Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#4551 18. 9. 2020 15:55

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14653

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Určitě se to některým lidem podaří, ale moc jich asi nebude...  stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4552 18. 9. 2020 16:03

LindaL.
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 9. 2020
Příspěvky: 456

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Já si myslím, že jsem se z toho "dostala" také proto, že jsem odmala viděla, jak se otec chová a nelíbilo se mi to. Byl to cholerik, ubližoval lidem, neměla jsem ho ráda. Kdybych ho ráda měla a jeho chování omlouvala (nedejbože uznávala), asi bych byla stejná, jako on. Takže nevím - geny se popřít nedají, ale člověk může sám leccos změnit.

Není tady

 

#4553 18. 9. 2020 16:17

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Já jsem na to, co se mi v dětství na mých rodičích nelíbilo, přišla až po narození mých dětí.
Takže ano, vzorce z původní rodiny se odstraňují nesnadno, a mnohdy po několik generací.
Možné to je, myslím už ale dnes, že to dokáže jenom nějakej rebel, kterej se vzepře a řekne: "Takhle už ne!"


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4554 18. 9. 2020 16:20

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14653

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Lindo, něco mi to silně připomíná... sad
Odstrašující příklad občas funguje, to je naštěstí pravda. Hlavně, že sis vybrala tu správnou cestu. big_smile

Upravil(a) vrabčák (18. 9. 2020 16:22)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4555 18. 9. 2020 16:32

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Vrabčáku stolt
godlike


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4556 19. 9. 2020 10:04

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Co jsem dnes klikla na netu po čtení diskuse o nejnovějších opatřeních naší vlády.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4557 21. 9. 2020 8:30

LindaL.
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 9. 2020
Příspěvky: 456

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

vrabčák

Lindo, něco mi to silně připomíná.
Odstrašující příklad občas funguje, to je naštěstí pravda. Hlavně, že sis vybrala tu správnou cestu.


smile Také jsem ráda.

Upravil(a) LindaL. (21. 9. 2020 8:31)

Není tady

 

#4558 21. 9. 2020 18:22

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14653

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

tummenupp  big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4559 21. 9. 2020 19:12

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

"Slušnost byla Vojtěchova nevýhoda," řekl Babiš.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#4560 21. 9. 2020 23:53

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Co je/bude Prymulova výhoda?
Jeho "hvězdičky"?
Nebo "zásluhy" v HK?

Upravil(a) rina (22. 9. 2020 6:36)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4561 22. 9. 2020 0:01

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

A jo! Babiš to řekl...
Tak to bude směroplatné pro všechny tisíciionáře...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4562 26. 9. 2020 19:14

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Hrůza co se děje. Toto mají být ti neplnoletí bez rodičů, které bychom měli i my příjmout?
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop … y-40337498


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4563 26. 9. 2020 22:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Odkiaž si prišla na to, že to sú nejakí "prijatí neplnoletí", ktorých by ste mali prija aj vy...? va


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4564 27. 9. 2020 8:42

LindaL.
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 9. 2020
Příspěvky: 456

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna

Hrůza co se děje. Toto mají být ti neplnoletí bez rodičů, které bychom měli i my příjmout?


Kamarádka má ve Francii rodinu, nedávno ji byla navštívit. Vrátila se znechucená a částečně i vystrašená tím, co se tam děje. Její česko-francouzská rodina uvažuje o tom, že se přestěhuje do Česka. To, co nám povídala, se z našich médií nedozvíme, není to nic hezkého a je na nás, abychom nepřipustili, abychom šli ve "francouzských stopách".

Není tady

 

#4565 27. 9. 2020 9:17

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Selima napsal(a):

Odkiaž si prišla na to, že to sú nejakí "prijatí neplnoletí", ktorých by ste mali prija aj vy...? va

Píše se tam o mladících - 16 a 18 let. I my jsme měli přijmout neplnoleté "sirotky" myslím z Řecka.
Ty si myslíš, že ti mladíci, o kterých se píše v článku, jsou rodilí Francouzi?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4566 27. 9. 2020 10:44

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

Hrůza co se děje. Toto mají být ti neplnoletí bez rodičů, které bychom měli i my příjmout?
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop … y-40337498

Dost podobná situace asi bude v Německu, alespoň dle vyprávění, které slyším od kamarádky a rodiny. Napadení, útoků a znásilnění přibývá sad


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4567 27. 9. 2020 10:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Jo, asi jo. A o té Francii se už kdysi dávno - ještě před tím, než Německo začalo vítat zprchlíky, sama Merkelová vyjádřila, že tam se soužití různých kultur nezdařilo - byly tam tenkrát nějaké velké protesty.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4568 28. 9. 2020 17:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

Selima napsal(a):

Odkiaž si prišla na to, že to sú nejakí "prijatí neplnoletí", ktorých by ste mali prija aj vy...? va

Píše se tam o mladících - 16 a 18 let. I my jsme měli přijmout neplnoleté "sirotky" myslím z Řecka.
Ty si myslíš, že ti mladíci, o kterých se píše v článku, jsou rodilí Francouzi?

Netuším... ale ak to mali by cudzinci, zdá sa mi pravdepodobnejšie, že to sú potomkovia - 2. alebo 3. generácia - prisahovalcov z bývalých francúzskych kolónií, tí majú asi najväčšiu mieru frustrácie a myslím, že aj vysokú mieru kriminality. Ale keďže to nepíšu, tak fakt nikto nevieme...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4569 28. 9. 2020 17:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

Jo, asi jo. A o té Francii se už kdysi dávno - ještě před tím, než Německo začalo vítat zprchlíky, sama Merkelová vyjádřila, že tam se soužití různých kultur nezdařilo - byly tam tenkrát nějaké velké protesty.

Francia dopláca na svoju koloniálnu minulos - a Nemecko podža mňa na príliš plošné prijímanie balkánskych a tureckých gastarbeiterov, ktorí si potom priviedli rodiny, usadili sa... ale neasimilovali. (A Nemci ich prijali na práce, ktoré sa im vtedy nechcelo robi.) Dnešok je už len posledná kvapka, korene sú v minulosti, povedala by som.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4570 28. 9. 2020 17:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Selima napsal(a):

Judyna napsal(a):

Jo, asi jo. A o té Francii se už kdysi dávno - ještě před tím, než Německo začalo vítat zprchlíky, sama Merkelová vyjádřila, že tam se soužití různých kultur nezdařilo - byly tam tenkrát nějaké velké protesty.

Francia dopláca na svoju koloniálnu minulos - a Nemecko podža mňa na príliš plošné prijímanie balkánskych a tureckých gastarbeiterov, ktorí si potom priviedli rodiny, usadili sa... ale neasimilovali. (A Nemci ich prijali na práce, ktoré sa im vtedy nechcelo robi.) Dnešok je už len posledná kvapka, korene sú v minulosti, povedala by som.

Si nemyslím. Ve Francii ano, tam se staré spojilo s novým.
Ale samozřejmě nevím. A jsem ráda, že to tu není. I když - ta chuděra holka znásilněná tím uprchlíkem kdesi v poli by asi nesouhlasila...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4571 30. 9. 2020 19:18

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

Selima napsal(a):

Judyna napsal(a):

Jo, asi jo. A o té Francii se už kdysi dávno - ještě před tím, než Německo začalo vítat zprchlíky, sama Merkelová vyjádřila, že tam se soužití různých kultur nezdařilo - byly tam tenkrát nějaké velké protesty.

Francia dopláca na svoju koloniálnu minulos - a Nemecko podža mňa na príliš plošné prijímanie balkánskych a tureckých gastarbeiterov, ktorí si potom priviedli rodiny, usadili sa... ale neasimilovali. (A Nemci ich prijali na práce, ktoré sa im vtedy nechcelo robi.) Dnešok je už len posledná kvapka, korene sú v minulosti, povedala by som.

Si nemyslím. Ve Francii ano, tam se staré spojilo s novým.
Ale samozřejmě nevím. A jsem ráda, že to tu není. I když - ta chuděra holka znásilněná tím uprchlíkem kdesi v poli by asi nesouhlasila...

Jsem také opravdu ráda, že to u nás není. Otázka je jak dlouho...


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4572 1. 10. 2020 10:06

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Správná otázka. Odpověď všichni známe, ne?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4573 6. 10. 2020 10:39

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Petice od lékařů. I když ta mě ani tolik nešokovala, jako mi spíš zvedla tlak..


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4574 6. 10. 2020 19:28

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Mě teda šokovala. Je to odepsání nemocných lidí. Prý pro zdravou populaci to není škodlivé. Zajedno to zatím nikdo neví a za druhé, kolik je třeba jen cukrovkářů...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4575 6. 10. 2020 19:52

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Tak víme, že tu jsou tací s takovým názorem i z řad odborníků. Proto mě to nešokovalo. Ale spíš mě nadzvedl ze židle ten amatérismus z řad rádoby odborníků a s jakou povrchností se chtějí zviditelnit. Co mě naopak velmi mile překvapilo, to je komentář Martina Čabana k této petici, který mi mluví z duše https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kome … em-123001.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů