blossom opět s vámi

rina napsal(a):

Horacio v tv byl tuším někdo moc hodnej. Tenhle novej starej bude podobně...

Děkuju.par

Není tady

 

#15 5. 11. 2020 21:27

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Blossom opět s vámi

Ahoj Horacio, zdravím.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#16 6. 11. 2020 9:31

Horacio
♥------
Registrovaný: 4. 11. 2020
Příspěvky: 23

Re: Blossom opět s vámi

Judyna napsal(a):

Ahoj Horacio, zdravím.

Ahoj.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů